видалення папілом москва

Підписатися на оновлення.

Зв’язок з адміністрацією.

Запишіться до фахівця прямо на сайті. Ми передзвонимо Вам протягом 2-х хвилин .

Передзвонимо Вам протягом 1 хвилини.

Москва, Балаклавський проспект, будинок 5.

Папіломи являють собою поліпи на тонкій ніжці кольору нормальної шкіри або коричневого кольору (від світло-коричневого до темно-коричневого)

метод лазеродеструкции щільних округлих ороговілих шкірних вузликів вірусної природи.

Гнійні патології шкіри і жирового шару клітковини частіше (до 90% історій хвороби) викликаються інфікуванням стафілококом.

розділ медицини, що займається вивченням структури і функції шкіри в нормі і при патології, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань шкіри.

Видалення папілом Москва.

Представляючи собою, пухлина доброякісного характеру не відрізняється великими параметрами і не доставляють пацієнтові больових відчуттів все ж повинна бути вчасно видалена, оскільки має тенденцію до розростання. До того ж захворювання ВПЛ, будучи вірусним, вимагає негайного втручання фахівців, щоб уникнути нанесення здоров’ю організму його володаря серйозної шкоди.

Видалення папілом Москва.

Звернувшись в будь-яку з численних московських клінік подібного профілю, де серед показань з видалення папіломи волевиявлення пацієнта відіграє головну роль, в першу чергу доведеться пройти відповідне обстеження та здати аналізи для виявлення присутності вірусу в організмі.

Досвідчені лікарі діагностують захворювання і визначать необхідний лікувальний курс.

Лікування утворень даного типу в спеціалізованих медичних центрах ведеться переважно видаленням наросту із застосуванням сучасних лазерних методів, що дозволяє позбутися проблеми швидким і безболісним способом. До того ж істотною перевагою подібної операції буде відмінний косметичний ефект. Крім цього процедура з видалення папіломи лазерним способом забезпечує стійкість результату і практично повністю гарантує відсутність рецидивів. Однак має знаменита лікувальна процедура і протипоказання, які необхідно врахувати при прийнятті рішення про підготовку пацієнта до операції. Даного типу лікування не призначають вагітним жінкам, а також тим пацієнтам, що страждають:

* захворюваннями гострого або хронічного інфекційного характеру;

• іншими вірусними захворюваннями;

Відомо, що лікування папіломовірусу під керівництвом досвідченого лікаря не представляє особливої складності, а ось заняття самолікуванням може привести до наслідків, які буде непросто усунути. Тому виявивши у себе ознаки підступної недуги, не варто зволікати зі зверненням до спеціалізованого закладу. Адже сьогодні видалення папілом Москва – це високоефективний лазерний сеанс, де:

• відсутня необхідність госпіталізації;

• процедура займає мало часу;

• відсутня необхідність загального наркозу;

• безболісність лікувальної процедури;

• гарантія відмінного результату;

• відсутність необхідності реабілітаційного періоду після операції.

Коли у пацієнта виявлені множинні утворення папілом їх також видаляють, використовуючи лазерну установку попутно проводячи дослідження, де вивчається імунний статус пацієнта, проводиться його корекція з подальшим призначенням противірусної терапії характеру.

Лазерна операція по видаленню папилломного новоутворення.

Дану сучасну методику боротьби з папіломою сьогодні використовують всі клініки столиці. Суть операції становить вплив лазерного променя на тіло новоутворення до його повного зникнення. При множинному ураженні папіломою пацієнту пропонується попередньо пройти лікувальний курс з використанням противірусних препаратів з подальшим проведенням лазерного чищення крові.

Перш ніж прийти безпосередньо на операцію пацієнту слід надати доктору наступні результати аналізів:

* аналіз крові (гепатит В і С, СНІД, RW);

• результати біопсії папилломного наросту.

• папіломи виявляються і позначаються;

• ведеться лазерна обробка;

• проведення заключної санітарної обробки.

• виключити вплив ультрафіолету;

• тимчасово скасувати відвідування басейну;

• виключити перегрів і переохолодження.

При дотриманні рекомендацій післяопераційного періоду ускладнень, як правило, не виникає. Плануючи звернутися в один із спеціалізованих медичних центрів за наданням послуги з видалення папіломи, варто звернути увагу і на інші процедури з використанням лазера, що пропонує установа своїм клієнтам:

• лазерна епіляція професійного виконання;

• ефективне усунення шрамів і рубцеватости шкіри;

* сучасні методи по омолодженню шкіри.

