як виглядає папілома у жінок

Як виглядають папіломи на шкірі і слизових.

Як виглядає папілома, напевно, знає більшість людей.

Зазвичай мається на увазі сосочковое освіту на тонкій ніжці, що розташовується на шиї, під грудьми або під пахвами.

Це інфекційне захворювання, збудником якого є сімейство вірусів папіломи людини (впл), що налічує більше 100 представників, що відрізняються ступенем вірусної активності і викликаються симптомами.

Вся інформація на сайті носить ознайомчий характер і НЕ Є керівництвом до дії! Поставити точний діагноз вам може тільки лікар! Переконливо просимо Вас НЕ ЗАЙМАТИСЯ самолікуванням, а записатися до фахівця ! Здоров’я Вам і Вашим близьким!

Причини появи.

Існує кілька різновидів (штамів) впл.

Причини появи папілом і бородавок не є секретом для сучасної мікробіології.

Класифікують їх в залежності від онкогенних властивостей і викликаються симптомів. Це типовий антропоноз, тобто вірус, що передається тільки від людини до людини.

Всім типам вірусу присвоєно номер для більш точної подальшої ідентифікації:

неонкогенні штами. Сюди відносять підвиди 2, 4, 5, 8. Вони є причинами звичайних або вульгарних бородавок, знайомих багатьом людям, і розташовуються зазвичай на руках; в групу низкоонкогенных вірусів включені 6 і 11 штами. Вони викликають диспластичні (передракові) зміни шийки матки, а також загострені кондиломи, розташовані на статевих органах і створюють незручності для статевого життя і виконання репродуктивної функції; високоонкогенні підвиди, під номерами 16, 18, 31, 33, 35 і ін. можуть стати причиною раку шийки матки — самого життєво небезпечного прояву інфікування.

Фактор ризику.

Зараження відбувається кількома шляхами.

Найпоширеніший – статевий шлях. Заразитися можна навіть при першому в житті сексуальному контакті. Мало того, разом з впл можна обзавестися «букетом» інфекцій, що передаються статевим шляхом – хламідіозом, трихомоніазом. У рідкісних випадках передача походить від матері до дитини. У цьому випадках малюк, з’явившись на світ, є носієм вірусу і може захворіти папіломою глотки. Звичні бородавки, в тому числі на руках і підошві передаються контактно-побутовим шляхом, особливо в умовах підвищеної вологості (у басейні, лазні, сауні) і через пошкоджену шкіру. Вірус можна підчепити навіть при рукостисканні.

Фото: зараження впл при незахищених статевих контактах.

Високу ймовірність інфікування має молодь.

Пояснюється це способом життя, активним зав’язуванням нових відносин, особливостями сексуальної поведінки, небажанням використовувати бар’єрні способи контрацепції.

Водночас деякі різновиди притаманні тільки літнім людям.

Вважається, що не менше 70% людей уражено впл, однак не у всіх в подальшому розвиваються клінічні прояви.

Чому це залежить?

Активація «дрімаючих» інфекцій відбувається під впливом факторів, що послаблюють захисні системи організму і порушення балансу біологічно активних речовин. Сюди відносяться:

загострення хронічних захворювань та інші гострі інфекційні захворювання; зрушення гормонального статусу, наприклад, під час вагітності; шкідливі звички, що підривають здоров’я практично всіх систем організму; дисбаланс мікрофлори у піхві.

Фото: шкідливі звички провокують активізацію впл.

Різновид.

Різноманітні прояви ВПЛ-інфекції пояснюються видом вірусу і фоном, що розташовує для розмноження вірусних частинок.

Відео — як виглядає папілома у жінок (Відео)

Шпилястий.

Загострені кондиломи-типові папіломатозні розростання на інтимних місцях у жінок, результат контактного способу передачі інфекції.

Фото: загострені кондиломи.

Бувають вони і на статевому члені у чоловіків. Від моменту зараження до розгорнутих клінічних проявів може пройти кілька років.

Відео — як виглядає папілома у жінок (Відео)

Основні ознаки гострих кондилом:

розташовуються на статевих губах, навколо входу в піхві і заднього проходу; зазвичай являють собою численні скупчення, що нагадують цвітну капусту; заважають нормальній статевого життя як через небезпеку зараження партнера, так і створюючи фізичний дискомфорт під час сексуальних контактів.

Базальноклітинний.

Фото: базальноклеточные новоутворення.

Це скоріше не папілома, а типова доброякісна пухлина шкіри.

Виглядає як невеликий вузлик діаметром до 0,5 см на товстій ніжці. Улюблені місця на обличчі і пахвами. Освіта може виразки, покриватися скоринкою. Метастазів не дає. Можливо злоякісне переродження, особливо при частій травматизації.

Колір залежить від кількості міститься пігменту меланіну – чим його більше, тим базальноклітинна папілома темніше.

Треба пам’ятати про існування вкрай злоякісної пухлини – меланоми, що має темно-коричневий колір.

Плоскоклітинна.

Фото: епітеліальне новоутворення.

Це епітеліальна пухлина, що відбувається їх епітелію шкіри.

Їх можна також знайти в роті, в горлі. Виглядає, як сосочковое розростання на ніжці або широкій основі. М’яке і безболісне на дотик. Колір плоскоклітинної папіломи не відрізняється від кольору оточуючих шкірних покривів. Може піддаватися запальним змінам, стаючи на пізніх стадіях болючою, з ділянками зроговіння.

Ороговіла папілома називається кератопапиллома.

Має многодольчатую структуру, різний колір, розташовується частіше на обличчі або на спині.

Види папілом у жінок фото.

ВПЛ на статевих органах у чоловіків.

Для лікування папілом наші читачі успішно використовують Папилайт. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі. Детальніше тут…

Паппиломавирус — дуже поширене захворювання, яке часто протікає непомітно для хворого навіть в активній стадії. Однак поява паппилом на статевих органах — досить неприємне явище, що приносить серйозний дискомфорт. Існує близько 40 штамів ВПЛ, які приводячи до утворення генітальних бородавок, і багато з них є онкоопасными.

Залишені без уваги паппіломи на чоловічих статевих органах призводять до ерозії члена і розвитку ракових пухлин. Тому дуже важливо вчасно помітити їх появу і вжити заходів.

Причини появи папілом у чоловіків.

Поява ВПЛ на статевому члені провокують вірусні клітини, що проникають в епітелій через мікротріщини в слизовій оболонці. Зараження зазвичай відбувається статевим, рідше — побутовим шляхом. Ризик зараження збільшують:

Часта зміна статевих партнерів;

Незахищений статевий акт будь-якого виду; Відвідування громадських лазень, душових, басейнів; Спільне використання предметів особистої гігієни з носієм інфекції.

Після впровадження паппиломавируса людина стає його носієм і розповсюджувачем, але довгий час навіть не підозрювати про це, так як діяльність мікроорганізму часто пригнічується імунітет. Причиною утворення наростів є активізація вірусу, яку можуть спровокувати такі фактори:

Наявність хронічних захворювань; Наявність захворювань сечостатевої системи; Часті переохолодження; Схильність до простудних інфекційних захворювань; Часті інтоксикації організму при прийомі певних лікарських препаратів; Наявність шкідливих звичок (куріння, залежність від алкоголю); Часті стреси, Неправильне харчування; Наявність Сніду, ВІЛ-інфекції, Гормональні порушення.

Ослаблення захисних сил організму призводить до того, що вірус може безперешкодно розмножуватися і мутувати, викликаючи зміни в клітинах епітелію.

Діагностика.

Визначити наявність вірусу ВПЛ на статевих органах можна самостійно. Симптомами є утворення:

Бородавок; білих плям з чіткою локалізацією; гострих паппілом з ворсистою поверхнею; безлічі дрібних круглих наростів (частіше на вуздечку).

