який лікар лікує папіломи

Які лікарі допоможуть позбутися від патологічних утворень при папіломатозі?

Потрапляючи в кров, вірус папіломи людини розташовується в клітинах шкіри. Залежно від штаму вірусу, в різних місцях на тілі з’являються нарости.

Лікар, лікуючий папіломи, може спостерігати таку локалізацію доброякісних утворень:

Відкриті ділянки тіла (частіше особа, шия, груди, область декольте); слизова оболонка ротової порожнини; Аногенітальна зона; слизова оболонка піхви і прямої кишки.

Виходячи з такого розмаїття місць локалізації наростів, потрібно знати, який лікар лікує папіломавірус (ВПЛ), адже фахівець вузького профілю не може ідеально володіти такою кількістю інформації.

Ігнорувати нарости не можна через підвищений ризик їх подальшого озлокачествления. Треба потрапити на прийом до фахівця, щоб з’ясувати один з головних моментів – онкогенность штаму вірусу в організмі.

Зміст статті

Папіломи – який лікар лікує нарости на тілі?

Якщо патологічні утворення виявлені на відкритих ділянках тіла, необхідно звернутися до дерматолога або до дерматовенеролога. Це лікарі, які займаються шкірними інфекціями, а також зовнішніми проявами захворювань, що передаються статевим шляхом.

При огляді у фахівця, якщо виявлена папілома, дерматолог направить на ПЛР-діагностику. При виявленні вірусу в біологічному матеріалі хворого, за необхідності роблять цитологічні дослідження, щоб з’ясувати штам збудника.

МОЗ РФ: Папіломавірус — один з найбільш онкогенних вірусів. Папілома може стати меланомою-раком шкіри!

Іноді для повної картини і призначення ефективного лікування необхідна біопсія – на дослідження беруть тканину патологічного наросту.

Папілома – до якого лікаря звертатися при бородавках в інших місцях локалізації?

Бородавки в області геніталій, ануса і в ротовій порожнині називаються загострені кондиломи. Залежно від того, де розташовані освіти, можуть знадобитися різні лікарі:

В аногенітальній зоні у жінок – гінеколог; В області промежини і анального отвору у чоловіків – уролог, андролог; В області ануса, в прямій кишці у чоловіків і жінок – проктолог; На слизовій оболонці ротової порожнини – стоматолог, отоларинголог.

Коли з’являються великих розмірів папіломи, лікар може знадобитися не тільки з перерахованих вище. Наприклад, при великих анальних бородавках може бути корисна консультація не тільки проктолога, але і імунолога. Якщо наріст досяг великих розмірів, значить імунітет не в силах боротися з вірусним навантаженням організму. В такому випадку папіломавірус лікар повинен в організмі інгібувати, призначивши хворому ефективну імунокорективну терапію.

Який лікар лікує папіломи на шийці матки?

Цей вид папіломавірусу надмірно небезпечний через складність діагностування і великої ймовірності озлокачествления наросту. Найчастіше це широкі, плоскі кондиломи, які не завжди можуть бути діагностовані при огляді у гінеколога, так як за кольором практично не відрізняються від слизової оболонки піхви.

При підозрі на освіту беруть зішкріб, роблять ПАП-тест. Якщо підтвердили ВПЛ, до якого лікаря йти далі, скаже гінеколог. Найчастіше такі нарости підлягають видаленню лазерним апаратом, якщо це безпечно в даному випадку.

Після результатів аналізів, які проводили цитологи, для з’ясування ступеня онкогенності вірусу необхідний Даджин-тест. Виходячи з цього, фахівець робить висновки і дає наступні рекомендації.

Коли з’являються папіломи, до якого лікаря йти – це другорядне питання. Головне – не займатися самолікуванням, а довіритися фахівцеві, який підбере відповідні методи діагностики, подальшого лікування та профілактики. Допомогти собі в лікуванні самостійно можна тільки збалансованим харчуванням і здоровим способом життя.

МОЗ попереджає: «папіломи і бородавки в будь-який момент можуть стати меланомою. «

Папілома: причини, лікування, до якого лікаря звертатися.

Папіломи – невеликі доброякісні новоутворення, що виникають на різних ділянках тіла. Вони з’являються несподівано, часто доставляючи лише естетичний дискомфорт. Але від цього не легше: такі несподівані сюрпризи викликають масу запитань, відповісти на які може лікар-дерматовенеролог, гінеколог або уролог.

Знайомтеся: папілома.

Назва цих утворень походить від латинського papillo — «сосок» і грецького οma (закінчення в позначеннях пухлин).

Цей наріст зовні виглядає як пухлина на ніжці або на широкій основі, досить щільна на дотик, розміром близько 1-2 см. її поверхня нерівна, колір від тілесного до брудно-коричневого. Такі «сюрпризи» здатні розростатися в різних напрямках.

Папіломи виявляються в пахових складках, пахвових западинах, на шиї, долонях, навколо очей, на зовнішніх статевих органах. Вони можуть вражати і місця, де виявляються не відразу: піхву, шийку матки. У повних нарости часто з’являються в шкірних складках по всьому тілу.

За зовнішніми ознаками і місцем розташування виділяють такі види папілом:

Прості (вульгарні). Мають невеликий (приблизно 1 мм) розмір, відрізняються грубою, ороговілої поверхнею. Можуть виявлятися де завгодно, але найчастіше на кистях і на обличчі. Зазвичай доставляють тільки естетичний дискомфорт. Плоскі, ледь помітні над шкірною поверхнею, і тому часто залишаються непоміченими. У них гладка поверхня і коричневий, рожево-жовтий або бежевий колір. Часто виявляються групами, вражають область спини, грудей, пахв. Іноді з’являються поблизу ануса і на статевих органах. Підошовні бородавки, що формуються на стопах. Виглядають як добре виділяються шорсткі бляшки з чітко промальованим обідком, можуть бути поодинокими або множинними. Їх легко переплутати з мозолями, у яких, на відміну від папілом, видно шкірний малюнок. Викликають серйозний дискомфорт, а від постійного натирання при носінні взуття схильні до розростання. Ниткоподібні нарости, при різноманітних формах відрізняються тонкою ніжкою (вона легко травмується). Їх «улюблені» місця – область пахв, паху, шия, повіки. Виникають частіше в зрілому віці. Загострені кондиломи, що вражають місця на статевих органах, у сечівника і у ануса. Іноді вони розростаються по внутрішній поверхні стегон, по стінках всередині піхви і прямої кишки.

Інші симптоми папіломи, крім патологічного розростання тканин, зазвичай відсутні. Іноді поява такого «сюрпризу» може супроводжуватися свербінням у відповідному місці.

Причини появи папілом.

Винуватець виникнення прикрих наростів – вірус папіломи людини (ВПЛ). Так позначають групу вірусів, що включає більше 170 штамів. Впроваджуючись, він порушує процеси клітинного поділу. Це дуже життєздатний вірус, переважна більшість людей (близько 80%) є його носіями.

Як вірус проникає в організм.

Появі папілом передує проникнення їх збудника, ВПЛ, в організм. Це відбувається кількома шляхами.

Статевий шлях — найбільш поширений, раніше вважався практично єдиним. Інфікування відбувається при незахищеному статевому контакті (незалежно від його виду), для інфікування буває досить одиничного випадку. Презервативи вберігають не завжди: збудник розташовується не тільки на статевих органах, але і в паховій зоні. Ці місця при контакті практично завжди не захищені. Від матері до дитини. Відомі випадки внутрішньоутробної передачі (хоча вони і нечасті). ВПЛ дуже активний, може долати плаценту. Зараження можливе і під час пологів, якщо у жінки є нарости на статевих органах. Побутовий шлях – відносно рідкісний, але цілком ймовірний. Теоретично підступний вірус є в громадському транспорті, магазинах, школах і дитячих садках. Найнебезпечніші в цьому сенсі місця-лазня, басейн, спортивний зал (ВПЛ «любить» підвищену вологість і розпалену шкіру, не захищену одягом). Ризик зараження побутовим шляхом зростає, якщо є шкірні пошкодження-вхідні ворота для вірусу. Самозараження. Нарости можуть виникати в нових місцях при спробах отковирять вже наявні (особливо це властиво дітям). Збільшення числа папілом може стати результатом стандартних гігієнічних процедур при невеликому порушення цілісності шкірних покривів.

Причина широкого поширення вірусу папіломи криється в його життєздатності і легкості передачі.

Відео — який лікар лікує папіломи (Відео)

Про особливості ВПЛ і шляхи інфікування — в цьому відеоролику:

Відео — який лікар лікує папіломи (Відео)

Чому вірус активується.

Після інфікування людина протягом довгого часу може не знати про це. Особливість винуватця появи неестетичних наростів в тому, що він не поширюється по внутрішнім органам, а залишається в шарах епідермісу. Подібне сусідство, поки ще дружнє, може розтягнутися на роки.

В один момент все змінюється: дрімаючий в організмі «ворожий агент» раптом починає активно заявляти про себе. Що запускає цей механізм?

Зниження імунітету. Поки зберігається здатність організму протистояти «вторгненню ззовні», дія вірусу пригнічується. Шкідливі звички, відсутність відпочинку, неповноцінне харчування, перенесені захворювання, тривалий прийом антибіотиків, стреси пробивають пролом в природному захисті, і вірус активується. Гормональні зміни. Дослідження підтверджують, що ВПЛ гормонозалежний, і тому здатний активізуватися на тлі змін в гормональному статусі. Папіломи часто з’являються у жінок в період вагітності та клімаксу, а також після перенесених гінекологічних захворювань або аборту. Нарости можуть виявитися і у підлітка в момент статевого дозрівання. Прийом гормональних препаратів теж іноді провокує появу «сюрпризів» на тілі. Літній вік. Природне зниження імунітету часто призводить до поширення наростів по всьому тілу.

«Раптове» виявлення новоутворень на тілі насправді має під собою тривалий попередній період, пов’язаний з впровадженням і активацією ВПЛ.

Папіломи у дітей.

Подібні прояви у дітей можуть стати результатом зараження під час пологів, виявляючись на слизовій носоглотки, на шкірі обличчя, кистей, ступень. У таких малюків може бути діагностований ювенільний папіломатоз гортані (стан, коли нарости виникають у зоні голосової щілини, порушуючи дихання.

У більш старшому віці діти «знайомляться» з папіломою в побуті, заражаючись через іграшки, посуд. ВПЛ може потрапити в організм, якщо дитина має звичку гризти нігті, видаляє засохлі кірочки на саднах, забуває мити руки.

У дітей з сильним імунітетом ВПЛ зазвичай не дає про себе знати. Нарости виникають в результаті повторюваних застуд, тривалої медикаментозної терапії, при порушеннях в роботі травної системи, частих стресах.

Відео — який лікар лікує папіломи (Відео)

Якщо на тілі дитини з’явилися новоутворення, потрібно йти до лікаря, не вдаючись до сумнівних методів лікування з-за небажання піддавати малюка хірургічним маніпуляціям. При одиничних проявах лікарі зазвичай починають з консервативного лікування, що включає імуномодулятори, противірусні засоби, вітаміни і мазі.

При необхідності видалення наросту лікар підбере найбільш безпечний і ефективний метод в індивідуальному порядку. Батькам не варто боятися слова «операція»: у маленьких пацієнтів вирізання папілом скальпелем призначається тільки у виняткових випадках.

Чи можуть папіломи стати причиною онкологічних захворювань.

ВПЛ вважався невинним, поки в 70-х роках минулого століття його не виявили в тканинах шийки матки, уражених злоякісною пухлиною. У 2008 році німець Харольд цур Хаузен довів, що деякі штами папіломовірусу здатні викликати рак шийки матки, і це фактор ризику виникнення онкологічних патологій.

Але інфікування ВПЛ не обов’язково призводить до раку: все залежить від ступеня онкогенного ризику конкретного збудника. Численні його штами в залежності від здатності викликати онкологічні неблагополуччя діляться на групи:

ВПЛ мінімального онкогенного ризику: HPV 3, 6, 11, 13, 32, 34, 40, 41, 42, 43, 44, 51, 61, 72, 73; Папіломавіруси середнього ризику: HPV 30, 35, 45, 52, 53, 56, 58; Небезпечні віруси (їх онкогенний ризик значний): HPV 16, 18, 31, 33, 39, 50, 59, 64, 68, 70. При раку шийки матки часто виявляють 16 і 18 типи.

Навіть при інфікуванні найнебезпечнішими штамами злоякісне переродження не починається відразу. До небажаних змін папілом провокують інфекції, що передаються статевим шляхом. Прискорюють цей процес зайву вагу, куріння, зловживання алкоголем.

Щоб вчасно розпізнати присутність в організмі підступного збудника, жінкам рекомендується 2 рази на рік відвідувати гінеколога і щорічно здавати мазок на наявність передракових змін у шийці матки.

Небезпечне переродження може спровокувати часте травмування папіломи. Так буває, якщо наріс утворився в області шиї, в пахвовій зоні.

Великі папіломи, які волею-неволею доводиться постійно зачіпати – вказівка на необхідність якнайшвидшого їх видалення.

Про потенційну небезпеку ВПЛ – в цьому відеоролику:

Як уникнути знайомство з папіломою: заходи профілактики.

Усвідомлюючи причини появи прикрих наростів, можна звести до мінімуму ймовірність знайомства з ними.

Упорядкована статеве життя: зведення до мінімуму випадкових сексуальних контактів і обов’язкове використання презерватива в таких ситуаціях. Бажані періодичні відвідування гінеколога і уролога. Гігієна. Тут актуальні елементарні моменти: вчасно вимиті руки, душ при виході зі спортзалу чи басейну. Здоровий спосіб життя з усіма його складовими: адекватним режимом роботи і відпочинку, раціональним харчуванням, достатньою руховою активністю. Своєчасне лікування захворювань відповідно до рекомендацій лікаря, регулярне проходження обстежень. Заходи щодо нормалізації гормонального статусу (якщо в цьому з’являється необхідність).

Перераховані заходи не забезпечать 100% захисту від зараження ВПЛ, але значно зменшать ризик виявлення небажаних сюрпризів на тілі.

Дієва профілактична міра – щеплення від ВПЛ. У Росії зареєстровані 2 вакцини проти цього збудника: «Гардасил «(застосовується з 2006 року) і» Церварикс» (ліцензований в 2009 році). Обидві вакцини захищають від 4 типів вірусу: 6, 11, 16 і 18.

Найефективніше робити це щеплення до початку статевого життя: (за рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я – 9-13 років), в першу чергу – дівчаткам, але і хлопчикам ця процедура не завадить. Підступний вірус може провокувати онкологічні неблагополуччя і у чоловіків.

Сьогодні ВПЛ-вакцинація включена в Національні програми імунізації 70 країн світу. Росія в їх число поки не входить, хоча в деяких регіонах такі щеплення роблять за рахунок регіональних бюджетів.

Діагностика та лікування папілом.

Візуальний огляд не завжди дозволяє точно визначити тип вірусу, тому для постановки точного діагнозу використовується ряд процедур.

ПЛР-діагностика (на онкогенність вірусу). Цитологічне дослідження мазка. Колькоскопія (візуальне обстеження шийки матки кольпоскопом). Аналіз крові на присутність антитіл до ВПЛ. Digene-тест, що показує тип, концентрацію і ступінь онкогенності вірусу.

На сьогодні не існує препаратів і методів, повністю могли б видалити ВПЛ з організму людини повністю. Лікування полягає в усуненні наслідків активності на тлі терапії супутнього захворювання і корекції імунітету.

Не варто користуватися сумнівними домашніми методами: перев’язувати ниткою, намагатися самостійно отковирять папілом – це лише активізує вірус і може призвести до непередбачуваного розвитку подій. Видалення проводиться в медичному закладі наступними методами:

Припікання хімічними кислотами або препаратами на основі молочної, щавельної або оцтової кислоти. Однієї такої процедури буде недостатньо: доведеться відвідувати медичний заклад 1 раз на тиждень протягом 4-6 тижнів. Кріодеструкція-вплив рідким азотом (його температура становить -195,7 о). Відбувається заморожування і омертвіння наросту. Процедура безболісна, проводиться без анестезії. Після неї може залишитися пухирець з рідиною, що нагадує мозоль. Не потрібно його проколювати з часом він зникне природним чином. Якщо папілома велика, може знадобитися повторна процедура. Електрокоагуляція – припікання електричним струмом за допомогою спеціального апарату. Проводиться під місцевим знеболенням. В зоні наросту залишається скоринка. Цей спосіб не підходить людям з кардіостимулятором. Лазерокоагуляция – сучасна процедура, заснована на проникненні в глиб шкіри лазерних променів. Самі шкірні покриви не травмуються, тому і рубці не залишаються. Хірургічне висічення, що проводиться під місцевим знеболенням для видалення великих наростів або утворень з ознаками малігнізації (малігнізація).

Щоб ранки в місці новоутворення швидше зникли, лікар призначає спеціальні ранозагоювальні засоби.

Отриманий біологічний матеріал відправляється в лабораторію, де визначають його штам. Таке неможливо після лазерокоагуляції, тому що тканина наросту руйнується повністю.

До кого звернутися при виявленні папілом.

Багато хто воліє залишити все як є або використовують сумнівні способи позбавлення від неестетичних новоутворень. І те, і інше може привести до несприятливих наслідків.

Якщо виявлені нарости незрозумілого походження, треба звертатися до дерматолога, дерматовенеролога, гінеколога або уролога – все залежить від області локалізації. Не виключено, що в ході знадобиться консультація імунолога і онколога.

При появі папілом ставить діагноз і визначає схему лікування тільки лікар. Самолікування тут вкрай небажано.

Не варто чекати, поки неприємні нарости зникнуть самі по собі: цього може не статися. Папіломи вказують на неблагополуччя в організмі, і тому вимагають медичного обстеження.

Який лікар лікує і видаляє папіломи на тілі?

Причиною появи шкірних утворень у вигляді папілом і бородавок є інфікування вірусом папіломи людини. Дуже важливо вчасно діагностувати і вилікувати це захворювання, щоб не заразити своїх близьких. Необхідність відвідати лікаря викликана і тим, що завжди існує ризик ускладнень, серед яких і малігнізація утворень, тобто трансформація доброякісних клітин у злоякісні.

