видалення підошовних бородавок лазером

Видалення підошовних бородавок лазером.

Нещодавно помітила у себе бородавку на стопі. Трохи заважає ходити. Планую видалити лазером в косметологічній клініці, але боюся ((( Буде боляче під час процедури і після неї. Хто лікував бородавки лазером-залишайте в цій темі свої відгуки.

31.03.2014 16: 06, Наталя видаляла підошовну бородавку лазером. Знеболюючий укол — терпимо, сам процес видалення — теж. Але ось процес загоєння. Залишилася дірка на п’яті, приблизно 1 см, поруч у бородавкою проходив посудину або вінка, вже не знаю точно, але її зачепили, мене про це попередили, замотали ногу пакетом, поки приїхала додому на таксі, крові набігло. Тиждень ходила накульгуючи, заживало більше місяця, але найприкріше, що буквально через 2,5 місяці вона з’явилася на тому ж місці знову. Загалом мій досвід в частині видалення лазером виявився невдалим.

29.06.2014 17: 15, a ну як вам видалили бородавки боляче я ось скоро піду я хотіла запитати боляче це уколи боляче було ставити я дивилася в ю тубу там їх аж вирізують вам просто як типу під лампочкою робили дуже страшно я уколи дуже боюся!! Скажіть як це було будь ласка мама говорить потерпиш але уколи в п’яту дуже страшноо як думаю про лікарню і про бородавки сльози на очах.

15.10.2014 00:06, Наталія Вчора видалила лазером на великому пальці ноги розміром 3 х 1,5 см, обкололи її всю по периметру знеболюючим, уколи неприємно, але терпимо, коли останній робили вже не боляче було. Спочатку лазером по периметру обвели, потім начебто зрізали, а коріння прижгли, обробили марганцівкою, поки їхала додому і один день мокло це місце і трохи кровило, на другий день з’явилася скориночка, але місцями все одно мокне. Сказали заживе тільки місяці через 2(.

24.07.2015 22:16, Прос Я б не радила — сиджу ось сама на форумах 🙁 Була підошовна бородавка, видалили лазером в травні 2014, ДУЖЕ болючий укол, рана кровоточила 2 тижні і гоїлася майже 3 місяці — в цей час «ходити» доводилося вистрибом. Через рік з’явилися неприємні відчуття в стопі. Зараз, через майже 1,5 року періодично дуже боляче наступати, боляче повертати стопу в деяких напрямках. Хоча візуально поки все добре, не видно нової бородавки. Боюся, такий ось специфічний рецидив. До речі, якщо хто стикався, поділіться, що робили.

01.09.2015 20: 36, Сергій, 55 справа була так. Підошва хворіла ніби там нарив, візуально ущільнення і пожовтіння. Чіпати і наступати боляче. Хірург розкривати не став, обізвав це мозоллю і відфутболив мене в КВД. Там сьогодні поставили дз і запропонували лазер. Тут же і різанули. Укол не айс, можна порівняти з уколом у зубного. Ріжуть вже й зовсім терпимо. Вся процедура хвилин на 10. Йшов додому, як новенький, а після розморожування болить. Але навіть менше, ніж перед операцією. Через 17 днів буду на море, пишуть що на користь але у мене просто збігаються терміни. Повернуся-відпишуся.

18.09.2015 11:36, Мері У мене вона на п’яті. Років 8 тому видаляла її азотом, через місяць мені здалося, що її не видалили..Горбок був і зовні не айс. Прийшла до лікаря знову, але вона сказав, що все видалено і турбуватися не варто..Так і ходила років 8. Хоча візуально було помітно, що щось на п’яті є. Похід на педикюр завжди був тортурами. Вирішила ще раз сходити на видалення , і на цей раз лазером. Це було рік тому. Сам укол не пам’ятаю, щоб був оченб болючим — все терпимо. Лазером видаляли хвилин 10 — болю не відчуваєш. Після процедури нічого сильно не кровоточило. Була велика дірка на 1 см в діаметрі і досить глибока. Промивала кожен день протягом місяця хлоргексидином, мазала потім фукорцином. Рана повністю затягнулася через 4 місяці. Через 5 був шрам і бугором, всередині ніби кулька. Але зараз я помітила, що знову в цьому місці росте бородавка. Точніше, лікар видалила не всю частину, як я вважаю, а залишила невеликий шматок, не припала його, і ось він тепер добре видно. Раніше думала, що його так заживає. але на жаль.. Я читала, що підошовні бородавки дуже глибокі, і не факт, що з першого разу підуть. Ось і у мене так вийшло. Піду ще раз. Хочеться красиві ніжки. доведеться потерпіти ще півроку.

Як проводиться видалення підошовних бородавок лазером?

Підошовні бородавки-одне з найнеприємніших проявів вірусу папіломи людини. Вони заважають ходьбі, заподіюють біль і дискомфорт. Одним з найбезпечніших способів позбавлення від бородавок вважається лазер. Що з себе представляє ця процедура?

Зміст статті

Що це за процедура?

Лазерне видалення підошовних бородавок-це процес закупорювання дрібних судин, що живлять бородавку, за допомогою променя лазера. Саме за допомогою цього методу гарантується стовідсотковий результат видалення. Процедура проходить практично безболісно, у виняткових випадках ставлять місцеву анестезію. Процес видалення бородавки за допомогою лазера займає невеликий проміжок часу, він залежить від того, яка кількість бородавок необхідно випалити.

Існує кілька видів лазерних установок , якими проводиться видалення:

Вуглекислотний-випарювання рідини з тканин бородавки і подальше їх руйнування. Такий вид лазера найболючіше і може залишати сліди на шкірі; Ербіевий – трохи менше пошкоджує тканини навколо бородавки, але працює за принципом лазера СО2; Імпульсний на барвниках – вибірково діє на освіту, закупорюючи капіляри. Самий безболісний. Гарантує відсутність шрамів після загоєння.

Які свідчення?

Лазерне видалення бородавки проводиться тільки після консультації з лікарем-дерматологом. Віддалене новоутворення відправляється в лабораторію для подальшого аналізу.

Зазвичай метод лазерного видалення використовується тоді, коли множинні підошовні бородавки починають сильно розростатися в одне велике освіта.

Протипоказання і шкода.

Як і у будь-якої процедури у лазерного видалення є свої протипоказання:

Період вагітності; Підвищений артеріальний тиск; Загострений герпес; Інфекційні захворювання та ГРВІ; Серцево-судинні захворювання; Онкологічні захворювання, Цукровий діабет будь-якого типу.

Перед процедурою видалення бородавки за допомогою лазера необхідно проконсультуватися з лікарем і виключити всі можливі захворювання, які можуть бути протипоказаннями до його застосування.

Як вибрати найкращий засіб від бородавок в аптеці? Корисні рекомендації.

Чи правда Вартнер Кріо допомагає позбутися від бородавок? Читайте інструкцію та відгуки в цій статті.

Етапи проведення.

Підготовка.

В якості підготовки до лазерного видалення можна вважати першу консультацію з лікарем-дерматологом, коли він становить план лікування і вказує можливі методи боротьби з бородавкою. Зазвичай лазер використовують в крайніх випадках, коли інші методи не показують ефективного результату.

Проведення.

Проводиться первинний огляд освіти; Робиться укол з анестетиком, так як підошовні бородавки мають глибокі корені і вплив лазером може виявитися болючим; Очищення шкіри від бородавки, закупорка живлять її судин. Освіта скоринки, яка з часом відпадає (приблизно через 10-14 днів).

Подальший догляд.

Під час процедури лазер запечатує всі кровоносні судини, тому ніякого спеціального догляду за поверхнею не потрібно. Радять виконувати наступні рекомендації до моменту відпадання скоринки:

Не допускати контакту області видалення з водою; Не допускати попадання прямих сонячних променів; Не ходити в солярій, лазні або сауни; Перед виходом на сонце користуватися кремом з SPF-фактором; Не протирати область видалення спиртовмісними лосьйонами/мазями/кремами.

При виконанні всіх рекомендацій область видалення підошовної бородавки швидко відновиться, і не залишиться жодного шраму.

Ускладнення після лазерного видалення.

У виняткових випадках після проведення процедури виникають ускладнення. Зазвичай вони пов’язані зі станом здоров’я пацієнта або з професіоналізмом лікаря.

Найпоширеніші наслідки включають в себе:

Утворення рубця на місці видалення через неграмотного використання апарату; Сильні пошкодження шкіри навколо місця видалення бородавки; Виникнення алергічної реакції і набряків, місцеве почервоніння шкіри; Довгий період відновлення і загоєння через ослабленою імунною системи.

Вартість процедури.

Вартість проведення лазерного видалення залежить від кількості утворень і місця їх розташування. Для підошовних бородавок ціна варіюється від 200 до 3000 рублів. Висока вартість обумовлена специфікою підошовних бородавок, вони сидять корінням глибоко в стопі, що значно збільшує ризики при проведенні маніпуляції.

Переваги та недоліки методу.

Переваги Недоліки Невелика тривалість проведення процедури; Відсутність ризику кровотечі; Нескладний післяопераційний догляд; Відносна безболісність; Контроль глибини проникнення в освіту; На шкірі не залишається рубців та грубих шрамів; Одного сеансу лазерної терапії може бути достатньо для видалення освіти; Стерильний метод, робочі площі лазерного апарату не контактують з шкірою; Відсутність рецидивів; Видаляє бородавки не тільки на підошвах ніг, але і в інших місцях; Можливість отримати бородавку для подальшого дослідження на злоякісність. Не рекомендується використання в дитячому віці; Не підходить для видалення під час вагітності; Може знадобитися місцева анестезія; При необережному і непрофесійному використанні лазер може залишати грубі сліди і пошкоджувати шкіру навколо бородавки; Висока вартість.

Відео — видалення підошовних бородавок лазером (Відео)

Лазерне видалення підошовних бородавок – найефективніший метод від їх позбавлення. Він має масу переваг у вигляді відсутності постопераційних слідів, рецидивів і кровотечі. Гарантовано швидке загоєння обробленого місця. Рекомендується використовувати цей метод для економії часу і нервів.

Як швидко і безпечно позбутися від бородавок на обличчі? Найкращі методи.

Читайте про причини появи плоских бородавок і їх лікуванні в статті за посиланням.

Відгуки пацієнтів.

Олексій, 28 років: я звернувся в клініку, коли у мене на підошві ніг виросло 3 великих бородавки. Вони заважали ходити і постійно хворіли, я більше не міг терпіти. На прийомі лікар сказав, що вони почали потихеньку зростатися, тому необхідно терміново вживати заходів. Відправив мене на лазерне видалення. За процедуру я заплатив 1800 рублів. Мені зробили укол, тому я нічого не відчував. Посидів 20 хвилин на стільці і вийшов вже з майже здоровою ногою. Всім рекомендую використовувати цей метод, ніякої крові, болю, і обіцяли, що бородавки більше не з’являться.

Георгій, 23 роки: Мій дерматолог порадив мені видаляти бородавки лазером. Було у мене їх 2 штуки – по одній на кожній нозі. Я записався в клініку на процедуру. Заплатити довелося щось в районі 1500 рублів. Прийшов я в кабінет, мені зробили укол з знеболюючим, видалили бородавки. Через 15 хвилин я був вже вільний. Мені дали рекомендації по догляду за рештою поглиблень, заклеїли їх спеціальним пластиром. Ніякої крові я не бачив, все було небольно і швидко. Радити.

Видалення підошовних бородавок — ефективні методи.

Видалення підошовних бородавок досить актуальна проблема, адже цей вид бородавок найбільш піддається впливу. Та й до того ж, що викликає максимальні незручності. Про розташування підошовних бородавок говорить їх назва: розташовуються вони на підошвах ніг, також бувають і на долонях. Шкіра на цих місцях більш груба, тому і бородавки більш тверді, а значить, менш чутливі до дії.

Підошовні бородавки часто розташовані таким чином, що постійно піддаються тиску і тертя при ходьбі. Це травмує бородавки, викликає хворобливі відчуття. Саме ці причини найчастіше і змушують нас звертатися в косметичний салон або до лікаря, щоб видалити бородавки.

Способи видалення підошовних бородавок.

Видалення за допомогою мазей і спеціальних рідин. Хірургічний метод. Видалення лазером. Кріодеструкція. Видалення за допомогою електрокоагуляції. Імунотерапія.

Конкретне вирішення питання, як видалити підошовну бородавку, приймається індивідуально з урахуванням деяких особливостей, і краще, якщо це буде робити доктор.

Видалення підошовних бородавок – популярні методи.

Найчастіше для видалення підошовних бородавок застосовуються методи лазерної терапії та кріотерапії (лікування рідким азотом).

Видалення лазером підошовних бородавок.

Процедура видалення відбувається за допомогою спеціальних приладів, що створюють лазерний промінь. Лазер впливає тільки на новоутворення, не травмуючи навколишні тканини. При цьому лазер дозволяє контролювати глибину впливу на тканини, тобто є можливість повністю (з коренем) ліквідувати бородавку.

Вся процедура займає кілька хвилин. Вплив відбувається одноразово. Болючість залежить від розміру бородавки, найчастіше вдаються до місцевої анестезії.

Лазерне видалення підошовних бородавок полягає в тому, що промінь припікає тканини і закупорюють кровоносні судини в місці контакту, тому ранка виходить чиста, проникнення мікробів у неї не відбувається, і кровотечі практично не буває. Залишається лише невелика скоринка, яка через кілька днів відпадає, і загоєння ранки відбувається протягом двох тижнів.

Отже, переваги лазера:

Асептичність процедури, Безкровність методу, Можливість високої точності і вибірковості впливу.

Видалення підошовних бородавок рідким азотом.

Ще один популярний метод виведення підошовних бородавок – вплив рідкого азоту, або кріотерапія. Цей метод не завжди допомагає за один сеанс, особливо у випадках з підошовними бородавками.

Щоб видалити бородавку рідким азотом, аплікатор з діючою речовиною прикладається до новотворення з деяким натиском на одну дві хвилини. Якщо бородавка побіліла, значить ефект досягнутий, тепер залишається почекати, поки вона повністю відімре і відпаде. На це йде до двох тижнів. На місці бородавки може утворитися пухир, при неправильному догляді можливе запалення. Але, як правило, за 10-15 днів все приходить в норму, на місці бородавки утворюється нова шкіра, рубці бувають вкрай рідко.

Протипоказань до застосування цього методу немає, з його допомогою проводять навіть видалення підошовних бородавок у дітей.

Якщо з якихось причин ви не хочете скористатися жодним з цих методів, можна спробувати спосіб медикаментозного впливу на бородавки.

Засоби для видалення підошовних бородавок:

Саліцилова кислота, Кантаридин, Ферезол, Сік чистотілу.

Існують і інші засоби, але видалення підошовних бородавок ні з допомогою лазера, ні з допомогою рідкого азоту, ні мазями не усуває причини появи бородавок – вірус папіломи людини, що проникла в організм. Тому варто подумати про застосування противірусних засобів і препаратів, що сприяють зміцненню імунітету.

Огляд процедури лазерного видалення підошовної бородавки.

Переваги Як проходить видалення Наслідки і догляд Ціна і протипоказання Значимість профілактики.

Якщо з’являється бородавка в області стопи, це доставляє людині дискомфорт. Багато шукають найефективніший спосіб, як позбутися від наросту. Однією з сучасних і загальнодоступних методик є видалення підошовних бородавок лазером. Від незнання багато хто думає, що ця процедура складна, болюча. Лазерне видалення в реальності відбувається швидко, без болю. Лазер допомагає позбутися від підошовних утворень назавжди. Процедура займає кілька хвилин. До величезних плюсів висічення лазером відноситься те, що відбувається вплив виключно на хвору ділянку шкіри без пошкодження або травми здорової ділянки стопи.

Перевага.

Видалити освіту лазерним методом можна і дорослому, і дитині. Безболісність методу забезпечує не тільки місцева анестезія, але і спеціальний пристрій лазера. Він оснащений спеціальною насадкою, яка охолоджує місце, на яке проводиться лазерне вплив. Найчастіше під час процедури пацієнт відчуває невеликі поколювання. Місцевий наркоз робиться лише в тому випадку, якщо у людини підвищена чутливість.

Якщо видалити лазером дуже велику бородавку, то не залишиться жодного шраму. Пацієнт через 5-7 днів здивується тому, як швидко регенерувалася шкіра. Видалення старих і глибоких бородавок вимагає від фахівця проникнення на необхідну глибину, щоб висікти освіта повністю. Лазерний промінь проникає на будь-яку необхідну глибину і прибирає найменші корінці наросту. Ризик появи на цьому місці стопи нового наросту вкрай низький.

Як проходить видалення.

Пацієнти зупиняють свій вибір на лазерному видаленні, тому що їх влаштовує, скільки триває процедура. З моменту, як людина зайде в кабінет лікаря, і до того, як буде закінчена операція, пройде всього 15 хвилин. Після дії лазерного променя всі тканини освіти будуть мертві, на місці наросту залишиться невелика ранка. Вона проходить протягом тижня, іноді процес загоєння займає 10 днів.

Наслідки і догляд.

Після операції не потрібно спеціального догляду. До місця впливу лазера необхідно уважно придивлятися. Але скоринку, яка утворилася на місці колишнього наросту, не потрібно чимось змащувати або прикривати. Повністю підсохне скоринка максимум через 10 днів. Ще через деякий час вона самостійно відпаде. Що з’явилося на місці скоринки рожева пляма пройде, ділянка шкіри зрівняється за кольором з усією іншою стопою.

Якщо що-то під час загоєння турбує, то можна звернутися до лікаря, щоб дізнатися, чи потрібні якісь препарати для загоєння. Випадки поганого загоєння після даної процедури зустрічаються вкрай рідко. Але певні лікарські препарати, прописані лікарем, допоможуть рані швидше затягнутися. Догляд не займе багато часу.

Часто ці нарости з’являються у дітей-школярів. Після 25 років нарости зустрічаються набагато рідше. Їх поява пов’язана з різким зниженням імунітету у людини. Статистика свідчить, що 75% людей хоча б раз у житті стикалися з цими утвореннями, в тому числі і підошовними бородавками. У 10% людей нарости з’являються періодично.

Ціна і протипоказання.

Вартість процедури залежить від діаметра утворень і розташування на тілі. Якщо мова йде про підошовні бородавки, то процедура буде коштувати дорожче.

Що входить у вартість:

Професійна консультація фахівця. Анестезія при бажанні пацієнта. Проведення операції.

Вартість видалення лазером вище, ніж класичних способів позбавлення від наростів за допомогою рідкого азоту. Справа не тільки в тому, що лазер більш ефективно і точно бореться з освітою, не потрібен додатковий догляд після процедури. На ціну впливає і дороге, високоточне обладнання. В середньому в залежності від всіх впливають факторів, клініки і місця проживання вартість буде 1500-3500 рублів.

Наявність онкологічних захворювань шкіри. Психічні розлади. Рани і садна в місці локалізації бородавки, де передбачається лазерний вплив. Індивідуальна непереносимість.

Значимість профілактики.

Для успішного лікування новоутворень лазером є всі передумови. Але найкраще не допускати появи на своїх стопах цих неприємних утворень. Доведено, що на стопах нарости з’являються від вогкості. Треба постаратися уникати вогкості, щоб не провокувати зараження. Якщо на шкірі з’явилися порізи або подряпини, варто приділяти увагу їх акуратному загоєнню. Вірус, який викликає появу бородавок, часто проникає в організм саме через такі невеликі механічні ушкодження.

Видалення підошовних бородавок лазером: опис процедури, ціни та відгуки.

Підошовні бородавки (шипиці) — джерело багатьох проблем. Їх корінь має вигляд шипа, звідки і пішла назва. Він проростає гострим кінцем в м’які тканини і заподіює сильний біль при ходьбі. Прибирати такі нарости краще професійними способами, найпопулярнішим і ефективним з яких вважається лазеротерапія.

Суть методики.

Видалення наростів відбувається за рахунок руйнівного впливу лазерного променя на вірусні тканини. Оптичне випромінювання випарює внутрішньоклітинну рідину з бородавки, внаслідок чого вона засихає і зникає разом з кореневою системою. Паралельно лазер коагулює судини, що виключає кровотеча з ранки, що з’явилася на місці випаленого освіти.

Особливістю лазеротерапії стало те, що сучасне обладнання дозволяє лікарю контролювати глибину вирізання наросту. Операція проходить безболісно, а сам промінь не зачіпає здорові тканини.

Підготовка до операції та її проведення.

Перш ніж піти в косметологічний центр потрібно підготуватися:

За дві доби до процедури потрібно припинити прийом сильнодіючих лікарських препаратів, особливо засобів, що розріджують кров. Якщо за медичними показаннями зробити це неможливо, то треба попередити лікаря, який буде видаляти наріст; Напередодні операції не можна, щоб стопа контактувала з побутовою чи іншою хімією. Також заборонено обробляти її кремами і засобами народної медицини; За тиждень до походу в косметологічний салон або клініку слід включити в щоденне меню корисні і багаті вітамінами продукти. Бажано виключити з раціону копчене, солоне і гостре. Ця їжа може змінити склад крові, викликати загострення хронічних захворювань або спровокувати порушення роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

В день операції пацієнта направляють на аналізи. Здається проба крові для:

перевірки рівня гемоглобіну; визначення штаму захворювання; виявлення патологій, які можуть стати забороною до лазеродеструкции.

Як проводять операцію.

Лазерне видалення підошовних бородавок здійснюється в три етапи:

Стопа пацієнта обробляється антисептиком; Насадка обладнання (лазерний ніж) направляється на наріст; Промінь випарює освіту, залишаючи на його місці маленьку ранку.

При застарілої і огрубілої шипиці процедура повторюється ще раз або два. В цьому випадку випалювання здійснюється пошарово. Це необхідно для того, щоб лікар зміг правильно визначити межу з’єднання здорових і вірусних тканин і уникнути опіку шкіри.

Після процедури пацієнт може йти додому. Реабілітаційний період не вимагає перебування в стаціонарі, що є вагомою перевагою лазеротерапії.

Догляд за віддаленими шипицями.

Після лазерного висічення бородавки на шкірі залишається маленька ранка. Вона не вимагають особливого догляду, але є кілька правил, які потрібно дотримуватися:

Не рекомендується обробляти післяопераційну зону спиртом. Це може викликати роздратування; Заборонено наносити на травмовані ділянки спреї і розчини, що містять етилен; Ранка повинна знаходитися в сухості і чистоті; У перші два тижні після процедури варто відмовитися від басейнів, саун і купання у відкритих водоймах. При відвідуванні душу або ванни треба захищати стопу від вологи, надягаючи на неї поліетиленовий пакет і фіксуючи його навколо щиколотки лейкопластиром, бинтом або щільною мотузкою; Післяопераційну область не можна терти мочалкою і рушником, а також наносити на неї косметичні засоби; Необхідно захищати ранову поверхню від інфекцій і бактерій. Зробити це можна шляхом заклеювання рани лейкопластиром, який змінюється кожні 4 години; Стопа після операції повинна регулярно обробляються антисептичними і загоюючими засобами, наприклад, Бепантеном, Левомеколем або Мірамістином. Більш докладно про вибір лікарського препарату розповість дерматолог.

Лікарі кажуть своїм пацієнтам, що вони повинні уникати потрапляння на шкіру стоп ультрафіолетових променів. Тому на час, поки ранка не заживе, потрібно відмовитися від відвідування солярію і загоряння на пляжі.

Переваги та недоліки лазерної хірургії.

Видалення підошовних бородавок лазером практично не має недоліків. Процедура безпечна, повністю виключає ризик зараження м’яких тканин. Патогенні мікроорганізми просто не можуть потрапити в ранку під час операції, так як висічення здійснюється не контактним ножем або медичної петлею, а шляхом впливу променя. Ніякі частини обладнання не торкаються до шкіри стопи, тому переживати не варто.

Ще одна перевага лазерного висічення-не потрібна ні місцева, ні тим більше загальна анестезія. Метод абсолютно безболісний. Дискомфорту не буде навіть на тих ділянках, де відзначається скупчення нервових закінчень.

Лазер не залишає рубців і шрамів. Ранка швидко покривається скоринкою, під якою і проходить загоєння. Якщо наріст був занадто великий і на його місці залишилася велика ранова поверхня, то лікар може порадити пацієнту обмотувати ногу бинтом або заклеювати лейкопластиром. Це захистить від бактерій, вірусів і мікробів, які часто підхоплюються пацієнтами при неправильному догляді за раною (як вона виглядає, можна подивитися на фото внизу)

Швидкість маніпуляції – головний плюс лазерної хірургії. Операція проходить в лічені хвилини. На видалення великої, застарілої бородавки потрібно всього 180 секунд. Найчастіше пацієнту призначається одна процедура, але в деяких випадках відвідати клініку доведеться кілька разів, щоб бути впевненим, що всі вірусні клітинки були видалені і ризик рецидиву шипицы зведений до нуля.

Протипоказання до лазерному видаленню.

Як і будь-який інший апаратний метод виведення патологічних наростів, лазеротерапія має деякі протипоказання. Цей метод заборонений на останньому триместрі вагітності. Фахівці рекомендують жінкам, що виношує дитину, відмовитися від боротьби з підошовними бородавками до пологів. Пояснюється це тим, що у даний період велика ймовірність негативного впливу оптичного випромінювання на організм майбутньої матері і ембріона. Дуже часто така проста операція провокує скорочення матки, що призводить до передчасних пологів або викидня.

Однак, якщо лікар дозволив проведення лазеротерапії, то медперсонал повинен уважно стежити за здоров’ям пацієнтки. Якщо під час операції вагітній жінці стало погано, у нього піднялася температура або з’явилася тупий біль в області пупка, то потрібно негайно припинити процедуру і викликати швидку. Ранку на нозі тимчасово заклеюють пластиром. Повністю позбутися від наросту можна буде тільки після народження малюка.

Інші протипоказання до лазерної хірургії:

гострі інфекційні захворювання; підвищена температура; менструація; похилий вік; серцева недостатність; високий кров’яний тиск; запалення прилеглої шкіри; онкологія; герпес; чутлива шкіра; індивідуальна непереносимість лазерного випромінювання; підозра на переродження шипицы в ракову пухлину; епілептичні напади; психічні захворювання; підвищена збудливість ЦНС; СНІД та венеричні захворювання; цукровий діабет.

Крім того, висічення шипицы лазером не призначають дітям до 2 років. Лікарям досі не відомо, як дитячий організм може відреагувати на подібну процедуру.

Можливі наслідки.

Лазеротерапія є безпечною процедурою, тому ніяких негативних наслідків вона не має. Однак при неправильному проведенні операції у пацієнта на місці шипицы може утворитися набряк, почервоніння і нагноєння.

Крім цього, варто пам’ятати, що при відсутності необхідного догляду за ранкою на її місці нерідко з’являється келоїдний рубець або грубий шрам. Щоб уникнути цього потрібно слідувати всім порадам лікаря і регулярно обробляти ранову поверхню антисептиками і ранозагоювальними препаратами. Колупати струп або мочити його не можна.

Вартість лазерного висічення.

Середня вартість однієї операції з видалення бородавки на стопі розміром не більше 3-4 мм – 1300 рублів. У неї не входить консультація місцевого дерматолога і експрес-діагностика. Щоб уникнути зайвих витрат, потрібно заздалегідь пройти обстеження в державній лікарні. Це дасть можливість заощадити до 700-800 рублів.

Кінцева ціна процедури залежить від кількості підошовних бородавок і їх розміру. Чим вони більші, тим більше доведеться заплатити. Також враховується складність конкретного випадку. Позбавлення від глибокої і огрубілої шипиці обійдеться в 1000 руб.і більше.

Відгуки про лазерної хірургії.

Підошовні бородавки виникли після перенесеного грипу. Аналіз крові показав, що є ВПЛ. Через хворобу імунітет ослаб, і вірус проявився. Лікар призначив лазерне лікування. Процедура проходить швидко, безболісно і без ускладнень. Утворилися маленькі ранки, які швидко вкрилися корочками. На повне відновлення шкіри у мене пішло близько 12 днів.

Видаляв місяць тому наріст на підошві. Вибрав лазерну хірургію, так як чув від колег хороші відгуки про цей метод. Операція проходить швидко і зовсім не боляче. Перші 7 днів на підошві були маленькі ранки, покриті скоринкою. Струп відвалився сам і зараз там рівна шкіра. Ніяких рубців, шрамів не залишилося.

Видалення підошовних бородавок лазером. Чим небезпечні бородавки, якщо їх не видаляти?

Підошовні бородавки можуть виникати у всіх людей в будь-якому віці. Даний вид утворень є дуже неприємним недугою, оскільки приносить багато незручностей і хворобливих відчуттів під час ходьби. З-за цього хворий змушений відмовитися від фізичної активності, внаслідок чого погіршується якість життя людини. Бородавки, постійно піддаючись травмам, стають причинами кровотечі. В цьому випадку існує також ймовірність гнійно-запальних процесів через попадання рану бактерій, а також грибків. Сьогодні видалення підошовних бородавок лазером є найбільш дієвим і ефективним засобом боротьби з ними.

Небезпека підошовних бородавок.

Щоб виключити всі вищеописані негативні наслідки, в разі появи бородавок на стопі слід негайно звернутися до фахівця для призначення необхідного дослідження і подальшого лікування. Забороняється видаляти самостійно бородавки з застосуванням народних засобів, оскільки це може стати причиною виникнення додаткових утворень з можливим погіршенням перебігу хвороби.

Методи виведення бородавок.

На сьогоднішній день існує досить багато способів виведення бородавок, а саме:

Використання електроструму ; Видалення за допомогою рідкого азоту ; Лазерне видалення; Видалення хірургічним способом ; Використання різних мазей ; Застосування народних засобів .

У випадку хірургічного втручання потрібний ефект не завжди може бути отриманий, оскільки коріння підошовних бородавок мають велику глибину залягання .

Лікування утворень при використанні низьких температур, або іншими словами кріолікування, має на увазі під собою застосування рідкого азоту, після впливу якого на корені утворень відбувається їх відмирання. Згодом після декількох сеансів навіть великі підошовні бородавки з часом просто відпадають. Великою перевагою кріотерапії є те, що після застосування цього методу не залишається рубців. Через це кріолікування бородавок особливо рекомендується проводити дітям.

Використання різних лікарських засобів, а також мазей дозволяє позбутися від бородавок. Однак цей процес є досить тривалим і може тривати кілька тижнів. Основною діючою речовиною в мазях, які призначені для боротьби з бородавками є саліцилова кислота. Надаючи вплив цією речовиною на освіту можна з успіхом повністю позбутися від підошовних бородавок, однак при цьому курс лікування буде досить тривалим.

Переваги використання лазера.

Час, який необхідно витратити на те, щоб здійснити видалення підошовної бородавки лазером становить кілька хвилин. Після закінчення процедури на місці бородавки залишається лише маленьке поглиблення, яке протягом 1-2 тижнів просто пропадає. Застосування лазера дає можливість здійснювати контроль над глибиною проникнення в ту ділянку шкіри, де є доброякісне утворення.

Внаслідок всіх вищеописаних факторів, лазер на сьогоднішній день вважається найбільш ефективним механізмом, який здатний безболісно і в той же час ефективно впоратися з бородавками різного типу.

Використання лазера при видаленні підошовних бородавок має наступні переваги:

Відсутня кровотеча; Немає необхідності використовувати наркоз і антибіотикотерапію; Швидке загоєння рани, що дозволяє зменшити непрацездатний період; Видалення виконується в амбулаторних умовах протягом дня.

Коли потрібно звернутися до фахівця?

Потрібно обов’язково знати, що далеко не всі бородавки є такими вже нешкідливими. Виходячи з цього факту, слід звертати увагу на появу навіть невеликих бородавок незалежно від того, де вони з’явилися, оскільки існує ризик самозаражения. Це відбувається при контакті бородавки з іншими ділянками шкірного покриву.

У разі якщо бородавка, розташована на підошві, починає змінювати колір, збільшуватися, а також з’являються нові освіти, які починають кровоточити, з’являється ймовірність, що відбудеться зараження крові, а також бородавки можуть перетворитися на злоякісні новоутворення.

Якщо такі факти мають місце, то слід відразу ж звернутися до фахівця, який відповість на всі питання і дасть якісну консультацію.

Вартість лазерного видалення.

Ціни на видалення підошовних бородавок лазером залежить від їх місця розташування, а також розмірів. Доброякісні утворення, які розташовані під нігтями буде коштувати видалити трохи дорожче. Вартість видалення може коливатися в районі 400 рублів і вище в залежності від використовуваного обладнання, кваліфікації фахівця і клініки, куди буде звертатися пацієнт.

Відео про способи видалення бородавок.

У цьому відео Олена Малишева розповість про видалення бородавок за допомогою лазера:

Видалення підошовної бородавки лазером.

Підошовні бородавки є доброякісними шкірними новоутвореннями, які мають вірусну природу походження. Причина їх появи — активація папіломавірусу людини. Найбільш ефективним і безпечним методом позбавлення від цих новоутворень є лікування підошовних бородавок лазером.

Показання та протипоказання до видалення підошовної бородавки.

Виявлені підошовні бородавки; новоутворення болючі; новоутворення поширюються по підошовній ділянці і на інші ділянки шкіри.

Метод видалення підошовних бородавок лазеромявляется завдяки ряду переваг найкращим з усіх доступних методів. Серед переваг:

Безболісність; Ефективність; Результативність; Малоинвазивность; Точність.

Незважаючи на переваги і ефективність методу, він має також і протипоказання. Так, видаляти підошовну бородавку лазером не можна, якщо виявлені:

Онкологічні захворювання; Запальні процеси в організмі; Діабет; Герпетичні висипання в області новоутворення; Ушкодження шкіри (рани, садна, подряпини) в області новоутворення; Вагітність.

В інших випадках видалення лазером показано як найбільш дієвий, швидкий і безпечний метод позбавлення від бородавок.

Видалення підошовної бородавки лазером в наших клініках.

Видалити всі види новоутворень пацієнти можуть в мережі наших клінік. У нас найнижчі ціни на видалення підошовних бородавок лазером, що дає можливість кожному пацієнтові отримати якісне медичне обслуговування у досвідчених фахівців, які застосовують у своїй роботі високотехнологічне обладнання та сучасні методики.