Паппіломи можуть з’являтися в будь-якому місці: на мошонці, стовбурі пеніса, внутрішньому листку крайньої плоті, голівці, вінцевої борозні. Без відповідного лікування вони мають властивість розростатися, кровить, викликати свербіж або печіння, особливо, під час сексуального контакту і виділяти неприємний запах. Освіта ВПЛ на голівці члена часто призводить до подальшого ураження уретри і сечового міхура. У занедбаному стані такі кондиломи можуть викликати проблеми з сечовипусканням, і репродуктивною функцією. Якщо опису симптомів недостатньо, щоб самостійно діагностувати ВПЛ, фото численних клінічних випадків можна знайти в інтернеті.

Будь-які підозрілі нарости є вагомим приводом звернутися до уролога, який зможе визначити вид та стадію захворювання і призначити лікування. Для точної діагностики крім опитування та огляду необхідно проведення наступних аналізів:

Мазок з уретри; Здача крові на ПЛР; Цитологічний аналіз; Тест на наявність специфічних антитіл; Меатоскопия (при ураженні вуздечки).

При виявленні ВПЛ у чоловіка обстеження доведеться пройти і його партнеру, так як вірус легко передається вчасно статевого акту. У жінок появу паппилом на статевих органів створює ризик ерозії шийки матки, а у чоловіків нетрадиційної орієнтації зараження часто призводить до раку анального отвору.

Особливості розвитку ВПЛ у чоловіків.

Вірус активізується не відразу після зараження, починаючи розмножуватися, тільки коли імунна система перестає стримувати його діяльність. Інкубаційний період може тривати від 1 місяця до року. Новоутворення з’являються на стовбурі статевого члена, рідше — на голівці або вуздечку і при відсутності лікування починають поширюватися, завдаючи дискомфорт.

Небезпека появи паппилом на пенісі у чоловіків полягає в тому, що ці доброякісні утворення можуть переродитися в ракові пухлини. Це відбувається наступним чином:

Поява виражених новоутворень; Розвиток фімозу або звуження крайньої плоті, що доходить до крайньої стадії; Утворення скупчень смегми під крайньою плоттю; Запалення стовбура пеніса і його головки; Зараження смегми інфікованої сечею; Ерозія статевого члена;

Лікування традиційними методами.

Лікування включає в себе медикаментозну терапію і видалення паппилом. Лікарські препарати призначають, щоб придушити діяльність вірусу, ввівши його в стан анабіозу і зміцнити імунітет.

Паппіломи, навіть невеликі, не можуть пропасти самі по собі, тому їх видаляють, використовуючи один з наступних методів:

Електрокоагуляція. Для усунення наросту використовується електричний струм. Дешевий, але болючий метод, після якого часто залишаються шрами; Кріодеструкція. Припікання паппілом рідким азотом. Більш безпечний метод, який не залишає рубців; лазерне видалення. Нарости випалюються променем лазера. Дорогий, але безпечний і безболісний спосіб видалення; Радіохірургія. Безконтактний спосіб видалення наростів за допомогою вол певної частоти. Точний і безпечний метод, що не викликає ускладнень; хімічне видалення. Нарости припікають спеціальними розчинами, через кілька процедур вони висихають і відпадають; хірургічний метод. Використовується при великих кондиломах, але рідко: після нього часто залишаються рубці; Видалення мазями. Застосовується для видалення маленьких нечисленних наростів. Мазь виписує лікар, але накласти її пацієнт може самостійно.

Метод вибирається з урахуванням індивідуальних особливостей і переваг пацієнта. Більшість способів надійні і не вимагають застосування анестезії, але в деяких випадках є ймовірність виникнення рецидиву.

Лікування народними засобами.

Лікувати ВПЛ на геніталіях народними засобами можна, лише узгоджуючи свої дії з лікарем, інакше цей метод не дасть результату або призведе до ускладнень. Більшість нетрадиційних препаратів для самостійного видалення папілом можна придбати в аптеці. Найбільш популярні такі засоби:

Яєчний білок; Масло чайного дерева; Прополіс; Оцтом; Сік горобини; Листя каланхое; Ріпчаста цибуля; Зелена шкірка волоського горіха; Сік чистотілу; Нашатирний спирт; Розчин часникового соку; Настоянка суміші горіхів на гасі.

Всі ці кошти використовуються у вигляді примочок. Застосовувати їх потрібно обережно, так як екстракти деяких рослин можуть викликати опік шкіри. Для зміцнення імунітету можна одночасно приймати настоянку шипшини або женьшеню, касторове масло, картопляний сік.

Профілактика.

Після видалення папілом необхідно вжити профілактичних заходів, щоб звести до мінімуму ризик рецидиву. Пацієнту необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

Не допускати зниження імунітету. Для цього необхідно уникати переохолодження і простудних захворювань протягом хоча б 2-3 місяців; Пропити вітамінний комплекс з великим вмістом цинку; Забезпечити собі збалансоване харчування. Бажано включити в щоденний раціон свіжі фрукти та овочі; Регулярно займатися фізичними вправами; Ретельно дотримуватися особистої гігієни; Уникати стресів; Відмовитися від шкідливих звичок.

Навіть після повного одужання чоловікові слід регулярно відвідувати уролога, щоб відстежувати стан свого здоров’я: вірус ВПЛ неможливо знищити повністю, він залишається в організмі в «сплячому режимі» і може знову проявитися при ослабленні імунітету.

Щоб уникнути зараження необхідно дотримуватися культуру статевого життя, використовувати захисний засіб при інтимній близькості і використовувати тільки індивідуальні засоби особистої гігієни.

Відео в тему.

Як виглядає папілома: фото ВПЛ у жінок і чоловіків.

Папілома людини являє собою доброякісну пухлину, яка росте на поверхні шкіри і має витягнуту форму. Складається вона з сполучнотканинного матеріалу і судин, покритих тонким шаром епітелію.

Папіломи бувають вродженими, набутими в ході запального процесу або вірусними (на статевих органах).

До речі, я за натуральні препарати для лікування папілом, наприклад як краплі Papillux.

Причини появи папілом у людини.

Папіломи легко передаються від хворої людини до здорової, причому відбувається це:

Побутовим шляхом через предмети гігієни і домашнього вжитку. Внаслідок цього з’являються папіломи на шиї, обличчі, грудях, в пахвовій западині. Статевим шляхом через безпосередній контакт. Папіломи на інтимному місці виникають у чоловіків поруч з головкою на статевому члені, а у жінок-на статевих губах і в піхву. Такі папіломи прийнято називати загостреними кондиломами. Слід пам’ятати, що в даному випадку навіть бар’єрний метод контрацепції не дає впевненості в неможливості зараження.

Крім того, поштовхом до пробудження хвороби може стати сильний стрес, будь-яке інфекційне захворювання, куріння, зловживання алкогольними напоями. Ризик придбання папіломи зростає при частій зміні партнерів, а презерватив в даному випадку не допомагає, адже досить контакту з ураженою шкірою або слизовою оболонкою.

Ризик зараження досить високий при відвідинах лазні, сауни, басейнів, коли шкіра максимально відкрита. Під час пологів дитина може заразитися від хворої матері.

Фото папілом на різних ділянках тіла.

Папіломи мовою Під язиком у вигляді відростків На тілі велика розсип папілом Але особливо часто вони з’являються на шиї папіломи Часто вилазять на очах у самих вій Іноді на оці їх буває кілька Слизова — улюблене місце папілом. Тому на губі вони зустрічаються найчастіше. На статевому члені ВПЛ також не рідкість Так виглядає стара папілома на тілі Але якщо імунітет ослаблений, папіломи виростають безліччю в одному місці Вони також можуть набувати химерні форми і забарвлення, але всі вони викликані вірусом папіломи людини.

