нарости на тілі фото

Нарости на голівці члена.

Що ховають у собі нарости на статевих органах У житті багатьох чоловіків виникає момент, коли вони виявляють у себе нарости на голівці статевого члена, це досить поширене явище і потребує точному визначенні причин виникнення, діагностики і подальшого лікування. Перше, що необхідно зробити, виявивши нарости на голівці члена, це звернутися до лікаря-венеролога, щоб підтвердити або виключити прояв венеричних захворювань.

У більшості випадків нарости на голівці статевого члена є проявом всім відомого вірусу папіломи. Благодатним грунтом для розвитку даного вірусу, є пригнічений імунітет чоловіки або ж статевий контакт з інфікованим партнером і, як наслідок, розростання утворень на статевих органах. На ранніх стадіях вірус папіломи не має ніяких проявів, і лише в розпалі захворювання виникають нарости на голівці члена мають різні форми, види, а відповідно і етіологію.

Нарости можуть бути схожі на круглі бородавки мають діаметр до одного сантиметра, з чітко окресленими кордонами, неправильної форми і різного кольору.

Існує один з різновидів наростів званих папіломами, які мають подовжену ніжку за допомогою, якої кріпляться до шкіри. Мають тілесне або ж коричневе забарвлення і можливість швидкого розростання по тілу. Наступний різновид наростів це загострені кондиломи. Вони також мають подовжену ніжку, шорстку поверхню і можливість стрімкого зростання. При відсутності своєчасного лікування здатні зайняти величезну площу тіла.

Нарости на члені, фото яких ви можете знайти в інтернеті і ознайомитися з їх зовнішніми ознаками.

Нарости на статевих органах потребують обов’язкової діагностики, яка здійснюється за допомогою наступних методів: — огляду хворого; — проведення кольпоскопії; — взяття мазків; — проведення гістології заражених тканин.

Проведення даних методів діагностування дає можливість складання точної та повної картини захворювання і вибору необхідного і індивідуального курсу лікування.

Лікування багато в чому залежить від того на якій стадії свого розвитку перебуває захворювання, на скільки вражені ділянки шкіри, в якому стані знаходиться імунітет пацієнта.

Застосування різних методик самолікування при виникненні різних наростів на статевих органах, може дати абсолютно суперечливі результати і негативні наслідки.

Що таке кондиломи і як їх лікувати.

Кондиломи у жінок — що це і як лікувати.

Згідно існуючої в медицині класифікації гінекологічних захворювань, кондиломи відносяться до запальних процесів, що мають вірусне походження, і розглядаються як фактор ризику для утворення раку шийки матки. У зв’язку з цим кондиломи у жінок ні в якому разі не можна залишати без уваги. При виникненні даної хвороби потрібно в обов’язковому порядку звернутися до лікаря і пройти всі необхідні обстеження.

Що таке кондилома?

Кондиломи являють собою бородавки тілесного відтінку, що з’являються на геніталіях і анальному отворі. Також дані вирости зустрічаються на інших частинах тіла, проте значно рідше. Згідно з дослідженнями, виникненню гострих бородавок (кондилом) сприяє ДНК-містить вірус папіломи людини. чия присутність в організмі здатна протягом тривалого періоду часу може залишатися непоміченим.

Незалежно від того, що кондиломатоз відносять до числа захворювань, які передаються статевим шляхом, це не єдиний спосіб зараження – інфікування може статися контактно-побутовим шляхом, а також при природних пологах. Кондиломи у жінок вимагають негайного і якісного лікування, їх утворення в області шийки матки призводить до передракового стану.

Причини появи утворень у жінок.

Згідно зі статистичними даними, вірус папіломи живе в організмі більше 15% жінок, але проявляється він далеко не завжди. Однак представниці прекрасної статі — його носії, здатні передавати інфекцію людям, з якими складаються в тісному контакті. Зараження вірусом відбувається як при традиційному статевому контакті, так і при оральному або анальному сексі. Через це кондиломи утворюються не тільки всередині піхви, але ще на статевих губах, обличчі, мові, шиї, в роті і навіть на грудях.

Побутовим способом вірус поширюється за допомогою виділень з кондилом. Наявність на шкірних покривах або слизових оболонках ран або навіть мікротріщин полегшує проникнення інфекції в організм. Під час пологів природним шляхом передача вірусу від матері дитині можлива за умови розташування гострих кондилом безпосередньо на стінках піхви.

Коли жінка є носієм вірусу, існує також ймовірність власного зараження, зростанню якої сприяє слабшання імунної системи. Які ж фактори впливають на зниження імунітету? До причин, що створює пролом в захисному механізмі організму, відносяться:

Стреси (фізичні і психоемоційні), нервові зриви . Дієти, так як в цей час організм страждає від нестачі необхідних речовин, які використовуються при процесі синтезу антитіл, які захищають його. Післяпологовий період. Сам процес пологів являє собою серйозний стрес для жінки і її організму, але новонароджений малюк також вимагає постійної уваги, в результаті чого новоспечена мама постійно піддається переутомлениям. Самолікування, зловживання препаратами, дія яких призводить до порушення мікрофлори організму і стану імунної системи.

Види кондилом у жінок (фото)

Вірусні кондиломи у жінок бувають різних форм і обсягів. Однак найчастіше вони мають вигляд шкірних виростів рожево-сірого відтінку, розмір яких досягає декількох міліметрів. Як правило, на початковій стадії кондиломи розташовуються окремо один від одного, але при активному розмноженні клітини наростів зливаються, еволюціонуючи у величезні освіти, які можна порівняти за зовнішнім виглядом з цвітною капустою. Розрізняють два види кондилом у жінок:

Шпилястий.

Гострокінцеві (екзофітні) кондиломи у представниць жіночої статі зазвичай утворюються навколо клітора, заднього проходу, біля входу в сечовипускальний канал, на слизовій оболонці малих і великих статевих губ. Часом цей різновид кондилом у жінок локалізується на стінках піхви або уретри, а також на шкірі пахових областей, стегон і сідниць.

Плоскі (ендофітні) кондиломи утворюються на шийці матки і їх практично неможливо побачити без мікроскопа. Дана особливість робить їх значно небезпечніше. Несвоєчасно виявлені і усунені ендофітні кондиломи стають причиною раку шийки матки. У зв’язку з цим слід регулярно проходити обстеження у лікаря гінеколога.

Симптоми і ознаки захворювання.

Як правило, будь-які кондиломатозні прояви мають місцевий характер. Кондиломи, утворені навколо анального отвору, супроводжуються сверблячкою і палінням в цій області, а також створюють відчуття присутності там чужорідного тіла. Через це жінки з подібними проблемами цілодобово страждають від жахливого дискомфорту, викликаного ознаками кондиломатозу.

Для зрощених кондилом, які розростаються на значно великі за площею ділянки тіла, крім перерахованих вище симптомів характерно ще виділення рідини. Вона має неприємний запах, і приносить дискомфорт через постійне відчуття вологості. При випадковому травмуванні виростів одягом або під час статевого акту на шкірних покривах з’являються роздратування і запалення.

Відео — нарости на тілі фото (Відео)

Ендофітні (плоскі) кондиломи зазвичай не супроводжуються будь-якими симптомами, лише в рідкісних випадках можуть спостерігатися нерясні виділення з піхви і свербіж в районі статевих органів. Діагностуються загострені кондиломи за специфічним зовнішнім виглядом. А ось з плоскими представниками вірусу справа йде дещо складніше, їх не можна розпізнати неозброєним оком. При виявленні найменших підозрілих ознак хвороби слід звернутися до досвідченого лікаря для проведення ретельної діагностики.

Як лікувати кондиломи у жінок?

При діагностуванні кондиломи жінці в обов’язковому порядку необхідно пройти курс лікування. Дані новоутворення являють собою невичерпний резервуар інфекції і можуть сприяти появі більш серйозних захворювань. Список найбільш ефективних і широко використовуваних методів лікування кондилом включає:

Лазерну деструкцію. Метод полягає в руйнуванні новоутворення шляхом впливу на нього хірургічним лазером. Радіохірургія. В ході видалення кондиломи цим способом тканини утворилися виростів розрізають вузьким пучком високочастотних хвиль. Загоєння після такої операції відбувається швидко. Термокоагуляцію, яка проводиться в спеціальному приміщенні з використанням приладу, що піддає кондиломи спаленню під впливом високої температури. Химиодеструкцию. Найчастіше при хімічному спалюванні тканин кондилом використовують засоби, діючою речовиною яких виступає азотна кислота. Кріодеструкцію. Суть даного методу полягає в руйнуванні пошкоджених кондиломами тканин рідким азотом. Сучасний засіб боротьби з утвореннями шкіри в домашніх умовах — Papilock Plus.

Лікування кондилом народними засобами.