Процедура за часом займає від п’яти до двадцяти хвилин. У разі необхідності видалення передує місцева анестезія. Лікар-фахівець за допомогою високоточного вуглекислотного лазера шар за шаром виробляє випаровування новоутворення, не зачіпаючи сусідні здорові тканини. Завдяки впливу вуглекислого газу одночасно відбувається дезінфекція і коагуляція судин оброблюваної області, що забезпечує захист від кровотеч та інфікування. По завершенні операції лікар дає індивідуальні рекомендації по догляду за поверхнею шкіри.

Ціна на видалення підошовної бородавки лазером.

Назва послуги Ціна Видалення бородавки на підошві площею 0,5 кв. см 1 100 руб.

Телефонуйте нам — записуйтеся на видалення підошовної бородавки прямо зараз.

Такий тип бородавок зустрічається у людей досить часто. Підошовні бородавки складають приблизно третину від усіх видів бородавок. Вони являють собою своєрідні шкірні утворення, які бувають двох видів: поодинокі (найбільш часто зустрічаються) і множинні (такі бувають рідше).

Головне місце їх локалізації — це підошви ніг і долоні рук. Іноді їх ще називають долонно-підошовними. Такий тип бородавок є найважчим в лікуванні. Це пояснюється тим, що вони мають здатність глибоко проникати в шкіру.

Підошовні бородавки зустрічаються, як правило, у дітей. Але все ж вважається, що вік людей, у яких найбільш активно виникають бородавки, становить 20-30 років. Вони виникають в основному у людей, які не стежать за собою, неохайні, багато і сильно пітніють. Також сприяє появі підошовних бородавок носіння тісного взуття.

Але найголовніша і безпосередня причина появи бородавок — це особливий вірус, який називається вірусом папіломи людини. Він проникає в шкіру стоп людини і починає там приживатися. Період інкубації папіломи може тривати і півроку. Він проявляється у вигляді бородавки в тих випадках, коли імунітет людини трохи слабшає.

Папіломою досить легко заразитися, особливо її видом, який вражає стопи. Джерела його зараження — це місця загального користування — наприклад, загальні душові, басейни, лазні, моря, річки.

Особливості бородавок на підошві.

Такі бородавки часто бувають дуже болючими. Серед усіх видів бородавок цей вид заподіює найбільший біль і відповідно дискомфорт. Адже вони з’являються в місцях, які постійно піддаються тертю і тиску, тобто частим навантажень. Найболючішими є бородавки на п’ятах і плеснової подушечці. Людині через них дуже важко ходити. І чим більше виступає бородавка, тим більше вона доставляє проблем.

Часто стопні бородавки лікарі рекомендують видаляти. Пояснюється це двома причинами. По-перше, бородавки заподіюють біль і не дають нормально рухатися людині. А по-друге, це великий ризик зараження для оточуючих людей. Адже тільки від однієї такої бородавки може з’явитися безліч інших як у самої людини-носія, так і контактуючих з ним людей.

Методів виведення підошовних бородавок існує досить багато. Обов’язково перед лікуванням потрібно проконсультуватися у лікаря. При самостійному виведенні людина може не врахувати деяких особливостей свого організму, а це може бути небезпечно для його здоров’я.

Способи виведення бородавок.

Ці всі способи можна згрупувати в групи:

При хірургічному втручанні можна не отримати бажаного ефекту, так як корінь підошовної бородавки розташовується дуже глибоко в шкірі стопи, і видалити його звідти часто буває не зовсім можливим.

Набагато ефективніше — це лазерний метод і метод електрокоагуляції. Але слід врахувати, що після проведення лікування цими методами на стопі можуть залишитися рубці. Особливо це неестетично і неприємно, коли видаляються бородавки на руках.

Кріолікування, або лікування низькими температурами, передбачає собою дію рідкого азоту на бородавку. Підошовна бородавка заморожується і з часом поступово відпадає. Особливість такого лікування в тому, що воно не проводиться в один прийом, як лазерний метод або електрокоагуляція. Тут потрібно пройти кілька послідовних процедур. Рубців після кріотерапії не залишається і таке лікування абсолютно безболісне. Тому цей метод також рекомендують дітям.

Виведення бородавок на підошві нступней за допомогою мазей і різних лікарських засобів є досить тривалим процесом. Для повного позбавлення від бородавки може знадобитися не один тиждень. Основний компонент мазі — це саліцилова кислота. Після її впливу на підошовну бородавку вона відмирає і сама відпадає.

Досить дієве лікування бородавок за допомогою народних засобів. Найефективнішим рослиною проти бородавок вважається чистотіл. Застосовують як ліки його сік, який має властивість пригнічувати ріст клітин, пошкоджених вірусом папіломи. Досить просто змастити бородавку соком чистотілу. Це роблять до тих пір, поки вона не відпаде. Таке виведення абсолютно безболісне і не вимагає ніяких пов’язок.

Ці способи потрібно вибирати з особливою обережністю тим, хто має деякі захворювання, наприклад, цукровий діабет. Якщо цим знехтувати, можна занести інфекцію в шрами. За рекомендаціями лікарів, лікування слід все-таки починати з радикальних методів.

Використання лазера.

Безліч людей, у яких є підошовні бородавки, цікавляться питанням, як позбутися від них. Хтось читає спеціалізовану літературу, хтось перегортає сторінки Інтернету, а хтось звертається до народної медицини або йде в аптеку за відповідним засобом від бородавок. Всі способи ефективні, але далеко не для кожного і не для всіх випадків.

Єдиний метод, який є найшвидшим і популярним — це лазерне видалення підошовних бородавок. Далеко не кожному легко буде зважитися на такий крок. З-за того, що люди недостатньо володіють інформацією про всі особливості цього процесу, вони думають, що це буде дуже болісно і спричинить за собою масу неприємностей. На ділі це абсолютно не так.

За допомогою лазера можна раз і назавжди позбутися від бородавок. Видалення підошовних бородавок лазером протікає абсолютно безболісно для людини, робиться дуже якісно і головне швидко. Тим більше, що цю процедуру проводять виключно висококваліфіковані фахівці. На весь процес видалення підошовної бородавки йде всього кілька хвилин. Тривалість виведення може трохи коливатися залежно від тяжкості випадку.

Лазер діє тільки на саму бородавку, не зачіпаючи при цьому прилеглі здорові тканини. Після операції за місцем видалення бородавки не потрібно якогось особливого догляду. На місці бородавки з’являється своєрідна темна скоринка. Її не слід обробляти, мочити або відривати. Скоринка відпадає сама протягом декількох днів, максимум до 10-12.

Суть самого методу дуже проста. Лазер, який діє на підошовну бородавку, закупорює собою всі дрібні судини. Щоб не було болю, застосовується місцева анестезія. Ось і вся суть даного методу.

Коли слід звернутися до дерматолога?

Людям слід знати, що нешкідливі не всі бородавки. У зв’язку з цим треба звертати увагу навіть на найменші. При наявності на тілі хоча б однієї невеликої бородавки завжди буде існувати ризик самозараження. Воно відбувається, коли до бородавки торкаються інші ділянки шкіри. І тоді з’являється дуже велика ймовірність того, що на цьому місці з’явиться нова бородавка.

У разі, якщо підошовна бородавка починає збільшуватися в розмірі, що змінює свій колір, з’являються нові бородавки або вони починають кровоточити, тоді існує великий ризик виникнення зараження крові і перетворення бородавок в злоякісні шкірні освіти.

Звернувши уваги на всі ці факти, обов’язково слід звернутися до лікаря. У нього ви отримаєте кваліфіковану консультацію з даного випадку і отримаєте відповіді на всі ваші запитання. Отже, у вас буде можливість призупинити зростання і розвиток бородавок.

Видаляючи бородавку самостійно і в домашніх умовах, у людини є ризик отримати травми, рецидиви, подальше зараження, рубці і інші всілякі неприємності і ускладнення. Тому своє здоров’я в таких випадках слід довірити фахівцям високої кваліфікації, які мають великий досвід в цій галузі і мають все необхідне обладнання та інструменти. Тим більше, у них в арсеналі є лазер, який, як відомо, в аптеці не купиш.

Переваги лазерного видалення.

Сам процес видалення триває всього кілька хвилин, іноді буває і трохи довше у випадках складніше. Замість попередньої бородавки на шкірі залишається невелике поглиблення, яке зазвичай проходить максимум через 2 тижні. Лазерний метод дозволяє контролювати глибину його проникнення в шкіру, де є освіта.

І з цієї причини лазер вважається методом, який найменш травматичний в порівнянні з іншими методами з видалення підошовних бородавок. Лазер дозволяє витягти новоутворення і при необхідності доставити його в лабораторію для подальшого аналізу.

Процес загоєння після видалення лазером не вимагає догляду. Лазерна терапія дозволяє запобігти подальшій появі підошовних бородавок. Тому не слід довго затягувати з візитом до лікаря, тим більше що подальше лікування не забирає багато часу і не завдає болю. Позбавлення від підошовних бородавок дозволить людині ходити без хворобливих відчуттів і він зможе знову повністю насолоджуватися життям.

Ціни на послуги по Москві.

Ціни на послуги з виведення підошовних бородавок в Москві коливаються в залежності від розміру бородавки і її важкодоступність. Видалення піднігтьових бородавок обійдеться трохи дорожче. Діапазон цін на видалення бородавок в Москві варіюється приблизно від $10 до $80.

Видалення підошовних бородавок лазером: особливості даних утворень, виявлення патології, види і переваги лазерів.

У дерматологічній практиці досить часто спостерігаються пацієнти з підошовними бородавками. У 80% всіх випадків їх першопричиною є вірус папіломи, який активно прогресує у людей зі зниженою імунною системою.

Для позбавлення від бородавок можна застосовувати різні методи, в тому числі і хірургічне висічення, однак найбільш ефективним на сьогоднішній день вважається видалення підошовних бородавок лазером. Воно допомагає очистити шкіру стопи від небажаного наросту з мінімальним ризиком наслідків.

Відмітна особливість.

Перед тим як практикувати видалення підошовних бородавок лазером, важливо зрозуміти, що відрізняє дані освіти і як вони взагалі виглядають. Таким чином, підошовні бородавки мають круглу або овальну форму і розмір в Зовні дані нарости можуть бути різних відтінків. Особливо часто зустрічається освіта з тілесним кольором.

Важливо відзначити, що «молоді» бородавки мають гладку поверхню, проте з часом вони збільшуються і покриваються грубими шарами шкіри, купуючи темний відтінок. У більшості випадків на стопі локалізується тільки одна бородавка, однак при знижених захисних силах організму вірус може активізуватися і привести до утворення додаткових бородавок.

Діагностика хвороби.

Безпосередньо перед проведенням процедури, слід встановити точний діагноз. Допоможе в цьому дерматолог, який проведе зішкріб освіти і відправить його на діагностику. Таке дослідження допоможе виявити вірус папіломи в шкірі.

Також іноді пацієнтам потрібне проведення УЗД стопи. Важливо знати, що вартість видалення підошовних бородавок лазером визначається клінікою, де буде проходити процедура, а також складністю операції. Ціна при цьому може бути досить різною.

Переваги та недоліки лазерної терапії.

Перевагами лазерного видалення бородавок є:

Низький ризик ускладнень. Швидкість процедури. Швидкий відновлювальний період. Виконання операції під місцевим знеболенням. Відсутність післяопераційних шрамів.

Недоліками такого втручання можна назвати ризик болю після процедури, а також ймовірність того, що бородавка через певний час виступить в іншому місці. Щоб не допустити подібного, слід обов’язково паралельно проводити лікування папіломавірусу і зміцнювати імунітет.

Види лазерних установок.

В сучасних клініках можуть використовувати різне обладнання. Найбільш часто для усунення наростів використовується ербієвий або карбондиоксидний лазер. Кожен лазерний апарат має свої особливості і переваги. Наприклад, ербієвий лазер більш м’яко впливає на шкіру, пошарово прибираючи уражений епідерміс і не травмуючи при цьому здорові області шкіри.

Ризик опіку при цьому повністю виключений. Незважаючи на подібний вплив, для лікування великих підошовних бородавок даний лазер не підійде. Карбондиоксидный лазер випалює уражені тканини за допомогою інфрачервоного променя. Даний вид лазера є більш травматичним, проте він ефективно зможе допомогти усунути бородавку на нозі пацієнта.

Лазерне видалення підошовних бородавок: основні протипоказання до процедури, техніка проведення операції, правила відновлення.

Відразу потрібно зазначити, що практикувати лазерне видалення підошовних бородавок в клініці можна далеко не всім пацієнтам, так як ця процедура має безліч заборон до проведення. Це підтверджують численні відгуки лікарів-дерматологів.

Таким чином, дане доброякісне шкірне новоутворення протипоказано видаляти лазером в наступних випадках:

Цукровий діабет у пацієнта. Онкологічні патології. Епілепсія. Підвищений артеріальний тиск. Активний вірус герпесу. ГРВІ в гострій формі. Висока температура тіла. Наявність запальних або гнійних процесів. Гормональні збої. віл-інфекція.

Також небажано проводити процедуру в період виношування дитини, при гострих алергічних реакціях або загострення психічних захворювань. Для того, щоб не погіршити стан пацієнта, при наявності хоча б одного з вищеописаних протипоказань виконувати лазерне видалення бородавок не можна. В іншому випадку, ризик ускладнень досить високий.

Проведення.

Лазерне видалення підошовних бородавок проводиться протягом Процедура починається з обробки стопи антисептиком. Далі на проблемну зону наводиться промінь лазера, який буде пошарово видаляти уражені тканини.

В кінці на рану наноситься загоює мазь і захисна пов’язка. Внаслідок того, що подібна процедура виконується під місцевим наркозом, пацієнт того ж дня може відправлятися додому.

Слід знати, що в деяких випадках (при видаленні декількох бородавок) пацієнт після процедури може відчувати сильний біль. У такому стані медики радять хворому пересуватися за допомогою тростини, щоб надавати неповне навантаження на стопу. Також протягом декількох днів після операції бажано дотримувати постільний режим.

Лікування маленьких пацієнтів.

У деяких випадках підошовні бородавки діагностуються у дітей. При цьому вони можуть завдавати хворобливість і дискомфорт дитині, змушуючи його кульгати. При підозрі на підошовну бородавку, навіть якщо вона невеликого розміру, дитину краще все одно показати дерматолога. Видалення наростів при цьому проводиться під місцевим наркозом.

Після процедури на місці бородавки утворюється скоринка, проте через пару днів вона висохне і самостійно відпаде. Для профілактики занесення інфекції ранку в перші дні після операції потрібно заклеювати пластиром.

Післяопераційний догляд.

Для того, щоб максимально прискорити процес загоєння шкіри, після виконання лазерного видалення бородавки пацієнту важливо дотримуватися наступних лікарських рекомендацій:

Протягом тижня обмежити фізичне навантаження на ноги. При цьому, бажано менше ходити і на час відмовитися від спортивних занять. Кожен день варто робити перев’язки. Через те, що ранка після процедури не велика, то досить буде її просто обробити антисептиком і змінити пов’язку. Протягом декількох днів оберігати рану від контакту з водою.

Також важливо знати, що самостійно здирати корочку на ранці не можна, так як це може привести до виділення крові і занесення інфекції. Потрібно дочекатися, поки вона сама відшарується і на її місці з’явиться зажівшая шкіра.

Особливості лазерного видалення бородавок на підошві.

Бородавка (папілома, кондилома – — це зовнішній прояв вірусу папіломи людини. Розташований на стопі наріст погіршує якість життя людини і може привести до розвитку небезпечних процесів. Видалення підошовної бородавки лазером – сучасний метод лікування, який активно використовують у всіх провідних клініках країни. Щоб визначитися у виборі методики видалення бажано ознайомитися з основними характеристиками процедури.

Принцип лазерного видалення.

Лазерне лікування – популярний сучасний метод позбавлення від безлічі захворювань шкірного покриву чи внутрішніх органів людини. Виникло порівняно недавно, видалення бородавки на стопі лазером, завоювало позитивні відгуки серед лікарів і пацієнтів, фото вдячних вилікувалися легко знайти на медичних сайтах.

Суть методу полягає у використанні спеціального приладу, який генерує лазерний потік. Для усунення підошовних бородавок використовують 2 типи лазера-карбондиоксидний або фарбувальний.

Перший працює за принципом інфрачервоного випромінювання. Промінь проникає глибоко в тканини шкірного покриву. Під його дією клітини вірусної папіломи роз’єднуються і гинуть. Відбувається випалювання шипицы. За рахунок коагулятивного властивості в процесі обробки запаюються дрібні кровоносні судини, які постачають бородавку кров’ю. В результаті – кровотеча відсутня, що знижує ризик поширення інфекції на здорові ділянки шкірного покриву.

Другий тип лазера створює підвищення температурного режиму в кровоносних судинах, що призводить до дистрофічних процесів. Тканини шкірного покриву в місці впливу починають руйнуватися і відшаровуються. Після їх досить легко видалити.

Плюси і мінуси процедури.

Як будь-яка процедура по втручання в цілісність шкірного покриву, лазерне лікування бородавок має переваги і недоліки. Відштовхуючись від отриманих відомостей, людина визначається в необхідності даної терапії.

До позитивних властивостей лазерного видалення підошовних бородавок відносять:

швидкість проведення обробки навіть великої папіломи; точкове вплив на проблемну ділянку; контроль глибини впливу; відсутність кровотечі; допустиме проведення в дитячому віці; перешкода поширенню вірусних клітин; відносне відсутність болю; швидке подальше загоєння; мінімальна ймовірність появи шрамів і рубців; низька вартість процедури.

До недоліків методики відноситься відсутність можливості проведення подальшого гістологічного дослідження. Таке явище відбувається через повне знищення біоптату. Лазерний метод має певний список протипоказань для проведення процедури.

Лазерне усунення вірусних бородавок на стопах вважається найбільш ефективним і поширеним методом того, як прибрати освіти. Ризик подальшого рецидиву після даної процедури мінімальний, що істотно підвищує її рейтинг. Лазерні апарати в наявності кожної обласної клініки.

Процес видалення підошовних бородавок.

Перед початком операції з видалення підошовного наросту, людині необхідно пройти діагностичне обстеження. При підтвердженні вірусного зараження лікар призначить хворому актуальний курс лікування, який включить в себе прийом противірусних та імуностимулюючих препаратів. Такий підхід забезпечить тривалу відсутність повторних утворень на тілі.

Підготовка.

Перед початком втручання, підошва пацієнта обробляється антисептичним засобом. Це необхідно, щоб запобігти ризику потрапляння хвороботворних бактерій в порожнину відкрилася ранки або поширення інфекційних клітин. Людині вводять знеболюючу речовину, діючу місцево. Анестезуючою засобом може виступати ін’єкція, крем або спеціальний аерозоль. Необхідно звернути увагу на відповідність санітарних норм клініки, в якій будуть прибирати наріст.

Видаляти шипиці починають, як тільки подіє знеболюючий препарат. Лікар підключає апарат, налаштовує необхідну амплітуду впливу. Залежно від величини і глибини пророслої кондиломи підбирається сила і частота лазерного імпульсу.

Доктор направляє ручку апарату на проблемну ділянку. Імпульси високої частоти впливають на тканини наросту, роз’єднуючи їх структурні зв’язки. Під дією лазера бородавка на ступні пошкоджується і видаляється. На місці обробленої ділянки з’являється виїмка, яка в подальшому затягується і заживає. Місце операції обробляється антисептиком, заклеюється пластиром. Після того як анестезія припинить дію, можливе виникнення певного дискомфорту.

Існують певні рекомендації, як доглядати за раною, дотримання яких допоможе людині убезпечити період загоєння:

не мочити пошкоджену ділянку як мінімум 3 дні; регулярно міняти перев’язувальні матеріали; відмовитися від відвідування басейну, сауни, спортзали до повного загоєння рани; під час купання не розтирати місце втручання; користуватися індивідуальними засобами гігієни; приймати призначені дерматологом препарати; використовувати мазі для регенерації тільки за приписом лікаря.

Протипоказання.

Незважаючи на безліч позитивних властивостей і якостей лазерного лікування, існують протипоказання або обмеження для проведення процедури.

Лазерне видалення підошовних шипиць (бородавок) не проводиться:

при цукровому діабеті; при наявності онкологічних процесів в організмі; у випадках епілепсії у хворого; людям з імунодефіцитом; при дерматологічних захворюваннях шкіри ніг; під час загострень хронічних недуг; якщо у хворого підвищена температура тіла або загальні симптоми нездужання.

Лікування плантарних бородавок у вагітних жінок проводиться при гострій необхідності. В індивідуальному порядку вирішується питання про лікування у літніх людей, дитини молодшого віку, пацієнтів з підвищеним артеріальним тиском або герпесом.

Видалення вірусних бородавок на стопі лазером – ефективний і дієвий метод лікування зовнішніх симптомів вірусу папіломи. Процедура дозволяє усунути не тільки косметичний дефект, але і виступає складовою комплексної терапії інфекції. Бездіяльність в даному питанні загрожує людині появою неприємної супутньої симптоматики або серйозними патологічними процесами. Своєчасне лікування прискорить відновлення, скоротить ймовірність подальшого рецидиву.

Як відбувається процедура видалення підошовної бородавки лазером.

Коли варто вибрати ефективний метод видалення бородавки, то багато людей починають губитися, так як не знають, що на сьогоднішній день вважається найбільш дієвою процедурою. Коли ви приходите в салон, то спеціаліст з урахуванням виниклої проблеми може порадити вам хірургічне видалення, вплив холодом і ще ряд процедур. Всі вони також вважаються дійсними, але не можуть зрівнятися з лазерним впливом, про який і піде мова далі.

У чому суть методу.

Сьогодні в такому широкому асортименті ефективних способів боротьби з підошовної бородавкою дуже складно заплутатися і в підсумку вибрати не той. Для тих, хто не хоче помилитися, необхідно вибирати лазерне видалення.

Для такої терапії характерна швидкість і популярність. Але не кожен може зважитися на таке лікування. Причина в тому, що багато людей не володіють необхідною інформацією про особливості процедури, вважаючи, що це буде дуже боляче і призведе до великої кількості негативних наслідків. Але все це абсолютно не так.

Якщо проводити хірургічне видалення підошовної бородавки, то досягти бажаного ефекту не завжди вдається. Причин в тому, що корінь такого наросту зосередився глибоко під шкірою. Тому видалити його звідти буває не так і просто.

Справитися з проблемою під силу лазерному способу. Ще лікарі задіють метод електрокоагуляції. Але його істотним недоліком залишається наявність рубців і шрамів після процедури, що не відповідає лазерному видаленню. Крім цього, такий варіант лікування може впоратися навіть з великими наростами і не залишити жодних слідів. Але для того, що б звернутися до лікаря, необхідно розуміти як виглядає бородавка.

Якщо ви зважилися на лазерне видалення бородавки, то варто розуміти, що більше ви її ніколи не побачите. Процес видалення наросту на підошві відбувається без хворобливих відчуттів і дуже швидко. Причому на якості це ніяк не відбивається. Проводять лікування тільки досвідчені фахівці. На проведення процедури у вас піде всього кілька хвилин. Тривалість видалення у кожної людини своя, так як тут залежить від розміру виник освіти.

Дія лазера спрямована безпосередньо на бородавку, при цьому він не впливає на прилеглі здорові тканини. Коли операція закінчена, то пацієнту необхідно здійснити постопераційний догляд. На тій ділянці, де розташовувалася бородавка, виникає скоринка темного кольору. Її не потрібно чіпати і обробляти. По закінченні декількох днів вона самостійно вийти.

Суть методу дуже проста, а полягає вона в тому, що під дією лазера вдається закупорити всі судини підошовної бородавки. Для усунення хворобливих відчуттів лікар введе місцеву анестезію.

Переваги методики.

Щоб точно переконатися в ефективності цього методу, необхідно докладніше ознайомиться з його перевагами:

Тривалість лікування становить тільки кілька хвилин. Після видалення бородавок на її місці може виникнути невелике поглиблення, але воно зникає через тиждень. При видаленні бородавки лазером відсутня кров. Завдяки лазеру вдається контролювати глибину проникнення під епідерму. Для такого лікування характерна мала травматичність. Застосовуючи лазерне обладнання, щоб видалити бородавку на нозі, саме новоутворення не знищується, а відправляється на додаткове дослідження. Виникла ранка швидко затягується і вже через кілька днів на нозі не залишається ніяких слідів. Коли відбувається загоєння рубця, то необхідно відмовитися від прийому медикаментів і забезпечити правильний догляд за шкірою. Якщо ви здійснюєте лазерну хірургію, то повторно ви вже не будете відвідувати кабінет лікаря.

На цьому всі переваги представленої методики закінчені. Варто відзначити, що, незважаючи на високу ефективність лазера, відвідати лікар вже відразу після виявлення наросту на підошві. Краще видалити кілька хвилин на відвідування лікаря, ніж потім довго і болісно видаляти виникло освіта.

Як застосовується Іхтіолова мазь від плям після прищів, докладно зазначено в даній статті.

Як застосовується мазь з антибіотиком від прищів на обличчі, детально вказано тут: https://soinpeau.ru/lechenie/pryshhej/antibiotiki-na-lice.html.

Види лазера.

Щоб отримати гарантований ефект від проробляється процедури, важливо знати, для якого випадку необхідно задіяти певний вид лазера. Всього їх існує 4, і ось які:

Карбондиоксидный . Часто він носить назву вуглекислотного. Суть методу полягає в тому, що відбувається випалювання тканин, на яких розташована бородавка. Використовують таке лазерне оснащення тільки в самих запущених випадках або коли інші методи боротьби не дали позитивного ефекту, так як воно дуже агресивне. При видаленні підошовної бородавки вуглекислим лазером пацієнту вводиться місцева анестезія. Відновлення тканин відбувається вже через 4-5 тижнів. Але такий метод дуже часто викликає ускладнення. Ербієвий. Для цього лазера характерним є низькоенергетичний імпульс, завдяки якому можна зняти тонкі шари шкіри, при цьому, не завдаючи шкоди здоровим тканинам і не приводячи до їх гіперпігментації. Дія цього лазера направлено на випаровування клітинної рідини, в результаті чого вдається знищити сполучну тканину і разом з тим стимулювати поділ нових клітин і виробництво колагену. Лазер на барвника . За допомогою цих лазерних установок вдається домогтися впливу високочастотних імпульсів. При поглинанні енергії різко піднімається температура в кровоносних судинах, в результаті чого в них відбуваються дистрофічні зміни. Так як доступ крові припиняється, то бородавка починає відмирати. Що стосується верхніх шарів шкіри, куди чинив свій вплив лазер, то вони повинні бути пошарово віддалені від дерми. Nd:YAG-лазери. При впливі цього лазера вдається домогтися фотомеханічної деструкції тканин. Лікар, який здійснює процедуру, може встановлювати і регулювати різну тривалість імпульсів. Завдяки цьому параметру можна виконувати не тільки деструкцію, але і коагуляцію патологічних тканин. Вже після 4 сеансів бородавка зникає, а залишилися після неї мертві тканини відправляють на гістологію.

Побічні явища.

Вплив лазера на шкірні покриви можна порівняти з сонячним опіком, з цієї причини вважається нормальним, коли епідерма злегка почервоніла після процедури. Але видалення підошовної бородавки таким методом часом призводить до формування алергічної реакції. В такому випадку пацієнт повинен приймати спеціальні препарати, інакше почервоніння і набряклість будуть дуже стійкими і яскраво вираженими.

Якщо у людини на підошві дуже чутлива шкіра, то після впливу лазера там можуть сформуватися бульбашки. Вони з часом заживають, але на їх місці можуть сформуватися рубці. Вкрай рідко на обробленій ділянці шкіри з’являються пігментні плями.

Які препарати від вугрової висипки і прищів застосовуються найчастіше, детально зазначено в даній статті.

Як застосовується сірчана мазь проти прищів, докладно зазначено тут в статті.

Позитивний ефект від впливу лазером настає у всіх пацієнтів по-різному. Тут все залежить від виду наросту і типу застосовуваного лазера. Якщо в процес використовується вуглекислотний лазер, то відсоток позитивного результату складе 80-90 %. Коли застосовується імпульсний лазер, то домогтися ефекту можна в 70-80%.

Ще багатьох цікавлю питання про те, чи виникне новоутворення знову. Як правило, відсоток ймовірності дуже низький, але ніхто не знає, як спрацює імунітет людини. Видалення підошовних бородавок за допомогою лазера – це перший, а не остаточний етап боротьби за здоров’я і красу.

За допомогою лазера вдається прибрати тільки зовнішній прояв наросту . Але вірус все одно поширюється по організму. Якщо вчасно не активувати захисні сили організму, не зміцнити імунітет, то відбудеться рецидив, в результаті чого бородавка знову виникне на тому ж місці. А ось чому ростуть бородавки на руках і як від них можна позбутися, докладно розповідається в даній статті.

Вартість процедури з видалення бородавок на підошві лазером залежить від розміру наросту і її важкодоступність. Якщо необхідно видалити освіту під нігтями, то це обійдеться дорожче. В середньому ціна за таке лікування складе 200-3000 рублів.

Марина, 35 років: «Я використовувала лазерне видалення, коли на підошві у мене сформувалися 3 бородавки. Коли виникла перша, то я особливо не переживала, так як ніяких відчуттів вона у мене не викликала. Але потім вони стали збільшуватися, і я прийняла таке рішення. Самою процедурою я дуже задоволена, ніяких болів під час її проведення я не відчувала. Лікар дуже обережно і акуратно виконувала свою роботу. Всього лікування тривало 15 хвилин. Після на місці видалення сформувалася скоринка, яка сама відпала, я навіть не знаю на який саме день». Тіна, 23 роки: «коли прийшов час вирушати на відпочинок, то стала заздалегідь готуватися до цієї події. Для видалення підошовної бородавки я вирішила скористатися лазерним методом. Цей варіант терапії дуже ефективний і швидкий. Що мені найбільше сподобалося, так це відсутність болю і крові. Коли після процедури пройшло 2 тижні і моя ранка затягнулося, то я змогла відправитися на море і не відчувати почуття незручності за виниклу патологію». Мілана, 29 років: « Я вирішила скористатися лазером, коли присутня на підошві бородавка стала збільшуватися і хворіти. Терпіти її вже було нестерпно, тому я і вирушила в салон. При проведенні маніпуляції ніяких неприємних відчуттів я не відчувала, просто лежала і отримувала задоволення. Після 20 хвилин я вже вийшла з кабінету. Вдома я побачила невелике почервоніння, але вже через 2 дні воно самостійно зникло».

Лазерне видалення підошовних бородавок — це прекрасне рішення для тих, хто хоче швидко і назавжди побороти проблему. Якщо після лікування ви виявили якісь патологічні зміни на шкірі, то відразу повідомте лікаря, який робила вам процедуру. Дуже важливо вчасно усунути побічні явища, щоб не спровокувати важкі ускладнення. Необхідно також пам’ятати, що крім лазерного видалення є ще один дієвий спосіб позбавлення від цих висипань — лікування підошовних бородавок в домашніх умовах.

Дивіться щоденні добірки кращих косметичних засобів.

Лазерне видалення підошовних бородавок в Москві.

Послуга Ціна, руб. Видалення бородавки на підошві, за 1 мм діаметра 500 Видалення підошовної бородавки (сухий мозолі) 1 ш 3000 Лазерне видалення підошовних бородавок (1 кат.) 2000 Радіохірургічне видалення підошовної бородавки за одиницю 3250 Видалення натоптишів (мозолі) 1400 Видалення підошовної бородавки (1 шт.) (апарат Сургитрон) 5090 Видалення підошовної бородавки 2000 Видалення підошовних бородавок (1 од.) 2310 Видалення підошовних бородавок з підшкірними корінцями 5000 Видалення підошовних бородавок (1 шт) 1500.

Підошовні бородавки-це доброякісні шкірні утворення, зовні нагадують мозолі, розташовані на ступнях ніг в місцях найбільшого тиску. Підошовні бородавки крім естетичного дискомфорту приносять фізичний біль під час ходьби. Освіта бородавок — результат впливу на організм папіломавірусної інфекції. На ступні шкірний покрив досить щільний, саме його вражає вірус папіломи людини. Під час ходьби маса тіла натискає на бородавку, що призводить до посилення больового синдрому.

Вірус вражає шкіру, проникаючи вглиб тканин. Захворювання, як правило, свідчить про зниження імунітету, вимагає лікування. В терапевтичних цілях застосовують лікарські препарати, але найшвидший спосіб усунення підошовних бородавок — видалення. Існують кілька варіантів деструкції таких утворень:

лазерне видалення; кріодеструкція; електрокоагуляція; хірургічне висічення; радіохвильове видалення.

Лазерне видалення — найбільш швидкий, безболісний і ефективний метод деструкції підошовних бородавок. Використання лазера дозволяє залишити недоторканими здорові ділянки тканин. При цьому не виникає кровотечі. Процедура займає трохи часу, доступна для більшості пацієнтів, видалення відбувається за один раз.

Основні показання.

Показаннями до видалення підошовних бородавок служать хворобливі відчуття при натисканні, загальний дискомфорт. Процедура проводиться при відсутності протипоказань: вірусних інфекційних захворювань, важких патологій у стадії декомпенсації, малігнізація утворень.

Як підготуватися до процедури.

Перед проведенням процедури рекомендується проконсультуватися у дерматолога, провести дерматоскопію бородавки. Перевірка на доброякісність дає можливість своєчасно виявити серйозне онкологічне ураження шкіри — меланому.

Особливості процедури.

Ділянка лазерного впливу попередньо обробляється місцевим анестетиком. Після деструкції на шкірі залишається невеликий опік. Скоринку, що утворилася на місці проникнення лазера, не рекомендується зривати. Після періоду загоєння (10-14 днів) на цьому місці утворюється здорова шкіра.

Під час періоду реабілітації небажано відвідування лазень, саун, басейнів, спортивних залів. Імовірність появи рубців або шрамів після лазерного впливу мінімальна, оскільки лазер надає на тканини загоює, коагуляційне і знезаражує дію.

Видалення лазером підошовних бородавок.

Цей тип бородавок зустрічається у багатьох людей дуже часто. Підошовні бородавки складають близько третини від всіх типів новоутворень. Вони являють собою своєрідні шкірні нарости, які зустрічаються в двох видах: поодинокі (зустрічаються найбільш часто) і множинні (цей вид буває рідше).

На шкірному покриві тіла цей вид наростів локалізується на підошвах ніг і долонях рук. Зустрічається також назва цього виду бородавок — долонно-підошовні. Цей вид новоутворень є в лікуванні найважчим. Це відбувається через те, що вони здатні глибоко проникати в шкірний покрив .