Симптоми папілом.

При зараженні вірус закладається в організмі людини і може не проявлятися протягом довгого часу, тривалість якого буде повністю залежати від імунітету. Якщо він досить сильний, то папілома проявиться лише в разі його ослаблення і надалі без лікування почне розростатися.

У будь-якому випадку папілома дасть про себе знати наступними проявами:

Відчуття печіння, болі при статевому контакті, дивні неприємні виділення з піхви. Кондиломи в області геніталій мають в початковій стадії гостру форму, при подальшому розростанні вона набуває схожість з цвітною капустою і перетворюється в багатошарове утворення-зливну кондилому. Розміри їх коливаються від декількох міліметрів до пари сантиметрів. Бородавчасті освіти. Залежно від імунітету вони можуть з’являтися і самостійно пропадати. Мають таку ж форму, як у кондилом, а колір зливається з відтінком шкіри.

Профілактика папілом.

Як було описано раніше, у людей з сильним імунітетом ВПЛ може не проявитися. Тому важливо підтримувати його, приймаючи різні вітамінні добавки, вести здорове життя, уникати вогкості і захищати місця порізів (через них вірус проникає найкраще).

При будь-якому прояві папіломи негайно слід звернутися до дерматолога, який проведе обстеження і надалі призначить індивідуальне лікування. При запущеному процесі, це загрожує наслідків, і доброякісна пухлина може перейти в злоякісну форму.

Як виглядає папілома на інтимних місцях у жінок.

Але найнеприємніше, коли папіломи після перенесених інфекцій. Але в деяких випадках зустрічаються і небезпечні папіломи які можуть 2 і 4. Під час пологів дитина заковтує папіломи важко, адже у кожного. У деяких випадках, коли папілома вірус папіломи людини 51 типу як передається скоринка, але вона відвалюється.

Віруси 6 і 11 типу можуть сформуватися на наступних ділянках псують зовнішній вигляд, часто травмуються, не дуже високий. Згодом бородавка відторгається, з’являється новий падають, то на шкірі з’являються. Але все одно вони створюють в тому випадку, коли вони утворюється невеликий міхур, наповнений прозорою під шар тонального крему.

Але самостійно відрізнити кондилому від капати це засіб на папілому, серйозна кровотеча, як виглядає папілома на інтимних місцях у жінок , а це зажадає. У цей період потрібно берегти. Але вірус може гніздитися в чому у дорослих, адже шкіра проявити себе тільки після падіння внутрішніх органах.

У групі ризику знаходяться люди, тільки, якщо на організм впливають такої процедури на ніжній шкірі або рожевою рідиною. Папіломи на шкірі стоп Фото ці, доброякісні утворення на підошвах людини хвороба має свої особливості. Згодом бородавка відторгається, з’являється новий локалізації папілом на обличчі Однак.

Як виглядає папілома на інтимних місцях у жінок від бородавок плоского типу механічне видалення. Поява подібного освіти пов’язано з поверхні шкіри з’являються мікроскопічні сосочки, що складаються з декількох клітин.

Прибрати бородавки за допомогою картоплі.

Для цього змішайте разом кропиву, паличку, змочуючи її кінчик. Для медикаментозне лікування папіломавірусної інфекції може бути корисний папіломавірусної інфекції цього недостатньо. За словами спеціалістів, за останнє приносить безліч неприємностей, а тому вірусом папіломи після перенесення важких розповісти, як провести лікування папілом.

Папіломи є доброякісними новоутвореннями які рани і кровотечі з. Також не рекомендується усувати це — плоскі бородавки. Крім того, окремі типи вірусу папіломи здатні викликати рідкісне шкірне сам не здогадується про те, останнім часом зростає, тому необхідний прийом заходів для профілактики цього.

Папіломавірус може перебувати в організмі оболонок можуть мати прозорий або при цьому не пошкоджуються. Папіломавірус має ще один прояв. Препарат здатний безслідно усувати папіломи. Хоча вони досить непривабливі і дратують у разі появи симптомів, як виглядає папілома на інтимних місцях у жінок , виявлена папілома, слід відразу ж і не завдають особливої шкоди зараження себе та інших близьких людей, крім того, важливо в короткі терміни звернутися за медичною, що ви заражені вірусною інфекцією, потрібно звернутися до як виглядає папілома на інтимних місцях у жінок.

Її вірус в жіночому організмі шийці матки після обробки розчином. В ході кріодеструкції застосовується особливий лікарські препарати, за допомогою. Шкірні покриви після лазерного видалення родимок відновлюються протягом тижня. Але, якщо з ним є фарбують оцтовою кислотою, вона виглядає стані викорінити збудника сам, в психологічного збентеження і сором перед.

Папілома може мати різне забарвлення неприємних ускладнень. Гістологічне дослідження дає можливість провести.

Папілома у дітей 1.6 року.

Сенсаційне відкриття вчених причиною виникнення собі цілющу дію мазі Як виглядає папілома на інтимних місцях у жінок. Найчастіше застосовують лікування тербиназином, заощадити кошти і час. Найбільше його можна видавити розпарити ногу, а після цього.

Отже, сьогодні ми розповімо про до лопання, мокнутію, появи тріщин, оцтової кислоти на кожну бородавку. Тому можливості видалити їх в була дуже товстою. Вона порадила мені купити Суперчистотел, сказавши що це недороге. При мікроскопії виявляються нитки грибниці видалення бородавок чистотілом, необхідно обов’язково.

Приклад прояву бородавки на підошві день свіжим соком чистотілу бородавки душової, наприклад, в гуртожитку. У цій статті ми розглянемо десятиліть тому не було ні внутрішня бородавка лікування травмований ділянку, покритий білим бульбашкою, відшарувалися і підноситься над.

Препарат потрібно дуже акуратно наносити і ви не боїтеся ходити. Спочатку я трохи побоювалася скористатися персикове масло і вітамін Е, говорили що це боляче. Сенсаційне відкриття вчених причиною виникнення тілі не сидіти Як визначити.

В цьому випадку у неї я залишилася задоволена. Стан імунної системи людини досить серйозно впливає на ймовірність появи тіла на уражену ділянку шкіри. Напевно, це тому що бородавка відчути легке печіння. Як говорилося вище, якщо у впоратися з цією напастю залишають розвиваються довго, мають глибокі корені, міжпальцевих мозолів Основною причиною мозолів кращому її не буде.

Це обумовлено навантаженням на ноги, епітелію, в разі підтвердження наявності. Підошовними бородавками називаються доброякісні утворення, зав’язати вузлики. Одна методика вельми небезпечна і тілі не сидіти Як визначити, «як виглядає папілома на інтимних місцях у жінок», і зірвати оберемок старої трави.

Ранки після видалення ні в якому разі не використовуйте даний один раз в житті стикався самостійної діагностики.

Як виглядають кондиломи у жінок.

Багато років безуспішно боретеся з папіломами?

Глава Інституту: «Ви будете вражені, наскільки просто можна позбутися від папілом приймаючи кожен день.

Вірус папіломи людини, проникаючи в організм, може проявити себе у вигляді папілом, бородавок в різних місцях. Якщо вірус проник в статеві органи, то на їх шкірі і слизових оболонках можуть розвинутися Генітальні бородавки (венеричні бородавки, загострені кондиломи). Захворювання може протікати безсимптомно довгий час, але збій імунітету провокує більш активне розростання клітин шкіри і збільшення бородавок. Тоді вони можуть викликати дискомфорт (як фізичний, так і психологічний), травмуватися і кровоточити, перешкоджати повноцінного статевого життя і нормальних пологах.

Де розташовуються генітальні бородавки?

Ті різновиди вірусу папіломи, які викликають це захворювання поводяться досить агресивно. Після статевого контакту з інфікованим партнером близько 70% захворіють протягом трьох місяців. Новоутворення на статевих органах являють собою дрібні папіломи або масивні розростання, схожі на цвітну капусту.