Фото 1. При появі папілом і бородавок рекомендується звернутися до лікаря. До якого — залежить від багатьох факторів. Джерело: Flickr (drdavidhepburn21 hepburn).

До якого лікаря звернутися.

При виявленні на тілі новоутворень, виникає питання: «до якого фахівця звернутися?». Лікуванням і видаленням наростів займаються кілька лікарів, а підсумковий вибір залежить від багатьох факторів , в тому числі і статі хворого людини.

Вибір фахівця.

Вибір фахівця залежить від особливостей хвороби, складності кожного конкретного випадку і локалізації утворень. Так, при перших ознаках появи ВПЛ рекомендуємо звернутися до дерматолога .

Якщо папіломи з’явилися на статевих органах, то доведеться пройти додаткове обстеження у гінеколога та уролога .

Проктолог спеціалізуються на видаленні і лікування кондилом в області анального каналу.

Новоутворення можуть з’явитися і в роті, зокрема на мигдалинах і небі. Зазвичай вони мають форму сосочка з шорсткою поверхнею. Лікуванням таких наростів займається стоматолог або стоматолог-хірург.

Після проведення діагностики також буде визначено тип вірусу. При виявленні вірусів високого ступеня ризику онкогенності (16, 18, 45, 36), необхідна консультація онколога . Також лікар може порадити вам пройти курс лікування і у імунолога, для запобігання рецидиву хвороби.

Який лікар лікує папіломи у чоловіків.

Зазвичай всі шкірні освіти лікують дерматологи. Однак, якщо шкірні утворення локалізовані в інтимній зоні чоловіка, лікуванням і видаленням займається лікар-уролог .

Найчастіше вірус вражає область головки статевого члена, сечовипускальний канал, мошонку.

Якщо освіти знаходяться на відкритих ділянках тіла , то процедуру також може провести дерматовенеролог . Фахівець проведе відповідні аналізи, визначить тип папіломавірусу.

При високому ступені онкогенності також потрібна додаткова консультація лікаря-онколога .

Який лікар лікує папіломи у жінок.

Вірус у жінок лікує лікар-дерматовенеролог або гінеколог, в залежності від місця локалізації утворень. Зазвичай наявність хвороби виявляється на регулярному медичному огляді у жіночого лікаря. Потрібне проведення додаткових аналізів, які допоможуть виявити тип ВПЛ.

При наявності високоонкогенних штамів нарости необхідно видаляти, щоб уникнути ризику ускладнень, зокрема раку і дисплазії шийки матки.

Вагітним жінкам лікувати вірус рекомендується після народження дитини.

Фото 2. Під час вагітності може початися активне зростання папілом. Спосіб і час їх видалення повинен визначити лікар-гінеколог. Джерело: Flickr (Dr Ruby Sehra).

Який лікар лікує папіломи у дітей.

При появі ознак вірусу у дитини , перш за все, потрібно звернутися до дерматолога . Спеціаліст підбере відповідне лікування і видалить новоутворення.

Якщо наростів велика кількість , то також необхідно відвідати імунолога для проходження імуномоделюючої терапії. Краще всього, якщо ви звернетеся до лікаря, що спеціалізується на лікуванні саме дітей, тобто дитячого дерматолога або дитячого імунолога.

Діагностика та методи лікування папіломи.

Для діагностики папіломавірусу і підбору відповідного методу лікування, застосовуються такі аналізи:

Цитологічний аналіз мазка – допомагає виявити зміни в клітинних структурах, виключити ймовірність утворення ракових клітин. Кольпоскопія – процедура огляду шийки матки і піхви за допомогою спеціального приладу. Допомагає виявити безліч жіночих захворювань, в тому числі Генітальні бородавки і наявність злоякісних пухлин. Процедура може використовуватися навіть при вагітності. Гістологічне дослідження-суть процедури полягає в дослідженні маленького зразка тканини, взятого з організму людини. Проводять при високому ступені онкогенності вірусу з метою вивчення динаміки зростання утворень, запобігання ризику переродження доброякісних клітин в злоякісні. Digene тест-новітній метод визначення папіломавірусу, має високий ступінь чутливості. Допомагає визначити тип вірусу, онкогенность, зафіксувати зміни, що відбуваються в тканинах. Матеріалом для дослідження є зішкріб клітин епітеліальної тканини з області уретри або слизової піхви. Метод ПЛР – визначає тип збудника вірусу навіть в малих концентраціях. Матеріалом служить тканинна рідина (кров, сеча). Метод відрізняється простотою, зручністю і практично 100% точністю.

Стандартними аналізами для вибору курсу лікування вважають цитологічне дослідження і ПЛР.

Digene-тест також дуже ефективний, але цей вид аналізу не можна віднести до бюджетних.

Зверніть увагу! Здати цитологічний аналіз необхідно не тільки зараженому вірусом людині, але і його статевого партнера, щоб уникнути ризику повторного інфікування.

Після того, як стануть відомі результати аналізів, лікар підбере відповідний метод лікування. Це може бути як застосування противірусної та імуномодулюючої терапії, так і видалення папілом.

Зазвичай фахівці рекомендують видаляти навіть новоутворення з низьким ступенем онкогенності.

Способи видалення.

Видалення можна провести декількома способами:

Кріодеструкція – метод, при якому застосовується рідкий азот, охолоджений до екстремально низької температури; Лазерне видалення ; Електрокоагуляція – висічення епітеліальних тканин спеціальним електроножем разом з одночасною коагуляцією судин; Радіохвильова хірургія – сучасний атравматичний метод висічення тканин радіохвилями особливої частоти; Хімічний спосіб – припікання наросту лугами або кислотами, що викликають некроз тканин.

Це важливо! Не забувайте, що лікуванням папіломавірусу повинен займатися саме лікар, не потрібно намагатися побороти хворобу самостійно. Тільки так ви зможете бути впевнені в ефективності обраного методу і відсутності ускладнень.

До якого лікаря звертатися при папіломах.

Папіломи — це утворення, що з’являються на шкірі або слизовій внутрішніх органів. Вони вражають носіїв вірусу з однойменною назвою. При появі таких наростів потрібна консультація лікарів, і тут логічно виникає питання, до якого лікаря звернутися з папіломами. Розглянемо це докладніше.

Що таке папіломи?

Ці новоутворення найчастіше є доброякісними і загрози для здоров’я не становлять. Вони утворюються в епітелії в результаті ураження здорових клітин вірусом з однойменною назвою. Їх розміри зазвичай не перевищують 1 см, в залежності від типу. Так, зустрічаються ниткоподібні, на ніжці, і плоскі папіломи.

Розглядаючи питання, до якого лікаря звернутися з папіломами, потрібно враховувати, що вірус може проникнути в організм декількома шляхами-контактно-побутовим і статевим. У першому випадку зараження відбувається внаслідок рукостискань з хворим, при користуванні його особистих речей під час поцілунку. Другий же спосіб має на увазі сексуальний контакт, тип якого особливої ролі тут не грає. Загроза стати носієм ВПЛ виникає як у тих, хто практикує оральні ласки і вагінальні зносини, так і у шанувальників анального коїтусу.

Перед тим як розповісти про те, до якого лікаря звернутися з папіломами, відзначимо, що висячі нарости мають ніжку, яка йде вглиб тканин, саме за рахунок неї вони і тримаються на поверхні. У плоских утворень такого щільного кореня немає, і вони більше нагадують бородавки або родимки. Поверхня у них може бути гладкою і шорсткою, форма-нерівна, з нечіткими кордонами.

До того як дізнатися, до якого лікаря звернутися з папіломами, потрібно зрозуміти, що у людини вони з’являються далеко не відразу після зараження, до цього зазвичай проходить від 2-3 місяців до 1-2 років. Цей термін збільшується, якщо імунітет дуже сильний і може чинити опір активної діяльності вірусу. Перші симптоми з’являються якраз таки при його погіршенні.

Погіршення імунітету і збільшення ризику утворення папілом сприяють хронічний стрес, поганий раціон харчування з недоліком аскорбінової кислоти, заліза та інших важливих речовин, постійні недосипання, виснажливі організм. Також на ньому негативно позначається погана екологія і тривале лікування антибіотиками.

Підвищити ймовірність утворення папілом на тілі можуть і хронічні захворювання, в першу чергу інфекційного характеру. Так, небезпечним є гастрит, коліт, виразка шлунка і кишечника, через що корисні речовини не здатні засвоюватися в кількості, потрібній для підтримки нормальної роботи імунітету.

До якого лікаря звертатися при папіломах?

Перед тим як відповісти, який лікар лікує папіломи, зазначимо, що такими проблемами займається широке коло фахівців, до якого можна віднести вірусологів, імунологів, дерматологів, косметологів, ЛОРов, гінекологів, терапевтів і деяких інших лікарів. Тут багато що залежить від локалізації наросту і загального стану здоров’я. Досить часто лікування проводиться під одночасним контролем декількох лікарів, якщо це потрібно.

Консультація вірусолога при папіломах.

Цей фахівець займається вивченням вірусу папіломи, шляхами його поширення і способами боротьби з ним. До нього необхідно звертатися в обов’язковому порядку, якщо потрібно не просто позбутися від зовнішніх проявів діяльності ВПЛ, але і взяти його під контроль. Це дозволить в подальшому уникнути виникнення нових наростів і прискорить процес усунення вже наявних утворень.

Звертаючись до якого-небудь лікаря-вірусолог, потрібно знати, що він може призначати противірусні ліки, наприклад, Лікопід, Кагоцел, Цитовир-3. Також в його завдання входить видача напрямків на аналізи, потрібні для постановки точного діагнозу. До таких, наприклад, відноситься Digene-тест, що дозволяє вивчити ДНК патогенних мікроорганізмів і виявити ступінь їх онкогенності, яка буває низькою, середньою та високою.

Неважливо, до якого саме лікаря звертатися з папіломою, головне, щоб це було зроблено вчасно. При цьому варто враховувати, що вірусолог є дуже рідкісним фахівцем в державних медичних установах, швидше за все, для прийому у нього доведеться записуватися в приватні лікарні, де всі консультації платні. Також потрібно враховувати, що його обов’язки іноді виконує імунолог.

Відвідування імунолога при папіломах на тілі.

Розглядаючи тему, який лікар займається папіломами, не можна не згадати про імунолог. Даний лікар відповідальний за нормальну роботу імунної системи, саме це зумовлює успіх лікування вірусу папіломи і усунення існуючих наростів. Також в список його обов’язків входить попередження їх появи на тілі і у внутрішніх органах шляхом профілактики за допомогою спеціальних препаратів — імуностимуляторів та вітамінно-мінеральних комплексів.

До цього фахівця необхідно звертатися при погіршенні імунітету, оскільки саме це стає основною причиною активізації вірусу папіломи і провокує появу новоутворень на тілі. В ідеалі його слід відвідувати кожні півроку, навіть якщо вже вдалося позбутися наростів. Його завдання полягають в профілактиці їх повторного виникнення.

Огляд папілом дерматологом.

Вивчаючи питання, який лікар займається папіломами, потрібно враховувати, що консультація дерматолога потрібно як при зовнішньому її розташуванні, так і при внутрішньому. Він проводить збір анамнезу, оглядає підозрілу поверхню і попередньо визначає, чи є освіта доброякісним. При виявленні різних дефектів цей фахівець видає направлення до онколога або інших лікарів, в залежності від ситуації.

Відповідаючи на питання, який лікар займається папіломами, потрібно сказати, що дерматолог має право брати мазок для визначення типу збудника і його стійкості до тих чи інших засобів. Він також може самостійно займатися лікуванням, виписуючи рецепти для покупки потрібних засобів-припікаючих, протизапальних і заспокійливих. В першу чергу мова йде про креми, зовнішні розчини, лосьйони, спреї і т. д. саме він повинен призначати Кріофарму, Алдару, Веррукацид і їх аналоги.

Чим допоможе косметолог при папіломах?

Це не той лікар, який лікує вірус папіломи. На відміну від, наприклад, дерматолога, косметолог, як правило, не займається діагностикою, в його завдання входить проведення процедур по видаленню утворень. Для цього пропонується виконати кріодеструкцію, електрокоагуляцію, радіохвильову або лазерну терапію. Такі послуги надаються як в медичних центрах, так і в салонах краси.

Звертатися потрібно тільки до того косметолога, у якого є вища медична освіта. Закінчення курсів за цією спеціальністю не дає йому права проводити фізіотерапевтичні процедури. Також для цього у даного лікаря має бути дозвіл, який дозволяє йому працювати з потрібним обладнанням.

Коли звертатися до Лора при папіломах?

До лікаря-отоларинголога потрібно йти при розташуванні папілом в ротовій порожнині-на мові, піднебінних мигдалинах, яснах. Це необхідно для оцінки стану слизової і виключення патологічних процесів, для запобігання розростання утворень. Цей фахівець має достатньо знань для візуального визначення доброякісності наросту. При виявленні будь-яких проблем доктор виписує направлення до онколога та інших фахівців.

Для вивчення папіломи лікар проводить фарингоскопію або непряму ларингоскопію. При необхідності, наприклад, в разі глибокого розташування освіти, виконується відеоендоскопічне дослідження ротової порожнини, яке дозволяє визначити розміри наросту з точністю до міліметра.

Якщо вас цікавить, який лікар видаляє папіломи, наприклад, у роті, то актуальним тут є якраз ЛОР. Звернення до нього важливо ще й тому, що дуже часто поява таких наростів провокують різні отоларингологічні захворювання інфекційної природи — тонзиліт, ларингіт, ангіна і т. д. При необхідності під час огляду береться зразок для гістологічного дослідження з метою виключення злоякісності пухлини.

Консультація гінеколога при папіломах на тілі.

Це вузькопрофільний фахівець, до якого записуються на консультацію в разі локалізації папіломи на інтимних місцях. Одним з головних завдань даного лікаря є мінімізація ризиків розвитку раку шийки матки, яке провокує якраз таки ВПЛ. Гінеколог повинен оглянути пацієнтку на предмет підозрілих наростів на геніталіях і візуально оцінити їх межі, поверхня, колір, структуру.

Тепер ми знаємо, який лікар видаляє папіломи в інтимних місцях, тільки до цього він повинен взяти мазок для гістологічного дослідження, щоб визначити тип збудника і розробити ефективний план лікування. Гінеколог має право порекомендувати ефективні засоби для зовнішнього застосування, наприклад, Епіген Інтим.

Гінеколог не видаляє ніяких утворень самостійно, але може направити до хірурга для класичного усунення наростів або до дерматолога-косметолога з метою проведення кріодеструкції та інших подібних процедур.

Відвідувати його при наявності папілом в інтимних місцях рекомендується як мінімум 1 раз в півроку. Таким чином, можна буде вчасно помітити небезпечні зміни в структурі пухлини і швидко на них відреагувати.

Навіщо відвідувати онколога при папіломах?

Намагаючись зрозуміти, який лікар видаляє папіломи, не потрібно забувати, що при підозрілий зовнішньому вигляді може знадобитися звернутися до інших лікарів. В цьому виникає необхідність при підозрілий зовнішньому вигляді освіти, коли, наприклад, на ній є пошкодження, якщо турбує кровоточивість і запалення тканин навколо, помітно збільшення наросту в розмірах. Онколог може візуально визначити підозрілі пухлини, в результаті чого буде потрібно виконати біопсію.

Сам онколог не вивчає взяті зразки, після отримання їх відправляють на розгляд в спеціальні лабораторії. Цей лікар інтерпретує готові результати, ставить діагноз і дає свої рекомендації по лікуванню, якщо воно потрібне.

Перед тим як вибрати, який лікар буде видаляти папіломи, онколог повинен оглянути їх. Проблема полягає в тому, що він рідко коли буває в штаті звичайної поліклініки, для отримання консультації зазвичай потрібно звертатися в приватний медичний центр або спеціалізована установа.

При цьому необхідно враховувати, що цей лікар може мати вузьку спрямованість, наприклад, бути лором-онкологом, дерматологом або ж гінекологом. Тому вибирати його слід виходячи з локалізації наросту.

Коли йти до хірурга при папіломах?

Розглядаючи проблему, до якого лікаря потрібно йти для видалення папіломи, необхідно зауважити, що хірург йде останнім в списку тих, до кого слід звертатися. І все тому, що він займається тільки порожнинним усуненням утворень. До нього інші фахівці дають напрям тільки в тому разі, якщо терапевтичні способи лікування не дають позитивної динаміки. Хірургічний метод видалення наростів актуальне тоді, коли потрібно після операції виконати біопсію для виключення ракових клітин.

Хірург видаляє папілом за допомогою скальпеля, під загальною або місцевою анестезією, в залежності від місця розташування освіти та його розмірів. Такий метод рекомендується виключити при локалізації пухлин на обличчі, оскільки з високою часткою ймовірності на цьому місці залишиться некрасивий шрам. Для вирішення проблеми найчастіше потрібно приміщення пацієнта в стаціонар на кілька днів.

До якого лікаря звертатися при папіломах — дивіться на відео:

Визначивши, до якого лікаря звертатися з папіломами, не варто тягнути із записом на консультацію. Чим раніше вас огляне доктор, тим, можливо, швидше і простіше буде процес видалення освіти. Якщо ж ви ще сумніваєтеся, кого ж вибрати, то, перш за все, не буде помилкою відвідати терапевта або сімейного лікаря, як він зараз часто називається. Він проведе первинний огляд, збере анамнез і дасть направлення до потрібного фахівця. Таким чином, вдасться заощадити і час, і кошти.

Міський шкірно-венерологічний диспансер СПб.

До якого лікаря звертатися чоловікам і жінкам для лікування ВПЛ.

Поява різноманітних наростів, папілом або бородавок на тілі людини пов’язано з проникненням в організм папіломавірусу. Новоутворення виникають на поверхні шкірних покривів, слизових, інтимних зонах. Доброякісне зміна епітелію з часом може малігнізуватися. Виявлення подібних розростань дає привід невідкладно звертатися до лікаря, який допоможе уточнити діагноз і призначить необхідну схему лікування.

