папілома на обличчі

Як папіломи на обличчі з’являються.

Чи може папілома на обличчі позбавити нас впевненості в собі? Може. До того ж, вона свідчить про початок запальному процесі. Це – шкірне утворення. По суті воно доброякісно, але це свідчення хворої шкіри.

Що таке папілома.

Ми знаємо, що з метою боротьби з папіломою вироблена ціла система вакцинації. Зовні це шкірне утворення важко не розгледіти. Колір у нього буває різний – від світлого до чорного. Точніше – до коричневого. Бувають висипання різних типів – поодинокі або множинні. Вони з’являються, коли людина заражена вірусом папіломи.

Передається такий вірус досить просто. Якщо поруч є побутові предмети, яких торкався заражений людина – папіломи можуть утворитися на шиї, на шкірі обличчя і грудей, і навіть – на області пахвових западин.

Зміст статті

Чим відрізняється виникнення папілом?

У віковому плані особливих відмінностей немає; При їх появі можна зробити висновки про те, в якому стані знаходиться імунна система людини, так як у сильного організму є сили побороти вірус; не Можна допускати травм папіломи – це може стати причиною розвитку злоякісного утворення типу; Лікування без комплексного підходу важко, якщо не сказати – неможливо.

Проводять противірусну терапію, підвищують сили імунітету. Папіломи видаляють за допомогою послуг фахівця-це може бути метод рідкого азоту, діатермокоагуляції, сургітрона. Багато хто сприймає їх як косметичне явище. Застосовують Ферезол, наносячи на ділянки висипань. Тоді видалити папілом було б набагато простіше. Вірус впливає на ріст тканин людини. Якщо не почати його лікувати, можуть виникнути серйозні наслідки, наприклад, ураження статевих органів.

Папіломи у дітей: принципи лікування.

Папіломавірусна інфекція в дитячому віці поширена широко. Клінічно, найбільш часто реєструються підошовні, плоскі, вульгарні бородавки, а також ураження носової порожнини і гортані. Генітальні папіломи у дітей зустрічається дуже рідко.

Причини появи папілом у дітей.

Ізольоване інфікування вірусом папіломи людини дитини не є причиною зростання папілом. Обов’язковим фактором, що ініціює появу бородавок вважається зниження опірності організму вірусним інфекціям. Основні причини, що знижують імунітет у дитини:

Когорта часто хворіють дітей-основна ніша поширення папіломатозу. Дитина, який переносить більше 6-ти ГРЗ або ГРВІ в рік, має дефекти як клітинного, так і гуморального імунітету, а саме: Велика кількість лімфоцитів в крові у таких дітей слабодифференцированы, тобто не можуть повноцінно знищити антиген. Вироблення інтерферну-основного компонента противірусної ланки імунітету-знаходиться на низькому рівні. Недостатня кількість інтерферону не може запустити нормальну продукцію противірусних антитіл. Хронічні інфекції: бронхіт, аденоїдит, тонзиліт. Туберкульоз. Цукровий діабет. Алергічні захворювання і бронхіальна астма.

Бородавки на тілі викликають віруси папіломи людини з низьким онкогенних ризиком. Вірус потрапляє на шкіру контактним шляхом. Мікротравми і садна значно полегшують потрапляння ВПЛ в епідерміс. У маленьких дітей вірусні частинки можуть проникати і через неушкоджену шкіру. Після закінчення інкубаційного періоду (7-20 днів) на уражених ділянках тіла з’являються вірусні нарости. Якщо імунітет здійснює свої функції на належному рівні, то самостійний регрес бородавок настає через кілька місяців. Найчастіше уражаються руки, обличчя, шия і ноги.

Дитина з одиничною папіломою вимагає лише спостереження. Як правило, якщо бородавок налічується від 2 до 6, то вони не вимагає лікування. Велика кількість папілом на тілі дитини сигналізує про недостатність імунітету!

Папіломи у дитини: види і симптоми.

Звичайні бородавки (вульгарні) у дитини частіше ростуть на тилі кисті, долонях, між пальцями. Рідше — на шкірі обличчя, століттях, навколо рота і на губах, в області волосистої частини голови, стопах. Зовні папіломи виглядають як вузлики, що підносяться над шкірою. Поверхня їх нерівна, горбиста, покрита сосочковими виростами. Розмір коливається від 2 до 10 мм. Колір – від тілесного до сірого. При невеликій кількості нарости безболісні.

Папіломи на підошві локалізуються в районі великих пальців ніг, межу пальцями. Колір білий з жовтим або сірим відтінком. Своїм зовнішнім виглядом такі утворення нагадують натоптиші і сухі мозолі, але відрізняє бородавки ворсинчастий стрижень у центрі, який є тромбированными судинами. При ходьбі і натисканні виникає сильний біль.

Плоскі бородавки найчастіше мають поширений характер. У дитини такі утворення ростуть на лобі, навколо рота, на щоках і шиї. Плоска папілома у дітей має чечевицеподібних вигляд, злегка підноситься над поверхнею шкіри. Колір може бути блідо-рожевий, жовто-коричневий.

На слизових оболонках у дитини можуть рости ниткоподібні бородавки. На інших ділянках тіла папіломи ростуть рідко.

Респіраторний папіломатоз являє собою важке, важко піддається лікуванню вірусне захворювання. Такі доброякісні пухлини дають часті рецидиви і можуть призвести до інвалідизації.

Папіломи у дітей в дихальних шляхах є наслідком інфікування під час проходження по родових шляхах матері, зараженої вірусом папіломи людини (частіше всього 6 і 11 типів).

Освіти мають вигляд бородавчастих розростань на тонкій ніжці рожевого або червоного кольору. Поверхня їх дрібнозерниста, консистенція м’яка. Такі папіломи рухливі, тому можуть закупорити вхід в гортань і привести до задухи у дитини. Симптоми респіраторного папіломатозу виражаються в осиплості голосу, утрудненні дихання і нападах стенозу гортані.

Найчастіше вірус вражає передню третину голосових зв’язок – найвужче місце в дихальних шляхах дітей.

Для діагностики папілом у дітей у сумнівних випадках використовують дослідження зрізів тканин на наявність цитопатичної (шкідливого) дії вірусу. Поява атипових клітин-койлоцитов, а також змінені ядерні та інші клітинні структури (акантоз, гіперкератоз, метаплазія, мітози, проліферація базальних клітин), свідчать про наявність ВПЛ. Так визначають зміни в тканинах, характерні для ВПЛ, а вірус ідентифікують за допомогою ДНК-методу ПЛР або ЛЦР.

Методи лікування папілом у дітей.

Процес лікування папілом у дітей має деякі труднощі. По-перше, застосування будь-якого методу видалення бородавок болісно, викликає страх у дитини і психологічну перешкоду у батьків. По-друге, надійного і специфічного способу лікування папілом, сприяє повній елімінації вірусу з організму, не існує. Єдиним методом системної терапії інфекції вважається застосування курсу імуномодуляторів та противірусних препаратів, що пригнічують розмноження ВПЛ і відправляють його в «сплячку». Імуномодулятори коригують ланки імунітету, підвищуючи опірність організму, тим самим усуваючи клінічні прояви.

У педіатрії зовнішні імуномодулюючі противірусні засоби (мазі, гелі) протипоказані через їх токсичність і алергенність. Найбільш безпечними засобами для лікування папілом у дітей є препарати, що стимулюють утворення в організмі власного інтерферону. При використанні таких ліків не відбувається накопичення інтерферону, так як власні регуляторні механізми цього не допускають.

Найефективніший метод лікування папілом у дітей-це деструкція фізичними методами в поєднанні з індукторами інтерферону. Але не всі методи позбавлення від бородавок підходять дітям. Для видалення вірусних новоутворень шкіри у дітей повинні використовуватися способи, що відповідають наступним вимогам:

Мінімальна болючість. Атравматичність. Коротка тривалість впливу. Незначна кількість побічних ефектів. фото папілом у підлітка.

Таким вимогам відповідають: лазеротерапія, плазмова коагуляція, кріодеструкція і деякі хімічні кислотні засоби.

Лазерне видалення вважається високоефективним способом позбавлення від новоутворень шкіри у дитини. За допомогою цього методу можна видалити велику кількість бородавок будь-яких розмірів за один сеанс. Після висічення в уражених місцях утворюється струп – скоринка, під якою рана заживає. Триває цей процес від 2 до 5 тижнів. Скоринку видаляти самостійно забороняється. Єдиним недоліком лазерного методу вважається його дорожнеча і необхідність великого досвіду у персоналу. Нарости на обличчі лазером не видаляють через можливе рубцювання рани. Плазмова коагуляція характеризується найнижчою тривалістю проведення операції. Таким чином зменшується зона пошкодження і не перевищується больовий поріг. Крім цього, перевагою методу є дешевизна. Недоліком плазмової коагуляції вважається створення аерозолю, що містить вірус, в повітрі. Тому під час видалення пухлини слід захищати органи дихання респіраторами. Кріодеструкція – самий затребуваний і популярний спосіб позбавлення від вірусних новоутворень шкіри. Метод недорогий, простий у виконанні, не вимагає високої кваліфікації мед.працівник. При впливі рідкого азоту зруйнована тканина не видаляється, а залишається, виконуючи роль «пов’язки», під якою заживає рана. Перевагою методу вважається відсутність рубців в місцях видалення новоутворень. Тому кріодеструкцію застосовують для видалення папіломи у дітей на обличчі та інших відкритих ділянках шкіри. Слід мати на увазі, що скоринка тримається довше, ніж при інших методах видалення.Використання рідкого азоту допускає потрапляння води на уражені місця після видалення бородавок. Скоринка надійно захищає рану, тому мочити її можна вже через кілька годин після видалення папілом. Якщо папіломами вражені руки, то кріодеструкція залишається пріоритетним способом лікування. Хімічний метод лікування бородавок у дітей до 7 років застосовується тільки з використанням кислотних препаратів (Солкодерм, Дуофилм та ін), а після 7-ми річного віку дозволяється застосування ліків на основі фенолу (Ферезол). Перевагою методу є суворе обмеження впливу медикаменту на певну ділянку шкіри дитини. Загоєння триває кілька днів. Якщо шкіра уражена одиничними папіломами, то хімічний спосіб може стати пріоритетним при виборі.

За кілька днів до видалення папілом лікар призначає імуномодулятори. Якщо передбачається висічення одиничних папілом (до 10 елементів), то можливе лікування без медикаментозної корекції.

Схема лікування папіломавірусної інфекції у дітей індукторами інтерферону.

Препарат Механізм дії Форма випуску Схема призначення Аміксин (з 7 років) Імуномодулятор і противірусний препарат Таблетки (60 мг) По 1 т. 1 раз на день протягом 3 днів Лікопід Імуномодулятор Таблетки По 1 т. тричі на добу протягом 10 днів Циклоферон Коригування імунітету, протизапальну і противірусну дію Таблетки або ін’єкції Від 6 до10 мг/кг ваги за схемою: 1,2,4,6,8,11,14,17 день. Віферон Модулятор імунітету, противірусний ефект Свічки До 7 років: по 1 свічці (150 тис.) кожні 8 годин протягом 5 днів.

Після 7 років: також, але дозування по 500 тис.

Курси повторюють тричі з інтервалом 3 тижні.

Знеболювання процедури при необхідності досягається шляхом введення анестетика під шкіру, попереднім охолодженням рідким азотом, а також спеціальним пластиром «Емма».

Лікування респіраторного папіломатозу комбіноване і включає хірургічний метод, прийом цитостатиків та імуностимулюючих засобів.

Профілактика дитячого папіломатозу.

Для запобігання інфікування дитини вірусом папіломи людини існує ряд профілактичних заходів:

Жінкам слід планувати вагітність. Враховуючи той факт, що в даний час поширеність ВПЛ серед молодих людей висока, перед вагітністю необхідно обстежитися на ІПСШ з обов’язковим включенням до переліку досліджень аналізи на вірусні інфекції. При виявленні ВПЛ навіть без клінічних проявів лікар призначає профілактичний курс лікування до і під час вагітності. При повноцінній і адекватній терапії ризик респіраторного папіломатозу у дітей знижується до мінімуму. Молодим жінкам, а також мамам дівчаток необхідно розглянути питання про вакцинацію. Щеплення Гардасил забезпечує вироблення захисного титру антитіл навіть до тих генотипам вірусу папіломи людини, які не входять до складу вакцини, тим самим захищаючи від різних проявів папіломавірусної інфекції. Профілактичні заходи серед дітей молодшого шкільного віку зводяться до заходів зміцнення імунітету. Обмежити контакти в тісному дитячому колективі не представляється можливим, тому батьки повинні піклуватися в першу чергу про повноцінне харчування, адекватне лікування вірусних інфекцій, що знижують імунітет. У харчуванні дитини обов’язково повинні бути присутніми білки м’яса, риби і молочних продуктів, достатню кількість фруктів, овочів, горіхів на тлі зниження «швидких» вуглеводів.

Високі результати в підвищенні опірності вірусних інфекцій показує прийом комплексів, що містять омега-3 кислоти, вітаміни групи В. Часто хворіючі діти найчастіше страждають прихованим кишковим дисбактеріозом, який в значній мірі пригнічує захисні сили організму. Тому на кожен курс лікування антибіотиками повинні доводитися 2 курсу терапії пробіотиками для повноцінного відновлення кишкової сапрофітної флори.

Як видалити папіломи на обличчі.

Будь-якій дівчині хочеться мати не тільки красиву, але і здорову шкіру. На жаль, при наявності вірусу папіломи людини це неможливо. Крім того, що папіломи виглядають не дуже привабливо, вони ще можуть викликати кровотечу, свербіж, а також переростати в ракові пухлини, тому якщо ви вважаєте, що у вас може бути цей вірус – обов’язково сходіть до лікаря і починайте лікування.

Ви можете стати інфікованим папілома вірусом в тому випадку, якщо ведете безладне статеве життя, багато курите, вживаєте алкогольні напої у великих кількостях, а також, якщо ваша імунна система сильно ослаблена через хворобу або прийому антибіотиків. Інкубаційний період триває майже місяць, тому відразу після зараження виявити папіломи не вийде. Якщо ви виявили у себе папілома вірус, то варто лікуватися разом зі своїм партнером, інакше ніякої користі від лікування не буде. Навіть якщо папіломи не турбують вас з-за свого виду, то варто обов’язково зайнятися їх лікуванням принаймні з медичних міркувань. Як видалити папіломи на обличчі? Дуже просто, ви можете звернутися в поліклініку або ж спробувати народні рецепти видалення папілом – вирішувати вам.

Як не захворіти або чого варто побоюватися.

Найкраще не мати папілом зовсім, а для того, щоб не отримати цей вірус треба знати, де ви можете його підхопити. Отже, найчастіше папілома вірусом хворіють при:

Незахищеному статевому акті; Рясному наявності шкідливих звичок (алкоголь, куріння); Відвідуванні басейну і пляжу; Тривалому прийомі ліків; Захворюваннях шлунково-кишкового тракту; Грип; Ослабленому імунітеті; Пологах, вірус передається від матері до дитини.

Звичайно, це не означає, що вам пора припинити відвідувати басейн та пляж, але варто більш уважно ставиться до своєї гігієни – використовувати тільки свої рушники і лежаки, не давати їх мало знайомим людям, а також не брати їх в оренду.

Розпізнати папіломи легко-вони являють собою бородавки на ніжці, з нерівною поверхнею, за формою нагадують гриб. Розташовуватися вони можуть на обличчі, шиї, слизових оболонках і статевих органах. Якщо ви помітили у себе такі бородавки – негайно зверніться до дерматолога або гінеколога, і ні в якому разі не намагайтеся відірвати або розколупати їх самі зробите тільки гірше. Видаляючи папіломи на обличчі, ніколи не відрізайте їх, це збільшить ймовірність переростання доброякісної папіломи в злоякісну пухлину.

Як лікуватися і з чого почати.

Почати лікування варто з підвищення імунітету, почніть приймати вітаміни, відмовтеся від куріння і алкоголю, а головне – менше нервуйте і не впадайте у відчай. Часто комплексу з здорового способу життя і народних рецептів цілком достатньо для усунення інфекції. Також варто обстежити нирки, кишечник, шлунок – нерідко папіломи викликають запущені гастрити, коліти і захворювання інших органів. У разі якщо з лікуванням ви затягнули і багато папілом, а самі бородавки великі, то вам напевно доведеться звернутися до лікаря. У поліклініці вас можуть видалити папілом лазером, електрокоагуляцією, хімічної коагуляцією, кріодеструкцією і т. д. Фахівець підбере найбільш оптимальний спосіб конкретно для вашого випадку, врахуйте, що найменш помітні на шкірі сліди від видалення папілом лазером і електрокоагуляцією.

Народні рецепти і корисні поради.

Якщо бородавки і нарости невеликі то видалити папіломи ви можете і в домашніх умовах, вдавшись до допомоги народних рецептів. Ще раз нагадуємо – відірвати папілому – не те ж саме, що і вилікувати, тому не варто цього робити, як би ваші знайомі не переконували вас, що від цього не станеться нічого поганого. Ще як станеться – папілом стане більше, а самі вони набагато більші, плюс підвищиться загроза утворення злоякісної пухлини.

Навіщо потрібна контурна пластика тіла Дізнайтеся, що таке контурна пластика тіла і навіщо вона потрібна, що ви повинні обов’язково знати і розуміти про цю процедуру, на які моменти потрібно звернути увагу перед початком, що повинен знати доктор Як прибрати сліди від прищів Дізнайтеся, як прибрати сліди від прищів на обличчі і не тільки, що власне являє собою прищ, що допомагає відразу, а тільки через час, які засоби найбільш ефективні.

На обличчі, шиї і грудях, там, де шкіра і бородавки м’якше і поменше вам підійдуть більш прості засоби – сік кульбаби, чистотілу, кислих яблук або нашатирний спирт. Протирайте цими засобами бородавки до тих пір, поки вони не зникнуть. На жаль, такий засіб не допоможе, якщо бородавки дуже великі і тверді – тут більш складні рецепти, а тривалість їх застосування набагато довше.

У видаленні папілом на обличчі вам допоможе каланхое перистий-зробіть з нього кашку, нанесіть на папілом, забинтуйте і закріпіть пов’язку пластиром, залиште на ніч. Для повного видалення папіломи може знадобиться 3-4 сеансу. Зробіть засіб з 1 зубчика часнику, 1 чайної ложки оцтової есенції, 2 столових ложок пшеничного борошна. Отримане тісто прикладіть на папілом, забинтуйте і закріпіть пластиром, залиште на 2-3 дні. Після того, як папілома відпаде, у вас можуть з’явитися ямочки на шкірі, позбутися від них дуже просто — зробіть собі аплікацію з маззю Вишневського. Використовуйте пов’язку з квітками календули – просто прикладіть їх до бородавки, забинтуйте і закріпіть пов’язку, залиште на ніч. Також в лікуванні папілом вам можуть допомогти трав’яні збори та чаї, їх застосування зміцнить ваш імунітет і очистить організм від бруду, тобто прибере першопричину появи папілом. Застосовуючи фитосборы пам’ятайте про те, що у трав теж є свої протипоказання, крім алергічних реакцій, тому уважно вивчіть з чого складається ваш чай, і яка трава на що впливає. Автор: admin від 21-09-2014, 11:58.

Плоскі бородавки.

Плоскі бородавки – доброякісні шкірне захворювання, що характеризується виникненням на поверхні шкіри своєрідних вузликів розміром від 1 до 5 мм.

Причина і патогенез плоских бородавок.

Плоска бородавка утворюється на шкірі внаслідок зараження вірусом папіломи людини. В цілому, небезпека зараження не така висока, вона становить всього 5% від усіх можливих контактів. Зараження може статися при наявності пошкоджень на шкірі в разі рукостискання, поцілунку, опосередковано через предмети побуту.

Таким чином, для зараження вірусом папіломи людини повинні бути дотримані наступні умови:

порушення цілісності шкірного покриву або слизових оболонок; здійснення контакту із зараженим людиною або побутовим предметом, на якому «живе» вірус.

Слід зазначити, що вірус, потрапляючи в організм людини, залишається в ньому назавжди, персистуючи в нервовій системі, а розвиток плоских бородавок на тілі відбувається в результаті його активізації. Вірус може увійти в активну фазу свого життєвого циклу і почати активно розмножуватися при зниженні імунітету, при сильних стресових реакціях та емоційному перенапруженні.

Локалізація і особливості бородавок.

Виникає найчастіше плоска бородавка на обличчі, шиї, тильних сторонах кінцівок. На обличчі улюбленої локалізацією є підборіддя і лоб. На руках плоскі бородавки виникають в більшості ситуацій на кистях, вважаючи за краще тильну сторону долоні.

