лікування папілом касторовою олією відгуки

Лікування папілом касторовою олією.

Що таке касторове масло?

Масло касторове виробляється з рицини звичайної, має в своєму складі кілька корисних кислот.

Виробляється касторове масло декількома способами:

Найбільш якісна сировина видобувається методом холодного віджиму, завдяки такому методу рідина не втрачає своїх корисних якостей. Другий спосіб-це видобуток масла за допомогою нагріву і додавання чистої води. Такий спосіб має властивість втрачати частину своїх корисних якостей, однак, має велику кількість корисних якостей.

Рицинова олія широко використовується в медицині і володіє великим списком корисних якостей. Правильне застосування викликає побічних явищ, проте, застосування масла у великій кількості виключено, так як містить отруйні компоненти.

Папілома – папіломавірус, що вражає шкіру і слизову оболонку людини і передається побутовим або статевим способом. Вірус зазвичай проявляє себе через 1-6 місяців, тому багато хворих не знають, що небезпечні для оточуючих.

Причини активізації вірусу:

переохолодження; зараження респіраторною інфекцією; гормональні порушення; вагітність; прийом антибіотиків; зниження імунітету; часті і безладні статеві акти; стресові ситуації.

Всі ці фактори пробуджують вірус, який «дрімав» в організмі людини. Він починає розмножуватися, і на тілі з’являються папіломи.

Папілома складається з епітелію і сполучної тканини і являє собою сосочок (наріст) опуклої форми, плоский або висячий (на так званій «ніжці»). Розміри папіломи варіюються від 2 до 20 мм в діаметрі.

Наріст утворюється на шиї, в області пахв, на столітті, долонях рук, колінах, пальці, геніталіях, у носових пазухах, голосових зв’язках і навіть на сечовому міхурі.

Бородавка — найпоширеніший вид папіломи. Це новоутворення з щільною поверхнею, яке з’являється близько нігтів і на інших ділянках шкіри. Буває підошовної, простий (вульгарною), плоскою і загостреною.

Кондилома — також різновид папіломи. Схожа на невелику шишку загостреної форми і розвивається на зовнішніх статевих органах, в області анального отвору, на шийці матки, іноді в слизової горла і рота.

Родимка — доброякісна пухлина (невус), яка проявляється на тілі людини у вигляді трансформованого пігменту клітин шкіри (скупчення меланоцитів). Невус може з’явитися на будь-якій ділянці шкіри, а також на слизовій оболонці.

Причини утворення невуса:

вплив ультрафіолету; спадковість; погана екологічна ситуація; сильний стрес, гормональні зміни.

При впливі будь-якого з цих факторів відбувається надмірне вироблення меланіну. Кількість пігментованих клітин зростає, вони переміщаються до верхнього шару шкіри (епідермісу) і утворюють скупчення у вигляді родимки.

Якщо невус не збільшується в розмірах і не змінює свою форму, колір, тоді немає приводів для занепокоєння. В іншому випадку необхідно звернутися до лікаря, оскільки доброякісна пухлина перетворюється в меланому (злоякісне утворення).

Відгуки про лікування.

ВПЛ можна заразитися як при звичайному рукостисканні, так і під час статевого акту. В останньому випадку велика ймовірність передачі вірусу з високим ризиком канцерогенності, тому з генітальними бородавками необхідно терміново звертатися до фахівця.

Папілома – це доброякісне новоутворення, що з’являється на тілі людини як показник носійства папіломавірусу. Збудник передається контактно-побутовим шляхом і після впровадження в шкірні покриви змінює характер росту тканин. При ураженні організму онкогенним штамом можливий розвиток раку.

Необхідність видалення папілом.

Папіломи-це дуже неприємні освіти на тілі людини, які псують зовнішній вигляд.

Для усунення новоутворень люди використовують всілякі способи – використання лікарських препаратів, народних засобів.

Великою популярністю користується масло чайного дерева від папілом.

