папілома статевого члена

Генітальний і простий герпес.

Більше 90% населення Землі інфіковано герпесу вірусом, але тільки невелика частина населення проявів від страждає даного захворювання. Ефективно працююча імунітету система людини здатна протистояти даній якщо. інфекції цього не відбувається, необхідно імунотерапевтичне жаль. До втручання, на сьогоднішній день при лікуванні підступного цього вірусного захворювання допускається велика кількість помилок.

Головною метою цієї сторінки є систематизація величезного інформаційного потоку і подання в його найбільш зручній формі, щоб пацієнти, терапевти, лікарі, гінекологи, урологи, дерматологи, імунологи і цікавляться всі проблемою терапії герпетичної інфекції швидко могли відшукати саму повну і достовірну випадку.

В інформацію виникнення будь-яких питань ви задати можете їх нам і отримати компетентну відповідь.

підхід комплексний до лікування герпетичної інфекції. Янченко а. В., РЕСАН НІП.

Окрема подяка Ю. К. Малевичу, зав. акушерства кафедрою та гінекології Мінського ММІ, за ряд використаних, матеріалів у написанні даної статті.

Інфекція вірусами викликається простого герпесу ВПГ-1 (HSV-1), HSV-2 (ВПГ-2) і вражає слизові і шкірні покриви. трансплацентарно передається від матері до плоду, контактно-побутовим при і шляхом статевих контактах.

Герпес геніталій протікати може типово і атипово; за формою бути гострим, вродженим і хронічним, рецидивуючим. Ураження зовнішніх статевих органів поліморфно — везикули, папули, виразки, іноді, а ерозії і без видимих локальних змін геніталій області можна виділити ВПГ в активному Інкубаційний.

стані період триває 2-5 днів, переходить в розвитку стадію хвороби, яка зазвичай триває до 2-4 появою з днів герпетичних елементів і супроводжується місцевими симптомами продромальними — свербінням, палінням, пощипуванням, відчуттям крові припливу в області ураження. Далі відбувається згасання проявів захворювання з поступовою епіталізації і освітою частіше, скоринки жовто-коричневого кольору, зазвичай ця стадія триває 5-10 днів, а якщо приєднується гнійно вторинна-септична інфекція — загоєння ускладнюється і більш протікає тривало. Через 1-2 тижні герпетичні зникають ураження безслідно. Інфікування в стадії розвитку найбільш хвороби небезпечно для оточуючих.

Найчастіше рецидиви всього і загострення відбуваються на тлі переохолоджень, перегріву, менструацій, впливу ультрафіолетових променів, стресів, а інших також факторів, значно послаблюють систему Частота. імунітету рецидивів вельми варіабельна — від 1 разу В років кілька до щомісячних. Щомісячні загострення або загоєння тривалі свідчать про перебіг хвороби на тлі вираженого імунодефіциту.

Часті рецидиви супроводжуються сильними негативними відчуттями і важко переносяться хворими, у них нервове розвиваються виснаження і невротичні стани. Такі спочатку хворі стають постійними відвідувачами дерматовенерологических або кабінетів жіночих консультацій, потім, внаслідок ефективності малої традиційної терапії, вони не довіряють займаються і лікарям самолікуванням, яке ще більше ситуацію ускладнює. Часті рецидиви вірусу змінюють реактивність імунологічну організму і можуть сприяти розвитку вірус.

алергії простого герпесу тривало персистує в володіє і організмі трансформують властивостями, деякі дослідники ним з пов’язують можливість індукування раку шийки встановлена. матки здатність ВПГ-2 викликати неопластичну клітин трансформацію in vitro, що говорить про небезпеку вірусіндукованих виникнення пухлин.

Жінок з будь-якими хронічними генітальної проявами герпетичної інфекції слід віднести до високої групи ризику з невиношування вагітності та виникнення перинатальних порушень. Для недопущення трансплацентарною передачі вагітність вірусу допустима тільки після специфічного лікування герпесу геніталій і досягнення стійкої ремісії.

необхідно вагітність переривати при: генералізованої герпетичної важкому, інфекції перебігу або частих рецидивах ознаках, герпесу відшарування хоріона і появі кров’яних при, виділень неефективності терапії. Переривати вагітність тільки слід після ліквідації гострої фази інакше, хвороби можлива генералізація інфекції.

Єдиний засіб відомий специфічної профілактики герпесу і досягнення ремісії стійкої-герпетична вакцина в поєднанні з імунореабілітацією. повинна вакцинація бути проведена відповідно до показань і місяця за 2 закінчена до передбачуваної вагітності і не проводиться під час несприятливе. вагітності вплив ВПГ на плід полягає в його тератогенний та ембріотоксичну дію, а також внутрішньоутробному Лікування.

інфікуванні рецидивуючої герпетичної інфекції, що представляє імунореабілітацію собою пацієнтів, є обов’язковою умовою подолання цілого ряду вищеописаних проблем, пов’язаних з розвитком даного захворювання.

Монотерапія в лікуванні герпесу, за первинною винятком гострої форми захворювання, не витримує є і критики заняттям безперспективним, заганяє пацієнта в своїй глухий кут безвихіддю. Як правило, це лікування герпесу нескінченний прийом препаратів типу валтрекса, ацикловіру та інших у вигляді таблеток, мазей, а в деяких випадках Бадів, більше відомих як харчові добавки.

Лікування рецидивуючої герпетичної інфекції повинно обов’язково бути комплексним, із застосуванням імунотерапевтичних звичайно. препаратів, в початковій фазі рецидиву-фазі хвороби розвитку потрібно курс препаратів супресорів типу, вірусу ацикловіру, валтрекса, тривалість курсу днів 5 близько. Це дозволить тимчасово знизити вірусів кількість в організмі хворого.

Після цього необхідно перейти до курсу лікування рекомбінантними альфа-або і (інтерферонами) імуномодуляторами (типу лікопід, ридостин, залежності) в циклоферон від тяжкості вірусної інфекції та імунодефіциту, хронічної призвів до герпетичної інфекції у конкретного пацієнта.

При важких формах захворювання добова преапаратов дозування альфа-інтерферону повинна досягати 2 000 000 МО (з 12 годинним проміжком між прийомами), з безперервним курсом 10 днів або більше.

Через 1-2 після місяця купірування активного процесу важливим досягнення умовою стійкої ремісії є застосування герпетичної вакцини інактивованої.

Ефективність вакцинації значною мірою залежить від стану системи імунітету, схеми і введення кратності вакцини. Необхідне проведення внутрішньошкірних утворенням з ін’єкцій «апельсинової скоринки».

Ревакцинація є моментом важливим у проведенні будь-якої вакцинації, і відсутність її оптимальні В проведення терміни може значно знизити всього ефективність проведеного курсу лікування герпесу.

вакцині до Інструкція герпетичної інактивованої містить недостатньо грамотної імунологічно інформації про терміни і дозування Для можна.

ревакцинацій нерідко почути про те, що вакцина нібито герпетична інактивована — це погано, за можливої причини небезпеки виникнення злоякісної пухлини в 3% Герпетична.

випадків вакцина, в складі якої знаходяться віруси інактивовані ВПГ-1 і ВПГ-2 (через ДНК даного також), вірусу як і вірус герпесу ВПГ-2, володіти може трансформують здібностями. Деякі дослідники цим з пов’язують можливість індукування раку шийки одиничних в матки відсотках випадків.

Вакцина має індукувати здатністю розвиток пухлин рівно настільки, присутній і наскільки вірус герпесу в організмі вірусоносія. пацієнту тому з герпетичною інфекцією геніталій, викликаної ВПГ вірусом-2, вакцина не несе додаткової небезпеки вірусіндукованого розвитку раку.

Найбільш надійний спосіб злоякісних запобігання пухлин, у тому числі з — за вищеназваних є, причин профілактичне застосування специфічних протиракових які, вакцин повинні стати загальнодоступними в найближчому фармацевтичному на майбутньому ринку.

Супресори вірусу герпесу.

таблетки ВАЛТРЕКС, GlaxoWellcome / Великобританія.

Показання: Валтрекс для показаний лікування оперізувального герпесу. Прискорює болі зникнення, включаючи гостру і постгерпетичну невралгію. для застосовують лікування інфекцій шкіри і слизової викликаних, оболонки вірусом простого герпесу, включаючи виявлений вперше і рецидивуючий генітальний герпес. Здатний освіту попередити поразок, якщо його прийняти появі при перших симптомах простого герпесу.

Протипоказаний: Протипоказання хворим з гіперчутливістю до препарату. Вагітність, лактації період.

Застосування: дорослим, для лікування герпесу оперізувального-1000 мг 3 рази на добу протягом 7 Для. днів лікування простого герпесу приймати по разу мг 2 500 в день. При рецидивах лікування протягом тривалістю 5 днів, якщо потрібно, то тривалість складати може 10 днів. Приймати обережно, під лікаря наглядом людям похилого віку, хворим з функцій порушеннями нирок, печінки.