Існує ряд народних методів, що сприяють боротьбі з загостреними кондиломами. Найпростіший з них — регулярне припікання виростів йодом. Даний лікарський препарат висушить новоутворення, завдяки чому вони через деякий час самі відпадуть. За такою ж схемою при лікуванні кондилом застосовують:

сік чистотілу, молодих яблук, кульбаби, ананаса, алое; настоянку прополісу; часник або цибулю; каланхое; компрес з ягід горобини; яєчний білок.

Причини і особливості лікування кондилом при вагітності?

Вагітність нерідко стає причиною активізації вірусу папіломи. На шкірі і слизових оболонках жінок, уражених інфекцією, виникають характерні освіти. Якщо кондиломи з’явилися раніше, то на тлі вагітності вони активно розмножуються, розростаючись і збільшуючись в розмірі і кількості. Це пов’язано з тим, що при вагітності гормональний фон піддається змінам, а імунна система жінки слабшає.

Під час виношування дитини проводити будь-які лікувальні маніпуляції, в тому числі видалення кондилом слід виключно після ретельного зважування існуючого ризику і користі для мами і плода. На кону стоїть не просто здоров’я майбутньої матері, а збереження самої вагітності і благополучний розвиток малюка. З урахуванням даного фактора тактика лікування для кожної окремо взятої жінки з проблемою кондиломатоза повинна розроблятися в індивідуальному порядку.

Кондиломатоз у жінок-це проблема, яка набула широкого поширення. Ось кілька відгуків, які допоможуть вам повірити, що ця хвороба успішно лікується.

«Вперше з проблемою кондиломи зіткнулася чотири роки тому. Спочатку пробувала самостійно позбутися новоутворень, використовуючи разниемази, але нічого не допомагало. Після походу до лікаря зважилася на кріодеструкцію кондилом. Ось вже кілька років вони мене не турбують».

Вероніка, 25 років.

«Рік тому вирішила завагітніти. На попередньому обстеженні у мене діагностували кондиломи. Доктор виписав мені спеціальний гель-панавір. Але крім щоденного нанесення даного гелю, я регулярно припікала кондиломи соком чистотілу і приймала вітаміни для підвищення імунітету. Зараз я на другому місяці вагітності. Повторне обстеження показало, що кондилом у мене немає. Всім жінкам, що бажають завести дитину, раджу проходити попереднє обстеження, щоб надалі не піддавати малюка ризику зараження».

«Мені неодноразово доводилося боротися з кондиломами. Вперше з даною проблемою я зіткнулася під час першої вагітності. Для лікування використовувала переважно народні засоби, а також спеціальні гелі. Перед другою вагітністю кондиломи з’явилися знову. Я вирішила використовувати більш радикальний метод лікування – припікання рідким азотом. Останні три роки живу без кондилом».

«Вісім місяців тому, під час планового медичного обстеження у мене виявили кондиломи. Я кілька тижнів лікувала дані утворення гелями, але через деякий час кондиломи знову з’явилися. Доктор порадив мені позбутися від них за допомогою химиодестуркции. Останні півроку проблема кондилом мене не турбує. Рекомендую використовувати радикальні методи боротьби з цими новоутвореннями, адже мазі і народні засоби, як правило, рятують не на довгий час».

Відео: як попередити і вилікувати кондилому?

Кондиломи у жінок-явище нерідке, проте зовсім не жартівливе. Цій проблемі присвячена велика кількість статей в спеціалізованих виданнях, її регулярно обговорюють на медичних форумах і навіть на телевізійних шоу. Дізнайтеся з відео однієї з передач як «Жити здорово!», як попередити і вилікувати кондиломатоз:

Симптоми гострих кондилом і лікування кондиломатозу ліками і народними засобами.

Загострені кондиломи-це ті ж бородавки, тільки розташовані в інтимних місцях. У жінок вони розміщуються в області піхви, а у чоловіків в зоні статевого члена і яєчок. Нерідко зустрічаються випадки появи кондилом в районі ануса, а також у роті. Власники численних бородавок багато можуть розповісти про боротьбу з цими малоприємними наростами.

Але ніякої спосіб виведення бородавок, самостійно або в умовах клініки, не здатний позбавити від них назавжди. Рано чи пізно у кондиломатоза виникає рецидив: адже причина цього шкірного захворювання – папіломавірус — нікуди не дівається і продовжує існувати всередині людського організму. Особливі неприємності доставляє та різновид цього збудника, яка призводить до зростання бородавок в області статевих органів, в медицині отримали назву гострих кондилом.

Відео — нарости на тілі фото (Відео)

Що таке загострені кондиломи і причина захворювання кондиломатозом?

Вірус папіломи людини має більше 60 різних видів, багато з яких потенційно несуть небезпеку для життя людини. Саме цьому захворюванню сучасні вчені віддають першість серед можливих причин злоякісних новоутворень статевої сфери.

Спосіб передачі вірусу – переважно через сексуальні контакти, хоча і побутовий шлях зараження не можна виключити повністю, так само як і проникнення папіломатозу в організм дитини від матері під час виношування, пологів або через грудне молоко.

Потрапляючи в кров, вірус папіломи поселяється всередині епітеліальних клітин статевих органів і прилеглих зон, «зламує» їх генетичний код і видозмінює ДНК, порушуючи процес функціонування уражених клітин. В результаті епітелій починає активно розростатися, утворюючи характерні нарости на жіночих і чоловічих геніталіях, в паху і в області заднього проходу.

Симптоми кондиломатоза.

Загострені кондиломи виростають далеко не відразу після зараження. Інкубаційний період цього захворювання може тривати до року . і тільки після його закінчення у хворого з’являються вирости, зовні схожі з суцвіттями цвітної капусти або півнячим гребенем.

Кондиломи мають невеликий розмір, не більше декількох міліметрів, але досить рідко вони бувають одиничними. Найчастіше вони ростуть колоніями, які мають тенденцію зливатися в єдину освіту і займати велику територію. Бувають випадки, коли генітальні бородавки розростаються на всю промежину, викликаючи у хворого проблеми з фізіологічними відправленнями (в основному таке буває у жінок). Однак такий рясний ріст кондилом зустрічається нечасто, вже в запущених випадках.

Звичайні місця локалізації кондилом у чоловіків-крайня плоть, у жінок-статеві губи, в анальній області — і у тих, і У інших. У хворих жінок загострені кондиломи можуть розростатися і всередині статевих органів — в піхву, в уретрі, на шийці матці. Саме новоутворення прикріплюється до шкіри тонкою ніжкою і має колір від білого до бордового.

У групі ризику «підхопити» цю інфекцію знаходяться молоді, сексуально активні особи обох статей. Часто кондиломи сусідять з іншими статевими інфекціями. Захворювання може протікати безсимптомно, випадково виявлена при проведенні досліджень з інших причин. Але найчастіше воно проявляється ознаками, типовими для багатьох інфекцій сечостатевої сфери: свербіж, печіння, болючість під час сечовипускання і сексуального контакту, тяжкість внизу живота.

Слід розуміти, що гострі кондиломи – це всього лише симптом системного захворювання папіломатозом, яке багато в чому залежить від загального стану організму, його імунної захисту. Сильний імунітет дозволяє тримати вірус «в узді»: тривалий інкубаційний період, під час якого папіломатоз буде перебувати в сплячому стані, несильні поодинокі висипання, тривала ремісія.

Однак інфікований організм все одно буде «підточуватися» зсередини підступним вірусом, який тільки і чекає сприятливих умов, щоб проявити себе у всій красі. Поштовхом до бурхливого зростання уражених клітин може бути все, що завгодно, від банальної застуди до зниження імунітету під час вагітності.

Як виявити загострені кондиломи?

Кондилому досить легко ідентифікувати просто за зовнішнім виглядом – окремі дрібні вузлики розміром від 1-2 мм і більше, на ніжці-ниточці, з дольчатым будовою. Будь-який лікар-гінеколог зробить це без проблем на звичайному профілактичному огляді. З чоловіками складніше, так як вони, на відміну від дам, навряд чи відвідують «свого» лікаря 2 рази в рік, навіть не маючи будь-яких скарг. Локалізовані в сечівнику освіти виявляють за допомогою уретроскопії.

Для підтвердження діагнозу обов’язково призначають аналіз ПЛР – метод полімеразної ланцюгової реакції допомагає вичленувати з біоматеріалу людини фрагменти ДНК збудника і визначити папіломавірус, його тип (онкогенний чи ні), стадію захворювання.

На дослідження у хворого забирають кров, зіскрібки з сечівника і цервікального каналів, піхви у жінок, у чоловіків-мазок з уретри, секрет з простати. Паралельно проводять обстеження на інші урогенітальні інфекції. Загострені кондиломи необхідно диференціювати від широких, які є ознакою сифілісу.