Папілома — це доброякісне новоутворення шкіри, яке являє собою наріст витягнутої соскообразной форми, розташовується на будь-якому місці людського тіла.

Колір новоутворення може варіюватися від тілесного до темно-коричневого. Розміри наростів Різні, можуть становити кілька міліметрів, а в окремих випадках досягати і одного або двох сантиметрів. Найбільш часто вони располагаютсяна слизових оболонках рота, горла, носа, статевих органів, але також можуть з’явитися і на різних частинах тіла, у тому числі і у вигляді висипань на обличчі.

Фото: новоутворення на слизовій мови.

Причиною появи цього захворювання є наявність в організмі вірусу папіломи людини.

Залежно від типу вірусу-провокатора розрізняють такі види папілом:

звичайні бородавки – викликані вірусом 2 і 4 типу; плоскі бородавки – при наявності вірусу 3 і 10 типу; гострокінцеві кондиломи – при вірусі 6 і 11 генотипування.

Досить часто захворювання, викликані вірусом папіломи людини, протікають без симптомів. Тому тільки невеликий відсоток хворих людей звертається за допомогою до фахівців.

У медичних установах папілом видаляють лазером, припікають рідким азотом, в окремих випадках вирізують скальпелем.

Фото: видалення наросту скальпелем.

Ці процедури досить болючі. Саме тому більшість пацієнтів намагаються використовувати домашні засоби для видалення з’явилися наростів.

Як підвищити імунітет.

Основними причинами появи ВПЛ є низький імунітет, стресовий стан, хронічні захворювання. Часто навіть вагітність здатна спровокувати появу вірусу.

При наявності хорошого імунітету організм здатний активно боротися і не дає розвиватися даному захворюванню.

Застосовуючи народні засоби, такі як касторове масло або чистотіл від папілом, не чекайте швидкого результату, налаштуйте себе на те, що Вам знадобиться багато сил і терпіння.

Ефект використання даного засобу буде більш дієвим, якщо перед початком процедури, потримати наріст близько 20 хвилин в теплій воді або приклавши теплий вологий компрес. Після цього необхідно осушити шкіру. Таке лікування полегшить вбирання продукту і допоможе швидко досягти бажаного результату. Перед застосуванням масла, для кращого засвоєння, його потрібно трохи підігріти.

Касторове масло можна застосовувати наступним чином:

Масло наноситься на бородавку і масажними рухами, акуратно щоб пошкодити папілом втирають близько 10 хвилин. Курс проведення процедур становить 1 місяць, касторове масло втирається 3-5 разів на день. Краплю масла капнути на бородавку і прикріпити пластир. Застосовується два рази на добу. При такому методі лікування, новоутворення зникає за три дні. З’єднання касторки з невеликим об’ємом гідрокарбонату натрію (харчовою содою) і нанесення цього складу на що з’явилися бородавки (2 раз/в день), дозволить так само оперативно позбутися від них.

Домашня терапія проти папілом, із застосуванням рослинного масла рицини, не залишає на шкірних покривах плям або шрамів.

Як касторове масло допомагає позбутися від папілом.

Папіломи, бородавки, кондиломи – зовнішній прояв інфікування вірусом папіломи. Для лікування даного захворювання використовують безліч медикаментозних засобів і ліків народної медицини.

Одне з таких речовин – рицина, яка відома в народі своїми цілющими якостями з давніх часів. Її застосовують в медицині, косметології і для домашніх потреб.

Гарного ефекту можна досягти, якщо застосовувати касторове масло від папілом, бородавок і кондилом. Воно не тільки допомагає позбутися небажаних утворень, але і відновлює уражену ділянку шкірного покриву.

Цілющі властивості касторової олії Застосування касторової олії для лікування папілом Які існують заходи безпеки при використанні касторової олії Особливості видалення папілом касторовою олією на різних ділянках тіла.

Цілющі властивості касторової олії.