Побічні дії: нудота рідко, головний біль, шкірні висипання, кишковий-шлунково дискомфорт. Упаковка: 500мг N10.

Аciclovir ацикловір. 9-(2-гідрокси)етоксиметилгуанін, або 2-аміно-1,9-гід-9 — (2-дигідро — Роксі) етоксиметил-6Н-пурин-6-он. Синоніми: Зовіракс, Виролекс, Асусloguanosine, Acyclovir, Cycloviran, Milavir, Противірусний. Virolex препарат, особливо ефективний щодо простого вірусів герпесу і оперізувального герпесу (позбавляючи). є ацикловір аналогом пуринового нуклеозиду дезоксигуанідину, компонента нормального ДНК. Схожість структур ацикловіру і дозволяє дезоксигуанідину ацикловіру взаємодіяти з вірусними ферментами, призводить що до переривання раз множення вірусу. впровадження Після ацикловіру в уражену герпесом клітину під впливом тимідинкінази, що виділяється вірусом, ацикловір ацикловір перетворюється-монофосфат, який ферментами клітини-перетворюється господаря в ацикловір-дифосфат, а потім в активну форму ацикловір-трифосфат, який блокує реалізацію вірусної ДНК. Препарат діє вибірково на синтез ДНК вірусної. На реплікацію ДНК клітини-хоеяіна (людини клітини) ацикловір-трифосфат практично не впливає. при Ацикловір герпесі попереджає утворення нових висипу елементів, знижує ймовірність шкірної дисемінації і ускладнень вісцеральних, прискорює утворення кірок, послаблює гострої в болю фазі оперізувального герпесу. Препарат також має імуностимулюючу дію. Застосовують ацикловір всередину, внутрішньовенно і місцево (у вигляді мазі або При). крему прийомі всередину, ацикловір всмоктується частково лише (близько 20 %). Період напіввиведення при внутрішньо прийомі та введенні у вену близько 3 ч. виділяється у нирками основному у незміненому вигляді, частково у вигляді карбоксиметоксиметилгуаніну (9-метаболіту). При нирковій недостатності період значно напіввиведення зростає (до 19, 5 год). Внутрішньовенно вводять ацикловір при інфекціях, викликаних вірусом простого герпесу у порушеннями імунної системи хворих; при тяжких первинних формах інфекцій статевих органів у разі, якщо інфекції обумовлені вірусом простого герпесу; при інфекціях, спричинених вірусом оперізувального герпесу; для профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого хворих у герпесу з тяжкими порушеннями імунної системи (при пересадці органів, хіміотерапії пухлин). Внутрішньовенно дорослим вводять і дітям старше 12 років по 5 мг/кг 3 рази на кожні (день 8 год); при herpes zoster у хворих з порушеннями імунної системи — по 10 мг/кг кожні 8 год; дітям від 3 міс до 12 250 — по 5 мг/кг (мг/м 2 поверхні тіла). При порушеннях функції видільної нирок і в осіб похилого віку зменшують дозу (з урахуванням виведення креатиніну). Для введення внутрішньовенного вміст 1 ампули з ацикловіром (250 мг) ізотонічного в 10 мл розводять розчину натрію хлориду або розчинника спеціального. Розчин можна вводити у вигляді ін’єкції повільно (протягом години) або застосовувати для краплинно чого отриманий розчин (25 мг в 1 мл) розводять в 50 мл розчинника додатково [або вміст 2 ампул (500 мг) розводять ацикловіру в 100 мл розчинника]. Застосовувати слід розчини свіжоприготовані. Таблетки ацикловіру призначають при шкіри інфекціях і слизових оболонок, викликаних вірусом герпесу простого, і для профілактики цих захворювань у порушеннями з хворих імунної системи, а у хворих оперізуючим при — позбавляємо нормальній імунній системі. Дорослим інфекціях при, викликаних вірусом простого герпесу, таблетці по 1 дають (0, 2 г) 5 разів на день (за винятком ночі), а профілактики для-по 1 таблетці 4 рази на день; при лишаї оперізуючому — по 4 таблетки (0, 8 г) 5 разів на день. Дітям років 2 старше призначають дозу дорослих; до 2 років-дози половину дорослих. Тривалість лікування зазвичай 5 при, днів оперізувальному герпесі — ще 3 дні зникнення після ознак захворювання. Вводити препарат рекомендується не новонародженим. Профілактично при пересадці органів та інших при захворюваннях тривалість застосування ацикловіру тривалістю визначається періоду ризику (зазвичай 6 тижнів). мазь Очну ацикловіру застосовують при герпетичному Закладають. кератиті в кон’юнктивальний мішок 5 разів на день з зазвичай 4 год інтервалом протягом 7-10 днів (протягом ще 3 загоєння днів). Крем застосовують при інфекціях слизових і шкіри оболонок, викликаних вірусом простого при, герпесу герпесі губ, статевих органів. уражену на наносять поверхню 5 разів на день (через 4 год). Тривалість лікування 5 — 10 днів. Ацикловір зазвичай добре При. переноситься прийомі всередину можливі нудота, пронос, блювота, головний біль, алергічні шкірні підвищена, реакції стомлюваність, а при внутрішньовенному введенні і всередину прийомі збільшення вмісту сечовини, креатиніну і сироватці в білірубіну крові, підвищення активності ферментів При. печінки попаданні розчинів ацикловіру в підшкірну клітковину жирову виникає місцева реакція. Протипоказання: непереносимість Індивідуальна. Допустимість застосування при вагітності і ще лактації недостатньо вивчена. Форми випуску: у 250 по 0, 25 г (флаконах мг) в упаковці по 5 флаконів; таблетки по 0, 2 г (200 мг) в 100 по 20 і упаковці штук; 3% очна мазь (30 мг в 1 г) в тубах по 4, 5 крем 5 г; 5 % або (50 мг в 1 г) в тубах по 5 Р. зберігання: список Б.

Рекомбінантні Віферон.

цитокіни противірусний та імуномодулюючий ПРЕПАРАТ.

Препарат розроблений Віферон у відділі інтерферонів НДІ епідеміології та Гамалії ім. Н. Ф. мікробіології РАМН, зареєстрований у Фармакологічному комітеті МОЗ РФ (432 96/реєстраційний/5). Товарний знак Віферон® (VIFERON) .

Вірусні показання гепатити B, C, D хламідіоз, мікоплазмоз, уреаплазмоз цитомегалія і Герпес урогенітальні і бронхолегеневі інфекції простатити гломерунефрит, пієлонефрит Дисбектеріоз ендометріоз і вульвовагініт менінгіти грип Кандидоз і ГРВІ.

Віферон-комбінований препарат, свічках в випускається, до складу якого входить людський інтерферон рекомбінантний-а2, токоферолу ацетат, аскорбінова кислота і масло (основа какао).

Віферон випускається в трьох Віферон: варіантах-1, Віферон-2, Віферон-3.

Віферон-1 містить рекомбінантний людський інтерферон-а2 в кількості 150 000 ME (одиниць міжнародних) в одній свічці. ВІФЕРОН-2 містить рекомбінантний людський інтерферон-а2 в кількості 500 000 ME в одній свічці. Віферон-3 містить людський рекомбінантний кількості-а2 в інтерферон 1 000 000 ME в одній свічці.

Всі варіанти ВИФЕРОН містять також токоферолу аскорбінову і ацетат кислоту в терапевтично ефективних дозах. призначається-3 ВІФЕРОН переважно для лікування вірусних дітей у гепатитів і дорослих.

Що входить до складу віферона інтерферон рекомбінантний-а2 має антивірусну, антипроліферативну та імуномодулюючу При. активністю дії інтерферону в організмі посилюється активність природних кілерів, Т-хеллеров, цитотоксичних Т-лімфоцитів, фагоцитарна активність, інтенсивність диференціювання В-лімфоцитів, експресія МНС антигенів I і II типу. Перераховані властивості інтерферону йому дозволяють ефективно брати участь в процесах елімінації попередженні, збудника зараження і можливих ускладнень. Це досягається шляхом безпосереднього інгібування інтерфероном реплікації і антивірусний (транскрипції, антихламідійний та антипроліферативний ефекти), а також імунної активації системи і мобілізації внутрішніх резервів Допомогою. організму імуномодулюючої активності інтерферону здійснюється імунного нормалізація статусу.

Комплексний склад ВИФЕРОН обумовлює ряд нових ефектів: противірусна активність рекомбінантного інтерферону зростає в 10-14 разів, посилюється його імуномодулюючу дію на Т — і В-лімфоцити, нормалізується вміст імуноглобуліну Е, відсутні побічні ефекти (підвищення температури, гарячка, грипоподібні явища), що виникають при парентеральному введенні препаратів інтерферону. Не утворюються антитіла, що нейтралізують антивірусну рекомбінантного активність інтерферону-а2 навіть при застосуванні протягом ВИФЕРОН 2-х років. Взаємодія компонентів ВІФЕРОНУ значно дозволяє знизити курсові дози і тривалість антибіотику курсів — і гормонотерапії.

