що пити від папілом

Лікування вірусу папіломи людини. рекомендації фахівця.

Папілома вірус живе в нашому організмі постійно, але помічаємо ми її тільки тоді, коли він активізується. Це може бути пов’язано зі зниженням імунного статусу організму, загостренням інших інфекцій статевої сфери.

На психологічному рівні загострення папіломавірусу показує, що людина невпевнена в собі, у своїй сексуальності, що він не довіряє любові і не вірить в те, що любов існує. Часто буває, що ця людина була ображена в дитинстві, недоотримав батьківської любові, в тому числі отримував мало любові від мами у внутрішньоутробний перцод. Щоб прискорити лікування загострення, викликаного папіломавірусом, необхідно навчитися прощати, долати страхи, навчитися любити світ, радіти тому, що світ існує для тебе і в ім’я тебе. Зрозуміти, що весь світ тебе любить.

Зовні папіломи добре лікувати ефірними маслами — їх можна знайти в аптеці. 5-6 крапель ефірного масла треба накапати в 10 мл рослинного ( наприклад, масла зародків пшениці, мигдального, персикового або звичайного соняшникової) і змащувати папіломи 2 рази в день. Ви можете придбати будь-яке з ефірних масел — кедра, ялівцю, сосни, туї, ялини, чайного дерева. Всі ці масла мають потужну антивірусну і проти — прозапальну дію. Якщо папіломи турбують дуже сильно, то на шкірі ( але не на слизових оболонках) ви можете змащувати їх чистим ефірним маслом, але так, щоб здорові ділянки шкіри не захоплювати. Якщо у вас чутлива шкіра, то не використовуйте ефірні масла, тим чистіші.

Якщо ефірних олій у вас немає, або у вас на них алергія, то приготуйте собі масляні екстракти, які можна використовувати не тільки зовні, але і приймати всередину. Зберіть 400 кольорів календули, залийте їх 0,5 л рослинного масла, яке попередньо підігрійте до гарячого стану на водяній бані. Дайте настоятися квітам в маслі протягом тижня, потім відіжміть і приймайте по 10 крапель масляного екстракту календули 2 рази в день вранці і ввечері під час їжі. Також змащуйте папіломи 2 рази на день цим екстрактом. Курс лікування 21 день.

Після закінчення курсу лікування масляним екстрактом календули пролікувати протягом 21 дня масляним екстрактом туї. Ви можете купити для лікування і гомеопатичне масло туї в аптеці.

Також можна використовувати пагони туї 10 днів. Візьміть 10-12 молодих пагонів туї, залийте їх 100 г розігрітого на водяній бані рослинного масла. Дайте настоятися 10 днів, періодично струшуючи, потім відіжміть і також змащуйте хворі місця і пийте екстракт по 10 крапель під час їжі — все це по 2 рази в день.

Наступний курс лікування починайте відразу після лікування туєю, і він також повинен тривати 21 день. Зробіть масляний екстракт чистотілу. 3-5 великих рослин під час цвітіння залийте нагрітим на водяній бані до гарячого стану рослинним маслом — 200 грамів, дайте настоятися 10 днів, відіжміть і приймайте по 10 крапель під час їжі 2 рази в день, а також змащуйте шкіру з папилломами 2 рази в день.

Курс лікування кожної з трав повинен бути повторений вами тричі.

Корисно використовувати для лікування глину, але перед використанням потримайте її на сонці, щоб посилити її лікувальні властивості. Якщо ви придбали глину не в аптеці, то простежте, щоб вона була ретельно очищена від піску і каменів, просіяна через дрібне сито. Для вірності ви можете кілька разів розмішати глину в холодній воді, щоб на дно осіли домішки. Коли домішки осядуть, зливайте воду в чистий посуд і чекайте, щоб осіли на дно більш дрібні домішки, і так робіть кілька разів поспіль. Потім дайте воді відстоятися, злийте її, а глину з дна висушіть, потолките в порошок і ще раз просіяти через дрібне сито. Перед використанням викладіть глину на сонячне світло, але тільки не в металевому посуді. Не використовуйте також металеві ложки для розмішування глини-користуйтеся порцеляновими або дерев’яними. 1 чайну ложку глини розмішуйте в склянці води і випивайте на ніч. Якщо від цього почнуться запори ( а це є ознакою того, що глина почала збирати бруд у вашому кишечнику), то беріть не цілу ложку, а тільки половинку. Також підмивайтеся перед сном світлою глиняною водою.

лікар натуро-терапевт Скворцова Г. Г.