Кожна людина, якій хоча б раз в житті довелося використовувати масло, знають про його цілющі властивості. Завдяки маслу можна позбутися від пігментних плям на тілі, загоїти мікроскопічні тріщини, рани, порізи і подряпини. Речовина використовують навіть для лікування деяких гінекологічних захворювань. В тому числі і для видалення бородавок в інтимних місцях.

Препарат отримують шляхом холодного віджиму насіння отруйної рослини звичайної рицини. Після обробки високотемпературною парою, отруйні властивості зникають, що дозволяє використовувати рідину всередину. Входить до складу речовини кислота рицинол, надає касторці специфічний характерний запах і смак. Колір у масла жовтий, а консистенція в’язка і щільна.

Активні компоненти речовини руйнують структуру утворень. Таким чином, касторове масло допомагає позбутися від папілом будь-якого розміру і локалізації.

Препарат цінують за його властивості. Завдяки касторовій олії можна усунути ряд косметологічних або фізіологічних проблем:

викликає проносний ефект, що актуально при запорах; усуває веснянки; пом’якшує шкірний покрив; дозволяє лікувати папіломи та інші нарости; регенерує ушкоджені тканини; допомагає при випаданні волосся; омолоджує і збагачує шкіру особи; знімає запалення; усуває спазми; живить епітелій; сприяє загоєнню ран; дозволяє вивести рубці і шрами.

Засіб прийнято вважати повністю нешкідливим. Тим не менш, існують деякі особливості застосування даного засобу. Та й папіломи-явище, яке вимагає особливої уваги. Тому перед застосуванням будь-якого препарату, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Застосування касторової олії для лікування папілом.

Такий засіб як касторове масло краще використовувати в розведеному вигляді. Це допоможе уникнути небажаних реакцій організму.

Особливо це актуально для виведення папілом з шкіри обличчя і на шиї. Бажано використовувати 10% розчин касторової олії.

Повністю позбутися утворень на тілі можна, якщо застосування рецинолового розчину здійснювати протягом місяця. Але точний курс лікування підбирається індивідуально, в залежності від того якого розміру нарости і наскільки вони поширилися по тілу.

Люди, які віддають перевагу використовувати рецепти народної медицини, стверджують, що кращого ефекту можна досягти, якщо мазати освіта маслом за допомогою пера птиці.

Народні засоби: господарське мило і касторове масло від папілом.

Застосування лікарського препарату не рекомендовано проводити:

з подібними препаратами для лікування папілом; з препаратами, які містять спирт; при внутрішньому використанні заборонено застосування з проносними речовинами.

В інших випадках препарат призначається для комплексного лікування за рекомендаціями лікаря. Однак для лікування папілом найчастіше застосування масла досить і не вимагає додаткової терапії.

Папіломи – це доброякісні елементи, що псують вигляд шкірних покривів. Вони з’являються на тілі внаслідок активності вірусу папіломи людини на тлі ослабленого імунітету. Підірвати захисні сили організму здатне безліч факторів.

Це шкідливі звички, стреси, різноманітні захворювання, гормональний дисбаланс і навіть несприятлива екологічна обстановка, в якій живе людина. Тому видалення папілом народними засобами повинно обов’язково включати роботу над імунною системою.

Підвищення імунітету як спосіб боротьби з папіломами.

Для приготування природного імуномодулятора слід скористатися чистотілом.

В період цвітіння трави (травень-серпень) її зрізують під корінь, обмивають під струменем проточної і віджимають сік. Збирають його в темну скляну пляшку і розбавляють таким же об’ємом горілки.

Посуд з майбутнім еліксиром прибирають на 12 днів в темне місце. Дочекавшись закінчення позначеного терміну, засіб використовують для внутрішнього прийому.

Дія виробляють 2 р. в день через пару годин після ранкової та вечірньої трапези.

На кожен прийом в чашку зеленого чаю додають 15 крапель. Еліксиром лікуються протягом тижня.

