видалення папіломи господарським милом

Господарське та дігтярне мило для видалення папілом — ефективно чи небезпечно?

Багато лікарів не оскаржують народні методи лікування папіломатозу, тому що деякі з них дієві і дозволяють домогтися бажаного результату. Але навіть ті фахівці, які не є затятими противниками, не рекомендують проводити терапію в домашніх умовах.

Для того щоб отримати результат, використовуючи народні кошти, необхідно багато часу, а у деяких пацієнтів його немає. Не можна втрачати момент, коли традиційна медицина може допомогти з найменшими витратами часу, здоров’я і грошей.

Видалення папілом господарським милом.

Щоб скористатися даним методом деструкції, необхідно правильно вибрати мило. На справжньому і якісному продукті розташовується видавлена позначка-число зі знаком «відсоток». Вона позначає кількісний вміст жирних кислот (пальмітинової, стеаринової, лауринової). Іноді в складі можна відзначити ліноленову, олеїнову і лінолеву кислоти.

МОЗ РФ: Папіломавірус — один з найбільш онкогенних вірусів. Папілома може стати меланомою-раком шкіри!

Господарське мило від папілом допомагає позбутися за рахунок вмісту суміші солей натрію і калію. Лужні і кислотні властивості продукту сприяють руйнуванню патологічних тканин наростів.

Приготування підігрітого компресу (при нагріванні до 50 градусів придбає мазеобразную структуру); Подрібнити на м’ясорубці, залити водою (250 гр./півлітра), настояти 20 хв, процідити.

Отриманим засобом змащувати нарости по разу в день, бажано перед сном. Компрес можна накладати на ніч, але необхідно захищати здорову дерму від лущення (засіб сушить шкіру).

Чи ефективніше дігтярне мило від папілом?

Не відрізняється за складом від господарського, але містить активний компонент – березовий дьоготь (має дуже неприємний запах).

Володіє такими фармакологічними ефектами:

Антибактеріальний; Протимікробний; Регенеруючий.

Це мило від папілом застосовується за таким же рецептами. Протипоказано використовувати для деструкції аногенітальних кондилом. Засіб висушує слизову оболонку, що може спровокувати розвиток симптомів інших хвороб. Деякі фахівці відзначають високий ризик малігнізації – науково не доведено, але застереження є.

Не можна застосовувати мило від папілом плоскої форми, що розташувалися на шийці матки. У народних рецептах можна знайти інформацію про спринцювання слабким мильним розчином. Такий спосіб лікування ефекту не принесе, крім дисбактеріозу піхви. Ці нарости викликані онкогенними штамами вірусу і вимагають професійного лікування.

Якщо людина має намір використовувати дігтярне або господарське мило від папілом, необхідно пам’ятати про необхідність комплексного лікування. В процесі проведення деструктивних процедур потрібно підвищувати імунітет і надалі не допускати його зниження.

МОЗ попереджає: «папіломи і бородавки в будь-який момент можуть стати меланомою. «