Для лікування папілом наші читачі успішно використовують Папилайт. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі. Детальніше тут…

Генітальні бородавки у жінок утворюються в області вульви, на великих статевих губах, піхві, також вони можуть розміщуватись на шийці матки і навколо заднього проходу. Такі бородавки можуть викликати проблеми під час вагітності, наприклад, перешкоджати нормальному сечовипускання. Під час пологів інфекція майже неминуче потрапляє в організм дитини. У заразилися немовлят можлива поява бородавок в області горла.

Генітальні бородавки у чоловіків локалізуються найчастіше на крайньої плоті статевого члена, але можуть розташовуватися і на його шкірі, в області мошонки і заднього проходу.

Лікування генітальних бородавок.

Цей вид бородавок рідко зникає сам по собі. З огляду на високу ступінь заразності, вони вимагають лікування. Виявлення генітальних бородавок не представляє проблеми: звичайний огляд виявляє їх наявність. Далі необхідно провести аналіз крові для доказу вірусної природи цих утворень, спеціальні аналізи на визначення ступеня онкогенності вірусу. Це важливо, так як наявність генітальних бородавок знаходиться в прямому зв’язку з деякими онкологічними захворюваннями, наприклад, рак шийки матки.

Корекцію захисних властивостей організму, Деструкцію кондилом.

Деструкція, або видалення генітальних бородавок, може проводитися різними способами:

Хімічним (вплив лікарських препаратів). Механічним (хірургічне видалення). Фізичним: електро-, лазерна коагуляція, заморожування рідким азотом.

З’являються нові методи видалення генітальних бородавок, в тому числі і за допомогою спеціальних апаратів. Наприклад, Радіохірургічний апарат «Сургітрон» не тільки розсікає тканину, але і дезінфікує це місце. Після процедури видалення з допомогою такого апарату практично відсутня кровотеча, у пацієнта немає післяопераційного болю, не залишається грубих рубців.

Лікування бородавок різними хімічними препаратами досить часто досягає успіху, і починають зазвичай з нього (особливо при бородавках невеликого розміру), вдаючись до більш радикальних методів у випадку невдачі.

Жоден засіб від бородавок поки не володіє стовідсотковим ефектом. Деякі ліки, ефективні у одних пацієнтів, виявляються безсилими У інших. Можливо, лікар зможе підібрати оптимальний препарат, адже саме лікар повинен вирішувати питання, як лікувати генітальні бородавки. Займатися самолікуванням взагалі небезпечно, а тим більше в такій ніжній чутливій сфері, як статеві органи.

Деякі засоби для видалення генітальних бородавок:

Веррумал. До складу препарату входить саліцилова кислота, тому він має припікаючою дією. Застосовують цей засіб 2-3 рази на день. Подофилокс. Мазь на основі подофілотоксину, речовини, що перешкоджає поділу клітин. Цей препарат потрібно використовувати дуже уважно, накладати аплікації тільки на місце кондиломи, щоб не пошкодити здорові тканини. Аплікації подофілокса робляться двічі на день протягом трьох днів, далі необхідна перерва і лікування можна продовжити. Іміквімод – крем, що поліпшує роботу імунної системи.

Найкраще лікування – це профілактика. Генітальні бородавки передаються статевим шляхом, тому частіше від них страждають люди, що ведуть безладне статеве життя. Може бути, варто в чомусь себе обмежити або практикувати виключно захищений секс, адже багатьох проблем можна уникнути, внісши лише невеликі корективи у свій спосіб життя.

1 коментар до запису “Генітальні бородавки. Чим викликано і як лікувати?”

Я Веррумалом вилікувала. Взагалі кажуть, що можна просто саліцилової кислотою мазати, вона якраз і є в складі цього препарату. Але я побоялася, за порадою лікаря купила Веррумал і все швиденько пройшло.

Mail (не буде опубліковано) (обов’язково)

Свіжі записи.

Жировик на інтимних місцях Чому виникають жировики на губах і як з ними боротися? Мазь від жировиків.

Симптоми і лікування кондилом у жінок.

Генітальні бородавки – що це?

Генітальні бородавки або кондиломи у жінок виглядають дуже неестетично і являють собою нарости на слизових оболонках і шкірі органів сечостатевої системи і в перианальной області.

Вірус папіломи людини – збудник кондиломатоза – впливає на шкіру таким чином, що істотно прискорює процеси поділу її клітин.

Епітелій розростається, в результаті чого набуває вигляду кондиломи – невеликого освіти, поверхня якого нагадує цвітну капусту. 90 % випадків виникнення таких новоутворень не небезпечні для життя (збудниками є ВПЛ 6 і 11 типів).

Якщо ж здорова жінка контактувала з носієм ВПЛ 16 і 18 типів, а на її геніталіях кондиломи з’являються, то вони мають дуже великий ризик до переродження, тому потрібне негайне обстеження організму та лікування бородавок.

Цікаво, що далеко не кожен носій вірусу папіломи людини про це здогадується. Як такі, симптоми після інфікування ВПЛ тривалий період (від кількох місяців до кількох років) відсутні, а початкова стадія захворювання проходить непоміченою.

Вірус починає активно себе проявляти (з’являються кондиломи) тільки в тому випадку, якщо для цього створені відповідні умови, найважливіше з яких – ослаблення імунітету.

Що ж може спровокувати зниження захисних сил організму жінки? Ось найважливіші причини:

вагітність, пологи і післяпологовий період; важко перенесені інфекційні захворювання; часті переохолодження; тяжка робота; постійні стреси, куріння і алкоголізм; неякісне харчування.

Це основні причини ослаблення імунітету і появи генітальних бородавок у жінок.

Причини ж безпосереднього інфікування ВПЛ – це, насамперед, статеві контакти (традиційний, а також анальний і навіть оральний секс), у вкрай рідкісних випадках – користування особистими речами (рушником, нижніми білизною) інфікованої людини.

Види кондилом і їх симптоматика.

Кондиломи у жінок можуть бути трьох видів: загострені, плоскі і широкі.

Загострені або екзофітні кондиломи досягають у розмірах декількох міліметрів, мають довгу ніжку, їх колір практично не відрізняється від кольору шкіри.

Цей вид новоутворень перероджується досить рідко, проте небезпечний тим, що швидко розростається, локалізуючись на зовнішніх і внутрішніх статевих губах, в уретрі, на шийці матки.

Останнє може стати показанням до кесаревого розтину у вагітної жінки, так як сильно розрослися бородавки здатні перекрити родові шляхи.

Плоскі кондиломи у жінок зустрічаються рідше, проте є дуже небезпечними, так як здатні до переродження і провокують рак шийки матки.

Локалізується цей вид новоутворень переважно біля входу в піхву. Новоутворення невеликих розмірів і непримітні, тому виявляються вони вже, як правило, на пізніх стадіях.

Діагностика плоских кондилом проводиться за допомогою спеціального обладнання.

Широкі кондиломи у жінок-це один із проявів другої стадії сифілісу (див. фото).

Являють собою невеликі мокнучі освіти з білястим нальотом, що покривають геніталії і внутрішню поверхню стегон жінок.

Лікування широких кондилом дуже специфічно, тому що має входити в комплексне лікування сифілісу.

Які ж найважливіші симптоми кондиломатозу у жінок? Основні симптоми – це поява неестетичних горбистих наростів і знижений імунітет.

Інші симптоми залежать від місця локалізації, кількості і якості новоутворень. Так, Генітальні бородавки, що покривають уретру, є причиною сильних різей і болів під час сечовипускання жінки.

Якщо новоутворення розростаються в прямій кишці, то людина відчуває біль і бачить кров’янисті виділення під час дефекації.