Для посилення імунітету і з метою профілактики появи папілом лікування народними засобами підкріплюють прийомом огіркової настоянки. Збором овочевого бадилля займаються в серпні, коли вона вже висохла.

Огіркові Батоги подрібнюють і накладають в підходящу скляну ємність до її половини. Сировина повинна лежати щільно.

Потім банку заповнюють під зав’язку 70 %-ним спиртом і прибирають на 2-тижневе настоювання в темне місце. Але щодня до ємності навідуються і струшують її вміст.

Готове засіб приймають згідно зі схемою:

перші 7 днів огірковий настій п’ють по 1 ч. л. вранці натщесерце, а ввечері за 30 хвилин до вечері; на 8-е добу додають 3-й прийом в обід; настоєм лікуються до його закінчення.

Якщо за один курс позбутися всіх новоутворень не вдалося, влаштовують 30-денний відпочинок і лікування повторюють.

Часниковий настій з імуномодулюючим ефектом готують з тертого овоча і води. У ємності її рівень повинен бути вище на 2 см шару кашки. Після 2-денного настоювання в темному кутку настій фільтрують і п’ють на ніч по 1 ч. л. Засіб запивають склянкою кефіру.

Ефірні масла в домашньому лікуванні папілом.

З метою позбавлення від папілом ефірні масла застосовують такі:

Але всередину їх не приймають через можливу токсичність компонентів. Як запобіжний засіб варто відзначити той факт, що змащувати бородавки у дітей маслами дерматологи не рекомендують. Ніжна шкіра може відреагувати на продукт алергією.

В цілому Масляна терапія виглядає як щоденна обробка наросту 2 краплями нерозбавленого речовини. Процедуру завершують накладенням сухої чистої пов’язки. Якщо лікування призвело до подразнення оточуючих покривів, для їх заспокоєння наносять рідкий вітамін E або масло, вироблене з пшеничних зерен.

Ванночки для зведення підошовних бородавок готують з теплої води і 10 крапельок масла чайного дерева. Кінцівку занурюють в розчин на 20 хвилин.

Для досягнення швидких результатів маніпуляцію виконують через день. На відміну від інших продуктів масло чайного дерева від папілом не містить в складі токсичних інгредієнтів.

Тому його можна застосовувати тривало – від 2 до 4 тижнів. За цей час шкірні покриви позбавляються від наростів.

Для зведення бородавок з дуже чутливої шкіри заражену область спочатку парять у воді прийнятної температури. Потім, щоб уникнути роздратування шкіри масло в рівних частках з’єднують з соком алое або кип’яченою водою.

Отриманим складом окроплюють бородавки двічі на день і чекають його висихання природним способом. Даний засіб корисно своєю здатністю руйнувати кровоносні судини новоутворення.

Маслом зеленого чаю бородавки змащують раз на добу до їх повного зникнення. Препарат швидко вбирається в шкіру. Відсутність агресивних хімічних компонентів дозволяє застосовувати його для виведення новоутворень в області промежини.

Як вивести папілом касторовою олією і продуктом з туї?

Лікування папілом касторовою олією – ще один нешкідливий спосіб вирішення проблеми. Продукт володіє декількома корисними властивостями:

бореться з ознаками старіння шкіри, зволожує покриви; заспокоює подразливий епідерміс.

Технологія застосування касторки в лікувальних цілях нехитра. Її просто наносять на новоутворення пару раз в день. Підкріпити результат допоможе ручне розтирання масла по тілу самої бородавки і навколишньої шкіри. Процедуру завершують обв’язуванням хворої ділянки.

Судячи з відгуків — касторове масло від папілом буде більш ефективним, якщо напередодні процедури потримати наріст 20 хвилин в теплій воді і осушити шкіру. Такий захід полегшить вбирання продукту і допоможе швидше досягти потрібних результатів. Домашня терапія касторовою олією не залишає шрамів і плям на шкірних покривах.