Основні методи видалення гострих кондилом.

Деструкція.

Хірургічне видалення – самий «древній» і рідко застосовуваний сьогодні метод. Кондилома зрізати скальпелем, що вимагає не тільки гарного знеболювання, але і тривалого відновного періоду з регулярною обробкою післяопераційної рани. Кріодеструкція . або «заморожування» бородавки рідким азотом. Вплив на тканини кондиломи рідким азотом призводить до загибелі її білкових клітин, в результаті чого статева папілома відпадає. На місці операції залишається незначна ранка, яка через пару тижнів безслідно заживає. Цей метод хороший своєю безпекою, безболісністю і дешевизною. Як правило, ніяких негативних наслідки після процедури не відзначається. Електрокоагуляція – видалення кондиломи за допомогою електричного струму, що створює високу температуру і прижигающего новоутворення. Метод старий і перевірений, однак болючий (вимагає анестезії) і може супроводжуватися рубцюванням рани. Лазерна терапія – відносно новий і ефективний спосіб боротьби з новоутвореннями шкіри, заснований на випаровуванні уражених тканин лазерним променем. Для видалення гострих кондилом використовується досить рідко, так як локалізація наростів на інтимних місцях загрожує опіком слизових статевих органів. Радионож – видалення бородавки за допомогою радіохвильового методу, ефективного і безболісного, але вкрай дорогого. Через що широкого поширення цей спосіб поки не отримав. Хімічна деструкція – заснована на застосуванні препаратів, які здатні «випалити» бородавку. Найчастіше в їх складі містяться концентровані кислоти або луги. Такі препарати зазвичай виготовляють в аптеках за рецептом лікаря.

Лікування гострих кондилом.

Аптечні препарати, що викликають некроз тканин бородавки, але при цьому не відносяться до кислотних складам. До таких препаратів відносять Подофиллотоксин, Кондилайн, Кондилин. Спеціальним аплікатором засіб наносять безпосередньо на кондилому, дуже акуратно, щоб ні в якому разі не потрапити на здорові тканини. Курс лікування – 3 дні, вранці і ввечері щодня, потім перерва протягом 4 діб. Якщо кондилома не відпала, лікування продовжують до 5 тижнів. Дані препарати використовуються хворим самостійно, але обов’язково до і під час лікування перебувати під контролем лікаря. В ході процедури «припікання» і після неї допустимо печіння, гіперемія, дискомфорт. З обережністю такі препарати застосовують у жінок – вони протипоказані вагітним, а планують слід утриматися від зачаття наступні півроку після закінчення курсу лікування. Місцева противірусна терапія. Цей метод полягає в обколюванні кондилом і зони навколо них людським інтерфероном. Ефективність такого лікування індивідуальна, тому лікарі не рекомендують його до застосування через масу побічних явищ. Лікування інтерфероном часто викликає гарячковий стан, характерне для простудних захворювань. Ще один препарат, який поки не має великого поширення, але показує непогані результати в лікуванні гострих кондилом – Іміквімод. Це крем в концентрації 5%, які наносять місцево, безпосередньо на вогнища ураження папіломавірусом в області геніталій. Засіб застосовують ввечері, перед сном і залишають на ніч. Вранці необхідно змити крем теплою водою з милом. Схема використання – через день до отримання результату, але не більше 16 тижнів. Препарат ефективний для зведення невеликих новоутворень.

Лікування народними засобами.

Рецепти, які пропонує народна медицина для лікування гострих кондилом, мають два напрямки дії. Одна з них – зміцнення імунітету, друге – місцевий вплив на генітальні бородавки з метою їх знищення.

Для видалення кондилом на статевих органах рекомендують:

натирання бородавок свежеотрезанным шматочком яблука, 5-6 разів на добу протягом місяця; соком чистотілу кондиломи обробляють 3 рази в день, кожну окремо; допомагає звести кондиломи часник – нарости можна натирати зубчиком часнику, його соком або накладати кашку; з шматочка шкірки стиглого банана можна робити аплікацію з соком часнику протягом 10 днів; хороший ефект дає настоянка з 1 частини ялівцю і 5 частин туї, які заливаються горілкою і витримуються 3 тижні, після чого отриманою рідиною змазують бородавки 2 рази на добу цілий місяць; сік цибулі володіє дією, аналогічним часнику; одним з популярних засобів лікування гострокінцевих кондилом вважається хрін, дрібно натертий і змішаний із сіллю; компреси з листя каланхое, кашки з тертої картоплі накладаються щодня на кілька годин на уражену область; найпростіший і доступний спосіб – змазування кондилом звичайної спиртовою настоянкою йоду.

Як зрозуміло з наведених рецептів, дія більшості з них засноване на легкому антисептичному, підсушує ефекті, впливі кислот і припіканні спиртом.

Боротися з проявами ВПЛ можна, приймаючи всередину такі засоби:

півсклянки настою реп’яха (1 ч. л. на склянку окропу) приймати 4 рази на добу; протягом дня пити чай з меліси (заварити траву 2 ст. л. 300 мл гарячої води); настояти квіти нагідок 1 ст. л. в склянці окропу, приймати по столовій ложці щодня; відварити корінь оману, приймати тричі на день по 1 ст. л.

Чи можна вилікувати загострені кондиломи?

На сьогоднішньому етапі розвитку медицини повністю вилікувати людину від ВПЛ неможливо. Жоден нині існуючий лікарський препарат не здатний придушити цей вірус, знищити його і вивести з організму.

Тому терапія даного захворювання полягає в імунокорекції та симптоматичному лікуванні, спрямованому на усунення зовнішніх проявів хвороби. Простіше кажучи, загострені кондиломи видаляють будь-якими доступними способами, попутно зміцнюючи імунітет і намагаючись знизити активність вірусу.

Що стосується посилення захисної системи організму, для лікування кондиломатоза абсолютно недостатньо прийому стимуляторів імунітету, таких як Иммунал, Циклоферон, настоянка ехінацеї та інших препаратів. Ефективність їх відносно ВПЛ не доведена, а в ряді західних країн подібні препарати не призначаються зовсім з-за їх сумнівної дієвості.

Відновити повноцінний захист організму можна лише перейшовши на здоровий спосіб життя: правильне харчування, дотримання режиму праці і відпочинку, достатня кількість вітамінів і мінералів, спорт, загартовування, відсутність шкідливих звичок. Тільки так можна впоратися з підступним вірусом і «загнати» його в дальній кут, де він буде смирно сидіти, не проявляючи себе неприємними наростами.

Вчені всього світу, стурбовані надзвичайним поширенням вірусу ВПЛ, зайняті пошуком ліки, яке дозволило б позбавити людство від цієї напасті. Однак поки всі спроби безрезультатні. Єдине, у чому є певний прогрес – це створення вакцин, які можуть захистити чоловіків і жінок від первинного зараження загостреними кондиломами. Такі вакцини вже існують, проте їх застосування пов’язане з великою кількістю обмежень, побічних ефектів і наслідки їх використання ще до кінця не вивчені.

Єдине ефективне на сьогодні засіб вберегтися від цього потенційно онконебезпечного захворювання – профілактика . дотримання гігієни статевого життя, використання презервативів, відсутність безладних зв’язків.

При виявленні ознак гострих кондилом не варто самостійно займатися їх видаленням. Правильно діагностувати захворювання, не переплутавши його з іншим, може тільки лікар: гінеколог, уролог або венеролог. Він же повинен призначити адекватне лікування. У ряді випадків видалення кондилом не потрібно, так як вони здатні «відвалюватися» самостійно.

Чому з’являються кондиломи у жінок, як виглядають загострені і плоскі кондиломи, методи їх видалення.

Однією з проблем, які змушують жінок звернутися до гінеколога, є кондиломи в ділянці геніталій.

При обстеженні жінок вірус папіломи людини, саме він і викликає кондиломатоз, виявляється у 40 – 80% випадків, але тільки у 3% обстежених представниць слабкої статі є клінічні прояви.

Кондиломи являють собою не тільки косметичний дефект, але і піддають жіночий організм серйозній загрозі – раку шийки матки .

Що таке кондилома?

Кондилома, або генітальні бородавки це ні що інше, як розрісся сосочковий шар епітелію шкіри і слизових, в результаті чого утворюються вирости. Поки йде процес зростання кондиломи, людина не заразна, але як тільки вірус досягає епідермісу, ризик інфікування контактуючих осіб з хворим різко зростає.

Чому вони з’являються?

Етіологічним фактором кондилом виступає ДНК-містить папіломоматозни й вірус або ВПЛ. На сьогоднішній день відомо більше сотні типів ВПЛ (різновидів). Частина з них володіє низькою онкогенної активністю, наприклад, ВПЛ 6 і 11 типів, які винні у виникненні гострих кондилом у жінок (заражено понад 90% людей), а частина різновидів ВПЛ високоактивні в плані раку, наприклад, 16 і 18 типів, а також 58-59, 56, 51, 52, 45, 33,31 31.