Для плоскої бородавки характерний специфічний вид. Вона має округлу, іноді неправильну форму. Межі її чіткі, а поверхня гладка. Відрізняє плоску бородавку від будь-яких інших висипань на шкірі відсутність процесів зроговіння на її поверхні. Забарвлення бородавки може бути різною. Зазвичай вона коливається від кольору природного покриву шкіри до світло-рожевого. На поверхні бородавки завжди відсутній шкірний малюнок.

Плоска бородавка не заподіює її власникові ніяких хворобливих відчуттів. Набагато важливіше той косметичний дефект, який вона утворює. Рідко в області бородавки може бути незначний свербіж.

Варто відзначити, що юнацькі плоскі бородавки відрізняються від звичайних бородавок, викликаних вірусом папіломи людини. Причина їх виникнення невідома. З’являються вони раптово, локалізуються найчастіше на обличчі, а також на поверхні кистей і пальцях рук. За зовнішнім виглядом від бородавок, викликаних вірусом папіломи людини, практично не відрізняються. Однак у них є характерна особливість – тенденція до злиття і утворення великих елементів.

Плоскі бородавки на обличчі: фото.

Діагностика плоских бородавок.

Для уточнення вірусної природи бородавки застосовується ПЛР-діагностика. Виконується вона, як правило, після видалення бородавки. Так як існує безліч різновидів вірусу папіломи, то пацієнта рекомендується обстежувати на наявність особливо патогенних типів, оскільки такі штами ВПЛ можуть викликати різноманітні онкологічні захворювання.

Плоскі бородавки добре відрізняються від звичайних і ниткоподібних «родичів». Звичайна бородавка більша за розміром, поверхня її опукла. А ниткоподібна відрізняється наявністю розростань.

Плоскі бородавки: лікування.

А тепер давайте розберемося в тому, як позбутися від плоских бородавок. Самостійне лікування не рекомендується, оскільки перш за все вам необхідно переконатися в точності діагнозу і встановити природу захворювання.

Досить часто відзначається самостійне зникнення бородавок, без застосування лікарських засобів. Якщо такого не сталося, то існують різні методи лікування:

механічне видалення бородавок; фізіотерапія; лікарські засоби.

В якості лікарських засобів можуть застосовуватися противірусні препарати. Такі як, наприклад оксолінова мазь. Доцільно застосовувати й інші мазеві лікарські речовини, такі як кератолітичні і отшелушивающие мазі, до складу яких входять саліцилова і молочна кислоти.

З методів фізіотерапії для лікування плоских бородавок застосовуються еритемні дози ультрафіолету, а також УВЧ-терапія і фонофорез з інтерфероновою маззю.

Якщо подібне консервативне лікування не має ефекту, то виробляють видалення бородавки. Основних методів три: радіохвиля, рідкий азот (кріодеструкція) і лазер. Застосування цих методик забезпечує повну коагуляцію судин, що живлять бородавку і дозволяє позбутися від неї раз і назавжди.

2 Responses to Плоскі бородавки.

Я боролося з цим протягом року, Спасибі жінці яка дала пораду. По-перше, ви повинні зміцнити свою імунну систему і не ліками а травами. Спочатку точно дізнайтеся діагноз. Якщо це плоскі бородавки на обличчі починайте лікування. В даному випадку реккекомендую з ранку на тощак приймати по 1 -2 чайної ложки натертого імбиру з Медеї. Не наполягати і заварювати а саме в сирому вигляді. І запивати невеликою кількістю води. Паралельно приймати противірусний препарат. Що стосується самих бородавок, наберіться терпіння. Щовечора по точково наносите на кожну бородавку йод а зверху оксалінову мазь. Можна і 2х%. Буде жжечь. Не треба чіпати. На їх місці будуть утворюватися болячки. Треба продовжувати поки болячки відпадуть і ваше уражене борадавками тіло очиститься. Піде не місяць і не два. Але точно пройдуть. Дай вам Бог здоров’я!

Боролася з ними 5років, пробувала багаттям мазати, вітаміном е, ефірними маслами, саліциловим спиртом,Віферон ,Віру мерц,і імунал приймала, про яблука і картоплю мовчу. Їх ставало все більше … пішла до лікаря прописали ізопринозин,мазати панавіром, свічки гипферон і кріомассаж. Початок проходити до кінця курсу і то просто всохли чтоли,але до кінця не пішли…я заспокоїлася і вирішила те, що їх не видно мене влаштовують. Через 2 місяці вони полізли у величезних кількостях, з’явилося в 3 рази більше: підборіддя одна велика бородавка, чоло, повіки,щоки, вилиці і на носі з’явилися.. Вирішила піти минулим шляхом: ізопринозин, свічки гіпферон і панавір..Не допомагало зовсім. Тоді я кинула пити все це і знову пішла на кріомасаж де мені робили сильніше,т. е почали точково припікати до болячок і плюс все обличчя сильно тушировали, вид був жахливий, але через 3 процедури зникли всі маленькі, а коли 7 процедура була практичні все пройшло залишилися просто цятки там де шкіра зійшла, особа в цей період протирала саліциловим спиртом і мазями то віферон то панавир.І в цей період я сіла на дієту,тому що у мене гастрит (вирішила, що це корінь зла),почала пити від 2 літрів звичайної води,робити зарядку вранці, і про чудо все пройшло! Навіть натяків на них не залишилося. Минуло пів року рецидивів немає, але все одно не забуваю про саліциловий спирт,будь прищик або нерівність їм припікаю, на следущий день прищика немає. Але для профілактики збираюся через пару місяців пройти ще раз курс кріомассажа.Може кому допоможе моя розповідь. Є фото,цікаво пишіть поділюся інформацією більш докладно.

Як прибрати папіломи на обличчі: методи видалення.

Папіломи можуть з’явитися на будь-якій ділянці тіла, в тому числі і на обличчі. У більшості випадків їх походження обумовлено вірусною природою. Папіломи на обличчі є доброякісним новоутворенням. Багато хто може сплутати їх з невеликими родимками.

Через естетичного і фізичного дискомфорту новоутворення доставляють масу незручностей людині. Тому практично кожне шкірне утворення вірусного походження підлягає лікуванню.

На перший погляд папілома не становить серйозної загрози здоров’ю людини, крім естетичного дискомфорту. Однак освіта з доброякісного може трансформуватися в злоякісне, яке в майбутньому може завдати серйозного удару по вашому здоров’ю.

Причини появи.

Основна причина появи папілом на обличчі і голові – зараження вірусом папіломи людини. За даними медичної статистики практично 90% населення є носієм цього вірусу, але проявляється він не у всіх.

Чому так відбувається? Протягом багатьох років імунна система людини здатна стримувати розвиток цього вірусу. Але досить людині пережити серйозний стрес, гормональний збій в організмі, підступний папіломавірус починає вражати шкірний покрив.

Якщо ви виявили на обличчі подібний шкірний наріст, не відкладайте візит до лікаря, щоб уникнути можливих рецидивів і позбавити себе від внутрішнього дискомфорту. Кваліфікований фахівець підбере оптимальний вашому випадку метод лікування папіломи на обличчі.

Що може послужити поштовхом до розвитку папіломавірусу:

куріння; зловживання спиртними напоями; сильний стрес, напруга; захворювання шлунково-кишкового тракту; грип.

Шляхи передачі папіломавірусу.

Використання загальних побутових предметів може послужити зараженням папіломавірусу.

Жодна людина не застрахована від зараження вірусом папіломи, оскільки шлях зараження досить легкий:

використання побутових предметів; тілесний контакт (навіть через рукостискання); відвідання місць громадського користування (сауна, басейн); громадський транспорт; незахищені статеві зв’язки.

Будучи дитиною, можна заразитися при народженні, проходячи через родові шляхи зараженої матері, яка може не підозрювати про наявність папіломавірусу у своєму організмі.

Знаючи про настільки легкому методі зараження, потрібно серйозніше стежити за особистою гігієною.

Сучасні методи діагностики.

За допомогою діагностики можна визначити тип вірусу і з’ясувати ступінь небезпеки для організму.

Поява шкірних наростів на обличчі не може не насторожити людину. Самі по собі папіломи нешкідливі, проте є ризик їх переродження в злоякісну пухлину. Вагітні жінки взагалі можуть передати цей вірус немовляті при його народженні.

Своєчасне діагностування і адекватне лікування позбавлять людину від можливих рецидивів і подальшого розмноження папілом.

В першу чергу проводиться візуальний огляд, в тому числі гінекологічний, всіх шкірних, слизових покривів тіла. Огляд допоможе виявити папіломи, їх місце локації і площа ураження. Для огляду шийки матки, входу і стінок піхви на виявлення гострих кондилом проводиться кольпоскопія – діагностичний огляд спеціальним приладом, що складається з освітлення та бінокуляра. Тканини клітин проходять цитологію на виявлення будь-яких патологічних змін. Одним з найпопулярніших методів є Digene-Тест , що дозволяє визначити тип вірусу і виявити ступінь небезпеки для здоров’я. Також проводиться біопсія – медичне дослідження клітин шийки матки під мікроскопом. Дане дослідження дозволяє виявити вірус на ранньому етапі його розвитку, встановити ступінь загрози і призначити відповідне лікування.

Лікування папілом на обличчі.

Лазерний метод видалення папілом на обличчі.

Видалити доброякісне утворення на обличчі і голові можна швидко, ефективно і безболісно. Сучасні методи видалення папілом дозволяють забути про них через кілька хвилин. Важливо знати, що травмування і нераціональне лікування папіломи може привести до її злоякісного переродження.

Ефективне видалення новоутворення на обличчі проводиться наступними способами:

Кріодеструкція – найпопулярніший і перевірений часом метод видалення папілом. Проводиться наступним чином: на новоутворення впливають рідким азотом низьких температур. Під таким впливом вірусні клітини виморожуються і руйнуються. Електрокоагуляція – метод впливу струмом високих частот. Даний спосіб дозволяє позбутися від папіломи за 1 сеанс. Залишається лише невелика скоринка, яка безслідно відпадає через 6-7 днів. Лазерний метод видалення папілом є самим безболісним, швидким і ефективним способом. Суть методу полягає у впливі на новоутворення лазерними променями, які «випаровує» шар за шаром шкірного наросту. Рубців не залишається. Радіохвильовий метод не поступається за своєю ефективністю всім представленим вище методам. Виконується наступним чином: радіохвилі високої частоти, які випромінює спеціальний препарат, що впливає на вірусні клітини, знищуючи їх. Метод підходить не всім, оскільки процедура може залишити рубці. Хімічний метод видалення папілом також використовується в медичній практиці. Хімічний агент (суміш неорганічних і органічних кислот), впливаючи на папілом, розчиняє її. Для досягнення необхідного ефекту знадобитися виконати кілька процедур. Фотодинамічна терапія виконується за допомогою хвиль світла певної довжини. Хвилі окислюють вірусні клітини, що призводить до їх руйнування.

Період відновлення після видалення папіломи на обличчі.

Після видалення папіломи на обличчі лікар прописує виконання різних приписів і гігієнічних процедур, без яких сприятливий період відновлення неможливий.

Що потрібно робити, щоб процес загоєння проходив більш швидко і ефективно:

Використовувати ранозагоювальні мазі, крему, які сприяють затягуванню рани. Два рази на добу обробляти ранку перманганатом калію. Дотримуватися правильного режиму дня, відпочивати. Слід правильно харчуватися: виключити гострі, копчені, жирні, солоні страви зі свого раціону.

Розберемо, що категорично не можна робити після видалення новоутворення:

Самостійно прибирати, відривати, видаляти з’явився струп. Після операції протягом 1 доби не можна мочити рану ніякої рідиною. Протягом 1 місяця після операції не можна перебувати під прямими сонячними променями. Використовувати мочалку або щітку забороняється до тих пір, поки утворилася скоринка не відпаде самостійно.

Постарайтеся дотримуватися всіх порад і приписів лікаря, щоб вірус не міг знову активізуватися і з’явитися на вашому тілі.

Як швидко прибрати папіломи на обличчі?

Папіломи з’являються на тілі та обличчі при зараженні ВПЛ, за останніми даними, цей вірус присутній в крові у кожного дев’ятого жителя планети. Новоутворення рідко перетворюються в ракові пухлини, але видаляти і лікувати їх все ж потрібно. Як швидко позбутися від некрасивих наростів на обличчі? Які сучасні і народні засоби використовують в терапії?

Чому з’являються нарости?

Найчастіше являють собою невеликі утворення округлої форми, схожі на невеликий грибок. Забарвлені вони в світлий колір, практично зливаються з тоном шкіри, але при цьому псують зовнішній вигляд. Активізація ВПЛ свідчить про наявність в організмі патологічних процесів, тому необхідно пройти всебічну діагностику. Інкубаційний період триває до 2 років. Основні шляхи зараження – статеві контакти, побутове інфікування, через мікропошкодження на шкірних покривах.

гормональний дисбаланс – часто новоутворення виникають під час вагітності, менопаузи; ослаблення захисних функцій організму; хронічні хвороби; часті стреси та переохолодження; емоційна і фізична перевтома.

Чи потрібно лікувати і видалити папіломи на шиї, століттях і обличчі? Такі новоутворення часто травмуються під впливом агресивних косметичних засобів – скраби, тоніки і лосьйони на спиртовій основі, навіть жорстке рушник може їх пошкодити. При постійному порушенні цілісності іноді розвивається некроз тканин, переродження доброякісних клітин в ракові.

Видалення допомагає позбутися тільки від зовнішніх проявів ВПЛ, але не усуває саму причину активного росту новоутворень. Необхідно пройти комплексне обстеження і лікування, яке спрямоване на посилення імунітету, нормалізацію гормонального фону.

Традиційні способи лікування.

Шкірні покриви на обличчі відрізняються ніжністю і чутливістю, тому видалення в цій частині дещо утруднене. Не використовують надмірно агресивні препарати, допускається застосування тільки щадних методів фізичної терапії. Операцію проводить тільки лікар-дерматолог, який зможе визначити вид новоутворення і причину його появи. Віддалений матеріал відправляють на гістологічне дослідження, щоб виключити наявність ракових клітин.

Як прибрати папіломи на шиї – століттях і обличчі-ефективні методи:

Кріодеструкція – заморожування за допомогою рідкого азоту. Дія триває не більше 20 секунд – за цей час тканини повністю заморожуються, відмирають. Дозволяє швидко видалити нарости, але дозволена тільки в тому випадку, якщо біопсія підтвердила доброякісність пухлини. Вплив на папіломи лазером – найбільш популярний метод видалення. В процесі лазерної терапії тканини повністю випаровуються, не залишається матеріалу для дослідження. Тому всі аналізи роблять до початку операції. Цей спосіб дозволяє прибрати нарости без травм і кровотеч, ризик інфікування мінімальний. На місці видаленої пухлини з’являється скоринка – її не можна зривати, в іншому випадку утворюються рубці. Видалення пухлин за допомогою сургітрону – руйнівну дію на тканини проходить шляхом радіохвиль, які зрізають новоутворення. Після операції з’являється скоринка, яка відпадає самостійно. Метод безпечний, після нього не залишається рубців і шрамів. Хірургічне висічення скальпелем – це спосіб використовують рідко, тільки для того, щоб видалити утворення великих розмірів. Після повного загоєння можуть залишитися невеликі шрами.

Як позбутися від папіломи на обличчі, може вирішувати тільки лікар. Вибір методу залежить від віку і стану здоров’я людини, виду папіломи.

Які лікарські препарати допоможуть прибрати нарости?

Прибрати папіломи на обличчі в домашніх умовах за 1 день неможливо – проблема потребує комплексного підходу, використовуються внутрішні і зовнішні засоби. Деякі мазі застосовують самостійно вдома, але тільки після консультації з дерматологом, будь самолікування може стати причиною переродження тканин в злоякісні пухлини. Препарат слід наносити виключно на новоутворення, краще скористатися ватною паличкою.

Мазь Оксолінова – містить оксолін, який відноситься до сильних противірусних засобів. Має невисоку вартість, зупиняє розмноження патогенної мікрофлори в тканинах, але не завжди діє ефективно. Наносити потрібно 2-3 рази на добу, після обробки виникає печіння, проходить воно протягом 5-7 хвилин. Застосовувати мазь не більше 2 місяців, якщо стан не покращиться, звернутися за допомогою до фахівця. Віферон-мазь на основі інтерферону, перешкоджає росту і розмноженню вірусів, покращує захисні функції організму. Засіб можна використовувати під час вагітності та годування груддю, застосовувати для лікування дітей старше 1 року. Препарат наносити 3-4 рази на добу, поки папілома не підсохне, самостійно не відпаде. Тривалість лікування – 1 місяць, після чого зробити перерву на 4 тижні. Мазь Вишневського – допомагає при тонких наростах у вигляді ниток. Її слід змішати з рівною кількістю вазеліну, накладати на уражені ділянки, тримати півгодини. Повторювати процедуру через кожні 4 години. Аладара – крем практично не має протипоказань, його легко використовувати вдома. Наносити його перед сном, вранці змити теплою водою без мила. Кріофарма-лікарський засіб із заморожувальним ефектом, через 12-14 днів новоутворення відпадає.

Потрібно знати, як доглядати за шкірою після видалення. Не можна намагатися здерти залишки, терти уражені шкірні покриви мочалкою. Від відвідування солярію, прийняття сонячних ванн, використання косметики на 5-6 днів відмовитися. Відкритий ділянку слід берегти від попадання агресивних хімічних речовин.

Як видалити нарости в домашніх умовах?

У народної медицини є багато рецептів, але не всі нетрадиційні методи підходять для ніжної шкіри – від соку чистотілу і полину, засобів на основі спирту краще відмовитися. Не слід лікувати нарости господарським милом – в процесі натирання можна травмувати їх, що призведе до некрозу тканин.

1. Найпростіше видалити папіломи на обличчі в домашніх умовах – використовувати природні антисептики: регулярно протирати новоутворення свіжої кашкою з лука або часнику. Процедуру слід проводити 2-3 рази на добу. Уражене місце не можна нічим закривати, щоб не обпекти здорові тканини.

2. Добре допомагає суміш з цибулевого пюре і теплого меду – необхідно змішати по 5 мл кожного компонента, наносити двічі на день. Для видалення наростів можна скористатися алое – зрізати нижній лист, очистити, подрібнити. З’єднати 10 г пюре і 5 г подрібненої цибулі, суміш накладати на уражену ділянку кожні 3 години.

3. Від невеликих папілом допоможе позбутися горобиновий сік – в ягодах міститься багато вітаміну C та інших корисних мікроелементів, які сприяють посиленню місцевого імунітету. Зі свіжих ягід витягти сік, наносити на місця, уражені ВПЛ, повторювати процедуру 6-8 разів на день.

4. Найбільш безпечний засіб для видалення новоутворень – касторове масло. Воно містить кислоти, які припікають уражені місця, але при цьому не травмують близькорозташовані тканини. Продукт трохи підігріти, змастити наріст перед сном, заклеїти лейкопластиром. Тривалість лікування – 15-20 днів.

5. Картопля діє повільно, але при цьому абсолютно безпечний. Подрібнити на дрібній тертці сирий коренеплід, до 5 г пюре додати 1 краплю перекису. Робити компреси двічі на день, тримати не більше 20 хвилин.

Лікування і профілактика.

Всі сучасні методи не можуть гарантувати повне позбавлення від ВПЛ, активізувати його може звичайна застуда.

збалансоване харчування, відмова від шкідливої їжі; регулярний прийом вітамінних комплексів; зміцнення захисних функцій організму за допомогою імуномодуляторів – Генферон, Имуфан; прийом препаратів, які впливають на ВПЛ – Енгістол, Інтерферон.

Щоб запобігти появі папілом, рекомендується регулярно займатися спортом, уникати стресів і переохолодження, намагатися не відвідувати місця великого скупчення людей під час епідемій сезонних захворювань. Використовувати засоби бар’єрної контрацепції, хоча вони не забезпечують абсолютний захист від ВПЛ. Часто і ретельно мити руки, особливо після відвідування громадських місць, будь-яку подряпину обробляти антисептиками.

Щоб запобігти прояв ВПЛ, необхідно пройти обстеження, виявити і усунути основну причину захворювання, вилікувати хворобу повністю вдається рідко.

Папілома на обличчі.

Група: Members Повідомлень: 123 реєстрація: 22.5.2009 Користувач№: 60171 спасибі сказали: 0.

Точно!Що це я про нього не подумала. Адже він теж на Ломоносова, де і обя цих вищевказаних товариша.

Точно!Що це я про нього не подумала. Адже він теж на Ломоносова ,де і обидва цих вищевказаних товариша.

Повідомлення відредагував Гулена — 22.5.2009, 19:12.

Група: Members Повідомлень: 123 реєстрація: 22.5.2009 Користувач№: 60171 спасибі сказали: 0.

А хто-небудь видаляв в Новгороді? Адже це поширена проблема!

Повідомлення відредагував Гулена — 22.5.2009, 19:27.