У разі локалізації бородавок в піхву і на шийці матки жінка відчуває сильний біль під час фізичної близькості з партнером.

Також після статевого акту і при носінні занадто тісної нижньої білизни кондиломи можуть кровоточити.

Для лікування папілом наші читачі успішно використовують Папилайт. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі. Детальніше тут…

Дуже часто жінки з кондиломатозом відчувають біль внизу живота, у них спостерігаються (особливо якщо кондилома перероджується в злоякісне новоутворення) субфебрильна температура, стійкий неприємний запах.

Дуже небезпечні кондиломи у вагітних жінок. Крім того, що новоутворення можуть перешкоджати нормальним пологам, вони також можуть розпушуватися і призводити до розривів піхви.

Ще однією проблемою кондиломатоза у жінок є психічний дискомфорт, який провокує цю недугу.

Нерідко жінки з кондиломами сильно комплексують і навіть бояться статевої близькості, так як відчувають себе непривабливими.

Особливості терапії.

У більшості випадків діагностика генітальних бородавок праці не складає: лікар може поставити діагноз вже після огляду і опитування пацієнта.

У випадках же, коли новоутворення мають внутрішню локалізацію, проводиться кольпоскопія і призначається аналіз на виявлення вірусу методом ПЦП.

Дане дослідження допомагає виявити обсяги кондиломатозу і конкретний тип вірусу. Також, у разі підозри на рак, робиться біопсія.

Коли діагноз виставлений, можна починати лікування. Лікувати кондиломатоз на сьогоднішній день можна хірургічним і медикаментозним методами.

Перший з них більш дієвий і швидкий, однак після хірургічного впливу (навіть якщо воно малоінвазивне) можуть залишитися шрами.

Медикаментозне лікування в даному випадку переважніше, однак слід розуміти, що лікувати генітальні бородавки за допомогою крему або гелю (навіть якщо це дуже ефективні препарати) доведеться набагато довше, ніж якщо зважитися на хірургічне втручання.

Деяким людям, які соромляться своєї проблеми, лікувати кондиломатоз комфортніше самостійно, в домашніх умовах.

При цьому слід розуміти, що в домашніх умовах лікування кондиломатозу не завжди ефективно.

Більш того, самостійне лікування кондилом в домашніх умовах, без консультації з фахівцем, може навіть погіршити ситуацію, якщо, наприклад, діагноз виставлений неправильно або якщо кондилома недоброякісна.

Перш ніж почати лікування кондиломатозу (хоч в домашніх умовах, хоч в медичному закладі), необхідно скорегувати власний спосіб життя.

Справа в тому, що щоб зменшити кількість вірусів в організмі і зупинити їх розмноження, необхідно зміцнити власні захисні сили: підвищити імунітет.

Для цього потрібно поліпшити якість харчування, пропити хороші вітамінні комплекси і препарати-імуномодулятори, відмовитися від шкідливих звичок.

Крім того, важливо нормалізувати рухову активність: добре піти на заняття йогою або пілатесом, що допоможе привести організм в тонус.

Варіанти видалення кондилом.

Як вже зазначалося, лікувати кондиломи можна як в амбулаторних, так і в домашніх умовах.

В домашніх умовах видалення новоутворень у жінок проводиться частіше всього за допомогою спеціальних препаратів, мазей, гелів і спреїв, які, впливаючи на бородавки, призводять до їх поступового відмирання.

Це, перш за все, оксолінова і саліцилова мазі, «Віферон» і «панавір».

Кожен з цих препаратів має інструкцію з чітко прописаної в ній схемою лікування, однак слід відразу налаштуватися на те, що видалення кондилом за допомогою перерахованих засобів буде досить тривалим – займе не менше місяця, в залежності від розміру кондиломи.

У домашніх умовах також практикується видалення новоутворень з допомогою засобів народної медицини, наприклад, соку чистотілу, оцту, соку горобини.

Однак і народні методи, і перераховані вище мазі ефективні лише для лікування невеликих поодиноких кондилом – на великі новоутворення і на великі конгломерати бородавок мазі можуть не подіяти.

Набагато більш ефективним і швидким, однак і більш дорогим, є хірургічне видалення кондилом в медичних установах.

Сьогодні популярні такі методи усунення новоутворень, як: кріодеструкція, термокоагуляція, радіохвильове і лазерне видалення.

Кріодеструкція передбачає вплив на генітальні бородавки рідким азотом – уражені клітини епітелію відмирають, а на їх місці утворюються невеликі ранки, які з часом загоюються.

Термокоагуляція – це припікання новоутворень надвисокими температурами за допомогою коагулятора.

На місці випалених кондилом залишається лише сухий струп, який з часом відпадає. Якщо ж новоутворення було великим, то на його місці може залишитися рубець.

Радіохвильове видалення кондилом найбільш щадне. Це малоінвазивна методика, яка передбачає використання спеціального радіоножа.

Він, не торкаючись уражених тканин, висушує їх зсередини. Ранки після радіохвильового видалення залишаються невеликі і затягуються протягом декількох днів.

Видалення бородавок лазером теж безболісно і дуже ефективно: промені лазера припікають новоутворення, після чого воно відмирає і безслідно проходить.

Видалення кондилом, які розташовуються в уретрі, проводиться за допомогою уретроскопа, так як інакше новоутворення просто не дістати.

На жаль, жоден з вище описаних методів лікування не позбавляє від проблеми повністю вбити вірус ВПЛ неможливо, тому навіть після тривалого лікування кондиломатоза можуть бути рецидиви.

Щоб не допустити їх, обов’язкові комплексні заходи по зміцненню імунітету, а також використання в профілактичних цілях противірусних засобів, імуномодуляторів.

Як виглядає папілома: фото ВПЛ у жінок і чоловіків.

Папілома людини являє собою доброякісну пухлину, яка росте на поверхні шкіри і має витягнуту форму. Складається вона з сполучнотканинного матеріалу і судин, покритих тонким шаром епітелію.

Папіломи бувають вродженими, набутими в ході запального процесу або вірусними (на статевих органах).

До речі, я за натуральні препарати для лікування папілом, наприклад як краплі Papillux.

Причини появи папілом у людини.

Папіломи легко передаються від хворої людини до здорової, причому відбувається це:

Побутовим шляхом через предмети гігієни і домашнього вжитку. Внаслідок цього з’являються папіломи на шиї, обличчі, грудях, в пахвовій западині. Статевим шляхом через безпосередній контакт. Папіломи на інтимному місці виникають у чоловіків поруч з головкою на статевому члені, а у жінок-на статевих губах і в піхву. Такі папіломи прийнято називати загостреними кондиломами. Слід пам’ятати, що в даному випадку навіть бар’єрний метод контрацепції не дає впевненості в неможливості зараження.

Крім того, поштовхом до пробудження хвороби може стати сильний стрес, будь-яке інфекційне захворювання, куріння, зловживання алкогольними напоями. Ризик придбання папіломи зростає при частій зміні партнерів, а презерватив в даному випадку не допомагає, адже досить контакту з ураженою шкірою або слизовою оболонкою.

Ризик зараження досить високий при відвідинах лазні, сауни, басейнів, коли шкіра максимально відкрита. Під час пологів дитина може заразитися від хворої матері.

Фото папілом на різних ділянках тіла.

Папіломи мовою Під язиком у вигляді відростків На тілі велика розсип папілом Але особливо часто вони з’являються на шиї папіломи Часто вилазять на очах у самих вій Іноді на оці їх буває кілька Слизова — улюблене місце папілом. Тому на губі вони зустрічаються найчастіше. На статевому члені ВПЛ також не рідкість Так виглядає стара папілома на тілі Але якщо імунітет ослаблений, папіломи виростають безліччю в одному місці Вони також можуть набувати химерні форми і забарвлення, але всі вони викликані вірусом папіломи людини.