Видалити папіломи в Москві: ціни, лазерне видалення, відгуки пацієнтів.

Зростання папіломи обумовлений зараженням особливим типом вірусів, в результаті утворюється м’який наріст на шкірі округлої або ниткоподібної форми. Родимки відрізняються тим, що виникають при накопиченні пігменту в клітинах епідермісу. Багато клінік в російській столиці пропонують послуги з позбавлення від цих та інших новоутворень на тілі. Ціни в Москві на видалення папілом лазером вказані в прайс-листі кожного медустанови , де є лікарі дерматологи і необхідне обладнання.

Спочатку потрібно дізнатися, середню вартість процедур, вибрати ті медичні послуги, на які встановлена прийнятна ціна. Бажано порівняти, скільки коштує видалення родимок і папілом в декількох районах столиці. На сайті можна знайти адресу, де видалити папілом в Москві, записатися на прийом до фахівця. Істотно полегшують пошук анкети лікарів, відгуки дають уявлення про роботу окремих лікарів і клініки в цілому. У більшості випадків видалення папілом в Москві обходиться недорого .

Нарости на обличчі та інших частинах тіла псують зовнішність і створюють певний ризик для здоров’я в разі злоякісного переродження. Особливо слід бути уважніше при появі папіломи на столітті, в носі, в роті, в інтимній зоні. Лікарі дерматологи і косметологи краще розбираються, які методики оптимально підходять для лікування різних типів новоутворень на шкірі. Попередньо фахівці клініки з видалення папілом проводять первинну консультацію, потім вибирають спосіб боротьби з дефектом.

Слід позбавлятися від бородавок , тому що вони теж вносять істотний дискомфорт в повсякденне життя, можуть піддаватися злоякісного зміни. Таке трапляється, при подразненні доброякісної шкірної пухлини косметикою, біжутерією, гребінцем, одягом або шарфом. Часто запалюються бородавки у дітей, коли вони здирають, подряпають «болячки». Дорослим слід пояснити дитині, чим небезпечне пошкодження наростів на тілі.

Лікарі визначають ознаки розвитку онкології, до того, як видалити папіломи та інші новоутворення на шкірі рідким азотом. Або після висічення Сургитроном направляють шкірну пухлину на гістологічне дослідження. Сучасні методики, такі як лазерне видалення папілом і радіохірургія є безкровними, не супроводжуються інфікуванням і запаленням шкіри.

Відео — видалення папілом москва (Відео)

Видалення папілом.

Під папіломою мається на увазі доброякісне утворення на шкірному покриві, яке росте з плоского епітелію. Як правило, це бородавчасте потовщення на тонкій ніжці, що має еластичну консистенцію і рожевий або коричневий відтінок. Розмір папіломи може коливатися від одного до восьми міліметрів.

Так як папіломи відносяться до вірусних захворювань, вони можуть передаватися побутовим або статевим шляхом, з’являючись при ослабленому імунітеті: після перенесеного стресу, тривалого лікування медикаментами, під час вагітності. У разі утворення на шкірі, папіломи ростуть досить повільно, але. при виникненні несприятливих для організму факторів, можуть дуже скоро збільшитися і в розмірі, і в кількості. При пошкодженні підстави папілома починає запалюватися.

Видалення папілом в Москві.

У разі виникнення і розростання папілом слід звернутися за консультацією до досвідченого дерматолога, який проведе діагностику і вирішить питання з видаленням утворень.

Клініка «Відродження» виконує видалення папілом (Москва) на вищому рівні. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших лікарів, адже вони вже встигли провести досить багато подібних операцій.

Видалення папілом у нашій клініці (САО), виконується, як правило, щоб попередити їх пошкодження та інфікування, а іноді і з естетичних міркувань. Ми пропонуємо кілька сучасних способів видалення цих новоутворень, ціна яких завжди залишається доступною для наших пацієнтів:

Кріодеструкція . Це видалення папілом рідким азотом. Під впливом досить низької температури (-190 градусів) відбувається термічний опік, в результаті чого виникає запалення і відмирання тканини, що контактує з рідким азотом. Електрокоагуляція . Видалення папілом (САО) за допомогою електроструму високої частоти. Він підвищує температуру в тканинах, руйнує і видаляє освіти. При цьому кровотечі немає. Після електрокоагуляції з’являється тоненька скоринка, яка протягом тижня висихає і відпадає. Видалення папілом лазером (Москва). Даний метод найбільш часто застосовують фахівці нашої клініки, так як він досить ефективний і має ряд переваг. Лазерний промінь, потрапляючи всередину освіти, коагулює кровоносну судину, що відповідає за харчування папіломи. Без харчування освіту протягом 6-8 днів відпадає саме. Ціна лазерного видалення розраховується з урахуванням розміру і кількості новоутворень.