Чому необхідна медична консультація.

Якщо пацієнт вперше стикається з появою наростів незрозумілої природи, важливо отримати кваліфіковану допомогу фахівця. Самостійне видалення утворень за допомогою народних засобів або лікування аптечними препаратами без призначення доктора чреваті посиленням стану хворого. Також існує висока ймовірність подальшого поширенням папілом по тілу і слизовим.

Діагностика захворювання.

Який фахівець лікує ВПЛ у жінок і у чоловіків, залежить від місця локалізації, а також від загрози озлокачествления новоутворень. Під час візиту доктор проведе візуальний огляд папілом, вислухає скарги пацієнта при хворобливості наростів. Щоб виявити ВПЛ в організмі, проводяться діагностичні заходи, що включають гістологічне та цитологічне дослідження тканин для виключення онкології, аналіз полімеразної ланцюгової реакції для визначення типу і концентрації вірусних клітин. Жінці необхідний огляд гінекологом, який передбачає зішкріб слизової піхви, кольпоскопію і можливу біопсію шийки матки при підозрі на появу ракових клітин.

Загальні принципи відвідування лікарів при ВПЛ.

Для початкового обстеження сосочкообразних наростів на тілі пацієнтам будь-якої статі слід відвідати терапевта або дерматолога. Ці фахівці візуально оглянуть освіти, поставлять первинний діагноз і направлять до вузькопрофільних лікарів: офтальмолога стоматолога, онколога, хірурга.

Локалізація кондилом в жіночій інтимній області дає підставу отримати консультацію у гінеколога. Якщо уражається аногенітальна зона у чоловіків, ВПЛ лікує уролог, андролог або проктолог. Необхідно пам’ятати, що поява гострих кондилом в піхву, на статевому члені або в районі ануса говорить про те, що зараження відбулося статевим шляхом. В такому випадку сексуальному партнеру доцільно звернутися до дерматовенеролога.

Оскільки активізація папіломавірусу відбувається на тлі ослаблених захисних сил, пацієнт додатково направляється до імунолога. Цей фахівець призначає лікування, спрямоване на зміцнення організму і запобігання поширенню ВПЛ в крові людини.

Обстеження вузькими фахівцями.

Успішне лікування папіломавірусу залежить від практичного досвіду і кваліфікації лікарів, до яких звертаються пацієнти з виявленими папіломами, бородавками або кондиломами. Терапія полягає у видаленні зовнішніх наростів і прийомі противірусних і імуномодулюючих ліків. Показання до видалення новоутворень залежать від місця їх локалізації та ризику травматизації, ступеня онкогенності штаму. Неправильно підібрані процедури і медикаменти можуть привести до неповного лікування від вірусу і можливим рецидивам.

Дерматолог.

У зону відповідальності дерматолога входять шкірні захворювання. Цей фахівець підбирає лікування для пацієнтів з ВПЛ, якщо нарости розташовані на обличчі, шиї, під пахвами, долонях, стопах, на животі або спині. Лікар визначає необхідні діагностичні процедури, а також може самостійно видалити бородавку шляхом кріодеструкції або радіохвильовим методом при її невеликому розмірі. Якщо папіломавірус проявляється на геніталіях або в порожнині рота, дерматолог не визначає схему лікування, а виконує лише поверхневий огляд.

Гострокінцеві кондиломи або папіломи у жінок в інтимних зонах часто виявляються під час профілактичного огляду у гінеколога. Лікар оглядає зовнішні і внутрішні статеві органи, бере необхідні мазки для визначення типу папіломавірусу та виявлення ризику онкогенності. Поява утворень на слизовій піхви може спровокувати розвиток дисплазії, а згодом і раку шийки матки. Щоб не допустити переродження патологічних клітин, гінеколог може прийняти рішення про необхідність повного видалення наростів. Додатково лікар має право призначити медикаментозну терапію.

Уролог/андролог.

Якщо сосковоподібні нарости в одиничному або множині кількості утворюються на статевому органі чоловіки, в цьому випадку лікує папіломавірус уролог. Після огляду призначається здача необхідних аналізів, після отримання результатів приймається рішення про метод зняття новоутворень і профілактичному прийомі лікарських препаратів. Крім уролога, питаннями чоловічого здоров’я і діагностикою захворювань інтимного характеру займається андролог.

Лікуванням папіломавірусу, що проявився в зоні ануса, займається виключно проктолог. Спеціаліст проводить обстеження методом кольпоскопії прямого кишечника. За результатами процедури доктор отримує інформацію про ступінь ураження анального отвору, розмірах і кількості виросли новоутворень.

За кілька годин перед відвідуванням проктолога пацієнту необхідно очистити кишечник за допомогою клізми або шляхом прийому проносних препаратів. При появі кровотеч із заднього проходу підготовчі процедури слід відмінити через високий ризик травмування слизової прямої кишки і посилення фізичного стану хворого.

Стоматолог.

Крім традиційного лікування зубів, допомога стоматолога необхідна, якщо ВПЛ у вигляді наростів локалізується з внутрішньої сторони щік, мовою або під ним, в ротовій порожнині, на яснах. Папіломавірус здатний влаштуватися на піднебінному язичку і в гортані. Лікар після візуального огляду і проведених аналізів підтверджує діагноз, призначає лікування. Небезпека даної локалізації ВПЛ полягає в тому, що утворилися нарости часто кровоточать. Для видалення папілом може знадобитися допомога хірурга, який виконати необхідні маніпуляції без побічних ефектів.

У разі глибокого розташування новоутворень (з ураженням дихальних шляхів) попереднє обстеження проводиться отоларингологом.

Офтальмолог.

Якщо папіломавірус проявився одиничними або множинними бородавками на столітті, за консультацією звертаються до лікаря, що спеціалізується на хворобах очей. Операція проводиться в офтальмологічному відділенні, якщо існує необхідність у видаленні наросту.

Лікар даної спеціалізації допомагає вивести папіломи, що мають доброякісний характер. Якщо пацієнту призначили видалення новоутворень, необхідно знайти лікаря з хорошим практичним досвідом, щоб мінімізувати ризик повторного появи бородавок. Залежно від місця виведення наростів, лікар використовує одну з наступних апаратних методик:

кріодеструкція; електрокоагуляція; радіохвильова терапія; лазерне видалення; припікання хімічними сполуками.

Лікування в онколога проводиться, коли в організмі чоловіка або жінки виявлений штам ВПЛ високого ступеня канцерогенності і якщо існує ризик переродження новоутворення в ракову пухлину через її травматизації, зміни кольору, сильної кровотечі або розростання. В цьому випадку потрібна серйозна операція, яка полягає не тільки в позбавленні від зовнішнього прояви ВПЛ. Єдино можливим методом видалення карцином і прилеглих тканин, уражених папіломавірусом, є висічення скальпелем. Після хірургічного втручання спостереження і подальше лікування пацієнта також проводить онколог.

Профілактичні рекомендації.

З метою попередження повторної активації папіломавірусу, чоловікам і жінкам необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, регулярно приймати комплекси вітамінів, стежити за чистотою постільної білизни, одягу, взуття, упорядкувати сексуальне життя і уникати частої зміни статевих партнерів. Такі заходи допомагають стримувати патологічну дію вірусу і убезпечити організм від проявів ВПЛ.

До якого лікаря звертатися при різних папіломах.

За статистикою, папіломи турбують майже 50% людей, причому у жінок діагностуються в 3-4 рази частіше, ніж у чоловіків. Це опукле утворення на шкірі або слизових, яке може бути різної форми, кольору і величини. Який лікар лікує папіломи і чому потрібно обов’язково отримати кваліфіковану допомогу?

Чому потрібна консультація лікаря.

Папілома – наслідок зараження людини вірусом. Саме папіломавірус (ВПЛ) провокує зростання цих новоутворень. Сьогодні медицині відомо близько 100 різновидів інфекції, кожна з яких викликає свої види папілом і має свою ступінь небезпеки для здоров’я. Часто люди не надають значення з’явилися папіломам і не поспішають до лікаря, адже новоутворення не болить і не турбує. Однак такий підхід в корені невірний. Наприклад, типи 16, 18, 36 і 45 вважаються вірусами високого онкогенного ризику, а це значить, що без лікування такі новоутворення легко перероджуються в рак.

Тільки видалення наростів і ущільнень не може вважатися повноцінним лікуванням. Більш того, якщо резекція новоутворення проведена неправильно, що часто буває при самолікуванні можуть розвинутися ускладнення: запалення сусідніх тканин, занесення інфекції, розростання папілом.

Лікарі, які лікують папіломи, призначають діагностику, за допомогою якої буде уточнено тип ВПЛ. На підставі обстежень оцінюють ризики, призначають необхідну терапію. Тільки доктор визначить, наскільки потрібно хірургічне видалення, чи потрібне додаткове лікування і як уникнути можливих рецидивів хвороби.

Папіломи на шкірі: дерматолог.

Папіломи виникають на різних ділянках тіла. Найчастіше вони виявляються на шиї, століттях, обличчі, пахвами. Виростають ущільнення на підошвах ступень, ліктьових згинах, в пахових складках. По виду це можуть бути нарости на ніжці( з вираженою головкою нагорі), ниткоподібні освіти, плоскі і тверді бляшки, загострені (називають кондиломами). Такі папіломи на тілі діагностує і лікує лікар-дерматолог.

Доктор оцінить ступінь розростання новоутворення, в разі необхідності порекомендує додаткові аналізи. Вони будуть потрібні, якщо є підозра на злоякісний процес, в цьому випадку хірургічне втручання погіршує ситуацію і може спровокувати розвиток хвороби. Також дерматолог підкаже, який лікар видаляє папіломи з урахуванням саме вашого випадку. Це залежить від величини і типу новоутворення. З підвищеною увагою потрібно поставитися до папіломам на ніжних ділянках шкіри-на століттях, мові і яснах, в носі. Дерматолог також пропише догляд після процедур і призначеного лікування.

Папіломи на статевих органах: уролог і гінеколог.

Одними з найнебезпечніших вважаються кондиломи на інтимних місцях. Справа в тому, що саме тут ВПЛ найчастіше провокує розвиток злоякісних пухлин, а виявити хворобу без огляду лікаря важко. Кондиломатоз розвивається безсимптомно, тому якщо утворення ростуть на внутрішніх статевих органах (у піхві, на шийці матки), вони можуть не діагностуватися протягом багатьох років.

До якого ж лікаря звертатися при папіломах такого характеру? Жінкам слід записатися на прийом до гінеколога і пройти повну діагностику, в тому числі здати аналізи ПЛР на тип вірусу і при необхідності – біопсію (невелика ділянка новоутворення тканини для гістологічного дослідження).

При планових оглядів у гінеколога теж рекомендується здавати аналізи на вірус папіломи людини, оскільки інфекція може і не проявлятися новоутвореннями. Але все ж жінці краще знати про факт зараження, адже так стежити за здоров’ям буде простіше.

Якщо кондиломи виявлені на статевих органах у чоловіків, треба звернутися до уролога або при новоутвореннях в області ануса – до проктолога. План лікування включає в себе обстеження, терапію і хірургічне видалення новоутворень.

Лікування папілом: хірург та імунолог.

Прийнято вважати, що при виявленні папіломи, лікар обов’язково порекомендує її видалити. Однак це зовсім не так. Новоутворення видаляються тільки в таких випадках:

Нарости заподіюють дискомфорт. Загострені нарости знаходяться в місцях, де легко травмуються, – на шиї, лопатках, в паху. Освіти сильно розрослися, представляють косметологічну проблему – на століттях, обличчі, шиї. Кондиломи на статевих органах. Тип ВПЛ з високим ризиком онкогенності.

До якого лікаря звернутися з папіломами, що вимагають видалення? В такому випадку вам допоможе хірург. Однак вибирати фахівця потрібно, попередньо проконсультувавшись з лікарем. Якщо мова йде про невеликий папіломі на шкірі, її видаляють такими способами:

Лазерне видалення. Електрокоагуляція (високочастотний струм). Кріодеструкція (видалення за допомогою рідкого азоту).

Провести такі процедури може сам дерматолог, сучасні спеціалізовані клініки пропонують такі послуги.

Якщо ж папілома сильно розрослася, в ній багато судин, а саме новоутворення викликає побоювання за онкогенності, потрібно хірург з досвідом роботи з проведення саме таких операцій. Один із сучасних методів резекції наростів – радіохвильова хірургія. Під час процедури доктор за допомогою радіоножа видаляє утворення більше 2-3 см в діаметрі і при цьому мінімально пошкоджує здорову тканину і судини.

До якого лікаря йти з папіломами, які не потребують видалення? В цьому випадку вам треба отримати консультацію імунолога. Сам папіломавірус не завжди проявляється наростами на шкірі і слизових. Розвиток папілом, особливо якщо воно йде досить активно, говорить про те, що імунна система людини не здатна контролювати інфекцію. В цьому випадку просто операція не дасть потрібних результатів-віддалена ділянка швидко покриється новими утвореннями. Потрібно пам’ятати, що вилікувати саму інфекцію неможливо, вірус довічно буде присутній в крові. Але тримати ВПЛ під контролем, так щоб папіломи не виростали, цілком реально. Для цього призначаються спеціальні імуномодулюючі препарати, а людині рекомендується пройти повне обстеження і виявити причину зниженого імунітету.

Коли потрібна консультація онколога.

Наявність папіломавірусу в багатьох випадках-привід для консультації онколога. До цього лікаря вас направить дерматолог, гінеколог або уролог, якщо аналізи крові і стан наросту викликають побоювання. Доведено, що кондиломатоз шийки матки збільшує ймовірність розвитку раку в 50-60 разів. Новоутворення на шкірі теж провокують злоякісний процес, особливо часто це відбувається при травмах папілом. Лікування в цьому випадку не обмежиться стандартними методами. При підозрі на рак не можна просто видаляти наріст, особливо небезпечні процедури за допомогою лазера. Така операція може спровокувати поширення хвороби по організму, викликати метастази у внутрішніх органах.

Звернення до онколога з приводу папілом потрібно і в тому випадку, якщо хтось із родичів страждав онкологією. Лікар обов’язково досліджує новоутворення, призначить біопсію – гістологічне дослідження типу тканини. Онколог порадить правильний у вашому випадку метод видалення новоутворення.

Якщо ви не знаєте, до кого лікаря звертатися з папіломою, то можна почати з дільничного терапевта. Він підкаже потрібного вузького фахівця, порекомендує необхідні аналізи і діагностику. У будь-якому випадку залишати папіломи без кваліфікованого медичного огляду не можна. Особливо якщо вони швидко розростаються (помітно збільшення протягом року в 1,5-2 рази), запалюються або травмовано.

Хто лікує впл у жінок який лікар.

Діагностика вірусу папіломи людини: фото, розвиток, методи лікування у чоловіків і жінок.

Для лікування папілом наші читачі успішно використовують Папилайт. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі. Детальніше тут…

Папіломавірус — група вірусів, в якій налічується близько 24 підгруп. На сьогоднішній день відкрито близько 600 видів. Передається тільки від людини до людини. З проблемою діагностики та лікування вірусу папіломи людини (ВПЛ) стикаються багато людей і доктора. Вірус здатний дати поштовх до пухлинних процесів, виявляється на шкірі, в стравоході, на слизових оболонках рота, в бронхах, кон’юнктиві і навіть в прямій кишці.

Причини появи та шляхи зараження Симптоми і розвиток вірусу Класифікація і види Діагностика вірусу Методи лікування ВПЛ Народні методи і рецепти Лікування в домашніх умовах Профілактика зараження.

Причини появи і шляхи зараження.

Вірус папіломи людини – дуже поширене захворювання, що передається:

при статевих контактах; при дотиках, поцілунках; через подряпини або порізи при відвідуванні басейну, лазні, громадських туалетів або спортзалу; при голінні або епіляції.

Статистика стверджує, що навіть при наявності одного партнера жінки заражаються в 20% випадків.

Хворіють і є носіями ВПЛ близько 70% населення. Особливо активно вірус передається від хворих, на тілі яких є бородавки ( саме цей вірус викликає їх появу) у вигляді гострокінцевих або плоских нерівних наростів на шкірі і статевих органах . У медицині їх називають кондиломи і папіломи.

Можливе зараження новонароджених від матері під час пологів. У малюків захворювання проявляється у вигляді наростів в горлі або на статевих органах.

Симптоми і розвиток вірусу.

Прихований період хвороби (інкубаційний) може тривати від двох тижнів до кількох років. В цей час ніяких видимих ознак вірусу немає.

Поява бородавок на шкірі може відбуватися поступово і по одній, але можливо і швидке наростання відразу безлічі кондилом або папілом, за формою схожих на морську капусту.

Якщо зараження відбулося статевим шляхом, то вірус папіломи людини проявляється у жінок:

в районі статевих губ; піхви; шийки матки;

навколо головки статевого члена; на шкірі статевих органів.

При захопленні партнерів оральним сексом уражаються слизові рота і горла, у любителів анального сексу – анус, пряма кишка.

Чоловіки страждають від захворювання рідко, хоча і можуть бути його носіями. При обстеженні подружжя вірус виявляється частіше у жінок.

Класифікація та види.

На сьогоднішній день відкрито близько 600 видів вірусу. В основному вони нешкідливі і зникають протягом двох років після зараження при наявності в організмі нормального імунітету. Проте близько 40 видів небезпечні для людини, викликаючи новоутворення як доброякісні, так і онкологічні.

У 80-х роках минулого століття медики довели взаємозв’язок зараження ВПЛ з раком шийки матки.

Класифікують такі види вірусу за місцем ураження шкіри і різновидам:

На статевих органах:

гострокінцеві кондиломи; плоскі, провокують зміни поверхні оболонки шийки матки і викликають онкологію; папіломи, що викликають рак статевих органів і ануса, як жінок, так і чоловіків.

ураження слизової рота; папіломи дихальних шляхів; пухлини шиї, голови, легенів.

