як позбавиться від папіломи

Як позбавиться від дрібних висячих папілом?

Останнім часом стала помічати, що у мене в зоні пахв, на згинах ліктів і зоні декольте стали з’являтися дрібні папіломи. Вони начебто і безбарвні, але все ж вважаю ,що це не нормально, що їх стає все більше. Ось я і хочу дізнатися, через що вони можуть виникнути і як від них позбавлятися?

Сподобалося? Поділися з друзями!

Коментар.

Якщо папіломи дрібні, то можна припекти їх соком чистотілу, протирати відваром календули. Але якщо їх багато, то все ж слід їх випалити в медичному закладі.

У моєї мами теж була така проблема. Я перев’язувала їй кожну папілом ниткою біля самої основи. Через якийсь час вони засихали і відвалювалися. Якщо такий метод вас лякає, купіть в аптеці прополіс і змащуйте вранці і ввечері ваші папіломи. Буде палити. Але через тиждень-два вони проходять.

Якщо папілома на тоненькій ніжці, то можна і спробувати вище названі способи. В іншому випадку — ні в якому разі самі від них не позбавляйтеся. Це дуже небезпечно, аж до злоякісних новоутворень. Найкраще-це сходити до дерматолога і всі маніпуляції проробляти під контролем лікаря.

Якщо папілома на тоненькій ніжці, можу ще порадити їх щодня змащувати господарським милом, ніжка пересохне, папілома і відвалиться.

Папіломи виникають від зашлакованості кишечника, а також можна заразитися папілломовірусом. Передається контактно при ослабленому імунітеті.

Найкраще лікування для папілом — це припекти їх азотом в кабінеті лікаря. А взагалі можете здати аналіз на ВПЛ, який покаже як лютує вірус і потрібно буде попити противірусні препарати, щоб його заспокоїти.