що таке папилома

Що таке папілома.

Папілома – це доброякісне утворення, яке розвивається з плоского епітелію.

Крім неестетичного виду і дискомфорту, який вони можуть викликати розростаючись, папіломи небезпечні ймовірністю утворення раку, особливо у жінок.

Причини появи Папіломи.

Причиною появи папіломи у людини виступає вірус папіломи, який однаково вражає чоловіків і жінок, але найчастіше людей зі зниженим імунітетом і практикують безладні статеві зв’язки. При попаданні в організм, вірус папіломи проникає в базальні клітини епітелію, де активно розмножується. Виникнення на шкірі папіломи або бородавки свідчить про високу активність вірусу.

Основні симптоми Папіломи.

Багато папіломи, що локалізуються на шкірі, не супроводжуються особливою симптоматикою. Іноді поява папіломи дає про себе знати сверблячкою і легким поколюванням. Поверхня папіломи як правило нерівна, колір варіюється від білого до темно-коричневого. Виникнути папілома може на будь-якому місці: на шиї, в пахвовій западині, на століттях і т. д.. Особливо часто папілома зустрічається на статевих органах.

Діагностика та лікування Папіломи.

У більшості випадків діагностика папілом не представляє особливо праці. Вони легко виявляються в ході огляду гінекологом або дерматологом. Для діагностики вірусної природи захворювання застосовується метод ПЛР-діагностики, а так само метод біопсії. На даний момент лікування папілом проводиться шляхом висічення. Відомі наступні методи висічення папілом: кріодеструкція, видалення радіоножем, лазерне видалення, електрокоагуляція, хірургічний спосіб.

Профілактика Папіломи.

Для профілактики зараження вірусом папіломи людини, рекомендується:

Вести здоровий спосіб життя; Підтримувати правильне харчування; Проводити своєчасну обробку ран; Відсутність стресових ситуацій; Підтримувати свій імунітет; Не вступати у випадкові статеві стосунки; Не відвідувати публічні місця великою вологістю: лазні, сауни, басейни; Дотримувати особисту гігієну.

Лікування атопічного дерматиту-один з пріоритетних напрямків роботи клініки «Сімейна».

Запис на прийом до лікаря дерматолога.

Обов’язково пройдіть консультацію кваліфікованого фахівця в області дерматології та шкірних захворювань в клініці «Сімейна».