Як правило, підошовні бородавки зустрічаються у дітей. Але все ж статистика показує, що вік, в якого найбільш активно з’являються бородавки, становить від 20 до 30 років. Нарости в більшості випадків виникають у людей, які не дотримуються гігієни, неохайні, сильно і багато потіють. Також сприяє виникненню підошовних бородавок носіння дуже тісного взуття .

Але найбезпосередніша і головна причина формування новоутворень-це вірус папіломи. Він проникає в шкірний покрив стопи людини і починає там розмножуватися і приживатися. Період розвитку папіломи може становити до півроку і більше . Він формується у вигляді бородавки в тих моментах, коли ваш імунітет починає слабшати.

Папілом дуже легко підхопити, особливо її типом, який вражає стопи ніг. Джерела зараження — це загальні душові, лазні, басейни, моря, річки, сауни.

Особливості бородавок.

Нарости дуже часто бувають болючими. Серед усіх новоутворень цей тип заподіює найбільший дискомфорт через сильний біль. Адже вони утворюються в місцях, які за своїм призначенням постійно піддаються тиску і тертя, постійним навантаженням. Дуже болючими є нарости, які виникають на плеснової подушечці і п’ятах. Людині насилу доводиться ходити. І чим більше виступає наріст, тим більше він заподіює проблем.

У більшості випадків лікарі рекомендують нарости видаляти. Це пояснюється двома причинами. По-перше, вони заподіюють величезний біль і не дають нормально пересуватися людині. А по-друге, це величезний ризик зараження вірусом для оточуючих . Адже від однієї бородавки може утворитися безліч інших як у самого носія, так і у контактує з ним людей.

Методів виведення цього виду новоутворень зараз досить велика кількість. Обов’язково вам перед виведенням необхідно проконсультуватися у лікаря. Якщо ви вирішите самостійно вивести нарости, то може не врахувати деяких особливостей вашого організму, а це загрожує для здоров’я.

Види виведення бородавок.

Всі види можна сформувати в групи:

Видалення за допомогою азоту. Лікування електрикою. Видалення хірургічним шляхом. Лікування за допомогою лазера. Лікування за допомогою народної медицини. Застосування різних мазей. Радикальний вид лікування.

При використанні хірургічного виду видалення можна не отримати потрібного ефекту, так як корінь новоутворення на шкірі стопи знаходиться дуже глибоко, і видалити його у багатьох випадках не виходить.

Набагато ефективніше використовувати лазерний спосіб і метод електрокоагуляції . Але необхідно врахувати, що після застосування цих методів на стопі можуть утворитися рубці. Особливо це неприємно і не естетично, коли видаляються нарости на руках.

Лікування низькими температурами або кріолікування, передбачає собою спрямовану дію рідкого низькотемпературного азоту на бородавку. Бородавка заморожується і з часом відпадає.

Особливість цього лікування в тому, що воно не робиться за один раз, як електрокоагуляція або лазерний метод . Тут необхідно пройти кілька процедур. Рубців після проведення кріотерапії не залишається і такий вид лікування абсолютно безболісний. Тому цей вид лікування рекомендований навіть дітям.

Видалення наростів із застосуванням мазей і різних лікарських препаратів є досить тривалим процесом. Для повного виведення бородавки вам може знадобитися не один тиждень. До складу мазі входить саліцилова кислота . Після її безпосереднього впливу на наріст він відмирає і сам відпадає.

Досить ефективне лікування наростів за допомогою народної медицини. Найефективнішим лікарською рослиною проти підошовних бородавок є чистотіл. Використовують як ліки його сік, який може пригнічувати розвиток клітин, пошкоджених вірусом папіломи. Достатньо лише змастити наріст соком, видавленим з чистотілу. Цю операцію проводять до тих пір, поки бородавка не відпаде. Це виведення абсолютно безболісне.

Ці види лікування необхідно вибирати з особливою обережністю тим, хто має, наприклад, цукровий діабет. Якщо знехтувати рекомендацією, то можна занести інфекцію в шрами . Лікарі рекомендують лікування починати, все-таки з радикальних видів.

Застосування лазера.

Багато людей, у яких є бородавки, цікавляться, як від них позбутися. Хтось знаходить і читає спец. літературу, хтось звертається до інтернету, а хтось застосовує народні рецепти або йде в найближчу аптеку за необхідним засобом від підошовних бородавок. Всі способи по-своєму ефективні, але далеко не для всіх випадків і не для кожного.

Лазерний метод видалення наростів на вашій шкірі — це єдиний спосіб, який володіє такими якостями:

швидкість; ефективність; легка переносимість; популярність.

Далеко не кожен легко погодитися на такий рішучий крок. З-за того, що ви недостатньо обізнані і мало володієте інформацією про всі тонкощі цього процесу, ви думаєте, що ця процедура пройде дуже болісно і спричинить за собою величезну кількість неприємностей. На ділі скажемо вам, виходить, якраз все по-іншому.

За допомогою методу лазерного видалення наростів можна раз і назавжди викорінити бородавки . Процедура видалення бородавок лазером, проходить абсолютно безболісно для людини, робиться вона дуже швидко і, головне, якісно. Тим більше, що цю процедуру роблять виключно фахівці високої кваліфікації. Весь процес видалення бородавки займає всього пару хвилин. Тривалість видалення може, трохи затягнутися через тяжкості певних випадків.

Лазер впливає лише на саму бородавку, не пошкоджуючи при цьому прилеглі ділянки здорової шкіри. Після проведеної операції за областю видалення бородавки не потрібно якогось особливого догляду. На місці віддаленої бородавки утворюється своєрідна скоринка темного кольору. Її не потрібно обробляти, відривати або мочити. Вона сама відпадає протягом декількох днів, максимум до 12.

Суть цього методу дуже проста. Лазер, який безпосередньо діє на бородавку, собою закупорює всі дрібні судини. Щоб в цей момент не було болю, використовується місцева анестезія. Це вся суть цього методу.

Коли необхідно звернутися до лікаря?

Вам необхідно знати, що не всі новоутворення нешкідливі. У зв’язку з цим необхідно звертати вашу увагу навіть на найдрібніші нарости . При наявності на шкірному покриві всього тіла хоча б одного маленького наросту, завжди буде піддавати вас до самозараження. Воно відбувається, коли до навіть маленької бородавці торкаються інші ділянки шкірного покриву. І тоді виникає дуже велика ймовірність того, що на цій ділянці утворюється новий наріст.

Особливі факти, щоб відразу ж звертатися до лікаря:

бородавка починає змінювати свій колір; збільшуватися в розмірі; утворюються нові нарости; нарости починають кровоточити.

У цих випадках, виникає великий ризик зараження вашої крові і перехід бородавок в шкірні злоякісні утворення.

Звернувши Вашу увагу на всі ці особливі факти, негайно необхідно звернутися до лікаря. У нього ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання і Вам нададуть кваліфіковану консультацію по вашому випадку. Отже, у вас з’явиться можливість зупинити розвиток і зростання бородавок.

Викорінюючи новоутворення в домашніх умовах самостійно, у вас є великий ризик отримати рецидиви, рубці, травми, подальше зараження і інші всілякі ускладнення і неприємності. Тому ваше здоров’я в цих випадках необхідно довірити висококваліфікованим фахівцям, які володіють великим досвідом в цій області і мають всі необхідні інструменти та обладнання. Тим більше в арсеналі у них є лазер, який, як вам відомо, в аптеці не продається.

Перевага видалення підошовної бородавки лазером.

Сам процес видалення підошовної бородавки лазером, триває всього пару хвилин, іноді буває, що й довше, якщо випадок складніше. Замість віддаленої бородавки на шкірі залишається маленьке заглиблення, яке зазвичай затягується, не залишаючи сліду, максимум через два тижні. Лазерний спосіб видалення дозволяє контролювати і виставляти будь-яку глибину проникнення його в шкіру, де є утворення самої бородавки.

Саме з цієї причини, метод видалення підошовної бородавки лазером , вважається найменш травматичний у порівнянні з іншими способами видалення підошовних видів бородавок. Лазер може витягти з вашої шкіри новоутворення і доставити зразок при необхідності в лабораторію для більш детального аналізу.

Процес відновлення шкірного покриву після роботи лазером не вимагає додаткового догляду. Лазерне лікування дозволяє не допустити подальше виникнення підошовних видів бородавок. Тому не треба довго затягувати з візитом до професійного лікаря, тим більше, що подальша терапія не вимагає великої кількості часу і не завдасть вам ніякої болі. Позбавлення від бородавок дозволить вам ходити без хворобливих неприємних відчуттів, і ви знову зможе повністю насолоджуватися життям.

Видалення підошовних бородавок.

На шкірі стопи часто з’являються новоутворення, які підносяться над нею. Через специфічне розташування освіти часто піддаються травмуванню, викликаючи відчутні больові відчуття. Піднесення носять назву «бородавки». Лікування проводить лікар-дерматолог. Щоб вивести порушення, потрібно витратити багато сил.

Згідно зі статистикою, підошовна бородавка становить 34% всіх випадків. При цьому освіта показує доброякісну природу, рідко болить. При появі бородавок не варто займатися самолікуванням, в більшості випадків стрижні розташовуються глибоко в тканинах. Часткове видалення бородавки призведе до повторного виникнення нових утворень на шкірі стопи, навіть після зникнення. Знадобиться виведення вже нового, більшого числа.

Лікарі кажуть, що бородавки частіше з’являються на стопі в одиничній кількості. Коли спостерігається розростання у величезній кількості, ведеться розмова про прогресування в організмі вірусної інфекції. Лікування в подібних випадках спрямоване в першу чергу на боротьбу з безпосередньою причиною утворення — вірусом папіломи, вже потім потрібно вживати заходів щодо усунення бородавок на стопі, інших частинах тіла.

Бородавки не викликають болю і незручності. При постійному терті і тиску на утворення при ходьбі бородавки травмуються, приносячи дискомфорт. Якщо бородавки розташовуються не на стопі, вони проходять абсолютно безслідно, але із-за специфічного розташування і тертя взуттям освіти самостійно не зникають, потрібне лікування, щоб їх вивести.

З’ясовано єдина причина, що викликає появу бородавок – проникнення в організм вірусу папіломи. Найбільшу активність вірус проявляє у вологому середовищі з підвищеною температурою, зараження відбувається в лазнях, саунах та інших аналогічних громадських місцях.

Сучасні методи лікування.

Сьогодні в медицині зустрічається маса методів, що допомагають позбутися від бородавок в будь-якому місці тіла, включаючи підошву. Зустрічаються ситуації, коли видалення бородавки проблематично. Вірус папіломи, прогресуючий в організмі, вражає глибокі шари в шкірі.

Потрібне негайне лікування, вивести потрібно, якщо:

Бородавка починає періодично кровоточити, болить; Колір освіти неоднорідний, на поверхні з’являються темні вкраплення; Присутність приносить дискомфорт і больові відчуття, частіше болить виключно при механічному впливі; Новоутворення швидко зростає, займає великі площі на підошві.

Для ефективної боротьби з бородавками застосовуються методи:

Радіохвильова хірургія; Електрокоагуляція; Кріодеструкція; Лазерна коагуляція; Хірургічне висічення.

Два останніх варіанти користуються популярністю, особливо при видаленні підошовних утворень подібного плану. Кожен з методів виявляє власні переваги, допомагає позбутися від дефекту на ногах. Правда, використання лазерного видалення зажадає матеріальних вкладень. Лазерна операція має відносно інших способів високу вартість.

Табірне видалення бородавок на підошві займає лідируючі позиції в боротьбі з вірусом папіломи. При використанні такого способу видалення бородавок відбувається поступове пропалювання ураженої ділянки шкіри. Завдяки методиці при видаленні присутня можливість контролювати глибину проникнення, вивести цілком стрижень освіти.

У момент дії відбувається паралельне припаивание кровоносних судин, при описаному способі видалення мінімізовано виникнення кровотечі, оброблюваний ділянку не болить, видалення відбувається з коренем.

Лазерне видалення підошовних бородавок виділяє ряд типів:

Вуглекислий лазер. Вплив на ділянку, на якій з’явилася бородавка, відбувається з використанням інфрачервоного світлового випромінювання з хвилею, що досягає 10600 нм. У методу впливу відомий недолік: впливу піддається вся поверхня шкіри, присутня висока ймовірність ушкодження здорових тканин. Лікування способом дає позитивний результат в 70% випадків. Ербієвий лазер. При використанні вказаного способу впливу лазером відбувається вплив більш коротким променем, довжина якого досягає тільки 2940 НМ. Завдяки особливості променя знижується ймовірність виникнення рубців після впливу. У 75% випадків досягається позитивний результат — це високий показник.

Після проведення лазерного впливу на обробленій ділянці утворюється тонка скоринка. Вона протягом семи днів поступово пропадає. Після процедури рекомендується уникати попадання вологи на поверхню скоринки, не варто зривати її самостійно або впливати кремами або мазями.

Лікування будь-яким способом має позитивні і негативні сторони. Видалення лазером не виняток, але переваг при променевому впливі більше.

Плюси лазерного видалення:

Низька вірогідність утворення в подальшому на стопі бородавок в більшій кількості, можливість позбутися надовго; Маленька ймовірність торкнутися здорові тканини, коли лікування завдає шкоди; Після видалення новоутворення на шкірі не залишаються рубці; Загоєння тканин поверхні шкіри відбувається швидко.

Серед мінусів виділяють високу вартість методу видалення.

Хірургічне висічення.

Зазначений хірургічний метод видалення бородавок на стопі проводиться з безпосереднім втручанням хірурга. Видалення проводять скальпелем з використанням місцевої анестезії. На віддалену ділянку накладаються шви, що знімаються після закінчення 7-10 днів.

Основною перевагою використання методу вважається можливість ліквідації бородавок великих діаметрів, що викликають труднощі при використанні інших методів.

До недоліків хірургічного видалення відносяться:

Якщо видалити залишки стрижня залишаться на глибині, можливо повторне виникнення бородавки на стопі; Після хірургічного висічення залишаються шрами на поверхні шкіри, поверхня не болить, прибрати шрами складно.

Після видалення бородавки таким способом слід акуратно доглядати за обробленою областю. При догляді потрібно дотримуватися рекомендацій:

При утворенні скоринки слід стежити за її збереженням, заборонено зривати і пошкоджувати. Знизити потрапляння води на ділянку, де проводилося видалення. Після проведення видалення бородавки на ступнях стежать, щоб ділянка не довго перебував під прямими сонячними променями, ультрафіолет викликає рецидив. До повного загоєння рани намагаються уникати попадання на ділянку косметичних засобів. Протягом одного або двох місяців варто відмовитися від відвідування громадських місць: лазні, сауни, басейну.

Якщо після проведення операції місце, де проводилося лікування, почервоніло або спостерігається присутність запального процесу, не варто займатися самостійним лікуванням. Протизапальне лікування призначить лікар після виявлення причини виникнення.

Протипоказання.

При спробі позбутися від бородавок будь-яким способом є загальні протипоказання, що обмежують використання методик видалення:

Артеріальний тиск, який перевищує 140/100. Вагітність і період годування груддю. Збільшена температура. Прояв герпесу. Область біля бородавки свідчить про розвиток запальних процесів. Наявність в організмі пухлин і новоутворень злоякісного характеру. Цукровий діабет.

Багато із зазначених протипоказань мають тимчасовий характер, тому перш, ніж записуватися на видалення бородавки, слід зайнятися усуненням саме їх. Якщо усунення протипоказань неможливо або важко, слід задуматися про метод, яким можливо провести лікування без видалення. Медицина пропонує достатню кількість способів консервативної терапії.

Профілактичні заходи.

Щоб після лікування бородавка не утворилася повторно, варто дотримуватися рекомендацій. Такі правила виступлять як профілактичні заходи, посилять ефект проведеного лікування.

Не варто ігнорувати проведення щоденних гігієнічних процедур. Для відновлення імунітету рекомендований регулярний прийом вітамінів А, С і Е. Взуття повинна бути індивідуальною, у тому числі і домашні тапочки. При відвідуванні громадських місць необхідно мати змінне гумове взуття. Шкіра ніг повинна постійно оброблятися зволожуючими і живильними кремами, особливо важливий догляд для сухої шкіри. Взуття повинна бути відповідного розміру, краще вибирати модель, яка виготовлена з натуральних матеріалів. Якщо ноги схильні до пітливості, слід використовувати спеціальні засоби для підсушування.

Частіше прогнози при лікуванні бородавок мають позитивний результат. Пам’ятайте, жоден метод лікування не дасть гарантію стовідсоткового зникнення вірусу папіломи. В окремих випадках після видалення бородавка виникає повторно, позбутися не виходить довго. Мабуть, при видаленні в глибоких шарах шкіри залишився шматочок стрижня. Часто для профілактики повторного формування бородавок паралельно з основним лікуванням призначається прийом противірусних препаратів, засобів, що підвищують імунітет.

Лазерне і низькотемпературне видалення підошовних бородавок.

Про видалення підошовних бородавок з кожним днем замислюється все більше людей.

Нарости з’являються на стопі і заподіюють великі незручності людині. При ходьбі відбувається велике навантаження на освіту.

Це може викликати неприємні наслідки. Саме тому такі горбки варто видаляти у дорослого і дитини в клініці або в домашніх умовах.

Причини появи наростів на підошві.

Раніше вважалося, що поява бородавки на підошві провокує носіння занадто тісного взуття. Подібна думка обумовлена зовнішнім виглядом наросту — він схожий на мозоль.

Насправді взуття тут ні при чому. Бородавки з’являються в результаті вірусу, яким заражений пацієнт. Новоутворення можуть з’явитися не тільки на підошві, але і в будь-якому іншому місці.

Людина може заразитися папіломавірусом ще в дитинстві. Він може потрапити в організм в результаті пошкодження шкіри.

Якщо імунітет пацієнта сильний, то вірус тривалий час себе проявляти не буде. Як тільки захисні функції організму знизяться, на тілі з’явиться горбок.

Бородавки на підошвах найчастіше можна зустріти у пацієнтів, які страждають пітливістю ніг. У дорослого і дитини з порушеним кровообігом також можуть з’явитися новоутворення на підошві.

Варто відрізняти бородавку від інших шкірних утворень.

Для цього необхідно звернути увагу на симптоми:

якщо злегка натиснути на бородавку або епідерміс навколо освіти, то пацієнт відчує біль; бородавки з’являються на підошві, найчастіше утворюються на п’яті, під пальцями ніг. Вони можуть з’явитися не тільки поодиноко, але і групою; підошовні бородавки можуть бути тілесного або сірого кольору, краї чітко окреслені, в центрі можна помітити чорну точку; верх бородавки сухий. Якщо наріст розмочити, то з нього легко зчищається верхній шар, при цьому коріння залишаються в тілі людини.

Особливості видалення наростів лазером, рідким азотом.

Папіломавірус провокує поділ клітин в певному місці епідермісу — так утворюється бородавка. Цей наріст може з часом придбати злоякісний характер.

Тому бородавка вимагає видалення. Косметологи пропонують позбутися від неприємності лазером. Дана технологія передбачає вплив на наріст променем лазера.

У порівнянні з іншими методами видалення бородавок лазерний має ряд переваг:

епідерміс навколо наросту після процедури не травмується; видалення лазером проходить безболісно; процедура займає всього кілька хвилин; при впливі на освіту лазером кровотеча відсутня; забезпечується стерильність при виведенні наросту, так як немає необхідності доторкатися інструментами до горбика; після процедури шкіра швидко відновлюється; має мінімальну кількість протипоказань.

Видалення підошовних бородавок лазером у дорослого і дитини має кілька недоліків. Після видалення наросту тканину не можна буде відправити на гістологічне дослідження.

Крім того, складно контролювати глибину, на яку впливає промінь. У фахівця повинен бути достатній досвід проведення подібної процедури.

До недоліків методу відноситься неможливість проведення процедури в домашніх умовах.

Є ще один метод видалення наростів у дорослого або дитини. Рідкий азот впливає на новотвір, в результаті чого клітини заморожуються і гинуть, білок тканини згортається, руйнуються зв’язки між клітинами.

Видалення горбків рідким азотом має свої плюси:

процедура не приносить больових відчуттів; кровотечі при проведенні видалення бородавки не виникає; при виведенні горбка азотом контакт інструментів з шкірою відсутня, тому процедура вважається стерильної; після виведення наросту на епідермісі не залишиться рубців, шрамів; процедура не вимагає знеболювання, її можна проводити навіть маленьким дітям; вплив рідким азотом на освіту відбувається всього кілька секунд.

Якщо нарости дуже великі, то може знадобитися кілька процедур. У домашніх умовах дану процедуру проводити не рекомендується, слід звернутися до кваліфікованого фахівця.

Як проводять видалення лазером?

Деструкція бородавок за допомогою лазера у дитини або дорослого зазвичай проводиться однією процедурою.

Якщо наріст має дуже великі розміри або кілька утворень зрослися в одне ціле, то потрібно виводити такі нарости у кілька етапів. Тільки в цьому випадку слідів на тілі не залишиться.

Проводиться деструкція наростів лазерним променем у дорослого і дитини дуже просто. Перед видаленням бородавок слід отримати консультацію онколога про характер освіти.

Для видалення наросту пацієнт повинен звільнити місце обробки від одягу, але повністю знімати її не потрібно.

Фахівець повинен обробити місце з бородавкою антисептичним засобом. Після цього на новоутворення направляється лазерний промінь.

Пацієнт не буде його відчувати. Через пару хвилин утворюється скоринка замість бородавки, яка дуже швидко відвалиться.

Після проведення процедури варто оберігати місце впливу лазера від вологи. Для цього рекомендується заклеїти ранку спеціальним пластиром, який не пропускає воду. Поки кірка не відпаде, не можна відвідувати сауну і басейн.

Коли скоринка відпаде, місце, очищене від наросту, слід оберігати від сонячних променів. Для захисту шкіри від ультрафіолету потрібно скористатися спеціальним кремом.

Варто відмовитися від виведення бородавок лазером у дорослого або дитини в таких випадках:

у пацієнта герпес у стадії загострення; у людини протікає загальне запальне захворювання; навколо новоутворення шкіра запалилася; вагітним жінкам не рекомендується проводити подібну процедуру; якщо у дорослого або дитини підозрюють рак шкіри, видалення бородавок лазером виконувати не можна; ті, у кого на шкірі часто утворюються келоїдні рубці, робити таку процедуру не повинні.

Як проводиться видалення наростів рідким азотом?

Перед початком процедури область шкіри з новоутворенням звільняється від одягу і обробляється дезінфікуючим засобом.

Процедура проводиться спеціальною паличкою з ваткою. Спеціаліст опускає інструмент в пляшечку з рідким азотом і переносить її на бородавку.

На горбок слід кілька разів натиснути аплікатором. Вплив проходить 15 – 30 секунд. Підошовні бородавки потрібно обробляти трохи довше — приблизно одну хвилину.

Після процедури на місці наросту з’являється пухирець, наповнений рідиною.

Проколювати самостійно його не можна, в іншому випадку в ранку може проникнути інфекція або утворитися некрасивий рубець. Міхур розсмокчеться самостійно, а після себе залишить кірку.

Коли скоринка відпаде, на тілі з’явиться світла пляма. Згодом воно придбає звичайний колір.

Під час відновлення шкіри необхідно обробляти місце видалення бородавки двопроцентним саліциловим спиртом. Процедуру можна провести в домашніх умовах.

Не варто проводити деструкцію наростів рідким азотом вагітним жінкам. Якщо на шкірі є запалення, то варто відкласти проведення процедури.

Тим, у кого захворювання знаходяться в стадії загострення, видаляти освіти також не варто.

Видалення підошовних бородавок рідким азотом або лазером має деякі труднощі. Сама процедура проводиться досить швидко, а ось період відновлення епідермісу може бути тривалим.

Горбки на підошві часто мають глибоким корінням. Щоб повністю видалити їх, слід провести процедуру кілька разів.

При цьому шкіра, можливо, буде травмована. Варто набратися терпіння і ретельно виконувати всі рекомендації доктора – тільки так можна домогтися швидкого загоєння шкіри.

Після видалення бородавок в клініці або в домашніх умовах варто пам’ятати, що повної гарантії від повторного появи наростів не існує.

Бородавки можуть утворитися в результаті зниження імунітету. Щоб не допустити появи наростів, слід вживати заходів щодо зміцнення імунітету, пити вітаміни.

Якщо на підошві утворилася одна бородавка, то її можна спробувати усунути в домашніх умовах.

Видалення дрібних численних утворень варто довірити фахівцеві, що має численні позитивні відгуки.

Не варто виводити нарости за допомогою змов. Горбки не зникнуть, а час буде втрачено — нарости поширяться по шкірі.

Лазерне видалення бородавки підошовної.

2 000 руб./послуга.

+7 (918) 554-XX-XX Показати номер.

пн-сб 10.00-18.00, прийом по запису , перерва: без перерви. сб до 14.00 нд вихідний.

Опис Відгуки про послугу Де купити.

Особливості проведення процедури:

Лазер дозволяє усунути підошовний наріст абсолютно безболісно, причому новоутворення видаляється за один сеанс, а сама операція займає не більше 2 хвилин. Лазер діє виключно на бородавку, не зачіпаючи сусідні тканини, а тому відновлення після такої операції відбувається швидше, ніж при електрокоагуляції. Застосування даного методу для видалення підошовної бородавки гарантує, що наріст не з’явиться знову. На місці видаленої бородавки протягом 2 тижнів залишається невелике поглиблення, яке згодом безслідно зникає, а значить, розглянута операція дозволить вирішити проблему без пошкодження шкірних покривів.

Переваги методики:

Низька болючість. Висока швидкість процедури. Відсутність ризику занесення вторинної інфекції (так як немає контактують зі шкірою інструментів). Інтенсивність лазера досить легко можна змінювати, тим самим визначаючи глибину прогріву тканин. Це дуже важливо, так як при надмірно глибокому впливі може залишитися виражений рубець, а якщо не припекти «дно» підошовної бородавки, то гарантований рецидив шипицы на стопі.

Підсумок після проведення процедури:

По закінченні операції місце колишнього наросту обробляється антисептиками і накладається пов’язка. Зараження ранки виключається з тієї причини, що лазер сам по собі стерилізує ділянку, де проводилося видалення. Виключається також і утворення рубців: на місці бородавки з’являється невелика скоринка, яку не потрібно чимось прикривати, змащувати або протирати. Через 10-12 днів вона повністю зникає, а на її місці з’являється невелика рожева пляма, яка з часом приймає колір шкіри. немає необхідності в стаціонарному перебуванні.

Є протипоказання. Необхідна консультація фахівця.

Уточнити всі питання або записатися на прийом ви можете по телефону або залишити заявку на сатйе!

Ми прагнемо до того, щоб в нашій клініці Медичні послуги і лікування здійснювалося, тільки висококваліфікованими фахівцями, що знайшли повагу серед колег і мають домінуючу перевагу позитивних відгуків серед пацієнтів;

Безперервне навчання наших фахівців з метою підвищення їх професійного рівня підтвердженого відповідними сертифікатами та дипломами;

Зручне розташування клініки, що виразилося в магістральній близькості до центральної частини міста;

Безперервний, ненав’язливий моніторинг якості надання пацієнтам медичних послуг, націлений на створення ідеальних умов, як для відвідування клініки пацієнтами, так і для їх лікування.

Популярність лікаря, серед пацієнтів, у сфері масових комунікацій (соціальні мережі, тематичні форуми, сайти відгуків, «сарафанне радіо»)

Процедура видалення підошовних бородавок лазером.

Видалення підошовних бородавок лазером вважається одним з найбільш ефективних методів. Тому він користується величезною популярністю. Але у цієї процедури є свої нюанси, про які вам потрібно знати до того, як ви запишіться на процедуру з видалення підошовного наросту.

Особливості методу.

Фото видалення підошовних бородавок лазером.

Щодо видалення підошовної бородавки лазером відгуки існують різні. Переважно вони позитивні, оскільки в більшості випадків людині вдалося позбутися наросту.

У порівнянні з хірургічним методом, видалення лазером дозволяє проникнути глибоко під шкіру. Тому застарілі методики хірургічного відсікання використовуються вже дуже рідко, передавши пальму першості лазеру; Певним аналогом лазерного видалення є електрокоагуляція. Але цей спосіб характеризується тим, що видалення бородавок супроводжується шрамами і рубцями. Спосіб дешевше, проте краще заплатити більше, але зберегти ноги в первозданно вигляді; Лазерне видалення підошовних бородавок дозволяє впоратися зі складними наростами, не залишивши після себе жодних слідів; Підошовна бородавка відлетять назавжди в переважній більшості випадків; У вкрай рідкісних випадках видалення лазером може супроводжуватися хворобливими відчуттями; Доступ до лазерного обладнання мають тільки висококваліфіковані фахівці, які проходять відповідне навчання та необхідну практику; Головна особливість видалення за допомогою лазера полягає в тому, що на боротьбу проти підошовної бородавки йде зазвичай 1 процедура. Іноді тривалість лікування збільшують, якщо нарости виявилися сильними; Якщо ви подивитеся про видалення бородавок відео, то помітите, що лазер впливає виключно на наріст, не зачіпаючи здорову шкіру; Нюансом обробки є необхідність дотримувати певні заходи по догляду за ногою після операції; Якщо на обробленій ділянці шкіри з’явилася темна скоринка, переживати не варто. Тільки обробляйте її періодично і намагайтеся не чіпати. Це свідчить про процеси загоєння колишньої бородавки; Лазер закупорює судини, що живлять підошовну бородавку; виникнення хворобливих відчуттів після операції лікар може зробити вам ін’єкцію місцевої анестезії.

Основні переваги.

Фотографія видалення підошовних бородавок лазером.

Наочно продемонструвати ефективність видалення підошовного наросту з допомогою лазера можна шляхом розгляду основних сильних сторін методу.

Щоб видалити бородавку, зазвичай потрібно один сеанс тривалістю кілька хвилин. Підошва ноги страждає мінімально в плані естетичності. Після процедури може залишатися деяке поглиблення, але буквально на тиждень воно проходить у міру заживання обробленої ділянки. Якщо видалити підошовну бородавку за допомогою лазера, кровотеч не буде. Даний метод дозволяє контролювати глибину проникнення променя під шкіру. Це сприяє мінімізації травматичності. Новоутворення в процесі видалення не знищується, що дозволяє відправити наріст на аналіз з метою його перевірки на злоякісність. Після видалення лазером повторне відвідування процедурної не потрібно.

Відзначимо тільки, що на видалення підошовних бородавок лазером ціна може стати основною перешкода. Вартість процедури залежить від складності і кількості наростів. Чим їх більше і чим складніше їх видалити, тим вище буде ціна. В середньому за процедуру платять від 200 до 2000 рублів.

Можливі ускладнення.

Фото підошовної бородавки.

Є кілька нюансів, які слід знати про даний метод видалення бородавок.

Лазерний вплив багато в чому схоже на сонячні опіки. Тому почервоніння після процедур — це природне явище, якого не варто побоюватися; Боротьба з підошовними наростами може призводити до алергічних реакцій на промені. Це змушує проводити певний курс реабілітації, приймаючи ліки; Якщо не дотримуватися рекомендацій щодо догляду за підошвою після лікування, оброблений ділянку може супроводжуватися сильними набряками і яскравими почервоніннями; Уважно до цього методу потрібно ставитися людям з дуже чутливою шкірою, оскільки в деяких випадках промені призводять до появи бульбашок на шкірному покриві. З плином часу вони заживуть, але залишаться рубці; У дуже рідких випадках наслідками процедури стають пігментні плями; Ефективність лікування багато в чому залежить від характеру наросту і використовуваного типу лазера. Позитивний результат настає в 70-90% випадків; ймовірність появи наросту після його видалення лазером дуже низька. Але повністю виключати її не можна, оскільки неможливо передбачити поведінку імунної системи організму людини; Лазер видаляє нарости, але не усуває з організму сам ВПЛ. Тому основні зусилля повинні бути направлення на зміцнення імунітету. Це дозволить повністю позбавити себе від наростів на тривалий час, а в деяких випадках і на все життя.

Перш ніж приступити до процедури з видалення наросту, вам слід дізнатися, яким саме лазером збирається користуватися фахівець.

Важливо враховувати, що кожен тип обладнання має свої особливості і призначений для боротьби з певними різновидами наростів. Якщо використовувати невідповідний апарат, ефективність лікування виявиться значно нижче, ніж при умові застосування відповідного конкретно вашому наросту лазера.

Всього виділяють 4 різновиди обладнання.

Карбонодиоксидные пристрою. Або просто вуглекислотні. Впливає агрегат шляхом випалювання уражених тканин. Вуглекислотні пристрої актуальні для найскладніших і запущених бородавок. Це пояснюється високим ступенем агресивності агрегату. В процесі видалення обов’язковою умовою є введення місцевої анестезії. Відновлення займає близько 5 тижнів. Недолік вуглекислотного лазера в тому, що після нього досить часто виникають ускладнення. Эрбиевые пристрою. Засновані на низькоенергетичних імпульсах, які знімають тонкий шар епідермісу і не зачіпають здорову шкіру. Лазер випаровує клітинну рідину, що сприяє знищенню сполучних тканин. Пристрої на барвниках. Такі установки впливають на нарости високочастотними імпульсами. В процесі обробки шкіри в кровоносних судинах під дією апарату різко зростає температура кровоносних судин, що призводить до дистрофічних змін. Апарат перекриває доступ крові до бородавки, через що вони відмирає. Верхні шари шкіри, які торкнувся лазер, видаляються. Процес відновлення пацієнта може займати до 3 тижнів. YAG-пристрої. Агрегати засновані на впливі за допомогою фотомеханічних деструкцій шкірних тканин. Тривалість імпульсу може регулюватися, що дозволяє лікарю визначити оптимальний режим роботи апарату. Крім деструкції, відбувається коагуляція уражених тканин. Особливістю таких установок є необхідність проведення декількох процедур. Зате терміни відновлення набагато коротше, що дозволяє незабаром повернутися до нормального повсякденного життя.

Лазер — це ефективний інструмент для боротьби з підошовними бородавками, керувати яким обов’язково повинен висококваліфікований фахівець.

Видалення бородавок лазером: плоских і підошовних, протипоказання.