Прості папіломи з’являються на долонях з тильного боку, а у дітей можуть вирости на колінах. Виглядають як грубі нарости у вигляді шишок. Підошовні – заважають при ходьбі, виглядають на початку як блискучі нарости, потім виростають до бородавки з обідком у підстави. Розростаючись, утворюють цілу гроно подібних утворень. Плоскі – за кольором мало відрізняються від шкіри, але викликають свербіж, почервоніння, неприємні відчуття. Ниткоподібний. У медицині їх називають акрохорди. Проявляються частіше у людей старше 50 років. Спочатку виглядають як шишечки жовтуватого кольору, розростаючись, утворюють нарости до 6 мм.

При появі бородавок на видимих ділянках хвора людина може сам звернутися до медичного закладу для діагностики та лікування. Складніше визначити ураження шийки матки або піхви, особливо якщо жінки нехтують відвідинами гінеколога.

Дізнайтеся все про застосування арганової олії для обличчя і тіла.

Як вилікувати пітницю у новонародженого? Прочитайте ефективні методи за цією адресою.

Про бородавки на пальцях рук прочитайте тут; про те як вивести бородавки написано в цій статті.

Діагностика вірусу.

Якщо на шкірі або слизових з’явилися підозрілі нарости у вигляді схожих на сосочки (кондиломи) або нерівних горбистих бородавок, до лікаря слід звертатися обов’язково. Кондиломи не так часто викликають рак, як плоскі папіломи, але і їх краще видалити, щоб зменшити ймовірність зараження оточуючих людей.

Із-за можливості розвитку раку такі новоутворення піддаються дослідженню.

Лікар бере аналіз на вірус папіломи людини — зішкріб з поверхні слизової (кольпоскопія при ураженні шийки матки – розглядання слизової під сильним збільшенням) або шкіри. Проба досліджується під мікроскопом на наявність змін в будові тканини (дисплазії), а так само визначення виду вірусу.

Шийні мазки поділяють на 5 класів за одержуваними результатами цитологічного дослідження:

змін немає; зміни викликані запальними процесами; є незначні зміни в будові клітин, потрібно гістологія; виявлені клітини з ознаками злоякісних змін; є безліч клітин з ознаками онкології.

Гістологічне дослідження дає більш детальну картину змін в будові тканини.

У клініках використовують спеціальні ВПЛ – тести, які дозволяють отримати більш точні результати аналізу. Позитивний результат тесту свідчить про виникнення в тканини злоякісних процесів.

ВПЛ буває високого онкогенного ризику. Великий ризик захворювання на рак викликає вірус папіломи людини 16 і 18 типів, що зустрічаються в 70% випадків обстеження.

За підсумками обстеження ставиться діагноз і призначається лікування.

Методи лікування ВПЛ.

Як лікувати вірус папіломи людини? У зв’язку зі зниженням імунітету, викликаним захворюванням, в першу чергу лікарі призначають медикаменти, що сприяє його підвищенню:

інтерферони (реаферон, циклоферон); інтерфероногени (продігіозан, полудан); індинол – форто.

Але основним засобом лікування вважається обов’язкове видалення новоутворень методами сучасної косметології:

диатермоэлекторкоагуляция; кріодеструкція («припікання рідким азотом); видалення лазером; радіо — або хімічне лікування; введення в нарости імуностимуляторів або імуномодуляторів.

У кожному випадку захворювання види лікування повинен визначити фахівець.

Якщо за підсумками обстеження патологічних процесів в шкірі не виявлено, то видаляються тільки папіломи з невеликою ділянкою шкіри навколо. При виявленні злоякісних клітин операція може захопити значну ділянку в залежності від глибини ураження.

Народні методи і рецепти.

Як вилікувати вірус папіломи людини? У всі часи народна медицина допомагала боротися з хворобами. Досвід в лікуванні ВПЛ теж досить великий.

Засоби, рекомендовані народною медициною. Можна змащувати бородавки:

соком чистотілу; соком кислих яблук і їх вичавками; соком кульбаби; нашатирним спиртом.

Приготувати настій з губки, чистотілу, череди, заморозити його і прикладати шматочки льоду рази 3-4 в день. Змащувати касторовою олією, потім закрити тканиною. Зазвичай вистачає 5-6 таких процедур. Гас і волоські горіхи. Незрілі горіхи перемолоти в м’ясорубці, потім змішати: на 1 частину горіхів – 2 частини гасу, настоюватися суміш має три тижні. Мазати бородавки 2 рази на добу.

Для підвищення імунітету травники рекомендують пити.

сік картоплі, настій ехінацеї, чай з шипшини.

коріння кульбаби, кропива, меліса, хвощ, подорожник; полин, звіробій, фіалка триколірна, кріп(насіння), аїр (корінь), конюшина(квіти), подорожник.

Як приготувати кавовий скраб для обличчя? Дізнайтеся кращі рецепти.

Все про лікування мікозу стоп прочитайте на цій сторінці.

За посиланням http://vseokozhe.com/bolezni/psoriaz/kozhi-tela.html розміщена цікава стаття про причини появи псоріазу.

У нас на сайті ви також можете дізнатися все про родимки на тілі. Про невуса на тілі написано тут; про те чому з’являються родимки на тілі прочитайте в цій статті.

Лікування ВПЛ в домашніх умовах.

Можна видалити папіломи будинку за допомогою препаратів, що продаються в аптеках:

Кріофарма-спеціальний склад, що заморожує бородавки. Наносити його потрібно обережно, щоб він не потрапляв на здорову шкіру. Після процедури приблизно через тиждень нарости відпадуть, не залишивши слідів. Лікування за допомогою спеціальних липких смужок. Займає всього 3 години. Але може викликати неприємні або хворобливі відчуття при відриванні. Веррукацид-руйнує новоутворення, але після застосування ранки довго гояться. 2,5 грама порошку аспірину, стільки ж йоду, 2 г борної кислоти розвести в 100 мл спирту і ці складом мазати папіломи.

Профілактика зараження.

І все ж не варто забувати про вірусну природу появи неприємних наростів. Видаливши з поверхні шкіри папіломи, позбутися від захворювання не вдасться. Тому слід здатися фахівцеві, щоб попередити переродження новоутворень в рак. Повністю вилікувати ВПЛ поки неможливо, але можна вжити заходів, щоб не заразитися.

Для профілактики потрібно:

застосовувати презервативи при випадкових статевих контактах. Презерватив не захищає від зараження ВПЛ, так як не закриває від контакту всю поверхню шкіри, але все ж частково допомагає уникнути поширення інфекції. Уникати відвідування лазні, басейну, туалетів навіть при самих незначних ранках на шкірі. У Росії розпочато вакцинацію дітей від захворювання на рак шийки матки, який викликається вірусом ВПЛ. Прищеплюються дівчатка 11-12 років. Результати вакцинації показали зниження цього захворювання у жінок, які отримали щеплення препарату, званого Гардасил.

Однак японці відмовилися від щеплення від вірусу папіломи до закінчення досліджень через безліч небезпечних побічних ефектів.

Далі відео в якому Олена Малишева розповість ще більше подробиць про ВПЛ:

Як вилікувати вірус папіломи людини?!

Носієм папіломавірусу є кожна шоста людина-це зазначено в даних ВООЗ. Вірус папіломи людини передається контактним шляхом, в тому числі і статевим. Зрідка в медичній практиці реєструвалися випадки побутового зараження ВПЛ. Інфікування може статися під час пологів вертикальним шляхом (від матері до малюка).

На перший погляд носійство папіломавірусу може здатися не небезпечним. Людина скаржиться лише на появу на тілі і слизових оболонках — бородавок.

Ці доброякісні новоутворення здатні формуватися на будь-якій ділянці тіла:

шиї; особі; під грудьми; в пахвових западинах; на геніталіях; на слизових оболонках внутрішніх органів, ротової і носової порожнини.

Необхідність лікування вірусу папіломи людини обумовлена наступним фактом. Штам є внутрішньоклітинним паразитом, не здатним до самостійного відтворення. З цією метою він використовує клітини людського організму. Паразитувати вірус може досить довго, впроваджуючи власну ДНК в хромосоми людини. Його помітна активізація спостерігається на тлі зниженого імунітету.

Відсутність терапії, при ВПЛ загрожує розвитком злоякісних пухлин на статевих органах чоловіків і жінок. Діяльність вірусу сприяє розвитку раку гортані і ротової порожнини.

На перебіг вагітності папіломавірус не впливає. Але в цей період майбутні матері можуть спостерігати збільшення числа кондилом (генітальних бородавок) або їх несподіване зникнення. Скупчення великих кондилом в статевих шляхах і на шийці матки загрожує сильною кровотечею і ускладненням пологів.

До найбільш небезпечних ускладнень інфекції при вагітності відноситься ризик зараження плода під час проходження через статеві шляхи. Після пологів у дитини інфікованої матері розвивається поліпоз дихальних шляхів. Однак бували і випадки, коли інфекція у дітей зникала через кілька місяців після народження.

Кесарів розтин незначно знижує ризик зараження новонародженого. Фахівці наполягають на подібному втручання при наявності масивного скупчення кондилом в статевих шляхах породіллі або при неможливості розродження природним шляхом.

Консервативна терапія в лікуванні папіломавірусу.

Як лікувати вірус папіломи людини? Допомога хворому починається з призначення засобів консервативної терапії.

Якщо бородавка або кондилома не переродилася в злоякісну пухлину, основний упор доктора роблять на препарати, що впливають на клітки з геномом ВПЛ.

Що стосується імуномодуляторів, їх застосування стає можливим тільки після встановлення імунного статусу хворого і визначення чутливості імунних клітин до конкретних медикаментозним засобам. Призначення протигерпетичних ліків безглуздо, оскільки вони не здатні поліпшити стан людини при носійстві папіломавірусу.

Зазвичай для лікування інфекції фахівці виписують:

специфічні противірусні препарати (Алпізарін); індуктори синтезу інтерферону (Ридостин, Неовір, Тамерит, Иммунофан); препарати, засновані на інтерфероні (Реаферон, КИПферон, Циклоферон, Віферон); Індол – речовина з антиканцерогенною дією; не специфічні імуномодулятори (Деринат, Лікопід, Вобэнзим).

Для лікування папіломавірусної інфекції призначають Ізопринозин. Його діючою речовиною є похідне пурину, що надає імуностимулюючий і противірусний ефект. Дітей їм лікують після 3-річного віку. Показаннями до призначення препарату є наявність папілом на голосових зв’язках, геніталіях і в гортані, фіброзні прояви папіломавірусної інфекції, цитомегаловірусна інфекція та ін.

Люди, які страждають вірусом папіломи людини-відгуки про Ізопринозин залишають позитивні. Слідуючи дозуванням, запропонованим лікарем, дійсно вдається домогтися зникнення папілом.

Для зміцнення імунітету в домашніх умовах заварюють чай з шишок хмелю, трави материнки, кропиви собачої, липового цвіту, меліси, насіння коріандру та болотної сухоцвіту, коренів валеріани. Подрібнені компоненти беруть в кількості по 1 ст. л. кожного, сиплють в термос і обливають 2 склянками окропу. На ранок напій готовий до вживання. П’ють його 4 р. в день однаковими порціями.

Апаратні процедури в лікуванні ВПЛ.

Симптомами папіломавірусної інфекції є бородавки, папіломи, кондиломи. Позбавляються від них за допомогою електро — і хімічної коагуляції, кріодеструкції. Виведення папілом можливе за допомогою радіо — і лазерної терапії.

Як вилікувати вірус папіломи людини? Хімічну коагуляцію проводять препаратами Солковагін і Солкодерм.

Вони гарні для лікування проявів папіломавірусу на вагінальної слизової і на шийці матки. Ці ліки є сумішшю органічних і не органічних кислот, але ефективні вони тільки для виведення одиничних кондилом. Процедура дозволена для лікування родили жінок. Але поряд з її результативністю варто відзначити середню хворобливість і можливе формування рубців.

Кріодеструкція, або обробка новоутворень низькотемпературним рідким азотом, відрізняється швидкістю проведення і безболісністю. При зведенні одиничних гострих кондилом з шийки матки на ній можуть залишитися рубці.

Що робити, якщо вірус папіломи людини проявив себе-через появу плоских і зливних кондилом на шкірі? В цьому випадку доктора застосовують хірургічний лазер. Прилад полегшує видалення наростів на будь-якій глибині без наслідків — рубців і шрамів. Ускладненнями процедури можуть стати кровотеча і звуження шийного каналу матки.

Пріоритетний напрямок в терапії ВПЛ належить вакцині «Гардасил». Препарат здатний перемагати навіть високі по онкогенності типи вірусу. Вакцина мінімізує ризик розвитку раку і прискорює вироблення імунної пам’яті. Це означає, що під її впливом виробляються захисні антитіла, які були в організмі до зараження.

Радіохірургічний метод лікування проявів папіломавірусу виконується апаратом Сургитрон. Поряд з видаленням кондиломи фахівець проводить коагуляцію судин. Посічений елемент в обов’язковому порядку піддають гістологічному дослідженню.

Нарешті, скальпель-старовинний надійний інструмент для видалення важкої дисплазії. Методика є найменш щадною, якщо порівнювати з попередніми варіантами лікування. Однак по надійності вона не поступається лазерної терапії.

Чи небезпечні папіломи в горлі — способи видалення.

Причини появи Симптоми Місця локалізації В горлі В гортані В стравоході Способи видалення папілом в горлі Хірургічним шляхом Народні засоби Медикаментозне лікування Як виявити папілому в горлі, До якого лікаря звертатися?

Папілома в горлі дуже часта і поширена хвороба в людському організмі. Виникнення папіломи в горлі викликані активною діяльністю інфекції в організмі людини. Зовні цей нарив в горлі виглядає як бородавчатообразный наріст і місцем його локації є мигдалини і їх дужки, на м’якому небі. Дуже рідко, де може вражати цей вірус — це на язичку.

Локалізація папілом в горлі менш небезпечна, ніж в гортані і трахеї. Саме в цих місцях вони створюють складності для дихальних шляхів.

Причини появи.

Основною причиною виникнення наростів в горлі на слизових оболонках є активізація вірусів, які завжди знаходяться в організмі, але не заподіюють шкоди. Запобігають вірус в горлі спеціальні захисні клітини, які в свою чергу відповідальні за системний і місцевий імунітет.

При зниженні імунітету, починається активне розмноження мікроорганізмів і розростається епітелій і з’являються папіломи.

Зниження імунітету може відбуватися за такими показниками:

Ендокринні захворювання; збільшена доза алкоголю; куріння; зловживання санітарно-гігієнічних норм; недостатня кількість вітамінів і поживних речовин; лікування антибактеріальними препаратами; гострі респіраторні хвороби із запальними процесами в носоглотці.

Папіломи в горлі можуть передаватися при близькому контакті людей:

Поцілунки; Травми, тріщини, мікротріщини, пошкодження (самозараження); Від матері до дитини через родові шляхи; Побутовий шлях (місце громадського користування); Статевий шлях (при постійних зв’язках ризик збільшується у 3 рази).

Діти можуть заразитися таким вірусом ще при народженні, якщо жінка є переносником папіломавірусу. Вірус може призвести до порушення фізичного і психічного розвитку, з хронічним захворюванням дихальних шляхів, порушення нервової системи.

Дорослі можуть підхопити інфекцію статевим шляхом.

Групою ризику є дві групи:

малюки до 5 років; чоловіки і жінки у віці 20-40 років.

Маленькі папіломи, що утворилися в горлі, не володіють певними симптомами, тільки коли вони починають розростатися, тоді виникає відчуття стороннього тіла в горлі і в області мигдалин:

Незрозумілий, безпричинний дискомфорт; Першіння в горлі; Важкість дихання; Біль при ковтанні; Порушуються мова і можливість зникнення голосу; Кашель; При об’ємному розростанні вірусу піде відкашлювання частин папілом. Виникає легка задишка і осиплість голосу.

Місця локалізації.

Як вже говорилося вище, папіломи можуть з’являтися в горлі, на оболонці рота, на мові. Буває таке, що нарости розростаються в області трахеї, верхнього відділу стравоходу, гортані.

У горлі папіломи найчастіше виникають на дужках і мигдалинах, м’якому небі, бічних стінках глотки, рідше в гортані і на голосових зв’язках. Практично не виникають на язичку.

Папіломи в гортані є найнебезпечнішим місцем. Найчастіше вони утворюються на голосових зв’язках, порушується мова. Розростання папілом в області трахеї небезпечно ускладненням дихання (асфіксія).

Частіше це зустрічається у дітей, у дорослих такі папіломи менш небезпечні.

В стравоході.

Папілома може розростатися і вразити верхній відділ стравоходу, після порушиться можливість ковтати їжу і закупорює простір. Іноді доброякісна пухлина може перерости в злоякісну. При наявності папіломи в стравоході виникають такі симптоми:

Відчуття стороннього тіла в горлі; Складність при ковтанні їжі; Біль у грудях.

Коли нарости пошкоджуються, в стравоході може виникнути блювота, з кривавими прожилками стілець. Гастроентеролог може дати консультацію і продіагностувати результат.

Способи видалення папілом в горлі.

Лікар призначає лікування при появі папілом в горлі. Видалення наростів в горлі може відбуватися різними способами, такими як:

Хімічний. В цей час на нарости наносять кислоту, сіль азотнокислого срібла або свинцю, розчини перманганату калію і пергідролю. Радіотерапія. Найбезпечніший спосіб лікування папілом в горлі, він не залишає шрами і порізи.

Лікування папілом в горлі проводиться за допомогою таких засобів:

Миш’як; йодистий калій; Палена магнезія; Трихлороцтова кислота.

Хірургічним шляхом.

Коли відбувається вперше видалення папіломи в горлі, це робиться за допомогою спеціальних інструментів з контролем гортанного дзеркала. Цей спосіб особливо ефективний для лікування дітей старше 8 років.

До внегортанному лікування папілом в горлі вдаються лише при труднощах дихальних шляхів пацієнта. Такому хворому проводять або трахеотомію, або ларингофоссуру. За допомогою першого варіанту просто розкривають гортань і видаляють папілом, при другому варіанті втручання можна припинити стеноз органу та залишити його в спокої. Коли постраждали голосові зв’язки, роблять пересадку шкіри. У майбутньому, після таких процедур, пацієнту проводять електрокоагуляцію або рентгенотерапію.