Група: Members Повідомлень: 49 реєстрація: 23.11.2008 Користувач№: 51741 спасибі сказали: 0.

Група: Members Повідомлень: 8737 Реєстрація: 29.4.2006 З: всі ми звідти Користувач №: 17190 Дякую сказали: 1222.

Повідомлення відредагував Makumba — 12.8.2018, 6:35.

Посольського наказу Я.

Група: Members Повідомлень: 14921 реєстрація: 15.5.2009 з: ГВНа Користувач№: 59831 спасибі сказали: 4464.

Група: Members Повідомлень: 123 реєстрація: 22.5.2009 Користувач№: 60171 спасибі сказали: 0.

До речі, у Урицького у самого шрам на руці. Я запитала чи залишаться сліди, чесно відповів Звичайно, але буде непомітно. І на шрам свій показав. Ось тільки це дідусева рука, а у мене дівоче личко. Спробую завтра в онкоцентр звернутися, хоча сумніваюся, щоб були там лазери для косметичних цілей.

Якщо хто може порадити що-небудь в Пітері — буду вкрай вдячна.

Група: Members Повідомлень: 11222 реєстрація: 29.1.2006 Користувач№: 14117 спасибі сказали: 1578.

Група: Members Повідомлень: 180 реєстрація: 5.4.2009 Користувач№: 57914 спасибі сказали: 0.

Група: Members Повідомлень: 17872 реєстрація: 13.5.2009 Користувач№: 59710 спасибі сказали: 4317.

Група: Members Повідомлень: 2476 реєстрація: 1.3.2005 з: В. Новгород Користувач№: 5296 спасибі сказали: 5.

Папіломи на обличчі.

Папіломи-це невеликі доброякісні новоутворення шкіри, які складаються з сполучної тканини, покритої багатошаровим епітелієм. Як правило, вони не доставляють занепокоєння, але дуже псують зовнішній вигляд. Як же лікувати папіломи на обличчі, щоб вони не переросли в злоякісні пухлини? Існує кілька безпечних і ефективних способів.

Причини виникнення папілом.

Причина появи папіломи на обличчі – ВПЛ (вірус папіломи людини). Всі люди, у яких є такі новоутворення, є його носіями. Він дуже широко поширений, оскільки заразитися їм нескладно – вірус передається контактно-побутовим і статевим шляхом. Про наявність ВПЛ в організмі хворий може і не підозрювати, адже він ніяк не проявляється.

Чому ж у деяких людей все ж з’являються папіломи на обличчі? Причини того, що ці невеликі новоутворення виникають, можуть не мати вірусної природи. Папіломи виникають у вагітних і жінок середнього і похилого віку через те, що у них уповільнені і порушені обмінні процеси, а також сильно знижений імунітет. Новоутворення невірусної природи не мають тенденції до поширення. Найчастіше їх не буває багато на обличчі. Це невеликі одиничні елементи різних видів:

Як видалити папіломи на обличчі за допомогою ліків?

Якщо ви хочете якомога швидше позбутися від папілом на обличчі, вам допоможуть спеціальні медикаментозні препарати. Одним з найбільш ефективних є саліцилова мазь. Це засіб створено на основі саліцилової кислоти і має протизапальну, кератолітичну та антисептичну дію. Наносити саліцилову мазь потрібно на шкірне новоутворення, зверху його накривають чистою серветкою. Дану процедуру слід виконувати двічі на добу протягом декількох тижнів.

Для видалення папілом на обличчі можна використовувати і мазь Стефалин. Вона створена на основі рослинних компонентів. В її складі є активні речовини, які мають високу проникаючу здатність. Використовуючи мазь щодня, ви повністю видалите папілом всього через кілька тижнів.

Народні методи видалення папілом.

Для лікування папілом на обличчі можна застосовувати і народні методи. Швидко і без сліду видалить такі новоутворення часникова мазь.

Рецепт мазі з часнику.

часник-20 г; вазелін (або дитячий крем) — 20 г.

Зробити з часнику кашку і перемішати з вазеліном. Отриманим складом щодня обробляти папіломи до їх повного зникнення.

Тим, хто хоче видалити папіломи на обличчі, можна використовувати і оцтову мазь.

Рецепт мазі з оцтом.

Перемішати оцет і борошно. Через 10 хвилин накласти масу на всі новоутворення. Змивати таку мазь необхідно хвилин через 15 теплою водою.

Приблизно за 3-4 тижні можна повністю видалити папілом за допомогою чистотілу. Для цього потрібно просто двічі на добу змащувати соком з стебла цієї рослини шкірне утворення.

Інші ефективні методи видалення папілом.

Щоб видалити папілом на обличчі, можна застосовувати такі косметичні процедури, як:

Лазеролікування — все новоутворення видаляються за допомогою лазерного променя. Це сучасний і безболісний метод, який не викликає кровотечі. Мінус такого лікування-на місці впливу лазера залишається рубець. Кріодеструкція – це вплив рідким азотом на шкірний покрив. Під час такої процедури немає кровотеч, але загоєння ранки триватиме приблизно 3 тижні. Радіолікування-під час терапії на папілом впливають радіохвилями. Даний метод не викликає неприємних відчуттів і кровотеч.

Хірургічний метод застосовується тільки для видалення папілом великого розміру.

папіломи у дитини.

Дуже часто стурбовані батьки звертаються до лікаря з приводу появи на шкірі малюка різних утворень, у народі іменованих бородавками. Лікарі називають їх папіломами-доброякісними пухлинами або розростаннями шкіри. Проте, це не єдине захворювання, а ціла група проблем, в основному вірусного походження. Найчастішими у дітей вважаються контагіозний молюск і вірусна папілома (ВПЛ). Про них поговоримо докладно.

Контагіозний або інфекційний молюск.

Це шкірна пухлина вірусної природи, доброякісна за своїм характером. Зазвичай віруси вражають клітини верхнього шару шкіри – кератиноцити, в результаті втрачається контроль над поділом клітини і розростається певну ділянку шкіри. Крім того, віруси блокують імунні клітини, які здійснюють контроль за розподілом, тому молюски частіше виникають у тих, хто має проблеми з імунною системою. А так як у малюків дошкільного віку імунна система працює ще недосконало, тому вони частіше за інших схильні до цієї хвороби.

Ця хвороба чисто людська, тому при контакті з тваринами (наприклад, домашніми або вуличними) нею захворіти не можна. Вона заразна. Тому можуть хворіти і кілька дітей в сім’ї, і навіть дорослі, хоча це і рідко, але буває.

Основні шляхи передачі від хворого малюка до здорового, при безпосередніх тісних контактах. Другим варіантом зараження може бути користування спільними предметами гігієни, носіння одягу хворої дитини, його м’які іграшки. Більше ймовірності захворіти мають діти з шкірними проблемами, коли є ділянки ушкоджень – садна, подряпини, дерматит – тоді вірусу простіше проникнути в товщу шкіри. Виходячи зі способу передачі, найчастіше він зустрічається в організованих дитячих колективах – садках, інтернатах, таборах. Іншим відмінним місцем для того, щоб підчепити даний вірус є громадські лазні або басейни – вологе повітря, шкірні контакти і велике число народу сприяють цьому.

Не всі однаково сприйнятливі до вірусу-зазвичай частіше страждають діти з групи часто хворіють, алергіків, що мають проблеми з травленням. Період інкубації зазвичай триває від 2-3 тижнів до двох місяців, причому можуть бути первинне ураження і подальші відсіви з нього.

Як же його дізнатися?

Висипання можуть з’явитися на будь-якій ділянці тіла – обличчі, руках, шиї, ногах, плечах, животі і навіть статевих органах – не може їх бути тільки на долонях і підошвах, чим вони суттєво відрізняються від папілом. Тому, якщо ви виявили молюск у кого-то з дітей, ретельному огляду треба піддати всю сім’ю і всі частини тіла кожного її члена.

Зазвичай з’являється один або кілька елементів, схожих на вузлики в товщі шкіри, вони мають тілесний або рожевий колір, іноді описуються як «жемчугоподобные» ущільнення. У центрі цих ущільнень зазвичай є «пупкообразное» вдавлення або заглиблення. Вони не бувають великих розмірів, зазвичай від 1 до 15 мм в діаметрі, якщо зливаються, можуть утворювати досить великі ділянки. Ніяких інших проявів зазвичай не буває – не температури, нездужання, рідко малюки можуть відчувати легкий свербіж, розчісувати їх і приєднується запалення. Тоді елементи можуть почервоніти. Характерним симптомом, що відрізняє молюск від усіх шкірних інфекцій і уражень є те, що при натисканні на нього пінцетом, виділяються сироподібні крихти. Вони містять всередині себе багато вірусу. Тому чіпати і тиснути це руками не варто – можна рознести інфекцію.

Зазвичай вони не ускладнюються-але якщо дитина їх розколупає або розчеше, можуть приєднатися мікроби і виникне ранка. Її потрібно тільки обробляти антисептиками, щоб не допустити розвитку нагноєння.

Діагностика та лікування молюска.

Звичайно, в разі типового перебігу і прояви у декількох дітей сумнівів немає, але, іноді молюск складний для розпізнавання. Тому нехай точним діагнозом і лікуванням займеться лікар-дерматолог. У дорослих молюск може пройти і сам, але через свою потенційну заразність дітям зазвичай рекомендується видалити молюска відразу, як він виявлений.

Після того, як лікар відзначить всі елементи, їх кількість і розташування, він запропонує на вибір кілька методів. Зазвичай кожен вузлик або видавлюють, або вискоблюють спеціальним інструментом – гострою ложечкою Фолькманна. Після цього місце, де був молюск обробляють антисептиками (йод, фукорцин або інші), щоб утворилася скоринка. Процедура трохи болюча. Але зазвичай малюки її переносять досить добре, але якщо дитину це хвилює – лікар зробить місцеву анестезію особливим кремом або розчином. Можна припекти прищик лазером або рідким азотом, якщо це зовсім малюки, які не зможуть терпляче висидіти на процедурі.

Після будь-якого з цих впливів скоринку два-три рази на день обробляють антисептиками, але не дають їй здиратися, щоб не розносити залишилися ще в ній молюски. Кірка повинна відпасти сама. Іноді рекомендується наносити навколо ранок ще особливий гель, він буде перешкоджати відсіву з ранки нових елементів і не дасть можливості повторитися розвитку молюска.

Крім місцевого лікування, при рясних висипаннях призначається імунотерапія віфероном або його аналогами.

Що потрібно знати ще про молюска?

Під час лікування треба особливу увагу звернути і на речі дитини – все білизна, постіль і весь одяг дитини перуть на 90 градусах і ретельно пропрасовують, ретельно перуть і миють всі його іграшки. Щоб попередити розвиток інфекції добре б захистити дитину від дітей в садку, повідомити вихователя, щоб були оглянуті і інші діти в групі. Карантин при цьому захворюванні не накладається, але лікування потрібне всім дітям.

Щоб не захворіти цим неприємним захворювання потрібне дотримання гігієни – і особистої, і гігієни житла. Варто виділити дитині окрему рушник, мочалку і мило, регулярно проводити огляд тіла малюка на предмет висипань.

А що таке бородавки?

Бородавки (папіломи) – це різноманітні розростання шкіри, що викликаються групою вірусів, що об’єднуються загальною назвою «вірус папіломи людини» або ВПЛ. На сьогодні вченими виявлено близько 70 видів ВПЛ, які можуть викликати папіломи шкіри у дітей і дорослих. У дітей розвиток бородавок пов’язано с фізіологічно незрілою імунною системою, частіше виникають при пошкодженні шкіри, тоді вірусу простіше проникнути в шкірні покриви. Часом їх локалізація настільки незручна, що істотно ускладнює можливість їх видалення.

Вірус досить поширений в природі, дитина інфікується при контакті з людиною чи твариною, що страждають однією з форм ВПЛ. Відзначається тривале збереження вірусів і на поверхнях речей, він стійкий до впливу холоду і висиханню. Особливо легко зараження відбувається при наявності пошкоджень шкіри – саден, тріщин, запалення, дерматиту. Відзначається можливість зараження при купанні в громадських басейнах – хлор робить шкіру пухкою. Вірус не дуже заразний, але при прямому і тривалому контакті передача його дуже ймовірна, заразними можуть бути предмети загального користування в садках, іграшки, загальна ванна або душ. Бородавки, локалізовані в одному місці, при зниженні імунітету і сприятливих умовах можуть поширюватися на інші області.

Однак, з моменту зараження до перших проявів може пройти від декількох тижнів до року. Вважається, що до 10% населення, в тому числі і діти, заражені ВПЛ, причому в останнє десятиліття захворюваність зросла удвічі. Найчастіше бородавки виникають у дітей шкільного віку приблизно до 13-15 років.

Які види бувають у дітей?

У дітей зустрічаються звичайні або вульгарні бородавки, які найчастіше локалізуються на кистях рук. На другому місці стоять плоскі бородавки, розташовані на обличчі і руках, на третьому підошовні. Дуже рідко у дітей бувають папіломи внутрішніх органів і аногенітальні (на статевих органах).

Ми вже говорили, що віруси папіломи чисельні, але зазвичай вони розташовуються на кінцівках, долонях і підошвах (на відміну від молюска), а крім того, на волосистій частині голови і навіть слизових.

На самому початку свого виникнення вони мають тілесний колір, локалізуючись на обличчі або долоні, ростуть і не змінюють свого забарвлення. Іноді на одному місці можуть утворитися відразу кілька бородавок – це можуть бути округлі освіти на тонкій ніжці, які надалі по закінченні часу можуть потемніти і придбай химерні форми. Самі по собі вони не болючі і крім не дуже естетичного зовнішнього вигляду ніяких неприємностей не доставляють.

Інша справа бородавки підошовні – вони можуть доставляти неприємності при ходьбі і травмуватися взуттям. Ніжки у них не буває – вони зазвичай бувають плоскими, мають грубі ороговілі поверхні, темного кольору. Усередині бородавки можуть виникати темні точки. Це ділянки крововиливів судин, травмованих папіломою. Крім того, вони зазвичай залягають на глибині шкіри і їх дуже складно лікувати і видаляти, так як просто вирізати їх неможливо без рубця і сильного травмування, а прикладати спеціальні мазі не дуже зручно. До того ж, такі види бородавок дуже часто з’являються повторно – так як коду ніг зазвичай волога, тепла і створює комфортне середовище для папілом.

Якщо папіломи розташовуються в місцях підвищеного тертя або травмування, вони мають схильність до розростання та відсіву. Тому, якщо вони ніяк не турбують малюка, найкраще їх не чіпати зовсім.

Діагностика і способи лікування.

Звичайно, при типовій локалізації і зовнішньому вигляді діагноз стає ясний вже при огляді, але якщо є сумніви, лікар-дерматолог порекомендує гістологічне дослідження. З папіломи візьмуть малесенький шматочок і досліджують під електронним мікроскопом і виявлять віруси.

Лікування папілом різноманітне і, на жаль, не завжди 100% Ефективне. Найчастіше папіломи довільно зникають самі через 1-2 роки, або навіть раніше, імунна система справляється сама. Тому, якщо локалізація її не заважає життю і дитина нормально переносить її наявність, краще нічого не чіпати. Але, якщо ж папіломи розташовані на стопах або заподіюють дитині незручність. Дерматолог порекомендує методи їх видалення.

Методи боротьби. Плюси і мінуси.

Першими в арсеналі дерматології і косметології стоять фізичні впливи – це високі або низькі температури, вплив хвильових струмів. Лазер і заморожування рідким азотом застосовують часто. Але не для всіх локалізацій це підходить – можуть залишатися шрами і рубці. Тому – якщо це папілома на ніжці і розташована на руці – можливо, вам піде цей метод. А ось для лікування підошовних і плоских папілом ці методи незастосовні. Крім того, всі ці дії вимагають місцевого знеболювання, тому в основному застосовують у дітей старше 4-5 років.

Якщо було вибрано заморожування рідким азотом (кріотерапія), потрібно кілька аплікацій по 15-30 секунд, раз в три-чотири тижні. Будинки в інтервалах між припіканнями необхідно обробляти скоринку розчинами антисептиків – йоду, зеленки, фукорцину. Якщо все йде за планом, зазвичай через 2-4 місяці повністю виліковуються всі папіломи.

Лікар може запропонувати в тих місцях, де неможливо або незручно видалити лазером або азотом, так звані кератолітіки, креми або мазі, тобто речовини, що володіють припікаючою і отшелушивающим ефектом. У дітей застосовують тільки з 10-12 років і тільки речовини на базі саліцилової або молочної кислоти. Цей метод не дуже зручний тим, що страждає шкіра і навколо папіломи. Тому навколишню здорову шкіру треба буде захищати спеціальними мазями або гелями.

Профілактику бородавок проводити нелегко. Адже контакт малят між собою дуже складно запобігти, та й інкубаційний період у папілом тривалий – складно буде встановити джерело. Часто в басейни і ванни обмежують доступ малюкам з підошовними бородавками або іншими шкірними проблемами, але це не гарантія від зараження.

Папіломи і контагіозний молюск є доброякісними утвореннями шкіри і мають інфекційне походження. Найчастіше, вони не вимагають втручання і імунітет справляється з ними сам. Але з точки зору естетики, особливо при розташуванні на обличчі, особливо у дівчаток і підлітків, вони викликають великі проблеми в спілкуванні, сором і сором. Тому, частими показаннями для лікування є саме бажання дитини і батьків. На сьогодні лікувати їх можна, лікуються вони досить ефективно і при правильному виконанні рекомендацій зникнуть назавжди.

Дитину з папіломами або молюсками не можна обмежувати в спілкуванні, зі школи або садка їх не ізолюють, однак, треба знати про дотримання елементарних заходів гігієни — все-таки ці освіти заразні.

Як я можу позбутися від папіломи на обличчі?

Папіломи на обличчі – явище малоприємне, здатне повалити людину в зневіру, а нерідко і паніку. Звичайно, в більшості випадків ці освіти не дуже помітні, але все ж впливають на зовнішність і, крім того, позбавляють людину впевненості у власній привабливості.

Зміст.

Що собою являють папіломи, і про що сигналізує їх поява в області обличчя?

Етіологія розвитку папілом на обличчі ↑

Самі по собі ці нарости є доброякісними і не надають серйозної загрози для життя і здоров’я людини. Вони можуть утворюватися, одинично або вогнищевими скупченнями на будь-якій ділянці тіла. І якщо мова йде про особу, то вони часто вражають шкіру повік, а крім того з’являються на лобі, носі, щоках і підборідді. Тут папіломи формуються у вигляді бородавчастих утворень плоского або звичайного типу.

Зазвичай папілома на обличчі не доставляє людині неприємних відчуттів крім психологічного дискомфорту. Але якщо вони раптом починають хворіти, свербіти, змінювати колір і форму, то в обов’язковому порядку потрібно пройти діагностичне обстеження на предмет переродження доброякісних утворень в злоякісні.

Зовні папіломи виглядають як невеликі горбки, що нагадують суцвіття цвітної капусти. Також вони можуть бути схожі на ниткоподібні освіти з гострим кінцем або на багатошарові елементи.

Крім того, папіломи на обличчі можуть формуватися у вигляді папіломатозу – круглих бородавок, товщиною до 5 мм В нормальному стані вони набувають забарвлення від непомітного тілесного відтінку до насиченого коричневого.

Папіломи на обличчі, фото яких можна знайти в медичних довідниках, необхідно вміти відрізняти від звичайних родимок. Це дозволить уникнути зайвих хвилювань. У останнього утворення поверхня гладка, забарвлення рівномірне, може бути будь-якого відтінку коричневого кольору. Родимки мають симетричну форму, і над шкірною поверхнею родимки виступає не більше ніж на 5мм.

Необхідно відзначити, що розвиток папілом не має зв’язку з расовою приналежністю людини. Вірус папіломи людини може проявлятися на шкірних покривах будь-якого стану – сухість шкіри, її жирність або інші характеристики абсолютно не впливають на процеси.

Поява папілом, в тому числі і на обличчі, є першим дзвіночком для звернення до лікаря. Схильність до утворення папіломатозу спостерігається майже у 90% людей, проте далеко не у всіх він з’являється.

Вірус папіломи людини в організмі знаходиться в сплячому стані. Іноді досить одного поштовху – стресової ситуації, перенесеного простудного захворювання, порушення гормонального фону – і папіломи починають інтенсивно вражати шкірні покриви.

Коли освіти мають пристойні розміри, темне забарвлення і помітно псують зовнішність, то у людини не виникає сумнівів – папіломи на обличчі необхідно видаляти!

Але як бути, якщо вони малопомітні, зливаються з кольором шкіри і не доставляють незручностей? У цій ситуації необхідно видалення папілом?

У будь-якому випадку, їх поява-це привід для звернення за медичною консультацією. По-перше, тільки лікар може достовірно визначити, папілома це, або звичайна родимка. По-друге, видалення утворень, що з’явилися, може значно знизити ризик появи нових папілом. Крім того, травмоване утворення може переродитися в злоякісну пухлину.

