ліки від папілом і бородавок

Лікарські препарати для ефективного видалення папілом і бородавок.

Жодна людина не застрахована від проблем зі здоров’ям. До захворювань можна віднести і папіломи, бородавки, адже причина їх появи – зараження вірусом.

Незважаючи на величезну кількість ефективних народних методів боротьби з проблемами шкіри, більшість людей йдуть за допомогою до лікаря, а для лікування воліють використовувати медикаментозні препарати.

Ліки від папілом і бородавок в кожній аптеці можна придбати на будь-який гаманець, від найдешевших (але досить дієвих), і до дорогих препаратів, доступні далеко не всім.

Незважаючи на обраний спосіб впливу на утворення на шкірі, тільки регулярне застосування медикаментозних засобів може призвести до довгоочікуваного позитивного результату. Що ж краще придбати, щоб максимально впливати на бородавку?

Актуальні медикаменти для лікування бородавок.

Перед тим, як приступити до лікування папілом аптечними препаратами, потрібно запам’ятати, що зазвичай медикаментозні засоби активно впливають тільки на бородавки, але не застосовуються для лікування самої причини хвороби.

Іншими словами – вони видаляють тільки освіти, але вірус в організмі людини продовжує жити, і немає ніякої гарантії, що через короткий час папілома або бородавка не з’явиться знову.

Позбутися від ризику рецидиву – повторного утворення на шкірі, можна тільки одним шляхом, пройти повний курс терапевтичного впливу на організм, підвищити з допомогою медикаментозних засобів імунітет і нормалізувати функціональність пригніченою нервової системи. Проходити лікування повинно лише під наглядом доктора, народні методи тут неприйнятні.

Для позбавлення з шкіри папілом можна використовувати такі різновиди медикаментів:

гель (є кілька видів); олівець (медичний); розчин (застосування тільки відповідно інструкції); кріопрепарат; мазь; таблетки (заборонені до застосування без призначення); розчин лужної; крем (найбільш щадний варіант); пластир спеціальний; масло.

Найбільшу популярність придбали таблетки і мазі – їх досить просто застосовувати, навіть при відсутності досвіду, і ефект досить швидко можна побачити. Папіломи зникають повністю, і на вплив потрібно всього кілька тижнів.

Гель: як впливає тривалість лікування і результат.

Зазвичай гель, який використовується для виведення бородавок, має рослинну основу. Противірусні ліки без особливих зусиль справляється з утвореннями на шкірі і майже не має протипоказань або побічних ефектів.

Гель проникає глибоко в шари епідермісу, починаючи активну роботу негайно після нанесення на уражену папіломою ділянку. Більшість ліків у вигляді гелю вимагають частого (до 5-ти разів на день) нанесення. Для повного позбавлення від бородавок знадобиться досить короткий курс – до півтора тижнів.

Повторне поява утворень (рецидив захворювання) можна продовжувати лікує гелем, але краще спробувати інший спосіб медикаментозного впливу. Також рекомендується комплексне лікування-чергування або Злягання гелю і таблеток.

Олівець медичний – як правильно застосовувати.

Активно і нещадно з папіломами бореться Ляпіс, більш відомий як олівець медичний. Азотнокисле срібло – діюча речовина, повністю випалює бородавки і знищує мікроби і віруси, які можуть стати причиною повторного появи утворень.

Як застосовувати олівець медичний? Його слід наносити кілька разів, щоб бородавку випалити повністю.

Перед застосуванням потрібно знати, що препарат може привести до досить болючих опіків здорової тканини, тому наносити ліки слід точково, на саме освіту. Щоб уникнути опіків, не потрібно наносити ліки на ніжну шкіру обличчя – саме тут, найімовірніше, можна отримати травму.

Лікування за допомогою лужного розчину.

Нерідко в аптеці для боротьби з вірусом і для очищення шкірного покриву від бородавок пропонують скористатися чудодійною силою рослинних лужних розчинів.

Незважаючи на ефективний вплив, у застосуванні таких ліків є істотний неприємний мінус – після папіломи нерідко залишаються шрами або глибокі ороговілі рубці.

Щоб уникнути неприємних наслідків – потворних утворень на шкірі, слід дуже обережно і акуратно направляти вплив ліки тільки на саму освіту. Щоб захистити здорову тканину, навколо папіломи наноситься крем (краще жирний), тільки після цього – лужний розчин.

Через сильний вплив на шкірний покрив людині не слід на обличчі виводити бородавки таким чином-трапляється, що навіть крем не в силах захистити шкіру від опіку. Застосування лужного розчину можливе лише кілька разів – цього цілком достатньо, щоб навіть сама вперта і стара бородавка повністю зникла.

Кріопрепарати: лікування і протипоказання.