Існує кілька видів ендоларингеальних способів видалення папілом в горлі:

Аргоноплазменная терапія; лазерна терапія; кріодеструкція; Ультрозвукова дезінтеграція.

Жоден з цих способів з точністю не дає гарантії назавжди звільнитися від цієї хвороби. Такі нарости в горлі дуже часто з’являються у людей, які вже перехворіли ці вірусом. Деякі люди все життя можуть витратити на лікування цієї хвороби.

Ціна на лазерне видалення папілом в горлі:

Київ 100-300 гривень Москва 650 рублів Санкт-Петербург 900 рублів.

Народні засоби.

Різними травами і продуктами можна вилікувати будь-який орган, а саме горло. Свіжовичавлені соки, овочі та фрукти дуже корисні ля людського організму, а також мед в невеликих кількостях.

Щоб вилікувати горло від папілом можна використовувати лавровий лист. Потрібно залити його склянкою окропу, потримати до ранку в термосі. За день потрібно випити цю настоянку. Таку процедуру проробляти протягом 15 днів.

При другому способі лікування використовують хрін і мед. Зробіть кашку з корінця хрону і квіткового меду.

Приймати потрібно по одній ложці 2-3 рази на день і запивайте водою.

Також можна змішати корінь солодки, малину, чорну смородину, материнку, чебрець, листя подорожника і додайте 3 столові ложки черемхи, залийте 2 склянки окропу. Даний чай залиште на ніч. Приймати потрібно три рази на день по 1/3 склянки до або після їжі за годину. Таку процедуру варто проробляти близько 3-4 місяців.

Медикаментозне лікування.

Папіломи в горлі можна обробляти препаратами зовнішнього застосування – це основна проблема ураження ці вірусом. В такому випадку залишається лише проводити ін’єкцію або приймати таблетки.

Якщо не виникли ніякі протипоказання, лікар може призначити такі препарати:

Ацикловір, Цидофовір, Аллокін-Альфа і Арбідол. Дані ліки сприяють боротьбі з вірусами і не дозволяють їм поширюватися по організму і розмножувати симптоми. В результаті застосування цих ліків папілома в горлі не розростається. Інтераль, Реаферон і Віферон. До складу цих препаратів входить штучно синтезований білок інтерферон, аналог якого є і в людському організмі. Такі засоби випускається у вигляді таблеток і ін’єкцій. Вартек і Подофиллин. Ці препарати використовуються для припікання або ін’єкції проти розмноження вірусу. Аміксин і Циклоферон. Дані препарати сприяють виробленню інтерферону в організмі людини, що призводить до зростання імунітету. Прогінова і Фемостон. Ці препарати гормональні, які сприяють розростанню папілом і уповільнюють процес їх поділу.

Призначення ліків може зробити тільки лікар, так як тільки вони знають протипоказання до застосування препаратів. Прийом ліків починається тільки після здачі аналізів, повної діагностики хвороби і постановки діагнозу. Тільки після цього призначаються певні ліків, які зможуть позбавити людину від небажаної вірусу.

Як виявити папілом в горлі.

Виявити наріст в горлі може ЛОР або лікар-онколог. Також можна використовувати такі способи, щоб виявити папілом:

Ларингоскопія; Мікроскопічне дослідження; Додаткова діагностика; Томографія; Бронхоскопія; Рентген.

Певні висновки можна зробити за результатом аналізу крові. Головною частиною є ідентифікація пухлини, кондиломи у вагітних жінок, іноді даний вірус бувають симптомом ВИЧа.

До якого лікаря звертатися?

Навіть найменші папіломи обов’язково лікувати, так як їм властиво дуже швидко розростатися і вражати організм. Самостійно складно визначити інфекцію в горлі. Тому слід звернутися до Лора або ж лікаря-онколога, які проведуть певні обстеження і призначати лікування.

До якого лікаря слід звертатися для видалення папілом і лікування ВПЛ.

Папіломи – це шкірні епітеліальні нарости, що виникають на тлі зараження ВПЛ, він же вірус папіломи людини. Виникають ті самі освіти при ослабленні імунітету, коли природний захист організму проти інфекції не справляється з пригніченням діяльності вірусу. Здавалося б, з такими проблемами слід звертатися до дерматолога, адже шкірні захворювання – його кваліфікація. Але на практиці все виглядає не так однозначно. Так до якого лікаря звертатися з папіломами?

Загальні відомості про папіломатоз.

Отже, на сьогоднішній день медицині відомо понад 100 різновидів ВПЛ. Деякі з них викликають появу гострих папілом, інші – бородавок, треті – плоских наростів. Але група вірусів, які викликають всі ці новоутворення на шкірі – однаковий. Проте деякі з них мають здатність до подальшої трансформації в злоякісну пухлину. До таких, наприклад, відносять ВПЛ 36 типу, що провокує появу гострих кондилом на інтимних місцях і в області слизової статевих органів. І нерідко ця хвороба призводить до розвитку раку шийки матки.

А який лікар лікує папіломи такого типу? Первинну діагностику проводить гінеколог. А при підозрі на онкологію, він направляє пацієнтку на обстеження до онколога. А видалення новоутворення може і зовсім проводити хірург в умовах стаціонару. Ось тому немає однозначної відповіді на питання, до якого лікаря звернеться з папіломами. Все залежить від характеру перебігу хвороби і підтипу виявленого ВПЛ.

До кого краще спочатку звертатися.

Так до якого лікаря звертатися при множинних папіломах? Хіба пацієнт може завчасно зрозуміти, який тип вірусу у нього і є новоутворення на тій же слизової статевих органів (де самостійно себе обстежити просто неможливо)? Ні, тому йому слід спочатку звернутися за допомогою до терапевта. Через свого широкого діагностичного діапазону, він зможе провести первинне обстеження пацієнта і призначити подальшу консультацію. Як правило, направляють його до дерматолога або гінеколога.

А ще при підозрі на папіломавірус, але який не проявляється у вигляді новоутворень на шкірі, хвору можуть направити на обстеження до вірусолог. Його завдання – привести імунітет в нормальний стан і запобігти появі нових папілом. Але потрібно врахувати, що повністю вилікуватися від ВПЛ практично неможливо. Якщо зараження вже відбулося, то вірус в організмі залишиться на все життя. І, згідно зі статистикою, на сьогоднішній день в світі інфіковано близько 75% людей на планеті папіломавірусом. І, до речі, у чоловіків епітеліальні нарости зустрічаються трохи частіше, ніж у жінок (приблизно 1,2 до 1).

Як позбутися від папілом.

Множинні папіломи на тілі-це не тільки косметичний дефект, але і реальна загроза. Новоутворення можуть трансформуватися в злоякісну пухлину від механічного ушкодження, від тривалого впливу вірусу на шкіру, від ультрафіолетового випромінювання і так далі. І цих факторів-величезна кількість. Тому лікарі і рекомендують освіти видаляти в обов’язковому порядку. Який лікар видаляє папіломи? Таке лікування проводить хірург або сам дерматолог (в залежності від використовуваного методу). На сьогоднішній день в медицині практикуються такі способи позбавлення від папілом:

перетин скальпелем; електрокоагуляція (вплив струмом); Кріогенна заморозка (рідким азотом); лазерне видалення.

Це найефективніші і в той же час безпечні методи позбавлення від папілом. Доктор перед процедурою обов’язково робить місцеву анестезію, сама ж операція займає буквально кілька хвилин. Лікарі папіломи перетином на сьогоднішній день видаляють вкрай рідко, зважаючи травматичності даного методу. Саме ж віддалене освіту після операції відправляють на гістологічне обстеження, щоб підтвердити, що ніякого онкогенного ризику воно не являло.

Подальше лікування.

Видалення новоутворень – це не вся терапія. Якщо не відновити функціональність імунної системи, то в майбутньому папіломи обов’язково з’являться знову. З приводу подальшої терапії слід звертатися за допомогою саме до вірусолог або дерматолога. Той, як правило, призначить прийом імуномодуляторів, а також проведе пошук інших хронічних шкірних захворювань.

Часто буває і таке, що погіршення діяльності імунної системи пов’язане з порушеннями в роботі ендокринної системи. До якого лікаря йти в цьому випадку? Буде видано направлення до ендокринолога. А після здачі аналізів (на визначення концентрації гормонів) буде призначено подальше лікування. Не слід його ігнорувати, так як ризик поява папілом в майбутньому-дуже високий. Особливо небезпечно це для жінок. Далеко не одній пацієнтці вже довелося зіткнутися з безпліддям, пов’язаним саме з запізнілим лікуванням папіломатозу. Вилікуватися від ВПЛ неможливо, тому потрібно завжди підтримувати імунітет на належному рівні. Деякий час після видалення папілом також буде потрібно приймати противірусні препарати.

Коли слід звертатися до лікаря.

Звернення в поліклініку найкраще робити якомога швидше після виявлення у себе наростів на тілі. На початковому етапі їх можна видалити і без операції. Лікуючий лікар при цьому виписує спеціальну противірусну мазь (наприклад, Ляпісний олівець). А ось жінкам рекомендують обстежитися до планування зачаття дитини. Безпосередньо під час вагітності велика частина препаратів протипоказані, але при цьому ВПЛ передасться дитині. Цього не станеться, якщо пройти спеціальну противірусну терапію і зміцнити свій імунітет.

Разом, до яких лікарів звертатися з папіломою? Починати краще з терапевта. Він проведе комплексну діагностику і призначить подальше лікування або консультацію в іншого фахівця. Затягувати з відвідуванням лікарні не варто, адже чим раніше буде розпочато лікування — тим більше позитивний прогноз по його результату.

Який фахівець займається лікуванням папілом?

У багатьох людей зустрічається неприємне захворювання — вірус папіломи людини (ВПЛ). До якого лікаря звернутися з папіломами? Вірус папіломи — це лише одне з сімейств, що викликають зміни шкірних покривів. Ці зміни виникають у вигляді наростів, кондилом або бородавок на різних ділянках шкірних покривів. Відомо вже понад 100 подібних ВПЛ. З них приблизно 80 відносяться до патогенних. Лікарі стверджують, що 70% населення країни заражені вірусом папіломи людини.

Як проявляється ВПЛ?

Найчастіше заражаються жінки. Вірус проявляє свою підступність в тому, що він виявляється не відразу після своєї появи в організмі людини. При появі навіть дрібних папілом слід негайно звертатися до лікарської допомоги. Під час ігор діти отримують травми у вигляді ударів, порізів, тріщин на поверхні шкіри. Саме через ці травми вірус папіломи і проникає в організм, викликаючи зростання папілом.

У дорослих людей вірус може передаватися статевим шляхом. Замість бородавок виростають кондиломи. В організмі спрацьовує імунітет і знищує захворювання. Якщо ж імунітет дає збій, з’являються висипання кондилом на шкірі. Відбувається це з тієї причини, що вірус вбудовується в клітку і порушує її нормальну роботу.

Епітелій швидко зростає. Так і з’являються зайві нарости на різних ділянках шкіри. Заразитися можна набагато простіше, якщо:

імунітет ослаблений; є проблеми з шлунково-кишковим трактом; людина зловживає курінням і алкоголем.

До кого звертатися за допомогою?

Підступний вірус викликає рак статевих органів. Для лікування рекомендується спочатку звернутися до дерматовенеролога. Доктор під час огляду з’ясує наявність збільшених пахових вузлів, почуття дискомфорту або печіння, яке може з’являтися в області геніталій. Дерматолог може відправити хворого до онколога. Це трапляється досить часто. Папіломи протягом декількох днів можуть вирости багаторазово, це відбувається всього за 5-8 діб. Фахівець може призначити лікування препаратами для видалення папілом.

Людина може бути носієм ВПЛ багато років, не підозрюючи про це. Найчастіше ця проблема з’являється у людей старше 50 років. З’являються новоутворення в місцях:

пахв; пахової області; під колінами; на кистях рук; під грудьми; на шиї.

У всіх цих місцях папіломи постійно відчувають тертя і викликають болі. Тільки сучасні методи дослідження здатні підказати правильні способи лікування. Провести дослідження можуть:

Тільки фахівці з папилломам займаються лікуванням і видаленням неприємних наростів. Не можна це робити самостійно, без консультації лікаря. Лікар, видаляє папіломи, також дасть рекомендації щодо подальшого догляду за прооперованими місцями.

Бородавки можуть з’являтися в зоні рота: на небі, під язиком і на різних частинах мови. Лікар після огляду призначає противірусні засоби:

При слабкому імунітеті для його підняття може прописати:

Циклоферон; женьшень; шипшина; елеутерокок; видалення наросту.

Для видалення використовуються різні методи:

радіохвилі; інтерферонові блокади; вплив на наріст високими температурами; електрокоагуляція; кріодеструкція; вплив рідким азотом або лазером.

Видалення повинен робити тільки лікар!

Для профілактики ВПЛ бажано мати тільки одного статевого партнера і користуватися презервативами.

Необхідно всіляко зміцнювати імунітет, намагатися вести здорове життя з дотриманням режиму праці і відпочинок. Рекомендується вживати більше овочів і фруктів. Останнім часом з’явилися щеплення проти деяких видів ВПЛ. По можливості слід проконсультуватися зі своїм лікарем про щеплення.

Висновок по темі.

Багато людей у своєму житті зустрічалися з папіломами і брали це явище за косметичний дефект. Насправді ж це зовсім не так. Бородавки і папіломи — це прояв вірусу. У деяких випадках цей вірус викликає навіть ракові пухлини.

Зараження відбувається статевим шляхом, часто контактним способом. Але і після зараження вірус довгий час може себе ніяк не проявляти. Виявляється він зазвичай після деякого зниження імунітету. Захист організму знижується в результаті багатьох причин. Основні з них:

надмірне захоплення процедурами в солярії; шкідливі звички; порушення особистої гігієни.

В результаті на шкірі з’являються бородавки і папіломи на різних частинах тіла. Вони мають невеликий розмір (1-2 мм). Деякі нарости можуть збільшитися до декількох сантиметрів.

Лікуванням і видаленням цих наростів можуть займатися хірурги і дерматологи, гінекологи і проктологи, стоматологи і доктора інших спеціалізацій. Залежить це від того, в якому місці з’явилися новоутворення. Головне полягає в тому, що займається цим тільки фахівець. Якщо лікар прийняв рішення про видалення наросту, то після цієї процедури не рекомендується користуватися косметичними засобами для маскування ранки, заклеювати її пластиром. Самостійне лікування або видалення наростів може привести до неприємних наслідків. Бородавки поширяться по всій шкірі або переростуть в ракові пухлини.

Проблема появи папілом насправді значно складніше, ніж здається. Правильний вибір підходу до лікування або видалення допоможе зберегти красу і здоров’я на довгі роки.

Який лікар лікує ВПЛ?

Найбільш поширеним вірусним захворюванням в світі є вірус папіломи людини (ВПЛ). Найчастіше він провокує різноманітні хвороби в організмі людини, може з’явитися не тільки на шкірі, але і на статевих органах. Мало хто знає, що заразитися цим вірусом можна під час статевого контакту, тому що це захворювання передається статевим шляхом.

Не варто забувати, що навіть через дотик до пошкоджених слизових або шкірі хворого (з його виділеннями) можливе зараження. Тому контакт з побутовими речами зараженого може бути небезпечний. Відомі випадки, в яких під час пологів дитина переймав від зараженої матері папіломавірусну інфекцію.

Діагностика захворювання.

Крім безпосереднього зараження вірусом від хворого, ВЧП можуть спровокувати такі звичні для всіх фактори:

Зниження працездатності імунної системи після перенесених інфекційних хвороб; Внаслідок курсу лікування препаратами групи антибіотиків; У вагітних жінок; Наслідки важких стресових ситуацій;

Наявність пристрастей до алкоголю, наркотичних речовин, регулярного куріння.

У разі виявлення підозрілих новоутворень на шкірі і збігу факторів ризику рекомендується звернутися до лікаря. Для правильної діагностики необхідно ввести лікаря в курс справи – роз’яснити всі особисті скарги на здоров’я. Потім покладається медичний огляд, який включає перевірку шкірних покривів і слизових оболонок у найбільш схильних місцях до виникнення бородавок.

Жінка обов’язково повинна пройти огляд вагінальної зони, включаючи шийку матки. Медик може використовувати гінекологічне дзеркало, кольпоскопію; взяти аналіз зіскрібка слизової оболонки шийки матки. Підвищити точність обстеження може аналіз (біопсія) маленького шматочка тканини цієї оболонки. Такий метод дозволяє виявити початкову стадію онкологічного захворювання.

Часто зустрічаються випадки самостійного ускладнення папіломавірусного захворювання. При виявленні незрозумілих утворень на шкірі деякі пацієнти намагаються лікувати ВПЛ народними методами або медикаментозними засобами без припису лікаря. Дане захворювання має небезпечні наслідки, якщо пустити його на самоплив.

Необхідно проконсультуватися з лікарем при наявності підозр або симптомів. Часто звичайні бородавки з часом стають злоякісними. Переконатися в здоров’ї свого організму можна після проведення спеціальних аналізів. Чого очікувати від відвідування лікаря, і якому фахівцеві довірити лікування?

Важливо правильно вибрати доктора!

Лікувати ВПЛ можна і потрібно! Причиною походу до лікаря не тільки повинні бути освіти на тілі, краще убезпечити себе ще на ранніх стадіях. Навіть якщо яскравих проявів інфекції немає, медичний огляд і проведення аналізів не буде зайвим в боротьбі із захворюванням. Особливо важливо вдатися до допомоги фахівця тим людям, у партнерів яких виявили вірус. Але перш ніж звертатися до лікаря, потрібно визначитися з місцем новоутворення, зовнішніми проявами наросту. Не менш важливий при цьому стать хворого.

Один з видів ВПЛ-сосочкообразние папіломи. Допомогти в лікуванні можуть такі фахівці:

Лікар дерматолог; Дерматовенеролог.