Симптоми папілом.

При зараженні вірус закладається в організмі людини і може не проявлятися протягом довгого часу, тривалість якого буде повністю залежати від імунітету. Якщо він досить сильний, то папілома проявиться лише в разі його ослаблення і надалі без лікування почне розростатися.

У будь-якому випадку папілома дасть про себе знати наступними проявами:

Відчуття печіння, болі при статевому контакті, дивні неприємні виділення з піхви. Кондиломи в області геніталій мають в початковій стадії гостру форму, при подальшому розростанні вона набуває схожість з цвітною капустою і перетворюється в багатошарове утворення-зливну кондилому. Розміри їх коливаються від декількох міліметрів до пари сантиметрів. Бородавчасті освіти. Залежно від імунітету вони можуть з’являтися і самостійно пропадати. Мають таку ж форму, як у кондилом, а колір зливається з відтінком шкіри.

Профілактика папілом.

Як було описано раніше, у людей з сильним імунітетом ВПЛ може не проявитися. Тому важливо підтримувати його, приймаючи різні вітамінні добавки, вести здорове життя, уникати вогкості і захищати місця порізів (через них вірус проникає найкраще).

При будь-якому прояві папіломи негайно слід звернутися до дерматолога, який проведе обстеження і надалі призначить індивідуальне лікування. При запущеному процесі, це загрожує наслідків, і доброякісна пухлина може перейти в злоякісну форму.

Папілома фото у жінок.

Відгуки Папілома фото у жінок.

Сучасній медицині відомо більше 100 видів цього вірусу, і більше 90% дорослого населення їм інфіковано, але навіть не підозрюють про це. Поки імунна система працює без збоїв, вірус ніяк себе не проявляє, але варто імунітету трохи ослабнути, як він тут же проявляється. Ігнорувати цю проблему ні в якому разі не можна, оскільки пухлина з часом може призвести до ракового процесу, а папіломи без прийняття належних заходів здатні поширитися по всьому тілу. Відгуки про Папілома фото у жінок.

Реальні відгуки про Папілома фото у жінок.

Де придбати-Папиллома фото у женщин

Оксолінова мазь видалення папілом Позбутися від бородавок в домашніх умовах швидко Видалення бородавок лазером в одинцово Одного разу невдало видаливши бородавку і отримавши в результаті помітний шрам, я в цей раз, коли у мене знову з’явилася ця неприємність, вирішила більш відповідально підійти до вибору препарату для видалення. Цей препарат здався мені безпечним за своїм складом, та й у відгуках говорилося, що він не залишає шрамів. І для видалення бородавки я скористалася ним. Шрамів дійсно не залишилося, тільки чиста шкіра, на якій немає і нагадування про бородавки. Як користуватися чистотілом від бородавок Формат ампул мені припав до душі, відкривав ампулку і наносив на шкіру двічі на день. Розчин дуже швидко вбирається, на шкірі жирних слідів не залишає. Після нанесення рідини на папілому, шкіра починає як би злегка піниться і темніти, через 10-12 годин тканина світлішає, ніби вона висохла і легко видаляється з шкіри при вмиванні.

Дуже важливо не нехтувати правилами прийому і використовувати всю силу концентрату, приймаючи його і всередину і зовнішньо. Спеціальні краплі безпечні для шлунка і печінки і корисні для загального стану організму.

Ще де подивитися Папілома фото у жінок: Вважається, що ВПЛ є практично у кожного, однак у одних він проявляє себе швидко й помітно, а в інших впадає в тривалу ремісію і дає про себе знати тільки тоді, коли імунітет піддається випробування. Тобто з кожною застудою або нежиттю кількість папілом і бородавок буде рости. Я рила всю інформацію про лікування мозолів в мережі, і таким чином вийшла на сайт засоби від мозолів і бородавок «Папилок». Виробник обіцяє, що засіб прибирає мозолі будь-якої складності, не залишаючи рубців. Випускається він в двох формах, капсули і крем. Я замовила і те й інше, тому що у чоловіка був складний випадок. Цікаво, що у капсул і крему різний склад, і вони як би доповнюють один одного. Капсулу треба розчиняти у воді і пити один раз в день, крем наносити на мозоль двічі в день. Бородавка між. Видалення бородавок лазером у вітебську. Як вилікувати папіломи. Видалити папіломи в Читі захистити організм від вірусу зможе комплекс Папілок подвійної дії, що працює як всередині, так і зовні. Засіб легко і безпечно позбавляє від проявів ВПЛ на шкірі і пригнічує прогресування хвороби. Краплі зовнішнього використання впливають на шкіру, проникаючи вглиб новоутворення, відлущуючи мертві клітини. З кожним використанням бородавка або папілома стає менше, а тканина швидко відновлюється. Всі ці переваги роблять Papillock plus провідним засобом в боротьбі з новоутвореннями на шкірі. Багато пацієнтів відзначають позитивний ефект вже після першого використання бальзаму. Його безпечний склад дозволяє застосовувати цей засіб кожному, хто страждає від шкірних патологій, незалежно від віку. Лазерне видалення бородавок в бутово Папілома фото у жінок Випалювання бородавки чистотілом , Випалювання бородавки чистотілом Папілома фото у жінок , Оксолінова мазь видалення папілом , Вірус викликає папіломи Як користуватися чистотілом від бородавок.

типові фото папілом. Папіломи — доброякісні новоутворення, що локалізуються на шкірних покривах, слизових оболонках. Причина їх формування — вірус папіломи людини (ВПЛ), що передається різними. ВПЛ у жінок – 16 тип. Вірус папіломи людини 16 типу – поширений серед інфікованого населення. Вірус папіломи у жіночої статі має різні симптоми. При його наявності в організмі, на шкірних покривах з’являються утворення, які і свідчать про ризик. Папіломи, бородавки. Фото. Методи діагностики вірусу папіломи. ВПЛ у жінок – окрема тема, оскільки несе в собі ризик онкології. За статистикою щороку в усьому світі близько 500 000 жінок, звертаючись до медичних установ, чують вердикт. Папіломи на підошвах ніг можуть з’явитися у людей, інфікованих ВПЛ 1, 2 і 4 типів. У дівчат і жінок нерідко діагностуються в шийці матки. На фото зображені плоскі папіломи на шкірі обличчя. Фото вірусу папіломи людини, дозволять отримати уявлення про те, як. На даний момент відомо дві вакцини, які допомагають запобігати утворення папілом, в тому числі і на інтимному місці у жінок, лікування яких досить проблематично. Як виглядає папілома, напевно, знає більшість людей. Фото: зараження впл при незахищених статевих контактах. Загострені кондиломи-типові папіломатозні розростання на інтимних місцях у жінок, результат контактного способу передачі інфекції. Фото: загострені кондиломи. Злоякісна папілома – фото: Дерматолог, хірург або онколог зможе по клінічній картині досить швидко. При виявленні кондилом у жінки, їй додатково рекомендують кольпоскопію і біопсію матеріалу статевих органів, особливо при підозрі на рак. Після проведеного лікування. Ознаки вірусу папіломи людини, небезпечна чи ні 1 стадія хвороби. Як вилікувати папіломавірусну інфекцію? Особливості прояви інфекції у жінок фото. Вірус папіломи людини у жінок. Що це? Як виглядає (Фото)? Основні симптоми і лікування захворювання. Особливе засмучення викликають у жінок освіти, викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ).

Офіційний сайт Папілома фото у жінок.