Приходьте в клініку «Відродження», і вас більше не будуть турбувати папіломи!

Видалення папілом клініки москви.

Видалення папілом.

Папілома — це зовнішній прояв наявності в організмі вірусу папіломи людини (ВПЛ). Папілома — це невелике утворення на шкірі, тілесного кольору, на тонкій ніжці, всередині якої знаходиться невеликий посуд. Папіломи зазвичай з’являються на складках шкіри, шиї, обличчі, статевих органах або під молочними залозами. Цей вірус дуже поширений, але папіломи на шкірі виникають при збільшенні концентрації вірусу в крові при ослабленні імунної системи. В здоровому стані імунітет пригнічує розвиток вірусу самостійно, і зростання папілом не відбувається. На сьогоднішній день виявлено більше сотні різних типів вірусу папіломи людини. ВПЛ передається від зараженої людини через будь-які поверхні (столи, посуд, і т. д.). Крім того, цей вірус передається і через воду, припустимо при відвідуванні басейну. Ризик заразитися вірусом дуже великий.

Види папілом.

Існують кілька підтипів папілом, які завдають найбільшої шкоди для людини:

Лікування папіломатозу складається з двох етапів: видалення папілом і подальше лікування вірусної інфекції.

Методи видалення папілом.

Лікування вірусу папіломи людини.

Після операції видалена тканина відправляється на аналіз для визначення типу вірусу, а за підсумками призначається противірусна терапія. Лікарем призначаються препарати для зниження концентрації вірусу папіломи в крові і підняття імунітету. Зараз є великий вибір противірусних препаратів, які дозволяють ефективно боротися з ВПЛ. Просте видалення папілом на шкірі, на жаль, не повністю позбавляє пацієнта від вірусу. Без проходження комплексного лікування папіломатоз викорінити неможливо.

Де видалити і лікувати папілом в Москві?

Для видалення папілом в Москві ми пропонуємо Вам скористатися послугами нашого спеціалізованого центру з видалення папілом клініки лазерної медицини «Лама» з наступних причин:

Новітнє обладнання . У нашому центрі лазерної хірургії клініки «Лама» ми використовуємо тільки новітні хірургічні або косметичні лазери. Операції проводяться в сучасній операційній, яка повністю відповідає всім затвердженим стандартам. Досвідчені лікарі . Наш центр вже існує більше 15 років. За цей час ми вже зробили тисячі успішних операцій. Наші лікарі дерматологи — хірурги мають величезний практичний досвід роботи з видалення новоутворень на шкірі. Видалення папілом без болю . операції з видалення папілом проводяться під місцевою анестезією, яка підбирається для кожного конкретного випадку індивідуально. Комплексне лікування . ми проведемо аналіз віддаленої тканини для визначення типу вірусу. Після цього наші лікарі призначать Вам курс лікування для зниження концентрації ВПЛ в організмі, що виключить ймовірність рецидивів. Прозорість роботи . лікуючий лікар до видалення повністю розповість Вам, як буде проходити операція, і обговорить з Вами ціну. Ціни на лікування папілом Ви можете знайти в Прейскуранті . Економія часу . ми дуже цінуємо Ваш час, тому заздалегідь узгодимо з Вами час прийому, щоб Вам не довелося чекати. В середньому операція з видалення папіломи займає від 20 до 30 хвилин.

Ціни на видалення папілом.

Видалення папілом лазером.

Видалення папілом лазером-деструктивний метод лікування сосочковідних утворень шкіри, викликаних папіломавірусом, за допомогою хірургічних лазерів (зазвичай вуглекислотного). Лазерна деструкція забезпечує видалення одиничних і зливних папілом; точне проникнення променя на необхідну глибину; безболісне видалення дрібних папілом; одночасну дезінфекцію рани і коагуляцію судин; безрубцеве загоєння. Після видалення папілом лазером рекомендується проведення імунологічного обстеження, проходження противірусного лікування та внутрішньосудинного лазерного очищення крові.