Але присутність вірусу папіломи в жіночому організмі не завжди виражається яскравими клінічними проявами. До деяких пір вірус веде мирне співіснування з макроорганізмом, але при виникненні певних умов він активізується, що і проявляється новоутворенням і – кондиломами. Причини кондилом у жінок, які обумовлюють активізацію ВПЛ, вважають:

ослаблення захисних сил організму (тривалий прийом антибактеріальні х засобів, неповноцінне харчування, голодування, дієти, нестача вітамінів, ВІЛ-інфекція та інші осередки хронічної інфекції, онкозахворювання, стресові ситуації та інше) вагітність, як стан, при якому пригнічується імунітет післяродовий період (фізичне та нервове виснаження, гіповітаміноз, гормональна перебудова) невикористання бар’єрних засобів контрацепції під час випадкових статевих актів сексуальний контакт з хворим кондиломатозом зневажливо е ставлення до правил особистої гігієни інфекції, які передаються статевим шляхом безладні сексуальні контакти.

ВПЛ передається тільки від хворої людини здоровому:

Основний шлях передачі, безсумнівно, є статевий, а також і орально-генітальні і аногенітальні контакти. Вірус папіломи людини дуже котагиозен, то є ризик зараження під час одного незахищеного статевого акту з носієм становить 75%. Можна заразитися кондиломами і при використанні загальних рушників, білизни та іншого, тобто побутовим шляхом. Хоча даний шлях передачі деякі дослідники вважають сумнівним. Також інфікування може статися під час другого періоду пологів, при проходженні плоду через природні родові шляхи матері, на слизових яких є кондиломи. Такий шлях передачі називається вертикальним.

Види кондилом.

Виділяють кондиломи двох варіантів:

екзофітні-загострені ендофітні-плоскі.

Екзофітні або загострені кондиломи ростуть назовні, тобто утворюють на поверхні шкіри вирости, що мають сосочковую поверхню. Даний вид кондилом викликають типи ВПЛ з низькою онкогенної активністю.

Ендофітні або плоскі кондиломи ростуть, відповідно вглиб епітеліальних шарів, викликаючи в ньому такі зміни, які при відсутності лікування швидко перетворюються в ракове захворювання. Ендофітні кондиломи виникають завдяки типам ВПЛ з високим ступенем ризику злоякісного процесу.

Улюбленою локалізацією плоских кондилом у особин слабкої статі є шийка матки. Тому жінки з діагностовані м ВПЛ в організмі і, тим більше з наявністю кондилом, відносяться до групи високого ризику по розвитку раку шийки матки.

Клінічні прояви кондилом.

Найперші симптоми гострих кондилом-це виникнення невеликих, до декількох міліметрів утворень в типових місцях аногенітальної області.

Інкубаційний період, тобто проміжок часу з моменту зараження до виникнення перших проявів різний, від декількох місяців до декількох років і залежить від стану імунної системи організму.

Як тільки його захисні сили ослабли, то ВПЛ активізується, «пробуравливает» поверхневий шар шкіри – епідерміс і виходить назовні у вигляді кондиломи.

У період зростання утворень, який дуже короткий, всього кілька годин (до 6 годин), жінка може відчувати незначне свербіж і печіння в районі заднього проходу і геніталій. Як правило, утворюється відразу кілька кондилом. Розміри їх невеликі і складають кілька міліметрів. Поверхня утворень пухирчаста, горбиста і свої зовнішнім виглядом вони нагадують цвітну капусту. Після того, як кондиломи міцно влаштувалися на шкірі або слизових оболонках, дискомфорт зникає. Дані пухлиноподібні освіти мають тонку ніжку, іноді настільки витончену, що вона схожа на нитку і широку основу. Колір кондилом також різний. Вони можуть бути тілесного, рожевого, багряного або червоного забарвлення. Характерною особливістю кондилом є їх схильність до злиття. З часом злилися маленькі кондиломи можуть сформувати гігантську кондилому Бушке-Левенштейн а, яка схильна до мацерированию і гниття. Кондиломи у жінок зазвичай локалізуються на шкірі промежини, навколо ануса, на слизовій передодня піхви, в місці з’єднання малих статевих губ, біля клітора. Можливе утворення кондилом в прямій кишці, що веде до проблем з дефекацій (болі при випорожненні, свербіж, кров’янисті виділення) і в сечовипускальних ом каналі (пацієнтка скаржиться на утруднене і хворобливе сечовипускання). Якщо освіти локалізуються на шкірі промежини, то ніяких скарг, крім непривабливого зовнішнього вигляду, вони не викликають. У разі виникнення кондилом на слизовій на шийці матки або піхви можливо посилення білей, при пошкодженні утворень виділення мають гнильний запах, можлива поява сукровичних домішок крові або після статевого акту.

Як їх діагностувати?

Диференціюють загострені кондиломи з сифілітичними кондиломами (на широкій основі), контагіозним молюском і раковими процесами шкіри і слизових.

Діагностика захворювання досить проста. Після ретельного збору анамнезу і скарг лікар оглядає аногенітальну область, слизову оболонку піхви та шийку. Якщо діагноз не залишає сумнівів, то всім жінкам проводиться кольпоскопія на предмет виявлення плоскі бородавки, дисплазії і навіть раку шийки матки. Після обробки слизової шийки розчином оцту судини, а також і посудину, живить кондилому, спазмуються і уражене місце набуває білястий колір.

Показано дослідження крові методом ПЛР для визначення типу вірусу, з’ясування його онкогенності і кількості ВПЛ. В обов’язковому порядку призначається аналіз крові на сифіліс і вірус імунодефіциту, включаючи статевого партнера пацієнтки. Також беруться мазки на онкоцитологію з поверхні кондилом, шийки матки і з цервікального каналу. Якщо лікар підозрює злоякісне новоутворення, він виробляє біопсію підозрілих ділянок. Якщо передбачається кондилома в сечовипускательн ом каналі, призначається уроцистоскопія, а при підозрі на наявні кондиломи в задньому проході-аноскопія.

Як позбутися від кондилом?

Позбутися від ВПЛ, що циркулює в крові хворий, кардинально неможливо. Лікування кондилом у жінок переслідує лише косметичну мету, тобто надати естетичний зовнішній вигляд. Крім радикальних способів видалення утворень в терапію слідують включати противірусні препарати, які пригнічують активність ВПЛ, а потім призначаються лікарські засоби, які стимулюють імунітет.

Не варто нехтувати і неспецифічними методами підвищення захисних сил організму (нормалізація режиму дня і раціону харчування, вітамінні комплекси, боротьба з хронічними вогнищами інфекції). Видалення кондилом виробляють за допомогою хімічних препаратів або хірургічними способами:

Хімічна коагуляція.

Для того щоб освіта зруйнувалося, застосовують хімічно активні речовини, під дією яких кондиломи всихають і відпадають. Метод хімічної деструкції досить безпечний і досить ефективний. Використовуються такі препарати: солкодерм, бонафтон, кондилін.

Диатермокоагуляц ія.

Даний спосіб включає вплив на кондилому електричним струмом. До переваг відносяться його дешевизна і простота використання, а до недоліків хворобливість і утворення рубців.

Кріодеструкція.

Суть методу полягає в обробці кондиломи рідким азотом з низькою температурою (заморожування освіти). Спосіб ефективний, рубці після обробки не утворюються.

Радіохвильова хірургія.

Видалення кондиломи пучком хвиль з високою частотою, спрямованим на освіту (апарат Сургитрон). Позитивні моменти: висока ефективність, безболісність. швидка регенерація шкірних покрив і слизових без утворення рубців. Негативний момент – дороге обладнання, яке є не у всіх клініках.

Лазерна коагуляція.

Володіє практично 100% ефективністю, але вимагає знеболювання. Іноді можливе утворення шрамів.

Всі перераховані способи позбавлення кондилом не несуть 100% гарантії їх повторного виникнення. Частота рецидивів становить 40 – 80% (див. видалення бородавок в домашніх умовах ).