Шляхи передачі папілом ↑

Якщо у людини є папіломи, то він цілком може передати вірус іншому людині, це може статися наступним чином:

У дорослих передача найчастіше відбувається статевим шляхом, в тому випадку, якщо освіти локалізуються на геніталіях і в промежині. Крім того, навіть поцілунки із зараженим партнером можуть стати причиною зараження. Від матері плоду в період родової діяльності, коли дитина заковтує інфіковані води. Через предмети особистої гігієни – рушники, бритви, епілятори. Зараження в місцях загального користування – лазні, сауни, спортзали та ін. Потрапивши на вологу поверхню, вірус може деякий час жити, поки не потрапить на благодатний грунт – тобто травмовану шкіру. Самозараження – з’явившись на шкірних покривах, одна-єдина папілома може стати причиною появи більшої кількості. Цей спосіб зараження відбувається під час гоління, епіляції, при натиранні шкіри гумками або ременями від одягу.

Способи позбавлення від папілом на обличчі ↑

Сучасна медицина пропонує кілька ефективних методик з видалення доброякісних утворень. Деякі з них дозволяють прибрати папіломи за кілька хвилин, але і тут існують свої підводні камені.

Найпопулярнішими способами позбавлення від папілом є:

Сургитрон – заснований на застосуванні високої радіохвильової енергії для зрізання папіломи в області ніжки. Після процедури зріз обробляється спеціальними засобами і на місці видалення утворюється кірочка, яка потім самостійно відпадає; цей спосіб відрізняється бескровностью, високою точністю, швидким загоєнням і відсутністю набряклості і рубців; дана методики ефективно використовується для проведення біопсії. Рідкий азот – кріодеструкція) — можна використовувати для видалення папілом на будь-яких частинах тіла, в тому числі і на обличчі. Цей метод по-простому називають заморожуванням, так як відбувається вплив низьких температур на освіти; спосіб простий у застосуванні, володіє хорошим косметичним ефектом; до недоліків відноситься неможливість контролювання глибини впливу, що може призвести до пошкодження сусідніх, неуражених тканин. Електрокоагуляція (застосування струму) – під впливом струму освіти знищуються; видалення папілом на обличчі цим методом цілком можливо, якщо вона опуклої форми і знаходиться на тонкій ніжці. Операція є, проводиться акуратно, тому сусідні тканини не ушкоджуються; метод безкровний, застосовується місцева анестезія. Після проведення маніпуляцій на місці впливу утворюється невелика ранка, яка покривається скоринкою. Через півтора тижні залишається тільки невеликий рубець, а через 3-4 місяці слід від оперативного втручання буде невиразний. Мінус процедури – підходить не для всіх типів утворень. Видалення папілом лазером – володіє масою переваг: дозволяє за один раз позбутися від декількох утворень; не володіє агресивним впливом, тому можливе застосування лазера на ніжній шкірі повік і губ і навіть слизових оболонках; низький процент ймовірності утворення шрамів, швидкий процес реабілітації. До недоліків можна віднести те, що процедура досить дорога та пошкоджені лазером тканини неможливо відправляти на гістологічні дослідження.

Варто зазначити, якщо постало питання як видалити папіломи на обличчі, то не варто впадати у відчай і вдаватися до першим-ліпшим на очі способів. Перш за все варто пам’ятати, що у кожного з них існують протипоказання і зіпсувати зовнішність набагато простіше, ніж потім відновлювати втрачене. Тільки фахівець може оцінити всю клінічну картину після детальної діагностики і призначити найбільш підходящий метод позбавлення від папілом на обличчі.

Сучасні діагностичні методи по виявленню ВПЛ

Нешкідливість папілом не повинна заспокоювати, адже вони настільки підступні, що можуть перетворюватися на злоякісні пухлини, а в період вагітності ВПЛ може передатися плоду.

Саме тому, освіта, з’явилося на будь-якій частині тіла, в тому числі і особі, вимагає звернення до медичного закладу. Рання діагностика дозволить уникнути серйозних наслідків, а своєчасне лікування може попередити розмноження папілом.

Щоб диференціювати папілом на обличчі, фахівцеві досить провести огляд пацієнта.

Але, крім того, необхідно провести ряд досліджень, що дозволяють з’ясувати, чи загрожує новоутворення здоров’ю людини, чи ні:

Цитологія – виявляє патологічні зміни на клітинному рівні і дозволяє призначити ефективне лікування. Біопсія-вивчення під мікроскопом фрагмента папіломи, з метою виявлення захворювання і оцінювання рівня загрози.

Лікування та профілактика папіломавірусної інфекції

Людей, хто видаляв папіломи, фахівці попереджають, що механічний вплив на утворення-це, здебільшого, косметична процедура. Адже вірус нікуди з організму не зникає.

І щоб виключити можливість рецидивів, необхідно боротися з першопричиною. На жаль, способу повного лікування від ВПЛ поки не існує. Сучасне лікування ефективне лише в 1/3 випадків і не дає гарантію того, що вірус знову не проявить активність.

Лікарі рекомендують крім видалення наростів звертати увагу на профілактичні заходи:

дотримуватися правильного харчування; займатися фізичними вправами; заповнювати в організмі дефіцит вітамінів і мікроелементів.

Якщо вірус папіломи людини вже проявився, то варто уникати стресових ситуацій і перевтоми, не переохолоджуватися, дотримуватися режиму сну і відпочинку.

Щоб максимально знешкодити збудника інфекції, лікарем може бути призначений курс цитологічних і противірусних засобів. Щоб підвищити імунні сили організму, показаний прийом імуностимуляторів та імуномодуляторів, їх застосування можливе навіть під час виношування вагітності.

ВПЛ – дуже поширена інфекція, і уникнути зараження нею дуже складно. Але, якщо вже вона з’явилася в організмі, необхідно більш уважно ставитися до свого здоров’я.

У мене два рази були на обличчі папіломи. Обидва рази вони з’явилися внаслідок дестабілізації гормонального фону. Спочатку на губі вилізла червона точка. Лікарі так і не знали, що це, але припали азотом. Через пару місяців вона з’явилася знову, а через три роки після того, як я перехворіла гепатитом, сама пропала. Вдруге папілома з’явилася під лівим оком. Це була ниткоподібна папілома, або Ріг. Ніякі креми не допомагали, і я звернулася в косметологічний кабінет. Мені припали її азотом. Я раджу всім тільки азот використовувати: це зовсім не боляче, швидко і якісно. Можна, звичайно, і струмом, що дешевше набагато, але це боляче, є ризик, що ранка залишиться надовго, доведеться мазати хворе місце зеленкою. Краще не економити на таких речах.

Папіломи на обличчі.

Шановні консультанти, підкажіть, будь ласка, болісно видалення плоских папілом на обличчі і чи можна від них назавжди позбутися, щоб вони ніколи не з’являлися? Заздалегідь Вам вдячна!

Наталія, Казань, 26 років.

Ковальова Євгенія Олександрівна.

Відповідь косметолога-дерматолога:

Видалення папілом може здійснюватися декількома методами. Найбільш сучасні і пріоритетні з них-лазеротерапія і вплив радіохвильовим методом. Лікування проводиться під місцевою анестезією і практично безболісне. Лазерокоагуляция — метод впливу на кондиломи пучком лазерних променів (СО2 лазер). Під їх дією тканина кондиломи випаровується, залишаючи на її місці суху скоринку — струп. Радіохвильовим методом (або радіонож — апарат «Сургітрон») дозволяє швидко і практично безболісно видаляти кондиломи. Кріотерапія — видалення кондилом рідким азотом. Незначна кількість рідкого азоту наноситься на кондилому і заморожує її, піддаючи деструкції її білкове вміст. Після такої процедури кондилома відпадає, залишаючи невелику ранку, яка заживе через 1-2 тижні. Не рекомендується застосовувати у родили! Діатермокоагуляція — при цьому методі кондилома піддається впливу високих температур шляхом впливу на неї високочастотного випромінювання або безпосередньо електроножа. Цей метод обов’язково вимагає місцевого знеболювання. Можуть залишатися рубці. Не рекомендується застосовувати у родили жінок!

З повагою, Ковальова Євгенія Олександрівна.

папіломи на обличчі дитини.

Joy2, пише 12 червня 2012, 20:56 Єкатеринбург, 45 років.

Стать: Чоловіча вимагається: дерматовенеролог.

Здрастуйте! На обличчі дівчинки 8 років множинні плоскі папіломи різних розмірів (від 1 до 3 мм). Дерматолог, імунолог прописали 2-3 курсу Ізопринозину (10 днів-перерва-10 днів -) і мазь Віру-мерц. Видаляти таку кількість (якщо з дрібними, штук 30) не уявляємо як. Лікарі кажуть, має пройти від лікування, і видалення саме по собі — не рішення. Лікуємося, але ставати все гірше, тобто з’являються нові дрібні, а колишні деякі зливаються, ростуть. Що ще можна зробити? Буду дуже вдячна за пораду.

Я хотіла б уточнити діагноз: чи правильно я зрозуміла, що мова йде про папіломи, а не про плоскі бородавки? Ваш доктор правильно призначив противірусну та імунну терапію, адже дійсно, видаляти 30 і більше елементів у дитини на обличчі — це дуже боляче і можуть залишитися рубчики.

З приводу появи нових висипань: так буває на початку лікування, відбувається «загострення захворювання, а потім ці висипання зникають.

На що я звернула увагу: чи є у кого-то з близького оточення дівчинки подібні висипання? Все в порядку у дитини з внутрішніми органами (мене цікавить цукор в крові і імунітет? Чи немає у дитини стресової ситуації?

Рекомендую продовжувати приймати призначене лікування, розібратися, по-можливості, хто є джерелом вірусу, виключити захворювання внутрішніх органів.

з повагою А. Шатрова.

Велике спасибі за увагу. Ви мене обнадіяли, що далі можливе поліпшення. Хотіла уточнити: дерматолог так ставить діагноз: «численні вірусні папіломи». Імунолог: «рецидивуючі вірусні бородавки». Я думала, що це одне й те саме. Вони плоскі, тілесного кольору. Трохи таких є у батька. На рахунок захворювань: дівчинка на обліку у нефролога-ТИН (іноді є еритроцити в сечі). Кажуть, що теж знижений імунітет. Біохімію здавали раніше. Цукор був у нормі. Ще нам порадили обстежитися: аналізи на ВЕБ, ЦМВ, паразитів. Рік тому виявляли ЦМВ. Теж лікувалися изопринозином. Постараємося зараз потрапити на обстеження, але не впевнена, що знайдемо, щось кардинально нове. Ще раз спасибі.

Придбати ефективні ліки для лікування цього захворювання.

Плоскі бородавки на обличчі. Як вилікувати?

Плоскі бородавки на обличчі являють собою невеликі бляшки, трохи піднімають над шкірним покривом. Діаметр утворень – від трьох до п’яти міліметрів. Як правило, мають світло-коричневий або рожевий відтінок, гладку, злегка блискучу поверхню. Плоскі бородавки завжди з’являються групами. Шкірний малюнок на їх поверхні відсутній. Затромбованих капілярів, так званих чорних крапок, немає. Будь-яких неприємних відчуттів плоскі бородавки на обличчі не викликають. Тому класифікуються як косметичний дефект. Але висипання можуть почати розмножуватися, покриваючи великі ділянки шкіри.

Причини появи плоских бородавок.

Плоскі бородавки на обличчі викликаються вірусом папіломи людини четвертого, першого і другого типів. Зараження відбувається при прямому контакті з носієм папіломовірусною інфекції. Зустрічаються освіти частіше у дітей і літніх людей. Тому їх часто називають такими термінами, як плоскі юнацькі бородавки або вікові бородавки.

Інкубаційний період захворювання може варіюватися від декількох тижнів до декількох місяців. Протягом усього цього часу вірус знаходиться в організмі людини, але ніяк не проявляє себе. При першому ж ослабленні імунітету з’являються плоскі бородавки на лобі, навколо очей, на підборідді, в області губ. Це улюблені місця їх локалізації.

Лікування плоских бородавок на обличчі.

Імовірність самостійного дозволу висипань-п’ятдесят відсотків протягом двох років. Після зникнення на місці утворень рубців не залишається.

Самостійно лікувати вдома висипання на обличчі не можна. І на це існують певні причини:

практично будь-які ліки проти бородавок може спровокувати опік (а лікуємо не п’ятку, а особа); після самостійного видалення можуть утворитися рубці (вивели бородавки під очима, а натомість отримали шрам); дуже великі шанси рецидиву.

Якщо боїтеся звертатися за допомогою до дерматологів, то хоча б отримаєте консультацію у лікаря. Особливо впертим пропонуємо лікувати плоскі бородавки на обличчі тільки щадними засобами:

Змащувати кілька разів в день рідким вітаміном Е; додатково вживати вітаміни А, Е. Обробляти плоскі бородавки на обличчі свіжим соком зелених яблук. Робити на ніч компреси з тертої картоплі. Натирати висипання звичайним шкільним крейдою. Обробляти утворення свіжим настоєм полину. Видалити бородавки навколо очей можна, роблячи аплікації маслом чайного дерева. Точково наносити на уражені ділянки шкіри нерозбавлені ефірні масла евкаліпта, базиліка, шавлії, бергамота, апельсина, м’яти, гвоздики, розмарину, ромашки, ялівцю та інших, які мають антивірусні властивості.

Як видалити плоскі бородавки методами офіційної медицини?

Для лікування висипань на обличчі застосовуються такі методи:

Кріодеструкція, або лікування азотом. На поверхню бородавки точково наносять рідкий азот. Через тридцять секунд освіта стає білим і щільним. Ще через годину на місці бородавки виникає бульбашка. Тримається він близько тижня, поступово висихаючи. Через два тижні скоринка відходить остаточно. Рожевий слід від віддаленої бородавки також йде. Ретиноїди. Ці препарати досить ефективні, але мають важкі побічні ефекти. Тому їх використання обмежене. Імпульсний лазер на барвниках. Впливаючи на бородавку, він склеює стінки капілярів. В результаті кровопостачання порушується. Після процедури утворюється синяк, повністю зникаючий через два тижні. Процедура переноситься добре. Дуже рідко після видалення утворюються рубці.

Папілома на обличчі.

Схожі і рекомендовані питання.

Пошук по сайту.

Що робити, якщо у мене схожий, але інше питання?

Якщо ви не знайшли потрібної інформації серед відповідей на це питання , або ж ваша проблема трохи відрізняється від представленої, спробуйте поставити додаткове запитання лікаря на цій же сторінці, якщо він буде по темі основного питання. Ви також можете задати нове питання , і через деякий час наші лікарі на нього дадуть відповідь. Це безкоштовно. Також можете пошукати потрібну інформацію в схожих питаннях на цій сторінці або через сторінку пошуку по сайту . Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви порекомендуєте нас своїм друзям в соціальних мережах .

Медпортал 03online.com здійснює медконсультації в режимі листування з лікарями на сайті. Тут Ви отримуєте відповіді від реальних практикуючих фахівців у своїй галузі. Зараз на сайті можна отримати консультацію по 48 напрямами: алерголога , анестезіолога-реаніматолога , венеролога , гастроентеролога , гематолога , генетика , гінеколога , гомеопата , дерматолога , дитячого гінеколога , дитячого невролога , дитячого уролога , дитячого хірурга , дитячого ендокринолога , дієтолога , імунолога , інфекціоніста , кардіолога , косметолога , логопеда , лора , мамолога , медичного юриста , нарколога , невропатолога , нейрохірурга , нефролога , онколога , онкоуролога , ортопеда-травматолога , офтальмолога , педіатра , пластичного хірурга , проктолога , психіатра , психолога , пульмонолога , ревматолога , рентгенолога , сексолога-андролога , стоматолога , уролога , фармацевта , фітотерапевта , флеболога , хірурга , ендокринолога .

Ми відповідаємо на 96.32% питань .

папілома на обличчі.

Автор питання: Гозеля, Ашхабад (13.06.2012)

Вам необхідно пам’ятати про те, що дана інформація носить виключно ознайомчий характер. Для уточнення діагнозу і підбору індивідуальної схеми лікування звертайтеся до грамотного медичного фахівця, який має досвід успішного лікування ВПЛ .

Питання: у мене папіломи на обличчі — на лобі і під очима.Які препарти ефективні для лікування такого виду папілом?

Локалізація в цьому випадку не так важлива. Також необхідна противірусна терапія (щоб уникнути рецедиву) і деструкція самих утворень.

© 2019 ВПЛ.ні. Всі права захищені. Вся інформація на сайті носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер. Проконсультуйтеся з лікарем, не займайтеся самолікуванням!

Бородавки на обличчі — як вилікувати у дорослого і дитини.

За статистикою практично 40 % населення близько знайомі з папіломами на шкірі. Пропонуємо розглянути, як вивести плоскі бородавки на обличчі у дорослого, використовуючи народний засіб, як їх лікувати у дитини, причини їх появи і профілактика.

Причини появи.

Залежно від того, чому з’явилися бородавки на тілі та обличчі, потрібно вибирати лікування. Найпоширеніша причина – це отримання вірусу від прямого носія, тобто іншої людини. На другому місці-отримання вірусу через погану гігієну: не миєте руки після вулиці, гладите бездомних тварин, гризете нігті і страждаєте шкідливою звичкою – свербіти.

Також дуже часто люди нехтують попередженнями лікарів, що не можна зрізати самостійно за допомогою бритви папіломи – це загрожує поширенням вірусу і загального зараження крові. Існують і другорядні причини :

Порушення обміну речовин; Ослаблення імунної системи, тому бородавки часто розвиваються у літніх людей (особливо жінок), підлітків або під час вагітності, або просто, коли слабке здоров’я; Нервові зриви (також є однією з причин появи наростів).

Дуже важливо розрізняти, які бувають бородавки, прищі, родимки (невуси) і злоякісні новоутворення. Тут допоможе наша безкоштовна інструкція. Як виглядає папілома :

Тілесного кольору, майже безбарвні або білі (якщо наріст молодий, вікові бородавки сірого або темно-коричневого кольору); шорсткі На дотик або горбисті, іноді лущаться; Вище рівня шкіри; При натисканні можливі хворобливі відчуття, на відміну від пухлини.

Як боротися з бородавками.

Розглянемо методики, які можна використовувати в домашніх умовах. Для початку потрібно усунути всі зовнішні подразники . Мийтеся тільки рідким милом для ніжної шкіри, обмежте гоління і натирання тіла жорсткою мочалкою або рушником, так Ви усунете запалення. Побутує помилкова думка, що якщо протирати пошкоджені місця спиртом або спиртовими настоянками, то папіломи пройдуть. Це неправильно, тому що суха шкіра стає більш сприйнятливою до інфекцій, тому також НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ спиртові тоніки і лосьйони. Метод:

Дрібно наріжте листя алое , і нанесіть отримане пюре на пластир або простий бинт, після чого зафіксуйте пов’язку на ураженій ділянці. Бажано робити маску на ніч, вранці зняти або поміняти на нову. Повторювати по необхідності; Тонкі ниткоподібні нарости на обличчі можна вилікувати за допомогою мазі Вишневського . Засіб змішується з вазеліном і наноситься на нитки, залишати на 30-40 хвилин повторювати кожні 4 години; Самий простий і дієвий метод заснований на природних дезинфекторах: цибулі та часнику . Цибулю очищаємо від лушпиння, натираємо на дрібній тертці, теж саме робимо з часником. На половину цибулини знадобиться близько 3 зубчиків часнику середнього розміру. Для дуже чутливої шкіри цей рецепт не підійде. Овочі натираємо, змішуємо, наносимо на бородавку, фіксуємо пов’язкою, тримати до 40 хвилин, повторювати 4-5 разів у день для більшого ефекту; Саліцилова кислота . Змочіть в салицилке ватний тампон або диск і прикріпіть його до ушкодженого місця, можна залишати на ніч; Дрібні коричневі нарости можна мазати яблучним соком. Кожен день по кілька разів наносите на обличчя сік зелених кислих яблук, через 10 невеликі нарости повинні зникнути; Фото — Бородавки на обличчі Також маленькі бородавки легко можна припекти, якщо змащувати їх соком полину або чистотілу , так радить гомеопатія. Ці рослини є дуже отруйними, тому будьте обережні, найкраще використовувати свіжий сік. Надломите гілочку порожнистими або звичайного чистотілу, на місці зламу з’явиться сік, його і потрібно нанести на нарости; Бородавочную висип можна вилікувати за допомогою простої морської солі і соку з кореня хрону. Чайну ложку дрібного мінералу змішуємо з двома ложками свіжого соку хрону, втираємо в уражену ділянку протягом 5 хвилин залишаємо на 20-30, після змити холодною (!) водою, повторювати 2 рада в день; самостійно звести підшкірні або застарілі бородавки з особи можна за допомогою перекису водню . 30-процентним складом змочуємо ватний тампон і накладаємо його на обличчя. Тримати 1-3 години, можна повторювати 2 рази на день; прості бородавки легко видаляються вдома за допомогою звичайної картоплі. Бульба коренеплоду натираємо на дрібній тертці разом з шкіркою (природно попередньо помиту). Подученное пюре накласти на обличчя і залишити до повного висихання, періодично міняти пов’язку. Якщо змішати картоплю і перекис , то можна раз і назавжди видалити старечі бородавки на тілі, шиї та обличчі; Досить неприємне явище – новоутворення в носі або під оком , від них допоможуть: сік алое, козячий жир, сік буряка і хрону (останній варіант дуже жорсткий, але дієвий). Будь-яке з обраних засобів наносимо на тампон і вставляємо в ніздрю, тримати близько 20 хвилин, робити 3-4 рази на день. Ці ж засоби допоможуть звести дитячі нарости; найпроблемніші загострені нарости, вони дуже болючі і заподіюють масу незручностей. Позбутися від них допоможе свинячий жир з часником. Деякі радять використовувати сало, але розтоплений жир набагато ефективніше. Ложку засобу змішуємо з натертим на дрібній тертці, часником, і наносимо на бородавку. Тримати можна весь день, але бажано міняти пов’язку кожні 5-7 годин.