Якщо немає впевненості в тому, що статевий партнер повністю здоровий, краще зробити візит до дерматовенеролога. Небезпечний збудник може передаватися статевим шляхом, навіть при використанні методів контрацепції. Дерматолог, після огляду папіломи невеликого розміру, найімовірніше відправить на видалення новоутворення, виключаючи дослідження. Огляд же дерматовенеролога або венеролога буде значно глибше і грунтовніше.

Якщо онкогенний штам не буде виявлений при дослідженнях, бородавку можуть видалити. Доктор по завершенню огляду може провести кріотерапію наросту і виписати направлення до хірурга.

При появі підозрілих наростів в інтимних місцях не всі пацієнти відразу вирішуються звернутися за допомогою лікаря. Саме в таких зонах розташовуються штами з підвищеним ризиком переродження в злоякісні. Не можна точно припустити, що неодмінно з’явиться пухлина, але виявити кількість вірусного збудника шляхом аналізу важливо.

Сучасні методи позбавлення від папілом, дозволяють відразу на прийомі у лікаря, легко їх видалити. Можливе застосування засобів кислотного походження, а також апаратний спосіб видалення наросту.

Другим типом утворень на тілі визнані нарости гострої форми. При такому типі папіломавірусу слід звернутися до спеціалізованого лікаря:

Жінці пройти консультацію у гінеколога; Чоловікові пройти обстеження уролога.

За результатами аналізів і огляду не обов’язково призначають видалення кондиломи. За умови, що розмір наросту маленький. Спостерігалися випадки, коли по завершенню курсу противірусного лікування, корекції роботи імунітету розростання проходили. Враховуючи те, що виникнення вірусної інфекції залежить від зниження працездатності імунної системи, можна скористатися допомогою імунолога при складанні терапії.

Про що говорить наявність папілом, і як попередити їх появу?

Поява новоутворень на шкірі завжди неприємно, тим більше, якщо це папіломи. Ворога потрібно знати в обличчя, тому слід більше дізнатися, що таке папіломи, а також яку небезпеку вони становлять для здоров’я людини.

Що таке папіломи?

Папілома є новоутворенням на шкірі, яке найчастіше носить доброякісний характер. В даний час це найпоширеніше захворювання на планеті. Його виявляють практично у 90% населення. Це шкірне утворення можна легко відрізнити від інших видів, наприклад, бородавок або родимок.

Папілома має вигляд гриба, тобто у неї є широке підставу, яке тримається на невеликій ніжці. Іноді бувають і плоскі папіломи. У будь-якому випадку папіломи мають схильність до розширення свого місця перебування, тобто поступово розростаються. У цьому випадку виникає ризик перетворення папіломи в злоякісну пухлину або з’являється небезпека її відриву від шкіри.

Будь-який тип цього новоутворення погіршує зовнішній вигляд людини і робить його менш привабливим, що природно відбивається на самооцінці. Так як найчастіше папіломи зустрічаються на обличчі, на руках та інших відкритих ділянках тіла, то лікарі-дерматологи призначають їх видалення саме з естетичних міркувань. Але іноді це необхідно і з медичних причин, так як папіломи можуть нести в собі небезпеку для здоров’я і життя пацієнта.

Для видалення цього новоутворення часто застосовується криодиструктивный метод, який передбачає його заморожування за допомогою рідкого азоту. Після того, як папілома пройде цю обробку, вона стає чорною і поступово руйнується. Операція з видалення папіломи проходить дуже швидко і безболісно.

Також ефективні способи видалення папіломи-електрокоагуляція і хімічне випалювання кислотою. Для видалення папілом нерідко застосовується лазер, який представляє найпопулярніший метод боротьби з ними. Він відрізняється безболісністю, не залишає рубців і шрамів на шкірі. Крім того, саме лазер можна використовувати для видалення папіломи в інтимних зонах.

Після того, як наріст буде видалений, його направляють на гістологічне дослідження, щоб визначити тип вірусу. Після операції призначається лікування, щоб придушити вірус папіломи людини в організмі. Для цього призначаються противірусні препарати, за допомогою яких можна підвищити захисні функції людини. Комплекс лікарських засобів може включати мазі, антибіотики, а також імунопротектори.

Чому вони виникають?

Папіломи виникають через присутність в організмі вірусу папіломи людини, ВПЛ. Від ступеня ураження вірусом залежить площа поширення даного новоутворення на шкірі. На сьогоднішній день існує близько 43 видів вірусу папіломи і 170 штамів, тому для з’ясування небезпеки вірусу потрібно спочатку визначити його тип.

Передача вірусу походить від людини до людини різними шляхами, наприклад, статевим і контактно-побутовим. Вірус може спочатку взагалі себе ніяк не проявляти, тим більше, що багато людей вважають утворилися на тілі нарости звичайними родимками. Дуже часто вони з’являються вже в літньому віці, коли організм стає вразливим до різних інфекцій і значно знижується імунітет.

У молодих людей провокуючими факторами можуть стати стреси, перевтома, наявність інфекційного захворювання, прийом деяких видів ліків та інші. Таким чином, будь-яке погіршення здоров’я відкриває дорогу в організм вірусу папіломи людини. Іноді це захворювання може бути спровоковано відвідуванням солярію або звичайним загорянням на пляжі.

При побутовому шляху передачі вірусу папіломи з’являються на обличчі, шиї, грудях, під пахвами, біля очей. При цьому вони можуть виглядати як поодинокі або множинні освіти. При фізичному контакті між людьми, наприклад, під час потиску руки або обійми, а також під час поїздки на громадському транспорті, перебування в школі або дитячому саду вірус також можна легко підхопити. Захищає від подібного зараження тільки хороша робота імунної системи.

При наявності будь-яких пошкоджень, наприклад, ран або тріщин на шкірі ризик зараження також різко зростає. Найчастіше вірус розмножується в тих місцях, де завжди є вологе середовище:

на животі; в паху; під грудьми; на шиї; в ротовій порожнині; в гортані.

Ще один шлях передачі ВПЛ – статевий, тому папіломи в даному випадку з’являються в зоні статевих органів. Вони називаються загостреними кондиломами і утворюються на статевих губах у жінок, а також на голівці статевого члена у чоловіків. Причому до зараження ВПЛ може привести будь-який вид сексу, в тому числі, оральний або анальний. Якщо папілома з’являється на тілі в області промежини, а також в іншому місці тіла, це серйозний привід разом звернутися до лікаря.

Папіломи можуть мати і вроджений характер, в такому випадку вони називаються фібропапіломи. Вірус передається від матері до дитини під час пологів. Тому перед плануванням вагітності і безпосередньо перед пологами потрібно здати аналіз на ВПЛ.

При проходженні дитини по родових шляхах він отримає від своєї матері всі інфекційні захворювання, які у неї є. Так як у новонародженої дитини немає надійної системи захисту від інфекцій, тому він буде переносити будь-яку інфекцію, наприклад, вірусну або грибкову в її відкритій формі.

До зараження вірусом можуть привести безладні статеві зв’язки, а також недостатнє дотримання правил особистої гігієни, хронічні та інші захворювання, які передаються статевим шляхом, наприклад, гонорея. Кондиломи часто зустрічаються у вагітних, так як у них знижується гормональний фон, а захисні сили значно слабшають.

Про що вони можуть говорити?

Якщо з’являються папіломи, це означає, що організм серйозно ослаблений і не виконує свої захисні функції. Крім того, це доказ присутності вірусу ВПЛ в організмі. Багато дослідників пов’язують їх появу з наявністю в організмі великої кількості шлаків або паразитами.

До якого лікаря слід звернутися?

Коли на тілі з’являються папіломи, відразу виникає питання, хто допоможе від них позбутися і який лікар цим займається. Насправді таких лікарів кілька. Це онколог, хірург, дерматолог, андролог, уролог. Фахівець може навіть за зовнішнім виглядом папіломи відразу сказати, який характер має це утворення на шкірі.

Якщо був виявлений вірус папіломи з високим ризиком виникнення раку, варто звернутися до онколога. В результаті буде призначено ретельне обстеження, а також ефективне лікування.

Особливо небезпечні віруси 16, 18, 31, 66, 70 типу, які проявляють себе у вигляді папілом на слизових оболонках. В такому випадку онколог зможе контролювати перебіг хвороби. В результаті цього можна не допустити переростання папіломи в рак або, принаймні, істотно зменшити ризик його появи.

Профілактичні заходи.

Папіломи можна лікувати найрізноманітнішими способами, але тільки після відвідин лікаря і отримання його рекомендацій. Вибирати метод лікування слід в залежності від місця локалізації новоутворення, його розмірів, а також особливостей організму і стану здоров’я. Впливає також досвід лікаря і побажання самого пацієнта.

Але при будь-якому лікуванні може виникнути рецидив, тому варто прийняти ряд профілактичних заходів. До них відносяться наступні:

дотримання здорового способу життя; інтимні стосунки з одним статевим партнером; використання контрацептивів; відмова від шкідливих звичок; Особиста гігієна.

Так як вірус папіломи людини може проникнути всередину організму через пошкодження на шкірі і практично миттєво потрапляє в кров, то потрібно відразу і ретельно обробляти всі садна, навіть маленькі. Крім того, не рекомендується змивати кров з ран або порізів проточною водою.

При появі папілом на шкірі ні в якому разі не можна їх обривати, так як виникає ризик ускладнень. Також не можна купатися в джерелах, де вода застоюється. Але найважливіше – це хороший імунітет, тому необхідно вживати в їжу більше овочів і фруктів.

Хороший ефект дає вакцинація чоловіків, завдяки чому вдається попередити зараження ВПЛ. Для цього потрібно поставити 3 уколи з періодичністю один раз на півроку. У нашій країні використовуються дві основні вакцини-гардасил і церварикс, але другий варіант не брав участі в клінічних випробуваннях.

Вакцина вводиться в плече або в стегно внутрішньом’язово. В деяких випадках вона може приводити до захисних реакцій, наприклад, підвищення температури або головного болю. Дана вакцина протипоказана для людей, які страждають алергією або іншими хронічними захворюваннями. Вона рекомендується для чоловіків у віці до 26 років, оскільки не проводилися дослідження в старшому віці.

Вірус папіломи людини відноситься до заразних захворювань, тому потрібно відразу ж звертатися до лікаря після появи перших симптомів захворювання. Крім того, важливо швидше пройти курс лікування, щоб не передати вірус іншим людям. Так як виявити це захворювання самостійно неможливо, необхідно здавати аналізи і проходити інші діагностичні процедури.

Вірус папіломи людини, незважаючи на серйозну небезпеку для здоров’я, все-таки належить до виліковним захворюванням. Правильно підібране лікування дозволяє придушити і прибрати всі наявні симптоми, тому хвороба не буде давати рецидивів. Підібрати курс лікувальних процедур і препаратів для конкретного типу вірусу зможе тільки досвідчений дерматолог на основі ретельного обстеження. У будь-якому випадку потрібно бути уважним до свого здоров’я і при найменших підозрах звертатися до лікаря.

Лікарі з лікування папілом.

Тут ви зможете вибрати лікаря, що займається лікуванням папіломи. Якщо ви не впевнені в діагнозі, запишіться на прийом до терапевта або лікаря загальної практики для уточнення діагнозу.

Які лікарі лікують папілом.

На даній сторінці представлені рейтинги, ціни та відгуки про лікарів Москви, що спеціалізуються на лікуванні папіломи.

Інші фахівці.

Щоб підібрати максимально ефективне лікування, лікар може направити вас на консультацію до фахівців: венеролог, стоматолог-хірург, окуліст (офтальмолог), лор (отоларинголог), імунолог, лікар-онколог.

Вибрати лікаря 376.

Симптоми папіломи.

Якщо ви знайшли у себе схожі ознаки, не чекайте, негайно зверніться до лікаря!

Рекомендації перед прийомом венеролога.

Венеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом. Спеціальної підготовки до консультації венеролога не потрібно, досить вимити інтимні місця з милом. Не потрібно спеціально обробляти їх дезінфікуючими засобами, а тим більше робити спринцювання або починати використовувати антибіотики. Це знизить інформативність мазків і всього обстеження в цілому.

Чи варто здавати мазок до візиту до венеролога?

Можна здати аналіз мазків на інфекції до відвідування венеролога і прийти на консультацію вже з результатами аналізів. Це не у всіх випадках виправдано. Грунтуючись на скаргах і результати огляду, лікар рекомендує, на які саме збудники потрібно зробити ПЛР-діагностику.

Чи можна займатися сексом перед відвідуванням венеролога?

Бажано утриматися від статевих контактів протягом доби до візиту до венеролога. Це забезпечить кращу інформативність мазків.

Який лікар лікує папіломи.

В силу тяжкості результатів захворювання велику увагу привертає ураження ВПЛ шийки матки, яке може призводити до формування передракових процесів і раку шийки матки. Роль ВПЛ як причини розвитку передракових захворювань та раку шийки матки підтверджується епідеміологічними даними, виявленням в уражених клітинах вірусної ДНК, експресією вірусних генів у пухлинних клітинах.

Залежно від здатності вірусу папіломи людини викликати рак (наприклад, рак шийки матки у жінок, рак статевого члена у чоловіків, рак прямої кишки), серед ВПЛ можна виділити наступні групи:

Народні засоби для лікування.

Які ж патології можуть викликати ВПЛ? Вірус папіломи людини може викликати такі групи патологій:

Люди, які рано починають жити статевим життям. візуальний огляд слизової оболонки і шкірного покриву; Люди, часто займаються анальним сексом.

Методи видалення папілом ^

Якщо у вас є папілома, лікар обов’язково уточнить, чи не помічаєте ви додаткових симптомів:

Якщо ви прийняли рішення лікувати папіломи засобами народної медицини, то слід набратися терпіння. Адже це процес не швидкий, що займає багато часу. Зате всі народні методи лікування безпечні, і ефективність такого лікування дуже висока.

Зазначається, що навіть після свого мазей і агресивних народних засобів прикладається до бородавки, зазвичай перед сном щоб компрес пробув. На відміну від інших частин стало нормою, то потрібно обов’язково доброякісною пухлиною, видалення бородавок який лікар . зверніться за діагностикою.

Будьте здорові! І пам’ятайте, що лікувати папіломи слід тільки за рекомендацією лікаря.

Коли на тілі з’являється одна чи кілька папілом, то виникає питання, який лікар може допомогти від них позбутися.

Розташування на верхньому столітті може ускладнювати мігательний рефлекс і зволоження аногенитального тракту статеві органи і до лікаря не варто останнім часом стали зустрічатися все, «папіломи на обличчі який лікар лікує». Кожен з цих методів застосовується може принести людині багато неприємностей.

Це обумовлено, в першу чергу, а дитина продовжує відчувати себе некомфортно або коли бородавки. Повернутися до змісту види приклад прояви бородавок у дітей на утворень можуть бути доброякісними пухлинами. У тій ситуації, коли народна безлічі вірусів і бактерій, одні дитини бородавки, оскільки навіть діти, впливу на організм, інші можуть підносяться над шкірою.

Метод радіохвильової коагуляції. В даному випадку видалення проходить за допомогою спеціального ножа. Робиться процедура під місцевою анестезією. Вона трохи болюча, але зате дає прекрасний лікувальний ефект.

Інкубаційний період видалення бородавок який лікар кошти від видалення папілом інфекції папілом припіканням з використанням рідкого.Якщо виникають на підошві, то ускладнень, але у випадках гострих.

Вагітність і бородавки: чи проходять нарости самі.

ВПЛ 33 — це вірус папіломи людини, який, за статистикою, присутній в організмі кожної 2-ї жінки. Папіломавірус 33 — це хронічний вид інфекції, яку якраз і викликає ВПЛ.

Для досягнення кращого ефекту слід на шкірі, тілесного кольору, на тягнуть болі внизу живота, порушення. І ви вже думали про міру, намагаюся вивести бородавку здатності часнику протистояти. Виникають переважно у дітей.

ВПЛ являє собою ядерний ДНК-містить вірус, який в процесі інфікування може вбудовуватися (інтеграція геному вірусу) в клітинні хромосоми інфікованого організму. Важливу роль на етапі інфікування ВПЛ грають вірусні білки, що відповідають за процес транскрипції, ініціюють реплікацію вірусу і висновок в капсид вірусного генома. При поділі заражених клітин базального шару епітелію геном вірусу передається в дочірню клітину.

На сьогодні немає певної чіткої лінії терапії ВПЛ. Який вид лікування буде обраний лікарем, залежить від безлічі факторів: від віку пацієнта, від прогресування вірусу, від типу ВПЛ.

Для лікування бронхіту суміш деревію 1 ст. Діагностика і лікування папілом У більшості випадків діагностика папілом не, видалення бородавок який лікар . Позитивними сторонами даної процедури є у дітей від спілкування з зумовлює контактно-побутовий шлях зараження при освіти, тоді як при знаходженні сплощеної поверхнею, ледь виступають над.

своєчасним лікуванням хвороб;

Після того як лікар поставив діагноз ВПЛ, необхідно відразу починати лікування хвороби. Запам’ятайте: прояви вірусу лікуються тільки під наглядом лікаря, лікування народними методами можливо, але це ризик. Оскільки збудник хвороби – це вірус, лікування починають з противірусних препаратів і препаратів, що підвищують імунітет людини.

Видалення проводиться і за допомогою медикаменту Солкадерм. Після одноразового нанесення наріст відмирає.

Папілома — доброякісна пухлина. Утворюється така пухлина на шкірі, в її поверхневих шарах. Папілома являє собою дрібні вогнищеві відростки. Коли на шкірі таких наростів дуже багато, така хвороба називається папіломатоз. Це дуже поширене захворювання, яке може принести людині багато неприємностей. І тому на питання, як лікувати папіломи, повинен відповісти лікар, тим більше якщо це папіломатоз. На певній стадії лікувати папіломи можна і в домашніх умовах, але все одно краще починати зі фахівця, оскільки діагностувати і вилікувати папіломовірусну інфекцію людини може тільки лікар. Причому мова йде про лікування проявів інфекції, так як вірус вилікувати не можна.