Про цілющі властивості туї знали ще американські індіанці. Сировину дерева вони перетворювали в екстракти і настоянки і з успіхом застосовували їх від кашлю і головного болю. Нинішні знахарі стверджують, що дієво масло туї і в лікуванні папілом.

Для позбавлення від непривабливих наростів їх змащують маслом 3 рази на день. Внутрішній прийом засобу і застосування при вагітності не допускається в силу його токсичності. Не слід обробляти маслом туї – кондиломи і генітальні бородавки.

Способи застосування.

Після придбання касторової олії рекомендовано провести підготовчі процедури:

Провести тест на чутливість — для цього слід нанести невелику кількість на шкіру на зап’ясті і залишити на кілька годин; Перед використанням слід пройти консультацію фахівця, виявити до якого, ставитися папілома; Очистити місце наросту з допомогою мильного розчину просушити рушником.

Заборонено використовувати для усунення наросту одночасно кілька засобів, це може привести до прогресування захворювання і зниження результативності лікування.

Просте застосування-одне з основних переваг лікування папілом касторкою. Існує 2 основних способи використання масла для позбавлення від цих утворень:

Змочити в касторовій олії ватний диск і масажувати їм ділянку з папіломою протягом 7-10 хвилин. Таку процедуру рекомендується проводити 2 рази в день. Зазвичай тривалість терапії становить місяць. Якщо втирати касторку 3-5 разів на день, можна досягти результату в більш короткі терміни, але підвищення дозування потрібно обговорювати з лікарем. За допомогою ватної палички або піпетки нанести касторку на освіту і заклеїти пластиром. Міняти «пов’язку» потрібно 2 рази на добу. Вважається, що такий спосіб дозволить позбутися від дефекту шкіри в максимально короткі терміни.

Використовуючи народні методи проти папілом, не чекайте блискавичного результату. Касторове масло теж не допомагає миттєво. Доведеться його використовувати щодня протягом декількох днів. Ось як це відбувається.

Перший спосіб позбутися від папілом. Акуратними рухами касторове масло втирають протягом 5 хвилин. У день треба втирати масло 3-5 разів і проводити процедури протягом місяця. Другий спосіб. Капають на папілом касторове масло, зверху наклеюють лейкопластир. Так роблять 2 рази на день. Кажуть, що через 7 днів бородавка зникає.

Давно відомо, що касторове масло допомагає шкірі стати більш м’якою, ніжною, зволоженою. Його включають в косметичні креми, що розгладжують зморшки і знімають запалення. Чи допомагає касторове масло від бородавок, як про нього говорять? Необхідно розглянути це питання докладніше.

Рецепти з касторовою олією.

Ефект від впливу касторової олії легко перевірити на собі. Якщо у вас є бородавка або папілома, змащуйте її народним засобом 2-3 рази на день щодня. Зустрічаються відгуки, що такий простий рецепт дійсно допомагає. Але, мабуть, він допомагає не всім, оскільки тоді б рицина замінила дорогі препарати і складні хірургічні маніпуляції, за допомогою яких видаляють бородавки.

Щоб посилити дію касторки, були придумані рецепти, що включають інші інгредієнти.

Змастіть бородавку маслом, зверху прикладіть шматочок часнику і заклейте все лейкопластиром. Через 8-9 годин відклейте пластир і повторіть процедуру. Змішайте невелику кількість касторки і соди і змастіть проблемну ділянку шкіри. Додайте в касторку 2-3 краплі олії чайного дерева. Разом ці два компоненти будуть ефективно боротися проти вірусів і бактерій на шкірі.

Кажуть, що бородавка розм’якшується і всихає від впливу касторки через 3-4 тижні. У багатьох людей просто не вистачає терпіння стільки чекати. Але треба проявити стійкість і обробляти проблемну ділянку кожен день. В цьому випадку ймовірність лікування збільшується.

Чому касторове масло допомагає.