Приклад з практики: До мене на прийом звернулася мама з донькою 8 років. На шкірі промежини у дочки було 4 кондиломи. Найбільша була розміром до 1 см, решта освіти невеликі, близько 3 – 5 мм. Дітей в такому випадку покладається відправляти на консультацію до дитячого гінеколога для вибору методу видалення утворень і подальшого противірусного лікування. Дитячий гінеколог при огляді дитини по простоті душевної ножицями просто отстрігла велику кондилому. Чим вона керувалася, не знаю (мабуть погано вчилася в інституті). Кондиломи не зрізують ножицями, це дуже боляче і небезпечно, «коріння» освіти залишаються в глибині епітелію, та й саме висічення кондиломи викликає кровотечу. На дрібні освіти гінеколог махнула рукою. Мама з дівчинкою з’явилися повторно на прийом, де я (довго вмовляючи бідну дівчинку після такого стресу), знеболила кожну кондилому лідокаїном і пригорнула їх електрокоагулятором. Більше дівчинку на прийом не приводили, з чого випливає висновок, що нових кондилом не сформувалося. А зараження дитини, швидше за все, сталося побутовим шляхом, так як в розмові з матір’ю був з’ясований факт наявності кондилом у неї близько півроку тому.

Противірусні мазі.

Іміквімод (крем Алдара 4000 руб, Кераворт 2000 руб.) — це рецептурний препарат для зовнішнього застосування при лікуванні зовнішніх гострих кондилом в періанальної і генітальної області (особам старше 12 років). Курс лікування тривалий, побічні ефекти на місці нанесення: ерозія, набряк, свербіж, печіння, почервоніння, утворення струпів, виділення рідини. Іміквімод слід використовувати через день (3 р/тиждень), видаляючи водою з милом через 10 годин після нанесення.

Подофиллотоксин, подофилокс, подофиллин (розчин Кондилин 600-700 руб, Кондилокс, Кондилайн) — токсичний препарат, він пригнічує поділ клітин шкіри, приводячи до омертвіння тканин кондилом. Наносять засіб 2 р/день, 3 дні поспіль, потім повтор курсу через 4 дні, всього не більше 4 курсів. Зважаючи токсичності препарату оброблювана площа повинна бути мінімальною (макс. 10 см2), застосовувати за 1 раз не більше 0,25 гр. крем.

Небезпечна вакцинація.

Що стосується вакцинації від ВПЛ, такими вакцинами як Церварікс і Гардасил, то ставлення до них не однозначне, оскільки переконливих доказів доцільності їх застосування немає. Вони не гарантують 100% захисту від раку, оскільки тривалість дії близько 8 років, більше того ці вакцини можуть запобігти інфікуванню тільки 2 онкогенними типами ВПЛ 16 і 18, а близько 30% ракових захворювань можуть бути викликані іншими різновидами вірусу, вакцин проти яких немає.

Ніяких досліджень про ефективність і дії на репродуктивну функцію таких вакцин не проводилося. До того ж, є дані про побічні ефекти від вакцинації — дисфункція яєчників. запалення матки, гормональний збій і порушення менструального циклу у дівчаток чреваті розвитком безпліддя і як наслідок цих патологій збільшенням ризику розвитку раку матки і грудей в майбутньому. Тоді в чому її сенс?

І оскільки зараз можна відмовлятися від будь щеплення, перш ніж робити її своїй дочці, варто добре подумати погоджуватися на неї чи ні. Очевидно, що неможливо зробити щеплення від усіх видів раку, не рак шийки матки, так рак молочних залоз або матки може виникнути у будь-якої жінки (зараз вже) в будь-якому віці. І свідомо наражати себе або своїх дітей ризику ускладнень (за даними різних джерел — по суті стерилізації) як мінімум не доцільно.

Що робити, якщо з’явилися папіломи на руках.

Папіломи-доброякісні новоутворення, які розвиваються з плоскої епітеліальної тканини.

Можуть з’являтися на будь-якій частині тіла – руках, обличчі, шиї. Також вражають голосові зв’язки, внутрішні органи, слизові оболонки.

Тканини папіломи схильні до переродження, тому нехтувати виниклою проблемою не можна.

Чому з’являються і як позбутися новоутворення? Детально причини і лікування папілом розглянуті в статті.

Вся інформація на сайті носить ознайомчий характер і НЕ Є керівництвом до дії! Поставити точний діагноз вам може тільки лікар! Переконливо просимо Вас НЕ ЗАЙМАТИСЯ самолікуванням, а записатися до фахівця ! Здоров’я Вам і Вашим близьким!

Які бувають.

Серед усіх відомих видів новоутворень найчастіше на тілі людини з’являються:

вульгарні (або прості) – невеликі ущільнення, які з’являються спочатку на кистях рук і пальцях, поступово поширюються по всьому тілу. Щоб успішно боротися з цим типом папілом, важливо запам’ятати і в першу чергу видалити перший наріст. Решта освіти можуть зникнути самі; плоскі папіломи-невеликі незграбні новоутворення. Можуть розвиватися в будь-якому місці – на обличчі, шиї, грудях. Патологічний процес супроводжується сильним свербінням і запаленням шкіри навколо папіломи; ниткоподібні нарости – шишковидне освіти довжиною від 1 до 6 мм (розміри збільшуються з плином часу). Зазвичай такі нарости локалізуються в пахвових западинах, паховій області, на шиї і біля очей. Викликають свербіж. До розвитку ниткоподібних наростів схильні літні люди; підошовні – шорсткі утворення округлої форми, що формуються на ступнях (в місцях найбільшого тиску на ноги – то є на підошві). Із-за постійного тертя папіломи виникає сильне лущення, свербіж і біль. Часто такі утворення плутають з мозолями. Але підошовні бородавки небезпечніше мозолів і натоптишів, оскільки ростуть всередину стопи і швидко розмножуються; гострокінцеві кондиломи – утворюються в місцях переходу слизових оболонок в шкіру. Локалізуються на губах, в області статевих органів, прямої кишки. Зовнішній вид кондилом нагадує цвітну капусту. Ці папіломи передаються статевим шляхом. А деякі з них онкогенні, і можуть провокувати розвиток злоякісної пухлини; генералізована папіломовірусна інфекція – множинні новоутворення виявляються на долоні і стопи. Цей тип захворювання може передаватися у спадок, а новоутворення здатні переходити в злоякісну форму. При появі наростів на долонях і ступнях потрібно ретельне обстеження в умовах стаціонару.

Нарости на тілі фото.

аква = 70 літрів 4 місяці 4 гупі, 2 золотих, 3 сомика різних, 4 неона, 4 ампуляшки, 1 лабео, розтючка жива, 26 градусів, підміна води — щотижня по 25-30% (водопровідна відстояна).

В кінці хвоста у неону з’явилися білі округлі нарости. При цьому плавники цілі. Наріст зростає ! Поведінка була нормальна. Пошук Гугла нічого схожого не дав начебто і не манка і не вата . ходив на ринок, де торгують препаратами, показував фото — ніхто з продавців теж не розпізнав.

Відсадив його в 3-х літрову банку з аерацією і підігрівом, додав Антипара 3 краплі. Температура-28гр. Добу сидить вже поліпшень поки не помітно.

Підкажіть що з ним робити і чи потрібно обробляти весь основний акваріум і ніж.

Відгуки пацієнтів Інституту перспективної медицини (метод » зворотна хвиля»)

Колоїдний рубець, нарости на різних ділянках тіла.

Номер відгуку 49.

Перший раз відвідала Інститут перспективної медицини в липні 2008 року. Після першого відвідування:

1. Розсмоктався колоїдний рубець на плечі. 2. Нарости на п’ятах і великому пальці ноги «пішли» через 2 тижні. 3. Жовтий наріст на столітті прорвався і вийшов «стрижнем»

Раніше постійно пила антибіотики – хронічний бронхіт, будь-яка інфекція відразу йшла в легені. Прохолодне ні їсти, ні пити не могла. Зима і осінь – жахливо: горло боліло і задихалася.

За рік з тих пір жодного разу не хворіла по-справжньому, антибіотиків не знадобилося, могла гуляти і в мороз, навіть прохолодне пити.

Приходжу підкоригувати організм, щоб не повернутися в минулий кошмар.

Наріст на: пошук слів по масці і визначенню.

Всього знайдено: 29.

наріст на дні водойми, утворений коралами або водоростями.

наріст на стовбурі дерева.

наріст на дереві.

пухлина, наріст на тілі; шишка.

невеликий округлий хворобливий наріст на шкірі.

твердий наріст на шкірі.

деформ. спини у вигляді наросту.

наріст на спині.

наріст на стовбурі дерева.

зафурменик.

залізний лом або важіль, для очищення від наросту, нагару фурми плавильної печі.

загривок, жировий наріст на потиличній частині шиї.

наріст на дереві — сировина для столяра.

наріст на дереві.

наріст на дереві — сировина для шкатулок.

шишкуватий наріст на стовбурі.

наріст на грабе.

наріст на стовбурі дерева.

шишкуватий наріст на гілках, стовбурі або корені дерева.

шишкуватий наріст на дереві.

підшкірний жир у вигляді наросту на задній частині тулуба у курдючних овець.

огранич. розростання кісткової тканини у вигляді наросту у коня.

