видалити папілому

Видалення папілом.

Доброякісні шкірні розростання називаються папилломами. Викликані вони людським папілома вірусом і можуть проявлятися і на слизових оболонках, і на шкірі. При контакті з ураженими ділянками можна заразитися цим вірусом. Коли папіломи починають розростатися, то можуть перетворитися в злоякісні утворення, тому фахівці їх рекомендують видаляти. Значно виникає ризик перетворення, коли папілома, наприклад, піддається постійному тертю. Існує різні методи видалення папілом.

Фізичні та хімічні методи видалення папілом.

Деструктивні методи поділяються на хімічні та фізичні. Їх дія спрямована на те, щоб видалити загострені кондиломи. Хімічний спосіб, який дозволяє видалити кондиломи і, відповідно, вилікувати папіломи, має на увазі використання хімічних препаратів. Але, як показує практика, вони часто неефективні і недоцільні.

У фізичному методі існує кілька способів видалення папілом. Це електрокоагуляція, кріодеструкція, хірургічне видалення і лазерна терапія. Електрокоагуляція заснована на використанні електричного струму, але ця процедура є досить-таки болісним для пацієнтів. Ранка після використання електрокоагуляції довго заживає і приносить хворобливі, неприємні відчуття.

Ще одним популярним методом видалення папілом є кріодеструкція, що передбачає використання рідкого азоту. Однак за допомогою цього методу неможливо видалити кондилом шийки матки. Такий спосіб доцільно вибирати, коли необхідно видалити загострені поодинокі кондиломи на слизових оболонках і на шкірі. Метод не залишає рубців і шрамів і є повністю безболісним.

Хірургічне висічення залишає шрами і рубці. Під час процедури може відкритися кровотеча, а після видалення немає гарантій, що всередині не залишилося клітин папіломи, які можуть знову зрости вже в якості злоякісного новоутворення.

Лазерний метод видалення папілом – ідеальне рішення проблеми!

Сьогодні одним з найоптимальніших методів видалення папілом є лазерний. При використанні хірургічного лазера можна видалити і зливні, і поодинокі, і плоскі кондиломи, в тому числі, шийки матки. Метод не дає жодних ускладнень, а після його застосування не залишається рубців, шрамів і повне відновлення після такого втручання відбувається досить швидко (максимум 7 днів).

Лазер знімає уражені папіломою тканини пошарово, тим самим, не завдаючи шкоди здоровим навколишнім тканинам. Це важливо, оскільки ні в одному з попередніх методів досягти цього неможливо. Також лазерний метод виключає залишки клітин папіломи після процедури. За допомогою лазера ви зможете назавжди позбутися від проблеми і всього за один сеанс! Крім цього, виключається можливість кровотечі, тому що лазерний промінь блокує (запаює) кровоносні судини.

Дуже важливо звертатися для процедури лазерного видалення папілом тільки до висококваліфікованого та досвідченого фахівця, який знає всі тонкощі використання лазера. Пам’ятайте, що будь-яка, навіть сама непомітна папілома може дуже швидко перерости в злоякісне утворення, особливо, якщо вона постійно піддається механічним впливам!

Постопераційний догляд.

Як було вже відмічено вище, в даний час є кілька можливих варіантів видалення небажаних розростань на шкірі. Вибрати кожна людина може самостійно, яким з них скористатися: лазерне видалення, хірургічне висічення, застосування рідкого азоту або вплив хімічних розчинів. Останній варіант – вкрай недоцільний, оскільки після процедури пацієнт може отримати серйозні пошкодження шкірного покриву.

В цілому, в будь-якому випадку необхідно пам’ятати, що післяопераційний догляд повинен обов’язково проводитися протягом декількох днів. Якщо Ви, наприклад, вирішили видалити підошовну бородавку, шкіра залишить сліди впливу і невелику ранку, яка буде нагадувати про себе в процесі ходьби. Як же захистити запалену ділянку від зайвого травмування?

В цілому, способів краще застосування медичного бинта, напевно, і не існує в подібних випадках. Одразу ж після операції на шкірі в області віддаленої папіломи чорна скоринка, яка буде виконувати функції регенерації рани. З плином часу набряк спаде, і шкіра придбає нормальний здоровий вигляд. Однак для того, щоб не допускати фізичного пошкодження ранки, можна застосовувати загоюють мазі або крему. Однак це суто індивідуальні умови захисту операційної області видалення.

В цілому, рекомендується менше впливати на ранку при ходьбі. Намагайтеся менше наступати на ділянку ноги, в якому розташована рана. Частіше міняйте бинт, коли необхідно їхати на роботу або навчання. Вдома доцільно знімати всі пов’язки і давати ранку гоїтися «вільно».

Корисна порада.

Нижче ми пропонуємо Вам список необхідних дій, які необхідно виконувати кожному пацієнту:

Ні в якому разі не намагатися здирати засохлу скоринку, оскільки ранка може загноїтися і дати початок зараженню. Нерідкі випадки попадання інфекції в область впливів, після чого процес лікування буде вкрай важким і довгим. У разі, якщо на місці видалення папіломи виник рецидив, не намагатися видалити його за допомогою підручних засобів і хімічних розчинів. Багато людей намагаються відразу ж обробити місце чистотілом – лужним продуктом. Лікарі настійно не рекомендують вдаватися до подібних варіантів. Негайно зверніться до медичного фахівця, який оцінить стан і прийме всі необхідні заходи з видалення знову виник наросту. Якщо було допущено механічне пошкодження рани, після якого виникла кровотеча, — не залишайте це без уваги, перебинтуйте вогнище і зверніться до лікаря.

В цілому, названі методи післяопераційного догляду і інші варіанти дій повинні знати всі пацієнти, які зіткнулися з проблемою папілом. Якщо ви не бажаєте заподіяти своєму здоров’ю шкоди-заручіться підтримкою знаючого кваліфікованого фахівця в галузі медицини і збережіть впевненість в повному одужанні.

Нижче запропоновані ціни на послуги доктора Салямкиной.