Використання противірусних кріопрепаратів проти бородавок — найбільш поширене лікування. Причин такої популярності кілька, серед них – деякі ліки можна використовувати навіть для видалення папілом у дітей. Для придбання ліків в аптеці не потрібен рецепт, безпечний засіб повністю видалить освіту, не приносячи хворому незручностей, неприємних відчуттів або наслідків.

Плюси кріопрепаратів-проти бородавки потрібно всього один вплив, ліки моментально припікає неприємне утворення на шкірі.

У деяких випадках (якщо бородавка занадто стара і не піддається одноразовому впливу) може знадобитися дворазове припікання. Між застосуваннями повинно пройти близько півмісяця.

Деякі противірусні кріопрепарати можуть мати протипоказання:

цукровий діабет; вагітність; вік до 4-х років.

Не слід діяти всупереч протипоказанням, самолікування може привести до чималих наслідків. Часто така людини недбалість до інструкції ліки може залишити глибокий рубець на шкірі, який майже неможливо видалити без серйозного медичного втручання.

Застосування кріопрепаратів можливо тільки на ділянках шкіри, що не володіють високою чутливістю. Особа – невідповідний об’єкт для використання такого препарату. Щоб не завдати шкоди тонкій ніжній шкірі, краще порадитися з медиками і підібрати більш щадне лікування.

Мазі: їх ефективність в лікуванні папілом.

До складу найдієвіших медичних мазей від папілом зазвичай входить інтерферон, робота якого спрямована на боротьбу з самим освітою і вірусом – збудником захворювання. Противірусний препарат впливає на бородавку досить тривалий час, на повний курс лікування може піти до місяця.

До достоїнств багатьох мазей можна віднести щадне дію, завдяки якому навіть вагітні дівчата можуть користуватися ліками для видалення утворень на шкірі.

Незважаючи на ефективну роботу і основні переваги мазі, зі старими папіломами доведеться боротися трохи більше. Іноді курс лікування може розтягнутися на цілі місяці. При повній відсутності результату (це трапляється дуже рідко, особливо у людей з низьким імунітетом), можна вдатися до іншого способу медичного впливу на освіти.

Таблетки: активна дія і рівень ефективності.

Таблеток, повністю справляються з папіломами, не так і багато. Найпопулярнішими в цій групі медикаментів вважаються Ізопринозин.

Курс вживання ліків зазвичай займає рівно два тижні – цього досить, щоб навіть сама вперта папілома повністю зійшла з шкірного покриву тіла.

Вживаються таблетки від бородавок вранці і ввечері, по одній штуці. Вдатися до такого способу лікування наростів можна тільки в тому випадку, якщо лікар вирішив провести курс лікування таблетками, вважаючи, що вони принесуть у боротьбі з вірусами найбільшу користь.

Іноді трапляється, що курсу лікування недостатньо, щоб освіти повністю пішли з шкірного покриву. Через короткий часовий проміжок можна повторити курс, але знову – тільки з дозволу медиків.

Розчини для швидкого і безпечного видалення папілом.

Досить часто для повного видалення різних утворень на шкірному покриві використовуються розчини. Їх застосування повинно бути обережним – найменша необережність може привести до хворобливих великим опіків.

Зазвичай для лікування досить одноразового нанесення розчину. Більш ефективним дія ліків буде, якщо попередньо бородавку розпарити в гарячій воді (досить чверті години). Якщо освіти великі, то знадобиться до 3-5 впливів розчином, тільки тоді папілома повністю зникне.

Серед розчинів можна виділити кілька найбільш ефективних ліків:

Йод – застосування необхідно до декількох разів на день, але обов’язково наносити ліки точково, тільки на папілому, інакше може постраждати здорова шкіра. Веррукацид – досить щадне ліки, яке не має властивості пошкоджувати верхній шар епідермісу. Якщо бородавка маленька, то єдине нанесення може повністю очистити уражену частину тіла. При скупченні папілом знадобиться неодноразове нанесення, але побічних ефектів після тривалого курсу не виникає, можна сміливо застосовувати препарат для позбавлення від всіх утворень. Ферезол – нагадує жирну маслянисту рідину препарат. Як впливає засіб? Воно повністю знезаражує шкіру, запобігаючи рецидив захворювання, і припікає будь-якого розміру бородавку. Наноситься зазвичай точково, на саму верхівку наросту. Невеликі проблеми зникають вже після одного застосування, але якщо папілом досить багато або вони занадто старі, то можливо багаторазове (до 5-ти разів) нанесення, з перервами, що дозволяють препарату добре підсохнути. Колломак – активною речовиною є саліцилова кислота. Відмітна властивість препарату від подібних засобів – він не припікає наріст, а лише надає пом’якшувальну на заражені вірусом тканини. Застосовувати ліки заборонено більше тижня. Наноситься протягом дня кілька разів — за допомогою піпетки капнути кілька крапель препарату на кожен наріст.

