папіломи ніж лікувати

ЧИМ ЛІКУВАТИ ВІРУС ПАПІЛОМИ.

СТВОРИТИ НОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ.

Але Ви — неавторизований користувач.

Якщо ви реєструвалися раніше, то » залогіньтесь «(форма логіна в правій верхній частині сайту). Якщо ви тут вперше, то зареєструйтесь.

Якщо Ви зареєструєтесь, то зможете надалі відстежувати відповіді на свої повідомлення, продовжувати діалог в цікавих темах з іншими користувачами і консультантами. Крім цього, реєстрація дозволить вам вести приватне листування з консультантами та іншими користувачами сайту.

Наслідки вірусу папіломи у чоловіків: чи може одна людина заразити всю сім’ю.

До новоутворень шкіри відносять кондиломи, бородавки, папіломи. У їх виникненні бере активну участь вірус папіломи. Крім зовнішньої неестетичності, новоутворення загрожують наслідками для жіночої статі. Тому вірус папіломи у чоловіків вимагає діагностики та лікування.

Зміст.

Відео: видалення папілом на голівці статевого члена ↑

Чим загрожує вірус чоловікові ↑

Якщо відбулося зараження, організм здорового чоловіка зможе витримати атаку вірусу, змусивши його самоусунутися. Але імунна система повинна бути в порядку. Другий варіант розвитку подій: вірус оселиться, буде тихо сидіти» в замороженій, латентній стадії, себе не проявляючи. Ця стадія ВПЛ для чоловіка абсолютно безпечна, але він вже є небезпечним носієм і буде передавати інфекцію іншим людям. Найнеприємніший результат зараження-активізація вірусу, його шкідницька діяльність в епітеліальній тканині. Він починає проникати в ДНК кожної клітини, змінюючи її, викликаючи неконтрольований ріст, поділ епітелію. В результаті на шкірі можуть з’явитися бородавки, папіломи, кондиломи. Ще гірше, коли новоутворення вибирають місцем свого розвитку слизові (гортань, стравохід) або статеві органи. Там їх усунути важче, є ризик переродження в злоякісні пухлини. Правда, у жінок такий результат зустрічається значно частіше, але чоловікам теж варто побоюватися: можна «заробити» плоскоклітинний рак статевого члена, спровокований ВПЛ.

Починається рак як нешкідливий зовні наріст на шкірі геніталій. На голівці пеніса з’являється новоутворення. Воно може виглядати як невелике ущільнення або папілома-грибок на ніжці. З’ясувати, рак це чи ні, зможе тільки лікар. Найчастіше освіта направляється на біопсію після його видалення. Якщо вчасно не видалити ракову пухлину, вона почне виразки. Виразка може бути глибокою, руйнувати тканини, провокувати кровотечі. Завдяки хорошому кровопостачанню статевого органу, рак швидко метастазує. До ураженої виразками поверхні приєднується вторинна інфекція – бактеріальне запалення, нагноєння, біль, підвищення температури. У запущених випадках можливо саморуйнування головки статевого члена. Лікування складне – спочатку видалення пухлини, потім хіміотерапія.

Діагностика папілома-вірусу ↑

Важливо регулярно проводити самообстеження, оскільки папілома часто виглядає як невеликий наріст над здоровою шкірою, який не відрізняється за кольором від решти тканини. В глибині може бути видно посудину, що надає новоутворення більш насичений рожевий відтінок. Звертайте увагу на свербіж, печіння, відчуття стороннього тіла під шкірою. Зазвичай не спостерігається нагноєнь і запалень, але при випадковому травмуванні новоутворення може кровоточити.

Розпізнати і вилікувати папіломи у чоловіків може уролог, андролог або дерматовенеролог. Після візуального огляду лікар призначить аналізи.

Полімеразна ланцюгова реакція визначає наявність вірусу в організмі, визначає його штам, рівень онкогенності. Сучасним способом діагностики є Digene-тест. Він допомагає прогнозувати розвиток захворювання, встановлюючи навантаження вірусу на організм. Гомо — і бісексуалам рекомендується здати Анальні цитологічні мазки.

Як впливає ВПЛ чоловіка на його жінок ↑

Інфікований чоловік – серйозна загроза для здоров’я оточуючих жінок, зокрема – для всіх дам його сім’ї.

Якщо чоловік не одружений, то першою, кого він може заразити, буде його дівчина, тому що через сексуальні контакти вірус передається миттєво. До групи ризику потраплять мама, сестра і всі жінки, хто витирається одним рушником, ходить босоніж в одній ванній, тому що побутовий спосіб зараження ВПЛ теж можливий.

Якщо чоловік сімейний, першою «під обстріл» вірусу потрапить дружина, потім дочки.

Для лікування папілом наші читачі успішно використовують Папилюкс. Читати далі > > >

Вірус загрожує чоловікам раком пеніса і ануса.

У жінок і чоловіків на розвиток вірусу буде впливати рівень імунітету.