Багато хто з нас бояться бородавок, так як вважають це «брудним» захворюванням. Пам’ятаєте, як мама постійно говорила мити руки після туалету або перед їжею? Це дійсно потрібно робити, і погане дотримання простих правил гігієни дійсно може стати причиною появи бородавок на тілі. Однак, це все ж не основна причина їх появи, адже навіть у самих охайних людей може виникнути така проблема. Так в чому ж їх основна причина?

Бородавки — це доброякісні шкірні утворення, що мають вірусні природу, вони завжди складаються з декількох шарів шкіри і мають так званий «стрижень», який знаходиться трохи глибше поверхні шкіри. Сама причина їх появи — це зараження хворого вірусом папіломи людини, саме він сприяє зростанню поверхневих шарів шкіри. Цей вірус є практично у всіх дорослих людей, хоча вони навіть і не підозрюють про це, адже він ніяк не заважає здоров’ю і нормальної життєдіяльності організму.

Самі бородавки з’являються тільки при деяких умовах. Це можуть бути:

вагітність; гормональний збій; наявність дрібних травм шкіри; порушення захисних властивостей шкіри і слизових оболонок; знижений імунітет (найпоширеніша причина)

Тому при появі бородавки не варто панікувати і дезінфікувати всі навколо, досить звернутися до лікаря за допомогою, видалити небажану бородавку і більше уваги приділити своєму раціону і здорового способу життя.

Видалення бородавок лазером.

Лазер на даний момент є одним з найкращих способів видалення бородавок на будь-якій частині тіла і особи. Він дуже ефективний і має свої переваги і переваги в порівнянні з іншими методами:

ефективність методу (бородавки видаляються відразу ж разом зі «стрижнем»); висока гарантія результату (швидше за все на тому ж місці бородавка більше не з’являться, хоча у випадках рецидиву таке теж буває); повна відсутність рубців або шрамів (перевага перед операційним методом); відсутність крові під час процедури; відсутність болю; відсутність періоду одужання (Повна працездатність відразу ж); лікар повністю контролює лазер (навколишні тканини не піддаються впливу, всі побічні явища виключені); у цього методу немає вікових обмежень (абсолютно безпечний навіть процедури (вона займає всього кілька хвилин)

Таким чином можна сказати, що видалення бородавок лазером вже протягом декількох років є найефективнішим методом лікування бородавок, в тому числі перевершує операційний метод лікування.

Видалення підошовних бородавок лазером.

Підошовні бородавки являють собою окремий вид бородавок, який дещо відрізняється від звичайних бородавок. Такі бородавки з’являються тільки на стопі або в районі підошви, звідси і їх назва.

Підошовна бородавка представляє з себе доброякісне шкірне і досить щільне утворення. Вони частина кришаться від постійного тертя, особливо це проявляється при ходьбі. Такі бородавки зазвичай трохи більше в розмірі, ніж звичайні, їх трохи важче видалити.

Варто сказати, що їх дуже часто плутають зі звичайними мозолями. Це легко перевірити: просто зріжте невеликий шматок верхівки, і якщо ви побачите кров або тонкий «стрижень», то це бородавка. Вона викликає відчуття дискомфорту у хворих, такі бородавки заважають при ходьбі і досить сильно болять. Щоб уникнути їх появи, потрібно звернути увагу на свій імунітет, а також стежити за пітливістю ніг, сухістю ніг, не носити незручне взуття.

Видалення бородавок на стопі лазером, як і у випадку з простими бородавками, проходить швидко і безболісно. Під місцевою анестезією лікар акуратно направляє лазерний промінь вглиб освіти, при цьому він сам регулює глибина цього самого променя і діє виключно на уражену ділянку. По часу на всю процедуру ви витратите від 5 до 10 хвилин, після чого самі зможете спокійно вирушати додому. Тільки у випадку з підошовними бородавками рекомендується все ж хоча б протягом доби не навантажувати свої ноги ходьбою, щоб оброблений лазером ділянку почав нормально гоїтися. Відразу ж після обробки на місці бородавки буде невелика ямка, яка повністю зникне після загоєння (7-10 днів).

Плоскі бородавки.

Плоскі бородавки (в народі їх ще називають юнацькими) найчастіше зустрічаються у дітей і підлітків, вони бувають і у дорослих, звичайно, але набагато рідше. Причини все ті ж: вірус папіломи і ослаблений імунітет.

Видалення лазером плоских бородавок так само, як і в інших випадках проходить швидко і безболісно під місцевою анестезією. Процес загоєння проходить швидко і без будь-яких додаткових коштів. Метод лікування лазером для таких бородавок залишається найдієвішим в порівнянні з більш застарілими методами.

Протипоказання для лікування лазером.

При лікуванні лазером, як і в будь-який інший процедурі, є деякі незначні протипоказання:

поточна вагітність; онкологічні захворювання в будь-якій стадії протікання хвороби; будь-які психічні розлади; цукровий діабет; імунодефіцитний стан; індивідуальна непереносимість препаратів; герпес у галузі освіти бородавки; будь садна чи рани в області освіти бородавки; шкіра, нещодавно підвладна сильного загару (після надмірного перебування на сонці або відразу після солярію).

Видалення підошовних бородавок лазером.

Бородавки, як правило, мають вірусне походження, їх поява також залежить від стану імунної системи людини. При ослабленому імунітеті зараження папіломавірусом може статися при контакті з носієм вірусу. Позбутися від бородавок в домашніх умовах не завжди можливо, тому людям доводиться вдаватися до допомоги медичних центрів. Видалення бородавок лазером — сучасний метод виведення даних утворень. Детальніше про нього читайте в нашій наступній статті.

Причини виникнення підошовної бородавки.

Папіломи, кондиломи і всі види бородавок (звичайні, плоскі, ниткоподібні, підошовні) мають однакову природу — зараження організму вірусом папіломи (ВПЛ). Вірус поширюється серед людей через інфіковані клітини шкіри (контактним шляхом). Найбільш сприятливою для нього є вологе і тепле середовище. Тому зараження ВПЛ часто відбувається в басейнах, саунах, лазнях і спортивних залах. При досить сильній роботі імунітету ВПЛ в організмі людини перебуває в латентному стані і не дає клінічних проявів. Збій в імунній системі призводить до активації вірусу і появи на шкірі вищевказаних утворень.

Розвитку підошовної бородавки може сприяти надмірна пітливість (гіпергідроз) або сухість шкіри стоп; незручне взуття, викликає здавлення або тертя шкіри стопи; різні деформації стопи (плоскостопість, деформуючий остеоартроз, артрити дрібних суглобів стопи); захворювання, що призводять до порушення трофіки тканин стопи (цукровий діабет, варикоз нижніх кінцівок, атеросклероз та ін), ушкодження шкіри стопи.

Прояви підошовної бородавки.

Підошовна бородавка являє собою тверде чітко відмежоване ущільнення на підошві. Найчастіше вона має овальну або округлу форму і розмір близько 1-2 див. Освіта на 1-3 мм виступає над загальним рівнем шкірного покриву. Колір шкіри в області підошовної бородавки зазвичай не змінений, але може бути світло-коричневим або рожевим.

Поверхня бородавки на початку її утворення гладка. З часом вона покривається нашаруваннями ороговілого епідермісу, стає шорсткою і набуває сіро-жовтий відтінок. Іноді в центрі підошовної бородавки відзначається кратероподобное поглиблення. Чорно-коричневі точки, які нерідко можна побачити на поверхні бородавки, обумовлені тромбуванням поверхневих капілярів.

Як правило, підошовна бородавка носить одиничний характер. Поява дочірніх бородавок свідчить про високу активність вірусу. Множинні бородавки надають мозаїчний малюнок ураженій ділянці підошви, за що і були названі «мозаїчними бородавками».

Може спостерігатися самостійне зникнення підошовної бородавки. В такому випадку на шкірі стопи не залишається ніякого сліду. Але частіше, через постійне травмування, саморозрішення бородавки не відбувається. Не болюча сама по собі, вона починає завдавати пацієнту значний дискомфорт і навіть різку біль, пов’язану з тертям і тиском бородавки про підошву взуття.

Діагностика підошовної бородавки.

За своїм зовнішнім виглядом підошовна бородавка часто нагадує мозоль або ділянку шкірного гіперкератозу. Відрізнити її від цих утворень може тільки професійний дерматолог. Для цього проводиться дерматоскопія. Щоб краще досліджувати освіту лікар попередньо виробляє зіскоблювання верхніх шарів ороговілого епітелію. Відсутність шкірного малюнка на поверхні освіти і виявлення характерного симптому «тромбованих капілярів» говорять на користь підошовної бородавки. Позитивні результати ПЛР-діагностики на ВПЛ підтверджують інфікованість пацієнта.

Для визначення глибини проростання підошовної бородавки пацієнтові призначається УЗД шкірного освіти. При підозрі на злоякісний характер освіти проводиться консультациядерматоонколога. При виявленні деформацій і захворювань стопи необхідна консультація подолог.

Долонно-підошовні сифилоиды мають деяку схожість з підошовної бородавкою. Від останньої відрізняють їх множинний характер, безболісність і характерне розташування у вигляді кілець або дуг, позитивний RPR-тест на сифіліс.

Чому потрібно видаляти підошовні бородавки.

Причина захворювання — віруси. На перший погляд, вони не є небезпечними. Але все залежить від того, який саме вид вірусу потрапив в організм. Деякі нешкідливі, а деякі можуть привести навіть до ракової пухлини. Друга причина, по якій необхідно видаляти ці освіти-незручність при ходьбі. Особливо це помітно, якщо бородавка розташована в області п’ят і біля основи пальців. При ходьбі вони дратуються, болять. При великому розмірі може розвинутися кровотеча. Такі ускладнення краще запобігти. Благо, зараз знайти клініку, в якій можна видалити підошовну бородавку недорого, неважко. Наступна небезпека, яку несуть бородавки — виразка при приєднанні вторинної інфекції. Тут знову ж грають роль травматизація і роздратування при ходьбі, при носінні тісного взуття.

Як видалити бородавку не боляче, швидко, безпечно.

На сьогоднішній день медицина володіє достатніми методами позбавлення від таких шкірних наростів, як папіломи і бородавки за допомогою:

Хімічно активних речовин, кислот або лугів, таких як Веррукацид (метакрезол і фенол), СуперЧистотел (натрію і калію гідроокис, за відгуками найефективніший засіб), азотна, оцтова, щавлева, молочна кислоти (Солкодерм) — це процедура викликає печіння, хворобливі відчуття, також существуюттакие кошти як Вартнер Кріо, Криофарма.

Може допомогти натуральний екстракт і сік чистотілу від бородавок. Дерматологи пропонують видалення новоутворень за допомогою сучасних методів:

Лазерне видалення бородавок — безболісна або малоболезненная процедура проводиться при використанні місцевої анестезії, швидке, безпечне, делікатне виведення наросту Видалення бородавок рідким азотом — кріодеструкція, це болісний процес, що вимагає анестезії, з можливим повторним сеансом і постпроцедурными слідами на шкірі Виведення новоутворень методом електрокоагуляції — під дією електричного струму Хірургічне втручання за допомогою скальпеля сьогодні практично не використовується.

Для проведення найсучаснішого методу — лазерного виведення новоутворень, використовуються наступні лазери:

Карбодіоксидний лазерний промінь-він здійснює Миттєве згортання крові, чим перешкоджає поширенню ВПЛ (вірусу папіломи людини) надалі. Ээрбиевый лазер виробляє пошарове випаровування наростів, папіломи.

Видалення підошовних бородавок лазером.

Щоб позбутися від бородавок, необхідно:

знищити вірус; усунути зовнішні прояви, тобто це безпосереднє видалення підошовної бородавки.

Перший пункт має на увазі застосування препаратів, що підвищують імунітет і володіють противірусною активністю. Залежно від конкретної ситуації, лікар може призначити як системні (прийняті всередину), так і місцеві засоби (мазі, гелі).

Важливо також дотримання правил особистої гігієни і правильний підбір взуття, щоб звести ризик травматизації, занесення бактерій і грибків до мінімуму.

Другий пункт може реалізовуватися методом електрокоагуляції, кріохірургії (лікування рідким азотом). Оптимальним є видалення підошовних бородавок лазером. Ціна на таку процедуру може бути різною. У Медичному центрі ЦРЧ вартість лікування починається від 250 рублів за один елемент.

Переваги лазерного видалення.

Звичайно, у вік онкологічної напруженості будь-які шкірні освіти слід в першу чергу диференціювати від ракових новоутворень, оскільки при механічному пошкодженні будь-якої вірусної бородавки, папіломи можливо її малігнізація. Для цього достатньо проконсультуватися у кваліфікованого дерматолога, онколога. В інших же випадках більшість дерматологів схиляються до єдиної думки, що сьогодні найбільш ефективним і безпечним методом позбавлення пацієнта від красивих родимок, папілом та інших утворень, не онкологічної природи, є — лазерне видалення наростів і бородавок.

При бородавках утворюється коренева мозоль, яка не заходить глибше гіподерми, а болі, пов’язані з тим, що ділянку зроговіння глибокий і стикається з нервом, що дає при ходьбі виражені болі. У деяких джерелах вказано, що на стопі бородавки утворюють кісткову мозоль — це помилка, оскільки кісткова мозоль — це результат залеченного перелому, тобто місце зрощення перелому кістки, але ніяк не наслідки бородавки.

При видаленні підошовних бородавок-лазерний метод є найоптимальнішим варіантом, оскільки це:

Ефективно, результативно — досить одного сеансу для виведення, тканина будь — якого новоутворення випаровується і не відновлюється практично немає протипоказань, крім гострих запальних процесів досить безпечний і малоболезненний метод в більшості випадків не залишає рубців, шрамів, зміни кольору шкіри, оскільки виключено кровотечу — інші методи можуть залишати сліди Легкий період відновлення — при цьому методі не відбувається пошкодження навколишньої тканини, тому швидкість регенерації тканин дуже висока швидкий сеанс-всього кілька, 2-3 хвилини видалення бородавок дітям лазером можливо, але краще після 5 років Комфорт при проведенні стійкий результат, в дуже рідкісних випадках можливі рецидиви.

Ціни на таку процедуру досить високі, в різних містах і клініках вони варіюються від 150 до 3000 руб. (осінь 2013р) за видалення одного новоорбазования, зі знижками в залежності від кількості елементів для виведення, місця їх локалізації, величини, характеру, виду та ін. приміром, вартість видалення плоскої бородавки від 200-1500 руб, на обличчі і тілі 1500 — 2000 руб, підошовної бородавки 2000-3000 крб. (ціни в Московських клініках).

Як відбувається видалення і загоєння після лазера.

Для проведення подібної процедури застосовується високотехнологічний хірургічний лазер. Промінь бактерицидний і стерильний, тому ділянка шкіри не піддається подальшому запаленню, не залишаються шрами і рубці.

У будь-якому новоутворенні під дією лазерного променя відбувається загибель збудника. Бактерії і віруси, що викликають зростання бородавки, гинуть від високої температури променя. Тому після процедури на місці наросту не виникають запальні процеси. Лазерний промінь на відстані впливає на поверхню шкіри, не торкаючись і не травмуючи її, а фактичне вилучення освіти виходить через випарювання його тіла.

Тому практично виключена передозування і травмування, але легка болючість прилеглих тканин можлива. У медичних центрах, в яких пропонується така послуга завжди комфортна атмосфера, уважне ставлення персоналу.

Після проведеної процедури наслідків, ускладнень не виникає. Звичайно, на відновлення обробленої ділянки потрібно трохи часу, але не більше 2 тижнів. Після видалення лазером, замість наросту утворюється суха скоринка, під якою відбувається загоєння. Ця корочка не викликає дискомфорту і самостійно відпадає приблизно через 10 днів, після чого через 2-3 дні на місці колишнього наросту залишається здорова шкіра, не відрізняється від навколишнього. Протягом цього часу за цією ділянкою шкіри спеціального догляду практично не потрібно, крім обробки дезінфікуючими засобами. Темну скоринку, яка залишається після, не можна відривати, мочити, піддавати сонячного впливу, обробляти косметичними засобами протягом 10-14 днів, тобто не можна відвідувати солярій, сауну, басейн.

Де в Москві проводять видалення підошовних бородавок.

Неправильно намагатися позбутися від бородавок самостійно, за допомогою народних засобів. При невдалій спробі лікування ви можете спровокувати хімічний опік, кровотеча, подальше поширення інфекції і поява дочірніх вогнищ. Також не варто забувати про можливість переходу доброякісного процесу в злоякісний.

Тому при виявленні бородавки необхідна консультація лікаря. Фахівець проведе огляд, призначить аналізи для визначення типу вірусу.

Після отримання результатів вам призначать противірусні препарати і визначать дату, коли можна буде провести видалення підошовних бородавок. У Москві цю процедуру ви можете зробити в будь-якій клініці, де є обладнання і фахівець-хірург.

Чим небезпечне самолікування папілом.

При бажанні вилікувати новоутворення на шкірі своїми силами може негативно відбитися на вас і ваше здоров’я.

В першу чергу, при запізнілому зверненні до лікаря, ви ризикуєте заразити своїх близьких папілома вірусом людини. Враховуйте, що припікання бородавок лазером в рази менш хворобливий і проблемне лікування, ніж припікання соками алое або чистотілу, часником та ін. Використовуючи народну медицину, ви ризикуєте отримати серйозний опік здорових тканин шкіри, від чого на її поверхні залишиться шрам. Лазерне ж втручання акуратно руйнує клітини бородавки, мінімізуючи травматизацію шкіри навколо. Варто так само враховувати, що більшість папілом розвиваються через вірусного характеру свого походження, а з допомогою народних методів позбутися від вірусу неможливо. Лікар ж порекомендує вам відповідну терапію, яка позбавить від хвороби. Не радимо так само і тягнути з лікуванням підошовної бородавки, тому що вони викликають дискомфорт в ногах, особливо при ходінні, не кажучи вже про хворобливі відчуття, які можуть викликати тимчасове позбавлення працездатності.

Дівчата і хлопці частіше звертаються до лікарів, тому що знають, як шкодить якості життя такий косметичний недолік, не тільки в особистому житті, але і на роботі.

Багатьох лякає похід до фахівця з тієї причини, що невідома вартість видалення бородавок лазером, більш того-більшість нужденних в операції вважають, що це дуже дорого. Насправді ж, операція абсолютно безболісна і при цьому прийнятної ціни, яка влаштує людей, як з невисоким достатком, так і вище середнього.

Профілактика підошовної бородавки.

Первинна профілактика появи підошовної бородавки полягає в попередженні інфікування ВПЛ. Особливу увагу при цьому слід приділити обов’язковому носінню індивідуального взуття в громадських душових, басейнах і лазнях. Важливе значення, особливо для людей із захворюваннями стоп, має правильний догляд за шкірою стопи: регулярний педикюр, пілінг стоп і їх обробка розм’якшуючими засобами.

Пацієнтам з деформацією стоп необхідно користуватися ортопедичними устілками, ортезами, розвантажувальними коректорами. При підвищеній пітливості ступень важливо підбирати взуття з натуральних матеріалів і використовувати підсушують кошти. При сухості і тріщинах на шкірі підошов необхідні поживні і зволожуючі креми, лікувальні ванночки для ніг.

Вторинна профілактика підошовної бородавки полягає в призначенні пацієнту поряд з видаленням бородавки противірусних препаратів та імунокоректорів.

Особливості лазерного видалення підошовних бородавок.

Лазерна терапія в останні роки користується особливою популярністю. Це досить швидка і недорога процедура , яка практично в кожному випадку позбавляє від шкірних проблем назавжди . До позитивних моментів варто віднести малоінвазивність процедури. А видалення підошовних бородавок лазером взагалі стало найбільш часто застосовуваним методам лікування.

Основне показання до процедури — ризик розвитку множинних новоутворень і постійні рецидиви.

Фото 1. Лазерне видалення утворень проводять під місцевою анестезією. Пацієнт відчуває легке поколювання. Джерело: Flickr (Comms Engage).

Це цікаво! Висока болючість підошовної бородавки і анатомічне розташування зумовлюють необхідність застосування лазерної терапії через її малої травматичності.

Що з себе представляє лазерне видалення.

Лазерні методи лікування впливають на патологічні тканини певним видом випромінювання . У лазерній терапії для видалення невеликих косметичних дефектів застосовують низькоінтенсивне випромінювання.

Тобто спеціальний прилад генерує електромагнітні хвилі різних частот , які збираються в один пучок і впливають локально спрямоване на місце і встановлену глибину тканини.

При цьому лазерна коагуляція не тільки січуть патологічну тканину, але надає ряд ефектів:

протизапальний; антиоксидантний; імуномодулюючий; знеболюючий.

Вищевказані процеси відбуваються за рахунок коагуляції білків патологічної тканини з наступною активізацією колатеральною реваскуляризації (неогенез капілярів). Безпосередній вплив підвищує синтез ЦАМФ в тканинах і знижує осмотичний тиск в клітинах.

Переваги і недоліки методу.

Відразу можна сказати, що позитивні сторони методу лікування превалюють над недоліками.

Гідність:

тривалість процедури (в середньому 5 хвилин); безболісність (відчувається тільки невелике поколювання в місці роботи лазера); мала травматизація навколишнього тканини; високі показники ефективності (95% позитивних результатів без рецидиву); швидкий відновний період (на відміну від оперативних методів лікування та інших коагуляций і выжиганий, рубець гоїться вже через 2 тижні).

Зверніть увагу! Лазеротерапія підошовної бородавки вимагає певної підготовки. Спочатку потрібно проконсультуватися з імунологом з приводу загального консервативного лікування ВПЛ (папіломавірус людини). Поліпшення стану імунної системи напередодні зменшить ризик розвитку рецидиву.

Недостатки:

«сезонність» видалення (бажано проводити процедури в осінньо-зимовий період, коли активність УФ-випромінювання мінімальна); неприємний запах під час маніпуляції; наявність протипоказань (заборонено проводити лазерну терапію людям з онкозахворюваннями, цукровий діабет, застудою і герпетическими висипаннями).

Як видаляють підошовну бородавку.

Маніпуляція не вимагає певної підготовки , тому виконується в будь-який призначений день.

Шкіра і прилеглі тканини навколо бородавки очищаються і обробляються спеціальним дезрозчином . Після дезінфекції проводять інфільтративну місцеву анестезію лідокаїном або ультракаїн.

Після знеболювання лікар починає лазерним пучком випалювати ороговілі і видозмінені клітини від периферії до центру. Закінчують маніпуляцію, коли з’явиться ділянка здорової шкіри.

Це цікаво! Операція повністю безкровна, так як низькохвильові випромінювання додатково коагулюють прилеглі капіляри. Відбувається повний гемостаз.

Після закінчення процедури лікар ще раз обробляє навколишні тканини антисептиком і заклеює ділянку пластиром. Через 20 хвилин після закінчення операції вже можна йти додому .

Хворобливість процедури.

На жаль, самостійне висічення лазером ураженої тканини досить болісно. Хоч підошва і має ороговілий шар клітин і мінімальна кількість больових рецепторів. Але це не дуже рятує від неприємних відчуттів.

Тому обов’язковою умовою виконання маніпуляції є попереднє знеболення місцевими анестетиками шляхом підшкірного і внутрішньошкірного введення.

При цьому людина може відчувати тільки легке поколювання і стягування шкіри. Але це не створює будь-якої дискомфорт.

Реабілітаційний період.

Реабілітація не вимагає особливих зусиль і не обмежує звичайного режиму дня. Звичайно, необхідно дотримуватися деяких умов. Але підошовна бородавка без лікування доставляє набагато більше клопоту.

Середня тривалість відновного періоду становить 2-6 тижнів . Межі залежать від занедбаності процесу, площі і глибини бородавки.

Післяопераційний догляд.

У першу добу після лазеротерапії протипоказано потрапляння вологи на пошкоджену ділянку .

Обробляти шкіру рекомендують двічі на добу . При цьому потрібно обробляти корочку і навколишню тканину антисептиком і маззю з антибіотиком, які були прописані лікарем. У період активності післяопераційну рану слід заклеювати дихаючим пластиром.

Важливо стежити за чистотою рани і станом шкіри . Ні в якому разі не можна самостійно відривати утворилася корочку. Вона повинна відпасти сама. Інакше репаративні процеси підуть набагато повільніше.

Якщо з’являється набряклість і кровоточивість тканини, потрібно негайно звернутися до лікаря, так як можливе попадання інфекції в рану.

Фото 2. Перший час вставати на ногу буде трохи боляче, але як тільки ранка заживе, людина повернеться до нормального життя. Джерело: Flickr (hoan dinh).

Відновлення активності.

Наступання на стопу буде супроводжуватися болем перші кілька днів. Але до лікування людина відчуває більш інтенсивний біль. Наступати на стопу можна вже через 20 хвилин після проведення операції .

Повністю дискомфорт повинен зникнути через тиждень після процедури. На відміну від інших методів лазерокоагуляция має найменш болючим періодом загоєння.

Можливість рецидивів.

Ні один метод не може гарантувати 100% результат. Статистика показує, що рецидиви спостерігаються в 5% випадків . Але мінімізувати ризик їх розвитку можна за допомогою ретельного дотримання рекомендацій лікаря. Важливо періодичне проходження курсів імуностимулюючої терапії для пригнічення активності в організмі папіломавірусу.

Як видалити підошовну бородавку за допомогою лазера.

Нарости на ступнях зустрічаються досить часто, стикаються з ними пацієнти різної вікової категорії обох статей. Викликає це явище вірус папіломи людини, заразитися яким можна по ряду певних причин. Хвороби піддаються люди з ослабленим імунітетом, нездатним протистояти атаці інфекції.

Незважаючи на доброякісність утворень, вони приносять сильний дискомфорт, біль, сковують в рухах. Видалення лазером підошовних бородавок вважається одним з найшвидших, практичних і безпечних способів в боротьбі з цією проблемою.

Формування бородавок.

Точкова деформація епітелію на підошві говорить про активізацію ВПЛ в організмі. Зароджується захворювання в кілька стадій:

Виникають невеликі гладкі ущільнення без будь-якої додаткової симптоматики. Патогенні тканини просуваються вглиб дерми, поступово вражаючи її. Освіта збільшується в розмірах, покривається роговим шаром. Зрілий наріст щільно сидить в шкірних покривах, супроводжується болем при будь-якому зовнішньому впливі. Викликає незручності під час ходіння.

Підошовні нарости не несуть серйозної небезпеки для здоров’я, але їх присутність не дозволяє повноцінно рухатися, а травмування структур загрожує інфікуванням.

Особливості підошовних папілом.

Бородавку на стопі легко визначити за зовнішнім виглядом, а також супутніх симптомів. Відмінні ознаки підошовних папілом:

колірна палітра світла, від білого до жовто-коричневого відтінку, частіше зустрічаються тілесні освіти; тверді на дотик; загальний розмір наросту становить півтора сантиметра, підноситься над поверхнею тільки три міліметри;

форма овальна або кругла; зустрічаються поодиноко або групами (головна материнська, інші дочірні), можуть зростатися в єдину структуру; останнє свідчить про високої активності вірусу; з-за постійного навантаження на підошовне освіту, є больовий синдром; у групі найбільшого ризику зародження недуги знаходяться люди від двадцяти до тридцяти років.

Відрізнити бородавку на стопі від мозолів і інших схожих новоутворень можна знявши з неї верхній ороговілий шар. Наявність чорних крапок свідчить про тромбозі капілярів, і зустрічається тільки у папілом.

Методи позбавлення.

У деяких випадках ураження на стопах зникають самостійно без будь-якого стороннього втручання. Шкіра стає чистою, без слідів і дефектів. Такий результат зустрічається вкрай рідко, тому на нього сподіватися не варто. Важливо вчасно приступити до лікування і позбутися від турбує проблеми.

Щоб швидко і якісно висікти наріст дерматологи рекомендують звернутися до апаратної косметології. Вона включає в себе ряд процедур, кожна з яких володіє відмінними рисами і перевагами.

Електрокоагуляція – видалення бородавок шляхом впливу на них струмом високої частоти. На тіло наросту надягають спеціальну петлю і виробляють розряд. Утворилася в цій зоні висока температура знищує бактерії і запаює кровоносні судини. Тривалість висічення одного об’єкта становить приблизно півхвилини. Сформована за підсумком скоринка сходить через десять днів без стороннього втручання. Показниками до процедури є доброякісні папіломи середніх розмірів, з невеликою глибиною вростання в дерму.

Види лазерних установок.

Довжина хвилі, випромінювана апаратом-важливий фактор для висічення папіломи. Від неї залежить глибина входження променя в патогенні структури з метою подальшого руйнування. Тому для кожного конкретного випадку потрібна певна сила впливу, що підходить під параметри бородавки.

У боротьбі з підошовними папіломами використовуються установки наступних типів:

Вуглекислотний лазер – проникнення хвилі в тіло наросту відбувається за рахунок вібрацій, що видаються комбінацією газів. Висока потужність променя дозволяє дістатися до глибоких утворень, однак, існує ризик пошкодження здорових структур дерми. До недоліків відносять довгий загоєння і ймовірність формування рубцевої тканини, травмування покривів. Ербієвий лазер-відрізняється високою точністю, так як ступінь висічення патогенних структур піддається контролю фахівця. Він поступово прибирає заражені клітини, поки наріст остаточно не пропаде. В такому випадку процедура вважається більш безпечною, так як ймовірність нанесення пошкоджень прилеглим до бородавки тканинам мінімальна.

Оптимальну установку підбирають після проходження діагностики і встановлення габаритів підошовної бородавки.

Протипоказання.

Незважаючи на те, що лазерна деструкція вважається безпечним методом лікування папілом, є ряд обмежень. Процедуру видалення не можна проводити при наступних обставинах:

наявність в організмі інфекцій;

загострення простудних захворювань; температура тіла вище норми; різного роду ураження шкіри в безпосередній близькості до новотворення; присутні серцеві патології; турбує ниркова, печінкова або легенева недостатність у важкій формі; порушення обмінних процесів в організмі хронічного типу; відбувається регулярне підвищення артеріального тиску; освіти злоякісного характеру.

Також описувана терапія не завжди дозволяється при вагітності і грудному вигодовуванні. Визначити її доцільність в даних умовах здатний тільки лікуючий лікар.

Підготовка до видалення бородавки.

Так як лазерна деструкція не має на увазі серйозного оперативного втручання, то і підготовка до неї не викликає особливої складності. Перш ніж відвідати косметичний кабінет, необхідно:

отримати консультацію дерматолога, переконатися у відсутності протипоказань; провести зішкріб уражених тканин для встановлення точного діагнозу; якщо потрібно, здати аналізи крові і сечі, щоб виключити наявність запальних процесів, визначити рівень цукру, оцінити загальний стан організму;

пропити курс препаратів, що підвищують імунітет; за тиждень до процедури відмовитися від вживання алкогольних напоїв; жіночої статі рекомендовано проходити променеве висічення через декілька днів після закінчення менструації.

Переваги та недоліки лазерної деструкції.

Популярність серед пацієнтів цей метод завоював завдяки безлічі позитивних якостей. Плюсами описуваної процедури є:

Операція протікає швидко, видалити середніх розмірів підошовну бородавку лазером можна за одну хвилину. Утворилася ранка затягується в короткий термін.

Відсутні кровотечі або відкриті пошкодження. При належному догляді і дотриманні виписаних рекомендацій ускладнень не виникає. Імовірність повторного розростання патогенних структур на тій же ділянці мінімальна. Висока точність методу, здорові покриви під час втручання не задіють. Безболісність, відсутність дискомфорту. Перед операцією використовують місцеве знеболювання, відчувається невелике поколювання. Процедура допустима для всіх вікових груп. Немає прямого контакту з епідермісом, основні етапи відбуваються з використанням апарату, що видає випромінювання.

Виводити нарости можна не тільки на ступнях, але і на інших частинах тіла. Папілома забирається повністю за один сеанс.

Крім позитивних моментів лікування утворень, присутні і негативні сторони. До мінусів методу відносять:

Висока ціна. Цей параметр залежить від регіону, де проводиться висічення, і рівня клініки медичного центру. У будь-якому випадку лазерне видалення підошовних та інших бородавок коштує дорожче аналогічних косметологічних процедур. Неправильно встановлені параметри апарату можуть привести до занадто сильного або, навпаки, недостатнього впливу променя на позначений об’єкт.

Порушення технології проведення оперативного втручання або неправильний догляд провокують утворення дефектів шкіри у вигляді рубців і шрамів.

Процес відновлення.

Щоб не виникло негативних наслідків і ускладнень, лікар виписує певні рекомендації. Вони включають в себе правила догляду за ранкою і деякі обмеження в реабілітаційний період:

не можна чіпати утворилася корочку до моменту її самостійного сходження; захищати ранку від травмування, впливу зовнішніх факторів; перші добу не мочити місце обробки;

уникати інфікування, розвитку запального процесу, стежити за станом шкірних покривів; відмовитися від косметичних засобів з агресивним складом; не рекомендуються тривалі купання аж до моменту остаточного загоєння епідермісу; носити зручне взуття; при необхідності покривати ранку антисептичними засобами і регенеруючі мазями; обробка медикаментами на спиртовій основі заборонена; відмовитися на місяць від відвідування лазні або сауни;

не допускати попадання прямих сонячних променів.

У разі виникнення сильних набряків в задіюваній зоні, лікар виписує Протинабрякові препарати для придушення цього симптому. Щоб ця проблема не проявилася в іншому місці, після операції призначають курс ліків, що підвищують імунітет.

Лікування маленьких пацієнтів.

Діти і підлітки володіють слабким природним захистом, тому часто піддаються інфікуванню. Вірус папіломи людини вважається поширеним захворюванням серед представленої категорії. Лазерне висічення є хорошим методом в боротьбі з недугою, так як не має вікових обмежень. Дитина не відчуває болю, процедура протікає швидко і не викликає почуття страху, так як кровотеча відсутня.

Лазерний спосіб позбавлення від підошовних бородавок вважається самим щадним і ефективним. За допомогою підібраною в кожному конкретному випадку установки турбує наріст січеться повністю, не даючи поразці розвинутися повторно. Однак, якщо є протипоказання, позбутися від папілом можна аналогічними косметологічними методами.

Як проводиться видалення підошовної бородавки лазером, дивіться далі:

Підошовні бородавки — лікування і видалення лазером і народними засобами.

Підошовна бородавка – поширена дерматологічна проблема, що викликається вірусом папіломи людини (ВПЛ) і що характеризується появою плоских доброякісних новоутворень шкіри, розташованих на підошві. Інша назва підошовних бородавок-шипиця або Рогова бородавка. Такі новоутворення на нижній стороні стоп можуть мати різну форму і бути дуже болючими при ходьбі.