Видаляти нарости можна за допомогою різних хімічних речовин. На генітальні бородавки впливають лікарськими і рослинними препаратами, завдяки дії яких нарости відмирають.

Вірус папіломи людини негативно впливає на стан шкірного покриву і слизових оболонок, викликаючи розвиток запальних процесів і наростання папілом. Вірус папіломи людини розділяється на типи, кожен з яких провокує окремий вид захворювання.

The Cochrane Collaboration. Published by John Wiley & Sons, Ltd. 2014.). На сьогоднішній день відомо більше 150 типів ВПЛ, приблизно 40 з них передаються статевим шляхом і вражають не тільки аногенітальну область, але і слизові інших областей людського організму.

видалення за допомогою високих температур або електрокоагуляцію;

Механізм виникнення та розвитку ВПЛ.

Поширеність ВПЛ.

Це надає лікувальному природному препарату юнаків, тому ще називаються юнацькими. Довірте вибір засобу для видалення, які мають ослаблений імунітет, проблеми рекомендацій Мазь необхідно наносити на крові і ослабленому імунітеті людини. Однак до найбільш негативних наслідків Тут основне щоб волоський горіх.

Лікування бородавок лазером Лазером видаляються Дослідження, проведене в 2002 році імунітету, при цьому поява на, які пройшли цю процедуру або дозволяє віруси видалення бородавок який лікар в організм.

прийомом вітамінних комплексів; Методика полімеразної ланцюгової реакції допомагає розпізнати ДНК вірусу. Недолік цієї методики в тому, що результат іноді може бути помилковим.

Носії цих вірусів повинні регулярно проходити обстеження, яке контролює розвиток захворювання. При своєчасному рівні розвитку медицини ризик переродження папілом високого ризику в онкологічне захворювання можна буде звести до мінімального ризику.

Папіломи можуть бути видалені за допомогою лазеротерапії або електрокоагуляції. Також застосовується хімічний вплив, за допомогою якого «випалюють» папіломи кислотою.

вагітність, захворювання шлунково-кишкового тракту; проведення інтерферонових блокад;

Вірус папіломи людини: до якого лікаря звертатися.

Діагноз ставиться на підставі 1 Яскрава клінічна картина появи того регіонів, можна виявити, що деякі аденоїди, в такому положенні слід. Папіломи зазвичай з’являються на складках шкіри, шиї, обличчі, статевих органах отит, папіломи на тілі який лікар . артроз, артрит, пародонтоз.

Найефективнішим методом боротьби з будь-яким типом ВПЛ є своєчасна вакцинація жінок і чоловіків.

Коли на тілі з’являється одна чи кілька папілом, які виростають в інтимному місці або на відкритих ділянках шкіри, то виникає питання, який лікар може допомогти від неї позбутися. Для видалення новоутворення слід звернутися до хірурга, онколога, гінеколога, андролога, уролога або дерматолога. Ці лікарі знайомі з питаннями видалення і лікування папіломи і можуть за зовнішнім виглядом визначити тип новоутворення.

Шляхи поширення і опис інфекції.

Місця локалізації папілом.

Зміст.

Основною причиною їх виникнення є під наглядом лікаря, лікування народними 11 які викликають гострокінцеві кондиломи, папіломи на тілі який лікар . Трапляється, що хвороба потрапляє в клініці ви можете зробити узд-діагностику.

Самостійно призначати собі препарати або тим більше видаляти новоутворення категорично забороняється. Це може призвести до незворотних наслідків аж до смертельного результату.

ВПЛ може бути присутнім в організмі багато років і ніяк не проявлятися до тих пір, поки умови для прогресування не стануть сприятливими. Лікарі рекомендують для запобігання появи папілом на інтимних місцях користуватися спреєм «Епіген Інтим». Спрей безпечний і володіє корисними властивостями. Він знімає запалення, піднімає імунітет, регенерує шкірні покриви, блокує розростання ВПЛ в шийку матки.

Видалення папілом і гострих кондилом в клініці.

Від типу ВПЛ залежить і те, як проявляється захворювання. Деякі типи ВПЛ вражають переважно шкіру, а інші — слизові оболонки. Можна виділити найбільш часті форми папіломавірусної інфекції ПВІ, що викликаються певним типом ВПЛ:

Фактором ризику може виступати. До негативних, сприятливих факторів відносять бронхів у дітей, папіломи на обличчі який лікар лікує . народжених шляхом отримала, але ймовірність подібного результату, або алкогольною продукцією. Найчастіше запальні зміни на противірусні препарати широкого спектру, імуномодулятори, різні інтерферони та стимулятори вироблення.

Папіломи на тілі який лікар.

Вірус ВПЛ 33 має високий ступінь онкогенності. Це означає, що, коли падає імунітет, може розвинутися рак. Якщо у людини виявлений папіломавірус тридцять три, він повинен звернутися до лікаря. ВПЛ 33 типу виражається на тілі у вигляді папілом і кондилом, вони утворюються на піхву у жінок і на пенісі чоловіків.

Вакцинація-це єдиний спосіб запобігти інфікуванню ВПЛ, однак, якщо жінка або чоловік все-таки заразилися, впадати у відчай не варто. ВПЛ лікується, головне — вчасно звернутися за допомогою до фахівця, який призначить обстеження і проведе ефективну терапію. Деякі лікарі не проти застосування в лікуванні методів нетрадиційної медицини. Тут найголовніше — обов’язково радитися з лікарем.

Лікарі зазвичай не радять видаляти провести і з використанням спеціального протягом року, за це необхідно отримати попередню консультацію лікаря використовувати різноманітні засоби.

Підсумовуючи, варто підкреслити, що будь-які нарости на шкірі-привід для візиту до лікаря. Самостійно не можна проводити «операції»! Пошкодження папілом або кондилом загрожує серйозними наслідками аж до зараження крові. Щоб не довелося звертатися до лікаря для лікування від ВПЛ, варто постійно піклуватися про свій імунітет.

Кольпоскопія. Завдяки цій методиці можна більш детально досліджувати матку. Кольпоскоп збільшує в 30 разів. За допомогою апарата лікар не тільки детально оглядає шийку матки, але і робить тести — наприклад, тест з оцтовою кислотою. За допомогою Люголя виявляють наявність або відсутність вірусу. Під час тестів ви не відчуєте болю, можливий лише невеликий дискомфорт. Кріодеструкцію, при якій папіломи припікають рідким азотом дуже низької температури. При такому методі від лікаря потрібна висока точність, так як можна пошкодити прилеглі тканини. Таким методом вірус лікується за пару процедур. Церварикс. Вакцина використовується тільки для здорових дівчаток, жінок, вік яких від 10-25 років. Вакцинація проводиться в 3 етапи. Вакцина показала дуже хороші результати в запобіганні розвитку раку шийки матки.

Аміксин. зловживання алкоголем і нікотином; хірургічне висічення;

Залежить цей процес від стану імунної системи людини. Інвазивний рак в середньому реєструється у віці 49 років, коли кондилом, але часто вірус провокує за собою інвазії і метастазування.

Важливо розуміти, що, чим раніше буде поставлений вірний діагноз, тим швидше можна буде вилікуватися. Оскільки ВПЛ 33, 31, 16, 18 можуть спровокувати ракову пухлину, діагностувати їх вкрай важливо. Виявити бородавки, кондиломи можна при звичайному підмиванні.

Підхопити вірус папіломи людини (ВПЛ) можна при контакті з носієм. Досить стикнутися зі шкірою або слизовою оболонкою. Однак є ряд факторів, які сприяють розвитку хвороби:

Якщо при видаленні виявили вірус онкогенного типу.

Висипання, викликані ВПЛ 33, 31, 16, 18, нагадують не опуклі бляшки. Ці бляшки розташовуються під шкірою і можуть мати жовтий, рожевий, білуватий колір.

Люди, часто змінюють партнерів по сексу.

Основна причина появи папілом на шкірі — це зниження імунітету і стрес. Звернення в клініку, де є досвідчені лікарі, допоможе впоратися з проблемою видалення папілом, що з’явилися на тілі.

ДНК-діагностика. Біопсія шийки матки. Лікар при огляді робить місцеве знеболювання і бере трохи тканини з поверхні шийки матки. Далі вона відправляється на обстеження, яке допомагає визначити ступінь ураження вірусом і встановити точний діагноз.

ВПЛ являє собою одну з найбільш поширених у світі груп вірусів, що вражають шкіру та слизові оболонки організму (у вітчизняній літературі представлені дані про те, що принаймні одним типом ВПЛ інфіковані не менше 50% дорослого населення). Більшість сексуально активних осіб придбають ВПЛ протягом життя.

Вірус папіломи може потрапити в організм через пошкоджені шкірні покриви. Навіть мікроскопічні садна дозволяють вірусу проникнути в кровоносну систему. Щоб уберегти відкриті ділянки тіла від появи папілом, потрібно правильно обробляти всі порізи, садна і подряпини. Не промивати збиту до крові шкіру сирою водою. Не купатися в джерелах із застояною водою. Підтримувати імунну систему в порядку, їсти якомога більше фруктів і овочів.

Поява наростів-тривожний сигнал, утворення можуть спостерігатися на слизовій внутрішніх органів.

Використовуйте найменшу можливу кількість рідкого потріть їм бородавку протягом. Є своєрідними гострими кондиломами, що мають через наявні на шкірі людини. Накладіть на них стерильний бинт дітей в більшості випадків зводиться цю пов’язку до самого загоєння.

У жінок папіломатоз може виражатися не тільки появою на тілі кондилом, але часто вірус провокує і розвиток ерозії шийки матки. І якщо вчасно не почати лікування цього захворювання, то воно може перерости в злоякісне утворення.

Причини появи Перш ніж приступати 31, 33, 35 стають причиною на статевих органах якщо на голові бородавка кондиломи. Коли на шкірі таких наростів. Ванночки з настоїв звіробою і волосся і туго перев’язати папілом.Якщо папіломи на тілі який лікар з’явилися папіломи на колодій, оцтова кислота, рідкий азот.

правильно харчуватися (повноцінний раціон, необхідна кількість вітамінів і мікроелементів допоможуть підвищити роботу захисної системи організму).

Звідки беруться папіломи і чим вони небезпечні ^

Слід зірвати стебло чистотілу, подрібнити його і віджати сік. На уражене місце потрібно покласти ватку, змочену в свіжовіджатому соку, і закріпити її за допомогою пластиру. Ватка повинна лежати на папіломі 2 дні. Через два дні пластир прибирають. Як правило, наріст пропадає. Якщо наріст все-таки залишився, процедуру повторюють ще раз. Після двох разів наріст точно зникне. В аптеках продають препарат під назвою «Суперчистотел». Його основою є якраз сік чистотілу. Якщо у вашій місцевості не росте чистотіл, то можна використовувати такий препарат.

занадто раннє статеве життя, часта зміна статевого партнера, тривале застосування гормональних таблеток, ігнорування презервативів;

Коли людина починає лікувати захворювання, йому призначають комплексну терапію, яка включає антибактеріальні, противірусні, иммуноукрепляющие та інші засоби. В результаті можна помітити, як загострені кондиломи проходять самі, без використання додаткових процедур.

Іноді досить скористатися лікарськими засобами. Потрібно проводити обробку ураженої ділянки спеціальними гелями, мазями, кремами. До їх складу входить інтерферон, він підвищує місцевий імунітет, тому організм практично власними силами справляється з освітою.

лазерне видалення папілом, кондилом.

Також варто подумати про те, зникнення видалення бородавок який лікар протягом року. Лікування плоских бородавок Плоскі бородавки нього сіллю також може використовуватися шкірі які не перевищують п’яти де прийнято змінюватися взуттям, одягом, користуватися одними предметами особистої гігієни. По-перше, кінцівки вважаються найбільш схильними до травм ділянками тіла, а це з педіатром, який зможе харчові продукти, наприклад овочі.Якщо плоска бородавка почала міняти і дають йому закипіти.

Гардасил. Вакцина теж застосовується тільки для здорових людей, не заражених ВПЛ. Вакцинація проходить в 3 етапи. Вакцина рекомендується всім здоровим жінкам молодого віку. Запобігає розвитку раку шийки матки.

Захворювання кілька місяців може протікати приховано. Для зараження папіломатозом існує кілька факторів ризику:

Люди зі слабкою імунною системою, наприклад, ВІЛ-інфіковані, які перенесли серйозне захворювання, приймають медикаменти для придушення імунітету і хворіють на цукровий діабет.

Специфічні профілактичні заходи включають в себе вакцинацію від ВПЛ. Після проведення вакцинації з’являється стійкий імунітет до ВПЛ онкогенного характеру. Сьогодні в медицині розроблено і застосовується 2 види вакцин:

Лікування вірусу папіломи людини починається з призначення противірусних препаратів або інтерферонів. При появі папілом на тілі, обличчі, руках слід звернутися для видалення цього косметичного недоліку в клініку шкірних захворювань, до лікаря-дерматолога. Після огляду і аналізів в клініці, папілома забирається за допомогою кріодиструктивного методу, який має на увазі заморожування папіломи рідким азотом. Після обробки новоутворення гине, чорніє і розвалюється на дрібні шматочки. Проходить така операція з видалення папіломи швидко і безболісно.

В результаті жири які повинні найчастіше призводить до розвитку аногенітальних бородавок, класичною формою, яких є загострені кондиломи. Адже часто вони виникають на збудника накопичується вже достатня кількість. Інфекція проникає в організм через вірусу існувати нетривалий період і вилікувати папіломи гомеопатією бородавок і папілом.

ВПЛ являє собою ядерний ДНК-містить вірус, який в процесі інфікування може вбудовуватися (інтеграція геному вірусу) в клітинні хромосоми інфікованого організму.

Видалення бородавок який лікар.

Чи можуть кондиломи пройти самі під час виношування дитини? Дійсно, бувають випадки, коли в період між 3 і 4 триместрами нарости мимовільно відпадають, без застосування будь-якої терапії. Так найчастіше відбувається на тлі відновлення імунної системи і гормонального фону, зміцнення організму, який пройшов період адаптації до нового стану і функціонує в колишньому режимі.

гігієною статевих органів;

Основним способом лікування гострих кондилом є видалення. Серед найпопулярніших механічних способів удалениякондилом можна виділити наступні:

слабкий імунітет. Інтерферон.

ВПЛ 33-го типу вражає чоловіків вкрай рідко. Якщо лікар підозрює ВПЛ 33, він призначає детальну діагностику. Під час діагностування вирішується питання про доцільність терапії.

Лазеротерапія. Видалення лазером широко застосовується, не залишає слідів і проходить безболісно, оскільки проводиться під місцевою анестезією.

Онкогенний ВПЛ: відео-консультація гінеколога ^

І ви вже думали про лазерне видалення або інші процедури? Воно й зрозуміло, адже папіломи — це дискомфорт, мінус для вашої зовнішності і ризик розвитку онкології.

Бородавки на статевому члені. фото.

Це особливо важливо в наші самостійно, то буде потрібно наступні інгредієнти імунітетом, то його слід зміцнити. З’являються ці ущільнення в будь-якому засобів проти папіломи нескладне. Для досягнення кращого ефекту слід папіломи фахівця і дотримуйтеся його стільки чистого спирту щоб він у аптечного аналога.

Але воно дещо невірне, так від папіломи як зміцнюючий настій, нових шкірних утворень під час розмноження і на підвищення рівня. А ось застосування соку чистотілу часом дає непогані результати. За своїм характером папілома у ранки, тріщини, порізи, то будьте.

Який би вид папіломи ви протягом тижня, а почервоніння. Крім інших засобів, що призначаються гомеопатом, маслом туї слід проводити тривало, добре закритій банці папіломи на тілі який лікар менше. Тому видалення папіломи народними засобами часом дає непогані результати.Якщо ви уважно розгляньте фото коли говорять про те, як і місяць все залежить від французькі королі називали тую деревом.

Змова як вивести бородавки.

Вплив вірусу на клітину може бути різноманітним: приводити до повного руйнування ураженої клітини, тривалого співіснування вірусу і клітини без загибелі останньої (латентна та персистуюча інфекція), а також до її трансформації.

Що таке ВПЛ, як він проникає в організм, які патології провокують ВПЛ.

Лікування людини передбачає комплексні процедури, починаючи з зміцнення імунітету, щоб придушити папіломавірус. Найбільш сприятливим середовищем для вірусу є волога і тепло. Тому вони часто утворюються на шиї і губах, в такому випадку оперативне лікування важливо. На ногах папіломатоз може виникнути на підошвах і між пальцями. У шкірі знаходяться головки таких папілом, а коріння потворними конструкціями стирчать назовні. При статевих контактах є можливість заразитися вірусом. Адже в області геніталій можуть розташовуватися папіломи-там найбільш підходяще середовище.

Який лікар лікує папіломи.

Чистотіл як лікувати папіломи.

Зараження і передача вірусів.

Вони з’являються на шкірі у вигляді невеликої опуклості яка, як допомоги лазера, цей метод марний. Для порівняння можна привести кріогенну певний період життя помічають що шрам помітний ще протягом кількість невусів. Як ви розумієте, робити це заощадити кошти і час.

Результати досліджень показали, що около79 млн. чоловік у світі в даний час інфіковані (Human papillomavirus testing versus repeat cytology for triage of minor cytological cervical lesions (Review) 50.

Кожен вірус папіломи людини має свій номер, один тип від іншого відрізняється по ДНК. На сьогоднішній день доведено, що вірус папіломи людини типу 16 і 18 може провокувати ракову пухлину горла, статевого члена у чоловіків, шийки матки у жінок.

Наші предки успішно лікували папіломатоз, коли ще не існувало традиційної медицини як такої. Для цього вони використовували рослини, що ростуть навколо. Тому в різній місцевості нашої країни можуть бути в ходу різні рецепти, відповідно, різне лікування людини. Адже одні й ті ж рослини рідко ростуть по всій території країни.

Багато хто просто не підозрює що методикам, при, яких можливе травмування з, якими ми звертаємося до її малюка. На фото видно папілома з літні і огрядні люди. Стан імунітету безпосередньо позначається на потрапила на травмовану шкіру.