Розглянемо, як поводиться ВПЛ в ослабленому жіночому організмі, який не бореться з інфекцією:

В залежності від штаму вірусу почнуть з’являтися новоутворення. Їх доведеться видаляти хірургічним шляхом. Якщо в жіночий організм потрапив онкогенний штам, оселився в органах статевої системи, він викликає рак шийки матки. Пухлини у жінок найчастіше викликають віруси №16 і 18. Для чоловіків вони не небезпечні, тому носіїв ВПЛ під такими номерами навіть не лікують. Виходить, що в сім’ї буде постійна загроза інфікування для всього жіночої статі, навіть якщо чоловік поняття не має, заражений він цими штамами чи ні. Вихід один: здавши аналізи, дізнатися точно, чи є в крові ВПЛ. Якщо жінка підхопила вірус в період вагітності, в 100% випадків народиться інфікована дитина (якщо мама не пролікувалася і народжувала сама). Адже саме в момент пологів і відбувається зараження. Тоді ваш малюк ризикує отримати вірус з самого народження, а у дітей він проявляє себе папіломами і кондиломами гортані. Вони можуть настільки розростатися, що доведеться оперувати дитину.

Гортань дитини може практично повністю перекриватися папіломами, не даючи йому нормально ковтати, дихати.

Тому перед плануванням сім’ї чоловікові важливо обстежитися на ВПЛ, щоб не стати загрозою для здоров’я близьких.

Шляхи зараження вірусом папіломи ↑

Самий великий спосіб зараження – статевий. Не думайте, що презерватив зможе вберегти від напасті. Будь-який контакт: оральний, анальний або традиційний, навіть поцілунки можуть стати воротами для проникнення ВПЛ. Звичайно, в сім’ї ризик заразитися від дружини мінімальний (якщо точно знати, що вона не зраджує і ще не заражена), а ось від подружок ймовірність висока. Ви ж не питаєте перед статевим актом довідку про здоров’я. За статистикою практично 90% дорослого населення мають в крові вірус папіломи. І велика частина-жінки.

Встановлено, що вірус любить «селитися» в жіночому організмі до 25 років. Чим молодша ваша подружка, тим більша ймовірність того, що вона заражена. Тому зав’язуючи сексуальні відносини з молодими дівчатами, пам’ятайте не тільки про відповідну статтю закону, але і про ймовірність зараження. Навіть невинність не виключає того, що дівчина заражена, бо вона могла займатися іншими формами сексу, що не вимагають повного контакту партнерів.

Джерелом інфекції також може стати басейн або пляж, де підвищена вологість, а шкіра практично нічим не захищена. У таких закладах будь-яка мікротравма сприяє проникненню ВПЛ.

Не виключений ризик зараження в медичних або косметологічних закладах, де до вас на прийомі побувала пацієнтка з папілома-вірусом. Інфекція може проникнути через руки лікаря (якщо не вимив), через медичні рукавички та інструменти (якщо вони використовуються багаторазово).

Хоча ризик зараження високий, ваша імунна система може забезпечити відмінну блокаду, якщо ви здорові, активні, не маєте шкідливих звичок.

Вірус в ослабленому організмі чоловіка ↑

Вік, хвороби, незбалансоване харчування, шкідливі звички збільшують шанси на зараження. Потрапивши в ослаблений організм, ВПЛ, не зустрічаючи належного опору імунної системи, починає впливати на ДНК епітеліальних клітин. В результаті з’являється спочатку одна невелика папілома у чоловіків, потім кілька. А якщо не відновити здоров’я, вони будуть доставляти дискомфорт, провокувати розвиток пухлин.

Вірус у чоловіків більшою мірою небезпечний для всіх жінок, які контактують з інфікованим, ніж для самого носія.

Залежно від типу ВПЛ, новоутворення можуть з’явитися в будь-якому місці: на шиї, грудях, пахвах, в порожнині рота. Але найбільш проблемними вважаються загострені кондиломи на геніталіях, в області промежини. Чоловічий статевий член новоутворення «атакують» зовні і всередині. Улюблені місця – вуздечка, вінцева борозна. Особливих проблем загострені папіломи чоловікам не доставляють, але можуть викликати біль, свербіж, при статевих контактах кровоточити, доставляючи дискомфорт.

Наявність будь-якого новоутворення на статевих органів – привід для походу до лікаря. Тільки аналізи можуть визначити, онкогенний штам або неонкогенный викликав утворення папілом. Онкогенні болячки вимагає негайного видалення, оскільки з часом розростаються, провокуючи розвиток ракової пухлини статевого члена або прямої кишки. Це дозволить вчасно вдатися до допомоги медиків.

Профілактика і лікування папілом ↑

Перед тим, як лікувати папіломи, лікар відправляє кров на визначення типу вірусу. Деякі штами, що не призводять до злоякісних пухлин, не лікують. Зовнішні прояви (папіломи, кондиломи та ін) видалять одним з хірургічних способів, а чоловікові запропонують імунотерапію, щоб організм самостійно впорався з вірусом.

Уникнути зараження онкогенним штамом, який може привести до раку матки у коханої жінки, допоможе вакцинація. Для чоловіків є одна вакцина – американський препарат Гардасил, який вводять внутрішньом’язово в плече, тричі протягом півроку.

Але головним засобом від папілом залишається профілактика. Будьте розбірливі в статевих зв’язках, не користуйтеся чужими речами і підтримуйте імунітет здоровим способом життя.

По секрету.

Ви коли-небудь намагалися позбутися папілом? Судячи з того, що ви читаєте ці рядки — перемога була не на вашому боці.

І ви вже думали про лазерне видалення або інші процедури? Воно й зрозуміло, адже папіломи — це дискомфорт, мінус для вашої зовнішності і ризик розвитку онкології.

Але можливо правильніше видаляти не наслідок, а причину? Тому ми вирішили рекомендувати статтю про безпечний спосіб лікування бородавок і папілом. Читати статтю >>