Підошовна бородавка трохи підноситься над рівнем шкіри, вона покрита шаром ороговілого епітелію і має глибоко йде коріння, неповне видалення якого призводить до нового росту новоутворення. Іноді такі бородавки проходять самостійно, але в більшості випадків через хворобливості і постійного травмування, вимагають видалення. Перебіг захворювання виключно доброякісне, тобто переродження в ракові клітини не відбувається. Ще однією особливістю інфекції є те, що підошовні бородавки у дітей, зустрічаються частіше, ніж у дорослих.

Причини появи підошовних бородавок.

Основною причиною появи підошовних бородавок є вірус папіломи людини, стимулює розростання поверхневих шарів шкіри. Цей вірус живе практично в кожній людині, інфікування відбувається ще в дитинстві, але для того, щоб ВПЛ активізувався, необхідні певні сприятливі умови.

Зниження імунітету Нервові стреси, перевтома, Погане харчування Хронічні інфекційні захворювання Травми стопи, потертості, мозолі Захворювання, що порушують трофіку тканин (варикоз, цукровий діабет, атеросклероз) Деформація стопи (артрити суглобів, плоскостопість)

Найчастіше розвитку підошовних бородавок сприяє зайва пітливість ніг, носіння тісного і незручного взуття. Зараження вірусом може статися в лазні, сауні, басейні. Цьому сприяє наявність вологого, теплого середовища. Водночас вірус дуже чутливий до впливу сонячних променів, тому зараження на пляжі виключено.

Характерною особливістю підошовних бородавок є тривалий інкубаційний період, який може тривати до півроку і заявляти про себе при ослабленні загального імунітету. Під час інкубаційного періоду людина, не знаючи про свою проблему, може поширювати інфекцію у своїй родині контактно — побутовим шляхом (через загальні предмети побуту, душову кабіну).

Хто знаходиться в групі ризику?

Високий ризик зараження вірусом папіломи існує у тих, чия професійна діяльність пов’язана з трамированием шкірних покривів. Це працівники будівельних, харчових виробництв, професійні спортсмени. Крім цього, в групі ризику знаходяться:

Алергіки Онкологічні хворі Пацієнти, які перенесли операції з пересадки донорських органів Хворі, які приймають препарати, дія яких спрямована на пригнічення імунної системи ВІЛ — інфіковані пацієнти.

Щоб встановити точний діагноз і дізнатися, як позбутися від підошовних бородавок, слід звернутися до дерматолога. Лікування таких новоутворень краще здійснювати в платних клініках, оснащених сучасним обладнанням, так як неповне видалення кореня бородавки провокує зростання нових рогових наростів і поширення їх на здорові ділянки шкіри.

Симптоми підошовних бородавок.

Підошовні бородавки можуть локалізуватися в будь-якому місці на підошві стопи, але найчастіше новоутворення з’являються в тих точках, на які припадає найбільший тиск при ходьбі (подушечки стоп, пальців, п’ятки). На початковій стадії вони з’являються у вигляді невеликої гладкої папіломи, діаметром 1-2 см. потім поверхня освіти починає роговіти, стає шорсткою, бородавка розростається, в місці наросту відзначається порушення шкірного малюнка.

Шипицы схожі на мозолі, але їх легко відрізнити по розташуванню папілярних візерунків. Тверді і грубі папули бородавок руйнують папілярні борозенки, і їх зовнішній вигляд нагадує цвітну капусту.

Ще одна відмінність полягає в тому, що мозолі відгукуються болем при прямому натисканні, а підошовні бородавки – при стисненні новоутворення.

Згодом щільне, грубе шкірне утворення збільшується в розмірах і виглядає як жовтувато-біле округле пляма на тлі здорової шкіри. Підошовна бородавка відрізняється шорсткою поверхнею і наявністю чорних крапок, які є результатом закупорки кровоносних судин в товщі шипиці.

Ще одним проявом є постійний свербіж, який посилюється в міру росту новоутворення. Причина виникнення полягає в тому, що зростаюча бородавка дратує рецептори шкіри і здавлює навколишні тканини.

Основний симптом шипиці-біль, що виникає під час ходьби. Пояснюється це особливістю зростання бородавки вглиб і вшир епітелію. Коли людина ходить, він всім своєю вагою тисне на щільне шкірне освіту, викликаючи тим самим хворобливі відчуття.

Бородавки на підошві можуть бути одиничними або множинними. Поруч з великим новоутворенням часто формується кілька дрібних, що говорить про подальше поширення вірусу. При цьому кілька бородавок можуть зливатися в одну освіту, утворюючи так звану мозаїчну структуру.

Підошовна бородавка у дітей відрізняється вираженою хворобливістю. Зараження вірусом папіломи відбувається при контакті з носієм і наявності на поверхні шкіри мікротравм (подряпин, саден), через які ВПЛ проникає в кров. Причому вірус може тривалий час не проявляти себе, але при зниженні імунітету активізується і сприяє формуванню новоутворень.

У деяких випадках бородавки можуть зникати самостійно, не залишаючи слідів. Але найчастіше, саморазрешенія не відбувається, що пов’язано з постійним травмуванням, тертям і тиском взуття. Болючість при ходьбі заподіює значний дискомфорт і питання, як вивести підошовні бородавки стає надзвичайно актуальним . Для діагностики та лікування шипиці слід звертатися до лікаря-дерматолога.

Діагностика.

Так як зовнішнім виглядом підошовні бородавки нагадують мозолі, відрізнити наріст від інших утворень може тільки досвідчений фахівець. На допомогу приходить метод дерматоскопії. Лікар виробляє зняття поверхневого ороговілого шару новоутворення і відправляє його на аналіз, який підтверджує наявність вірусу папіломи.

Запідозрити наявність підошовної бородавки дозволяє і візуальний огляд, на якому виявляється характерне відсутність шкірного малюнка і присутність чорних крапок (тромбованих капілярів). Для визначення глибини проростання кореня бородавки призначають УЗД шкірного новоутворення.

Слід диференціювати підошовні бородавки від інших захворювань (злоякісних новоутворень, деформацій стопи, кератодермії, підошовних сифілоїдів). Після проведення необхідних досліджень і уточнення діагнозу лікар призначить відповідне лікування.

Лікування і видалення підошовних бородавок.

Позбутися від підошовних бородавок набагато важче, ніж від звичайних новоутворень. Сучасні методи лікування мають на увазі видалення бородавок фізичними і хімічними методами.

Для хімічного видалення наростів застосовують азотну і трихлороцтову кислоту, препарати Колодилин, Солкодерм, Ферезол. Ці кошти надають на бородавку руйнівну дію.

Лікування саліциловою кислотою. На початковій стадії захворювання хороший ефект дає застосування саліцилової кислоти, яку застосовують наступним чином:

Спочатку ноги вимочують у теплій воді протягом 10-15 хвилин Підошви насухо витирають, галузь освіти обробляють пемзою На бородавку наносять саліцилову кислоту, накладають оклюзійну пов’язку і закріплюють її пластиром.

На наступний день процедуру повторюють. Пов’язки з саліциловою кислотою роблять протягом 12 тижнів, повне позбавлення від бородавок відзначається в 15-20% випадків.

Лікування кантаридином . Кантаридин-речовина, що отримується з шпанської мушки. Бородавки обробляють розчином кантаридина (0,7%), який наносять на шипицы на 24 години. Лікування триває від 1 до 3-х тижнів до повного дозволу бородавок. Процедура безболісна, тому метод можна використовувати для лікування дітей.

Методи імунотерапії.

Існує кілька варіантів імунотерапії, що застосовуються для лікування підошовних бородавок.

Лікування Имиквимодом. Крем Іміквімод є імуномодулятором, що відповідає за вироблення інтерферону-альфа. Під дією препарату організм починає виробляти специфічні білки імунної системи, що знищують вірус папіломи. Використовувати препарат слід з обережністю, так як можливий розвиток серйозних побічних явищ (запалення в місці нанесення і атрофії шкірного покриву).

Інші методи імунотерапії спрямовані на стимуляцію імунної системи. Їх завдання полягає в тому, щоб «підштовхнути» організм і змусити його самостійно боротися з новоутвореннями. Рішення поставленого завдання досягається шляхом внутрішньоочагового введення антигенів (антигенів свинки, кандидозу). Такі ін’єкції дозволяють запустити реакцію імунної системи на вірус, що викликає появу бородавок. Цей метод лікування застосовують у тих випадках, коли інші методи терапії не дають позитивного ефекту.

До фізичних методів лікування відноситься видалення підошовних бородавок за допомогою:

Кріодеструкції (вплив рідким азотом) Електрокоагуляції Лазеротерапії Радіохвильового методу Хірургічного видалення.

Кріодеструкція або видалення бородавки рідким азотом є найбільш поширеним і недорогим методом. Ефективність лікування прямо залежить від кваліфікації і досвідченості лікаря, який повинен точно розрахувати глибину впливу, так як недостатньо глибока, поверхнева обробка новоутворення може призвести до рецидиву і повторної появи бородавок. При занадто інтенсивному впливі рідкого азоту, на шкірі може залишитися шрам.

Процедура триває не більше 1 хвилини і може викликати хворобливі відчуття. Після обробки на місці бородавки залишається пухир, який не можна травмувати і мочити водою. Його обробляють саліциловим спиртом або розчином марганцівки протягом тижня, після чого освіта безслідно зникає. Вартість процедури в приватних клініках може значно відрізнятися, середня ціна знаходиться в межах 1500 рублів за процедуру.

Електрокоагуляція . Цей метод не підходить для видалення старих і великих підошовних бородавок, так як вони глибоко проростає вглиб шкірного покриву. Випалювання наросту здійснюють електрокоагулятором, після процедури на місці бородавки може залишитися рубець. В даний час даний метод застосовується рідко, так як його замінили більш щадні і ефективні способи лікування (лазер, ридиоволна). Вартість процедури залежить від розміру новоутворення і починається від 300 рублів.

Лазеротерапія. Видалення бородавки лазером дає найкращий косметичний результат і дозволяє впоратися з проблемою найбільш оптимальним чином. Лазерне видалення вважається найбільш швидким, безпечним і безболісним методом, його перевагою є відсутність рецидивів. До того ж застосування лазера дає можливість відправити віддалені тканини на гістологічне дослідження. Ціна лікування лазером становить від 1000рублей за видалення одного новоутворення.

Радіохвильовий метод . Процедура здійснюється із застосуванням радіоножа, який не тільки видаляє новоутворення, але і одночасно припікає кровоносні судини. Це запобігає розвитку кровотечі і перешкоджає проникненню вірусу в кровотік. Вартість видалення бородавок радіохвильовим методом знаходиться в межах 1200-1700 рублів за процедуру.

Хірургічний метод передбачає висічення підошовної бородавки скальпелем. Процедура проводиться під місцевою анестезією і не завжди виявляється ефективною, так як корінь новоутворення лежить глибоко. Недоліком хірургічного втручання є тривала реабілітація пацієнта.

На жаль, на сьогоднішній день жоден з вищеперелічених методів не може дати повної гарантії позбавлення від підошовних бородавок, що пояснюється наявністю вірусу папіломи в організмі людини. Щоб з’ясувати, чи повністю видалена бородавка, слід уважно розглянути шкірний малюнок на тому місці, де вона раніше розташовувалася. Якщо лінії шкірного малюнка повністю відновилися, можна вважати, що ви повністю вилікувалися від підошовної бородавки і вірогідність рецидиву хвороби мізерно мала.

Складно сказати, який з цих методів видалення новоутворення буде найбільш ефективний, кожен спосіб лікування має свої плюси і мінуси. Так, при обробці хімічними препаратами можливий розвиток алергічних реакцій і утворення хворобливих пухирів. При видаленні бородавок рідким азотом, методом електрокоагуляції або лазером, на місці утворення можуть залишитися шрами і рубці.

Тому так важливий індивідуальний підхід до лікування. Забезпечити його може тільки кваліфікований фахівець, який підбере найбільш оптимальний і безболісний варіант видалення підошовних бородавок.

Заходи профілактики.

В якості профілактичних заходів лікар порекомендує дотримуватися необхідний рівень особистої гігієни.Так як вірус папіломи людини легко передається і підошовні бородавки заразні, слід дотримуватися запобіжних заходів:

Не можна ходити босоніж в громадських роздягальнях, басейнах і санвузлах Для душу необхідно мати спеціальні гумові тапочки, попереджують контакт стоп з поверхнею підлоги не Можна ділити взуття і шкарпетки з іншими людьми, Щоб попередити подальше розповсюдження інфекції, шкарпетки та рушники, дотичні з підошовними бородавками, слід ретельно прати. Намагайтеся не носити тісне, незручне взуття в разі підвищеної пітливості ніг, використовуйте підсушують кошти і носіть взуття з натуральних матеріалів. Підтримуйте і зміцнюйте стан імунної системи своєчасно лікуйте супутні захворювання.

Лікування народними засобами.

Існує безліч простих народних методів лікування, що дозволяють досить ефективно боротися з підошовними бородавками.

Сік чистотілу . Має здатність пригнічувати ріст і розвиток бородавок, вбиває вірус папіломи. Щоб очистити підошви від шкірного наросту досить змащувати його кілька разів на день свіжим соком чистотілу. Результат буде помітний вже через 10 днів. Ванночки з чебрецем . Ефективна процедура, що дозволяє розпарити і видалити шкірний наріст. Для приготування відвару півсклянки сухої рослинної сировини заливають літром гарячої води і прогрівають на повільному вогні протягом 5 хвилин. Наполягають півтори години під закритою кришкою і проціджують. Готовий відвар додають в теплу ножну ванну. Тривалість процедури-40 хвилин, приймати такі ванночки слід щодня протягом місяця. Лікування часником . Часник надає таку ж лікувальну дію, як чистотіл. Перед початком процедури підошви розпарюють в гарячій воді, область навколо бородавки змащують гусячим жиром і заклеюють пластиром. На наріст накладають подрібнену часникову масу, закривають целофаном і щільно прибинтовують. Тримають часникову аплікацію якомога довше. Лікування продовжують протягом тижня, за цей час бородавка засохне і зникне. Лікування сумішшю солі і хрону . Корінь хрону пропускають через м’ясорубку і за допомогою марлі віджимають сік. Кухонну сіль слід потовкти і з’єднати з соком хрону. Отриману кашку розподіляють на шматочок марлі і прикладають її до бородавки на всю ніч, закріплюючи пов’язкою або пластиром. Лікування цибулею . Сиру цибулину витримують в оцті протягом двох годин, потім розрізають і прикладають до бородавки на всю ніч. Лікування продовжують до тих пір, поки бородавка разом з коренем не вийде назовні. Лікування сирою картоплею . Старовинний метод, який використовується нашими далекими предками. Популярність цього способу підтверджує його ефективність. Необхідно взяти сиру картоплину, розрізати її навпіл і внутрішніми сторонами натерти бородавку. Потім половинки картоплі складають разом і закопують в землю в затишному місці. Бородавки незабаром після процедури зникають. Лікування за допомогою скотча . Підошовну бородавку заклеюють скотчем на 6 днів. Після закінчення цього терміну скотч знімають, підошву розпарюють, а омертвілу шкіру видаляють за допомогою пемзи. Потім бородавку змащують йодом і процедуру повторюють. Лікування продовжують до тих пір, поки шкіра не очиститься від новоутворення.

Народні методи при лікуванні бородавок досить ефективні, але перед їх застосуванням слід порадитися з лікарем.

Відгуки про видалення підошовних бородавок.

Відгук №1.

На підошвах ніг з’явилися хворобливі нарости, стало важко ходити. Лікар сказав, що у мене підошовні бородавки. Лікувалася народними засобами, всяким новомодним процедурам, типу заморозки, не довіряю.

Робила гарячі ванночки, розпарювала шкіру, потім накладала на бородавку подрібнений часник або змащувала шкіру яблучним оцтом. Поступово наріст став зникати, зараз нічого не турбує.

Відгук №2.

Мене підошовна бородавка мучила близько року, були сильні болі при ходьбі, так що навіть став кульгати, так як не могла наступати на п’яту. Лікар призначив препарат Солкодерм, наносила його за інструкцією, обробляла бородавку йодом, використовувала пластир Соліпод.

Через деякий час помітила, що на місці бородавки залишилася конусоподібна дірочка, а сама бородавка вийшла разом з коренем. Ранку я промила розчином марганцівки і через кілька днів вона затягнулася. Зараз про проблему ніщо не нагадує.

Відгук №3.

Я видалив підошовну бородавку лазером. Процедура швидка і безболісна, слідів ніяких не залишилося. Позбувся проблеми за хвилини, а до цього мучився кілька років. Процедура платна, але вона того варта, результат відмінний!

Чим видалити підошовну бородавку-лазером або рідким азотом?

Підошовні бородавки-доброякісні шкірні новоутворення, які викликає папіломавірус людини (ВПЛ). Вірус здатний довгий час перебувати в організмі хворого у латентному стані, але в момент порушення роботи імунної системи, відбувається активація збудника, в результаті чого на стопі виникають бородавки, які заподіюють людині біль при ходьбі. Збудник інфікує базальний шар епітелію і не піддається впливу медикаментозних препаратів системного застосування, тому лікарі лікують його наслідки – шкірні новоутворення.

До найбільш ефективних методів місцевого лікування вірусу відносять видалення підошовної бородавки рідким азотом і лазером. Характеристика процедур, їх переваги і недоліки представлені нижче.

Лікування підошовних бородавок лазером.

Лазерне видалення підошовних бородавок засноване на здатності вузьконаправленого високоінтенсивного пучка лазерного світла безперешкодно проникати в глибокі шари шкіри. Світлові промені викликають закипання внутрішньоклітинної рідини, що призводить до випаровування патологічних новоутворень з поверхні стопи. Висока температура і бактерицидні властивості лазера роблять процес видалення максимально безпечним і ефективним – лазерне випромінювання викликає миттєву коагуляцію пошкоджених кровоносних судин, що виключає ризик розвитку кровотечі, дозволяє лікарю випарити новоутворення «з коренем» і знижує ймовірність розвитку рецидиву.

Процедура триває 10-15 хвилин, не вимагає спеціальної підготовки за винятком проведення УЗД шкірного освіти з метою визначення його глибини (цей параметр лікаря необхідний для регуляції проникнення лазерного променя в шкіру та мінімізації ризику розвитку побічних ефектів) і проходить під місцевою анестезією. Період реабілітації триває 5-10 днів. Відразу після процедури на шкірі утворюється кірочка, яка захищає рану від інфікування (її не можна мочити і вона самостійно відпадає протягом тижня).

безболісність (достатньо місцевої анестезії, але деякі пацієнти і від неї відмовляються); низький ризик розвитку побічних ефектів; відсутність рубців і шрамів; швидкий ефект (лазерний промінь дозволяє видаляти бородавки на нозі за одну процедуру).

Видаляв підошовну бородавку лазером. Лікування допомогло, але довго не міг зважитися на цю процедуру з-за її високої вартості (лікар не міг мені гарантувати отримання позитивно результату після першої процедури, можливо, її довелося б повторювати), але в підсумку не пошкодував (з відгуку пацієнта).

До недоліків видалення підошовних бородавок лазером можна віднести вартість процедури (ціна залежить від типу використовуваного обладнання, обсягу і глибини шкірного новоутворення), а також те, що протягом декількох днів після видалення новоутворення шкіру цій галузі стопи не можна мочити — це ускладнює проведення гігієнічних заходів.

Лікування підошовних бородавок рідким азотом.

В основі лікування рідким азотом лежить руйнування шкірного новоутворення на стопі холодоагентом – речовиною, температура замерзання якого становить -196. Обробка шкірних покривів рідким азотом призводить до стрімкого замерзання внутрішньоклітинної рідини і міжклітинної речовини районі підошовної бородавки, що викликає її некроз та подальшу загибель.

Процес видалення новоутворення займає 2-3 хвилини (одну бородавку лікар обробляє протягом 30-40 секунд), а підготовка до проведення процедури не потрібна. Видалення рідким азотом проводять без анестезії, але під час обробки шкіри рідким азотом пацієнт відчуває невелике печіння і біль, яка проходить самостійно протягом 2-3 годин (пацієнтам з низьким больовим порогом лікар призначає прийом знеболюючих засобів). Курс лікування складається з 2-5 процедур, які проводять з інтервалом один раз в 7-10 днів.

Період реабілітації триває два тижні. Відразу після обробки шкірних покривів рідким азотом в районі підошовної бородавки утворюється невеликий міхур, розкривати який заборонено (він захищає рану від інфікування патогенними мікроорганізмами і стимулює процес загоєння). Протягом тижня після видалення новоутворення шкіру навколо рани необхідно обробляти саліциловим спиртом або розчином перманганату калію.

простота (видалення підошовної бородавки рідким азотом не вимагає спеціальної підготовки); безпека (побічні ефекти після процедури виникають рідко); низький ризик появи рубців (рубці після видалення бородавок рідким азотом виникають тільки в тому випадку, якщо новоутворення мало розмір більше 2-3 см в діаметрі); відносно невелика вартість процедури.

болючість; необхідність неодноразового повторення процедури для повного видалення бородавки.

Порівняльна характеристика методів.

Назва методу Лазерне лікування підошовних бородавок Лікування підошовних бородавок рідким азотом Безпека висока висока Болючість низька середня Період реабілітації (дні) 5-10 14 Орієнтовна вартість однієї процедури (USD) 20-40 4-6.

Мені видаляли бородавку на підошві ноги рідким азотом. Процедура досить болюча, але ефективна — під час її проведення я відчувала сильний біль, але вона проходила через 1-2 години. Повністю позбулася бородавки на великому пальці ноги розмірів 1 см в діаметрі за три сеанси, але в цілому лікування тривало близько двох місяців. Шрам не залишився (з відкликання пацієнта).

Видалення підошовних бородавок лазером: відгуки про те, наскільки ефективний цей спосіб боротьби з бородавками.

Підошовні бородавки – проблема, яка може істотно ускладнити життя людини. Їх також називають шипицы. На відміну від інших наростів, вони викликають біль і неприємні відчуття при ходьбі. Найчастіше підошовні бородавки зустрічаються у дітей, а якщо вони з’являються у дорослих – це свідчить про зниження імунітету.

Причина їх виникнення – вірус папіломи людини, яким можна заразитися від іншого хворого при використанні його речей, при недотриманні правил гігієни. Найбільш ефективним методом позбавлення від підошовних бородавок є використання лазерної терапії.

Показання для видалення підошовних бородавок лазером.

Перед тим, як проходити видалення шипиц лазером, необхідно ознайомитися з показаннями до даної процедури. Перш за все, необхідно звернутися до лікаря, який би підтвердив, що це дійсно підошовна бородавка, а не інший наріст. У своєму розвитку шипицы проходять дві стадії:

1. Початковий. З’являється мозоль, яка болить при ходьбі.

2. Стадія розвитку. Через два тижні в центрі наросту утворюються чорні точки, по краях – опуклості, людина відчуває свербіж в області бородавки. Поруч можуть з’являтися нові нарости, зростаючись в єдину велику освіту.

Коли початкова стадія не переходить в стадію розвитку, тобто вдалося побороти зростання бородавки, то в лазерній терапії немає потреби. Якщо шипица розростається, необхідно терміново її видаляти.

Процедура видалення лазером.

Більшість фахівців сходяться в тому, що лазерне видалення бородавок – найефективніший і щадний метод. Суть процедури полягає в тому, що лазерний промінь впливає на освіту і припікає бородавку зсередини. Процедура практично безболісна.

Скільки коштує лазерне видалення підошовних бородавок? Середня вартість даної процедури – 1 000 рублів.

Коли не можна робити?

Розглянемо основні протипоказання для лазерної терапії. До них відносять:

1) вагітність і годування грудьми;

2) злоякісні новоутворення;

3) серцево-судинні захворювання;

4) підвищену температуру тіла.

Удаление подошвенных бородавок лазером: відгуки.

Ось які відгуки про видалення підошовних бородавок лазером залишають користувачі в Мережі:

«Видаляла бородавку у себе. Мучилася з нею приблизно півроку. Намагалася вилікувати народними засобами: чистотілом, медом, сіллю. Нічого не допомагало. Зважилася на лазерне видалення.

Сама процедура була терпима, але ось ніч вдома далася мені насилу. Біль був пекельний. Я пила все підряд знеболюючі, аби заснути. Через день якось відразу відпустило. Ранка засохла швидко, через тиждень скоринка відвалилася. Бородавки не стало. Можна потерпіти кілька днів, ніж мучитися роками!»

«Бородавки з’явилися після відвідування басейну. Відразу і не пов’язав їх появу із захопленням спортом. Пішов до лікаря, він сказав, що ніякими мазями і кремами це вже не вилікуєш. Треба пити вітаміни і робити лазерне видалення.

Я часу даремно не втрачав, записався на процедуру через тиждень. Саме видалення лазером було терпиме, я очікував чогось гірше. Вдома ноги хворіли, але витримав. Тиждень похромал, зараз ямки практично затягнулися, болю немає. Але в басейн я більше не ходжу».

Як відбувається видалення підошовних бородавок за допомогою рідкого азоту і лазера?

Підошовні бородавки – це поодинокі або згруповані нарости на нижній частині поверхні стопи. Вони можуть виникати в будь-якому віці, як у дорослого, так і у дитини. Причиною виникнення підошовних бородавок є активізація вірусу папіломи людини.

Вірусна інфекція може потрапити в організм в будь-якому місці:

На пляжі; в лазні; в басейні; в спортивному залі; в взуттєвому магазині.

Спровокувати розвиток підошовних бородавок може підвищена пітливість ніг, неправильно підібране взуття, а також не дотримання правил гігієни. Такі доброякісні утворення часто викликають хворобливі відчуття при ходьбі, так як на них виявляється при русі постійний тиск всього тіла.

Підошовні бородавки відрізняються глибоким коренем, що пов’язано з тривалим інкубаційним періодом. Саме тому не рекомендується проводити видалення таких наростів в домашніх умовах народними способами.

Видалення за допомогою лазера.

Одним з популярних сучасних високоефективних способів вважається видалення підошовних бородавок лазером. Операція абсолютно безболісна і виконується при необхідності під місцевою анестезією. Переваги використання спеціального лазерного обладнання полягають в наступному:

Можливість контролювати глибину кореня наросту, а, отже, видалити його повністю і виключити рецидиви. Безкровність операції, так як відсутній прямий контакт маніпулятора з тканинами.

До недоліків лазерного видалення можна віднести:

Утворення незначного рубця після операції; Дотримання правил по догляду в післяопераційний період.

Лазерним способом можна видалити доброякісні утворення на нижній частині стопи не тільки у дорослої людини, але і у дитини. Але для дітей цей метод лікування застосовується, як правило, після 5 років. Протипоказаннями для використання лазера при видаленні підошовних бородавок, як у дорослого, так і у дитини є:

Онкологічні захворювання шкіри; психічні хвороби; гіпертонія; рани або садна в місці впливу лазерного променя; простудні захворювання; індивідуальна непереносимість.

Не рекомендується використовувати метод для видалення доброякісних наростів також вагітним і людям, що страждають на цукровий діабет.

Особливості процедури.

Безболісність методу досягається не тільки використанням анестезуючих засобів перед операцією, але і самим пристроєм лазерного обладнання. Медичний прилад оснащений спеціальною насадкою, за допомогою якої виконується охолодження місця впливу лазерного опромінення.

Все що відчуває пацієнт при видаленні підошовної бородавки лазером, так це легке поколювання. Для дорослих в більшості випадків місцевий наркоз застосовується тільки тоді, коли у пацієнта підвищений больовий поріг. Але для дитини знеболювання є обов’язковим і дозволяє повністю виключити неприємні відчуття.

Процедура лазерного видалення бородавок на нижній частині стопи виконується приблизно протягом чверті години. Її особливості:

Спеціаліст впливає спрямованих на лазерним променем виключно на корінь бородавки, контролюючи глибину проникнення променя; При лазерному опроміненні навколо бородавки відбувається коагуляція кров’яних судин, що гарантує безкровність операції; Закупорка кровоносних судин навколо бородавочных тканин виключає рецидив, так як без харчування доброякісне утворення відмирає протягом певного часу; На місці впливу лазерного променя утворюється кірочка, яка згодом відпадає сама.

При нормальному імунітеті випадки поганого загоєння зустрічаються вкрай рідко. Але тим не менш, за станом утворилася скоринки потрібно стежити, особливо у дитини. Вона повинна відпасти протягом не більше десяти днів сама, а утворилося рожеве плямочка на її місці згодом зрівняється за кольором з поверхнею стопи.

Порада! При необхідності лікар може призначити додаткові загоюють препарати, які прискорять загоєння у дитини.

Після лазерного впливу на доброякісне утворення рекомендується в період загоєння не відвідувати лазні і сауни, а також і мінімізувати контакт прооперованого місця з водою.

У вартість лазерного видалення підошовних бородавок завжди входить послуга консультації досвідченого фахівця. Тому є можливість отримати відповідь на всі питання, що цікавлять і отримати докладні роз’яснення на рахунок застосування лазерного впливу.

Видалення за допомогою рідкого азоту.

Видалення підошовних бородавок рідким азотом – процедура менш дорога в порівнянні з застосуванням лазерного променя для цих цілей. Метод лікування називається кріодеструкція і полягає в заморожуванні тканин азотом. В результаті цього відбувається відмирання клітин і зникнення доброякісного утворення.

Цей спосіб часто використовують для того, щоб видалити підошовні бородавки у дитини. Перш за все це пов’язано з тим, що цей метод при додатковому знеболюванні не заподіює дискомфорту. Азот може наноситися на доброякісне утворення двома способами:

Ручним, за допомогою аплікатора. Криодеструктром – спеціальним апаратом для видалення бородавок.

Ручний спосіб дозволяє позбутися від неприємних наростів в будь-якому місці на нижній частині стопи, наприклад, біля основи пальців. Послідовність операцій при використанні азоту наступна:

Спеціаліст торкається аплікатором або насадкою спеціального апарату до наросту і притискає його протягом 5-30 секунд. Час впливу залежить від розміру доброякісного утворення. Після перерви в пару секунд доктором проводиться візуальна оцінка стану підошовної бородавки. При необхідності проводиться повторне припікання.

Слід пам’ятати, що процедура випалювання за допомогою азоту проводиться тільки коли людина здорова. Протипоказання для процедури збігаються з вищенаведеними для лазерного методу видалення папілом. Правильно припекти азотом підошовну бородавку і виключити виникнення рецидиву може тільки висококваліфікований фахівець.

Після процедури місце впливу азотом червоніє і набрякає. Через деякий час на місці підошовної бородавки утворюється пухир, наповнений рідиною. Важливо протягом 5-7 днів дотримуватися обережності, щоб не розчавити міхур і виключити попадання інфекції. Після закінчення тижня на місці, обробленому азотом виникає скоринка, яка відходить сама по собі через кілька днів.

У важких випадках при ураженні наростами з глибоким корінням великої області нижньої частини стопи потрібно тривале лікування. Обробка наростів азотом проводиться з перервою в 3-4 дня і іноді може тривати протягом року.

Порада! У важких випадках для дитини слід вибирати інші способи видалення підошовних бородавок.

Вибір способу лікування підошовних бородавок цілком залежить від самої людини, але при цьому важливо попередньо проконсультуватися з досвідченим фахівцем. Крім того, важливо завжди пам’ятати, що поява доброякісних утворень на нижній частині стопи легше попередити, ніж згодом займатися їх видаленням.

Видалення підошовної бородавки лазером.

Гетиа Тамара Борисівна.

Проводить діагностику і лікування захворювань шкіри у дітей і дорослих, а також кріомасаж обличчя з рідким азотом, дарсонвалізацію обличчя, спини та зони декольте.

Видалення підошовної бородавки лазером. Вартість — 1970 руб.

Відкликання.

З Гетіа Тамарою Борисівною ми вже спілкуємося не вперше. Ми зверталися до неї кілька років тому. Відгуки найпозитивніші. Звернення як з рідними. Доктор дуже уважна і дуже професійна. Минулого разу вона нам так само професійна допомогла. Ми довго не могли вилікуватися, а доктор.

Соломахіна Юлія Вікторівна.

Займається лікуванням захворювань шкіри: псоріаз, екзема, герпес, акне, атопічний дерматит, червоний плоский лишай, лікування заразних шкірних захворювань, лікування венеричних захворювань: гонорея, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, кандидоз, дерматоскопія новоутворень шкіри, видалення новоутворень шкіри на апараті «Сургитрон», методом кріодеструкції, лазером, призначає рекомендації по догляду за «проблемною» шкірою, лікуванням гострих і заразних грибкових захворювань шкіри, нігтів, волосся.

Видалення підошовної бородавки лазером. Вартість — 1000 руб.

Відкликання.

Хороший, уважний лікар. Вона мені призначила лікування, а потім були призначені додаткові аналізи, після результатів буде далі видно і ми продовжимо лікуватися.

Ткаченко Олена Олександрівна.

Володіє широким спектром малоінвазивних і апаратних методик: видалення бородавок, папілом, кондилом, контагіозного молюска; невусів (родимок), каратом методами криодиструкции і радіохвильовим методом на апараті Сургитрон, лікування гіпергідрозу, вугрової хвороби, гіперпігментації з допомогою иньекционных методик, спеціаліст по застосуванню методики плазмоліфтінг, мезотерапії шкіри голови та обличчя, біоревіталізація і биорепарация шкіри, контурною пластикою, ботулинотерапией.

Видалення підошовної бородавки лазером. Вартість — немає даних.

Відкликання.

Лікар дуже уважно до мене поставився, ретельно зібрала анамнез, взяла матеріал на аналіз і зробила грамотні призначення. Олена Олександрівна шанобливо ставиться до пацієнтів. Претензій немає ніяких, я залишилася задоволена.

Абдуллоев Шозодаабдол Чарогович.

Лікар-дерматовенеролог. Займається діагностикою і лікуванням таких захворювань шкіри, як псоріаз, акне (вугри), розацеа, себорея, екзема, дерматит (алергічний, атопічний, контактний, нейродерміт), лишаї різного типу. Проводить діагностику, лікування і профілактику генітального герпесу, гонореї, сифілісу, мікоплазмозу, папіломавірусу (ВПЛ), сифілісу, трихомоніазу, уреаплазмозу, хламідіозу та інших венерологічних захворювань, що передаються статевим шляхом.