Перед лікуванням народними засобами потрібно проконсультуватися у імунолога. Інфекційні бородавки набагато швидше видаляються аптечними препаратами. Приміром, часто лікарі прописують мазі, якими лікують кандидоз (вони ефективно борються з грибками і бактеріями, що викликають папіломи), нарости змащують розчином «Феризолом», його не рекомендується наносити і після гоління на проблемні зони, або ліпідні мазі. Купити будь-яке з цих ліків можна в аптеці, продаються без рецепта.

Відео: професійний погляд на лікування бородавок.

Професійні засоби, щоб позбутися від бородавок.

Професійне видалення бородавок на обличчі має набагато більший ефект, ніж будь-які народні ліки тому діє на будь-які види. Приміром, висячі папіломи з волоссям з першого разу зникають після лазерної терапії, а вірусні легко припікаються азотом. Таке виведення бородавок цілком доступна процедура, а головне, що це позбавить Вас від проблем назавжди.

Папіломи відомі тим, що «пускають» коріння під шкірою, це означає, що після гоління або закінчення курсу народного лікування вони можуть рецидивувати, причому в більшій кількості. Лазером видаляються внутрішні нарости, без можливості повторного виникнення.

Але, на жаль, такий спосіб прибрати бородавки на обличчі, може залишити наслідки: великі шрами або плями. Кріотерапія ефективна лише для невеликих ділянок, з бородавочной висипом вона впорається після 3-4 сеансу, а вартість одного – 500 рублів.

Фото — Обличчя до і після бородавок.

Самий нешкідливий спосіб звести бородавки в салоні-це радіохвилі апарату Сургітрон, профілактика не знадобиться, зникають нарости вже після першої процедури, цю методику широко радить жіночі форуми і провідні лікарі-косметологи. Клініки можна знайти у всіх великих містах Росії і України, в тому числі Москва, Київ, Санкт-Петербург, Одеса, Уфа, Перм, Казань і Алмати.

Профілактика появи бородавок.

Після будь-якого спеціального лікування можливі наслідки. Це можуть бути запалення, невеликі набряки або пухлини на місці обробки. Не хвилюйтеся, в більшості випадків, все проходить вже на третій день. Але для того, щоб повторне лікування точно не знадобилося, і бородавки не з’явилися повторно, потрібно слідувати деяким рекомендаціям:

Гігієна повинна бути регулярною; Не раздирайте ранки, прищики, папіломи і родимки; Ви повинні регулярно відвідувати дерматолога. Лікар допоможе виявити первинні симптоми і не допустить поширення вірусу; величезне значення грає харчування. Пийте вітаміни, особливо це важливо для дівчаток і дорослих жінок, у них частіше з’являються найстрашніші – вульгарні бородавки, які не тільки жахливо виглядають, але і заподіюють масу дискомфорту.

Бородавки на обличчі – це серйозна проблема, позбутися від них досить складно, це модно бачити на фото до і після процедур. Але якщо регулярно виконувати всі рекомендації лікарів і стежити за собою – то все вийде.

Видалення папілом на шкірі.

Хірургічне видалення папілом (за 1 одиницю): від 0,6 до 1,0 см 3 000 руб. від 1,0 см і більше 5 000 руб. Електрокоагуляція папілом (дрібних, за 1 одиницю): до 0,1 см 400 руб. до 0,2 – 0,3 см 800 руб. до 0,5 см 1 000 руб. Лазерна коагуляція папілом (за одиницю): від 0,1 см 500 руб. від 0,2 до 0,3 см 1 100 руб. від 0,4 см 2 500 руб.

Папіломи – новоутворення, що виникають на шкірі і слизових оболонках деяких органів. Папіломи складаються з сполучної тканини, кровоносних судин і покриває утворення епітелію. Папіломи на шиї і обличчі створюють складності головним чином естетичного характеру, але перебуваючи на статевих органах, в місцях зіткнення з білизною вони можуть травмуватися і завдавати болю, також в цьому випадку підвищується ймовірність їх інфікування.

Види папілом.

Папіломи на шкірі і слизових можуть мати гостру форму, тонку ніжку, широке підставу, іноді здатні зростатися в суцільний масив, що нагадує поверхню цвітної капусти. Зовні схожі папіломи можуть мати доброякісний або злоякісний характер.

Причини виникнення.

Поява папілом обумовлено наявністю в організмі однієї з різновидів ВПЛ – вірусу папіломи людини, який проникає в організм через ушкоджені шкірні покрови та слизову оболонку. Зараження може статися статевим шляхом (приблизно 2/3 всіх випадків), а так само побутовим шляхом і в пологах від матері до дитини.

У носія ВПЛ не обов’язково з’являються папіломи, це настає зазвичай при зниженні імунітету, яке може бути викликано захворюваннями, віковими змінами, будь-стресом для організму, як фізичного, так і нервово-психічного характеру.

Діагностика.

З’являються папіломи на різних ділянках тіла, але найбільш характерні місця локалізації:

Обличчя і шия; Пахвові западини, а у жінок ще й складка під молочною залозою; Статеві органи (так звані статеві папіломи); Слизові оболонки рота і носа, прямої кишки, гортані і т. д.

Діагностування папілом, як правило, проводиться з метою виключення злоякісного характеру освіти. З цією метою може бути проведено дослідження папіломи перед дослідженням, або вже віддаленої папіломи. Якщо дослідження показують наявність онкологічного вогнища, то лікар призначає нове обстеження з метою виявлення прихованих папілом.

p>При наявності папілом в статевих органах проводиться:

кольпоскопія; цитологічне або гістологічне дослідження мазка з шийки матки у жінок; уретроскопія при підозрі на кондиломи в уретрі (при наявності аногенитальтных папілом); так само проводиться ПЛР-дослідження з метою встановлення типу вірусу папіломи.

Лікування папілом.

Так як лікування від ВПЛ-інфекції сучасними методами неможливо, то основний напрямок лікування папілом зводиться до видалення їх різними способами:

видалення папілом лазером; кріодеструкція (вплив рідким азотом); хірургічне видалення (скальпелем); електрокоагуляція (вплив електричним струмом); хімічна коагуляція (припікання хімічними речовинами); радіохірургія (випарювання клітин під впливом радіохвиль).

Профілактичні заходи.

Профілактикою появи папілом слід вважати:

дотримання правил особистої гігієни навіть у тих випадках, якщо папіломи вже є, адже зараження ще одним типом вірусу зовсім небажано хоча б з точки зору збереження імунітету та безпеки від онкологічних захворювань; турбота про своє імунному статусі — правильне харчування, здоровий спосіб життя.

Як виглядає папілома.

Напевно, ви багато разів чули про новоутворенні, збудливу вірус, який знаходиться в організмі без винятків кожної людини. Так ось, це явище і є папілома. Якщо розглядати папілом на фото, то навіть дитина може пояснити це, як маленьке утворення тканини, яке має тілесний відтінок.

Існує кілька видів прояву цього захворювання. Так як виглядають папіломи не всі однаково, розглянемо можливі її варіанти.

Першим типом є гострі або загострені кондиломи , які утворюються в піхву і на члені, тобто всередині і зовні статевих органів.

Але статевий спосіб не є єдиним для провокування виникнення захворювання. Якщо навіть людина ще не мав статевого контакту, він все одно піддається небезпеці передачі побутовим шляхом. Більшість людей заражаються через подряпини і садна, а так само при відвідуванні громадських місць, таких як лазні, басейн і спортзал. Так само можна отримати папіломатоз дітям внаслідок захворювання папілломовірусом при народженні (див. папілома при вагітності).

Тому ми розглянемо інші типи, і як виглядає папілома даних типів.

Другий тип – всім відомі бородавки . Як і гострі кондиломи, даний тип представлений у вигляді наростів на шкірі. Вірус може утворюватися в даному випадку на обличчі, на шиї, грудях, під пахвами та інших місцях.

Ороговілі папіломи – третій тип, який характеризується більш щільним вмістом.

І останній тип, який знаходиться зазвичай на слизових оболонках-папульозні папіломи.

Якщо людина, яка знає, як виглядає папілома і виявляє у себе дане освіту, то він ні в якому разі не повинен зволікати, а обов’язково відвідати лікаря, так як ці на вигляд нешкідливі папіломи можуть призвести до дуже серйозних наслідків.

Найкраще позбутися від цього за допомогою лазера. Після його впливу папілома приймає білий колір, потім засихає і зникає, не залишаючи шрамів і рубців на тілі. Навіть притому, що це доброякісне утворення, воно може завдати шкоди людині. Адже папіломи мають властивості деформуватися в злоякісне явище, так як вірус міститься в клітині в двох видах – епісомальній, яка абсолютно безпечна і знаходиться поза хромосом, і интросомальной, тобто в тій формі, яка протилежна за властивостями і функціями епісомальній.

А вплинути на самий неприємний хід подій можуть різні фактори. Наприклад, такі як інфекційне зараження організму, наявність шкідливих звичок і деякі інші.

Видалення папілом.

Якщо у вас на тілі є папіломи, їх слід видалити. Адже в такому випадку мова йде вже не просто про красу шкіри, але і про Ваше здоров’я. Видалення папілом знаходиться в сфері компетенції професійної гінекології, а значить, вам необхідно звернутися в медичний центр, якому ви довіряєте, наприклад, в клініку «Евромедпрестіж».

Що таке папілома.

Зовні папілома виглядає як невеликий шкірний наріст, найчастіше у формі сосочка на тонкій і дуже короткій ніжці. Зустрічаються папіломи і з великим (до 2 см) підставою. Провокує їх появу вірус папіломи людини. По суті, папілома – це доброякісне утворення. Однак схожим чином може проявляти себе внутриэпидермальный рак. З цієї причини, а також враховуючи ризик травмування, запалення цих утворень і естетичний фактор, рекомендується видалення папілом.

Вірусом папіломи заражені 80% людей. Вони можуть все життя носити його і не знати про це. Вірус починає свою атаку, як правило, при зниженні імунітету. Причиною цього можуть стати літній вік, перенесене тривале захворювання, прийом ліків, сильний стрес. Найчастіше папіломи виростають на шиї, в пахвових западинах, на обличчі.

Чи небезпечні папіломи.

Найбільша небезпека, яку несуть папіломи, — це ризик розвитку раку, тому видалення папілом у професійній косметології – це внесок у власне здоров’я. Новоутворення на слизових, в залежності від виду, можуть викликати рак порожнини рота, носа, статевих органів, кон’юнктиви. Папіломи в гортані стають причиною захриплості голосу, утруднення дихання, в сечоводах – знижують прохідність каналів, в сечовому міхурі вони запалюються і кровоточать. Крім того, важливим залишається і аспект естетики. Папіломи на обличчі і шиї виглядають гарно.

Існує кілька способів видалення папілом.

Найпопулярніший метод лікування папілом — радіохірургія. Як діє радіохірургія? Спеціальний «радіонож» акуратно відрізає пошкоджену ділянку тканини, використовуючи який, можна провести гістологічне дослідження і уточнити діагноз. Цей метод діє на основі високої енергії радіохвиль, проводити видалення папіломи з його допомогою можна швидко і безболісно. Крім того, радіохірургія дозволяє не побоюватися повторного розвитку кондилом.

Лазеротерапія – видалення папілом за допомогою лазера. Досить популярний метод. Дозволяє швидко видаляти утворення будь-яких розмірів і зупиняє кровотечі. Єдиний недолік – ризик утворення рубців.

Мабуть, найпопулярніший метод видалення папілом-кріодеструкція, або заморожування новоутворення рідким азотом. Метод майже безболісний і не залишає слідів.

Після видалення папіломи необхідні спеціальні заходи, спрямовані на зниження рівня вірусу папіломи людини в організмі. Для досягнення цієї мети проводиться курс зміцнення імунної системи за допомогою імуномодуляторів. Часто з імуномодулюючою терапією успішно поєднують інші засоби, що сприяють виведенню з організму частини вірусів.

Ще один ефективний спосіб позбутися від наявності вірусу в місцевих тканинах — застосування різних гелів і кремів, здатних підвищити імунітет. Ці гелі, спреї, креми використовують в якості профілактичних засобів проти утворення гострих кондилом, а також після їх видалення.

У клініці «Евромедпрестіж» видалення папілом не принесе вам неприємних емоцій. Досвід наших фахівців, найсучасніше обладнання, всебічна турбота про ваш комфорт зроблять таку важливу процедуру легкої і мінімально болісній.

За матеріалами медичного центру.

Розмова в лікарем про лікування бородавок і папілом без скальпеля.

Шановна Зінаїда Вікторівна!

У своєму листі ви торкнулися дуже цікаву і вельми актуальну тему про папіломи. Не поспішайте їх різати у хірурга!

За довгу зиму імунітет ослаблений, відчувається нестача вітамінів, і ми з подивом помічаємо на шкірі рук і ніг малоприємні бородавки. А до літа, що цілком можливо, з’являться цілі розсипи цих новоутворень. Зрозуміло, що вони самі по собі дратують, маючи досить неестетичний вигляд. До того ж бородавки так і норовлять зачепитися за що-небудь, іноді — до крові. А крім того, вони заразні, оскільки викликаються вірусами. А ще папіломи з’являються на обличчі, шиї, під пахвами і навіть на статевих органах. Вони не викликають свербіння, не болять. Так чи варто звертати увагу на такі дрібниці?

Читайте частини великого інтерв’ю, що зачіпають саме папілом і бородавок, з доктором медичних наук, професором, завідувачем відділом інфекцій, що передаються статевим шляхом, Центрального науково-дослідного шкірно-венерологічного інституту Михайлом Олександровичем ГОМБЕРГОМ.

Питання: Наскільки нешкідливі бородавки і папіломи? Заразні вони і як виглядають?

Михайло ГОМБЕРГ: Бородавки і папіломи, безумовно, заразні, оскільки викликаються вірусами, які отримали назву «вірус папіломи людини (ВПЛ). Відрізняються вони за формою — довгасті, конічні, кулясті, на ніжках, з широкою основою. Папіломи можуть бути з ороговінням, а можуть зливатися з кольором шкіри або слизової оболонки, на якій вони розташовуються. Цей вірус багатоликий, відомо близько ста його видів.

Питання: Як вони передаються?

М. Г.: досить примітивно — при безпосередньому контакті зі шкірою того, у кого є бородавки або папіломи. Досить помацати місце, на якому «цвітуть» ці новоутворення, потім потерти цією ж рукою щоку або шию — вірус не забариться «влаштуватися» де-небудь в зручному для себе місці. Якщо у людини бородавки на ногах, на підошві і ви, прийшовши до нього в гості, наділи його тапочки-зараження може статися.

Питання: Що для ВПЛ вважається комфортним середовищем?

М. Г.: вони люблять вологе і тепле середовище. Бородавки воліють тильну сторону рук, особливо часто вони з’являються біля основи великого пальця, між пальцями. Якщо у вас тісне взуття, потіють ноги, порушується кислотно-лужний баланс, не виключена поява підошовних бородавок, зрозуміло, після контакту з ВПЛ. У народі такі бородавки називають «курячою попкою». До речі, їх можна виявити і на долоньках. Ці бородавки впроваджуються головкою в шкіру, випускаючи назовні численні корінці.

Але найнебезпечніші типи папілом-це ті, які передаються при сексуальних контактах. Вони, як правило, розташовуються в найінтимніших місцях: в області статевих органів і заднього проходу. Це так звані аногенітальні бородавки. Їм «тепло і сиро», ось і ростуть там папіломи, дуже схожі на цвітну капусту.

Питання: Як боротися з цією небезпечною недугою?

М. Г.: Вести здоровий спосіб життя! Я вкладаю в це сучасне поняття ще й те, що люди просто зобов’язані знати про свою хворобу. Якщо папіломи на відкритих частинах тіла можна побачити самому, то жінки зобов’язані хоча б раз на рік відвідувати оглядовий кабінет, оскільки папіломи можуть розташовуватися потай, на шийці матки або в піхву.

У Росії кілька років тому був зареєстрований дуже багатообіцяючий препарат — панавір. Він вже застосовується при лікуванні кліщового енцефаліту, герпесу. Курс лікування — п’ять внутрішньовенних ін’єкцій протягом двох тижнів. Таке лікування, зрозуміло, слід проводити тільки під наглядом фахівців.

Якщо ви впевнені, що бородавка доброякісна, її можна припекти і «Суперчистотелом» або використовувати інші засоби народної медицини. Але це не рекомендується робити, коли папіломи знаходяться в області геніталій або ануса. У подібних випадках не минути візиту до лікаря. На закінчення наведемо ще кілька рецептів народної медицини, які допомагають позбутися від бородавок і папілом.

Розріжте стару картоплину навпіл, однією половинкою натріть бородавки і закопайте в якесь вологе місце, щоб не проросла. Іншу половинку картоплини спаліть. Бородавки зійдуть після того, як згниє закопана половинка.

Якщо з’явилися «курячі попки», треба приготувати коржик:

розтерти зубчик часнику, взяти 1 ч. ложку оцтової есенції і замішати пшеничним борошном. Тісто не повинно розпливатися. Потім вирізати у стрічці лейкопластиру дірочку за розміром бородавки і наклеїти його на проблемне місце так, щоб бородавка стирчала назовні. Приготували? Тоді накладайте коржик, заклеюйте зверху ще одним лейкопластиром, зав’язуйте бинтом. Через два-три дні зніміть пов’язку, разом з нею повинна піти і бородавка.

Якщо ж цього не станеться, повторіть процедуру. На місці бородавки утворюється ямочка. На бінтік накладіть мазь Вишневського, закрийте місце колишньої бородавки і поносите пов’язку до загоєння ранки.

Для бородавок і папілом згубний картопляний сік. Треба розрізати картоплю навпіл, гострим ножем на середині зробити надріз навхрест. Таку ж подряпину зробити по бородавці, капнути сік. Бородавки через місяць-півтора пропадуть. Папіломи можна змащувати ялицевим маслом. Робити цю процедуру рекомендується вранці і ввечері, через місяць папіломи відпадуть.

Ваш дерматолог.

Диференціальна діагностика.

«Диференційна діагностика шкірних хвороб» Керівництво для лікарів під ред. Б. А. Беренбейна, А. А. Студницина.

Папілома.

Згідно гістологічної класифікації ВООЗ (1980), папілома (papilloma) позначається терміном «доброякісний плоскоклітинний кератоз» («кератотична папілома»). Це доброякісне новоутворення, що виникає в осіб похилого віку і характеризується повільним розвитком. Клінічна картина характеризується виникненням бородавчатоподобного освіти, частіше одиничного, що піднімається над рівнем шкіри, з широкою основою або на ніжці, рухомого (за винятком довгостроково існуючих кератопапиллом), сіруватого або темно-коричневого кольору, діаметром 0,3-1,5 см і більше, округлої або неправильної форми. Поверхня його ворсинчаста або покрита легко відокремлюваними роговими масами. Вогнище ураження частіше локалізується на обличчі або тулуб.

При гістологічному дослідженні виявляють сосочкові розростання епідермісу або акантотические тяжі в глиб дерми, що складаються на кліток шипуватого шару, в ряді випадків значний гіперкератоз орто — або паракератозной структури (кератопапиллома).

Диференціальна діагностика.

Папілом слід диференціювати від фібропапіломи, вульгарної бородавки, себорейного кератозу, старечої кератоми, шкірного Рогу, фіброми.