розростання кісткової тканини у вигляді наросту.

наріст на стовбурі дерева.

«рідкий» наріст на стовбурі дерева.

наріст на поверхні вогнетривкої кладки металургійних печей, що утворюється, як правило, в результаті відхилень від норми в процесі плавки.

тварина Африки з наростом на морді.

розрощення кісткової тканини у вигляді наросту у коня.

нарости з епітелію слизових оболонок (медичне)

(пеня) зростання, відсотки; приклад, припік, всякий надлишок товару проти рахунку; наріст, прибуток, Бариш, прибуток.

кривий наріст на карті України.

Плід водяного горіха, що має нарости на поверхні.

клювоподібний наріст верхньої щелепи у риб.

наріст на дні печери.

вапняний наріст на дні печери.

піднімається догори вапняний наріст на дні печери, що має форму стоячої бурульки.

має форму бурульки спускається зі стелі печери вапняний наріст.

хвороба птахів — хрящуватий наріст на кінчику язика.

наріст на пташиному мовою.

пташина хвороба — наріст на мові.

хрящуватий наріст мовою у птахів.

«балакучий» наріст мовою.

наріст на мові у птахів.

наріст на дереві для гніту.

(цвелих) цвіль, гнилий обмет, зелений наріст на речах, припасах, від вогкості, гнилі.

грибний наріст на березі.

наріст на березі.

наріст на стовбурі берези.

гриб у вигляді наросту.

грибний наріст на дереві.

лікувальний наріст на березі.

чорний гриб у вигляді наросту на березі.

наріст у вигляді гриба.

чорний гриб у вигляді наросту на стовбурі берези.

чорний гриб у вигляді наросту.

черн. гриб у вигляді наросту на березі.

пухлиноподібне розростання хряща у вигляді наросту.

Наріст тілі.

Сонник наріст тілі наснилося, до чого сниться уві сні наріст тілі? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на літеру безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Наріст тілі, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинку Сонця!

Ви завжди пам’ятаєте те, що Вам сниться?

Сонник — Наріст.

Сонник — Тіло.

Бачити оголене тіло своєї дружини — велике щастя.

Змія обвивається навколо тіла-народження благородного нащадка.

На тілі виростають крила і ви летите — велике щастя.

На тілі виступає піт — віщує нещастя, зло.

На тіло збираються одягнути колодки, кайдани — скоро захворієте.

Безперервні потоки води оточують тіло — віщує судову справу.

Оголене тіло чоловіка — віщує удачу по долі.

Оголене тіло своєї дружини — віщує велике щастя.

По хворому тілу повзуть комахи-хвороба проходить.

Поїдати м’ясо свого власного мертвого тіла — розставання.

Повністю оголене ваше тіло сниться — велика вигода.

Подорожувати, віддалившись від свого тіла — одужання від хвороби.

Подорожуєш, бродиш, відокремившись від свого тіла — віщує одужання від хвороби.

Світло блискавки освітлює тіло — буде щаслива подія.

Світло з небес висвітлює ваше тіло-зцілення від хвороби або недуги.

Світло з небес висвітлює ваше тіло-зцілення хвороб або недуг.

Сніг падає, не торкаючись вашого тіла, — траур по старшим членам сім’ї.

Сонце і місяць висвітлюють твоє тіло — отримаєш важливу посаду.

Твоє тіло забруднене сечею і калом — віщує багатство.

Тіло обпечене, і з нього струмує кров — велике щастя.

Тіло перевязано, обплутане мотузками — віщує довголіття і велике щастя.

Тіло пов’язане мотузками — велике щастя, вигода.

Тіло занадто повне або занадто худе — і те й інше в рівній мірі віщує нещастя.

Тіло твоє обплутане мережею-ситуація по службі, казенна справа.

Сонник — Наріст.

Сонник — Тіло.

Своє тіло. Бачити своє тіло здоровим, красивим, гладким — хороший знак. Хворому такий сон обіцяє одужання, здоровому — бадьорість і підйом сил. Якщо дівчині або хлопцю сниться власне тіло, на якому з’явилося щось, властиве протилежної статі (наприклад, у дівчини можуть бути волохаті ноги, як у чоловіка, а у юнака — жіночі груди), такий сон може передвіщати швидке подружжя. Якщо ж подібний сон присниться тому, хто вже одружився, сон не надто сприятливий. Він означає роман на стороні, що представляє небезпеку для шлюбу.

Якщо ви не зацікавлені у виконанні такого сну, уявіть, що ви бачили не своє тіло, а чиєсь чуже.

Бачити своє оголене мокре тіло — до хвороби. Якщо тіло було мокрим і брудним, вам загрожує небезпека.

Уявіть, що Ви приймаєте ванну або душ і витираєтеся насухо.

Якщо у сні ви бачили своє оголене тіло, яке мили інші люди, — це дуже поганий сон. Він віщує швидку смерть.

Вам потрібно уявити, що ви «повернулися» в тіло і ожили. Люди, які збиралися обмивати ваш труп, лякаються і тікають.

Якщо ви дивитеся на себе в дзеркало і бачите, що ваше тіло змінюється на очах — худне, повніє, витягуються або коротшають руки й ноги, вам доведеться вельми складний період нестабільності і занепокоєнь.

Уявіть, що ви — в кімнаті сміху, перед вами криве дзеркало. Ваше тіло залишається незмінним, зображення спотворює його. Ви розбиваєте дзеркало.

Якщо тіло у вашому сні втратило вагу і ви відчуваєте, що можете злетіти, це означає швидкий зліт кар’єри. Проте сон не можна назвати сприятливим: швидкий успіх може запаморочити вам голову, ви станете заноситися і втратите розташування друзів.

Після такого сну уявіть, що ви прив’язуєте до ніг вантаж і спокійно ходите по землі.

Навпаки, сприятливий сон, у якому ви бачите, що ваше тіло набрало вагу і ви ступаєте по землі важко і важко, — до добробуту і стабільності в справах.

Чуже тіло. Бачити чиєсь оголене мертве тіло — до хвороби. Якщо дівчині сниться оголене чоловіче тіло, це означає, що хтось захоче вступити з нею в інтимні стосунки, не зв’язуючи себе ніякими зобов’язаннями. Якщо такий сон присниться заміжній жінці, у неї може з’явитися коханець.

Якщо ви не зацікавлені у виконанні сну, уявіть, що це не жива людина, а манекен.

Для чоловіка бачити тіло оголеної жінки уві сні — до небезпеки.

Уявіть, що ви відвертаєтеся, а жінка в цей час одягається.

Сонник — Наріст.

Сонник — Тіло.

Те, яким ви бачите себе в сні, багато в чому говорить про вашому власному баченні свого тіла в реальному житті. Іноді уві сні ви постаєте в своїй реальній «тілесній оболонці», а іноді ваше тіло здається ідеальним, то потворним. Це відображення того, як ви відчуваєте себе і як, за вашим уявленням, виглядаєте в очах інших. Як правило, роздуми про власне тіло відображають ваше ставлення до себе як до людини.

Якщо центральною темою сну є форма тіла, рекомендуємо проаналізувати причини такого його сприйняття. Іноді уві сні тіло невпізнанно змінюється, набуваючи різні чарівні властивості. Можна навести приклади проходження крізь стіни, збільшення гнучкості тіла, зміни росту і форми. Ці дивні перетворення більшою мірою відображають бажані вами методи вирішення проблем, але вони також можуть символізувати обмежені можливості тіла або, навпаки, повне їм володіння.

Інші варіанти зустрічаються уві сні перетворень включають трансформацію людини в інші форми. Такі перетворення обличия часом бувають абсурдними і кумедними, іноді навіть страшними, а буває, що ми постаємо з таким тілом, яке чудово «вписується» у сюжетне наповнення сну: це прояв живуть у кожному з нас АНІМИ/АНИМУСА. Іноді ми приймаємо форму тварини для того, щоб досягти будь-якої мети або знайти якусь властивість. Всі ці перевтілення співвідносяться з тими сферами спілкування, в яких ми або виявляємо чітку впевненість, або проявляємо явні слабкості нашого характеру.

Чи збігається ваше сприйняття власного тіла уві сні і наяву?

Якщо в сні ваше тіло виглядає гірше, ніж в реальному житті, чи заважає це вам досягти своєї мети у сні чи просто являє собою додаткове (але переборне) перешкода?

Якщо Вам присниться, що ваше тіло стало більше звичайного, то вас чекають важкі випробування, переживаючи, через які ви можете нажити собі хворобу. Якщо тіло уві сні буде голим, то вас чекає великий сором, ганьба, приниження. Сон, в якому ви побачили пошкодження на тілі, пророкує неприємності і попереджає про небезпеку. Дивіться тлумачення: рани.