Видалення підошовної бородавки лазером. Вартість — 1000 руб.

Відкликання.

Доктор мене нормально прийняв, доктор поставився з гумором, був дбайливий. Він мене проконсультував, призначив подальші дослідження, зараз здаю аналізи, як буде повна картина, повернуся до нього знову. На ті питання, які мене цікавили, він відповів.

Карташева Марина Сергіївна.

Лікар-дерматовенеролог, косметолог. Проводить діагностику і лікування захворювань шкіри, волосся, нігтів у дорослих і дітей, видалення новоутворень шкіри різними методами, корекцію і усунення косметичних недоліків шкіри обличчя і тіла. Володіє апаратними та ін’єкційними методиками в косметології.

Видалення підошовної бородавки лазером. Вартість — 1970 руб.

Відкликання.

Прийом сподобався. Доктор була ввічлива і коректна. Все пояснила, відповіла на всі питання. Вона справила враження кваліфікованого фахівця. Марина Сергіївна описала кілька варіантів розвитку подій і в зв’язку з цим кілька варіантів моїх подальших дій. Я залишилася повністю.

Шелест Тетяна Едуардівна.

Лікар-дерматовенеролог, косметолог. Проводить лікування вугрової висипки, мезотерапію, ботокс, контурну пластику.

Видалення підошовної бородавки лазером. Вартість — 1100 руб.

Відкликання.

Вибирала доктора за відгуками і цілком згодна із загальною думкою, що доктор добродушна, що розташовує до себе. Після огляду відразу повністю розписала курс лікування і сказала терміни, коли можна чекати результатів. Також був запропонований плазмоліфтинг волосся, на який я ходжу, і це не позначилося на загальній.

Гусейнов Вагіф Асланович.

Лікар-дерматовенеролог. Займається діагностикою та лікування захворювань шкіри, нігтів, волосистої частини голови, в тому числі екземи, розацеа, себорея, мікозів, лишаю, псоріазу, дерматит, акне (вугрів) та ін. В клініці МедЦентрСервис вартість призначення лікування оплачується окремо!

Видалення підошовної бородавки лазером. Вартість — немає даних.

Відкликання.

Вагіф Асланович хороший професіонал і людина. Він візуально оглянув мене і взяв аналізи. У мене немає претензій до лікаря.

Боровкова Тетяна Вікторівна.

Займається лікуванням хвороб шкіри (дерматити, екземи, псоріаз), інфекційних захворювань шкіри (піодермія, фурункульоз, контагіозний молюск, вірусні бородавки, папіломи, грибкові захворювання шкіри, мікози), дерматоскопией, видаленням вірусних бородавок методом кріодеструкції і радіохірургічним методом, видаленням контагіозного молюска механічним методом і методом кріодеструкції, діагностикою та видалення доброякісних новоутворень шкіри радіохірургічним методом. Виконує косметологічні процедури: мезотерапія, контурна пластика (ювідерм, Суджідерм, Гіалуформ), біоревіталізація, біорепарація, біорепарація, ботулінотерапія (Ботокс, Релатокс, Диспорт), плазмоліфтинг, тредліфтинг (мезоніті), чистки шкіри, пілінги.

Видалення підошовної бородавки лазером. Вартість — 1970 руб.

Відкликання.

Дуже уважна, доброзичлива, з дитиною дуже легко спільну мову знаходить. Привітна і спокійна жінка, дуже до себе сприяє. Обов’язково ще підемо до неї. Є такі лікарі, до яких не хочеться повертатися, а до цього лікаря хочеться повертатися і будемо її рекомендувати іншим.

Видалення лазером бородавок на обличчі і тілі, а також підошовних бородавок в клініці лазерної хірургії та косметології «градієнт» в Москві.

Що таке підошовні бородавки.

Підошовні бородавки являють собою доброякісне новоутворення шкіри, обумовлене ураженням клітин шкіри в місці локалізації бородавки вірусом папіломи людини.

Бородавки з’являються на пальцях ніг або підошві стопи і мають характерний зовнішній вигляд, чим пояснюється простота діагностики. Сильний імунітет дорослої людини не дає проявити вірусу свою руйнівну дію.

До групи ризику зараження відносяться діти, які можуть інфікуватися в місцях загального користування.

Вірус, що потрапив на шкіру стопи через мікротравми, зовні може проявитися тільки через кілька тижнів у вигляді ерозії, що нагадує на початковій стадії мозоль.

Запущені бородавки з часом починають доставляти больові відчуття і заражати вірусом навколишні ділянки шкіри, складаючи так звані мозаїчні кластери.

Якщо придивитися або розкрити бородавку, то можна помітити чорні точки, які є закупореними тромбами кровоносними капілярами.

Види лазера.

Щоб отримати гарантований ефект від проробляється процедури, важливо знати, для якого випадку необхідно задіяти певний вид лазера. Всього їх існує 4, і ось які:

Карбондиоксидный. Часто він носить назву вуглекислотного. Суть методу полягає в тому, що відбувається випалювання тканин, на яких розташована бородавка. Використовують таке лазерне оснащення тільки в самих запущених випадках або коли інші методи боротьби не дали позитивного ефекту, так як воно дуже агресивне. При видаленні підошовної бородавки вуглекислим лазером пацієнту вводиться місцева анестезія. Відновлення тканин відбувається вже через 4-5 тижнів. Але такий метод дуже часто викликає ускладнення. Ербієвий. Для цього лазера характерним є низькоенергетичний імпульс, завдяки якому можна зняти тонкі шари шкіри, при цьому, не завдаючи шкоди здоровим тканинам і не приводячи до їх гіперпігментації. Дія цього лазера направлено на випаровування клітинної рідини, в результаті чого вдається знищити сполучну тканину і разом з тим стимулювати поділ нових клітин і виробництво колагену. Лазер на барвника. За допомогою цих лазерних установок вдається домогтися впливу високочастотних імпульсів. При поглинанні енергії різко піднімається температура в кровоносних судинах, в результаті чого в них відбуваються дистрофічні зміни. Так як доступ крові припиняється, то бородавка починає відмирати. Що стосується верхніх шарів шкіри, куди чинив свій вплив лазер, то вони повинні бути пошарово віддалені від дерми. Nd:YAG-лазери. При впливі цього лазера вдається домогтися фотомеханічної деструкції тканин. Лікар, який здійснює процедуру, може встановлювати і регулювати різну тривалість імпульсів. Завдяки цьому параметру можна виконувати не тільки деструкцію, але і коагуляцію патологічних тканин. Вже після 4 сеансів бородавка зникає, а залишилися після неї мертві тканини відправляють на гістологію.

Особливості процедури.

Перед проведенням процедури рекомендується проконсультуватися у дерматолога, провести дерматоскопію бородавки. Перевірка на доброякісність дає можливість своєчасно виявити серйозне онкологічне ураження шкіри — меланому.

Перед проведенням процесу видалення бородавки пацієнт відправляється до дерматолога, хірурга і онколога. Лікарі рекомендують перевірити ознаки атипового росту, призначають ПЛР-аналіз (полімеразна ланцюгова реакція), що виявляє приналежність штаму вірусу папіломи до певного типу.

Онколог виявляє онкогенні властивості збудника. Додатковими методами підготовки служать імунограма, аналіз крові.

Сама процедура проводиться просто. Хворий лягає на кушетку, лікар налаштовує промінь лазера на певну глибину і температуру, впливає на освіту.

Якщо область ураження велика, може застосовуватися місцева анестезія. Під час впливу лазер одночасно запаює пошкоджені судини, що виключає кровотеча.

На місці новоутворення залишається невелика ямка. Процедура займає 2-3 хвилини, після чого відбувається обробка антисептиком, людина відправляється додому.

Недоліком цього способу є те, що його використання доцільно тільки при поверхневому видаленні маленьких, неглибоко врослих в шкіру папілом.

При цьому на місці впливу майже завжди залишається невеликий шрам або рубець. Тривалість маніпуляцій займає від декількох секунд до 10-15 хвилин, в залежності від обсягу роботи.

Уражену ділянку шкіри попередньо обробляється антисептичним розчином, іноді проводиться місцева анестезія. Потім виступаючий край наросту зрізається за допомогою електрода, який має форму голки, петлі або ножа. Кожен шар шкіри акуратно знімається, а місце локалізації припікається. Струп до його повного відторгнення регулярно обробляють розчином перманганату калію. Таке видалення підошовних бородавок протипоказано при наявності:

гострих інфекційних захворювань; підозри на злоякісну пухлину; герпесу; психічних розладів; епілепсії; цукрового діабету; алергії на анестезію; загострень соматичних хвороб.

Лазерне видалення підошовних бородавок.

Бородавки є доброякісними інфекційними новоутвореннями, які розташовані на поверхні шкіри. Збудник бородавок потрапляє в організм людини через подряпини, тріщини та інші пошкодження на шкірі і слизових оболонках.

Підошовні бородавки своїм виглядом нагадують звичайні мозолі за рахунок наявності великої кількості нашарувань рогових клітин. Вони являють собою омертвілі грубі клітини на поверхні шкіри. Видалення підошовних бородавок лазером є найпоширенішим методом позбавлення від цих утворень.

Виникнення підошовних бородавок часто викликано плоскостопістю, тісним взуттям, підвищеною пітливістю. Вони дуже болючі, особливо якщо розташовуються в тому місці, де стопа найбільш часто стикається з поверхнею підошви взуття і з землею.

Методи видалення підошовних бородавок лазером.

Одним з новітніх і популярних засобів позбавлення від підошовних бородавок виступає метод їх випалювання лазером. Використання лазера є найбільш естетичним засобом, так як після нього не залишається ніяких рубців, а лише невеличка ямка, яка через пару тижнів безслідно зникає.

За допомогою лазерного видалення відбувається контроль глибини зони впливу. У процесі даної операції відсутній контакт з інструментами. Це, разом з додатковою дезінфекцією рани лазерним променем, дає гарантію красивого загоєння ураженого місця після видалення освіти вже через тиждень.

Процес загоєння не супроводжується болями і не вимагає обмежень при контакті з водою і в спорті. Видалення підошовних бородавок лазером – це безкровне ліки від бородавок. З допомогою застосування лазера відбувається безболісне і ефективне видалення бородавок будь-якого типу.

Лазер в боротьбі з підошовними бородавками.

Досить великій кількості людей доводиться стикатися з таким неприємним явищем, як підошовні бородавки. Підошовна бородавка являє собою твердий, утрамбований ділянку шкіри з овальними краями, величиною до двох сантиметрів.

Спровокувати такі неприємні нарости можуть різні пошкодження шкірних покривів ступні, черезмерное потовиділення в області ніг, зловживання тісною і незручною взуттям. Утруднене кровообіг в нижніх кінцівках теж може служити першопричиною появи підошовних бородавок.

Для виключення помилок в діагностиці шкірного захворювання потрібно впевнитися в наявності характерних для цього виду новоутворень симптомів, таких як:

хворобливі відчуття, які виникають при незначному впливі на бородавку, причому в будь-зоні, не тільки по центру; звичний ореол проживання даного виду бородавок — п’ята і зона під пальцями стопи, освіта може бути одиночним і груповим; колірна гамма цих наростів змінюється від сірого до тілесного кольору, з обов’язковою чорною точкою по центру і досить добре помітними краями; на дотик такі бородавки сухі і ороговілі.

Складність видалення таких утворень обумовлена місцем їх знаходження. Підошовні бородавки якраз і відрізняються тим, що коріння у них досить глибоко проникають в товщу шкірного покриву. Видалення такого новоутворення пов’язане з маніпуляціями, які, так чи інакше, травмують кінцівку. Сама операція триває приблизно десять хвилин, а ось процес повного загоєння може йти місяцями.

Видалення бородавок лазером.

Позбавлення від підошовного наросту з допомогою сучасного медичного лазера відбувається за одну-дві процедури, без виникнення побічних ефектів. Необхідно враховувати, що характерною особливістю підошовних бородавок є наявність глибокого стрижня, і якщо він ліквідовано не до кінця, то велика ймовірність появи вторинного новоутворення. Лазерне видалення підошовних бородавок легко і надійно вирішує ці проблеми.

Видалення бородавок лазером по праву вважається передовим методом в цій області і має ряд істотних переваг:

на стопі не спостерігається грубих рубців і помітних шрамів; під час маніпуляції доктор постійно контролює ступінь проникнення променя лазера; одного сеансу цілком вистачає, що б видалити підошовну бородавку лазером; короткий за часом і безболісне загоєння ранки після видалення; повна стерильність операції.

Видалення лазером підошовних бородавок проводиться за допомогою новітніх сучасних медичних апаратів, що генерують керований лазерний промінь.

В основу методу покладено принцип випарювання рідини в самому тілі наросту, а він складається з неї на 80%.

Різновиди лазерів.

Лазерні установки діляться на кілька типів:

Вуглекислотний Лазер. Принцип дії якого заснований на можливості молекул, з яких складається вода, поглинати випромінювання лазера. Промінь лазера активно впливає на уражені тканини, це призводить до закипання води в них і руйнування самих тканин. Метод вельми креативний, але не виключена можливість утворення рубців, що доставляють неприємності при ходьбі. Лазер ербієвого типу. Така ж методика впливу, але використовуються хвилі більш короткої довжини (2940 мн), які за своєю продуктивністю і ефективністю в 10 разів перевершують вуглекислотний лазер. Цей метод набагато менше травмує навколишні тканини. Лазер на барвниках, імпульсного впливу. Цей спосіб спрямований на активне склеювання капілярних стінок. Промінь лазерної установки в точці контакту виробляє виборче дію, що сприяє коагуляції білка, погіршення кровообігу і руйнування капілярів наросту. До переваг цієї методики відноситься повна відсутність рубцювання тканини на місці видалення і досить велика ступінь попередження рецидиву захворювання. до змісту ↑

Протипоказання.

З усіх методик видалення підошовних бородавок лазерне видалення є найбільш радикальним і безболісним. Але при всій своїй нешкідливості і у цього методу є певні протипоказання:

не можна проводити маніпуляції при підвищеній температурі тіла; при наявності будь-яких злоякісних захворювань; при виявленні стійких системних захворювань; під час протікання простудних захворювань; при наявності серйозної форми цукрового діабету або хвороб щитовидної залози; під час вагітності.

Сама маніпуляція видалення наросту лазером не викликає хворобливих відчуттів. Видалити підошовну бородавку лазером допомагає хірургічна установка, що увібрала в себе всі передові досягнення сучасних технологій. Промінь ідеально стерильний, тому виключена можливість подальшого запалення оброблюваної ділянки.

Невелике поколювання і легке стягування шкірних покривів-це все, що відчуває пацієнт під час процедури. На психіку хворого більший вплив надає неприємний запах, а не больові відчуття. Але з огляду на чутливість шкіри, процедура видалення може супроводжуватися місцевою анестезією.

Опис процедури.

Видалити підошовну бородавку лазером можна всього за 10 хвилин. Під час цієї локальної операції доктор шар за шаром випалює наріст і усуває ороговілі залишки епітелію. Видалення йде до моменту появи здорового шару шкіри. Так як при дії променя лазера обробляються кровоносні судини, то кровотечі при цій маніпуляції не виникає, але може спостерігатися поява сукровиці.

Нещодавно я прочитала статтю, в якій розповідається про натуральному ефективному засобі Папілайт від бородавок і папілом. За допомогою даного препарату можна НАЗАВЖДИ позбутися від папілом і бородавок як ВСЕРЕДИНІ, так і ЗОВНІ.

Я не звикла довіряти всякої інформації, але вирішила перевірити і замовила упаковку. Зміни я помітила вже через місяць: у мене зникли папіломи. Чоловік за два тижні позбувся бородавок на руках. Спробуйте і ви, а якщо кому цікаво, то нижче посилання на статтю.

Якщо при випалюванні лазером стрижень підошовної бородавки залягає дуже глибоко, то на додаток вдаються до обробки азотом. Як правило, видалення підошовної бородавки лазером застосовується виключно на ранній стадії їх утворення.

Аналогічна процедура у дітей реалізується лише при отриманні письмового дозволу від батьків. Дитяча імунна система дуже дієва і все новоутворення з часом можуть зникнути самі по собі. Спочатку пробують застосувати медикаментозне лікування, припікання ляпісним олівцем і тільки якщо це не принесло бажаних результатів, можна застосувати видалення лазером.

Відновлення після процедури.

Жоден їх способів видалення не може дати 100% гарантії відсутності рецидиву. Це обумовлено тим, що в зв’язку з падінням стійкості імунної системи, можливо прояв вторинної активності вірусу, хоча з віком його здатність до переродження падає. Тому в період реабілітації після видалення бородавки, обов’язково треба пройти підтримує терапевтичний курс, що виключає повторне прояв наростів.

Після проведення маніпуляції видалення лазером, волога не повинна проникати на утворилася ранку протягом доби. Її допустимо обробляти спеціальними спиртовими розчинами або мазями, з входять до складу антибіотиками, які призначає лікар.

Повністю повинно бути виключено попадання на область видалення бородавки ультрафіолетових променів на період до двох тижнів. Адже грубо кажучи, випалювання лазером — це сильний опік ультрафіолетом на рівні клітинної будови. А постійний вплив ультрафіолету на шкірний покрив може привести до появи меланоми.

Місце видалення на стопі найкраще закривати дихаючим пластиром — для виключення механічного впливу на ранку. Необхідно відмовитися від походів в сауну і лазню на найближчі три місяці. Категорично забороняється видаляти самостійно скоринку, яка може утворитися на ранці. Необхідно дочекатися поки вона сама не відпаде, її утворення не пов’язане з відчуттями дискомфорту. Відпадає вона, як правило, через 10 днів, і на її місці з’являється шкіра, нічим не відрізняється від навколишнього.

Під час періоду загоєння, пацієнту необхідно відвідувати лікаря, який може скористатися спеціальною присипкою або марганцівкою для обробки ранової поверхні.

Якщо після 2-4 днів після випалювання з’явилися ознаки запалення або набряклості, необхідно терміново вирушати до лікаря, це явна ознака інфікування ранки.

Фахівці-дерматологи небезпідставно вважають лазерний спосіб видалення підошовних утворень самим передовим з сучасних методів. Так як метод досить ефективний, безпечний і має безліч переваг в порівнянні з іншими методами видалення бородавок.

Рубрика «видалення бородавок» Бізнес-Порталу МНОГОНАДО.net. тут ми постаралися зібрати всі медцентри, в яких виробляють видалення бородавок лазером, азотом, на руках і підощвені в г Тамбові.

Організації Г Тамбова в розділі «видалення бородавок»

Здорова шкіра.

Медичний центр. Видалення бородавок.

Адреса: Г. Тамбов, ул. Чичканова, д. 91 (Показати на карті)

Реєстрація фірми в розділі «Видалення бородавок»

У бізнес довіднику Многонадо.net представлені всі клініки роблять видалення бородавок. Якщо ви як представник однієї з клінік, в місті Тамбові або області, не знайшли тут інформації про ваше підприємство, то зареєструйтесь тут і ми розмістимо ваш міні-блок.

Передача про найголовніше дивитися онлайн канал Росія.

Підошовні бородавки і їх лікування.

Сьогодні поговорять про бородавки на підошві, які не дають людям наступити на ногу. Такі бородавки можуть бути у молодих людей. Герой програми ходить через біль. Він довгий час не може позбутися від підошовних бородавок.

Почалося у героя це в армії. Він лежав навіть у госпіталі від того, що ноги натерлися, роздулися. Герою складно навіть ходити на роботу, а робота у нього на ногах. П’є герой знеболюючі препарати. Бородавки – це вірусне захворювання.

Вірус може жити в нашому організмі, але не давати про себе знати. При травматизації шкіри, зниженні імунітету можуть бородавки з’являтися. Виявляється, до дерматолога люди часто звертаються з цією проблемою.

Нерідко лікування представляє труднощі, так як захворювання пов’язане з вірусною інфекцією, хвороба рецидивує. Дітям можна призначати сік цибулі, чистотілу. Можуть бути ін’єкції противірусних препаратів всередину бородавки.

Швидко можна видалити бородавки хірургічним способом. Використовується заморозка, лазер для видалення бородавок. Тканина заморожується рідким азотом. Вона гине. Але реабілітація тривала-це 2-3 тижні.

Тканини повинні довго гоїтися. Можна пошкодити навколишні тканини, можна не доморозить саму бородавки. Таких процедур доведеться зробити кілька. Є спосіб видалення бородавки скальпелем. Робиться знеболення місцево.

Гоїтися буде рана 2-3 тижні. Але будь-який метод не виключає повторного утворення бородавок. Лазерне видалення зажадає виключення водних процедур, зниження активності. Методів видалення багато, але тільки лікар вирішує, який метод вибрати. Пам’ятайте, що проблема вирішувана.

Нагадуємо, що конспект є лише короткою вичавкою інформації по даній темі з конкретної передачі, повний випуск відео можна подивитися тут про найголовніше випуск 1174 від 3 лютого 2015.

Видалення шкірних новоутворень.

В центрі лазерної медицини «Контур» видалення новоутворень на обличчі та інших ділянки тіла проводиться кількома методами видалення. Кожен з них має свої переваги і обмеження. Розглянемо основні з них.

ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ ЛАЗЕРОМ.

Лазерна фотокоагуляція – це видалення новоутворень лазером. Спеціальний промінь руйнує шкірний елемент методом випалювання. Зазвичай застосовують СО2 лазер. У нашій клініці для видалення новоутворень застосовується хірургічний лазер AcuPulse компанії Lumenis з можливістю індивідуальних налаштувань під кожного конкретного пацієнта. До переваг технології лазерного видалення відносять:

безболісність; відсутність травмування оточуючих тканин; місцеве знеболювання; безкровність; швидка епітелізація місця процедури; висока ефективність; немає необхідності в стаціонарному перебування.

Видалення новоутворень лазером по праву вважається найбільш ефективною, безпечною і атравматичний процедурою. Крім того, лазеротерапія повністю виключає рецидиви (бородавка або родимка більше ніколи не з’явиться в обробленій зоні). Лазеру під силу видалити нарости навіть з важкодоступних і делікатних ділянок тіла (статеві губи, аногенітальна область, пахвові западини).

РАДІОХВИЛЬОВЕ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ.

Вона є максимально нетравматичною процедурою, в основі якої лежить застосування високочастотних хвиль для видалення новоутворень. Цей спосіб використовують навіть при необхідності прибрати елемент, розташований у важкодоступному місці (повіки).У клініці «Контур «для радіохвильового видалення використовують Сургітрон — апарат радіохвильової хірургії виробництва американської фірми»ELLMAN International». До переваг радіохвильової хірургії відносять:

повна відсутність болю під час процедури; відсутність кровотечі після видалення; відсутність ризику приєднання вторинної інфекції; здорові ділянки залишаються недоторканими; швидкий процес загоєння; його можна використовувати для ліквідації папілом і бородавок родимок.

Важливо : також варто вказати, що одне з основних відмінностей радіохірургії від лазера, наприклад, і інших методик – це можливість виконання гістологічного дослідження видалених тканин на предмет їх будови і доброякісності.

ХІРУРГІЧНЕ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ.

Видалення патологічних шкірних елементів хірургічним методом – це класична техніка, яка передбачає застосування скальпеля і подальшого накладання шва після видалення. Перевагами хірургічного методу можна назвати:

радикальність; мінімальний ризик повторного зростання елемента; доступність.

Різні небажані утворення на шкірі обличчя приносять, як правило, багато неприємностей і прикрощів. Красива шкіра обличчя — перш за все гладка і рівна. Якщо вас турбують бородавки, папіломи — ви сміливо можете довіритися фахівцям центру лазерної медицини «Контур». За допомогою сучасного обладнання — безпечно, ефективно, практично безболісно ви зможете позбутися від недосконалостей шкіри.

Новоутворення шкіри — мабуть, найпоширеніша проблема, з якою пацієнти звертаються до дерматолога, дерматоонкологу.

Бородавки являють собою доброякісні епідермальні освіти. Розмір їх становить від одного до декількох міліметрів. Збудником бородавок є вірус папіломи людини (HPV — Human Papilloma Virus).

Папіломи – шкірні новоутворення, що виникають на будь-якій ділянці тіла. Ці сосковоподібні опуклості не тільки порушують тактильну гладкість шкіри. Вони заподіюють справжнє естетичне страждання від власної недосконалості. Особливо, якщо розташовуються на обличчі, шиї, руках та інших відкритих ділянках тіла. Часто, при виражено зниженому імунітеті або під час вагітності вони можуть «всипати» все тіло. Якщо з’явилася одна або кілька папілом, то можете не сумніватися, що їх буде більше. Це лише питання часу.

Родимки – це доброякісні новоутворення шкіри. Велика частина з них з’являється в дитинстві, і тільки деякі-в зрілому віці. Найчастіше родимки не небезпечні для здоров’я, але є окремі елементи, які завжди повинні перебувати під наглядом фахівця. І при необхідності віддалятися.

Вишнева ангіома (гемангіома) — це характерна доброякісна судинна неоплазія, яка спостерігається практично у всіх людей старше 30 років. З’являються поступово в дорослому віці і не мають симптомів. Найчастіше вогнища зустрічаються на тулуб, але можуть розташовуватися на голові, шиї, кінцівках. Поверхнева травма може викликати кровотечу. Гемангіоми можуть бути з успіхом видалені за допомогою Nd:YAG на апараті М22 .

Шкірні новоутворення необхідно видаляти. З різних причин:

— потенційна небезпека для здоров’я;

— ризик пошкодження і озлокачествления.

Процеси, що лежать у формуванні змінених структур, схожі своїми патогенетичними механізмами. Новоутворення шкіри – це патологічне розростання дерми, при якому збільшується розмір клітин або їх кількість, з’являються патологічно змінені клітини дерми.

Факторів, які можуть запустити патологічний процес, досить багато, але основними причинами новоутворень шкіри є:

часті травми шкіри, в результаті чого клітинам доводиться досить активно ділитися; інфекції — частіше вірусної етіології, що викликають утворення папілом, бородавок, шипиц (підошовних і долонних бородавок); фізичні фактори впливу – сонячне випромінювання, радіація, рентгенівські промені, жорсткий ультрафіолет (найчастіше – солярій) та інші; спадкова схильність.

Незважаючи на те, що доброякісні новоутворення шкіри, не несуть прямої шкоди життю пацієнта, вони можуть порушувати нормальне функціонування різних органів, нести естетичне незручність, а головне – можуть переродитися в злоякісні новоутворення.

Лікарі центру лазерної медицини «Контур» здійснюють професійне і безболісне видалення родимок, папілом, бородавок та інших доброякісних шкірних новоутворень. Наші фахівці працюють на унікальному лазерному обладнанні, що не має аналогів не тільки в Росії, але і за кордоном.

Для видалення шкірних утворень ми використовуємо радіохвильовий метод. Радіохвильове видалення проводиться за допомогою апарату «Сургітрон», який був створений спеціально для малотравматичної коагуляції м’яких тканин.

На відміну від механічного видалення утворень (скальпелем), при радіохвильової хірургії відбувається локальний вплив енергії на тканини, без пошкодження оточуючих здорових тканин. Такий підхід гарантує 100% результат як при видаленні невеликої родимки, так і при проведенні більш складних операцій.

Примітка* Вартість надання послуги лазерного видалення (лікування) визначається фахівцем тільки при огляді щодо:

дрібних новоутворень шкіри (папіломи тощо) в залежності від кількості, локалізації та розмірів новоутворень; великих, незвичайних новоутворень шкіри, об’єктів складної локалізації; рубцевих змін шкіри в залежності від виду рубця, його локалізації та розмірів.

Примітка ** На підставі рекомендацій дерматоонколога, або вимог фахівця, безпосередньо видаляє новоутворення, або за бажанням пацієнта проводиться забір матеріалу від новоутворень для подальшого гістологічного дослідження.

Медичні послуги хірурга,онколога ціна, руб обличчя.

Волосиста частина голови.

Тіло.

Інтимна зона Консультація лікаря хірурга, онколога вищої категорії (первинна) 900 Консультація лікаря хірурга, онколога вищої категорії (повторна) протягом одного місяця 650 Консультація лікаря хірурга, онколога перед видаленням 600 Дерматоскопія DELTA 20 500 Гістологія 1 700 Перев’язка у хірурга 550 Накладення швів (після вилучення) кожні 5 мм шва 1 000 Шовний матеріал (видаткова частина:голка атравматична з ниткою хірургічної стерильної Полигликолид плетений) 500 Зняття швів 400 Видалення новоутворень радіохвильовим методом Сургитрон Особа Волосиста частина голови Тіло Інтимна зона Радіохірургічне видалення невусів, гемангіом і т. д. 1 категорія 1000 1000 650 1000 Радіохірургічне видалення невусів, гемангіом і т. д. 2 категорія 1500 1500 1100 1500 Радіохірургічне видалення невусів, гемангіом і т. д. 3 категорія 2500 2500 2200 2500 Радіохірургічне видалення невусів, гемангіом і т. д. 4 категорія 3000 3000 2500 3000 Радіохірургічне видалення доброякісного новоутворення м’яких тканин (атером, фібром, ліпом) і т. д. до 1 см 3 000 Радіохірургічне видалення доброякісного новоутворення м’яких тканин (атером, фібром, ліпом) і т. д. від 1 см до 3 см 4 000 Радіохірургічне видалення доброякісного новоутворення м’яких тканин (атером, фібром, ліпом) і т. д. більше 3 см 5 000 Радіохірургічне видалення доброякісних утворень шкіри, кератом, бородавок, контагіозного молюска і т. д. від 1 шт. до 5 шт. (ціна за 1 шт.) 650 Радіохірургічне видалення доброякісних утворень шкіри, кератом, бородавок, контагіозного молюска і т. д. від 6 шт. до 10 шт. (ціна за 1 шт.) 600 Радіохірургічне видалення доброякісних утворень шкіри, кератом, бородавок, контагіозного молюска і т. д. від 11 шт. і більше (ціна за 1шт.) 300 Радіохірургічне видалення доброякісних утворень шкіри папілом і т. д. від 1 шт. до 5 шт. (ціна за 1 шт.) 400 500 Радіохірургічне видалення доброякісних утворень шкіри папілом і т. д. від 6 шт. до 10 шт. (ціна за 1 шт.) 350 450 Радіохірургічне видалення доброякісних утворень шкіри папілом і т. д. від 11 до 20 шт. шт. (ціна за 1 шт.) 300 400 Особа Волосиста частина голови Тіло Інтимна зона Радіохірургічне видалення доброякісних утворень шкіри папілома велика (більше 4 мм) 1000 500 1000 Радіохірургічне видалення базаліоми (базально-клітинний рак шкіри) Радіохірургічне видалення базаліоми від 1 мм до 3 мм 3 000 Радіохірургічне видалення базаліоми від 4 мм до 6 мм 4 000 Радіохірургічне видалення базаліоми від 7 до 10 мм (за 1 кв. див) 5 000 Надбавка за складність (супутні патології і т. д.) 1 200 Висічення доброякісного утворення шкіри Обличчя, Волосиста частина голови Тіло Інтимна зона Висічення доброякісного утворення шкіри м’яких тканин, підшкірної клітковини (атером,фібром,ліпом і т. д.) розміром до 1 см 3000 3000 2500 3000 Висічення доброякісного утворення шкіри м’яких тканин, підшкірної клітковини (атером,фібром,ліпом і т. д.) розміром від 1 см до 3 см 4500 3500 3500 3500 Висічення доброякісного утворення шкіри м’яких тканин, підшкірної клітковини (атером,фібром,ліпом і т. д.) розміром більше 3 см 5500 4500 4500 4500 Висічення рубця з накладенням косметичного шва 1 категорії 3 500 Висічення рубця з накладенням косметичного шва 2 категорії 5 000 Висічення рубця з накладенням косметичного шва 3 категорії 6 500 Надбавка за складність (супутні патології і т. д.) 1 200 Введення препарату Ультракаїн 1 амп. 300 введення препарату Лидокаин 1 амп. 100 Введення препарату Преднізолон 1 амп. 300 Постановка катетера 300 Лазерне видалення новоутворень AcuPulse (CO2 лазер) Особа, Волосиста частина голови Тіло Інтимна зона Лазерне видалення доброякісних новоутворень кератом, бородавок і т. д. 1 категорія 800 800 700 1000 Лазерне видалення доброякісних новоутворень кератом, бородавок і т. д. 2 категорія 1 300 1 300 900 1500 Лазерне видалення доброякісних новоутворень кератом, бородавок і т. д. 3 категорія 2 000 2 000 1 500 2200 Лазерне видалення доброякісних новоутворень кератом від 2 шт. до 5 шт. до 3 мм (ціна за 1 шт.) 650 550 Лазерне видалення доброякісних новоутворень кератом від 6 шт. до 12 шт. до 3 мм (ціна за 1 шт.) 550 400 Лазерне видалення невусів AcuPulse (СО2 лазер) Особа, Волосиста частина голови Тіло Інтимна зона Лазерне видалення невусів AcuPulse (СО2 лазер) 1 категорія 900 900 700 1000 Лазерне видалення невусів AcuPulse (СО2 лазер) 2 категорія 1500 1500 1100 1500 Лазерне видалення невусів AcuPulse (СО2 лазер) 3 категорія 3000 2500 2200 3000 Лазерне видалення невусів AcuPulse (СО2 лазер) 4 категорія 3500 3500 2500 3500 Лазерне видалення базаліоми (базально-клітинний рак шкіри) AcuPulse (СО2 лазер) Лазерне видалення базаліоми від 1 мм до 3 мм 4 000 Лазерне видалення базаліоми від 4 мм до 6 мм 4 500 Лазерне видалення базаліоми від 7 до 10 мм (за 1 кв. см) 5 500 Лазерне видалення доброякісних новообразованй папілом AcuPulse (СО2 лазер) Лазерне видалення новоутворень AcuPulse (СО2 лазер) папілома 1 шт. 500 Лазерне видалення новоутворень AcuPulse (СО2 лазер) папілома від 2 шт. — 5 шт. (ціна 1 шт.) 400 Лазерне видалення новоутворень AcuPulse (СО2 лазер) папілома від 6 шт — 12 шт. (ціна 1 шт.) 350 Лазерне видалення новоутворень AcuPulse (СО2 лазер) папілома від 13 шт. — 20 шт. (ціна 1 шт.) 300 Лазерне видалення доброякісних новоутворень AcuPulse (СО2 лазер)

Лазерне видалення доброякісних новоутворень м’яких тканин (атером, фібром, липом і т. д.) до 1 см.