Фібропапіллома на відміну від папіломи (кератопапілломи) нерідко розташовується на тонкій ніжці, має м’яку консистенцію, а поверхня її представлена зморшкуватою, злегка пігментованою, позбавленою волосся шкірою. Гістологічно при фибропапилломе на відміну від звичайної папіломи виявляють розростання сполучнотканинної строми, покритої незміненим або акантолитическим епідермісом.

Від вульгарної бородавки папілома, відрізняється локалізацією переважно на обличчі або тулубі в осіб похилого віку. Зазвичай папіломи поодинокі і існують тривалий час (іноді протягом десятиліть), а бородавки частіше множинні і мимовільно дозволяються. Крім того, гістологічне дослідження дозволяє виявити при вульгарній бородавці на відміну від папілом вакуолизацию шипуватих клітин епідермісу.

Через зовнішню схожість іноді утруднена диференціальна діагностика себорейного кератозу і папіломи. Від останньої себорейний кератоз відрізняється темним забарвленням і значною величиною осередків ураження, які локалізуються переважно на закритих ділянках шкірного покриву, можливістю розвитку потужних гиперкератотических розростань, а також гістологічними особливостями, що полягають в розростанні базалоидных клітин, наявності внутриэпидермальных рогових кіст і скупчення пігменту.

Стареча кератома може мати схожість з кератопапилломой. На відміну від останньої вогнища старечої кератоми розташовуються головним чином на відкритих ділянках шкірного покриву (обличчя, шия, тильна поверхня кистей), покриті щільними кірками, після видалення яких оголюються ущільнена кровоточить основу. Більш чітко відмінність старечої кератоми від кератопапіломи простежується при гістологічному дослідженні. При старечій кератомі на противагу кератопапіломе майже завжди відсутній папіломатоз, різко виражений акантоз, гіперкератоз головним чином паракератозної структури. Крім того, при кератопапіломе не спостерігається клітинна дискомплексація, що є важливою гістологічною ознакою старечої кератоми.

Повернутися до списку статей про шкірних захворюваннях.

Пошук по сайту «Ваш дерматолог»

Реклама, розміщена на сайті «Ваш дерматолог», є одним з джерел його фінансування. Наявність реклами медичних центрів, ліків, методів лікування, не можна розцінювати як рекомендацію власника сайту до їх відвідування, придбання або застосування.

Останнє оновлення сторінки: 11.12.2014 Зворотній зв’язок Карта сайту.

© NAU. При цитуванні і копіюванні матеріалів переконливе прохання робити активне посилання на сайт » ваш дерматолог»

Представлена на сайті інформація не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може служити заміною очної консультації лікаря — дерматолога.

Видалення папілом.

Одна з поширених причин звернення до дерматолога – бажання провести видалення папілом. Папілом в народі називають «»потничка». Будучи доброякісним розростанням шкіри, вона викликається вірусом папіломи людини. За своїм зовнішнім виглядом папілома нагадує вузлики, які можуть мати тонкі ніжки або широкі підстави. Папіломи бувають як поодинокі, так і множинні, найчастіше тілесного кольору, але зустрічається і пігментація.

Найчастіше місце розташування папілом — шия, особа, пахвові западини, шкіра під молочними залозами, на інших ділянках папіломи з’являються, але рідко. Маючи вірусне походження, папіломи можуть переходити від людини до людини під час побутових контактів. На тілі однієї людини вони можуть поширюватися і розмножуватися.

Причини виникнення папілом.

Якщо говорити про причини виникнення папілом, то їх вірусом насправді заражене практично 80% населення, але якщо імунна система людини абсолютно здорова, ці доброякісні розростання не з’являються і не розмножуються. Їх поява викликана зниженням імунітету після сильного стресу, тривалих хвороб і прийому ліків, вагітності, а також в літньому віці.

Зазвичай папіломи ростуть досить повільно, але деякі стани (стрес, хвороба, вагітність) можуть викликати збільшення їх розмірів і кількості, в цьому випадку може знадобитися видалення папілом. Крім того, якщо з яких-небудь причин пошкоджується підстава папіломи – вона запалюється. Причиною видалення папілом стає частий травматизм і інфікування, і, звичайно, естетичні свідчення. Крім цього, під маскою потнічек, може бути прихований внутрішньоепідермальний рак.

Видалення папілом.

Виконувати лікування папілом можна тільки в клініці. Робити це самостійно категорично заборонено. Досвідчені лікарі-дерматологи нашої клініки, провівши консультацію, а також обстеження з допомогою нових і сучасних технологій, виконають процедуру видалення швидко і абсолютно безболісно.

Плоскі бородавки — від діагностики до лікування.

Різноманітні прояви бородавчастої хвороби найчастіше пов’язані з попереднім інфікуванням шкірних покривів вірусами папіломи людини. Вони можуть проникати через мікроскопічні ранки і подряпини!

В даний час поширеність вірусу папіломи настільки велика, що кожна людина стикається з цими збудниками не рідше 2 разів на рік. Однак зараження відбувається тільки в 5 % від усіх випадків прямого контакту. Для проникнення в шари епідермісу необхідна наявність ранової поверхні. Саме з цієї причини найчастіше інфікування відбувається статевим шляхом. Під час контакту уражаються слизові оболонки піхви.

Плоскі бородавки на обличчі і в області шиї у жінок часто є прямим наслідком проведення косметологічних процедур без належного дотримання правил антисептичної безпеки. Це може бути чистка шкіри, використання скрабів і механічних способів пілінгів. Не рідкісні випадки, при яких плоскі бородавки на обличчі і шиї з’являються після порушення правил використання антивікових кремів. В цьому випадку патогенез грунтується на наступному механізмі:

не проводиться попереднє очищення рук та шкірних покривів; наносяться крему, до складу яких входять транспортувальні частинки, здатні не тільки самостійно проникнути в глибокі шари шкіри, але і «протягнути» за собою інші мікроорганізми і поживні речовини; вірус проникає в середні шари епідермісу; там починається розвиток папули, яка і є основою майбутньої бородавки.

Існує також висхідний тип інфекції, при якому збудник в шкірні покриви проникає гематогенним і лімфогенним шляхом. Для цього необхідно зниження загального стану тонусу організму, занепад імунної системи після перенесених недавно простудних захворювань.

Таким чином, серед найбільш ймовірних причин появи плоских бородавок на обличчі і шиї можна назвати:

порушення правил особистої гігієни; використання неякісних косметологічних засобів; безладний спосіб ведення статевого життя; зараження вірусом папіломи; зниження імунітету; дефіцит деяких вітамінів в харчовому раціоні людини.

Лікування всіх цих станів має бути комплексним.

Специфічні симптоми плоских бородавок на обличчі і шиї.

Як правило, плоскі бородавки на шкірі обличчя і шиї відрізняються тим, що вони практично не виступають над поверхнею зовнішнього шару епідермісу. Їх дуже складно відрізнити від мікроскопічних форм аденом. Специфічні симптоми появи плоских бородавок — немає звичного для зовнішньої поверхні бородавки малюнка. Колір елементів може варіюватися від блідого тілесного відтінку до вираженого коричневого за рахунок посиленої пігментації.

Для диференціальної діагностики плоских бородавок має значення угруповання елементів. При істинному ураженні вірусом папіломи відбувається швидке, іноді стрімке, поширення елементів на досить великих шкірних ділянках. При ангіомах і аденомах елементи відрізняються одиничністю. Вони не мають тенденції до злиття і швидкого розростання.

Методи лікування плоских бородавок на обличчі.

Існує лише один ефективний метод лікування плоских бородавок на обличчі і шиї. Це відновлення нормального рівня імунного захисту людського організму. В цьому випадку клітини імунітету самостійно справляються зі збудником. Шкірні прояви проходять самостійно протягом декількох тижнів.

Механічні та хімічні способи видалення плоских бородавок не ефективні. Незабаром після чищення відбувається формування нових елементів. Настійно не рекомендується видаляти елементи на обличчі і шиї в домашніх умовах. Це загрожує негативними наслідками, серед яких найбільш часто зустрічаються:

приєднання вторинної бактеріальної інфекції; розвиток васкулітів; ураження капілярів; рясні кровотечі; швидке поширення бородавок по всій поверхні обличчя і шиї.

Також без попередньої диференціальної діагностики ви можете випадково пошкодити злоякісне новоутворення, ніж спровокуєте його швидкий і неконтрольований ріст.

Будь-яка деструктивна зовнішня терапія повинна проводитися під суворим контролем з боку лікаря після попередньо проведеної лабораторної діагностики внутрішнього вмісту шкірного елемента.

З метою деструкції плоскої бородавки на обличчі може використовуватися:

подофиллин або подофилотоксин; монохлорная кислота; блеомицин; формальдегід; мурашина кислота.

Останнім часом широко застосовуються лазерні і кріогенні деструкції. Ці методи абсолютно безболісні і без косметичних дефектів. Однак доведена висока ефективність видалення плоских бородавок на обличчі і шиї саме методами прямого хірургічного впливу. При цьому лікар має можливість видалити всі уражені вірусом тканини, виключаючи можливість подальшого рецидиву хвороби.

Для відновлення імунної системи з метою лікування плоских бородавок рекомендовано:

вітамінна і мінеральна терапія (особливо корисні цинк, вітаміни групи В, А, Е); модулятори і коректори імунної системи; імуноглобуліни та засоби вакцинації.

Важливо вести здоровий спосіб життя, займатися фізичною культурою, гартувати свій організм і дотримуватися правильного харчування з мінімальним вмістом штучних ароматизаторів, барвників і підсилювачів смаку.

Бородавки на обличчі, народне лікування.

Хто не хотів би мати гладку і пружну шкіру, особливо на обличчі? Але часто ми зустрічаємо чимало перешкод, хвороб та інших проблем. Неприродні (сторонні) освіти завдають нам чимало дискомфорту. Одним з таких утворень є бородавки на обличчі , бачимо на фото.

Плоскі, дрібні, висячі і інші бородавки є доброякісними наростами на тілі , з’явитися вони можуть не тільки у дорослої людини, але і у дитини. Причому на будь-якому з його частин: на шкірі обличчя, шиї, рук, стоп, і навіть інтимних місць. Чому з’являються бородавки на обличчі?

Найчастіше поява бородавок викликано зараженням вірусом папіломи травмованого ділянки тіла , але лікування такої неприємності можливо. Досить навіть невеликої тріщинки або ранки, щоб відбулося зараження. Причому така інфекція має тривалий інкубаційний період. Тому протягом кількох місяців вірус може себе не проявляти належним чином, а людина навіть не знає що він заражений. Вірус, який проник під шкіру, розмножується і після того, як відбувається дозрівання інфекції, виходить назовні.

Як правило, поява бородавок на обличчі провокує слабкий імунітет організму. Тому при лікуванні бородавок необхідно звернути увагу на внутрішні причини, чому ваш організм не бореться належним чином з вірусом на шкірі.

Як можуть виглядати бородавки на обличчі.

Виявити бородавки не так вже й складно. Бородавка являє собою ущільнену нашарування шкіри з невеликим сосочком на вершині. Бородавки на обличчі володіють своєю специфікою.

Найчастіше утворюються ниткоподібні бородавки – акрохорди, в області губ і носа. Особливо у літніх людей вони мають вузьку витягнуту форму. Бородавки можуть бути маленькими, а можуть досягати в довжину до 4 див. Ниткоподібні бородавки поширені на губах, обличчі, шиї, століттях, ніздрях, а також в районі пахв. Можуть бути як поодинокими, так і групою. Якщо бородавки пошкоджуються, то на їх місці виростають нові. У чоловіків нерідко виникають ниткоподібні бородавки в області підборіддя.

Поширення бородавок і причини їх виникнення.

Ніколи не варто нехтувати і ігнорувати освіту навіть однієї бородавочки. Тому що є велика ймовірність їх швидкого розростання, причому це може статися навіть після тривалого періоду затишшя. При бородавках вірусного походження лікування необхідно направляти на знищення вірусу.

Можливі причини появи бородавок.

Причинами чому з’являються бородавки на обличчі можуть бути:

• Невеликі ранки і тріщини, що утворилися на обличчі, куди може проникнути вірус папіломи; • Недотримання елементарних санітарно-гігієнічних норм, не своєчасна очищення шкіри обличчя ; • Використання одного білизни або рушники з людиною, яка є носієм бородавок; • Вагітність, період початку менопаузи збільшують ризик захворювання; • Хвороба цукровий діабет.

Народні методи лікування бородавок на обличчі.

Для початку потрібно сказати про те, що ми не повинні провокувати появу і розростання бородавок. Для цього не потрібно самостійно відривати або видаляти бородавки, так як це може послужити збільшення їх кількості. Необхідно докласти всіх зусиль, щоб не пошкоджувати бородавки, особливо при використанні косметичних засобів.

Отже, як позбутися від бородавок . Розглянемо деякі методи як вивести бородавки, лікування натуральними засобами і травами:

Застосування часнику. Хороший засіб від бородавок. Щодня натирайте бородавки часником. Необхідно проводити цю процедуру, лікування протягом двох тижнів, до повного знищення бородавки.

Застосування соку чистотілу або полину. Необхідно регулярно натирати бородавки соком чистотілу або настоєм полину.

Застосування соку алое. Намочіть ватку в вичавленому соку алое. Прикладіть до бородавки і заклейте пластиром. Таку процедуру необхідно робити щодня, змінюючи ватку. Лікування з використанням алое більш тривале і може зайняти близько місяця.

Застосування касторової олії. Як же видалити бородавки на обличчі цим простим засобом? Для цього кожен день, перед тим як лягти спати, натирайте касторовою олією, з’явилися бородавки на обличчі. Найчастіше освіти на шкірному покриві зникають після 3 тижнів такого регулярного лікування.

Застосування соку цибулі. Цей метод досить ефективний, але з ним треба бути дуже обережним як і з часником, щоб не обпекти шкіру обличчя і залишити на ньому неприємне червона пляма.

Застосування щодня соку горобини і соку листя капусти (втирати в уражене місце) також допоможе вам позбутися від бородавок.

Способи позбавлення від бородавок в косметичних салонах.

Різні салони краси пропонують такі методи усунення даної проблеми:

1. Видалення бородавок лазером. Це досить поширена процедура. Вона практично не має протипоказань і досить безпечна. Бородавка видаляється за допомогою вуглекислотного лазера: вона «випаровується» і звужується. Через деякий час після процедури, бородавка зникає повністю. Лікарі-дерматологи стверджують про те, що видалення бородавки лазером має 100% результат.

2. Електрокоагуляція бородавок — видалення бородавки за допомогою дерматологічного коагулятора, використовується при цьому струм високої частоти. Стрімко підвищується температура в тканинах тіла, в результаті цього гине вірус бородавки, і вона незабаром руйнується повністю.

3. Кріотерапія — видалення бородавки за допомогою рідкого азоту. Звучить страшнувато, однак, лікарі стверджують, що процедура виконується безболісно, результат – відсутність шраму після неї.

На жаль, потрапити в руки до хорошого фахівця, який би безболісно і акуратно провів процедуру досить складно. Адже якщо необхідно видалити бородавку на обличчі, помилок не повинно бути, тому перед тим як зважитися на такі методи усунення проблеми, порадьтеся не з одним фахівцем і бажано з тими людьми, які вже пройшли подібні процедури. На обличчі не бажано видаляти бородавки хірургічним шляхом, так можуть залишитися помітні шрами після видалення.

Папілома людини: характеристика.

Папілома — це доброякісне шкірне утворення, яке розвивається з плоского епітелію і виступає над поверхнею шкіри у вигляді сосочка. Воно з’являється через надмірного поділу клітин епітелію шкіри або слизової оболонки. Колір папіломи може бути різний: від білого до коричневого кольору. Зустрічаються як поодинокі, так і множинні папіломи.

Папіломи викликаються вірусом папіломи людини (ВПЛ). Цей може передаватися побутовим шляхом через загальні побутові предмети, наприклад, рушник, або при близькому контакті. Вірус досить легко передається. Тому його поширеність серед людей дуже висока.

Локалізуються папіломи на шиї, обличчі, грудях, в пахвових западинах, паховій області. На губі вони часто дуже схожі на звичайну бородавку. Велика незручність доставляють папіломи на століттях.

Оскільки папіломи мають вірусну природу, можливе повторне зараження. Тому, по-перше, необхідне виявлення і внутрішнє лікування ВПЛ. По-друге, дуже ефективно, як додаткове лікування папілом, зменшення активності вірусу за допомогою гомеопатії, яку ми часто використовуємо в нашому центрі. І по-третє, обов’язково підвищення імунітету, оскільки вірус проявляє себе у людей з ослабленим імунітетом.

Видалення папілом у дітей.

Папіломи у дітей виявляються вкрай рідко, набагато частіше зустрічаються різні види бородавок. Джерелом зараження дітей папіломами і бородавками є дорослі, особливо літні, люди. Лікування бородавок у дітей і підлітків найбільш ефективно проводити рідким азотом, оскільки процедура безболісна і атравматична.

У центрі на М. Павелецька-комплексне лікування підліткових вугрів і акне дорослих дерматологом, косметологом. Приймають гастроентеролог, ендокринолог, гомеопат. Це у важких випадках дозволяє вирішити проблему зсередини. Антивікова медицина: уповільнення процесів старіння і повернення молодості шкіри. УЗД, лабораторні дослідження. Медичний апаратний педикюр.

м. Кольоровий бульвар.

Центр на М. Кольоровий бульвар-естетична косметологія, спрямована на омолодження шкіри і профілактику її старіння. Сучасні методи терапевтичної косметології, кращі апаратні методики. Лікувальна косметологія: лікування акне, відновлення шкіри після акне, видалення постакне. Медичний апаратний педикюр.

У центрі на М. Академічна-лікування акне підлітків і дорослих, в тому числі важких форм з 1993 року. Програми для відновлення шкіри після очищення її від вугрової висипки. Лікування рубців після акне. Корекція зморшок, поліпшення текстури і кольору шкіри за допомогою сучасних методів терапевтичної косметології. Тисячі пролікованих пацієнтів, взаємна довіра на багато років.

Вірус папіломи людини — коли організм дає збій.

Існує більше 100 видів вірусу папіломи людини. Різні види вірусу можуть викликати появу утворень, схожих на бородавки, на різних частинах тіла. Наприклад, при зараженні деякими з них з’являються підошовні бородавки; іноді через вірус папіломи людини з’являються бородавки на руках і обличчі. Понад 40 штамів вірусу папіломи людини викликають появу генітальних бородавок, деякі з них можуть провокувати розвиток раку шийки матки Рак шийки матки: можливо лікування . Віруси папіломи людини, які можуть стати тригерами раку, часто не викликають появу бородавок і протягом досить тривалого часу жінка може не помічати взагалі ніяких симптомів. Захиститися від деяких з цих різновидів вірусу можна за допомогою спеціальної вакцини.

Симптом.

У більшості випадків здорова імунна система успішно захищається від вірусів папіломи людини, перш ніж вони викличуть інфекцію, в результаті якої з’являться бородавки. Коли імунна система з якоїсь причини не справляється з вірусом, можуть з’явитися такі симптоми вірусної інфекції:

Генітальні бородавки можуть бути майже плоскими або помітними, опуклими і округлими. У жінок генітальні бородавки зазвичай з’являються на вульві, але іноді також в області ануса, в піхві і шийці матки, у чоловіків — на пенісі, мошонці і навколо ануса. Вони рідко заподіюють дискомфорт або бувають болючими. Звичайні бородавки-опуклі, з нерівною поверхнею освіти на шкірі; найбільш часто з’являються на руках і пальцях рук. У більшості випадків вони є не більше ніж косметичної проблемою, але іноді ці бородавки бувають болючими; при пошкодженні вони легко починають кровоточити. Підошовні бородавки — це тверді, шорсткі нарости, як правило, з’являються на п’ятах і інших ділянках ступні, на які найбільш часто чиниться тиск. Підошовні бородавки можуть викликати біль і дискомфорт, особливо при ходьбі. Плоскі бородавки трохи виступають над поверхнею шкіри; їх колір зазвичай темніше кольору шкіри. Найбільш часто вони з’являються на обличчі, шиї, руках, ліктях і колінах. Плоскі бородавки найчастіше спостерігаються у дітей і підлітків.

При появі на будь-яких частинах тіла бородавок Бородавки — зародки злоякісних пухлин? , які викликають дискомфорт і/або біль, потрібно проконсультуватися з лікарем.

Причина.

Вірус папіломи людини проникає в організм через пошкодження шкіри — в тому числі, через дуже маленькі подряпини, яких людина може майже не помічати. Різновиди вірусів, що викликають появу генітальних бородавок, передаються під час статевого акту. Деякі віруси передаються під час орального сексу — вони викликають утворення бородавок в порожнині рота і на слизовій оболонці верхніх дихальних шляхів. У рідкісних випадках вірус папіломи людини передається від матері дитині під час пологів. Це може привести до розвитку у дитини інфекції, викликаної вірусом папіломи людини, на геніталіях або у верхніх дихальних шляхах.