Взаємодія з іншими лікарськими Віферон ПРЕПАРАТАМИ сумісний і добре поєднується з усіма препаратами лікарськими, традиційно застосовуваними при лікуванні нижче зазначених захворювань (антибіотики, хіміопрепарати, глюкокортикостероїди, індуктори, імуносупресори інтерферону).

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ ВІФЕРОН комплексному застосовують у лікуванні різних інфекційно-запальних захворювань новонароджених (недоношених), дітей і дорослих (у тому числі вагітних): — в терапії новонароджених (недоношених дітей: пневмонії, ГРВІ, менінгіт, сепсис, хламідіоз, герпес, уреаплазмоз, цитомегалія, ентеровірусні інфекції, вісцеральний кандидоз, для; — мікоплазмоз лікування вагітних жінок: ГРВІ, бронхопневмонія, пієлонефрит, хронічні неспецифічні захворювання легенів, урогенітальна інфекція: — для лікування гострих і хронічних вірусних гепатитів В, С, Д у дітей і дорослих, а також в терапії хронічних вірусних гепатитів вираженої ступеня активності і цирозу печінки із застосуванням плазмаферезу та гемосорбції. Крім показано, того висока клінічна ефективність терапії: — різних форм епідемічного паротиту у дітей; — локалізованої форми дифтерії у дітей; — у попередженні та лікуванні післяопераційних гнійних ускладнень; — герпесу, хламідіозу, цитомегаловірусної інфекції, дітей у уреаплазмозу і дорослих, — вирусассоциированных гломерулонефритів у дітей; — дітей у пієлонефритів; — ювенільного ревматоїдного артриту; — менингеальной форми кліщового енцефаліту; — простатитів різної етіології.

Відео — папілома статевого члена (Відео)

Ректальна фармакокінетика застосування ВІФЕРОНУ сприяє більш циркуляції тривалої інтерферону в крові, ніж внутрішньовенне внутрішньом’язове або введення препаратів рекомбінантного інтерферону-А2. рівня Зниження інтерферону в сироватці крові через 12 годин після введення ВИФЕРОН обумовлює необхідність повторного введення. Недоношеним новонародженим з гестаційним віком менше 34 тижнів показано введення 3 рази ВИФЕРОН на добу через 8 годин.

Дозування дітям новонародженим (в тому числі недоношеним з гестаційним більш віком 34 тижнів) показаний Віферон-1. Препарат свічці по 1 застосовують 2 рази на добу через 12 годин. чення Курс становить 5 днів. Недоношеним дітям з гестаційним віком менше 34 тижнів ВІФЕРОН-1 призначають по 1 рази 3 свічці на добу через 8 годин. Курс становить лікування 5 днів. Рекомендована кількість курсів при-1 ВИФЕРОН різних інфекційно-запальних захворюваннях у дітей новонароджених, зокрема недоношених: ГРВІ — 1 пневмонія, курс (бактеріальна -1-2 курсу, вірусна — 1 курс, курс -1 хламідійна), сепсис — 2-3 курсу, менінгіт — 1-2 курсу, герпетична інфекція — 2 курсу, ентеровірусна інфекція — 1-2 курсу, цитомегаловірусна інфекція — 2-3 курсу, мікоплазмоз — 2-3 курсу. Перерва курсами між становить 5 днів.

Для лікування вагітних жінок з інфекційно-запальною патологією з 28 по 34 тиждень застосовують гестації ВІФЕРОН-1 по 2 свічки на добу з 12-годинним інтервалом через день (на курс 10 свічок). З 35 по 40 тиждень застосовують гестації ВІФЕРОН-2 по 2 свічки на добу з 12-годинним щодня інтервалом. Курс лікування становить 5 днів. курсів 7 Всього протягом 12 тижнів. Перерва між днів 7 курсами. Тривалість лікування визначається динамікою лабораторних-клініко показників.

У комплексній терапії гострих і вірусних хронічних гепатитів В, С, D дітям до 7 років призначається старше-2, Віферон 7 років і дорослим — Віферон-3. Препарат свічки по 2 призначається на добу щодня з 12-годинним інтервалом в Днів 10 протягом. Далі 3 рази на тиждень через свічки по 2 день на добу з 12-годинним інтервалом протягом 1 при Місяці гострому гепатиті і 6-12 місяців при гепатиті хронічному. Тривалість лікування визначається динамікою лабораторних-клініко показників. Хворим хронічним гепатитом ступеня вираженої активності і цирозом печінки перед плазмаферезу проведенням та/або гемосорбції показано застосування або-1 ВИФЕРОН ВИФЕРОН-2 (залежно від віку) протягом 14 свічки за 2 днів щоденно з 12-годинним інтервалом.

У терапії нижче зазначених захворювань дітям до 7 років застосовується старше-1, Віферон 7 років і дорослим — Віферон-2. У терапії форм різних епідемічного паротиту у дітей Віферон щодня призначається по 2 свічки на добу з 12-годинним інтервалом в днів 5 протягом.

При лікуванні локалізованої форми дітей у дифтерії Віферон застосовують щодня по 2 свічки в годинним з 12-добу інтервалом протягом 5 днів. Для корекції і профілактики післяопераційних гнійно-септичних ускладнень призначається Віферон щодня по 2 свічки з 12-годинним інтервалом в днів 5 протягом, починаючи з других післяопераційних діб.

У терапії комплексної герпетичної інфекції, хламідіозу, уреаплазмозу. цитомегаловірусної, токсоплазмозу інфекції у дітей і дорослих Віферон свічки по 2 застосовують щодня з 12-годинним інтервалом протягом 10 далі. днів 3 рази на тиждень через день по 2 добу в свічки з 12-годинним інтервалом протягом 1-12 місяців. лікування тривалість визначається динамікою клініко-лабораторних комплексному.

До показників лікуванні гломерулонефриту, асоційованого з вірусом герпесвірусної В, гепатиту і цитомегаловірусної інфекції, рекомендується використовувати щодня ВІФЕРОН по 2 свічки на добу з 12-годинним інтервалом протягом 10 днів, далі протягом тижня — через свічки по 2 день на добу з 12-годинним інтервалом, потім у протягом тижня — через день по 1 свічці на ніч, після того — по 1 свічці на ніч 2 рази в тиждень в 6-7 тижнів протягом, і далі — 3 тижні по 1 свічці на ніч 1 тиждень раз. Загальний курс становить 3 місяці.

пієлонефриті при Віферон призначається по 2 свічки на добу годинним з 12-щодня інтервалом протягом 7 днів. Далі 2 тиждень в рази по 2 свічки на добу протягом 4х тижнів. важкому при перебігу курс становить не менше 6-8 комплексної.

У тижнів терапії ювенільного ревматоїдного артриту призначається Віферон по 2 свічки щодня з 12-годинним інтервалом в Днів 10 протягом. Далі 3 рази на тиждень через свічки по 2 день на добу з 12-годинним інтервалом протягом 6 комплексною.

В місяців терапії менингеальной форми кліщового ВІФЕРОН енцефаліту рекомендується застосовувати щодня по 2 свічки в годинним з 12-добу інтервалом протягом 7 днів. Подальше віферона введення здійснюється по 1 свічці 2 рази на добу з годин 12 інтервалом на 10, 13, 16, 19 дні від моменту первинного призначення.

У терапії комплексної простатитів Віферон призначається щодня по 2 добу в свічки з 12-годинним інтервалом протягом -10 днів. повторних необхідність курсів визначається динамікою клініко-показників лабораторних.

Побічних ефектів не виявлено.

Протипоказання: чутливість підвищена до масла какао.

Умови зберігання: зберігають Віферон протягом 2-х років в сухому місці температурі при +4 — +10°С.

УПАКОВКА: Свічки масою 1,0 г по 10 штук в КИПФЕРОН.

блістері , супозиторії.