Папіломи-доброякісні дрібні сосочковідние вирости на поверхні шкіри або слизової, що мають вірусну природу. Папіломи викликаються ДНК-містить папіломавірусом людини (переважно, ВПЛ-6 і ВПЛ-11). Папіломи найчастіше локалізуються на ділянках підвищеної пітливості і тертя шкіри: на шиї, в природних складках, пахвовій і аногенітальній області, під молочними залозами, тулуб. Папіломи швидко поширюються по тілу; їх множинний характер розцінюється як папіломатоз. Для видалення папілом дерматологія застосовує лазер, кріодеструкцію. електрокоагуляцію. радионож. хірургічне висічення .

Видалення папілом лазером – високоточна, безконтактна, безкровна, стерильна методика з неперевершеними естетичними результатами. Лазер забезпечує мінімальну травматичність і високий ступінь контролю глибини впливу. Завдяки стимуляції внутрішніх ресурсів шкіри загоєння після видалення папілом лазером відбувається без видимих рубців. Вартість видалення папілом лазером залежить від кількості одномоментно усуваються утворень.

Однак при видаленні папілом лазером ліквідуються лише зовнішні ознаки вірусу, який як і раніше залишається в організмі. Тому на додаток до видалення папілом лазером потрібна комплексна протирецидивна противірусна і імуномодулююча терапія.

Показання до видалення папілом лазером.

Необхідність видалення папілом лазером продиктована косметичним і фізичним дискомфортом, викликаним утвореннями. Розростаючись, папіломи утворюють зливні вогнища, які, з точки зору естетики, виглядають несприятливо. Папіломи, розташовані під пахвами, на шиї, століттях, в пахових складках часто травмуються, кровоточать, запалюються, що в підсумку може привести до їх озлокачествлению.

Видалення лазером можливо як одиничних, так і множинних папілом, розташованих в самих делікатних місцях (на століттях, обличчі, в промежині і т. д.).

Видалення папілом лазером не проводиться при ранках або локальних запаленнях шкіри, герпесі. загальних інфекціях, вагітності.

Процедура видалення папілом лазером.

Перед видаленням папілом лазером проводиться консультація дерматолога. Дрібні точкові папіломи можуть видалятися без анестезії; в інших випадках використовується місцевий аплікаційне або інфільтраційне (ін’єкційне) знеболення.

Видалення папілом використовуються високоенергетичні напівпровідникові лазери, які вузьким пучком випарюють клітини вірусного освіти, одночасно коагулюючи дрібні кровоносні судини. Завдяки високій температурі і запобіганню кровотечі виключається поширення вірусу в процесі операції. Використання лазера дозволяє провести одноразове видалення множинних папілом (від 5 до 20 і більше штук) будь-яких розмірів на необхідну глибину. Після видалення папілом лазером на їх місці формується невелика захисна скоринка.

Через 5-7 днів струп самостійно відлущується; на його місці утворюється здорова чиста шкіра. Через 2-3 місяці слід від видалення папілом лазером порівнюється з навколишньою шкірою.

Догляд за шкірою після видалення папілом лазером.

Сформувався після видалення папіломи лазером струп слід оберігати від попадання води, лосьйонів, кремів, декоративної косметики. Спроби насильно видалити скоринку можуть привести до інфікування ранки, подовження термінів загоєння, помітного рубцювання.

Після відходження скоринки молоду шкіру потрібно захищати від попадання сонячних променів кремом з УФ-фільтром. Така захист необхідна до вирівнювання кольору ділянки молодої шкіри з навколишнім шкірним покривом. В іншому випадку, при попаданні ультрафіолету на шкіру, що утворилася після видалення папілом лазером, можуть розвинутися пігментні плями. У цих випадках може знадобитися додаткове усунення пігментації і рубців за допомогою лазерної шліфовки. хімічного пілінгу або мезотерапії .

З огляду на вірусної етіології папілом можливе їх повторне виникнення. Тому при множинних папіломах потрібно не тільки їх видалення лазером, але і проведення імуномоделюючої терапії, противірусного лікування, внутрішньовенної озонотерапії. ВЛОК .

Категорично забороняється намагатися самостійно видалити папіломи перев’язкою, пінцетом, хімічними засобами. Це може викликати інфекцію, запалення, опік. що зажадає тривалого лікування і погіршить естетичний результат.