3 000 Лазерне видалення доброякісних новоутворень м’яких тканин (атером, фібром, ліпом і т. д.) від 1 см до 3 см 4 000 Лазерне видалення доброякісних новоутворень м’яких тканин (атером, фібром, ліпом і т. д.) більше 3 см 5 000 Надбавка за складність (супутні патології і т. д.) 1 200.

! Ви можете придбати подарункові сертифікати на будь-яку послугу Центру Лазерної Косметології «Контур» для своїх рідних і близьких .

Прохання уточнювати ціни у адміністратора Центру Лазерної Косметології «Контур».

Недорогий аптечний засіб для видалення бородавок.

Долонно-підошовні бородавки неприємно виглядають і доставляють дискомфорт при ходьбі. Позбутися від них можна різними способами (народні ми розглядати не будемо).

Видалення хірургічним способом (лазер, радіокоагуляція, кріодеструкція і ін.) досить дорого і травматично. Щоб повністю видалити бородавку хірургічним способом, тканини необхідно глибоко вразити, при цьому часто бувають зачеплені і здорові ділянки, а після втручання можуть залишатися рубці. Крім того, хірургічний методи ніяк не впливають на саму причину виникнення бородавки – вірус папіломи людини (ВПЛ).

Що робити?

Для того, щоб видалити бородавку в домашніх умовах, не переплатити і не пошкодити здорові тканини, використовуйте крем-пасту «Вартокс», яку можна знайти в будь-якій аптеці. Середня ціна – 200-250 рублів за тюбик 20 мл. На Аптека.ру зі знижкою можна замовити від 185 рублів.

За рахунок кератолітика-сечовини в концентрації 40% крем-паста «Вартокс» дозволяє безболісно розм’якшити тканину бородавки, не зачіпаючи здорові клітини. Після чого бородавку можна буде легко видалити.

Головне – дотримуватися правила застосування:

1) Наносити крем-пасту потрібно товстим шаром . Шкодувати не потрібно – обсягу 20 мл вистачить на велику кількість застосувань.

2) Накрийте пасту ватним тампоном (обов’язково), а зверху заклейте пластиром, щоб вся бородавка опинилася під пов’язкою.

3) залиште пов’язку на термін не менше доби .

4) видаліть пов’язку і очистіть розм’якшену тканину бородавки за допомогою пемзи або скребка.

5) Якщо після одного застосування бородавка не видалена повністю, повторіть процедуру ще раз.

Після того, як бородавка усунена, шкіра на місці віддаленого новоутворення буде вирівнюватися і повністю відновиться за кілька днів. До складу крем-пасту Вартокс також входить гліциризинова кислота, щоб захистити від повторного появи бородавки на тому ж місці.

Косметичний засіб. Не є ліками.

Лазерне видалення підошовних бородавок.

Видалення підошовної бородавки можна проводити декількома методами, проте найбільш ефективним потрібно вважати лазерне видалення.

Підошовні бородавки — особливий вид бородавок, які зустрічаються на підошовної поверхні стоп. Їх поява пов’язана із зараженням вірусом папіломи людини (ВПЛ-інфекція). Зараження зазвичай відбувається при ходінні босими ногами в громадських місцях (басейн, сауна, спортивний зал) або носінні чужого взуття. Інкубаційний період при зараженні вірусом може тривати кілька тижнів.

Підошовні бородавки проявляються появою на поверхні стопи щільною ороговілої бляшки жовтуватого кольору з темними вкрапленнями в центрі. За зовнішнім виглядом такі бляшки можуть нагадувати змозолілість або мозоль. Підошовні бородавки характеризується хворобливістю, особливо при тиску на них. Болі можуть бути досить гострими і неприємними. Часто пацієнти з підошовної бородавкою порівнюють свої відчуття з камінчиком, що потрапили в взуття, на який постійно доводиться наступати.

Поява підошовної бородавки-дуже неприємний момент в житті. Природно бажання пацієнта якомога швидше позбутися від неприємного супутника життя.

Лазерне видалення підошовних бородавок — галерея.

Видалення підошовної бородавки можна проводити декількома методами, проте найбільш ефективним потрібно вважати лазерне видалення.

Переваги лазерного видалення підошовних бородавок очевидні, до них можна віднести: разовость втручання (бородавка видаляється за один раз), відсутність ризику рецидиву або повернення захворювання, безболісність самого видалення підошовної бородавки, безкровність, можливість повною мірою користуватися стопою відразу після видалення.

При лазерному видаленні підошовної бородавки проводиться випарювання освіти променем лазера, це дозволяє здійснити повноцінне втручання з візуальним контролем зони видалення, оцінити глибину ураження і масштаби поширеності процесу.

При наявності декількох підошовних бородавок і бородавкових полів (утворень перевищують за площею 1 квадратний сантиметр) слід думати про наявність імунодефіциту. У такій ситуації потрібна оцінка стану імунітету (на основі аналізу крові) і корекція наявних порушень.

Наші фахівці мають хорошу підготовку з проблеми лікування всіх видів ВПЛ-інфекції, А також володіють сучасними лазерними технологіями, що дозволяє домагатися відмінних результатів в лікуванні пацієнтів.

Звернувшись до нас з проблемою підошовної бородавки, ви можете бути впевнені в якісному і успішному лікуванні.

Тверський центр лазерної медицини.

Лазерний центр на Волоколамке.

Лазерний центр на Радищева.

медична косметологія.

Видалення новоутворень.

Родимка. Необхідність видалення новоутворень шкіри і слизових оболонок обумовлена не тільки естетичної, але і медичною стороною проблеми. Багато хто з них схильні до злоякісного переродження, при травмуванні запалюються і являють собою додаткове джерело зараження. Перш за все це відноситься до зовнішніх ознак папіломавірусної інфекції — бородавок, папилломам, кондиломам.

Практично всі лікарі категорично рекомендують при можливості позбавлятися від родимок. У нашому центрі у Вас така можливість є – швидко, недорого і майже безболісно ліквідувати настільки небезпечні «прикраси» і зажити повноцінним життям, не побоюючись можливих наслідків.

Для запису на прийом телефонуйте:

+7 (4822) 35-39-60, +7 (4822) 32-41-94.

Сама процедура дуже проста і займає в середньому хвилин 15. Після первинного огляду лікар проводить невелику місцеву анестезію (найтоншої інсулінової голкою обколює родимку), після чого хірургічним лазером випарює її. При бажанні, малопомітні шрамики, що залишаються після операції, в подальшому можна зашліфувати іншим лазером, і ніщо не нагадає Вам про цих, м’яко кажучи, не прикрашали Вас новоутвореннях.

Бородавка. Найсучасніший і ефективний метод видалення бородавок – лазерне лікування. На відміну від кріодеструкції, електрокоагуляції, які завдають багато страждань і знімають лише поверхневу частину, лазер СО2 видаляє навіть глибоке коріння борадавки! За допомогою лазера можна видалити бородавки будь різновидів і локалізації: і ті, що гніздяться на руках, і застарілі підошовні.

І, звичайно, якщо хірурга при огляді або в ході операції щось здасться підозрілим в плані малігнізації, віддалена тканина обов’язково буде відправлена на гістологічне дослідження, про результати якого Вас проінформують.

Переваги лазерного хірургічного лікування.

• Амбулаторность лікування, широкий перелік показань • Безболісність і безкровність • Безконтактність впливу (з тканинами взаємодіє тільки промінь лазера)

Видалення СО2 лазером зменшує число ускладнень, скорочує терміни загоєння, дає вражаючий косметичний ефект.

У нашому центрі здійснюється видалення новоутворень за допомогою хірургічного СО2-лазера. Його застосування грунтується на легкості використання і мінімальному поразкою тканин, що знаходяться поруч з новоутворенням шкіри. Промінь лазера коагулює судини, що забезпечує безкровність і відсутність можливості інфікування, а реабілітаційний період значно скорочується. Контроль над глибиною проникнення променя дозволяє запобігти ураження глибоких тканин. Принцип роботи СО2 лазера дає можливість пацієнтові позбутися новоутворень і зберегти звичайний ритм життя. Догляд за обробленою ділянкою шкіри не вимагає багато часу, дозволяє приймати душ і наносити косметику.

За допомогою СО2 лазера можна видалити родимки, кератоми, мозолі, кондиломи, бородавки, папіломи. Пам’ятайте: тривало існуючі родимки можуть переродитися в рак! Саме тому їх необхідно видаляти!

Не втрачайте час! У Тверському центрі лазерної медицини досвідчені лікарі безболісно (під місцевою анестезією) позбавлять вас від зайвих і небезпечних шкірних проблем.

+7 (4822) 35-39-60, +7 (4822) 32-41-94.

(с) 2010-2014 Тверський центр лазерної медицини.

Видалення бородавок лазером.

Видалення бородавок лазером являє собою досить ефективний метод лікування цих утворень. Він має безліч переваг, серед яких необхідно відзначити оперативність, відсутність хворобливих відчуттів. Невеликий діаметр лазерного променя і контрольована глибина його входження всередину підшкірних шарів дозволяє позбавлятися від бородавки шар за шаром. При цьому вам не доведеться відчувати дискомфорт. Як правило, застосовується місцева анестезія.

Люди припускаються помилки, якщо не квапляться з лікуванням бородавок і дозволяють їм залишатися на тілі, тертися об одяг і так далі. Боятися видалення бородавок лазером не потрібно – просто звертайтеся до наших медичним фахівцям і вони все зроблять так професійно, що ви забудете про те, що у вас було якесь освіта на шкірному покриві.

Корисна інформація по темі:

Особливості видалення лазером.

З усіляких варіантів лікування популярністю користується видалення бородавок лазером. Даний вид терапії допомагає позбутися від всіляких різновидів бородавок, а саме від:

Вульгарних; Плоских; Генітальних; Підошовних; Околоногтевих.

Головні переваги, які пов’язані з видаленням бородавок подібним методом укладені в:

швидкісних характеристиках виробленого лікування (зазвичай це займає кілька хвилин); ефективності терапії; відсутності вікових обмежень.

Після проведення процедури не знадобиться особливого догляду і, природно, ніяких шрамів і слідів не залишиться, коли бородавка буде видалено.

У нас в клініці проводять високоякісне лікування будь-яких утворень на шкірі, яким займається висококваліфікований і досвідчений хірург . Повірте, що вам більше не будуть докучати, бородавки і не доведеться побоюватися того, що вони раптом переростуть у злоякісні утворення.

Корисна інформація по темі:

Високоякісне лікування.

Далеко не кожну бородавку потрібно видаляти за допомогою лазера. Виявляється, людська імунна система з часом починає зміцнюватися і виявляється здатною знищити деякі папіломи. Але якщо бородавка виникла і не збирається проходити, бажано зробити все можливе, щоб від неї позбутися.

Але займатися самостійним видалення бородавок не слід, якщо ви маєте намір робити це яким-небудь ножем або за допомогою випалювання. Тільки ускладніть ситуацію і залишите великі шрами на шкірному покриві. Головне завдання професійної терапії пов’язана зі знищенням бородавок притому, що після процедури не залишається рубців і шрамів. Досить часто шрами, що залишаються після неякісного видалення, виявляються болючіше бородавки. Ось чому використання лазера для вирішення таких завдань виявляється таким ефективним.

Наші фахівці використовують найсучасніші методики і кращі препарати при терапії таких утворень. Тому необхідно звертатися до нас в будь-який час, коли у вас з’являються бородавки. Фахівці готові визначити характер наросту, грунтуючись на його локалізації і симптоматиці.

Нелегко лікувати бородавки навіть за допомогою лазера, якщо вони з’являються біля нігтів, а також під ними. З метою видалення мертвих тканин необхідно буде видалити частину самого нігтя, що робиться при мокрій шкірі. Якщо все робити самому, користуючись ножем, і акуратно, процес видалення наростів може зайняти у вас кілька днів. Але вам варто звернутися в нашу клініку, де бородавки лікуються за допомогою самих передових і ефективних методів, і ми постараємося все зробити набагато швидше.

Косметичні недоліки.

Підошовні бородавки являють собою плоскі тверді новоутворення, розташовані на шкірі стопи, які трохи підносяться над навколишньою шкірою і зверху покриті ороговілим епітелієм. Особливе розташування цієї бородавки провокує її часте травмування, а значить, виникнення больових відчуттів в процесі ходьби. У зв’язку з цим, наявність підошовної бородавки передбачає організацію відповідного лікування, але часом такі новоутворення зникають самостійно.

Підошовна бородавка є доброякісним новоутворенням і виникає в 34% випадків всіх бородавок. Діагностикою та лікуванням даної патології займається лікар дерматолог, а ось використання народних способів лікування не вітається. Підошовні бородавки мають довгі стрижнями, які йдуть вглиб шкіри, тому неповне видалення стрижня провокує нове зростання бородавки на колишньому місці, а пошкодження навколишньої шкіри призводить до поширення бородавок на тілі.

Підошовна бородавка – це затверділе ущільнення на підошві, що має чіткі межі. Частіше такі бородавки бувають круглими або овальними і досягають розміру до двох сантиметрів. Колір шкірного покриву на ділянці бородавки, як правило, не змінюється, але іноді дещо освітлюється або набуває рожевий відтінок.

На перших стадіях розвитку патології поверхня новоутворення залишається гладкою, але з плином часу її покриває ороговілий епідерміс, який робить бородавку шорсткою. Часом в центральній частині підошовної бородавки з’являється невелике поглиблення.

Лікарі стверджують, що підошовні бородавки носять одиничний характер. А ось формування дочірніх утворень говорить про підвищену вірусної активності. Численні бородавки розташовуються на шкірному покриві у вигляді мозаїки.

Якщо підошовна бородавка проходить самостійно, то на стопі після неї не залишається слідів. Але в основному через постійне тертя самозагоювання бородавки не відбувається. Сама по собі вона не провокує больових відчуттів, але через що виникає тертя і тиску взуття на бородавку людина може скаржитися на незручність і різкий біль.

Будь-який різновид бородавок виникає з однієї і тієї ж причини – це поразка людського організму вірусом папіломи, який поширюється завдяки інфікованих клітин шкіри людини, тобто контактним способом. Найактивніше вірус веде себе у вологому і теплому середовищі, у зв’язку з чим, зараження часто трапляється в лазнях, саунах, фітнес клубах і т. п. За умови, що імунітет людини знаходиться в здоровому стані, вірус не викликає ніяких симптомів, а ось відхилення в роботі імунітету приводять до формування на шкірі стопи бородавок.

Також бородавка здатна з’явитися через високий ступінь пітливості ніг або сухості шкіри, через носіння незручного взуття, патологій, що сприяють відхиленням в трофіці тканин стопи і через пошкодження шкіри на стопі.

Процес видалення підошовної бородавки часто ускладнюється її більш глибоким проникненням в дерму в порівнянні з іншими різновидами. Даний факт показує, що метод електрокоагуляції часто не підходить для усунення таких новоутворень. Електрокоагуляція використовується тільки за умови не дуже глибокого проникнення підошовної бородавки в шари шкіри. Крім цього після застосування електрокоагуляції часто на шкірі залишаються рубці.

Гарного ефекту можна досягти при проведенні кріодеструкції бородавки. Результат такого способу повністю залежить від досвідченості фахівця, тому що надмірно глибокої вплив на новоутворення здатне спровокувати утворення рубця після загоєння ранки, а надто поверхове вплив спричинить за собою повторне розвиток бородавки. Після завершення обробки ураженої ділянки рідким азотом на місці, де знаходилася бородавка, залишається пухир, який забороняється травмувати до моменту повного загоєння, яке триває близько семи днів.

Найкращого косметичного ефекту можна домогтися при видаленні підошовної бородавки лазером. Такий метод дозволяє лікарю відрегулювати оптимальну глибину лазерного впливу в кожному конкретному випадку. Видалення бородавок за допомогою лазера проводиться безболісно і дуже швидко, а подальше загоєння триває всього кілька днів.

Також для усунення підошовних бородавок використовується радіохвильове вплив, в процесі якого бородавку вирізують спеціальним радіоножем. Разом з цим проводиться припікання судин для запобігання кровотечі і проникнення в потік крові вірусу бородавки.

Хірургічне висічення може застосовуватися для усунення підошовних бородавок великих розмірів. Його проводять звичайним скальпелем з місцевим знеболенням, але після таких маніпуляцій на шкірі залишається рубець.

Видалення підошовних бородавок лазером.

Дівчатка, тільки недавно я создавла темку з приводу підошовних бородавок. Значить так ми вилікували тертою сирою картоплиною на ніч прикладали до бородавки, зверху плівку і бинтом перемотати. Вранці вона вся набубнявіє, постаратися зняти верхній шар шкіри (хоч трохи) то що залишиться припекти силным розчином маргонцовки і так робити кожен день поки не дійдете до стрижня всередині, його вичистити — ми дитині ногу в содовому розчині распарили і жорсткою губкою тато потер і все вийшло, залишилася лунка така глибока, знову прижигаем маргонцовкой (тут пощипит злегка) і все. Для профілактики ще пару днів мазати маргонцовкой.За тиждень три бородавки прибрали, пройшов вже місяць-ніяких слідів.

Жидкитй азот нам не допоміг. Зараз по телеку рекламують засіб криофарм, по-моєму, не знаю не пробували, але судячи з назви, теж пов’язаний з охолодженням (рідкий азот тільки на дому).

Лазером видаляють з 14 років.

Так до речі, це ж вірусне захворювання, тому вчасно лікування продезінфікувати все взуття і шкарпетки.

* пішла за картоплею*

Азот-це довго, ДОРОГО і боляче. Всі дерматологи прекрасно знають Солкодерм і самі своїм за раз виводять їм. але ж гроші потрібно заробляти і пацієнтам призначають рідкий азот. нехай мучаться і платять. Ляпісний олівець, чистотіл і супер чистотіл-це минуле століття і якщо бородавка застаріла, то вооще не допоможуть.

Ще раз повторюю — Солкодерм. — в аптеці ампула (ок. 300 руб) він безболісний і дуже ефективний, рубців не залишає, прижгете 2 рази і усе. Краще кошти немає, вже повір’я (перевірено на самих). і не витрачайте даремно час і гроші на інше 😉

він в аптеці продається?

Ляпіс в аптеці продатися. Варто рублів 50 максимум. Я користувалася, мені дуже допомогло!

Солкодермом — виведе без проблем. перевірено -100%

не погоджуся. 2 рази пробувала — ефекту ніякого :015: (крім витрачених грошей)

А взагалі, кажуть, що треба зміцнювати імунну систему. Бували випадки, коли після прийому вітамінів і імуномодуляторів бородавки проходили.

не погоджуся. 2 рази пробувала — ефекту ніякого :015: (крім витрачених грошей)

. Ну тоді, напевно, ви просто не правильно застосовували або 2-х разів вам було малова-то. До речі, 2 рази припікання Солкодермом це самий мінімум. Я не знаю жодного чола. з наших знайомих, який застосовував і йому б він не допоміг. у мене у самій він за місяць вивів те, що 10 років не могла прибрати. і на азот ходила кілька курсів :001: тільки страждає і купу грошей туди знесла. і купу всяких препаратів випробувала. а «скринька», виявляється відкривався дуже легко. Нікого не вмовляю.. . просто констатую факт. 😉

Солкодерм дорослому швидше за все не допоможе. Обов’язково розпарити бородавку і зняти роговий шар. Дитині може допомогти. Я віддаю перевагу лазер,хоча це і травматично. Рідкий азот-минуле століття. А на підошовні-безглузді муки.

Допоможе, і ще як. :004: А лазер, загалом-то, небезпечна штука :005:

Значиться так, у мене була одна велика і стара, приблизно років так їй було за 10. І чо, струму я з нею не робила. , а вона струму розросталася і розмножувалася.

один з дерматологів в інституті мікології ( на вул. Сантьяго де Куба, вони, до речі, там бородавками не займаються принципово), порадив мені обробити Солкодермом.

робила приблизно так:

1 день . — розпарити ногу і, ОБОВ’ЯЗКОВО зняти ороговілий шар (краще грунтовно обробити: зрізати нарости верстатом і відшліфувати пемзою) з великих і побажих. маленькі і молоді я не чіпала. — потім протерла їх усіх горілкою. — змащувала кожну бородавку Солкодермом по кілька разів (аж до припікань), не поспішаючи. і даючи час вбратися розчину. поки вони все не змінили колір. у мене всі вони трохи пожовкли. — капсулу з розчином закрила ( жуйкою, пластиліном, пластиром), що б оставш. розчин не випаровувався. 2 і 3 день. обробляла бородавки маслом чайного дерева + підошви антибакт. пудрою, типу Батрафен, Дактарін ( але думаю, що може бути це і не обов’язково, так як всі інші, кому я потім рекомендувала Солкодерм, обходилися без цього) 4 день Повторила всі процедури першого дня ( але вже БЕЗ ЗРІЗІВ ШКІРИ верстатом) з рештою розчином з 1-ї ампули.

5,6,7 — просто обробка маслом і пудрою.

через тиждень після першої обробки, розкрила нову (2-ю)ампулу ( так, як старий розчин, якщо він навіть і залишився, то вже не годен) і знову повторила все, що і на першому тижні.

РАЗОМ: два тижні ( по два рази обробки), дві ампули по 300 руб. і все.

маленькі зійшли вже приблизно через два тижні. великий. яка мене мучила років 10 і стільки грошей вийняла на всякі азот і т. д , звалила приблизно через місяць — півтора після початку процедур.

ГОЛОВНЕ: не поспішати і не в якому разі не знімати, сдерать, зрізати муміфіковану бородавку. вона повинна зійти сама. нехай навіть через пару місяців, інакше не отримаєте результат або отримаєте рубець.

Якщо не вийшло з двох ампул: через пару місяців повторити ще раз.

У всіх знайомих хто робив, після двох ампул, все звалило!

Солкодерм не палить і це не боляче ВОЩЕ! Потрібно, тільки обробляти акуратніше, щоб не зачепити здорову шкіру.

Всім успіхів і здоров’я!

Допоможе, і ще як. :004: А лазер, загалом-то, небезпечна штука :005:

напевно, варто ще раз спробувати солкодерм по вашій системі. А в Інституті мікології мені прописували якусь рідину для лікування бородавки, але в загальній довідкової по аптекам сказали, що цих ліків у нас вже давно немає: 015:

Яка актуальна тема! Тільки була у лікаря в скандинавії і вона запропонувала мені азот. Мені на відпочинок їхати в кінці вересня і вона сказала, що краще після. За вашою системою з солкодермом спробую з завтрашнього дня.

Ви повинні очікувати, що вона (бородавка) через кілька днів після припікань Солкодермом стане темною. вийде на підошві така собі темна з скоринкою мумифиц. мозоль і Вам, звичайно, захочеться її здерти. а цього робити не в якому разі не можна!

так, що краще, напевно, після відпочинку. 😉

Перед початком розпарити потрібно, забула. Даремно не реагуєте, мені цей рецепт дала подружка — хірург, я сама лікар і спосіб абсолютно не напряжный і безболісний.

А я ваш рецепт з м’якушем дала одній дівчинці у дворі. 😉 Правда у неї звичайна, не підошовна. Вирішили спочатку спробувати представлені в цьому топіку два народ. рецепт. а вже якщо не получиться, то потім Солкодерм. результати, напишу пізніше :008:

Азот-це довго, ДОРОГО і боляче. Всі дерматологи прекрасно знають Солкодерм і самі своїм за раз виводять їм. але ж гроші потрібно заробляти і пацієнтам призначають рідкий азот. нехай мучаться і платять. Ляпісний олівець, чистотіл і супер чистотіл-це минуле століття і якщо бородавка застаріла, то вооще не допоможуть.

Ще раз повторюю — Солкодерм. — в аптеці ампула (ок. 300 руб) він безболісний і дуже ефективний, рубців не залишає, прижгете 2 рази і усе. Краще кошти немає, вже повір’я (перевірено на самих). і не витрачайте даремно час і гроші на інше 😉 Азотом-ДОРОГО. Ну це дивлячись де..де і вхід коштує 1000 руб. У нас ,наприклад,в диспансері сеанс азоту варто 70рэ за одну бородавку. Скажіть-це ДОРОГО. Щодо Солкодерма — то що ви пишіть-смішно. по-перше,він дорожче. по-друге,він далеко не завжди (як і азот)допомагає з першого разу(я п’ять років припікала бородавки цими двома способами-так ось результативність приблизно однакова)..особливо від Солкодерма ,купленого в аптеці. Далі. навіть в анотації до Солкодерму написано — що робити ПРОЦЕДУРУ повинен лікар. Тому що побічних дій у вигляді келоїдів ніхто не відміняв. Ось і думайте.

Азотом-ДОРОГО. Ну це дивлячись де..де і вхід коштує 1000 руб. У нас ,наприклад,в диспансері сеанс азоту варто 70рэ за одну бородавку. Скажіть-це ДОРОГО. Щодо Солкодерма — то що ви пишіть-смішно. по-перше,він дорожче. по-друге,він далеко не завжди (як і азот)допомагає з першого разу(я п’ять років припікала бородавки цими двома способами-так ось результативність приблизно однакова)..особливо від Солкодерма ,купленого в аптеці. Далі. навіть в анотації до Солкодерму написано — що робити ПРОЦЕДУРУ повинен лікар. Тому що побічних дій у вигляді келоїдів ніхто не відміняв. Ось і думайте.

Марусик. зараз мінімальна ціна за КВД обробки азотом становить близько 100 руб. в реалі середня процедура обходиться в 200руб і не менше. і давайте не будемо лукавити.

1)для того, що б Азотом, хоч щось зробити для однієї малої потрібно процедур 5 хв. Х на ( хв.) 200р. = вже близько 1000 руб. + що не мало важливо: час кожен раз туди і назад + больові. відчуття, такі. : 001: а на великій і старій моно взагалі розоритися і толку не буде.:005:

Солкодерм, кілька малих піде з однієї ампули = 300руб. І це взагалі не боляче і по часу = 0. Так що ж дорожче? :004:

2). тим більше у мене закралися сумніви, що ви використовували Солкодерм. так, як цей препарат в широкому аптечному продажу з’явився від сили року 3 тому. а не 5 років, як Ви стверджуєте. і ще дивно що бородавка не зійшла. так як після постійних припікань за допомогою Солкодерма протягом 5 років на одному і тому ж місці. взагалі могла з’явитися наскрізна діра в кінцівки.:004:

3). у нас на половині препаратів пишуть — під наглядом лікаря. А мені сам лікар (дерматолог інституту мікології) цей препарат рекомендував до застосування. так як такою нісенітницею ( припіканням бородавок) вони не займаються.

4) повірте мені — Солкодерм менш агресивний, ніж всякі там чистотелы і суперчистотелы, які продаються для широкого застосування.

з приводу Солкодерма, я ж нікого не вмовляю. а констатую факт, безуспішного лікування своєї 10-річної, а ви далі самі вирішуйте. Більше писати на цю тему не буду, кому треба, той скуштує. Нуль двадцять:

Марусик. зараз мінімальна ціна за КВД обробки азотом становить близько 100 руб. в реалі середня процедура обходиться в 200руб і не менше. і давайте не будемо лукавити.

1)для того, що б Азотом, хоч щось зробити для однієї малої потрібно процедур 5 хв. Х на ( хв.) 200р. = вже близько 1000 руб. + що не мало важливо: час кожен раз туди і назад + больові. відчуття, такі. : 001: а на великій і старій моно взагалі розоритися і толку не буде.:005:

Солкодерм, кілька малих піде з однієї ампули = 300руб. І це взагалі не боляче і по часу = 0. Так що ж дорожче? :004:

2). тим більше у мене закралися сумніви, що ви використовували Солкодерм. так, як цей препарат в широкому аптечному продажу з’явився від сили року 3 тому. а не 5 років, як Ви стверджуєте. і ще дивно що бородавка не зійшла. так як після постійних припікань за допомогою Солкодерма протягом 5 років на одному і тому ж місці. взагалі могла з’явитися наскрізна діра в кінцівки.:004:

3). у нас на половині препаратів пишуть — під наглядом лікаря. А мені сам лікар (дерматолог інституту мікології) цей препарат рекомендував до застосування. так як такою нісенітницею ( припіканням бородавок) вони не займаються.

4) повірте мені — Солкодерм менш агресивний, ніж всякі там чистотелы і суперчистотелы, які продаються для широкого застосування.

з приводу Солкодерма, я ж нікого не вмовляю. а констатую факт, безуспішного лікування своєї 10-річної, а ви далі самі вирішуйте. Більше писати на цю тему не буду, кому треба, той скуштує. 020: ось цікаво те як. тільки що з роботи прийшла і дізналася багато нового про неї. від Вас. У нас в КВД 10 Виборзького району (може дати телефон реєстратури, щоб ви подзвонили і переконалися. )припікання однієї бородавки коштує 70 ре(та й то з травня місяця,а до цього було 50)..Далі-фармацевтична фірма «СолкоБазель»,що випускає Солкодерм була на ринку Росії ще до дефолту 1998года..(скільки років тому-вважати вмієте. ),потім вона,правда,на пару пішла з ринку. але тепер вже років 5-7 (точно не пам’ятаю) присутній. Далі. не знаю хто конкретно з Інституту мікології вам таке сказав (я там знаю майже всіх та й мене теж всі там знають). так ось-бородавки вони припікають. причому як азотом,так і Солкодермом,так і лазером..і кожен з цих методів має право на життя. І ТІЛЬКИ ЛІКАР МОЖЕ ВИРІШИТИ-ЯКИЙ КОНКРЕТНО З МЕТОДІВ ПІДІЙДЕ ЙОГО ПАЦІЄНТОВІ. І ВСЕ. Терпіти не можу некомпетентності .

А я терпіти не можу коли люди говорять про те, про що не знають . : 004: в Інституті мікології — ніколи. не робили припікань бородавок, ні Азотом, ні Солкодермом. ( до речі, ось телефончик: 510-36-12) Марусик, пишіть про те, що знаєте. і, будь ласка, не плутайте людей 😉

p/ s: І ще. а давайте, як небудь поспокней ( без емоцій) обговорювати. поділіться тим, що ж вам все ж допомогло. Ви знаєте,я з дилетантами,типу Вас навіть обговорювати НІЧОГО не хочу. ні з емоціями-ні без них. До речі,тільки що розмовляла з одним,працюючим в поліклініці Інституту мікології і якраз почитала ваше повідомлення йому. він довго сміявся. дізнавшись «чим вони ніколи не займаються». Ну та безумовно, професор Разнатовский бородавки не припікає. може Ви саме тільки з ним і спілкуєтеся. Хоча навряд чи. він дуже розумний доктор і такий нісенітниці як ви пишете — не порадить. Я то якраз пишу про те, що знаю. а ось Ви прогвигаете СТАРИЙ і не дуже ефективний препарат. Може Вам за це доплачують. 091:: 091:: 091:

Ви знаєте,я з дилетантами,типу Вас навіть обговорювати НІЧОГО не хочу. ні з емоціями-ні без них. До речі,тільки що розмовляла з одним,працюючим в поліклініці Інституту мікології і якраз почитала ваше повідомлення йому. він довго сміявся. дізнавшись «чим вони ніколи не займаються». Ну та безумовно, професор Разнатовский бородавки не припікає. може Ви саме тільки з ним і спілкуєтеся. Хоча навряд чи. він дуже розумний доктор і такий нісенітниці як ви пишете — не порадить. Я то якраз пишу про те, що знаю. а ось Ви прогвигаете СТАРИЙ і не дуже ефективний препарат. Може Вам за це доплачують. 091:: 091:: 091:

Вважаю, розмова в такому тоні і руслі — не коректним і не конструктивним. тим більше після останньої Вашої фрази. 046:.

p/ s: І ще. а давайте, як небудь поспокней ( без емоцій) обговорювати. поділіться, будь ласка, тим, що ж вам все ж допомогло.

так от: мені допоміг. Солкодерм (причому відразу ж після першого курсу). а Вам?Де вушка. У мене особисто ніколи бородавок, ттт, не було. Я ВАМ кажу про безліч СВОЇХ пацієнтів,яких я лікувала протягом П’ЯТИ років. працюючи в диспансері на рідкому азоті і в приватній клініці на «Солкодермі». Тому я і можу порівнювати ці два методи. Тому я і пишу в цьому топіку. А не тому, що мені більше нічого робити і нема про що розповісти. А зараз, до речі, я займаюся лазерним видаленням бородавок. І що. Теж можу багато розповісти про плюси і мінуси даного методу.

Де вушка. У мене особисто ніколи бородавок, ттт, не було. Я ВАМ кажу про безліч СВОЇХ пацієнтів,яких я лікувала протягом П’ЯТИ років. працюючи в диспансері на рідкому азоті і в приватній клініці на «Солкодермі». Тому я і можу порівнювати ці два методи. Тому я і пишу в цьому топіку. А не тому, що мені більше нічого робити і нема про що розповісти. А зараз, до речі, я займаюся лазерним видаленням бородавок. І що. Теж можу багато розповісти про плюси і мінуси даного методу.

Ось ось, що і було потрібно довести. :004:

І що ж потрібно було довести. Набридло за копійки працювати-пішла в європейську приватну клініку, там вивчилася працювати на лазері. До речі,бородавки їм терпіти не можу видаляти. особливо підошовні і відмовляю пацієнтів як можу. мені легше їх в диспансер перенаправити і там в п’ять разів дешевше і безболісніше азотом прибрати. Але це вже питання етики і мого професіоналізму. до Вас ніякого відношення не має. Це Ви зі своійственной тільки дилетантам непохитністю-лікуєте всіх за інетом. а я відразу написала-вибір МЕТОДИКИ-справа лікаря на прийомі. А Ви Солкодерм-Солкодерм. та г. про Ваш Солкодерм. ось коли у мене був друг-хімік,який сам варив цей Солкодерм. ось це було СУПЕРЛЕКАРСТВО. А аптечний швейцарський-повна лобуда. Так і ляпіс може допомогти. І те ,що він допоміг Вам -не аргумент. просто час прийшов померти вашій бородавці. вони іноді і самі проходять без всякого лікування. бачила неодноразово. 001:: 001:: 001:

1). Ну -ну. 10 років росла і процвітала (бородавка). а перед пременением Солкодерма. вирішила померти :073. значить препарат просто класний. діє вже заздалегідь — дистанційно :004:

2). Якщо Солкодерм, таке. г. о, як ви говорите. то чому, ви (як писали вище) в приватній клініці на ньому працювали?! :073: А як же Ваші питання етики і професіоналізму. . Що в черговий раз у Вас не складається. :004:

p/ s : вітаю Вашого роботодавця. хорошого він до себе фахівця взяв. який його клієнта, перенаправляє в інший центр (диспансер).