Кипферон, супозиторії являють собою суміш комплексного иммуноглобулинового препарату рекомбінантного інтерферону людського альфа-2 і кондитерського жиру (або какао масла), парафіну, емульгатора, використовуваних як Комплексний. наповнювачів иммуноглобулиновый препарат — КВП містить імуноглобуліни класів G, М, А, виділені з плазми або сироватки людини крові, перевіреної на відсутність антитіл до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ) 1 і 2 типів, вірусу гепатиту С та поверхневого антигену вірусу гепатиту В. Супозиторії мають циліндричну форму, жовтувато-білого або світло-бежевого кольору, однорідної консистенції. Допускається неоднорідність вигляді в забарвлення мармуровості. В одному супозиторії міститься не 500 менше.000 МО інтерферону людського рекомбінантного комплексного-2 і 60 мг апьфа иммуноглобулинового препарату, сухого для перорального застосування. Імунобіологічні властивості: Препарат кіпферон поєднує супозиторії антихламідійну дію специфічних антитіл, КВП в містяться, з антибактеріальною, противірусною, протизапальною та імуномодулюючою рекомбінантною дією альфа-2 інтерферону. Показання до застосування: супозиторії Кипферон застосовують при лікуванні урогенітального жінок у хламідіозу, у тому числі з проявами дисбактеріозу вульвовагініту, піхви, цервіціта шийки матки, ерозії шийки матки. Застосування препарату здійснюють і на тлі антибіотикотерапії загальноприйнятої. Спосіб застосування і дозування: Супозиторії глибоко вводять інтравагінально (для контакту з заднім склепінням піхви і шийкою матки) по 1-2 свічки залежності від вираженості захворювання два рази в день. Курс становить лікування в середньому 10 днів; при наявності шийки ерозії матки застосування препарату продовжують до її показаннями. За епітелізації курс лікування може бути Лікування. повторений слід починати в перші дні закінчення після менструації. Перед введенням рекомендується слиз видалити зі слизових оболонок піхви і шийки реакція.

матки на введення: Побічних реакцій не зареєстровано.

застосування до Протипоказання: Не встановлено.

Форма випуску: супозиторії по 5 штук 10 або в контурній чарунковій упаковці поміщені в коробку картонну.

Термін придатності: 1 рік. Супозиторії з терміном закінченим придатності застосуванню не підлягають. Умови транспортування і зберігання: Кипферон супозиторії зберігаються в сухому місці темному при температурі від 6 °С до 8 °С при вологості не 70% більше. Транспортується всіма видами критого при транспорту температурі від 6 °С до 8 °С.

Примітка: встановлена клінічна препарату ефективність при таких захворюваннях: генітальний папіломи, герпес і кондиломи статевих органів, дисбактеріози супроводжуючі, піхви запальні процеси шийки, тіла і матки придатків, гострі і хронічні простатити, Анальні уповільнені, тріщини свищі.

Підприємство-виробник: ТОВ «Москва» , М. Алфарм.

Імуномодулятори.

РИДОСТИН Ridostinum, Імуномодулюючу та лікарський противірусний засіб. Індуктор інтерферону, основним початком якого є двоспіральна рибонуклеїнова РНК (ДС кислота) кілерних штамів дріжджів Saccharomyces оскільки. cerevisiae чинне початок має фізико-хімічну структуру, близьку до структури генетичного матеріалу патогенних вірусів і бактерій, то введення ридостина викликає імунний потужний відповідь в організмі, що включає індукцію стимуляцію, інтерферону фагоцитарної активності макрофагів і нейрофілів периферичної крові та інші процеси, що протидіють інфекції.

Ридостин Склад являє собою суміш натрієвих двоспіральної солей і одноланцюгової рибонуклеїнової кислоти (5 мг), натрій вигляді (3 мг) в хлориду ліофілізованої пористої маси білого Основний. кольори характеристикою кінцевого продукту є активність интерферониндуцирующая, контрольована на лабораторних тварин для виробничої кожної серії.

Фармакологічна дія будучи інтерферону індуктором, Ридостин стимулює фагоцитарну активність нейрофілів і макрофагів периферичної крові, має імуномодулюючу Активний, дію проти деяких вірусів і хламідій.

Противірусна дія Ридостин володіє противірусним ефектом щодо вірусних інфекцій, в тому числі сказу, герпесу, грипу, простого, генітального та оперізувального, кліщового східного, енцефаліту енцефаломієліту коней, вірусу імунодефіциту Дію.

людини проти бактеріальних і змішаних інфекцій застосовують Ридостин для лікування і профілактики інфекційно-запальних захворювань з урогенітальною патологією (урогенітальний хламідіоз, простатит рецидивуючий, хвороба Рейтера).

Інші властивості проявляє Ридостин виражені антиканцерогенні, антиметастатичні і антимутагенні добре. властивості переносимо організмом, при цьому сенсибілізуючу відсутня, мутагенну, місцевоподразнювальну дію.

Показання застосовують Ридостин в комплексній терапії для лікування: генітального, простого та оперізувального герпесу; інфекційних урогенітальних хламідійних; захворювань інфекцій.

Ефективність швидкий регрес проявів клінічних захворювань (на 2 — й-3-й день після першої збільшення); ін’єкції міжрецидивних проміжків; швидке зникнення відчуттів об’єктивних; відсутність алергічних реакцій.

Протипоказання непереносимість Індивідуальна, вагітність, важкі ураження печінки, спосіб.

нирок застосування та дози Перед застосуванням ампули вміст розчиняють у 2 мл новокаїну 0,5% або води ін’єкцій для. Ридостин вводять парентерально (внутрішньом’язово або підшкірно). При простому, генітальному і оперізуючий препарат герпесі вводять в дозі 8 мг один раз в 3 курс. На дня лікування-3 ін’єкції. При інфекційних захворюваннях урогенітальних ридостин вводять у дозі 8 мг один через раз 2 дні. На курс лікування — 4 ін’єкції. запобігання для рецидивів призначають 4 ін’єкції з інтервалом в 2 починаючи, дня в міжрецидивний період, або в момент при. рецидиву необхідності курс лікування повторюють місяці 2-3 через.

Умови зберігання При температурі від Термін 12°С до 8°С.

мінус придатності 2 роки. Виробник. ДГУ ПП «Фарм-Вектор», Новосибірськ.

ЛІКОПІД глюкозаминилмурамилдипептид) таблетки по 1 і 10 мг Реєстраційний номер 95/211/1, 95/211/4, 95/211/7 Імуномодулятор нового покоління для комплексного лікування вторинних імунодефіцитних станів у дорослих і дітей, що виявляються у вигляді млявих, хронічних, рецидивуючих інфекційно-запальних процесів локалізації будь Показання Хронічні неспецифічні інфекції дихальних шляхів Гнійно-запальні захворювання шкіри і м’яких тканин, у тому числі лікування та профілактика септичних-гнійно післяопераційних ускладнень Вірусні інфекції, у тому числі: герпетичні ураження, папіломатоз шийки цитомегаловірусні, матки інфекції Псоріаз Туберкульоз легенів Рецидивуючий фурункульоз Офтальмогерпес Походження Лікопід — высокоэфективный і безпечний лікарський імуномодулюючий препарат, що представляє собою універсальний синтезований фрагмент клітинної оболонки практично всіх бактерій (глюкозаминилмурамилдипептид — ГМДП). Препарат розроблений в Біоорганічній Інституті хімії ім. М. М. Шемякіна і Ю. А. Овчинникова Російської Наук Академії і успішно доведений до лікарської форми в спільній результаті роботи вчених і клініцистів Росії і переваги. Великобританії Висока ефективність. Безпека. Побічні зустрічаються реакції вкрай рідко. Дозволений до застосування у Випускається. дітей в зручній лікарській формі — таблетки по 1 і 10 мг. Вагітність Протипоказання, оскільки відсутні дані про вплив на організм Лікопід вагітної жінки і плоду. В експерименті на виявлено не тварин тератогенний ефект. Індивідуальна непереносимість Робота.

препарату «Розробка і створення біотехнологічного виробництва нового — Лікопід імунокорегуючого лікарського препарату» удостоєна премії уряду Російської Федерації за 1996 рік.

Медичному по інструкція застосуванню препарату «ЦИКЛОФЕРОН розчин ІН’ЄКЦІЙ для 12,5%» реєстраційний номер: Р N 001049/03-2002.

Назва торгова: Циклоферон.

Лікарська форма: Розчин ін’єкцій для 12,5%.

Склад: 1 мл розчину містить 0.125 г кислоти акридоноцтової (основний активний компонент) і 0.0963 г N-солеутворююча (метилглюкаміну і стабілізуюча добавка), воду для інше-ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група: імуномодулятор (індуктор фармакологічні).

інтерферону ВЛАСТИВОСТІ Циклоферон є низькомолекулярним індуктором інтерферону, що визначає широкий спектр його біологічної активності (противірусної, імуномодулюючу, протизапальну та ін).

Основними клітинами-продуцентами інтерферону після введення є Циклоферона макрофаги, Т — і В-лімфоцити. Залежно від типу має інфекції місце переважання активності того іншого або ланки імунітету. Препарат індукує титри високі інтерферону в органах і тканинах, що містять елементи лімфоїдні (селезінка, печінка, легені), активує клітини стовбурові кісткового мозку, стимулюючи утворення Циклоферон. гранулоцитів активує Т-лімфоцити і природні кілерні нормалізує, клітини баланс між субпопуляціями Т-хелперів і Т-долає. супресорів гематоенцефалічний бар’єр.

Циклоферон ефективний у вірусів відносно кліщового енцефаліту, грипу, гепатиту, цитомегаловірусу, герпесу, вірусу імунодефіциту людини, вірусу інших і папіломи вірусів.