Касторку роблять з насіння рицини способом пресування і подальшої обробки гарячою парою. Пар застосовують, щоб зруйнувався отруйний компонент рицини – рицин. Рослина відноситься до сімейства молочайних і вважається лікарським.

Масло виходить густим, світло-жовтим, з яскравим характерним запахом. Його застосовують в якості проносного, а також в косметичних бальзамах для загоєння ранок на шкірі.

Касторка давно відома своїми пом’якшуючими і регенеруючими властивостями, тому її широко застосовують в народній медицині.

Касторовою олією можна обробляти навіть ділянки шкіри на обличчі. Це важливо при видаленні ниткоподібних бородавок, тому що вони часто вражають повіки. Плоскі бородавки вискакують на лобі, біля губ, на щоках. Застосовувати до них хімічне випалювання небезпечно.

Оптимальний варіант – звернутися в косметичний центр, де бородавку видалять лазером або радіохвильовим ножем. Але, на жаль, не у всіх людей є така можливість. В цьому випадку касторове масло може стати справжньою знахідкою. Коштує воно недорого, і застосовувати його дуже просто.

Офіційних експериментальних підтверджень того, що касторове масло бореться з бородавками, немає, але про нього зустрічається багато позитивних відгуків. У будь-якому випадку, при використанні на шкірі шкоди від нього не буде. Якщо сумніваєтеся, то можете запитати поради у лікаря. Багато дерматологи позитивно ставляться до масла з рицини та призначають його від шкірних захворювань.

Анастасія 25 років Три місяці у мене на підошві правої ноги була шипица. Я мучилася, застосовувала різні мазі, але нічого не допомагало.

Випадково дізналася, що такі болячки зводять касторкою і почала мазати її три рази в день, а зверху заклеювала лейкопластиром. Вже через три дні помітила, що бородавка почала чорніти.

Через три тижні вона повністю відвалилася, і на її місці утворилося невелике поглиблення. Незабаром воно заросло, і шкіра стала гладкою, як ніби нічого і не було.

Валя 41 рік два тому у мене на пальці утворилася бородавка. Спочатку я цьому не зрадила значення, але одного разу помітила, що поруч вискочили ще дві бородавки.

Руки було соромно показувати, постійно намагалася їх заховати. Йти до лікаря боялася, мазі, які я застосовувала, не допомагали, в результаті свекруха підказала, що можна змащувати звичайної касторкою.

Я не повірила, але все-таки зайшла в аптеку і купила пляшечку, мазала вранці і ввечері, злегка втираючи і заклеюючи пластиром. На мій подив через кілька днів бородавки почали зменшуватися.

Вони ніби стискалися і червоніли. В результаті від них залишилися тільки цятки, але і вони незабаром пропали.

Все лікування зайняло десь два місяці, і це без операцій, припікань та інших екзекуцій. Тетяна 43 роки лікувала папілом під пахвою за допомогою касторової олії.

Розводила трохи олії чайного дерева і касторки, втирала щовечора і залишала на ніч, вранці все повторювала. Десь через три тижні дві маленькі папіломи відпали.

Планую продовжити таке лікування, щоб остаточно видалити всі бородавки. Залиште свій відгук .

