лікування папіломи у жінок

Підписатися на оновлення.

Зв’язок з адміністрацією.

Запишіться до фахівця прямо на сайті. Ми передзвонимо Вам протягом 2-х хвилин .

Передзвонимо Вам протягом 1 хвилини.

Москва, Балаклавський проспект, будинок 5.

Папіломи являють собою поліпи на тонкій ніжці кольору нормальної шкіри або коричневого кольору (від світло-коричневого до темно-коричневого)

метод лазеродеструкции щільних округлих ороговілих шкірних вузликів вірусної природи.

Гнійні патології шкіри і жирового шару клітковини частіше (до 90% історій хвороби) викликаються інфікуванням стафілококом.

розділ медицини, що займається вивченням структури і функції шкіри в нормі і при патології, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань шкіри.

Лікування папіломи у жінок.

В даний час таке захворювання як папілома у жінок можна вилікувати. Лікування папіломи у жінок грунтується на виконанні трьох основних принципів:

* вивчення грамотності підібраного лікування і визначення виду вірусу;

• виявлення основної причини виникнення рецидивів. Статистичні дані;

• Розгляд складності виконуваної операції;

• Виявлення побічних ефектів.

Більшість методів лікування папіломи у жінок не виключають можливість появи рецидивів. Щоб даних проблем не виникло необхідно враховувати наступні фактори:

* Діагностування та проліковування вірусу папіломи людини в обох партнерів;

• Позбавлення від всіх захворювань, що передаються статевим шляхом;

• При виявленні наявності вірусу в організмі жінки здійснення спостереження за нею протягом певного проміжку часу;

• Позбавлення від подібних новоутворень оперативним шляхом;

• Консультування пацієнтів з питання здійснення правильної гігієни статевих органів;

Лікування папіломи у жінок направлено на позбавлення від вогнища інфекції, збільшення діяльності імунної системи. Крім цього, застосовуються протизапальні препарати.

Методи позбавлення від вірусу папіломи людини у жінок.

• Використання методів електрохірургії;

• Застосування лазерної терапії;

* Кріо і хімічна деструкція;

• Використання комбінованих засобів. Науково доведено, що даний метод ставитися до одних з найбільш дієвих, так як не тільки бореться безпосередньо із захворюванням, його вогнищами, а й причинами, за якими воно виникло.

Зупинимося на них більш детально.

Застосування хірургічних методів показано при сильній кровотечі з статевих органів. Він спрямований на повне видалення з поверхні шкіри новоутворень і припікання судин для зупинки кровотечі.

Методи електрохірургії включають в себе наступні процедури: фульгацию, электроэсцизию, електрокоагуляцію, електроакустичні способи впливу. Дані методи засновані на здійснення впливу на проблемну зону за допомогою електроножа. Основним їх перевагою є те, що сусідні області не підлягають впливу. При цьому повністю відсутня кровотеча, больові відчуття, поява шрамів і рубців. Також виключена ймовірність виникнення рецидиву.

Альтернативним варіантом вищеописаних методів є застосування методів кріотерапії. Дана процедура є повністю безпечною для здоров’я людини. Основою даного методу є застосування рідкого азоту, діоксиду вуглецю і окису азоту. Метод здійснюється за допомогою заморожуванні хворої ділянки даними засобами. Вони згубно діє на інфіковані клітини, і сприяють їх відмирання.

В даний час серед пацієнтів особливим попитом користується метод хімічної деструкції. Він заснований на використання їдких солей, лугу та інших хімічних елементів. Завдяки своєму складу вони випалюють клітини новоутворення. Єдиним мінусом даного методу є можливість повторного появи папіломи.

Одним з найбезпечніших є метод впливу за допомогою лазера. Його позитивним моментом є повне видалення інфікованих клітин. Однак мінусом вважається те, що страждають сусідні зони, викликає больові відчуття.

Методом хірургічного впливу найчастіше видаляються новоутворення великого розміру і розташовані на відкритих ділянках тіла. Перевагою даного методу є те, що всі клітини вірусу повністю ліквідуються, не вимагає додаткових процедур.

При використанні методів лазерного впливу і хірургічної операції в більшість випадків не виникає рецидивів.

Перед здійсненням вибору методу впливу необхідно провести молекулярно-генетичне консультування бажано не в одного лікаря. Дана процедура дозволяє з великою точністю виявити ступінь зміни молекул ДНК і тип вірусу. Додатково також проводитися метод полімеразної ланцюгової реакції.

Таким чином, в даний час розроблено безліч методів позбавлення від вірусу папіломи людини у жінок. Більшість з них довели свою ефективність. Для того, щоб операція пройшла успішно жінці необхідно проводити раз у два місяці огляд у лікаря, здачу аналізу. Якщо лікар виявляє даний вірус в організмі, то ні в якому разі не можна затягувати з лікуванням.