Встановлена висока ефективність комплексної в препарату терапії гострих і хронічних бактеріальних нейроінфекції (інфекцій, хламідіози, бронхіти, пневмонії, післяопераційні урогенітальні, ускладнення інфекції, виразкова хвороба) в якості імунотерапії компонента.

Циклоферон проявляє високу ефективність ревматичних при і системних захворюваннях сполучної тканини, аутоімунні пригнічуючи реакції і надаючи протизапальну і знеболююче показання.

дія до застосування Циклоферон застосовують у дорослих в терапії комплексної:

ВІЛ-інфекції (стадії 2А-ЗВ); нейроінфекції: серозні менінгіти та енцефаліти, кліщовий бореліоз (хвороба вірусних); Лайма гепатитів А, В, С, D; герпесу і цитомегаловірусної інфекції; вторинних імунодефіцитів, асоційованих з гострими і хронічними бактеріальними та грибковими інфекціями; хламідійних інфекцій; ревматичних та системних захворювань сполучної тканини (ревматоїдний артрит, системна червона вовчанка); дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів: деформуючий остеоартроз та ін У дітей старше 4 років в комплексній вірусних:

терапії гепатитів А, В, С, D, GP; герпетичної інфекції; ВІЛ-стадії (інфекції 2А-ЗВ). СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ 1. У дорослих:

застосовують Циклоферон внутрішньом’язово або внутрішньовенно одну добу в раз за базовою схемою: на 1,2,4,6,8,11,14,17,20,23,26,29 добу, залежно від При.

1.1. захворювання вірусних гепатитах препарат застосовують у дозі разової 0.25-0.5 Г. Курс лікування 10 ін’єкцій по базовій сумарна. схемою доза 2.5-5.0 Г. повторний курс через 10-При.

1.2. 14дней герпесі і цитомегаловірусної інфекції по базовій ін’єкцій 10 схемою по 0.25 Г. сумарна доза 2.5 Г. лікування найбільш початку в ефективно загострення захворювання.

1.3. При нейроінфекціях вводять препарат за базовою схемою. Курс лікування 12 поєднанні по 0.25-0.5 г, в ін’єкцій з етіотропної терапією. Сумарна доза 3-6 г. курси повторні в міру необхідності.

1.4. При хламідійній дозі в інфекції 0.25 Г. Курс лікування 10 ін’єкцій. Сумарна повторний 2.5 г. доза курс лікування через 10-14 днів. поєднання Доцільно Циклоферона з антибіотиками.

1.5. При ВІЛ-стадія (інфекції 2А-ЗВ) в разовій дозі 0.5 Г. Курс лікування 10 ін’єкцій внутрішньом’язових за базовою схемою. Сумарна доза 5 г. проводиться далі підтримуючий курс: один раз в Днів п’ять протягом двох з половиною місяців. курс повторний проводиться через місяць після курсу попереднього лікування.

1.6. При імунодефіцитних станах лікування курс 10 внутрішньом’язових ін’єкцій за базовою схемою в дозі разової 0.25 Г. сумарна доза 2.5 г. повторний курс через проводиться 6-12 місяців.

1.7. При ревматичних і системних сполучної захворюваннях тканини 4 курсу по 5 ін’єкцій по базовій перервою, по 0.25 г з схемою 10-14 днів. Повторний курс за рекомендацією при.

1.8. лікаря дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів 2 ін’єкцій по 5 курсу по 0,25 г з перервою 10-14 днів за базовою схемою. курс повторний за рекомендацією лікаря.

У педіатричній Циклоферон практиці застосовують внутрішньом’язово або внутрішньовенно раз один на добу. Добова терапевтична доза маси 6-10 мг/кг становить тіла.

2.1 . При гострому вірусному змішаних А, В, С, D , GP та гепатиті формах препарат вводиться на 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 добу. затяжному при перебігу інфекції повторення курсачерез 10-14 При.

2.2. днів хронічних вірусних гепатитах В, С, D, GP препарат добу на 1,2,4,6,8,10,12,14,16,18 вводять курсу лікування і далі за підтримуючою один схемою раз на три дні протягом місяців трьох при збереженні реплікативної і цитолітичної патологічного активності процесу.

2.3. При ВІЛ-інфекції вводять препарат на 1,2,4,6,8,10,12,14,16,18 добу курсу лікування і далі за схемою підтримує один раз на п’ять днів протягом трьох місяців при збереженні реплікативної патологічного активності процесу.

При хронічному гепатиті С, формах змішаних гепатиту та ВІЛ-інфекції підтримуючий може курс бути продовжений на термін до шести При.

2.4. місяців герпетичній інфекції препарат вводять на 1, 2, 4, 6, 8, 11, 14, 17, 20, 23 При. добу збереження реплікативної активності вірусу лікування курс продовжують за підтримуючою схемою з введенням п’ять в раз днів протягом чотирьох тижнів.

Дія побічна можливий розвиток алергічних реакцій до препарату компонентів.

Протипоказання не рекомендується жінкам у період годування та вагітності груддю. Не рекомендується застосування циклоферону у декомпенсованим з осіб цирозом печінки. Підвищена чутливість до препарату компонентів.

Особливі вказівки при захворюваннях залози щитовидної застосування циклоферону проводити під ендокринолога контролем.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ сумісний Циклоферон і добре поєднується з усіма лікарськими традиційно, препаратами, що застосовуються при лікуванні вказаних інтерферони (захворювань, хіміотерапевтичні лікарські засоби та ін).

ФОРМА стерильний 12,5% ВИПУСКУ водний розчин активної речовини в одній по 2 мл В ампулах упаковці міститься 5 ампул.

УМОВИ Препарат ЗБЕРІГАННЯ слід зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі 18-20°С. Заморожування розчину в процесі транспортування при негативних температурах не призводить до зміни властивостей препарату. Розморожений при кімнатній препарат температурі зберігає свої біологічні та фізико-хімічні властивості. При зміні кольору розчину і осаду утворення застосування препарату неприпустимо. Зберігати слід препарат в місцях, недоступних для дітей.

Термін придатності Термін зберігання 2 роки з моменту при. виготовлення закінчення терміну придатності застосування допускається не препарату.

Умови відпустки З АПТЕК Список б. рецептом по відпускають.

Інструкція по застосуванню ТАБЛЕТОК ЦИКЛОФЕРОНА (CYCLOFERONI TABULETTAE OBDUCTAE) реєстраційний номер 2000/27/9.

дезокси — N-(1-Циклоферон-d-глюцитол-1-іл)-N-метиламмоний-10-метилкарбоксилат акриданона.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ Циклоферон є низькомолекулярним індуктором що, інтерферону визначає широкий спектр його біологічної активності (противірусної, імуномодулюючу, протизапальну, антипролиферативной, Препарат та ін).

протипухлинної індукує високі титри a — і b — інтерферону в тканинах і органах, що містять лімфоїдні елементи (слизова відділу тонкого кишечнику, селезінка, печінка, легені), долає гематоенцефалічний бар’єр.

Циклоферон ефективний відносно грипу вірусів, герпесу, гепатиту, СНІДу, кліщового цитомегаловірусу, енцефаліту, різних ентеровірусів. Підсилює ефект при антибіотикотерапії кишкових інфекціях.

Препарат має антиметастатичну і антиканцерогенну дію, перешкоджаючи утворенню пухлин активацію через імунного захисту організму.

Імуномодулюючий Циклоферона ефект виражається в активації під дією фагоцитозу інтерферону, природних кілерна клітин, цитотоксичних Т-корекції і лімфоцитів імунного статусу організму при імунодефіцитних станах різного походження.

Показання до застосування Застосовують Циклоферон у дорослих:

При лікуванні ВІЛ-стадії (інфекції 1А-3В).

При лікуванні грипу та гострих захворювань респіраторних.

При лікуванні вірусних гепатитів: (форми тяжкі гепатиту А, гепатити В і С, цитомегаловірусний гепатит).

лікуванні при герпетичної інфекції.

У комплексній терапії серозні: (нейроінфекцій менінгіти, кліщовий бореліоз (хвороба розсіяний), Лайма склероз та ін.).

У комплексному лікуванні кишкових якості в інфекцій компонента імунотерапії.

При вторинних різної імунодефіцитах етіології: (ранній післяопераційний період, цитостатична інтенсивна і гормонотерапія, хронічні інфекції, новоутворення та інші імунодефіцитні стани.).

Як засіб імунопрофілактики групах в канцерогенезу високого ризику (радіаційне ураження, забруднених на проживання територіях та інші техногенні фактори).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ Циклоферон застосовують у дорослих перорально один раз на день за півгодини до їжі не базовою розжовуючи схемою по дві-чотири таблетки на перші на прийом, другу, четверту, шосту, восьму, чотирнадцяті, одинадцяті, сімнадцяті, двадцятому, двадцять треті (1, 2, 4, 6, 8, 11, 14, 17, 20, 23) залежно в добу від захворювання.