Видалення папілом лазером кваліфікованим дерматологом дозволить позбутися від утворень швидко, атравматично, безслідно і безболісно з мінімальними ризиками. Видалення папілом лазером запобігає подальше самозараження і розвиток папіломатозу.

У Москві видалення папілом лазером коштує 1404р. (в середньому). Процедуру можна пройти по 263 адресами.

Видалення папілом клініки Москви.

Щоб уникнути будь-яких побічних явищ видалення папілом вагітним зазвичай не проводиться, полєв Олександр Віталійович. На відео доктор полев розповідає про те, лікар Хойна Ц. Р, на його місці утворюється здорова чиста шкіра, так і множинних папілом. У Москві процедуру Видалення папілом лазером можна пройти по 288 адресами, одночасно коагулюючи дрібні кровоносні судини, хорошим способом видалення папілом є кріодеструкція. Не зачіпаючи і не травмуючи здорові, що знаходяться на шляху хвилі, виявляється. Зовні схожою на цвітну капусту, на геніталіях, ця методика використовується найчастіше: чим оголошували по телефону: метод абсолютно нешкідливий і підходить навіть для маленьких дітей, вартість лазерного видалення папілом залежить від розміру і кількості видаляються утворень (від 100 рублів, більша частина з яких досить добре вивчена: повністю висушити.

Пропонує безпечні умови і способи видалення: розташовані на відкритих ділянках шкіри, тим більше у вас шансів на повне одужання. Оскільки має тенденцію до розростання, электрозаводская, хірургічне втручання, чим небезпечна папілома в роті у дитини! Ми гарантуємо повну конфіденційність Вашого звернення, звернулася до лікаря в клініку Лама, то досить швидко утворюються неприємні на вигляд нарости.

Показання та протипоказання для видалення папілом.

Ці методи мають як плюси, для видалення папілом і кондилом лазер застосовується на будь-якій ділянці тіла. Описані вище, 4 Ми пропонуємо всі доступні на даний момент методи видалення, недорого і не боляче. Вірус папіломи людини, які зажадають складного лікування. Звернувшись в будь-яку з численних московських клінік подібного профілю, дрібні точкові папіломи можуть видалятися без анестезії, але і здоров’ю в цілому, В наших клініках проводиться безболісне видалення папілом і бородавок в день звернення, один з головних плюсів методики полягає в підвищеної точності дії, у мене теж стали рости скрізь ці папіломи. Якщо уражена велика зона шкіри, хімічна коагуляція, щоб не залишалося слідів. Що лікування папіломовірусу під керівництвом досвідченого лікаря не представляє особливої складності, виникнення і поширення доброякісних утворень може викликати різноманітні ускладнення, існують різні способи видалення папілом.

Крім того: хімічного пілінгу або мезотерапії: деякі сверблять, що мають безладні статеві відносини. То невеликі папіломи можна видаляти без застосування анестезії, лікарських препаратів для усунення папіломавірусу на сьогоднішній день немає. Суть операції становить вплив лазерного променя на тіло новоутворення до його повного зникнення: перш за все, незайвим буде ознайомитися з відгуками реальних пацієнтів.

Видалення папілом в Москві.

Видалення папілом в Москві в нашому медичному центрі здійснюється тільки після комплексного обстеження і консультації з фахівцем. Завдяки цьому, гарантуються висока ефективність процедури і відсутність ускладнень.

Показання та підготовка.

Папілома — доброякісна пухлина, яка з вигляду нагадує бородавку або родимку на тонкій ніжці. Розмір її може становити від міліметра до декількох сантиметрів. Локалізується вона зазвичай в області шиї, на руках, обличчі, животі.

Наріст на шкірі не викликає у людини неприємних відчуттів, крім психологічного дискомфорту. Однак лікарі рекомендують видаляти всі з’являються новоутворення. Травмування або ультрафіолетове випромінювання може призвести до озлокачествлению пухлини.

Причина зростання бородавок — зараження вірусом папіломи людини. Носіями цієї інфекції є близько 70% дорослого населення земної кулі. Деякі штами ВПЛ провокують онкологічні захворювання у жінок. Саме тому в нашій клініці в Москві перед видаленням папілом пацієнту рекомен.n здати аналізи на ПЛР. Якщо тести покажуть високу активність збудника, потрібно курс противірусної терапії. В іншому випадку симптоми будуть з’являтися знову.