Анастасія 25 років Три місяці у мене на підошві правої ноги була шипица. Я мучилася, застосовувала різні мазі, але нічого не допомагало. Випадково дізналася, що такі болячки зводять касторкою і почала мазати її три рази в день, а зверху заклеювала лейкопластиром. Вже через три дні помітила, що бородавка почала чорніти. Через три тижні вона повністю відвалилася, і на її місці утворилося невелике поглиблення. Незабаром воно заросло, і шкіра стала гладкою, як ніби нічого і не було. Валя 41 рік два тому у мене на пальці утворилася бородавка. Спочатку я цьому не зрадила значення, але одного разу помітила, що поруч вискочили ще дві бородавки. Руки було соромно показувати, постійно намагалася їх заховати. Йти до лікаря боялася, мазі, які я застосовувала, не допомагали, в результаті свекруха підказала, що можна змащувати звичайної касторкою. Я не повірила, але все-таки зайшла в аптеку і купила пляшечку, мазала вранці і ввечері, злегка втираючи і заклеюючи пластиром. На мій подив через кілька днів бородавки почали зменшуватися. Вони ніби стискалися і червоніли. В результаті від них залишилися тільки цятки, але і вони незабаром пропали. Все лікування зайняло десь два місяці, і це без операцій, припікань та інших екзекуцій. Тетяна 43 роки лікувала папілом під пахвою за допомогою касторової олії. Розводила трохи олії чайного дерева і касторки, втирала щовечора і залишала на ніч, вранці все повторювала. Десь через три тижні дві маленькі папіломи відпали. Планую продовжити таке лікування, щоб остаточно видалити всі бородавки. Залиште свій відгук.

Судячи з відгуків людей, які намагалися впоратися з папіломавірусом самостійно, господарське мило є ефективним засобом для видалення папілом.

Спробуємо розібратися: у чому полягає дія мила, як правильно його використовувати, а також які ще є методи боротьби з цими новоутвореннями.

Що це за новоутворення.

Папіломи, або як їх часто називають у народі, бородавки — це доброякісні новоутворення, що з’являються на поверхні шкіри і слизової через зараження організму вірусом папіломи людини (ВПЛ).

Захиститься від нього практично неможливо, так як передається він до здорової людини при найменшому контакті з зараженою шкірою.

Це може бути як статевий контакт, так і банальне рукостискання.

Застосування касторової олії від папілом відомо вже не одне десятиліття. Це масло використовується в косметичних і медичних процедурах, завдяки своєму складу і властивостям.

Рицинова олія виготовляють з насіння рицини-рослини, що відноситься до сімейства малочайних, що росте в Африці. Рицинова олія – відомий природний антисептик. Масло допомагає гоїтися невеликим ранкам, подряпин швидко і без запалень, робить гладкою шкіру, використовують касторове масло для видалення папілом.

Наші предки застосовували касторку для приготування мазей, засобів для лікування волосся, шкіри, проносних препаратів. І сьогодні можна зустріти касторове масло в складі різних косметичних засобів по догляду за тілом, волоссям.

Така популярність масла пояснюється його складом. Воно містить велику кількість жирних кислот. Рицинолеиновая кислота – складова частина касторки – забезпечує маслу пом’якшувальні властивості, тому масло добре проявляє себе при використанні для сухої або чутливої шкіри, для сухого волосся.

Протипоказання.

Рицинова олія заборонено використовувати в наступних випадках:

Рани на шкірі в області папіломи; Запальні освіти; Набряклість шкіри; Наявність поруч розташованих родимок; Індивідуальна нестерпність компонентів олії; Злоякісні утворення; Алергічна реакція на шкірі.

В інших випадках препарат вважається нешкідливим і застосовується для видалення папілом і бородавок.

Для проведення лікування касторовою олією існують певні протипоказання. Вони пов’язані з:

Можливістю розвитку алергічної реакції, тому перевіритися на чутливість потрібно обов’язково. Дискомфорт і зміна зовнішнього вигляду шкіри вимагає відміни препарату. Імовірність перетворення доброякісних новоутворень в злоякісні. Тому перед тим, як самостійно видаляти нарости, потрібно пройти лабораторні дослідження, які спростують наявність ракових клітин у папіломі. Зміною виду і характеру наростів. Якщо папілома поміняла колір, швидко збільшується в розмірі, дотик до неї викликає біль і з’явилася кровоточивість, необхідно терміново припиняти використання народних методів, навіть якщо вони не викликають дискомфорту, і звертатися до лікаря.

Ці протипоказання дуже важливо враховувати. Ігнорування їх, особливо останнього, може мати серйозні наслідки для здоров’я.