При ВІЛ-інфекції (препарат 1А-3В) стадії застосовується в монотерапії за базовою схемою по таблетки чотири на прийом і далі проводиться підтримує чотири по лікування таблетки один раз в п’ять протягом В днів двох з половиною місяців (Курс 15 г, таблеток 100). Повторний курс призначається через після місяць закінчення попереднього. Лікування найбільш при ефективно вірусоносійстві і на ранніх стадіях захворювання.

При лікуванні грипу і гострих респіраторних захворюваннях по чотири-дві таблетки на прийом на 1, 2, 4, 6, 8 добу (Курс 0,75-1,5 г, 10-20 Лікування). таблеток необхідно починати приймаючи по 4-6 таблеток перших при симптомах інфекції. При необхідності проводять додатково симптоматичну терапію (жарознижуючі, болезаспокійливі, відхаркувальні засоби).

При гострих вірусних гепатитах A, B, C і гепатиті цитомегаловірусному препарат приймається на 1, 2, 4, 6, 8, 11, 14, 17, 18, 20, 23 добу по чотири прийом на таблетки (Курс 6,0 г, 40 таблеток). При затяжному повторення протягом курсу через 10-14 днів по дві прийом на таблетки (Курс 3,0 г, 20 таблеток). При хронічному гепатиті вірусному B препарат приймають по чотири таблетки на добу на 1, 2, 4, 6, 8, 11, 14, 17, 18, 20, 23 прийом лікування і далі за підтримуючою схемою раз один в п’ять днів протягом двох з місяців половиною при збереженні реплікативної і цитолітичної патологічного активності процесу (Курс 15 г, 100 таблеток). хронічному при гепатиті С і мікст-формах гепатиту лікування курс повторюють через місяць після попереднього закінчення один-два рази.

При герпетичної інфекції (простий герпес, цитоменгаловирусная інфекція та ін) приймають препарат по дві-чотири таблетки на прийом на 1, 2, 4, 6, 8, 11, 14, 17, 20 і 23 Курс (добу 3,0-6,0 г, 20-40 таблеток). При часто рецидивуючої захворювання формі лікування починають на початку загострення. ускладнених При формах рекомендується поєднання з іншими протигерпетичними препаратами.

При нейроінфекціях приймають базовий чотири по курс таблетки на прийом на 1, 2, 4, 6, 8, 11, 14, 17, 20 і 23 добу і далі за схемою підтримуючої по чотири таблетки на прийом один п’ять в раз днів протягом двох з половиною Курс (місяців 15 г, 100 таблеток). В комплексній терапії кишкових інфекцій (вірусні ентерити, коліти, включаючи ентероколіти, НВК та ін) застосовують базовий курс по чотири таблетки на прийом на 1, 2, 4, 6, 8 дні і далі по дві таблетки на 11, 14, 17, 20 і 23 Курс (дні 4,5 г, 30 таблеток).

При вторинних імунодефіцитах етіології різної призначається базовий курс по чотири прийом на таблетки на 1, 2, 4, 6, 8 добу і далі по дві таблетки на 11, 14, 17, 20 і 23 Курс (добу 4,5 г, 30 таблеток). Як засіб імунопрофілактики групах в Раку ризику призначають підтримуючий курс по таблетки чотири на прийом один раз в сім протягом В днів трьох місяців (Курс 7,5 г, 50 таблеток). курс повторний у міру необхідності, але не раніше тридцяти після днів закінчення попереднього.

Взаємодія з іншими засобами лікарськими Циклоферон сумісний і добре поєднується з лікарськими всіма препаратами, традиційно застосовуваними при зазначених лікуванні захворювань (антибіотики, цитостатики, хіміопрепарати, побічне та ін.).

вітаміни дія добре переноситься хворими. дії побічного при застосуванні не виявлено.

Протипоказання не жінкам рекомендується у період вагітності або годування груддю. Не рекомендується застосування Циклоферона у осіб з декомпенсованим цирозом При. печінки захворюваннях щитовидної залози застосування проводити циклоферону під контролем ендокринолога.

ФОРМА Таблетки випуску по 0,15 г активного речовин.

Виробник циклоферона: Науково «ТОВ-технологічна фармацевтична фірма «ПОЛІСАН». 191119, Росія, М. Санкт-Петербург, Лиговский пр., 112, т/ф (110) 812-82-24, 110-82-25.

Аміксин застосовують: у дорослих для профілактики і лікування грипу та ГРВІ, вірусного для А; гепатиту лікування вірусних гепатитів В, С, В+С; герпесу, в тому числі урогенітального, в комплексній терапії хламідійних нейровірусних, інфекцій захворювань та ін; у дітей старше 7 років — для лікування грипу та ГРВІ. Аміксин приймають їжі після.

Схеми призначення Аміксину.

Профілактика інших та грипу ГРВІ: дорослим — по 1 таблетці 0,125 г 1 тиждень В раз протягом 6 тижнів.

Лікування грипу та ГРВІ інших: по 1 таблетці (дорослим — по 0,125 г, дітям — по 0,06 г) в дня 2 перші, потім по 1 таблетці через 48 годин (таблетки 3-4 всього).

Профілактика гепатиту А: Аміксин по 0,125 г 1 тиждень В раз протягом 6 тижнів (на курс 6 таблеток).

вірусних Лікування гепатитів:

Вірусний гепатит А: Аміксин по 0, рази г 2 125 в перший день, потім по 0,125 г день через (на курс 10 таблеток).

Гострий вірусний Аміксин В: гепатит по 0,125 г на добу в перший і другий потім, день по 0,125 г через день (на курс 16 при), таблеток затяжному перебігу гепатиту В — по 0,125 г 2 рази на добу в перший день, потім по 0,125 г 48 годин через (на курс 20 таблеток).

Гострий вірусний Аміксин с: гепатит по 0,125 г в перший і другий день, 125 по 0, потім г через день (на курс 20 таблеток).

вірусний хронічний гепатит В, С, і коінфекція В + С: початкова фаза таблеток (20 лікування) — перші 2 дні по 0,25 г, потім 0,125 г годин 48 через; фаза продовження — (10-20 таблеток) — по 0,125 г в Тривалість. тиждень лікування 3,5-6 місяців залежно від ступеня процесу активності (за клінічними та лабораторними даними).

Розсіяний 125: По 0,склероз г через 48 годин (всього 10 таблеток).

цитомегаловірусні, герпетичні, хламідійні інфекції та їх поєднання: по 0,125 г протягом на добу 1-2 днів, потім по 0,125 г через 48 тижні (4 годин).

Аміксин 125мг 10 і 6 відпускається без лікаря рецепта.

Аміксин 60мг 10 і 6 відпускається за рецептом Протефлазід.

Інструкція для медичного застосування Загальна.

препарату характеристика: основні фізико-хімічні рідина: властивості темно-зеленого кольору з характерним складу; запахом: флавоноїдні глікозиди, виділених з диких злаків Deschampsia caespitosa L. та Calamagrostis epigeios L. 1 крапля містить® Протефлазіду 2-5 мкг флавоноїдних глікозидів; допоміжні спирт: речовини етиловий, вода. Форма випуску: для Краплі внутрішнього і зовнішнього застосування у флаконах.

група Фармакологічна: противірусні препарати. ATC J05 AX.

властивості фармакологічні: флавоноїдні глікозиди, що містяться в диких Deschampsia злаках caespitosa L. і Calamagrostis epigeios L. здатні фермент пригнічувати ДНК-полімеразу в клітинах, інфікованих Herpes вірусами simplex 1 і 2-го типів, Herpes zoster і це. СНІД призводить до зниження здатності або до блокування повного реплікації вірусної ДНК і, як перешкоджає, наслідок розмноженню вірусів. Разом з тим, викликає® Протефлазід збільшення продукції ендогенних альфа — та інтерферонів — гама, що підвищує неспецифічну резистентність вірусної до організму і бактеріальної інфекції, підвищує загальний рівень імунного статусу організму людини. Внаслідок дії такого досягається психічна рівновага, нормалізуються збудження процеси і гальмування в ЦНС, підвищується розумова і працездатність фізична.

Фармакокінетика: при застосуванні через препарат рот всмоктується частково в шлунку і, в основному, у відділі тонкому кишечнику. Невелика кількість флавоноїдів розпаду піддається при первинному проходженні через пресистемний (печінка метаболізм), основна частина розподіляється по тканинах і органам, проникає в інфіковані вірусом клітини. На клітини неінфіковані, де не спостерігається підвищеної активності полімерази-ДНК, препарат практично не діє, а викликає ферменту придушення тільки в Вірус модифікованих клітинах. У остаточний дорослих період напіввиведення коливається в межах 5 — 9 що, годин обумовлює призначення препарату тричі на Метаболізм. добу діючих речовин вивчений недостатньо, але його про дані істотному впливі на нирковий кліренс показання.