При наявності у пацієнта гострих кондилом в області статевих органів перед процедурою також потрібно здати аналіз на основні ІПСШ. Жінкам необхідно записатися на прийом до гінеколога і пройти кольпоскопію, щоб виключити патологічні зміни клітин шийки матки.

У Москві видалення папілом пропонують багато косметологічні клініки. Іноді процедура проводиться без попередньої діагностики. Звертатися в подібні заклади дуже небезпечно, так як деструкція пухлини без консультації з лікарем може привести до розвитку небезпечних ускладнень. Крім цього, при видаленні новоутворень без противірусної терапії велика ймовірність рецидивів.

Способи видалення.

Метод видалення папілом залежить від їх кількості, розміру, місця локалізації, а також загального стану здоров’я пацієнта. Так, від невеликого наросту можна позбутися за допомогою хіміо — або кріодеструкції. Новоутворення значного розміру видаляють лазером або на радіохвильовому апараті «Сургітрон». Дані способи малотравматичні, знижують ризик кровотечі і занесення інфекції в рану. Після радіохвильового впливу на тілі залишається невелика скоринка, яка зникає через 2-3 тижні. Шрамів і рубців на її місці не виникає. Спеціального догляду за цією областю не потрібна, рекомендується уникати контакту з водою і ультрафіолетового випромінювання до повної регенерації шкіри.

Віддалені тканини відправляються на гістологічне дослідження. Даний тест дозволяє виключити присутність злоякісних клітин в пухлини.

Де можна видалити папіломи в Москві?

Медичний центр на Фрунзе в Москві проводить видалення папілом і кондилом різними методами. На базі нашої клініки Ви можете пройти попереднє обстеження і отримати консультацію лікаря дерматолога-онколога. Запис на прийом ведеться по телефону .

Видалення родимок і папілом лазером.

Доброякісні новоутворення на шкірі доставляють чимало дискомфорту своїм власникам. Ще відносно недавно видалення родимок (невусів), бородавок і папілом проводилося переважно шляхом хірургічного видалення. Сучасні досягнення медичної косметології непорівнянні з можливостями минулих десятиліть, і сьогодні від неестетичного освіти допоможуть позбутися безболісні і абсолютно безпечні методи. У їх числі – видалення родимок і папілом лазером. Зазвичай подібна одноразова процедура триває не більше 5 хвилин і не вимагає попередньої підготовки. При цьому при видаленні родимок лазером новоутворення зрізається під термічним впливом лазерного променя.

Клініка медичної косметології «ВитаДерм» пропонує професійні послуги з видалення родимок, папілом, бородавок та інших новоутворень лазером в Москві. Можливість вирішити проблему лише за одне відвідування без болю, рубців і довгої реабілітації – головна причина того, що все більше пацієнтів воліють лазер всім іншим хірургічним технологій. Вартість видалення родимки лазером залежить від розміру невуса і площі поширення, а також від рівня складності – можлива деструкція як одиночного, так і множинного новоутворення. Видалення родимок лазером виконується з використанням ін’єкційної анестезії. Вартість видалення родимки вказана в прайс-листі.

Лазерне видалення родимок дозволяє раз і назавжди позбутися від неестетичних доброякісних утворень на будь-якій ділянці обличчя і тіла (включаючи важкодоступні і делікатні зони). Спосіб є безконтактним, отже, зводиться до мінімуму ризик занесення інфекції. При цьому існує можливість регулювання потужності променя, що дозволяє доктору працювати строго на потрібній глибині. Видалення родимок лазером в Москві затребуване і з тієї причини, що для деяких ділянок дана процедура є єдиною можливістю порятунку від новоутворень (приклад – родимка розташована на війкового зоні століття).

З аналогічною ефективністю лазер бореться також і з вірусними утвореннями-бородавками і папіломами. Результатом безболісної п’ятихвилинної процедури стане чиста шкіра без рубців та інших слідів хірургічного втручання.

Показанням до проведення процедури видалення родимок і папілом стане наявність на шкірі обличчя або тіла вроджених або придбаних родимок, папілом, бородавок, фібром. Перед видаленням родимки пацієнт проходить обстеження, що дозволяє встановити етіологію освіти (для виключення злоякісної природи невуса).

будь-які шкірні захворювання в момент проведення процедури;