Застосування таких ліків має деякі правила, які допоможуть не надати шкідливого впливу на здорову чисту шкіру. Перед застосуванням розчину шкіра навколо наросту змащується рівномірним товстим шаром вазеліну або дуже жирного крему (іноді можна замінити їх маслом).

Якщо, незважаючи на всі запобіжні заходи, препарат потрапив на здорову тканину, потрібно негайно припинити процедуру і змити засіб великою кількістю негарячій води (попередньо намиливши уражену ділянку тіла милом).

Крем: кілька способів правильного застосування.

Не тільки з потворними наростами, але і з вірусами може боротися спеціальний крем, який можна придбати в аптеці. Курс застосування подібних препаратів не повинен тривати більше тижня, але більшість таких коштів мають особливі правила застосування – тільки через день.

Не варто недбало ставитися до заборони перебування під прямими сонячними променями під час лікування – вони можуть завдати чималої шкоди організму (опіки в місці нанесення препарату, неприємні відчуття і роздратування, поява висипу).

Більшість кремів не рекомендовані для лікування бородавок у вагітних жінок, оскільки повністю не дослідження впливу складових препарату на плід. У категорію людей, яким також протипоказано застосування ліків у вигляді мазі, також входять:

діти, підлітки (до 18-ти років); люди з алергічною реакцією на компоненти; жінки, що годують груддю.

Не можна недбало ставитися до свого здоров’я і застосовувати препарат, незважаючи на протипоказання. У деяких випадках таке самолікування може привести до неприємних і важких проблем, і виникнути вони можуть як на шкірному покриві, так і всередині організму.

Пластир: найпростіший спосіб позбавлення від бородавок.

Популярність такі спеціальні пластирі, активно впливають на папіломи, придбали з простої причини – їх використання дуже легке, а видалення наростів відбувається вже через кілька тижнів з початку застосування.

Засіб надає не тільки противірусну і антисептичну дію, але і кератолическое. Застосування препарату дозволяє тривалий час не згадувати про неприємні утворення на шкірному покриві, адже пластир також захищає від рецидиву захворювання.

Активно діючі компоненти пластиру – сірка, саліцилова кислота. Застосування препарату відбувається за простою схемою – на кілька днів (не більше 2-х) приклеюється пластир. Після впливу активних складових засіб видаляється, а уражену утвореннями ділянку ретельно розпарюється в гарячій воді (для посилення ефекту рекомендується додати трохи соди). Далі нарости обробляються дрібною пемзою.

Омертвілі клітини папілом повністю відшаровуються, але не слід прикладати надмірні зусилля або застосовувати силу – можна поранити здорові ділянки шкіри. Очистивши ороговілі клітини пемзою, промити підданий обробці ділянку тіла струменем прохолодної води, промокнути м’якою тканиною або серветкою.

На чисті і повністю сухі ділянки шкіри, покриті наростами, повторно накласти пластир. Процедуру повністю повторити через 2 дні. Пластир носити до тих пір, поки повністю бородавка не зникне з шкіри.

При рецидиві (повторній появі папіломи), слід повторити весь курс лікування. Якщо вдатися до допомоги пластиру негайно, не допускаючи збільшення бородавки, то позбутися від наросту можна досить швидко – всього за кілька днів.

Рицинова олія: правильне застосування в боротьбі з папіломами.

Майже в кожній аптечці для домашнього використання присутній популярний препарат з широким спектром корисної дії – звичайне рицинова олія (рицина). Крім застосування в лікуванні різних хвороб, ліки відмінно впливає і на поширене захворювання шкіри – папіломи.

Як застосовувати касторове масло, якщо потрібно позбутися потворних численних бородавок? Процедура проста і не вимагає тривалої попередньої підготовки.

Спочатку ділянку шкірного покриву, вкрита наростами, ретельно очищається прохолодною водою (попередньо неодмінно скористатися будь-яким миючим засобом – гелем, милом або навіть пінкою). Після цього залишки вологи промокнути м’якою тканиною. Застосування касторової олії можливе тільки після повного висихання верхнього шару епідермісу.

На чисті і сухі уражені наростами ділянки наноситься по кілька крапель касторової олії і легкими масажними рухами кінчиків пальців ліки втирається в бородавки. Збільшувати дозування, незважаючи на цілющу дію засобу, не варто – користі від цього не буде, хоча і шкоди не завдасть.

Застосування касторової олії для повного видалення бородавок має бути постійним протягом цілого місяця. У день досить одного втирання кошти, але пропускати процедури не варто – тільки щоденне застосування препарату допоможе повністю видалити нарости.

Якщо кількість папілом на тілі досить велика, і можна спостерігати цілі скупчення наростів, можна спробувати прискорити процес їх видалення, вдавшись до ефективної допомоги таблеток. Таке лікування можливе тільки з дозволу медиків і під повним їх контролем. Самостійно впливати на бородавки навіть касторовою олією не рекомендується.

Потворні утворення на шкірі можуть свідчити про досить важкі зміни всередині організму.