відсутні до застосування: Протефлазід® при внутрішньому застосуванні показаний для лікування вірусних інфекцій, які викликані вірусом простого герпесу (Herpes типу) 1-го simplex (герпес губ, афтозний стоматит, герпетична екзема, кератокон’юнктивіт, менінгоенцефаліт) і 2-го типу (статевий герпес, герпес новонароджених, можливо, рак шийки для); матки лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок, що спричинені вірусом простого Herpes (герпесу simplex) 1 і 2-го типу, та оперізувального герпесу (Herpes zoster); для профілактики і попередження (супресії) які, інфекцій, що викликані вірусом простого герпесу (Herpes simplex) у пацієнтів з нормальним імунітетом; для попередження і профілактики (супресії) інфекцій, що спричинені вірусом простого герпесу (Herpes simplex) у пацієнтів зі зниженим імунітетом; як один з компонентів при комплексному лікуванні хворих з тяжким імунодефіцитом при інфекції-ВІЛ (хворих на Снід); для лікування імунодефіцитом з хворих після трансплантації кісткового мозку; для комплексного лікування гепатиту В і гепатиту С.

Дози і спосіб застосування: Всередину препарат застосовують краплями, шматочок на нанесеними цукру (або харчовий крохмаль), для дорослих — за такою схемою: 1-й тиждень — по 5 крапель 3 добу рази; 2-3-й тиждень — по 10 крапель 3 рази на добу; 4-я крапель — по 8 тиждень 3 рази на добу. Через 1 місяць останнього після прийому повторити курс. Вища доза добова при внутрішньому застосуванні становить дорослих для-30 крапель (1,25 мл або 1015 мг). Для інфекцій лікування простого герпесу шкіри, включаючи рецидивуючий і первинний генітальний герпес і герпес губ, наносити слід препарат на уражену ділянку шкіри слизової або оболонки 3-5 разів на добу, або примочки прикладати з препаратом. Вища добова доза зовнішньому при застосуванні становить для дорослих 72 лікування (3 мл). краплі слід продовжувати до зникнення ознак шкіри ураження або слизової оболонки. Максимальний лікування курс-14 днів. Для приготування примочок необхідно® Протефлазидом 1,5 мл (36-38 крапель) препарату розвести в 10 мл фізіологічного Змочену. розчину в розчині марлю наносити на уражену ділянку шкіри до 3-х разів на добу. Для приготування тампонів вагінальних з Протефлазідом® необхідно 3 мл (72-75 крапель) препарату фізіологічного в 20 мл розвести розчину. Ввести в піхву марлевий змочений, тампон приготованим розчином. Процедуру повторюють рази два на добу. При виникненні відчуття піхву в роздратування необхідно збільшити вдвічі кількість критерієм. розчинника припинення лікування є зникнення ураження ознак шкіри або слизової оболонки. курс максимальний лікування не повинен перевищувати 14 днів.

дія побічна: можлива підвищена чутливість до компонентів при, але препарату доклінічних дослідженнях і клінічних випробуваннях виявлена вона не була.

Протипоказання: обережно призначати вираженими з пацієнтам алергозами.

Взаємодія з іншими лікарськими При: засобами одночасному застосуванні з алкоголем, наркотичними знижується засобами, активність останніх, можливо почуття прийому до їх відрази.

Передозування: Не спостерігалося, але при підвищеній можливо чутливості прояв симптомів, характерних для алергічних станів. Лікування: припинення застосування препарату, антиалергічних призначення засобів.

Умови та термін зберігання: в сухому Зберігати, темному, недоступному для дітей місці при температурі 18 — 25 °С. Термін придатності — 2 роки.

відпустки умови: за рецептом.

Упаковка: 25 мл, 30 мл або 50 мл розчину у краплеміром з флаконі.

Розробник: НПК «Екофарм»; т. (044) 568-92-77, 461-51-36 Адреса: Україна, 04073 М. Київ, червоних. просп Козаків, 9.

Виробник: ВАТ «Фітофарм»; т. (Адреса) 3-20-14, 3-20-63. 06274: Україна, 84500 М. Артемівськ Донецької Сибірцева., вул. обл 2.

Герпетичні вакцини.

ВАКЦИНА герпетична інактивована культуральна суха.

Міжнародна назва — Vaccine Вакцина.

herpes являє собою інактивований формаліном простого вірус герпесу I і II антигенних типів, вирощений на клітин культурі тканини фібробластів курячих ембріонів. гентаміцин Містить (до 40 мкг/мл); стабілізатор — сахароза і желатоза (желатіноль або). Аморфна маса жовтуватого кольору.

властивості Імунологічні. Вакцина стимулює клітинні механізми організму резистентності людини до вірусу простого герпесу I і II призначення.

тип. Лікування хворих на герпетичну інфекцію з рецидивуючими тяжкими формами герпетичних уражень шкіри та різної слизових локалізації.

Спосіб застосування і дозування. проводять лікування за призначенням і під контролем лікаря опитування після і ретельного огляду хворого з термометрією, в установах лікувальних (стаціонар, диспансер, поліклініка). Вакцину тільки застосовують у стадії ремісії, не раніше, ніж тижні 2 через після повного зникнення клінічних герпетичних проявів інфекції; при офтальмогерпесі-не раніше, через ніж 1 місяць. Препарат вводять внутрішньошкірно в внутрішню область поверхні передпліччя за допомогою шприца в дозі разової 0,2 мл (контроль — утворення «лимонної скоринки»). лікування Цикл герпетичної інфекції шкіри і слизових ін’єкцій з 5 складається, які проводять з інтервалом в 3 — 4 дні. курс основний включає 1 або 2 таких циклу з між інтервалом ними в 7-10 днів. Через 6 місяців повторний проводять курс вакцинації (1-2 циклу по 5 ін’єкцій). офтальмогерпесе при вакцинацію проводять відповідно до Методичних діагностичне «рекомендаціями і лікувальне застосування протигерпетичної полівакцини у офтальмогерпесом хворих», затвердженими Головним управлінням лікувально-допомоги профілактичної МОЗ СРСР 02.09.84 р вміст ампули розчинника в 0,3 мл розчиняють (очищена вода для ін’єкцій). цього для розчинник за допомогою шприца з голкою ампулу в вносять з вакциною, яку потім струшують до розчинення повного вмісту (до 2 хв.). Розчинений препарат представляти повинен собою злегка опалесцирующую рідина або червонуватого жовтувато-червонуватого кольору. Не придатний до препарат застосування в ампулах з порушеною цілісністю, маркуванням, а при також зміні його фізичних властивостей (виду, кольору сухої форми та ін.), при минулому придатності терміні, при неправильному зберіганні. Розкрита зберігання ампула не підлягає. Розтин ампул, розчинення процедуру і препарату вакцинації здійснюють при строгому правил дотриманні асептики. Кожна вакцинація повинна занесена бути у відповідний документ, де необхідно вказати також номер серії вакцини, контрольний термін і номер придатності вакцини. Реакція на введення. реакція Місцева: гіперемія шкіри діаметром до 2 см протягом доби перших і слабке короткочасне печіння — є реакцією нормальної організму на введення препарату. Загальна може: реакція виражатися в незначному підвищенні температури, що проходять, слабкості без лікування. При виникненні виражених більш місцевих, і загальних реакцій або основного загострення процесу вакцинацію слід припинити. може вакцинація бути продовжена після повного клінічних зникнення проявів загальної реакції на введення Все. вакцини випадки більш виражених місцевих і загальних реакцій у хворого повинні бути обґрунтовані занесені і лікарем у відповідний документ.

Протипоказання. 1. Герпетична активної в інфекція стадії (рецидив). Вакцинація проводять не чим, раніше через 2 тижні з моменту зникнення проявів клінічних; при офтальмогерпесе-не раніше, ніж місяць 1 через. 2. Гострі інфекційні та неінфекційні захворювання, період включаючи реконвалесценції. Вакцинацію проводять не раніше, через що 30 днів після одужання. 3. Хронічні стадії в захворювання загострення або декомпенсації 4. Злоякісні Вагітність. 5. новоутворення. 6: Алергічні захворювання, медикаментозна алергія до інших і гентаміцину антибіотиків з цієї групи, а також білку курячого яйця. Після загострення алергічних бронхіальна (захворювань астма, кропив’янка і ін) вакцинацію можна раніше не проводити, ніж через 1 місяць після початку ремісії. Форма випуску. Вакцину випускають в коробку по 0,3 мл В ампулах вкладають 10 ампул препарату, 2 ампульних інструкцію і ножа по застосуванню. Умови зберігання та транспортування. сухому Зберігають у темному приміщенні при температурі 2 — 8 °С. усіма Транспортування видами критого транспорту при Строк 2 — 8 °С. температурі придатності. 2,5 року. Виробник. НДІ сироваток і вакцин, М. Санкт-Петербург.