Фактор ризику.

Кількість сексуальних партнерів. Ризик зараження вірусом папіломи тим вище, чим більше у людини статевих партнерів. Сексуальні контакти з людиною, у якого було багато статевих партнерів, також збільшує ймовірність зараження. Вік. Діти і підлітки частіше за інших заражаються вірусом папіломи людини. Ослаблена імунна система Імунна система — як вона працює? . У людей, чия імунна система ослаблена через ВІЛ, медикаментозної терапії, пересадки органів Пересадка органів: історія і сучасність , ймовірність розвитку викликаної вірусом папіломи інфекції вища, ніж у інших.

Пошкодження шкіри, через які вірус папіломи людини потрапляє в організм, істотно збільшують ризик зараження. Наприклад, якщо людина гризе нігті або займає травматичними видами спорту, він потрапляє в групу ризику по зараженню вірусом папіломи.

Бородавки на обличчі і боротьба з ними. Профілактика-найкраще лікування!

Бородавки на обличчі на обличчі — не найприємніше явище, і, що найважливіше, з’явитися такі новоутворення різного зовнішнього вигляду можуть раптово, без будь-яких зовнішніх передумов. Чому вони з’являються, наскільки небезпечні, і як прибрати бородавку з особи, не нашкодивши власному здоров’ю?

Звідки беруться бородавки на обличчі.

Причиною появи на шкірі новоутворень цього типу є вірус папіломи, потрапити в організм людини він може через прямий контакт з носієм (рукостискання, дотик іншого типу) або контакт із зараженим предметом. Вхідними воротами для інфекції є будь-які пошкодження шкіри — порізи, садна, навіть необробленої рани на місці заусенца буде достатньо для зараження.

При цьому вірус підступний і живучий, бородавка на носі може з’явитися навіть через 8 місяців після зараження. У цілому подібна вірусна інфекція, як і самі такі новоутворення, безпечна, але її поява говорить про те, що в імунній системі організму виник якийсь збій, і вона перестала контролювати можливість вірусу безконтрольно розмножуватися і захоплювати нові ділянки клітин.

Питання-Як вивести бородавки на обличчі, актуальне, перш за все, через непривабливого зовнішнього вигляду цих «болячок». Крім того, в народній творчості бородавка на лобі частіше асоціюється або з непорядністю свого володаря, або з його негативними душевними якостями. Нерідкі випадки, коли батьки просять бородавки на обличчі у дітей видалити, для того щоб вирішити проблеми у спілкуванні з однолітками для своїх малюків.

Бородавки на обличчі — лікування.

До того, як шукати ліки, або думати про те, як видалити бородавки на обличчі, має сенс упевнитися, що новоутворення є саме бородавкою. На обличчі під маскою банальної бородавки на обличчі, частіше, ніж на інших ділянках тіла, можуть ховатися досить небезпечні для життя пацієнта новоутворення (рак шкіри, пігментна меланома), які вимагають, після встановлення точного діагнозу, призначення досить серйозного лікування.

Найпростіший і надійний спосіб це зробити — звернутися до лікаря, який зможе провести огляд і призначити хворому програму комплексного обстеження. В його програму обов’язково повинен включатися аналіз, що дозволяє визначити тип вірусу, і ступінь його потенційної онкогенності.

В іншому випадку велика ймовірність того, що такий збудник може викликати пухлини на шкірі, а зв’язок між певними різновидами вірусу папіломатозу людини і конкретним видом бородавок до цього дня доведена.

Бородавки на обличчі можуть бути плоскими або об’ємними, мати округлу форму або нагадувати тонкі сосочки. Різним може бути і їх колір-він варіюється від тілесного до коричневого, схожого на колір родимок. Саме такі новоутворення шкіри дуже підозрілі щодо можливого розвитку злоякісної пухлини.

Рекомендується негайно звернутися до лікаря при появі будь-яких новоутворень на шкірі, так як це можуть бути симптоми серйозних захворювань.

Як видалити недугу на обличчі, якого типу лікування підійде? В аптеці нескладно знайти різноманітні емульсії і мазі, більшість з яких продається без рецепта лікаря.

Так само можна звернутися в клініку естетичної медицини, і дізнатися, як вивести бородавки на обличчі за один сеанс за допомогою новітніх апаратних методів. Існують так само і народні рецепти, що дозволяють позбутися від цієї недуги.

Що ефективніше і з чого почати лікування? Якщо вам набридла бородавка на губі, можна спробувати позбутися від неї народними засобами. Найголовніше уникати порад, в яких пропонується впливати на новоутворення механічним шляхом.

Набагато краще звернутися в медичний заклад, і там вибрати спосіб, як прибрати бородавку з особи — самостійне відсікання або розтин новоутворення може бути загрожує зараженням крові і іншими неприємними наслідками.

А ось компреси з харчових продуктів і трав’яних відварів можна використовувати, навіть якщо розташовується така бородавка на столітті. Такі методи лікування не можуть завдати шкоди, втім, і їх ефективність питання більш ніж спірне. Не всі знають, що бородавки з часом можуть проходити і без будь-якого лікування.

Деяким людям натуральні засоби відмінно допомагають, А У інших пацієнтів може не спостерігатися їх помітної дії. Бородавки на обличчі — лікування назавжди можливо?

Не завжди медикаменти для домашнього використання допомагають позбутися від бородавок, але завжди можна скористатися більш надійними засобами. Навіть бородавка на губі або іншому чутливому ділянці тіла може бути видалена за один сеанс.

Головне, тільки підібрати правильну технологію, після використання якої на обличчі не залишаться помітні шрами. Саме тому для видалення недуги на обличчі практично ніколи не використовують хірургічне відсікання — може бути кровотеча, та й можливість попадання інфекції не виключається.

Сьогодні багато клініки естетичної медицини пропонують видалення доброякісних шкірних новоутворень лазером, радіохвилями, високочастотним електрострумом, кріотерапію. Всі ці методи дозволяють позбутися новоутворень швидко і безболісно.

Крім того, після процедур не залишається шрамів і рубців. Відновний період після операції нетривалий, всього кілька днів, результат помітний вже через тиждень-два. Всі ці методи абсолютно нешкідливі і не мають медичних протипоказань. Більш того, за допомогою багатьох з них можна видаляти бородавки на обличчі у дітей.

Що робити, щоб бородавки не з’являлися.

Яким чином убезпечити себе від появи цієї недуги? Перша умова — дотримання особистої гігієни. Уваги заслуговує так само здоров’я, адже одна з причин появи новоутворень на шкірі — це проблеми з імунітетом.

Так само рекомендується своєчасно обробляти антисептиками будь-якими шкірні пошкодження. Подібним чином можна звести ризик проникнення в організм вірусу до мінімуму. Якщо ж бородавка на носі все ж з’явилася, має сенс звернутися до лікаря для вибору найкращого способу лікування або видалення.

Шрами, рубці, стрії (розтяжки шкіри)

Шрами виникають від різних пошкоджень шкіри, коли шкіра замінюється сполучною тканиною.

За способом утворення шрамів можна розділити їх на види:

розтяжки – утворюються при розриві колагенових і еластинових волокон, шрами після операцій і травм – утворюються при прямому пошкодженні сполучних тканин, шрами від вугрів і акне – виникають від невилікуваних цист і вузлів.

Хоча і розроблено багато різних способів лікування шрамів, треба пам’ятати, що не можна видалити повністю жоден шрам. Але, їх можна зробити менш помітними.

Розтяжки шкіри (стрії) – найпоширеніший вид шрамів. На шкірі виникають червоні, пурпурні або білі зубчасті лінії, які з часом світлішають або темніють. Розтяжки з’являються під час вагітності, при гормональних змінах в період статевого дозрівання, під час швидкого зростання і зміни ваги. Їх також викликає гормональне лікування. Буває схильність до появи розтяжок. Розтяжки з’являються в місцях, де більше жирових клітин і міцність шкіри зменшена. У жінок це — стегна, сідниці, живіт і груди, у чоловіків — спина, поперек і зовнішня сторона стегна.

В тій чи іншій мірі лікуванню піддаються будь-які розтяжки. Їх можна зробити менш помітними, а іноді повністю видалити. Але, найкращий результат можна отримати, якщо розтяжки з’явилися не більше року тому.

Для вирішення естетичної проблеми розтяжок шкіри в центрі косметології та подології «Домінанта» застосовуються різні види взаємозамінних або доповнюють один одного процедур:

лазерна шліфовка (мультипилинг, фраксель,наноперфорація), мікродермабразія (згладжується рельєф «розтяжка -навколишня шкіра» і вирівнюється колір); хімічні пілінги, мезотерапія (розтяжки світлішають і «схоплюються»); косметичні масажі з застосуванням спеціальних мастил (шкіра підтягується, зменшується в’ялість).

Лікування розтяжок-процес нешвидкий, що вимагає вашої наполегливості і терпіння. Косметичні процедури, дія яких спрямована на лікування розтяжок, слід проходити регулярно, до отримання естетичного ефекту. В’яла шкіра живота підтягується завдяки комплексному впливу: лазерний мультипилинг(фраксель) з подальшим введенням мезонити 3D.

Шрами після операції або травм (рубці) навіть зовні відрізняються від розтяжок. Для видалення таких шрамів в центрі косметології та подології «Домінанта» застосовуються методики шліфування шкіри: лазерний мультипілін(фраксель) і мікродермабразія.

Результат процедур-зміна рельєфу, кольору і жорсткості шраму.

Шрами від вугрів і акне бувають різними: від невеличких, схожих на крижинки з зазубреними краями, до гіпертрофічних — опуклих, червоних, найпомітніших. Процес лікування таких шрамів вкрай індивідуальний. Косметичні процедури призначаються і проводяться лікарем — косметологом.

Різновид косметичних і лікувальних процедур залежить від стану шкіри в даний момент часу, виду шрамів, ступеня їх давності, загального стану Вашого здоров’я. Для досягнення максимального ефекту лікування і видалення шрамів, кабінетні процедурри доповнюються домашнім доглядом.

Ознайомитися з вартістю процедур ви можете пройшовши за посиланням.

У період з 15 Квітня 25 серпня 2019р. на процедури «лікування раятяжок шкіри лазером» діє знижка 30%.

Якщо у Вас виникли питання.

. телефонуйте до нас по тлф. 050-361-31-01 або 095-35-000-53.

Якщо у Вас виникли питання.

. телефонуйте до нас по тлф. (0562) 31-62-31, (056)370-45-07 і 095-35-000-53.

Вірус папіломи людини.

Папіломавірусна інфекція викликає утворення бородавок . Існує більше 100 різновидів вірусу папіломи людини (ВПЛ).

Різні варіанти папіломавірусної інфекції призводять до утворення бородавок на різних ділянках тіла. Наприклад, деякі типи папіломавірусної інфекції призводять до утворення бородавок на підошві ніг, а інші відповідальні за бородавки на обличчі або шиї. Більше 40 різних штамів ВПЛ вражають область статевих органів.

Більшість різновидів папіломавірусної інфекції не призводить до раку. Але деякі типи папіломавірусної інфекції, що вражають статеві органи, можуть викликати рак шийки матки (каналу між маткою і піхвою). Проти штамів ВПЛ, найчастіше викликають утворення бородавок на статевих органах або рак шийки матки, розроблені вакцини.

У більшості випадків ваша імунна система справляється з папіломавірусною інфекцією до того, як вона викличе освіта бородавок. Коли бородавки все ж з’являються, вони відрізняються за зовнішнім виглядом, в залежності від того, який різновид ВПЛ призвела до їх утворення:

Генітальні бородавки. Генітальні бородавки можуть виглядати як плоскі ураження шкіри, маленькі шишечки, що нагадують цвітну капусту, або стеблинки. У жінок генітальні бородавки найчастіше з’являються на зовнішніх статевих органах, але можуть також виникати поблизу анального отвору, на шийці матки або в піхву. У чоловіків генітальні бородавки можуть з’являтися на пенісі, мошонці або навколо ануса. Генітальні бородавки рідко викликають дискомфорт або біль, хоча вони можуть свербіти. Звичайні (вульгарні) бородавки. Вульгарні бородавки виглядають як нерівні, опуклі шишечки і зазвичай зустрічаються на кистях рук, пальцях рук і ліктів. У більшості випадків вульгарні бородавки надають незручність тільки через свій зовнішній вигляд, але вони також можуть хворіти, легко пошкоджуватися або кровоточити. Підошовні бородавки. Підошовні бородавки-це тверді освіти, схожі на зерна. Зазвичай вони зустрічаються на п’ятах і на подушечках стоп – ділянках, на які припадає найбільший тиск. Ці бородавки можуть доставляти незручність або хворіти. Плоскі бородавки. Плоскі бородавки – це темні сплощені, лише злегка опуклі ураження шкіри. Зазвичай вони з’являються на обличчі, шиї або ділянках шкіри, які ви чесали. Різновидами ВПЛ, що викликають утворення плоских бородавок, зазвичай хворіють діти, підлітки і молоді люди.

Рак шийки матки в більшості випадків рак шийки матки викликаний двома специфічними різновидами генітального ВПЛ. Ці два штами ВПЛ зазвичай не призводять до утворення бородавок, так що жінки часто не усвідомлюють, що заражені. На ранніх стадіях у раку шийки матки, як правило, немає симптомів.

З цієї причини для жінок важливо регулярно проходити Пап-тест (мазок Папаніколау), який дозволяє виявити передракові зміни в шийці матки. Сучасні керівництва рекомендують жінкам 21-29 років проходити Пап-тест кожні три роки. Жінкам 30-65 років радять проходити Пап-тест кожні три роки або кожні п’ять років, якщо вони одночасно здають аналіз на ДНК вірусу папіломи людини. Жінки старше 65 років можуть не здавати Пап-тест, якщо у них було поспіль три нормальних результату Пап-тесту або два нормальних тесту Пап і на ДНК ВПЛ.

Видалення родимок і бородавок.

Бородавка – новоутворення на тілі, викликане вірусом папіломи. Існує чотири основних види бородавок:

звичайна – щільний, цілий вузлик на руках або особі, найчастіше зникає сам по собі; юнацька – плоский жовтуватий вузлик на обличчі і руках, найчастіше буває у школярів; підошовна (шипица) – на початку розвитку схожа на простий мозоль, складається з пучка «ниток», обрамленого роговим нашаруванням, з’являється при носінні тісного взуття; загострена кондилома – розташовується в області статевих органів.

Родимка (невус) — новоутворення з невусних клітин, може бути як вродженою, так і набутою.

Родимки з’являються в результаті надмірного впливу ультрафіолетових променів, травм, прийому гормональних препаратів. Невус може з’явитися в будь-який час і розташуватися на будь-якій частині тіла.

Видалення родимок і бородавок.

Бородавка може пропасти сама собою, невус не пропадає-якщо він з’явився, то супроводжує людину все життя. Як родимки, так і бородавки видаляються головним чином з естетичних міркувань. Але бувають випадки, коли видалення родимок і бородавок обов’язково:

зростання новоутворення; зміна меж чи форми; зміна кольору;якщо новоутворення розташоване таким чином, що постійно травмується; якщо новоутворення стало хворіти або свербіти.

Особливість невуса – він здатний перетворитися на злоякісну пухлину під назвою меланома. Медики радять видаляти і родимки, і бородавки, так як вважають їх небезпечними.

Методи видалення.

Видалення родимок і бородавок проводиться за допомогою одних і тих же методів:

висічення хірургічним шляхом – новоутворення видаляється повністю, дозволяє отримати матеріал для гістологічного дослідження; видалення за допомогою рідкого азоту – застосовується для невеликих за розміром новоутворень, матеріал для дослідження можна отримати; электрокогуляция – электропетля, що дозволяє взяти матеріал для дослідження, але залишає білу пляму на тілі; лазерне видалення – застосовується для дрібних новоутворень, матеріал отримати важко.

Родимку в домашніх умовах не видалити, а бородавка піддається впливу препаратів і пластирів.

Незалежно від методу, видалення родимок і бородавок може зробити тільки фахівець. Бажано віддалене новоутворення відправити на гістологічне дослідження. При виявленні злоякісної пухлини необхідно протягом місяця провести висічення хірургічним способом з досить великим відступом від краю новоутворення.

Читайте ще:

Захворювання, яке супроводжується новоутвореннями на шкірі у вигляді маленьких вузликів або сосочків, називається бородавки. Це захворювання придбане, його можна отримати при прямому контакті з болів.

Підошовні бородавки – це плоскі бородавки на нижній частині стопи. На них тисне вага всього тіла, тому вони можуть мати різну форму, але нерідко викликають сильний біль при ходьбі. Як правило, борода.

Бородавки… Багато людей ненавидять їх за те, що такі нарости можуть істотно змінити зовнішність не в кращу сторону, з’явившись на обличчі, руках чи іншому помітному місці на тілі людини. Хтось в попи.

Папілома на обличчі.

Папілома – це доброякісний наріст живої тканини на слизових оболонках або шкірі людини. Наріст схожий на сосок, гриб або цвітну капусту. Лікує папіломи лікар дерматолог.

У Києві отримати консультацію лікаря і якісне лікування можна в «столичній клініці». Прийом лікаря дерматолога — за попереднім записом .

Папілома представляє деякі незручності своєму господареві. А при розвитку на обличчі і в інших помітних місцях до незручності додаються моральні страждання. Єдиним симптомом захворювання є виникнення наростів (бородавок) на.

шкірі або слизових оболонках.

Причини розвитку папіломи.

Папілома являє собою вірусне захворювання. Її викликає вірус папіломи людини . Хвороба виникає при ослабленні імунітету і може передаватися статевим шляхом, при фізичному контакті з носієм вірусу або при користуванні його речами.

Типи папілом:

Всього розрізняють близько 100 видів папілом. Деякі з них протікають практично безсимптомно, інші викликають появу гострих кондилом (генітальних бородавок). Незначна частина папілом провокує розвиток раку шийки матки.

Основні типи папілом:

Вульгарні прості папіломи. Папіломи підошовні. Загострені кондиломи . Ниткоподібні папіломи. Плоскі папіломи.

Лікування папілом в » столичній клініці»:

Існує кілька методів лікування. Кожен з них підбирається індивідуально. Перед призначенням курсу лікування проводиться огляд і лабораторне обстеження . Лікування призначається зазвичай в період загострення.

У «столичній клініці» використовуються наступні методи лікування папілом:

Лазерне видалення папіломи . Найбільш ефективний метод лікування. Методика не залишає рубців, період відновлення становить близько 1 місяця. Видалення лазером дає можливість видалення підошовних і вульгарних папілом, а також гострих кондилом. Причому тут же зупиняється кровотеча. Хірургічне лікування – видалення скальпелем. Даний метод ефективний при видаленні простих папілом. Діатермокоагуляція – дуже ефективний метод видалення папілом шляхом припікання електричним струмом високої частоти. Кріотерапія. У даній методиці для видалення папілом використовується рідкий азот. Метод ефективний при видаленні папілом будь-якого типу. Радіохірургія. Це досить ефективний метод видалення гострих кондилом, підошовних і вульгарних папілом. Для видалення використовується спеціальний радіонож. Видалення проходить безболісно і швидко. При видаленні папілом даним методом виключена можливість рецидиву.

Лікар-дерматолог «Столичної клініки» в Києві після проведення обстеження та уточнення діагнозу підбере найбільш ефективне в конкретному випадку лікування.

Відео: Видалення папіломи электрокоагулятором.

Упаковка-виготовлена з якісного чорного глянцевого картону, напису і маркування на ній нанесені червоним кольором. Всередині коробки розташовується вставка з спіненого поліетилену яка служить захистом для ліхтаря при транспортуванні, а так само власне ліхтар, інструкція англійською і китайською мовою вона ж гарантійний талон, темляк і запасна прокладка.

Головна частина ліхтаря — кожне з чотирьох стекол закріплені до головної частини ліхтаря допомогою чотирьох безелей з нержавіючої сталі (в екстремальних ситуаціях можна скористатися ним як склобою. На кожному безель присутні 5 проточек, які служать для його відкручування / закручування. Фіолетовий відтінок скла вказує на те, що воно з проясненням, всі чотири світлодіоди розташовані строго центру (присутні центрующие вставки з пластика білого кольору), рефлектори глибокі, параболічні, пилу на них при візуальному огляді немає.

За охолодження ліхтаря на максимальних режимах відповідають три глибокі проточки на кожній , масивне підставу в яке вони ( ) вкручені, і радіатор, розташований за цією підставою. Зверху до основи за допомогою двох гвинтів кріпиться рукоятка ліхтаря подібної форми, з вираженими під пальцевими виїмками, зробленими для зручності його утримання. Закінчується рукоятка отвором для кріплення темляка.