Розтовстіти у сні — знак швидкого збагачення і великих задоволень, якщо тільки ви не злякалися цього.

Схуднути уві сні віщує бідність, позбавлення і великі страждання. Якщо вам присниться, що ваше тіло почорніло, то побоюйтеся підступів ворогів, які хитрістю завоюють вашу довіру. Сон, в якому ви побачили, що ваше тіло стало блідим і млявим, означає, що вас чекають великі переживання або важка хвороба. Якщо в сні ваше тіло буде вкрите коростою або лишаями, то вам належить багато труднощів у досягненні мети. Дивіться тлумачення: короста, виразки. Позбутися від них уві сні-знак благополучного позбавлення від проблем.

Є свою плоть уві сні означає, що ви будете картати себе за необдумані вчинки.

Жінкам цей сон віщує, що вони будуть збагачуватися за рахунок торгівлі своїм тілом, а потім гірко шкодувати про це. Є тіло близької людини уві сні означає, що ви доймете його своїми докорами і він може врешті-решт кинути вас. Якщо Вам присниться, що ваше тіло розрубали на шматки, то сон віщує вам великі борошна або насильницьку смерть. Побачити уві сні тіло (чуже), розрубане на шматки, означає благополучне закінчення якоїсь справи, яке буде повільно, але вірно просуватися.

Але якщо уві сні ви побачите кров на цих шматках, то побоюйтеся нещасного випадку з близькою людиною. Є тіло іншої людини уві сні означає, що ви хитрістю і обманом оволодієте чужим станом.

Бачити уві сні тіло розтовстілий, з незліченними складками жиру віщує проблеми зі здоров’ям. Струнке засмагле тіло – знак успіху в любові, постійної уваги з боку чоловіків. Кровоточить тіло-біда з близькою людиною, сполосоване шрамами – до нелегких випробувань, татуйоване – випробуєте утиск.

Бачити на своєму тілі глибокі виразки з кишать в них хробаками-наяву відчуєте огиду від спілкування з мерзенним, огидним чоловічком. Бачити повзаючих по тілу вошей, бліх та інших паразитів – радість від близькості з чоловіком. Позбутися уві сні якоїсь частини тіла — до проблем на роботі.

Сонник — Тіло частини тіла.

За своїм сновидному значенням всіх ближче до фізичного і психічного стану людини.

Дивно й те, що різні частини тіла аж до клітинного мікрорівня володіють власною свідомістю, тобто мають власний розум!

З цієї т. Зору сновидіння є інтегроване прояв свідомості різних пластів психіки, виражене частинами тіла самого сплячого.

За символічними значеннями цих частин тіла можна заздалегідь передбачити різні фізіологічні порушення і хвороби.

Водночас, окремі частини тіла мають більш тісну власну символіку у своєму подієвому життєвому вираженні.

Наприклад: «зуби» (залежно від виду) відображають загальний стан здоров’я або нездоров’я сплячого або вказують на інших людей (родичів);

«Спина» має відношення до нашого минулого;

«Руки» це справа, дія, найближче поле нашої активності;

«Волосся» привабливість, вираз життєвої енергії і настрою;

«Ноги хід подій»;

» Шкіра » чутливість, вразливість;

«Очі» погляди на світ;

«Голова», начальник і т. д.

Сонник — Тіло.

Що бачив себе уві сні поповнілим-придбає золото і багатство, відповідно додалася повноті його тіла.

Якщо хто побачить, що він розтовстів і заплив жиром, тому цей сон обіцяє, що багатство доставить йому багато задоволень і пристрастить до франтівства.

Коли ж, навпаки, присниться кому, що він схуд і ослаб, то багатому цей сон пророкує бідність, навіть злидні як наслідок його скупості.

Жінці цей сон віщує ненависть її рідних або близьких людей.

Хто бачить себе в сні схудлим або виснаженим, того чекає хвороба, незадоволення, судовий процес або інші несприятливі справи, що загрожують йому розоренням.

Той, кому сниться, що його тіло стало смагляве або почорніло, своєю брехнею і хитрістю обдурить людей, що мають з ним справи.

Якщо ж цей сон бачить жінка, то вона змінить своєму чоловікові.

Бачити уві сні своє тіло блідим і пожовклим віщує тривалу лихоманку.

Коли присниться кому, що його тіло вкрите наростами, саднами і лишаями, сон цей обіцяє тій людині багатство.

Якщо хто бачить уві сні, що все його тіло вкрите комахами і страшно страждає від сверблячки, це означає золото і срібло.

Є людське м’ясо уві сні віщує сплячому, що він придбає стан.

Нарости на тілі фото.

Тлумачення снів наріст-побачений уві сні наріст на тілі-одруженому віщує народження дітей, а холостому-одруження. Наріст на тілі – одруження вигідна (холостому), народитися дитина (одруженим).

Сонник наріст-бачити у себе на якій-небудь частині тіла одруженому ознаменує народження дітей, а холостому вигідну одруження.

Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники LiveJournal.

Тлумачення сну наріст, сонник наріст, уві сні бачити наріст, до чого сниться наріст по сонником.

НАРІСТ В ОБЛАСТІ ЗАДНЬОГО ПРОХОДУ.

Здрастуйте! Моєму чоловікові 27 років.У нього в області заднього проходу вже 4 роки є наріст, чимось схожий на прищ, розміром десь 1 на 1 см. періодично дуже сильно болить,»нариває».Звідти виходить гній,буває зовсім небагато,а буває рясно,потім йде кров.Наріст цей щільний.Спочатку думали, що це просто прищ,але він складається не з гною і не з крові.Схоже, ніби взяли «шматочок м’яса в шкірі» і приліпили його туди.Це точно не бородавка.Не геморой. Так само чоловік сказав,що раніше,в молодості,у нього таких прищів на тому ж місці,було дуже багато(точно більше 10),але потім вони зникли і залишився один,який ніяк не проходить. На даний момент наріст «нариває», болить, неможливо нормально сходити в туалет.Вже кілька днів підряд проколюємо його,виходить трохи гною і кров, припікаємо зеленкою в основному.Але він не проходить. До лікаря чоловік звертатися відмовляється вже кілька років.Тому ніяких аналізів не проводилося,лікування.відповідно,теж. Дуже б хотілося дізнатися вашу думку,що це таке може бути.Хоча б на що це схоже.

Запис на прийом +7 (495) 103-46-23, вул. М’ясницька, 19.

Консультації в особистих повідомленнях і по телефону НЕ ведуться.

Про лікування заочно відповідно до російського законодавства (ст. 70 Федерального закону Російської Федерації № 323-ФЗ «Про основи охорони здоров’я громадян в Російській Федерації») призначати лікування має право тільки лікуючий лікар .

«Постановка діагнозу без очного огляду пацієнта є не тільки незаконною, але і несе пряму загрозу заподіяння шкоди життю і здоров’ю громадян. Дистанційне спостереження за станом здоров’я пацієнта призначається лікарем після очного прийому.»Росздравнадзор.

Медичний центр; «Здоров’я Люкс»

Москва, Велика Мовчанівка, будинок 32 стр. 1.

e-mail: [email protected] тел.: 8-910-434-17-86;

Запис на консультацію: 8-926-294-50-03; (495)223-22-22.

СТВОРИТИ НОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ.

Але Ви — неавторизований користувач.

Якщо ви реєструвалися раніше, то » залогіньтесь «(форма логіна в правій верхній частині сайту). Якщо ви тут вперше, то зареєструйтесь.

Якщо Ви зареєструєтесь, то зможете надалі відстежувати відповіді на свої повідомлення, продовжувати діалог в цікавих темах з іншими користувачами і консультантами. Крім цього, реєстрація дозволить вам вести приватне листування з консультантами та іншими користувачами сайту.

Нарости на тілі фото.

Кератома, є доброякісним наростом на шкірному покриві. Найчастіше подібні проблеми починають з’являтися у людей після 30-40 років. Причому у чоловічої і жіночої статі в однаковому співвідношенні.

Як стверджують фахівці, основною причиною появи кератоми є довге перебування, з відкритою шкірою, під прямими сонячними променями. У сильній мірі, це стосується тих людей, яким вже перевалило за 40. Шкіра, починає реагувати на надлишок ультрафіолету, тим самим шкірний покрив починає ороговіння. Через опромінення сонячним світлом, ці процеси починають працювати вже на клітинному рівні.

· У разі зараження.

Якщо пацієнт помітив якусь схильність до такого роду проблем, то необхідно дуже уважно стежити за своїм перебування під сонячними променями. В сонячні дні, найкращим чином буде застосовувати хороший сонцезахисний крем, і носити при цьому тільки світлий одяг, так як вона краще відображає сонячні промені, тим темна. Схильність до кератоми, може обумовлюватися на генетичному рівні і передаватися у спадок, але ця хвороба не є заразною.