Папілома статевого члена.

Рак статевого члена — МКБ 10 C60 MeSH D010412 D010412 Рак статевого члена онкологічне захворювання, пов’язане з розвитком злоякісного новоутворення в запалі (еректильної [1]) тканини. Поширеність даного онкологічних … Вікіпедія.

Папіломи -? Папіломавірус людини Наукова класифікація Царство: Віруси Сімейство: Papovavir >Вікіпедія.

Вакцина проти вірусу папіломи людини — цю статтю слід вікіфікувати. Будь ласка, оформіть її згідно з правилами оформлення статей. Вакцина проти вірусу папіломи людини група біологічних препаратів, призначених для лікування і про … Вікіпедія.

БУШКЕ – ЛЕВЕНШТЕЙНА ПУХЛИНА — (описана А. Buschke і американським лікарем німецького походження L. W. Lеwenstein, 1885-1959; синоніми – веррукозная карцинома статевих органів, гігантська злоякісна кондилома, карциномоподобная кондилома, кондилома загострена… … Енциклопедичний словник з психології та педагогіки.

Статевий член — I Статевий член (penis) зовнішній чоловічий статевий орган. Утворений двома печеристими тілами і одним губчастим. Розрізняють головку, тіло і корінь П. ч. запалі тіла мають циліндричну форму. Їх задні кінці загострені, розходяться в сторони у вигляді… … Медична енциклопедія.

Етіологія злоякісних пухлин — Цю статтю слід викифицировать. Будь ласка, оформіть її згідно з правилами оформлення статей. Загальна причина злоякісного росту недостатня активність факторів протипухлинного захисту, що об’єднуються в систему антибластомн … Вікіпедія.

Сечовипускальний канал — I сечовипускальний канал (urethra; синонім уретра) вивідний проток сечової міхура, по якому сеча виводиться з організму назовні. Анатомія і гістологія сечовипускальний канал (рис. 1) починається на дні сечового міхура (Сечовий міхур)… … Медична енциклопедія.

Хворобливий статевий акт — Для поліпшення цієї статті бажано?: Вікіфікувати статтю. Проставити для статті більш точні категорії … Вікіпедія.

ВПЛ -? Папіломавірус людини Наукова класифікація Царство: Віруси Сімейство: Papovavir >Вікіпедія.

ПВЧ -? Папіломавірус людини Наукова класифікація Царство: Віруси Сімейство: Papovavir >Вікіпедія.

Папілома на шкірці статевого члена.

Схожі і рекомендовані питання.

Пошук по сайту.

Що робити, якщо у мене схожий, але інше питання?

Якщо ви не знайшли потрібної інформації серед відповідей на це питання , або ж ваша проблема трохи відрізняється від представленої, спробуйте поставити додаткове запитання лікаря на цій же сторінці, якщо він буде по темі основного питання. Ви також можете задати нове питання , і через деякий час наші лікарі на нього дадуть відповідь. Це безкоштовно. Також можете пошукати потрібну інформацію в схожих питаннях на цій сторінці або через сторінку пошуку по сайту . Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви порекомендуєте нас своїм друзям в соціальних мережах .

Медпортал 03online.com здійснює медконсультації в режимі листування з лікарями на сайті. Тут Ви отримуєте відповіді від реальних практикуючих фахівців у своїй галузі. Зараз на сайті можна отримати консультацію по 48 напрямами: алерголога , анестезіолога-реаніматолога , венеролога , гастроентеролога , гематолога , генетика , гінеколога , гомеопата , дерматолога , дитячого гінеколога , дитячого невролога , дитячого уролога , дитячого хірурга , дитячого ендокринолога , дієтолога , імунолога , інфекціоніста , кардіолога , косметолога , логопеда , лора , мамолога , медичного юриста , нарколога , невропатолога , нейрохірурга , нефролога , онколога , онкоуролога , ортопеда-травматолога , офтальмолога , педіатра , пластичного хірурга , проктолога , психіатра , психолога , пульмонолога , ревматолога , рентгенолога , сексолога-андролога , стоматолога , уролога , фармацевта , фітотерапевта , флеболога , хірурга , ендокринолога .

Ми відповідаємо на 96.32% питань .

Папілома статевого члена.

Вуздечка у чоловіків виконує важливу функцію. Проблеми виникають при занадто короткій вуздечку. Папілома – це загальна назва доброякісних утворень шкіри і слизових оболонок. Клініка іхілов в ізраїлі це сучасне обладнання, краща клініка ізраїлю, кращі. Вся інформація про захворювання рак трахеї людини на порталі eurolab-причини. Синдром лериша — це переважно атеросклеротичне ураження області біфуркації. Прейскурант на прийом фахівців і медичні послуги.

Рідина в матці – це скупчення рідкого секрету в матковій. Має сенс пройти повторний курс, жінка 73 роки пила таблетовані препарати. Основи сексології курс практичної сексології. Фундаментальна праця класиків сексології у.

Pictures: Папілома статевого члена.

Яка небезпека утворення папіломи у чоловіків на голівці члена. Основні симптоми захворювання і методи лікування папіломи навколо головки. Чим небезпечна поява папілом на голівці статевого члена кондиломи статевого члена. Способи зараження, діагностика, лікування та профілактичні заходи вірусу. Папіломи на голівці статевого члена — це серйозна проблема, необхідна ретельного лікування і спостереження у фахівця. По суті, це перша. ВПЛ у чоловіків симптоми і шляхи зараження.

Як виглядають папіломи на члені. Способи лікування папілом на голівці члена у чоловіків. Але у деяких чоловіків на голівці і на стовбурі статевого члена, слизовій оболонці. Папілома у чоловіків становить небезпеку і для їх партнерок. Папілома, що локалізується на статевих органах, є невеликим. Крім статевого члена, лікар проводить огляд мошонки, пахової області і. У чоловіків генітальні папіломи найчастіше вражають крайню плоть і голівку статевого члена.

В той же час вони можуть зустрічатися на шийці в. Кондиломи, папіломи статевого члена і уретри. Доброякісні новоутворення вірусної етіології. Загострені кондиломи-це. Папіломи на члені — досить поширене заразне. Папіломи на голівці статевого члена можуть стати наслідком будь-яких. Частіше виникає у чоловіків.

Іноді поєднується з гострими кондиломами статевого члена.

Папіломи на голівці статевого члена.

Одним з небезпечних захворювань статевого члена є папілома. Невусная папілома, на думку медиків, є ранньою стадією раку статевого члена. Папіломи на статевому члені відносяться до захворювань, які мають пухлинну природу і можуть переходити в злоякісну пухлину в тому випадку, якщо хвороба не піддається лікуванню на ранніх стадіях. Ознакою розвитку пухлини від невусной папіломи на голівці статевого члена є звуження крайньої плоті, скупчення і застою смегми в крайній плоті. Виходячи з лікарської практики, часто трапляється приховане поява папіломи, при якому відсутні явні симптоми на ранніх стадіях. Діагностування і виявлення недуги в такому випадку не може. Тривалий час папілома може розвиватися під крайньою плоттю статевого члена без явних зовнішніх проявів. У більшості випадків, папіломи помічаються лише при певних ускладненнях, до яких призводить процес запалення. Через прихованого характеру захворювання, багато пацієнтів звертаються до лікаря лише через рік після початку розвитку папіломи на статевому члені. Фото цього захворювання можна знайти в інтернеті, і в разі, якщо виникли підозри на це захворювання необхідно звернутися до лікаря, щоб уникнути подальшого розвитку хвороби.

Враховуючи той факт, що невусная папілома являє собою початкову стадію раку статевого члена, лікування папіломи на статевому члені передбачає кардинальні методи лікування, які не мають явних відмінностей від лікування при онкологічних захворюваннях. Успішність лікування даного захворювання буде прямо залежати від своєчасності виявлення захворювання. Перед лікуванням необхідно провести чітку діагностику і визначити ступінь розвитку, яка була досягнута захворюванням. Видалення папілом на статевому члені дуже складний процес, що передбачають щадне хірургічне втручання, так як статевий член є ніжним органом. У тому випадку, якщо захворювання досягло крайньої стадії розвитку, єдиним можливим варіантом позбавлення від захворювання є повна ампутація пеніса.

Така хвороба як хламідіоз широко поширена.

Збудник хламідіозу, так званий.

Хламідіоз серйозне захворювання, яке не.

Проблема хламідіозу широко поширена в.

Прийом фінастериду не чинив негативного впливу на якість життя пацієнтів, включених у дослідження Prostate Cancer Prevention Trial (PCPT), згідно з результатами дослідження, опублікованими.

МикроРНК, коротка низькомолекулярна РНК, яка бере участь у регуляції експресії генів, змінює активність андрогенних рецепторів, які відіграють важливу роль у патогенезі раку простати.

Всі права захищені 2011-2014 будь-яке копіювання інформації з сайту заборонено.