Марусик, ви молодець , дуже добре влаштувалися: там отримуєте зарплату від лазера. тут відсотки від Азоту.

ДА. ВИБІР МЕТОДИКИ-СПРАВА І ГРОШІ ЛІКАРЯ! :004:

Ну -ну. 10 років цвіла і процвітала (бородавка). а перед пременением Солкодерма. вирішила померти.

p/s: вітаю Вашого роботодавця. хорошого він до себе фахівця взяв. який його клієнта, перенаправляє в інший центр (диспансер). добре влаштувалися: тут отримуєте зарплату від лазера. а там відсотки від Азоту.

ДА. ВИБІР МЕТОДИКИ-СПРАВА І ГРОШІ ЛІКАРЯ! : 004: щодо роботодавця не турбуйтеся-це мій колишній чоловік і найкращий друг. так що про всі мої морально-етичні принципи він знав дуже давно. І ось тут ви знову помиляєтеся-там відсотки від лазера, а тут ЗАРПЛАТУ від азоту. до речі,перші набагато вище других. так що щодо грошей. знову Ви помилилися..хоча вибачте, рахувати мої гроші — не ваша справа. Якщо б всі наші лікарі, керувалися моїми етичними принципами (ну мама з татом мене так виховали-неправильно-за сьогоднішніми мірками). то незадоволених пацієнтів не було б в принципі. У мене в усякому разі таких мінімум. Пітер-дуже маленьке місто. один раз зіпсуєш собі реноме. дивись,і працювати не з ким. Так що за себе хвилюйтеся. Все що пов’язано з моїми роботами-у мене добре. чого і Вам бажаю.

щодо роботодавця не турбуйтеся-це мій колишній чоловік і кращий друг. так що про всі мої морально-етичні принципи він знав дуже давно. І ось тут ви знову помиляєтеся-там відсотки від лазера, а тут ЗАРПЛАТУ від азоту. до речі,перші набагато вище других. так що щодо грошей. знову Ви помилилися..хоча вибачте, рахувати мої гроші — не ваша справа. Якщо б всі наші лікарі, керувалися моїми етичними принципами (ну мама з татом мене так виховали-неправильно-за сьогоднішніми мірками). то незадоволених пацієнтів не було б в принципі. У мене в усякому разі таких мінімум. Пітер-дуже маленьке місто. один раз зіпсуєш собі реноме. дивись,і працювати не з ким. Так що за себе хвилюйтеся. Все що пов’язано з моїми роботами-у мене добре. чого і Вам бажаю.

1. на відміну від Вас, від використання Лазера і Азоту я нічого не отримую. втім, як і від усього іншого, що пов’язано з темою «бородавка».

2. тут написала про те, що мені дійсно РЕАЛЬНО допомогло. а за 10 років я перепробувала, майже всі (акромя лазера) і знесла «вашому братові-побратиму» купу грошей. без всякого толку.

3. пишу для того. що б інші даремно не витрачали свої гроші і час. на таких спеців, як Ви, які намагаються засунути досвід інших, Піарячи свої методи ( в тому числі і на форумах), в догоду».

4. і будь ласка, навчіться поважати співрозмовника. а так же. лояльно, без емоцій і хамства доносити свою думку — це теж рівень компетенції, етики та професіоналізму. про яких ви тут так печетеся.

Дівчатка не сваріться. Напишу про себе. Пробувала і Солкодерм і лазер, тепер Суперчистотел.

Задоволена найбільше за ціною і якістю чистотілом. Лазер ІМХО дуже травматичний і у мене все одно залишилися шрамики, це в добавок до того, що заживала довго і клопітно. Підошовні лазером я б не стала, бррр. Солкодерм доріг досить і мені не дуже допоміг. Найкраще чистотіл. Я вже прибрала їм 2 бородавки і задоволена бо і коштує він недорого і результат є. У моєї подруги-майстра з манікюру чоловік вивів їм майже до тла ВЕЛИЧЕЗНУ підошовну, за яку дерматолог на лазері боялася братися бо дуже велика і глибока. Він потихеньку виводив.

Дівчатка не сваріться. Напишу про себе. Пробувала і Солкодерм і лазер, тепер Суперчистотел.

Задоволена найбільше за ціною і якістю чистотілом. Лазер ІМХО дуже травматичний і у мене все одно залишилися шрамики, це в добавок до того, що заживала довго і клопітно. Підошовні лазером я б не стала, бррр. Солкодерм доріг досить і мені не дуже допоміг. Найкраще чистотіл. Я вже прибрала їм 2 бородавки і задоволена бо і коштує він недорого і результат є. У моєї подруги-майстра з манікюру чоловік вивів їм майже до тла ВЕЛИЧЕЗНУ підошовну, за яку дерматолог на лазері боялася братися бо дуже велика і глибока. Він потихеньку виводив. Розкажіть, будь ласка, детальніше, як їм видаляти бородавки?:flower:

Ох, зараз мене поб’ють! 🙂

Згадала дитинство. Років 10 мені було, може, і того менше. Вискочили на підошві дві такі красиві «радості». І бабуся якась матері моєї порадила: дайте собаці полизати, все відвалиться. Ну, ми посміялися, а нога-то ниє. :005:

Загалом, плюнули на науковий підхід, вирушили до хресної, у неї болонка була, ласкава така зазвичай. А тут — ну не хоче лизати! Це був справжній цирк, як пса вмовляли лизнути мою п’яту. :010: В результаті намазали сметаною, ну, він і провів мовою разок — думаю, ми йому просто вже набридли! Лизнув,і пішов. Ми знову посміялися і махнули рукою на цю справу. А через два дні залізла я в ванну митися. Ну, бородавки на дні ванни і залишилися. :008: І сліду немає на шкірі. Ось така історія.

1. на відміну від Вас, від використання Лазера і Азоту я нічого не отримую. втім, як і від усього іншого, що пов’язано з темою «бородавка».

2. тут написала про те, що мені дійсно РЕАЛЬНО допомогло. а за 10 років я перепробувала, майже всі (акромя лазера) і знесла «вашому братові-побратиму» купу грошей. без всякого толку.

3. пишу для того. що б інші даремно не витрачали свої гроші і час. на таких спеців, як Ви, які намагаються засунути досвід інших, Піарячи свої методи ( в тому числі і на форумах), в догоду».

4. і будь ласка, навчіться поважати співрозмовника. а так же. лояльно, без емоцій і хамства доносити свою думку — це теж рівень компетенції, етики та професіоналізму. про яких ви тут так печетеся.

:004: Останнє що напишу. особисто вас я б не взялася лікувати ні за які гроші. бррррррррр. вбережи мене, БОЖЕ,від таких пацієнтів і надалі. Нехай тільки ВАМ несуть гроші. іншим то то вони зовсім ні до чого. Ви чомусь коли ковбасу купуєте в магазині-не вважаєте,що господар магазину вам особисто чимось зобов’язаний. 091:: 091:: 091: або господар м’ясокомбінату. А лікарям -то так. Можу собі уявити-скільки ж можна на одну бородавку грошей то витратити. ужооооооооссссс. 010:: 010:: 010: ПИ СИ..І якщо ви помітили-то особисто до себе я нікого не запрошую. хоча могла б,як ви написали вище пропіарити і свій диспансер і свою приватну клініку. ЕХ. знову грошей то не зароблю. 001:: 001:: 001:

Я знаю, що дуже ефективний олівець-ЛЯПІС. Потрібно їм мазати регулярно, і барадавка піде.

він в аптеці продається?

Ляпіс в аптеці продатися. Варто рублів 50 максимум. Я користувалася, мені дуже допомогло!

Навесні синові намагалася вивести Ферезолом. Смердить, користуватися потрібно акуратно, вообщем бе-е-е-е. не вивели.

По сусекам поскребла і знайшла Ляпіс. Річ! Розпарили ногу і помазали серединку. Через тиждень все!

Я видно після всіх цих маніпуляцій цапнула собі на руку. З’являтися стали перед відпусткою, я не звернула уваги. За 2 тижні на сонці розрослася. Я ледве дотерпіла до будинку, вивела за тиждень в 0.

Але шукала по аптекам свіженький, не знайшла. Дефіцит: ded: виявився.

Я видно після всіх цих маніпуляцій цапнула собі на руку. З’являтися стали перед відпусткою, я не звернула уваги. За 2 тижні на сонці розрослася. Я ледве дотерпіла до будинку, вивела за тиждень в 0.

Нічого собі — цей вірус з ніг на руки може перейти? Під зараза! А як виглядає Ляпіс?

( Медиків прошу помовчати, толку від вас тут мало)

Нічого собі — цей вірус з ніг на руки може перейти? Під зараза! А як виглядає Ляпіс?

( Медиків прошу помовчати, толку від вас тут мало)

Нарешті то звернули увагу на Ляпіс: support: ляпісний олівець-антисептичний засіб, що містять срібло (срібла нітрат)

Активна речовина: Срібла нітрат. Фармакологічна дія-протизапальна, в’яжуча, бактерицидна. Показання до застосування -Застосовують зовнішньо при ерозіях, виразках, надлишкових грануляція, тріщинах, при гострому кон’юктивіт, трахомі і т. д.

На вигляд маленький, білий олівчик. Коли наносите на бородаку, через кілька годин, срібло окисляється, і бородавка стає чорного кольору-не лякайтеся. І так потрібно щодня азати протягом тижня. Бородавка сама вивалитися, не помітите)))

Нічого собі — цей вірус з ніг на руки може перейти? Під зараза! А як виглядає Ляпіс?

Вірус і є вірус, але у дітей в саду були і на руках і на ногах. У мого малого була на п’яті, причому одна видно мамка, велика, потім ще одна пішла рости. Після почали з’являтися дрібні, але як тільки задавили великі 2 шт., то зникли всі інші.

Не знаю як медичній науці:001:, але поява і у мене на руках мало місце бути, як раз після того, як видаляла їх синові.

Нічого собі — цей вірус з ніг на руки може перейти? Під зараза!

Так що дивного це ж внутрішня проблема організму, де завгодно може вилізти. Це ж не те, що з ноги на руки перейшло, а просто імунітет ослаб і вилізло де завгодно.

Помница в молодості у мене на руці схопилася бородавка. чоловік сестри приніс з роботи ..чи то соляний .то чи сірчаної кислоти)))) я пару раз смалаза бородавку, вона почорніла і відвалилася))) Солкодерм теж набір кислот. Але в ті роки ліки цього не було. тому обійшлася таким радикальним ср-вом))

І ще був спосіб:ded:: остроотточеным хімічним олівцем ткнути в середину бородавки і вона з часом випадали.

А картопля на ніч — це для дитячих бородавок або і для дорослих теж?

Я собі робила (тобто і для дорослих :))

Ви топік про лазерну корекцію зору почитайте — там медики з Ексимеру лікують де не болить — вони не економлять, вони ЗАРОБЛЯЮТЬ! :ded: Забуваючи, що медицина це не робота, а служіння! Лікарів-то давно вже не залишилося доктора одні, тому народ сам і лікується. Краще такого ж болить ніхто не допоможе. Лікарі давно вже не лікують — тільки пишуть. Що це за лікування списаними папірцями знаємо!!

Ви топік про лазерну корекцію зору почитайте — там медики з Ексимеру лікують де не болить — вони не економлять, вони ЗАРОБЛЯЮТЬ! :ded: Забуваючи, що медицина це не робота, а служіння! Лікарів-то давно вже не залишилося доктора одні, тому народ сам і лікується. Краще такого ж болить ніхто не допоможе. Лікарі давно вже не лікують — тільки пишуть. Що це за лікування списаними папірцями знаємо!!Судити за ДЕЯКИМИ-про всіх-доля просто не дуже розумної людини. Просто ви не знайшли свого лікаря. Співчувати. Все одно самим все вилікувати не вийде..на жаль:091::091::091:І ще. мабуть, коли на Вас фармкомпанії наживаються, що випускають різну лабуду, яку рекламують по телеку і у всіх газетах. Вам це більше до душі. Нуль десять:

ще. мабуть, коли на Вас фармкомпанії наживаються, що випускають різну лабуду, яку рекламують по телеку і у всіх газетах. Вам це більше до душі. Нуль десять:

Дик, 50% лікарів самі цю лабуду з телика і виписують. Ось так поки знайдеш «свого» лікаря масу коштів відсавиш у недобросовісних, та ще й довіра підірветься.

Розповім і я як позбулася підошовної бородавки. Прочитала весь топік — цього способу не знайшла. У мене бородавка була на мізинці ноги, збоку. Начебто особливо і не заважала, я з нею прожила року 1,5, але іноді, коли одягала більш вузьку взуття були неприємні відчуття, та й влітку вже відкриті босоніжки не одягнеш-пальчиками не посверкаешь. :027: Я намагалася її виводити і чистотілом, і ферезолом — ефекту нуль, бородавка зменшувалася в розмірах, але з часом виростала назад. Та й кошти ці вже дуже отруйні-шкіру не раз собі «спалювала». А варіанти типу картоплі і вузликів не для мене. Мені здається ці способи допомагають тільки тим, хто в них вірить, хоч в цьому і не зізнається собі. Знайома медсестра підстазала такий спосіб. Дала гарантію 90%: 018: потрібен саліциловий пластир-Саліпод (рублів 18-20 варто) і оксолінова 3% мазь-мазь меншої концентрації не підходить. (близько 80 р). До речі мазь ця антивірусна і в інструкції згадані бородавки. Процедура така: 1. Після розпарювання бородавки приклеюєте на неї пластир Салипод, вирізаний строго по діаметру бородавки. Ходіть з ним добу, тобто до наступного розпарювання. Так робите 2-3 дні. Якщо бородавка велика і стара, знадобитися більше часу. Шкіра на бородавці побіліє і стане м’якою на дотик, досягаємо ефекту, коли бородавка стане м’якою до самої основи. Якщо шкіра з бородавки починає злазити сама — видаліть її, але самим прикладати зусилля і віддирати що не треба! 2. Після того як розпарену в черговий раз бородавку очистили від старої шкіри (я тихонькой обробляти пемзою) наносимо на неї оксолінову мазь товстим шаром. Намагайтеся наносити теж тільки на бородавку, бо мазь через якийсь час на шкірі починає чорніти (окислюється чи що? не знаю) і ви ризикуєте опинитися з чорним пальцем. Мазь зберігайте строго в холодильнику. Чекаєте хвилин 15-20 і заклеюєте звичайним пластиром-спите ніч спокійно, а вранці знову Салипод приклеюєте. Увечері знову — розпарювання — очищення і мазь. Це повторюєте до тих пір, поки бородавка не зникне. Але навіть після того, як вона зникне, раджу пару днів помазати маззю — так сказати «контрольний постріл». У підсумку особисто мені з моєю старою бородавкою знадобилося 10 днів до її повного зникнення. : 0096: цей спосіб можна використовувати і зі звичайними бородавками-на руках, та й в інших частинах тіла теж. Для дітей цей спосіб ідеальний — ніяких неприємних відчуттів, печіння і вже тим більше опіків, чого не скажеш про чистотіл і ферезол.

Я просто зараз мажу околинкой(3%) собі і дитині на рукахи і заклеюю пластиром бактериц. Скажіть, а обов’язково до мазі приклеювати Салипод?Я вдруге вже зустрічаю пораду про пластир для мазолів перед застосуванням оксолинки. А без нього нічого не вийде?

Я просто зараз мажу околинкой(3%) собі і дитині на рукахи і заклеюю пластиром бактериц. Скажіть, а обов’язково до мазі приклеювати Салипод?Я вдруге вже зустрічаю пораду про пластир для мазолів перед застосуванням оксолинки. А без нього нічого не вийде?

Саліпод-це пластир, просочений саліциловою кислотою 40% (наскільки мені відомо). Сама по собі саліцилова кислота прекрасно справляється з бородавками. Можна просто замовити в аптеці саліцилову мазь великій концентрації (у вільному продажу таких немає) і їй виводити бородавки. Читала навіть , що молоді бородавки проходили після декількох приклеиваний Салипода. Не знаю про бактерицидний пластир, але суть приклеювання Салипода в тому, щоб бородавка розм’якшилася якомога більше, щоб мазь могла проникнути в саму основу. Одним розпарюванням важко домогтися такого ефекту-весь протягом дня шкіра на бородавці знову грубіє, а так постійний контакт з саліциловою кислотою не дає їй огрубіти.

Бородавки ми часто бачимо у дітей і думаємо, що в них немає нічого страшного. Але це не зовсім так. Існує категорія бородавок, які з часом можуть переродитися в злоякісну пухлину. Тому при першому ж її появі варто здатися дерматолога!

Бородавки з’являється найчастіше на таких місцях, які схильні до високої травматичності. Це руки (особливо пальці, ліктьова частина), ноги (підошва, коліна), голова. Також вони можуть утворитися на будь-якій іншій частині тіла людини (включно і в області статевих органів).

Бородавки: що вони собою представляють, які бувають.

Бородавка-це пухлина епітеліальної тканини. Вона утворюється під дією паппиломавируса людини. Бувають як доброякісні, так і злоякісні бородавки (другі зустрічаються набагато рідше). Від їх появи найчастіше страждають діти шкільного віку і студенти. У пенсіонерів рідко спостерігається це явище.

Увага! Бородавки заразні, тому їх потрібно в обов’язковому порядку лікувати, щоб не заразилися інші члени сім’ї. Тим більше, що доброякісна пухлина може з часом перейти в злоякісну.

Зовнішній вигляд класичної бородавки – 0,2-1 см тверде новоутворення, яке має нерівні краї і шорстку поверхню. Колір може бути як світлий, так і темний, майже чорний.

Розмір, забарвлення і інші характеристики у кожній бородавки індивідуальні, так як ці параметри залежать від багатьох факторів: частини тіла, де вона розташована, ступеня травматичності, віку людини, типу вірусу і т. д.

Часто бородавки бувають множинними. Але більшість випадків-це поодинокі екземпляри. Характерна особливість будь-яких бородавок в тому, що вони можуть самостійно зникнути без будь-якого лікування. Але при цьому можливі рецидиви.

Розглянемо бородавки за місцем їх локалізації:

Найпростіші бородавки, які ми звикли бачити у дітей на руках, як правило, доброякісні. Вони розташовуються по 1 або кілька штук на пальцях. На нижніх кінцівках вони найчастіше локалізуються в області підошви. Тут бородавки, в силу природних явищ (тиску маси тіла), виглядають трохи по-іншому: вони плоскі, тому іноді на око їх важко відрізнити від мозолів. Але, якщо зняти верхівку бородавки, під нею проступити крапля крові. На обличчі з’являються ниткоподібні бородавки. Вони вузькі, можуть бути довгими (як ниточки, від цього і назва). Улюблене місце появи – повіки, губи, шия і т. д. Тут також можуть бути плоскі бородавки (юнацькі). На шкірі голови, а також у місцях, де яскраво виражена волосистість (наприклад, на бороді), можуть з’являтися бородавки нестандартної форми (на тонкій ніжці, наприклад). Також вони можуть бути і на шиї. На зовнішніх статевих органах утворюються кондиломи-загострені бородавки. Вони мають інший вигляд – більш схожі на червоні, рожеві бульбашки, ніж на класичні щільні бородавки.

Механізм появи бородавок.

Як вже було сказано вище, ними можна заразитися. Тобто самим вірусом, який і провокує появу неприємних на вигляд і дотик пухлин (понад 60 типів паппиломавируса є збудниками хвороби).

Найпростіший і частий спосіб інфікування-просте рукостискання. Також можна заразитися через будь-які предмети побуту, в громадському транспорті, через дверні ручки і т. п. (вірус живе у зовнішньому середовищі 2-3 години).

Після потрапляння вірусу на шкіру, він через мікротріщини проникає в глибокі шари і осідає в нервовій тканині. Саме тому часто бородавки з’являються під час стресів, депресії, нервового перенапруження. Помічено, що схильні до захворювання особи, які страждають підвищеною пітливістю.

Підошовні бородавки з’являються в умовах носіння неякісного взуття. Вона провокує пітливість ніг. А так як вологе середовище – улюблене місце вірусу, то у людини з’являється високий ризик розвитку захворювання саме в цій частині тіла. Переважно це спостерігається у дітей і підлітків.

Зазвичай людина може навіть не підозрювати про те, що є носієм вірусу. Але в один день він обов’язково несподівано виявить у себе на руці (або в іншому місці) новоутворення. Причому вірус може жити в тілі не один рік до якогось певного провокуючого фактора (того ж сильного стресу).

Вірус вільно «гуляє» по нервових шляхах, тому кожен раз бородавка може з’являтися в абсолютно новому місці (але є й такі, які весь час, з певною періодичністю, з’являються там же, де і вперше). Також є шанс, що вони ніколи не з’являться, навіть якщо людина є носієм вірусу.

Як позбутися від бородавки без доктора.

Є категорія людей, які не хочуть звертатися до лікаря з такою, здавалося б, дріб’язковою проблемою. Тут є 2 шляхи розвитку подій:

Якщо людина емоційно нестабільний, тривожний, до нього легко увійти в довіру, у нього нервова система дуже розхитана – допоможе навіювання. Напевно, ви чули багато народних методів позбавлення від бородавок? Всякі змови, ритуали – це те, що допоможе таким людям (простіше кажучи, психотерапія). А нервова система швидко відреагує і «прибере» бородавки. Головне – сильно вірити в диво. Тим, у кого залізні нерви, таке не підходить. Їм краще відразу звертатися до дерматолога, який призначить грамотне і швидке лікування.

Про самолікування: бажано не використовувати будь-які методи лікування без узгодження з лікарем! Особливо це стосується народної медицини. Справа в тому, що до постановки діагнозу ви не можете бути до кінця впевнені в доброякісності новоутворення.

Процедури для позбавлення від бородавок.

Як правило, звичайні бородавки пропадають протягом 2 років. Але навряд чи кожній людині захочеться чекати стільки часу. І не факт, що за ці 2 роки бородавка не переродиться в злоякісну. Тому вкрай важливо вчасно зайнятися лікуванням.

Безпечні бородавки можна прибирати наступними способами:

Кріотерапія – під дією низьких температур вони заморожуються. Лазеротерапія – видалення бородавок лазером. Хіміотерапія-оброблення новоутворень спеціальними хімічними засобами (Резорцин, Феризол та ін.) діатермокоагуляція-видалення бородавки за допомогою струму.

Також є інші методи, про які ви можете дізнатися у свого лікаря-дерматолога. І саме лікар повинен призначити вам терапію, виходячи з вашої історії хвороби (деякі бородавки не можна, наприклад, видалити лазером, а інші – можна тільки заморожувати; все дуже індивідуально).

Не забувайте про те, що домашні методи не настільки дієві. До того ж, вони ще можуть бути надзвичайно небезпечними і болючими (нерідко при бажанні позбутися від бородавок людина щось собі маже не зовсім безпечне). Більш просте рішення – звернутися в спеціалізовану клініку або хоча б до звичайного дерматолога з державної поліклініки.

Всі процедури, про які ми розповідали вище, є безболісними і повністю безпечними. Головне, щоб лікар грамотно оглянув вашу бородавку і зробив висновок про її доброякісності.

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ ПЛОСКИХ БОРОДАВОК РІДКИМ АЗОТОМ.

ПАНИГРИБКО СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ.

консультації з виїздом на будинок по Р. килимів.

тіло :

(8) 910 176 11 80 ; (8)905 614 88 12.

В особистих повідомленнях (платні)

e-mail: [email protected] (платні)

skype: oktan-251 (платні)

Перед тим, як видалити великі бородавки, лікар спробувала припекти мені 4 маленькі, три з них благополучно перетворилися в болячки і відвалилися, четверта просто покрилася тонким коричневорй скоринкою, яка відпала і на її місці залишилося не рожеве, а коричнева пляма. Лікар сказала, що в цей раз буде припікати сильніше, щоб вже напевно. Попереджала вона мене тільки про те, що коли скоринки зійдуть, рожеву шкіру потрібно буде мазати сонцезахисним кремом з високим ступенем захисту до того моменту, поки рожева шкіра не стане звичайною.

Викладаю фото сьогоднішнього стану.

Чи можна видалити дитині бородавку за допомогою лазера?

Бородавки у дітей зустрічаються досить часто. Це пов’язано з тим, що зростаючий організм недостатньо міцний, і у нього відсутній захист від вірусу папіломи. Видалення бородавок лазером дитині — найпоширеніший і ефективний спосіб позбавлення від шкірних утворень.

Переваги видалення лазером.

У дітей найчастіше бородавки утворюються до 5 років, так як руки і ноги дитини часто мають садна і рани, через них вірус може потрапити в кров.

Переваги видалення утворилися бородавок лазером у дитини:

видалити бородавку практично завжди можна за один сеанс; можна видалити освіти різного виду: підошовні, плоскі та інші; процедура триває приблизно 10 хвилин; дитина не відчуває больових відчуттів в ході процедури; не потрібно після проведення видалення наростів часу на відновлення або спеціального догляду; не виникає запальних процесів після процедури; не залишається шрамів, рубців; операція проходить з застосуванням місцевої анестезії.

Як проходить процедура лазерного видалення бородавок.

Маленькій дитині видаляють бородавки далеко не завжди. Варто позбавлятися від новоутворень у випадках, якщо вони дійсно заважають нормального життя дитини, знаходяться в незручному місці, завдають серйозний дискомфорт. Видалити бородавки необхідно в області геніталій або на обличчі. Потрібно пам’ятати про те, що деякі освіти залежать від мінливого гормонального фону, а з віком зникають без хірургічного втручання.

Перед видаленням бородавки лазером необхідно пройти обстеження. Проводити процедуру можливо лише за умови, що у дитини немає злоякісних утворень. Перед тим, як позбавлятися від шкірного наросту, лікар повинен ввести знеболюючі ліки. Коли воно подіє, можна починати лікування.

При видаленні новоутворень лазером дитині лікар впливає на нього променем лазера.

Якщо наріст невеликий, то видалити його можна контактом з променем лазера. Якщо бородавка великого розміру, необхідно використовувати лазерний скальпель.

При лікуванні лазером не виникає сильних кровотеч, так як промінь припікає судини на поверхні шкіри. Лазеротерапія значно зменшує можливість інфікування рани.

Під час однієї операції ці методики можна поєднати. Через вплив високої температури лазера бородавка повністю гине. Збудники наросту вимирають під дією променя. Корінь бородавки видаляється, тому повторне утворення не загрожує.

Діти не відчувають больових відчуттів при проведенні даної процедури. Такий спосіб є самим безболісним і делікатним. Незначна біль може виникнути лише в тканинах навколо віддаленого наросту при загоєнні.

Протипоказання для дітей.

Видалення бородавок лазером підходить не всім. Лікарі виділяють кілька протипоказань, при наявності яких не слід проводити дану процедуру. До групи ризику належать люди, у яких:

цукровий діабет; онкологічні захворювання; епілепсія; вірус імунодефіциту; хвороби сполучної тканини.

Видалити шкірні нарости за допомогою лазера можливо на будь-якій ділянці тіла, навіть на обличчі і голові. Однак варто почекати, якщо:

дитина хворіє простудними захворюваннями; підвищена температура тіла; підвищений артеріальний тиск; є загострений герпес; присутні порушення в роботі серця або хвороби печінки, нирок, інших внутрішніх органів; порушена робота ендокринної системи.

Відновлення після видалення лазером.

Після видалення освіти лазером на пошкодженій ділянці з’являється скоринка. Прибирати її не слід, вона зникне за два тижні. На місці відпала скоринки не буде рубця.

Якщо видаляли підошовну бородавку, поверхню необхідно обробити антисептиком. При необхідності накладається пов’язка, що прискорює процес загоєння.

Після процедури рекомендується наступне:

намагатися, щоб вода не потрапляла на ділянку шкіри, на який впливав лазер; при водних процедурах не терти губкою скоринку; не чесати і не дряпати оброблена ділянка.

Якщо наріст у дитини забирався на ділянці шкіри, який постійно піддається тертю, то необхідно додатково закрити шкіру пластиром.

На фото зліва направо: глибока бородавка на стопі у дитини; через 1 тиждень після видалення лазером; через 2 тижні.

Після видалення підошовної бородавки потрібно зменшити навантаження на ноги, тобто варто менше ходити, якийсь час не займатися спортом. Також лікарі рекомендують зменшити контакт з водою. Звичайно, не можна повністю припинити користуватися душем весь час відновлення. Але тривалість водних процедур необхідно значно скоротити, і постаратися, щоб вода менше потрапляла на те місце, де раніше було новоутворення.

Хоча лазерний метод видалення бородавок не завдає болю, дитину потрібно психологічно підготувати до операції і позбавити його від страху.

Які бувають бородавки, особливості лікування.

Бородавки – це утворення на шкірі у вигляді вузлика, внаслідок розростання її сосочкового шару, які можуть бути викликані вірусами різних видів. Найчастіше бородавки з’являються в юнацькому віці і в старості, можливо, в результаті недосконалості імунної системи у цей час. Внаслідок своєї вірусної природи можуть проявлятися не відразу після зараження, а через кілька місяців, коли опірність організму інфекції різко знизиться з якої-небудь причини.

Зазвичай захворювання протікає безсимптомно, пацієнт скаржиться тільки на неестетичний вигляд шкіри, де є бородавки. У разі, якщо бородавка стає великого розміру, можлива болючість цієї ділянки шкіри, особливо, якщо це підошовна бородавка. Зараження походить від хворої людини при рукостисканні, тривалих близьких контактах, носінні чужого взуття і рукавичок, сексуальних контактах. Імовірність зараження багаторазово збільшується при наявності травм шкіри, підвищеної пітливості кінцівок. Часто на шкірі рук і ніг існують множинні мікротравми, яких достатньо для проникнення інфекції.

Як вони можуть виглядати на шкірі?

Найбільш поширена звичайна бородавка , яка найчастіше вражає шкіру рук. Являє собою вузлик, що підноситься над рівнем шкіри, тілесного, або коричневого кольору. При цьому бородавки часто зчісують, випадково або навмисно і вірус вражає сусідні ділянки шкіри. Так само при пошкодженні цілісності бородавки збільшується можливість передачі інфекції іншим людям.

Дуже часто бородавки зустрічаються на стопах – підошовні бородавки . Це жорсткі освіти, можуть бути великими. Особливість їх форми в тому, що відчуваючи постійний тиск, вони як би вростають в шкіру. Найчастіше вони локалізуються на п’ятах і великому пальці ноги. При цьому зараження відбувається при контакті босої ноги з поверхнею, по якій ходив хворий.

На обличчі можуть з’являтися плоскі бородавки , які не виступають над рівнем шкіри. Такі освіти частіше бувають у підлітків. Вони можуть пигментироваться, бути червонуватими, або безбарвними. При травмуванні таких бородавок (наприклад, під час гоління), інфекція може розноситися по всьому обличчю.

Популярні на сьогодні методи видалення бородавок різняться принципом дії на тканини і прогнозом після лікування. Який з них вибрати – підкаже лікар, виходячи з Вашої окремої ситуації.

Кріодеструкція. Спосіб виведення бородавок рідким азотом. Препарат наноситься на бородавку нирково і залишається на 15 секунд. Після цієї процедури бородавка ставати темним бульбашкою, який згодом відпадає, залишаючи злегка рожевий слід. Процедура болюча, проводять її під місцевим знеболенням, але залишаться хворобливі відчуття аж до загоєння шкіри. Електрокоагуляція. Видалення бородавки в цьому випадку відбувається за допомогою струму, при цьому ризик кровотечі мінімальний. Перед процедурою проводять місцеву анестезію. Слід на місці бородавки пройде через тиждень. Лазерокоагуляция. В цьому випадку бородавку знімають пошарово, дощенту. Після процедури на місці бородавки залишається невелика ямка. Не турбуйтеся, вона вирівняється через два тижні. Операція також повинна проводитися під місцевою анестезією. Хірургічне видалення. Проводиться виключно під місцевою анестезією. Після операції на шкірі залишається невеликий шрам. Використовується при великій ділянці ураження. Хімічні методи. Існує ряд хімічних засобів від бородавок, які проявляють агресивну дію не тільки на бородавку, але і на навколишні тканини. Тому застосування їх повинно бути акуратним, по можливості точковим. Але не дивлячись на необхідність всіх обережностей, хімічні методи все ж більш щадні, ніж механічні. Крім того, вони чудово підходять для використання в домашніх умовах.

Як зберегти шкіру красивою і здоровою?

Бородавки створюють не тільки естетичні проблеми, але і можуть завдавати істотної шкоди здоров’ю, не дивлячись на їх видиму необразливість. Зокрема, надмірне розростання бородавок може стати причиною онкологічного захворювання. Тому заходи профілактики зараження цією інфекцією важливо застосовувати регулярно. Будьте уважні до контактів через рукостискання з незнайомими людьми, якщо у Вас є подряпини і садна на шкірі рук. Дотримуйтесь особистої гігієни, якщо ви йдете в гості, візьміть з собою тапочки або запасні шкарпетки. Якщо бородавка все ж з’явилася, ні в якому разі не зривайте її самостійно, зверніться до лікаря. Ведіть здоровий спосіб життя, це допоможе Вашій імунній системі гідно справлятися з різними агентами, не доводячи справу до розгорнутої клінічної картини.

Ще статті на тему «Бородавки»:

Клініка косметології та пластичної хірургії.

Етері Кріхелі керівник групи клінік КЛАЗКО.

Друзі, ми раді вітати Вас на сайті групи клінік КЛАЗКО.

Ось вже більше 20 років одні з кращих фахівців в області антивікової та естетичної медицини піклуються про красу і здоров’я наших клієнтів, використовуючи в своїй роботі передові розробки і методики.

В наших клініках Ви відчуєте себе не просто рядовим пацієнтом, а членом закритого клубу, якому стають доступні унікальні напрацювання і ноу-хау медичних фахівців КЛАЗКО, що володіють величезним спектром сучасних методик в пластичної хірургії, косметології та естетики тіла.

Відкрийте для себе переваги комплексного підходу до збереження краси і здоров’я разом з КЛАЗКО! Ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб ви відчували себе комфортно і змогли перейнятися атмосферою істинної гостинності, якою по праву пишаються наші клініки.