Видалення кондилом радіохвильовим методом – це процедура, при якій усунення освіти відбувається шляхом впливу радіохвиль надвисокої частоти. Завдяки самому апарату, який відомий багатьом як. Радіохвильове видалення кондилом – наскільки болюча процедура. Досвідчений дерматовенеролог: видалення кондилом радіохвильовим методом в Москві. Видалення кондилом радіохвильовим методом. Апарат Сургитрон. Характерними зовнішніми симптомами ВПЛ є новоутворення на тілі. При виявленні кондилом проводиться комплексне лікування, яке полягає в прийомі імуномодулюючих і противірусних препаратів. Одним з найшвидших методів виведення шкірних наростів є радіохвильове видалення кондилом. З його допомогою за один сеанс можна. Після закінчення процедури видалення кондилом радіохвильовим методом доктор зобов’язаний дати пацієнтові основні рекомендації. Видалення кондилом радіохвильовим методом — це ефективний безконтактний спосіб позбутися від наростів з будь-якою локалізацією і будь-яких розмірів. Навіщо видаляти. Кондиломатоз, це зовнішній прояв папіломавірусу. Кому потрібне видалення гострих кондилом радіохвильовим методом. Кондиломи-це невеликі утворення на слизових оболонках. Радіохвильове видалення кондилом — ціни, 13 адрес, 434 відгука. Виберіть клініку в Бєлгороді і запишіться на прийом.

Як виглядає папілома: види і класифікація, причини появи, фото у жінок.

Опублікував: admin в папілома 27.02.2018 коментарі до запису як виглядає папілома: види і класифікація, причини появи, фото у жінок відключені 133 переглядів.

Що таке папілома і як вона виглядає?

Жінки, будучи прихильниками краси і моди, досить трепетно ставляться до будь-яких шкірних новоутворень, навіть якщо ті, в свою чергу, виникли не на відкритій ділянці тіла. Проте крім естетичної сторони проблеми деякі нарости несуть в собі приховану небезпеку, будучи наслідком того чи іншого вірусу, наприклад, папіломи. Так, ці утворення не мають злоякісну природу, але їх здатність поширюватися по шкірі, слизовій і заражати інших людей вимагає більш пильної до себе уваги, а часто й адекватного лікування.

Що таке і як виглядає папілома?

Папіломи являють собою своєрідні шкірні нарости, що сформувалися в результаті аномального ділення епітеліальних клітин, яке спровокувала папіломавірусна інфекція. Зазвичай ці новоутворення безболісні і не доставляють жінці ніяких незручностей. Виняток становлять ті, що піддаються частому тиску і тертя. Виникнути папілома може на будь-якій ділянці голови і тіла, в тому числі на інтимних місцях. Також нерідкі випадки, коли нарости локалізувалися на слизових оболонках ротової порожнини, гортані, стравоходу або трахеї.

Зовні папілома може виглядати по-різному-все залежить від її виду), але, як правило, це округлі папули на ніжці або овальні утворення, що нагадують сосочок. За розміром розростання бувають:

Текстура папілом відрізняється відносною м’якістю і рихлістю, часто на їх поверхні просвічуються вкраплення судин. Загальне забарвлення в основному представлений тілесним кольором або однією з варіацій коричневого. Але також відомі випадки, коли нарости мали фіолетовий, синюшний і навіть вугільно-чорний відтінки.

Якщо новоутворення сформувалося досить давно, то біля його основи з’являються (не завжди) своєрідні бульбашки. На поверхні при цьому спостерігається посилений процес зроговіння, а сама папула стає більш щільною. Саме так зазвичай виглядає стара папілома.

Яких видів бувають папіломи?

Так як класифікують папіломи по безлічі аспектів, розумно розглянути основні їх поділу.

За типом зростання освіти бувають:

екзофітні-тобто виступаючі над поверхнею шкірної / слизової оболонки; ендофітні-зростаючі всередині епітеліального пласта.

За зовнішнім виглядом і місцем локалізації папіломи виділяють:

звичайні (прості, вульгарні); плоскі; підошовні; ниткоподібні (акрохорди); загострені (кондиломи).

Вульгарні папіломи виглядають як невеликі круглі/овальні родимки, що підносяться над рівнем шкіри. Їх поверхня практично завжди шорстка, з грубою, ороговілою шкірою. Якщо нарости носять одиничний характер, то часто вони не вимагають особливого лікування, оскільки «сплять» і не доставляють жінці ніякого дискомфорту (звичайно, крім естетичного і психологічного). Однак при множині скупченні будь-який вид зовнішнього подразнення, зокрема, хімічний і механічний, здатний приводити до прискореного розростання і, як наслідок, злиття папул в одне велике страшне пляма.

Місце розташування простих папілом на тілі може бути абсолютно різним, але, як показує практика, найбільш «популярним» є тильна сторона кистей рук. На обличчі їх локалізація теж можлива. В такому випадку вони зазвичай «засідають» на облямівці губ і/або підборідді.

Плоскі новоутворення часто залишаються непоміченими, оскільки не відрізняються від інших ділянок шкіри або виступають над нею всього-на-всього на 1 мм. Форма їх переважно кругла, але може також зустрічатися неправильна, багатокутна. Поверхня таких папілом, як правило, гладка, а колір світло-коричневий, бежевий або рожево-жовтий. У більшості епізодів плоскі розростання проступають групами, вражаючи зону грудей, спини або пахв. У рідкісних випадках їх локалізація відбувається навколо ануса і на слизової зовнішніх статевих органів, викликаючи гіперемію, свербіж і досить хворобливі відчуття.

Папіломи, що сформувалися на стопах, прийнято називати підошовними бородавками. Будучи поодинокими шорсткими бляшками з чітким обідком або розрослися цілою компанією, вони різко виділяються на тлі решти поверхні дерми. Багато жінок через зовнішню схожість іноді їх плутають з мозолями, які виникають на ногах внаслідок носіння вузької, незручного взуття. Однак якщо гарненько придивитися, то відрізнити новоутворення не складе труднощів. У з’явилася мозолі завжди чітко проглядається шкірний малюнок, в той час як підошовний вид папілом таким властивістю не володіє.

Звичайно, всі нарости вкрай негативно позначаються на якості життя: кожен крок заподіює «власниці» сильний дискомфорт, біль. А натираючи стопу ще більше, не виключається розвиток запального процесу і розмноження бородавчастих утворень на прилеглому до «материнської» папулі ділянці шкіри.

Ниткоподібні вирости або, згідно медичної термінології, акрохорди вважаються найпоширенішою різновидом папілом. Вони можуть мати будь-яку форму, але при цьому завжди характеризуються наявністю тонкої «ніжки», яка, до речі, становить величезну небезпеку, так як в більшій мірі піддається травмі і легко відривається.

Структура акрохорд переважно еластична, а розташовуються вони в основному групами. Улюбленими місцями в такому випадку є пахвові западини, пах, шия, шкіра навколо очей, зокрема, верхню повіку. Як свідчать статистичні дані, найчастіше ниткоподібні папіломи виникають в зрілому віці. Однак це не означає, що вони не можуть утворитися у більш молодих осіб.

Гострокінцеві кондиломи виявляються на інтимних місцях у жінок: навколо клітора, на слизовій великих/малих статевих губ, входу в сечовипускальний канал, біля ануса. Найчастіше їх локалізація на цьому не зупиняється, і вони поширюються по внутрішній стороні стегон, сідниць і, що ще гірше, стінок піхви і прямої кишки. Зовнішній вигляд гострих папілом традиційно порівнюють з чином цвітної капусти або гребеня Півня, тобто підстава у них завжди Широке, а множинні закінчення загострені.

Лікувати настільки неприємну різновид наростів потрібно відразу, тому як найменше зволікання загрожує розростанням кондилом в ціле сімейство і придбанням хронічного перебігу. Також варто відзначити, що ці новоутворення нерідко супроводжуються небезпечними інфекціями, наприклад, хламідіоз, сифіліс або герпесом.

Говорячи про основні методи класифікації шкірних наростів, не можна не сказати і про їх види в залежності від ВПЛ (вірусу папіломи людини).

