папілома людини у жінок

Папілома людини у жінок.

Папілома — інфекційна хвороба, збудником якого є вірус папіломи людини. При цьому уражаються шкіра і слизові оболонки хворих. При ураженні організму небезпечним різновидом цього вірусу може виникати велика кількість різних захворювань, помітно відрізняються по тяжкості протікання. Справа може обмежитися бородавками на руках, проте може розвинутися і рак шийки матки, що часто і відбувається.

Інфекція вірусом папіломи людини, строго кажучи, не є захворюванням, оскільки, найчастіше імунна система справляється з вірусом приблизно за рік без усякого лікування.

Однак при цьому далеким луною зараження папіломавірусом значного онкогенного ризику може бути рак шийки матки. Частота цієї патології, на жаль, продовжує перебувати на досить високому рівні.

Небезпечне захворювання може виникнути і через десять-двадцять років після інфекції. Здавалося б, на вивчення симптомів, проведення успішної діагностики та лікування ВПЛ часу має вистачити. Однак практика показує, що це зовсім не так.

Це дуже підступна інфекція і в першу чергу це стосується вельми розмитих і слабо виражених симптомів. Передракові зміни зазвичай не тільки не турбують жінок якимись підозрілими або дискомфортними прояви, але часто їх не знаходить гінеколог на огляді. і дискомфорту, але часто не виявляються при звичайному огляді у гінеколога.

Діагностика ВПЛ у жінок.

Поки що найбільш надійним методом діагностики є ВПЛ-тест, оскільки виявлення вірусу має звернути увагу лікаря на ймовірність розвитку раку, змушує робити додаткові обстеження, а саме по собі підвищену увагу до проблеми і допомагає правильно вирішити задачу діагностування.

Істиною є той факт, що частіше сексуальні активістки приймають вірусні подарунки від своїх статевих партнерів. Але, якщо вас вже «обробив» який-небудь тип вірусу, цим типом вже ніколи заразитися не можна.

Наслідки ВПЛ для жінок.

Рак шийки матки у жінок є віддаленим наслідком вірусної інфекції, тому головні профілактичні дії на цей рахунок — постійне обстеження на вірус (ВПЛ-тест), а також на наявність змін в клітинах — онкоцитологію (ПАП-тест).

Ця тактика застосовується в боротьбі проти раку шийки матки у всіх розвинених країнах, вона носить назву цервікального скринінгу.

Кожній женщинеа для виявлення таємничих симптомів ВПЛ слід проходити обстеження раз в три-п’ять років. Доведено, що така практика знижує ризик захворювання на рак шийки матки більш ніж в тисячу разів.

Щоб пройти ВПЛ-тест, не потрібно йти на огляд до лікаря-гінеколога, просто здайте аналіз на ДНК вірусу. Самі вивчіть пропонований вам тест: він повинен визначати лише широкий спектр небезпечних типів вірусів високого онкогенного ризику.