Кератому можна помітити ще на ранній стадії, коли у вас на шкірі тільки з’явилося невелике плямочка сіруватого кольору. Пляма трохи опукле. Сама поверхня плями лущиться, з часом стає все більше, а зверху починають утворюватися щільні кірки, які можуть відпадати і лущитися. При цьому пацієнт може відчувати больові відчуття і періодично може йти кров. В першу чергу кератома, часто проявляється у множині, на відкритих ділянках тіла. По-справжньому небезпечною кератома стає в тому випадку, якщо вона стає злоякісною. Причому практично неможливо передбачити такі події, в такому випадку, ця недуга розростається до великих розмірів і стає плоскоклітинним раком.

Для того щоб попередити хворобу, необхідно вчасно видаляти утворилися нарости. Для того, щоб попередити виникнення нових утворень, дуже важливо, ні в якому разі, не зловживати тривалим перебуванням на відкритих сонячних променях. Крім цього є один важливий фактор, який дозволить вам максимально убезпечити себе від цієї недуги, це правило полягає в правилах здорового харчування, плюс до цього обов’язковий хороший та якісний відпочинок і хороший сон.

ЦЕ СПЕЦІАЛЬНА ГІМНАСТИКА САМЕ ДЛЯ КОЛІННИХ СУГЛОБІВ,ЯКА ВІДНОВЛЮЄ СУГЛОБ ПОВНІСТЮ.

Піде на це «ходіння» приблизно три місяці.

Підкладайте під коліна валик,посидьте трохи,5-10 секунд,на ньому.

Через 3-4 місяці ви зможете без болю опуститься на п’яти.

Через біль в литковому м’язі і під коліном тягнемо пальцями рук великий палець стопи на себе.

Завершувати ці процедури треба контрастним душем.

ТРИ СЕКРЕТНИХ ВПРАВИ ДЛЯ ЛІТНІХ І НЕ ТІЛЬКИ. ВІД ОНІМІННЯ РУК.

Підійдіть до столу,зіпріться на нього:тіло пряме,руки зігнуті в ліктьових суглобах. Розігніть їх на видиху.

Друге-вправа — для пояса нижніх кінцівок.

Присідайте теж серіями по 5-10 вправ.

ТРЕТЄ -вправа називається «полуплуг».

Робіть до 5-10 повторень в одному підході.

Доктор Бубновський радить робити ці три вправи щодня протягом півгодини. Необхідно вивчати правила здоров’я, шукати шлях до здорового способу життя не в аптеках і нескінченних походах по поліклініках і лікарнях,а в пізнанні своєї природи.

Народний рецепт дроблення каменів у нирках.

Що треба? Родзинки темні без кісточок. перець чорний горошком ( запашний не годиться). Що робимо? Родзинку поділяємо на дві частини, в середину вкладаємо одну горошину перцю, з’єднуємо. Схема прийому: 1-й день — одна родзинка, 2-й день — дві родзинки, 3-й день — три родзинки і так до десяти. В 11-й день треба прийняти теж 10 родзинок, а потім збавляти по одній: 12-й день — 9 родзинок, 13 -й день — 8, 14-й день — 7 і так до одного. Під час треба ретельно все розжовувати. Приймати один раз в день — вранці до сніданку. якщо при розжовуванні 5 і більше родзинок буде палити язик, запивайте водичкою. Після 21-денного курсу 3 дні необхідно пити сечогінні засоби. Після перерви (3 дні) приймати родзинки ще 20 днів за тією ж схемою. І знову 3 дні приймаємо сечогінні засоби і курагу. В цілому виходить 3 повних курсу. Щоб перевірити, як діє цей рецепт, після перших 10 днів прийому ліків зібрати сечу в банку зі світлого скла. Відразу ж побачите, як плавають піщинки.У міру охолодження сечі піщинки осядуть на дно. Перший час сеча може бути і дуже каламутною, потім,у міру того, як буде виходити пісок, стане світлішати.. Після курсу лікування бажано зробити УЗД.Удача.

Пророслу картоплю від запалення суглобів.

Якщо ви по весні викидаєте пророслу картоплю — то робите це даремно. Народні цілителі обривають Картопляні проростки і готують з них цілющі бальзами, від болю в запалених суглобах.

Щоб зняти біль в суглобах треба взяти півлітра горілки (раніше люди використовували самогон, і це було навіть краще. Адже самогон — продукт натуральний. До того ж сивушні масла є додатковим розігріваючим засобом), перелити в банку з широким горлом, кинути на неї жменю картопляних проростків, щільно закрутити кришкою і поставити на один тиждень в темне місце.

Важлива умова приготування таких ліків-темрява і температура, не вище 15-20 градусів.

Вже через сім днів цією настоянкою можна розтирати поперек при запаленні нерва. Натерли, і швидко-швидко загорнулися в овечу ковдру, плед або хустку (широкий шарф). Буквально через кілька хвилин ви відчуєте, що біль відступила.

А на хворі суглоби можна зробити компрес, замачівая в настоянці бавовняну тканину. Так робили наші прабабусі в селах, коли не було ще ні аптек, ні таблеток, ні сучасних мазей. Компрес накладають на хворе місце, а зверху закріплює пов’язку плюс що-небудь тепле. Такі процедури найкраще робити на ніч-після них легше заснути.

У чому ж секрет пророслої картоплі? Під дією сонячного світла в коренеплодах і проростках у великій кількості накопичується глюкоалкалоїд соланін. Це — отрута, тому позеленілу картоплю є небезпечно. Але, як і безліч інших токсичних сполук, в невеликій концентрації соланін лікує.

Як показали дослідження, він має седативні (заспокійливі) і антиконвульсантні властивості. Тому його використовують в медицині для лікування астми, а також в препаратах від кашлю та застуди. Однак самостійно робити настоянки для внутрішнього вживання небезпечно. Як зовнішній засіб ж він дає легкий протизапальний, знеболюючий ефект.

При артриті можна також накладати на хворі ділянки компрес з подрібненої на тертці або м’ясорубці позеленілої картоплі. Попередньо її слід гарненько вимити. Масу кинути в гарячу воду і нагріти, не доводячи до кипіння. Потім покласти в мішечок (бажано лляної або з іншої натуральної щільної тканини) товщиною 1,5-2 сантиметри. І прикладати його до суглоба, закріпивши пов’язкою і обмотавши вовняною хусткою. Спіть з таким компресом, поклавши хвору ногу або руку на подушку.

Як виглядають бородавки?

Як виглядають бородавки?

В категорії Інше про здоров’я і красу Запитав Nalmehelm.

1 Відповідь 2241 Переглядів 1 місяць тому.

Розповісти друзям Додати в обране Поділитися.

Для додавання питання на сайт, блог або форум просто скопіюйте і вставте в html код:

Говорячи про те, як виглядають бородавки, хочу відразу попередити, що бородавки бувають дуже різні на вигляд і не завжди можна відрізнити звичайну бородавку від якого-небудь новоутворення на шкірі. Тому, не боячись здатися занудною і неоригінальною, настійно раджу здатися медпрацівнику.

Зазвичай бородавка являє собою наріст на шкірі більш темного кольору, за розміром і формою нагадує горошину. На дотик шорсткі , абсолютно безболісні.

Такі бородавки, як правило, не створюють будь-яких проблем, крім естетичного дискомфорту, так як вони як правило розташовуються на обличчі і кистях рук.

Інша справа бородавки, які виникають через тісний або незручного взуття. Їх ще називають підошовними. Вони викликають досить таки неприємні хворобливі відчуття. За виглядом вони нагадують мозоль, хоча складаються з «пучка» таких тоненьких сосочків і все це оточене таким валиком з більш щільною, як би стоптаний шкіри.

Іноді ви можете спостерігати на шкірі , зазвичай у людей молодого віку, дрібні плоскі ущільнення, не відрізняються за кольором від шкіри. Це теж бородавки. Які б у вас не були бородавки, сучасна медицина досить успішно позбавляє від цього не приємного прикраси.

Нарости на тілі фото.

Увага! Ви збираєтеся перейти на сайт, що містить матеріали, які відносяться до категорії » Для дорослих «. Можливо, ви вважаєте їх відвертими, образливими, або неналежними для перегляду.

Крім того, в залежності від Вашого віку і місця Вашого розташування, закони можуть обмежувати перегляд таких матеріалів.

Якщо Ви хочете продовжити перегляд, натисніть кнопку » Продовжити «. Тим самим Ви підтверджуєте, що: Вам вже виповнилося 18 років. Ви повністю берете на себе відповідальність за законність Ваших дій. Ви не будете мати претензій до Адміністрації сервісу за якість і вміст матеріалів, розміщених на даному сайті, а також за їх відповідність Вашим очікуванням.