З зовнішньої частини рукоятки, прямо під великим пальцем руки розташовується кнопка включення/вимикання/перемикання режимів ліхтаря виготовлений з силікону молочного кольору. Хід у кнопки помірно короткий. Зліва на підставі лазером нанесена гравірування, що попереджає про те, що ліхтар може нагріватися. Знизу — отвір з різьбленням для кріплення ліхтаря на штативі.

Бухгалтерська преса та публікації 2008.

Бухгалтерські статті та публікації 2007.

Питання на тему ЕНВД.

Питання на тему податки.

Питання на тему ПДВ.

Питання на тему УСН.

Питання бухгалтерів, відповіді фахівців з податків і фінансів 2007.

Питання на тему податки.

Питання на тему ПДВ.

Питання на тему УСН.

Публікації з бухгалтерських видань 2006.

Питання бухгалтерів-відповіді фахівців з фінансів 2006.

Публікації з бухгалтерських видань.

Публікації на тему збори ЕНВД.

Публікації на тему збори.

Публікації на тему податки.

Публікації на тему ПДВ.

Публікації на тему УСН.

Питання бухгалтерів-відповіді фахівців.

Питання на тему ЕНВД.

Питання на тему збори.

Питання на тему податки.

Питання на тему ПДВ.

Питання на тему УСН.

Стаття: («Підприємець без утворення юридичної особи. ПБОЮЛ», 2005, N 1)

«Підприємець без утворення юридичної особи. ПБОЮЛ», 2005, N 1.

Працівники у 2005 році отримуватимуть більше.

17 грудня 2004 Держдумою РФ прийнятий бюджет ФСС на 2005 р., який приніс підприємцям-роботодавцям погані вісті. Тепер перші два дні лікарняного повинен оплачувати роботодавець. Розмір допомоги з тимчасової непрацездатності та вагітності збільшився на 780 руб. і склав 12 480 руб.

Крім того, парламентарії прийняли груднем ще два важливих законопроекти. Один з них вносить зміни у Податковий кодекс, встановлюючи, що стандартні вирахування з податку на доходи фізичних осіб за дітей будуть збільшені удвічі і складуть у 2005 р. 600 руб. за кожного. Відрахування надаються як рідним, так і прийомним батькам. Таким чином, роботодавці зможуть трохи збільшити зарплати працівникам за рахунок держави. Що ж стосується роботодавців, які досі практикують конвертну систему оплати праці, хочемо нагадати, що з 1 січня 2005 р. набрали чинності поправки до ставок ЄСП — з 1 січня 2005 р. ці ставки істотно зменшилися. Тепер максимальна з них складає 26% (замість 35,6%), а при застосуванні регресії і того менше.

Однак Уряд РФ ще в 2003 р., коли були заплановані ці зміни, попереджав про те, що з моменту вступу в силу таких поправок влада перестане закривати очі на офіційну частину зарплати в 600 руб., тобто в розмірі МРОТа, за який фактично ніхто б не працював. Та й працівникам буде вже складніше пояснити, чому неможливо провести його справжній заробіток і дати йому можливість отримати довідки, що дають право на отримання іпотеки та споживчих кредитів. Хоча, по правді кажучи, багатьох працівників, навпаки, влаштовують сьогоднішні довідки роботодавця, які дають право на отримання пільг і компенсацій, призначених для громадян, доходи яких, в розрахунку на кожного члена сім’ї менше прожиткового мінімуму.

До речі, МРОТ з 1 січня 2005 р. має збільшитися до 720 руб., а з 1 жовтня і до кінця 2005 р. він становитиме 800 руб. З 1 травня 2006 р. розмір МРОТ стане дорівнює 1100 руб. Як наслідок, у 2005 — 2006 рр. збільшаться заробітні плати для працівників бюджетної сфери. Це неминуче спричинить зростання зарплат і в комерційній сфері. 17 грудня цей Закон, остаточно прийнятий парламентаріями, відправився на затвердження до Ради Федерації РФ. А до 1 червня 2005 р. спеціально створена робоча комісія, яка складається з депутатів, урядовців та експертів, повинна представити в Уряд РФ пропозиції щодо подальшого зближення мінімального розміру оплати праці та прожиткового мінімуму.

Декларації з ПДФО змінилися.

У разі якщо фізична особа одержує доходи, з яких роботодавцем не утримувався податок на доходи фізичних осіб, а також якщо воно бажає отримати майнові податкові відрахування, воно повинно подати до податкового органу декларацію за формою 3-НДФЛ (для російських громадян) або 4-ПДФО (для іноземців). Крім того, повинен подавати таку декларацію індивідуальний підприємець, щоб задекларувати свої доходи від підприємницької діяльності та отримати професійні відрахування. У 2005 р. форми цих декларацій змінилися (Лист ФНС Росії від 02.12.2004 N 04-5-02/3), в них розширилося поле для зазначення кодів бюджетної класифікації, тепер воно становить 20 знаків. В іншому форми залишилися колишніми.

Чи можуть податківці не прийняти декларацію, якщо вимоги до типової форми титульного аркуша податкової декларації змінилися? Ні, оскільки це ще не означає, що змінилася вся форма декларації. Така відповідь міститься в Листі ФНС Росії від 15.11.2004 N 06-5-05/1506. Таким чином, податкова інспекція не має права не прийняти декларацію, якщо її титульний аркуш не відповідає зміненій типовій формі, але відповідає чинній формі декларації.

Підприємцям визначили покарання.

Як відомо, щодо фіксованих внесків до Пенсійного фонду, які зобов’язані сплачувати індивідуальні підприємці, не було встановлено строк сплати, отже, органи ПФР могли стягнути з підприємця лише саму суму внесків, але не штрафи та пені. Таку позицію підтримували і суди, не даючи стягнути санкції і пені з підприємців, відмовляючи ПФР в таких позовах (див., наприклад, Постанови ФАС Північно-Західного округу від 10.11.2004 N Ф04-7955/2004(6127-А02-29) і від 02.07.2004 N А21-9104/03-С1, ФАС Поволзької округу від 16.09.2004 N А57-2365/04-17, ФАС Далекосхідного округу від 21.07.2004 N Ф03-А04/04-2/1656). Тепер можливості безкарно йти від сплати внесків у індивідуальних підприємців не буде. Федеральним законом від 02.12.2004 N 157-ФЗ визначено термін сплати таких внесків (ст. 28 Федерального закону від 15.12.2001 N 167-ФЗ у новій редакції) — не пізніше 31 грудня поточного року. Причому, оскільки Закон набув чинності вже в 2004 р., його правила поширюються в тому числі і на внески за 2004 р., але не раніше. Як і раніше, підприємці у 2005 р. будуть платити 150 руб. фіксованого внеску, 100 з яких підуть на фінансування страхової, а 50 — накопичувальної частини пенсії, тобто в даному відношенні змін немає.

Встановлення строку сплати фіксованого платежу дає право органам ПФР накладати на неплатників покарання у вигляді пені (якщо суми були відображені у звіті, але не сплачені), або і пенею і штрафів (якщо підприємець і зовсім забув про свої обов’язки по сплаті фіксованого платежу).

Плату за газ і воду — вважай витратою!

Підприємці-спрощенці, які працюють за методом «доходи мінус витрати», можуть зменшити податкову базу на витрати по оплаті води, тепла та електроенергії, тільки якщо ці ресурси використовуються в технологічних цілях, нагадали фахівці податкового відомства у своєму Листі N 22-1-14/[email protected] Що ж, на думку чиновників, є такими цілями? Вони нагадали в Листі, що технологічний процес — це послідовні операції, які забезпечують процес купівлі-продажу товарів. Отже, перш ніж прийняти до витрат подібні витрати, доведеться переконати чиновників у тому, що отримані енерго — і теплоресурси були використані саме в процесі підприємницької діяльності.

Поліцейська шикана пробралася в суди.

Відомий цілий ряд політичних анекдотів про те, як один керівник держави дзвонить іншому і висловлює співчуття у зв’язку з масовою загибеллю громадян цієї країни. На диво іншого глави держави він каже: «А який у вас годину?»І, отримавши відповідь, каже: «Ой, вибачте, я подзвонив на дві години раніше ніж треба».

Щось схоже сталося 16 грудня 2004 р. зі службовцями Держнаркоконтролю. Справа в тому, що прес-служба цього відомства розповсюдила заяву, що у справі про збут кетаміну винесено обвинувальний вирок, за чотири години до винесення цього рішення судом!

В результаті у всіх виникло цілком виправдане відчуття, що суддя погодила вирок з правоохоронними органами. Тим більше що у адвоката підсудної, Євгена Черноусова, були великі сумніви в тому, що суд винесе обвинувальний вирок.

До цього були всі підстави. Так, для того щоб інкримінувати ветеринару Ользі Танаєвій збут кетаміну, правоохоронці самі спровокували злочин. Так, вони вдалися до допомоги іншого ветеринарного лікаря, яка добре знала Танаеву. На прохання колеги Ольга Танаева і продала їй, а потім і надісланим після її дзвінка агенту Держнаркоконтролю 8 ампул кетаміну, який нібито призначався для лікування хворої собаки. Свідки звинувачення на суді підтвердили, що попросили Танаеву продати кетамін саме для проведення операцій тваринам. А оперативно-розшукові заходи на квартирі Танаєвої були незаконними без санкції суду. Ці доводи дозволяли багатьом припустити, що суд, можливо, виправдає Танаеву.

Але все сталося так, як було написано в прес-релізі Держнаркоконтролю. Суд визнав Ольгу Танаєву винною у збуті кетаміну. Її засудили до трьох років позбавлення волі умовно. Таким чином, в наявності поліцейська шикана — зловживання правом з боку правоохоронних органів. Схоже, скоро малий бізнес у формі ветеринарних лікарень просто перестане існувати в Росії.

А консультанти з Держнаркоконтролю остаточно влаштуються в судах.

але податківці не здаються.

Якщо індивідуальний підприємець у своєму свідоцтві про держреєстрацію має види діяльності, що обкладаються ЕНВД, але припинив займатися підприємництвом, податкові інспекції все одно вимагають подати декларацію по ЕНВД і сплатити податок. Аргументують вони свою позицію просто: оскільки підприємець не змінив у своєму свідоцтві види діяльності і не знявся з державної реєстрації як ПБОЮЛ — зобов’язаний подавати декларацію і сплачувати «поставлений» податок. Однак суди не підтримують завзятих інспекторів. Різні судові інстанції неодноразово робили висновок про те, що обов’язок підприємця подавати податкову декларацію виникає лише в разі фактичного здійснення ним діяльності, що обкладається єдиним податком на поставлений дохід (див., наприклад, Постанова ФАС СЗФО від 03.09.2004 N А42-3223/04-17). Отже, податківцям доведеться доводити суду, що підприємець фактично здійснював діяльність, що підпадає під ЕНВД.

ПБОЮЛом можеш ти не бути,

але заплатити податок зобов’язаний!

Пленум Верховного Суду РФ заступився за громадян, які здають своє житло в оренду. Згідно з його Постановою від 18.11.2004 N 23 такі орендодавці не повинні вставати на облік в якості індивідуальних підприємців. А ось заплатити податок на доходи фізичних осіб з цих доходів доведеться.

ИМНС нарешті перетворилися на ИФНС!

Затверджено положення про територіальні органи Федеральної податкової служби. І вона відрізняється від звичної нам структури МНС Росії:

Міністерство — Управління — Інспекції.

Тепер все буде інакше. Вищим органом, як і очікувалося, є ФНС Росії.

Нижче йдуть інспекції ФНС Росії по федеральних округах. Наступний рівень — управління (УФНС Росії). До їхніх обов’язків, ДО РЕЧІ, відійде реєстрація юридичних осіб та індивідуальних підприємців регіону. Інспекції більше не займатимуться реєстраціями. Також УФНС віддано право представляти державу в справах про банкрутства. До речі, якщо платнику податків захочеться повернути або зарахувати надміру сплачені суми податків — це теж доведеться робити через УФНС.

Рівень нижче УФНС — міжрегіональні інспекції. Їх всього дві: по найбільших платниках податків і по централізованій обробці даних.

Нижня Ланка податкової піраміди-інспекції ФНС Росії по районах, міських районах, містах без районного поділу і міжрайонного рівня. Ось вони і здійснюватимуть безпосереднє спілкування з платниками податків та приймання звітності та камеральні перевірки.

Так що платнику податку тепер буде непросто поскаржитися на дії свого податкового інспектора — доведеться пройти багаторівневу систему в надії добитися правди.

Фонди спишуть борги по внесках!

Затверджено порядок списання безнадійних боргів перед позабюджетними фондами станом на 1 січня 2001 р. (Постанова Уряду РФ від 25.11.2004 N 678). Цей порядок буде аналогічним процедурі списання боргів з податків.

Державної хлібної інспекції більше немає.

Скасована Державна хлібна інспекція, яка контролювала якість зерна і хліба в країні. Постановою Уряду РФ від 01.12.2004 N 708, ликвидировавшим хлебинспекцию, дано завдання Міністерству сільського господарства і МЕРТ визначити, кому передати функції ліквідованого органу.

Якщо зросла ставка ПДВ у постачальника.

З 1 січня 2005 р. послуги з експедирування, доставці, виробництва періодичних друкованих видань і книжкової продукції, оформлення та виконання договорів передплати на друковані ЗМІ обкладаються ПДВ за ставкою 18 відсотків, в той час як в 2004 р. ці послуги оподатковувалися за 10-процентної ставки, і за нею ж видавництва і агентства підписки виставляли рахунки на 2005 р. Який же ПДВ може прийняти до відрахуванню передплатник? Згідно листа ФНС Росії 09.12.2004 N 03-1-08/2458/17 Передплатники повинні приймати ПДВ до відрахування в розмірі сплаченого ними податку. Тобто, якщо передплатник сплатив 10 відсотків податку, то і до відрахування він може прийняти тільки цю суму. Якщо ж він оплачував підписку, що включає ПДВ за ставкою 18 відсотків, то зможе прийняти до відрахування всі 18 відсотків. Таким чином, ніякого обмеження прав передплатників не спостерігається. А ось видавництвам і агентствам, які виставляли рахунки з ПДВ за ставкою 10 відсотків, доведеться доплачувати податок з власних коштів — адже він не взяли його з кінцевого покупця, а у бюджет зобов’язані направити. Тож податківці у своєму Листі рекомендували організаціям, укладає договори на надання таких послуг на 2005 р., передбачити їх оплату вже з урахуванням ставки в 18 відсотків. Хоча сумнівно, щоб видавництва пішли на це, поки що практично всі вони планують взяти додатковий ПДВ на себе, не перекладаючи підвищення свого податкового тягаря на передплатників.

Рахунки-фактури на іноземних мовах.

до вирахування не приймаються!

Хоча ст. 169 НК РФ немає ніяких обмежень по використанню іноземних мов, податкові органи проти застосування вирахування з ПДВ за такими документами (Лист ФНС Росії від 10.12.2004 N 03-1-08/2472/16). Так, податківці попередили, що якщо перевіряючі не зможуть ідентифікувати показники рахунку-фактури з аналогічними показниками вже в первинних документах російською мовою, то і до відрахування поставити ПДВ не дозволять. Незважаючи на гадану винятковість, ситуація ця цілком тривіальна. Часто великі оптові компанії, які торгують імпортними товарами, вписують у свої бухгалтерські бази даних ті ж назви товарів, матеріалів і комплектуючих, які були в іноземному інвойсі або CMR. Потім вони можуть відвантажити невелику партію, скажімо, автозапчастин або мобільних телефонів російському магазинчику, що належить індивідуальному підприємцеві, і видати йому рахунок-фактуру зі своєї бази даних, де товар буде мати іноземні назви. Бухгалтер магазинчика поставить собі в Облік ці ж товари, але вже з їх російськомовними назвами. І ось у наявності податкове правопорушення-надміру застосований відрахування з ПДВ! Адже податковий інспектор не зможе ідентифікувати отриманий товар з проданим, значить, не може бути впевнений, що купуються товари продаються, тобто використовуються для діяльності, оподатковуваної ПДВ, коли виникає право на відрахування.

А ось грошики бажано повернути!

З 1 січня 2005 р. звільняється від сплати ПДВ реалізація квартир та інших житлових приміщень (докладніше див. статтю М. С. Ракової на с. 38). Однак податкові органи у своєму листі від 09.12.2004 N 03-1-08/2467/17 пропонують платникам податків відмовитися від цієї пільги, якщо договір укладено в 2004 р., а оплачено в 2005 р.

Тоді передоплата, отримана до 1 січня 2005 р., обкладається ПДВ за ставкою в 18% і підлягає вирахуванню в сплаченому розмірі.

Якщо ж платник податків не відмовився від пільги, то оскільки у 2005 р. в договорі купівлі-продажу вартість квартири буде зменшена на суму ПДВ (у разі отримання авансу до 1 січня 2005 р.), продавцю квартири доведеться повернути покупцю раніше сплачений податок. А якщо вартість квартири не зміниться (тобто в рахунку-фактурі вказана ціна з ПДВ, хоча сам податок окремим рядком не виділена), то продавець втрачає право на податкове вирахування. Якщо до договору не внесено зміни, і продавець виставив рахунок з урахуванням ПДВ, то йому доведеться перераховувати до бюджету отриманий з покупця податок.

А от забудовник може включати в рахунок-фактуру інвестора суми ПДВ, сплачені при придбанні матеріальних цінностей, які використовуються при будівельно-монтажних роботах по капітальному будівництву будинків, а також при оплаті послуг інших забудовників, оскільки на всі ці види робіт зазначена пільга не поширюється.

Цензура воскресла під маскою боротьби з терором.

У прийнятому 17 грудня 2004 р. у першому читанні Закону «Про протидію тероризму», ст. 29 якого встановлює, що ЗМІ не можуть виробляти висвітлення заходів з місця подій, а те, що збираються розповісти після таких подій, повинні погоджувати з владою. За влучним висловом головного редактора однієї з провідних російських газет, схоже, що про теракти ми більше ніколи не дізнаємося. Нічого дивного, адже про те, що і в СРСР траплялися теракти, громадяни дізналися тільки після краху системи і через багато років. Навіть сьогодні багато фактів раптових обвалень будинків, загорянь фабрик і заводів, аварії літаків і підводних човнів влади пояснюють недбалістю персоналу, обслуговуючого дані об’єкти, не розкриваючи результатів слідства з цих питань. Залишилося тільки припинити трансляції подій з публічних терактів, що стосуються захоплення шкіл та інших об’єктів масового скупчення людей.

Іноземець в Росії — персона нон грата?

З 28 листопада 2004 р. набрали чинності поправки в КоАП РФ (прийняті Федеральним законом від 25.10.2004 N 126-ФЗ), відповідно до яким роботодавець або замовник робіт (послуг), що взяв без дозволу Федеральної міграційної служби на роботу іноземних громадян, карається штрафом (ст. 18.10 КоАП РФ):

— на організацію: від 500 до 2000 МРОТ (тобто від 50 000 до 200 000 руб.), раніше цей штраф становив від 10 до 20 МРОТ;

— на посадова особа, яка прийняла таке рішення: від 25 до 100 МРОТ (тобто від 2500 до 10 000 руб.), раніше цей штраф становив від 5 до 10 МРОТ.

Зауважимо, що індивідуальний підприємець у цьому випадку прирівнюється КУпАП до посадових осіб. Як кажуть, відчуйте різницю: якби підприємець-порушник зареєстрував фірму, штраф був би величезним, але, оскільки він зареєстрований як індивідуальний підприємець, то є шанс звільнитися 2500 руб.!

One more step.

Please complete the security check to access news50.info.

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Another way to prevent getting this page in the future is to use Privacy Pass. Check out the browser extension in the Chrome Store.

Cloudflare Ray ID: 4fbd68610bf88ad8 • Your IP : 217.76.200.130 • Performance & security by Cloudflare.

Архіпелаг Свята Русь.

Дружна, загальна, заснована на взаємній довірі робота — ось девіз для нас всіх, росіян! П. Столипін.

Фотографії кінця ХІХ-початку XX століття. Частина 5. Особи духовного звання-3.

Алексій, єпископ Вятський. 1901 р.

Отець Іоанн( в першому ряду в центр) разом з пермськими духовними особами, єпископами Кунгурскими і Сарапульскими, губернатором А. Наумовим(стоїть за о. Іоанном, у білому кітелі) і дружиною губернатора Л. Н. Наумової.

Фотопортрет Іоанна Кронштадтського.

Преосвященний Єпископ Гавриїл (Голосів Григорій), єпископ Омський і Семипалатинський.

Протоієрей Алексій Шавров.

Протоірей О. Василь (1843-1922, Василь Якович Васильєв)

Священик Михайло Павлович Долматов.

Священик Никандр Словцов. Висячи. 30 січня 1878 р.

Сім’я протоієрея Володимира Дагаєва (сидить), на задньому плані син, Протоірей А. Дагаєв. фото близько 1895 року.

Posted on Jun. 27th, 2012 at 07:44 pm | Link | Leave a comment | Share.