Якщо ознайомитися з відгуками людей, що застосовують рицинова олія для того, щоб позбутися від папілом, то можна помітити, що більшість з думок позитивні. Хоча і не всім вдалося вирішити цю проблему.

Таким популярним касторове масло зробили його доступна ціна і безпеку, а також ефективність в більшості випадків. Хоч і рідко, але трапляється, що лікування касторовою олією не дає хороших результатів. Це може статися з наступних причин:

індивідуальна непереносимість касторової олії; алергічна реакція на окремі компоненти зі складу засобу; нерегулярне проведення обробки наросту; висока опірність шкірного покриву дії кислот; часте вплив на шкіру ультрафіолетових променів; порушення функцій імунної системи. У людей зі слабким імунітетом найчастіше з’являються папіломи, так як їх організм не може ефективно протистояти вірусу папіломи людини.

Рицинова олія досить ефективне проти новоутворень на шкірі, але більшість фахівців вважають, що позбуватися від цієї проблеми краще в умовах медичного закладу після ретельного обстеження. Особливо цю рекомендацію потрібно враховувати, якщо папілома з’явилася в інтимному місці.

Традиційна медицина пропонує людям видаляти нарости за допомогою лазерного або радіохвильового лікування. Ці методики завжди дають позитивний результат.

Тому краще, щоб засіб проти новоутворень підбирав дерматолог. Усувати проблему касторовою олією можна, тільки якщо папіломи поодинокі і ризик розвитку злоякісних процесів відсутній.

Правильне застосування касторки дозволить позбутися від дефектів на шкірі без шкоди для здоров’я і з невеликими витратами часу і грошей. Важливо тільки не забувати про консультації з фахівцем.

Інтернет-форуми рясніють різними відгуками про використання касторової олії проти папілом. Радує, що відгуки про застосування цього рослинного препарату позитивні, а якщо і зустрічаються від’ємні, то вони ґрунтуються на індивідуальній непереносимості касторової олії і появі алергічної реакції.

Світлана, 22 роки, р. Москва: «Ще з самого народження у мене під оком була папілома, яку я все не наважувалася видалити. Одного разу я вирішила скористатися одним народним рецептом, в якому для видалення такого новоутворення потрібна звичайна рицина.

Протягом декількох тижнів я просто змащувала папілом цим засобом вранці після сну і у вечірній час, і результат не змусив себе довго чекати. З кожним днем папілома ставала все блідіше і блідіше і зменшувалася в розмірах.

У мене просто руки свербіли взяти і відірвати її, але я терпляче чекала. В один прекрасний день, прокинувшись, я побігла до дзеркала мазати свою папілом, але на її місці я виявила маленьку крапочку, яка розсмокталася через кілька днів».

Олена, 37 років, М. Воронеж: «з однієї стаття я дізналася, що касторове масло допомагає позбутися від папілом, а у мене ними усипано все тіло. Щовечора після душу я повністю обмазувалася маслом і лягала спати, а рано вранці йшла знову в душ все змивати.

На подив, моя шкіра стала ніжна і шовковиста, і стало помітно зниження кількості новоутворень. Цю процедуру я повторювала протягом 10 днів, а потім мені стало вже просто лінь, але цього часу вистачило на те, щоб повністю позбутися від папілом.

Такий метод є хорошою альтернативою хірургічному втручанню і корисний для шкіри».

Звичайно, кожен сам для себе вирішує, яким засобом скористатися для видалення папілом і бородавок на своєму тілі. Рицинова олія вважається одним з перевірених і безпечних препаратів, що дозволяють назавжди забути про такі новоутворення на довгий час.

На просторах інтернету, як і в життєвому побуті, лікування папілом касторовою олією досить часто підлягає обговоренню. Це пов’язано, перш за все, з тим, що цей засіб прийшов до нас ще з давнини, коли медицина не могла похвалитися стількома відкриттями і діючими методами.