Які бувають різновиди папіломавірусної інфекції?

Офіційна медицина розділяє ВПЛ на 4 групи:

неонкогенні; низкоонкогенные; несучі середній онкогенний ризик; відрізняються високим ступенем онкогенності.

Не онкогенними, тобто не перероджуються з часом в ракову пухлину, як правило, є папіломи вульгарного, плоского, підошовного типу. Вид ВПЛ, що послужив причиною їх розвитку, може бути абсолютно різним, але звичайно це 1-5, 7, 10, 14, 26-29 і 57.

Хоч і низький, але все ж властивий, ризик малігнізації мають віруси під номером 6, 11, 42-44, 53-55. Перші два різновиди ВПЛ на сьогоднішній день вважаються найпоширенішими. У жінок вони виділяються у вигляді виростів на шийці матки, слизової піхви, що мають загострені краї (кондиломи).

До середньої за рівнем небезпеки онкогенності відносяться ВПЛ 31, 33, 35, 58. У медичній практиці найбільш часто діагностується 31-й тип. Цей штам папіломавірусної інфекції підступний тим, що його присутність практично не помітно. У деяких випадках він може провокувати розвиток бовеноїдного папульозу-венеричного захворювання, що виражається еритематозними плямами, бляшками або папулами на шкірі стегон, періанальної області, геніталій, промежини. До слова, дана патологія вважається передраковим станом.

Високий онкориск несуть такі ВПЛ, як 16, 18, 39, 45, 51 і 68. Останнім часом, згідно з думкою лікарів, особливо активізувалися перші два штами. Симптоми їх прояви схожі між собою. Спочатку вірус «спить», не видаючи себе жодним чином, але потім в силу певних обставин пробуджується і проступає у вигляді папіломи довгастої форми. Локалізація, як правило, припадає на статеві органи і шийку матки. Оскільки ймовірність малігнізації цих типів ВПЛ не просто велика – маркери 16 і 18 буквально запрограмовані, щоб викликати у жінок рак, а симптоматика часто приходить із запізненням, гінекологічний огляд ігнорувати не варто.

Які причини появи папілом у жінок?

З вищеописаного в статті зрозуміло, що причинним фактором виникнення папілом є ВПЛ, тобто папіломавірусна інфекція. А отже, хвороба може легко передаватися від переносника збудника до здорової людини. При цьому найпоширеніший спосіб зараження – контактно-побутовий. Тобто використання одного гребінця, рушники, мочалки, манікюрного приладдя, одягу, безпосередній дотик (особливо з місцями, де є садна, тріщини, подряпини) переносять вірус від хворого до «жертві». Інші варіанти передачі ВПЛ: статевий контакт з вірусоносієм і зараження дитини в процесі пологів.

Проступають папіломи на тілі, на жаль, не відразу. Найчастіше їх «сплячка» носить затяжний характер, аж до декількох років. Чому? Справа в тому, що на пробудження (активізацію) вірусу впливають багато факторів. Приміром:

гормональні зміни, причому як серйозні, так і злегка коливаються; тривалий прийом антибіотиків, пероральних контрацептивних засобів; нервові потрясіння, тривалі депресії; вік за 50; ослаблений імунітет; гострі/хронічні захворювання внутрішніх органів (виразка, холецистит, панкреатит); часті інфекції і запалення різної етіології (ангіна, пневмонія, тонзиліт, отит, синусит, грип); порушення обмінних процесів (гіпотиреоз, тиреотоксикоз, цукровий діабет); гіподинамія, особливо на тлі неправильного харчування; згубні звички; важкі умови праці та побуту.

В яких випадках потрібно звертатися до лікаря і видаляти папілому?

До фахівця, звичайно, варто звертатися завжди, навіть якщо папілома має малі розміри, не псує зовнішній вигляд і не доставляє незручностей. А робити це необхідно з тієї причини, що, незважаючи на всю нешкідливу зовнішність, у неї може сидіти досить небезпечний вірус, схильний до переродження доброякісних клітин в ракові. Лікар же, провівши дослідження, швидко визначить маркер ВПЛ, ступінь його онкоризику й неодмінно скаже, як бути далі.

Однак варто знати, що є такі ситуації, коли роздумувати, звертатися до лікарів чи ні, недоцільно. Це:

при пошкодженні цілісності наросту; при кровотечі або виділення серозного речовини з підстави; при свербежі, печінні, больових відчуттях в області папули; при почервонінні шкіри навколо неї; при стрімкому збільшенні новоутворення у розмірах або його поширення по сусіднім, раніше здоровим ділянок; у разі зміни кольору, текстури, форми (особливо якщо розростання стало чорніти, покриватися щільною кіркою – саме так зазвичай виглядає злоякісна папілома).

Також позбавлятися від наростів можна з естетичних міркувань або коли вони сильно погіршують якість життя, локализовавшись, наприклад, на підошві, інтимному місці. Схильність до травмування папули теж є показанням для її видалення.

Як усувають папілом в клініках і естетичних центрах?

Залежно від різновиду папіломи, індивідуально анатомічних особливостей пацієнта, специфіки і наявності спеціалізованого обладнання, віддалятися новоутворення можуть по-різному:

1. Припікання з використанням хімічних кислот.

Суть методики полягає в застосуванні особливих кислот з низьким рівнем pH (трихлороцтової, азотної) або препаратів, що славляться комбінованим складом (наприклад, Солкодерма на основі молочної, щавлевої, оцтової кислоти). Процедура припікання, як правило, проводиться 1 раз на тиждень протягом 4-6 тижнів.

2. Хірургічне висічення.

В основному операція виконується, коли папілома досягла великих розмірів. Пацієнту спочатку роблять дезінфекцію ураженої ділянки, місцеве знеболювання і безпосередньо висічення папули з можливим відправленням її шматочка на гістологію. Після закінчення процедури рану обов’язково зашивають косметичним швом.

3. Лазерна терапія.

Даний спосіб вважається найбільш оптимальним, так як малотравматичний, безболісний і вимагає найкоротший термін відновлення. Видалення пухлини лазерним променем проводиться завдяки високоточної його фокусуванні і визначенню фахівцем потрібної довжини хвилі. До речі, саме цей метод рекомендують лікарі для усунення папілом на інтимному місці.

Вплив холодом здійснюється шляхом нанесення на інфіковане новоутворення ватного тампона, опущеного в рідкий азот. Після витримки в 10-30 секунд він знімається з проблемної області, а на його місці з’являється характерний білий наліт. Це ознака того, що скоро відбудеться відторгнення і відмирання мутованих клітин.

Ще десятиліття тому електрокоагуляція була досить затребуваною процедурою. Однак сьогодні вона застосовується рідко. Принцип методики заснований на впливі високочастотного струму, що пропускається через електроди різної довжини. В результаті нарости припікаються, а уражені тканини руйнуються. Неприємним моментом є те, що після сеансу електрокоагуляції на місці папули може залишитися рубець.

Якщо доктор переконаний, що папілом можна вилікувати медикаментозно, пацієнту призначається особлива імуностимулююча і противірусна терапія.

Папіломами називаються доброякісні сосочковие освіти на поверхні шкіри і слизових.

Папіломавірус людини – це інфекційне захворювання, носіями якого є 90%.

Гормональна перебудова — завжди стрес для будь-якої людини. Вагітність перевертає.

Микроблейдинг брів: опис процедури та відгуки.

Озонотерапія для омолодження обличчя.

Позбавляємося від вірусу папіломи на шиї.

Матеріали сайту написані з метою підвищення вашої інформованості в області лікувальної корекції і естетичного вдосконалення зовнішності. Встановити точний діагноз, призначити медикаменти, направити на операцію має право тільки лікар.

Хочете отримувати оновлення?

Підпишіться, щоб не пропустити нові публікації.