видалити папіломи

Чим краще і ефективніше видаляти папіломи.

Для людей, заражених папіломавірусом, вельми актуальним є питання про те, чим краще видаляти папіломи. Методів видалення на сьогоднішній день існує безліч. Щоб зробити правильний вибір, бажано мати уявлення про те, що являє собою кожний метод.

Чому потрібно видаляти папіломи.

Подібні утворення з’являються в період активації папіломавірусу в організмі. Вони стають неприємним косметичним дефектом. Наявність освіти, викликаного папіломавірусом, створює певні незручності при догляді за тілом, виборі одягу і т. п. При випадковому механічному пошкодженні папіломи виникає серйозна небезпека для здоров’я. Потрібно постійно берегтися, щоб не травмувати бородавку. Папіломи є доброякісними новоутвореннями, але з часом можуть переродитися в злоякісну ракову пухлину.

Тому видаляти папіломи потрібно. У домашніх умовах, використовуючи народні засоби, прибрати папілом буває неможливо. У спеціальній клініці для цього застосовують сучасні медичні технології. Вибрати спосіб видалення допоможе лікар. Без його ради бажано ніяких дій не робити. Це дозволить уникнути помилок і неприємних наслідків.

Будьте обережні.

Вірусом папіломи людини (ВПЛ) в тій чи іншій мірі заражені 7 з 10 осіб.

Ігнорувати ВПЛ не можна, тому що ракові захворювання — найголовніші і небезпечні наслідки папіломавірусу.

Один з небагатьох натуральних препаратів, який не «садить» печінку і жовчний міхур — це Папинол. Даний препарат не продається в аптеках і його не рекламують в інтернеті, а по акції він коштує всього 147 рублів.

Як видаляють освіти в клініці.

В умовах клініки можна прибирати подібні освіти різними способами, а саме:

електрокоагуляція; видалення радіохвилями; кріодеструкція; видалення лазером; хірургічне висічення; припікання (хімічне видалення).

Вибір конкретного способу залежить від розміру і місця локалізації папіломи, наявності супутніх захворювань, загального стану організму і деяких інших показників. Тому приймати рішення самостійно не можна.

Електрокоагуляція.

Електрокоагуляція використовується дуже часто. Основний принцип методу — припікання освіти електрострумом. При цьому застосовується високочастотний або постійний електричний струм. Під впливом струму утворення підсушується і відділяється від поверхні шкіри. Це дозволяє досліджувати утворення гістологічним методом для виявлення причини її виникнення.

У числі недоліків даного методу необхідно згадати появу рубців на поверхні шкіри. Другий мінус-можливість повторного утворення бородавки в момент подальшої активації папіломавірусу.

Видалення радіохвиль.

Для радіохвильового висічення використовується спеціальний пристрій. Даний прилад дозволяє зробити акуратне розсічення тканин і видалити папілом. Радіохвильовий метод дозволяє позбутися новоутворення без сильних болів, набряків, інфекції.

Що таке кріодеструкція.

Видалення папілом методом кріодеструкції здійснюється за допомогою рідкого азоту. Це ефективний метод, але у нього є свої мінуси.

Під дією рідкого азоту поступово відбуваються такі явища:

заморожування тканин; оніміння, нерухомість; набряклість; утворення пухирів; відторгнення папіломи.

Весь процес триває протягом декількох тижнів. Після цього починається рубцювання тканини. В результаті для видалення потрібно близько півроку. На місці видалення з’являється рубець. Поверх нього в подальшому може з’явитися ще 1 папілома.

Видалення лазером.

Лазерне видалення папіломи — метод дорогий, але дуже ефективний і безпечний. Високотемпературний лазерний промінь при впливі на освіту забезпечує паралельно потужне охолодження. Це дозволяє блокувати больові відчуття в момент видалення.

Папілома під впливом високих температур поступово випаровується. При цьому стимулюється поділ клітин, що забезпечує швидке загоєння шкірних покривів. Рубця після лазерного видалення не залишається. Адже сучасна лазерна техніка впливає тільки на ороговілі тканини.

В процесі видалення новоутворень інструмент не контактує безпосередньо з поверхнею шкіри. Це зводить нанівець ймовірність випадкового інфікування. Сучасні апарати для лазерного видалення дозволяють провести процедуру без опіків та інших пошкоджень здорових тканин.

Хірургічне видалення.

Хірургічне втручання для видалення папіломи передбачає поступове висічення і видалення новоутворення за допомогою спеціальних інструментів.

В цьому випадку певну ступінь ризику створює можливість випадкового пошкодження здорових тканин або занесення інфекції при використанні нестерильних приладдя.

Припікання папіломи.

Припікання являє собою її видалення під впливом хімічних речовин. Це травмонебезпечний і малоефективний спосіб ліквідації новоутворень. Єдиним плюсом хімічного видалення на даний момент є невисока собівартість процедури.

Вартнер для видалення.

Серед засобів місцевого впливу дуже популярним є гель Вартнер. Він наноситься на поверхню новоутворення за допомогою спеціального аплікатора. Під впливом гелю Вартнер тканина папіломи починає поступово відшаровуватися. В результаті новоутворення повністю зникає.

Не можна допускати попадання гелю на здорові ділянки шкіри. Вартнер містить певні хімічні речовини, тому його не можна використовувати для обробки папілом на обличчі і в інтимному місці.

Народні засоби.

На дому для видалення папілом використовуються засоби народної медицини.

Перед використанням будь-якого народного кошти необхідно порадитися з лікарем.

Прибрати освіту допоможе сік чистотілу. Змазування соком проводиться через кожні 2 доби. Під впливом соку папілома поступово сохне і відпадає.

Дрібні папіломи краще видаляти касторовою олією. Його втирають двічі на день. Курс лікування — 15-20 днів.

Подрібнений часник треба змішати з косметичним кремом в пропорції 1:2. Після нанесення на папілом накладається ватний тампон і лейкопластир. Через 3 години пов’язку потрібно зняти і промити шкіру теплою водою з милом.

Історії наших читачів.

Через 5 років я нарешті позбулася ненависних папілом. Вже місяць на моєму тілі жодної висульки! Довгий час ходила по лікарях, здавала аналізи, видаляла їх і лазером і чистотілом..але вони вони з’являлися знову і знову. Не знаю, як виглядало б моє тіло, якби я не натрапила на цю статтю. Всім, кого турбують папіломи і бородавки — читати обов’язково!