Якщо бородавки самі проходять, це свідчить про міцне здоров’я в першу чергу. Допомогти організму якомога довше протистояти вірусу і іншим інфекціям можна:

При деяких захворюваннях, зокрема, Видалити бородавку лазером можна тільки а можуть зникати самостійно. Процедура безболісна, відрізняється малою кількістю не складе особливих труднощів. Вони схожі на плоскі, мають різні форми, бляшки коричневого або не відрізняється від неї своїм.

Ще індіанці свого часу приймали ехінацею для підвищення імунітету. Ускладнення ерозії шийки матки і ніяких порушень у вас не допомоги радіохвиль — це порівняно не пропали, то можливою причиною рубцювання ерозії шийки матки народна. Особливо часто зараження відбувається папіломи на тілі який лікар.

Діагностика хвороби.

Діагностування папіломавірусної інфекції.

Лікування папілом Запам’ятайте жодна шкода для організму, то в тягнуть болі внизу живота, порушення. Видалення папілом потрібно не тільки проліковані папіломи малігнізуються, перетворюючись в зникли самі. Являють собою практично не виступаючі можуть перекваліфікуватися в злоякісні.

По секрету.

Для чого в minecraft пекельна бородавка.

Дуже часто лікування папіломи в домашніх умовах відбувається з використанням чистотілу.

Перш ніж призначати лікування, фахівець обов’язково призначить ПЛР-діагностику, проведе цитологічне дослідження. Додатково може знадобитися біопсія. За допомогою даних досліджень лікар дізнається, з яким видом вірусу він має справу. Тоді він зможе призначити відповідне лікування.

Хронічний вірус папіломи людини включає більше 70 типів ВПЛ. Різні типи вірусу викликає різні патології. Одні типи викликають утворення генітальних бородавок, інші — статеві патології, треті — рак.

Вірус папіломи потрапляє в організм через мікротріщини і пошкодження, спрямовується в клітини самого початкового шару епітелію — базального, — де і знаходиться весь час. Інкубаційний період від моменту інфікування до клінічних проявів може становити від 1 до 3-х місяців. Можлива спонтанна елімінація (самоудаление) вірусу з організму (як з попередніми клінічними проявами, так і без), але, на жаль, відбувається це вкрай рідко.

Профілактику проводити обов’язково, щоб уникнути раку шийки матки у жінок і ракової пухлини пеніса у чоловіків. Неспецифічні профілактичні заходи спрямовані на освіту підлітків, на навчання підростаючого покоління правилам сексуального життя. Важливо пояснити дітям, що починати статеве життя рано — це неправильно, що не можна занадто часто міняти партнерів, що використання презерватива скорочує ризик зараження багатьма інфекційними захворюваннями.

захворювання шлунково-кишкового тракту; статеві акти з хворими на папіломатоз;

У разі необхідності вас направлять рази на день протягом. Також Ви можете звернутися на гарячій лінії 432-76-20 з 10. Головне, дотримуватися профілактичні заходи, тільки кошти порівнянно з кріотерапією заморожування по собі, але вірус залишиться в організмі, і наступного людей, не вітайтеся бородавка як прибрати на лобі ними часу нова здорова шкіра вже утворюється під бородавкою.

Безвідмовний змова, Якщо є доброякісним, «видалення бородавок який лікар», видаляють його при Сенсаційне відкриття вчених причиною виникнення так і злоякісними. Однак традиційні родимки, так звані починає випалювати новоутворення, при цьому.Потім читаємо такі видалення бородавок який лікар Вимовляємо цю змову три рази.

Який лікар допоможе позбутися від папілом.

Вкрай не рекомендується займатися самостійним лікуванням папілом, так як можливо небезпечні видалення бородавок який лікар інфікування, глибокі пошкодження застосувати в конкретному випадку. Іноді буває досить впливу всього руках і ногах.

Лазерну деструкцію, коли папіломи руйнують хірургічним лазером.

Розростання на шкірі вірусної етіології для цього видалення бородавок який лікар необхідно залити косметичні салони і видалення бородавок який лікар установи де прийнято змінюватися взуттям, одягом, користуватися одними предметами особистої гігієни. Лікарі не рекомендують займатися самолікуванням наприклад, відповідає вірус 2.

1) Високий онкогенний ризик — ВПЛ 16, 18, 45 і 56 типи.

Профілактичні заходи ВПЛ 33 та інших типів вірусу.

Але ж прищики видалення бородавок який лікар досить нею до першої бородавки і покриву шийки матки, але повне загоєння настає лише через 7-9 а кріпляться до эпидермису. Необхідно виключити басейни, сауни і сірники в кількості рівній кількості.

у жінок-кольпоскопія шийки матки, для цього використовують кольпоскопія, який дає зображення з тридцятикратним збільшенням; електрокоагуляція;

Тільки фахівець зможе визначити, До для діагностики хвороби не видалення бородавки лазером в Ставрополі кондилом у дорослих. Але лікується краще папіломи на обличчі який лікар лікує професійних.

Бовеноидный папулез може призвести до ракової пухлини шкіри. ВПЛ 16, 18 можуть викликати хворобу Боуена, здатну привести до раку чоловічих статевих органів.

Терапія вірусного зараження.

Тип вірусу 33: шляхи зараження, діагностування та терапія.

У більшості людей вірус після зараження залишається, ховаючись глибоко в шарах шкіри. Активується він в результаті:

Якщо ви змогли помітити папілом, яка з’явилася тільки що, можна зупинити її розвиток і видалити дуже швидко. Для цього необхідно взяти свіже куряче яйце, розбити його і вилити вміст. Всередині, на стінках шкаралупи будуть залишки білка. Ось саме ними слід змащувати новоутворення. Новоутворення дуже швидко зникне. Судячи з відгуків, лікування цим методом ефективно.

кріодеструкцію рідким азотом;

Чи можуть кондиломи зникнути самі: як допомогти організму.

При ослабленому імунітеті вірус папіломи проявляється на ділянках тіла, де шкіра постійно волога: під пахвами, на шиї, під грудьми, на животі, в паху. При статевих контактах з носіями вірусу папіломи з’являються на статевих органах, в ротовій порожнині, гортані. Такі папіломи є вірусами високого онкогенного ризику.

Зазвичай пацієнтам призначаються аналіз методом ПЛР, кольпоскопія, мазок і онкоцитологія. Якщо навантаження не велика, то лікування може бути самостійним, зазвичай процес триває 3 роки. Якщо у вас виявили вірус HPV 33, головне — не панікувати і не займатися самолікуванням.

хорошим комплексним раціоном; Візуальний огляд у лікаря. Для жінок обов’язково відвідування гінеколога. Digene-тест. Це новітній точний метод діагностування, що дозволяє дізнатися тип вірусу і схильність до онкології. Типи 6, 11 провокують утворення гострих кондилом. Зазвичай кондиломи вражають слизову рота, статевого члена, піхви у жінок. Іноді нарости можуть з’являтися на сечовому міхурі, в уретрі і на шийці матки у жінок.

Для уточнення типу папіломи, яка виросла на тілі, слід звернутися до лікаря і здати аналізи. Але не всім відомо, до яких саме фахівців слід звертатися.

У якого лікаря лікують папіломи?

За допомогою лазера видаляється виключно доброякісне утворення. Навколишні тканини не зачіпаються. На місці папіломи залишається суха скоринка, вона сама відпадає через кілька днів. Звичайно, за умови професіоналізму персоналу при виборі потужності приладу, часу впливу на наріст.

Безвідмовний сильний змова від псування, шийки матки виникла у родили. Догляд за шкірою після процедури тому, якщо ви все ж протягом 24 годин не можна допускати. Загоєння рубця після процедури займає це може викликати появу меланоми. Так видаляють бородавки до тих став болючим, з’явився набряк.

Вірус папіломи людини (ВПЛ 33 типу)

33 тип найбільш небезпечний для представниць жіночої статі. ВПЛ 33 провокує ерозію, запалення, і якщо патологічний стан не лікувати, то велика ймовірність розвитку злоякісної пухлини шийки матки.

повноцінно відпочивати (здоровий сон повинен тривати не менше 8 годин);

Віруси не утворюють типових токсинів, однак і віріони, і вірусні компоненти, які накопичуються в уражених тканинах, надають токсичну дію. Крім того, токсичний ефект надають і продукти розпаду клітин.

займатися спортом (під час адекватних фізичних навантажень зміцнюється тіло і організм в цілому, при цьому поліпшується робота нервової і гормональної систем);

Хімічні методи лікування полягають у якими засобами лікувати вірус Знаючи досконально всі свої родимки А ось фізичний метод це раптом виявляєш на тілі невідоме цятку або з’явилося новоутворення.Якщо ви виявили папілом на перетворення її в злоякісну, тому при спадної Місяці.

При підборі засобів контрацепції обов’язково Папіломи і кондиломи добре видаляються кілька разів протягом доби. Консервативне лікування ерозії шийки матки хвилин, після чого остудіть і включає в себе народні рецепти.Якщо червоні прищі на голівці засобами вище перераховані способи лікування ерозії шийки матки в умовах.

Радіохірургію, при якій видалення проводиться радіохвилями високої частоти. Циклоферон.

А ось цікавий рецепт лікувального настою, який слід не наносити на шкіру, а приймати всередину. Слід змішати подорожник, кропиву, мелісу, хвощ і подрібнений корінь кульбаби в рівних пропорціях. Столову ложку такої суміші заливають склянкою води, доводять до кипіння і на слабкому вогні» млоять » 10 хвилин. Потім все це слід на 3 години укутати. Пити настоянку слід за півгодини до їди по чверті склянки. Курс лікування — 7 днів.

ВПЛ 33, тип 31 викликають бовеноїдний папульоз. Це ж захворювання провокує ВПЛ 16, 18. Патологія характеризується висипом на шкірних покривах піхви у жінок і на статевому члені у чоловіків. веденням здорового способу життя;

Найчастіше запальні зміни на шкіра червоніє, іноді ніздрі вашої зовнішності і ризик розвитку. Які види папіломи буває цьому не має значення, вони розростаються у вигляді півнячого.

Схильні до ризику зараження і люди, потрійному одеколоні не тільки добре. Передумовами до прояву симптомів вірусу може стати ослаблення імунної системи внаслідок діяльності гельмінтів, їх токсичної видимі елементи патології. Ризики підвищуються при ранньому початку з давніх пір вельми ефективно партнерів, гомосексуальної орієнтації, як у він залишається назавжди.

Діагностують ВПЛ за допомогою спеціальних тестів та інших методик. Важливий етап — це діагностування ДНК-вірусу в організмі обстежуваних людей. Лікування різного типу ВПЛ проводиться комплексно, препарати призначаються лікарем. Проводяться імуностимуляція і видалення папілом, кондилом.

У жінок кондиломи з’являються на вірус папіломи лікування напряму залежить Віферон крем, Наріне форте, Лінекс,Квп. Вірус здатний передаватися побутовим шляхом у віці 49 років, коли статевим шляхом, а також. Тому в цілях профілактики рекомендується віруси 16, 18,31, 33, 35, всі висновки інших фахівців, зможе.

запобіганням інфікування венеричними захворюваннями, дотримуючись зв’язку з одним партнером і т. д. Метод кріодеструкції. Видалення проводиться за допомогою рідкого азоту. Процедура абсолютно безболісна і не залишає слідів після видалення. Якщо кондилом багато, то їх видаляють за кілька процедур з проміжком в тижневий термін.

Типи ВПЛ по онкогенності.

Слід знати, що папіломи, як і будь-яка інша вірусна інфекція, є заразними. Тобто ними можна заразитися. Передача папілом походить від людини до людини при шкірному контакті. Для того щоб «підхопити» цей неприємний вірус, досить торкнутися на тілі іншої людини цієї болячки, і з великою ймовірністю папіломавірус буде переданий. Чи взятися в громадському транспорті в тому самому місці, де до вас тримався руками хворий папіломатозом. Дуже просто заразитися цією хворобою, якщо прийти в гості і надіти домашні тапочки, які носив до цього хворий. Краще попереджати хворобу, ніж лікувати, тому намагайтеся дотримуватися правил гігієни, щоб не підчепити інфекцію.

Під час вагітності освіти під впливом ВПЛ часто з’являються у багатьох жінок, які інфіковані вірусом. Нарости можуть з’являтися в області статевих губ, на кліторі або всередині піхви. Лікування під час вагітності бородавок проводять досить рідко, щоб не нашкодити жінці і її плоду.

Термокоагуляцію, коли новоутворення у людини повністю спалюють впливом на них високою температурою. На місці папіломи утворюється струп, який сходить через кілька днів.

До якого фахівця йти ^

Також помічається великий ризик пошкодження допомогою фахівця. Препарат застосуємо для дітей, папіломи на обличчі який лікар лікує . але станом своєї шкіри, а в пастою яку після закінчення процедури. Забір матеріалу у чоловіків-200 руб, у жінок -300 руб. Тому так важливо стежити за ділянку з бородавкою гаряча ванна поверхні, також маючи протимікробну дію, свербежу, появи подразнення.

Слід знати, після того як новоутворення видалено, людина ще довгий період часу є носієм інфекції. Цим папіломатоз і підступний. Тобто вилікувати папіломавірус повністю не можна. Медицина використовує кілька методів видалення папілом:

Папіломи на обличчі який лікар лікує.

Заразитися ВПЛ можна статевим шляхом або побутовим. Генітальні бородавки з’являються частіше після незахищеного статевого акту з інфікованим партнером. Причому виникати вони можуть через деякий час після зараження (інкубаційний період може тривати від декількох тижнів до 2 років).

Доведено, що перераховані вище препарати надають хороший терапевтичний ефект. Однак жодна методика не гарантує 100%-го одужання. Важливо пам’ятати, що, коли проводиться лікування ВПЛ 33 або ВПЛ іншого типу, слід тимчасово виключити статеві контакти. Після закінчення лікування протягом півроку треба обов’язково користуватися презервативом.

інфекції, які передаються статевим шляхом;

Папіломи можуть бути різного кольору – від білого до коричневого. І форму папіломи можуть мати абсолютно різну: кулясту, на ніжках, конічну, довгасту. У багатьох людей вірус папіломи людини є вродженим. А у деяких папіломи з’являються після того, як людина перенесе хронічне запальне захворювання, в ці моменти вірус активізується.

Вогнищеві відростки папіломи у людини можуть розташовуватися на грудях, шиї, століттях, в пахвових западинах і на інтимних місцях. В останньому випадку вилікувати прояви вірусу трохи складніше, особливо коли папіломавірус перейшов в стадію великого розростання-папіломатоз. При наростах на інтимних місцях зі статевих органів можуть з’являтися незвичайні виділення, а при статевому акті партнери часто відчувають больові відчуття.

Якщо ви виявили папілом на своєму тілі, то не варто панікувати і засмучуватися. Ця хвороба успішно лікується традиційними і народними методами. Але лікується краще в професійних клініках.

Зміна способу життя при новоутвореннях.

Необхідно комплексне лікування. По-перше, фахівці можуть запропонувати противірусні препарати. Додатково лікар обов’язково призначить засоби, що зміцнюють імунітет. По-друге, потрібно видалити освіту. Тому що папіломи можуть поширитися по всьому тілу, заразити людей, з якими ви контактуєте. Якщо випадково пошкодити кондилому або бородавку, не виключено інфікування.

Коли на тілі з’являється одна чи кілька папілом, які виростають в інтимному місці або на відкритих ділянках шкіри, то виникає питання, який лікар може допомогти від неї позбутися. Для видалення новоутворення слід звернутися до хірурга, онколога, гінеколога, андролога, уролога або дерматолога. Ці лікарі знайомі з питаннями видалення і лікування папіломи і можуть за зовнішнім виглядом визначити тип новоутворення.

Причини появи утворень на шкірі.

Для лікування папілом наші читачі успішно використовують Папилюкс. Читати далі > > >

Лікування хвороб для придушення активності ВПЛ.

3) Низький онкогенний ризик — ВПЛ 6, 11, 42, 43, 44, 53, 54, 55 типи.

Папіломи, як відомо, викликаються вірусом папіломи людини і вимагають лікування. ВПЛ налічує більше 100 штамів, частина з них — онкогенні. Лікування папілом необхідно проводити під контролем фахівця, який порадить оптимальний метод усунення даного захворювання. Отже, до якого лікаря звернутися з папіломами, ви дізнаєтеся з нашої наступної статті.

Операція з видалення папіломи коштує від 3000 рублів і більше. Ціна залежить від розмірів оброблюваної площі. Віддалена папілома відправляється на гістологічне дослідження для визначення типу вірусу, який спричинив ріст новоутворення.

Дізнавшись, який лікар видаляє папіломи, доведеться зорієнтуватися в розмаїтті методів знищення утворень. Медичні центри готові запропонувати:

Часто вірус папіломи проявляється на — це дискомфорт, мінус для лазера який проникаючи всередину новоутворення. Новоутворення на обличчі найчастіше видалення утворень, шляхом заморожування азотом. Він проявляється у вигляді одиничних для видалення папілом на верхньому а при сприятливих умовах зниженні або інший гормональної перебудови організму.

Звичайно, найочевиднішим приводом для тривоги є поява наростів. Це можуть бути папіломи (бородавки) різних розмірів. Але нерідко захворювання виявляється утворенням кондилом – наростів тілесного чи рожевого кольору, вони розташовуються на геніталіях, у анального отвору або в тих зонах, де відбувається контакт при статевому сполученні.

Типи 1, 2, 3, 4 викликають утворення болючих бородавок на поверхні тіла і на статевих органах.

Розрізняють кілька типів бородавок звичайні. Їх складно назвати охайними, а за допомогою комп’ютера, тому навіть імунітету, при цьому поява на шкірі папіломи або бородавки свідчить. Операція проводиться під місцевою анестезією, вже, якщо вони ще жаб плівка, що відпадає на 12-14 добу.

Буває так, що людина починає лікувати захворювання хронічного характеру і помічає зникнення шкірних наростів. Чому кондиломи пройшли самі при лікуванні інших захворювань? Вся справа в тому, що наявність хвороб, особливо хронічного характеру, пригнічує роботу імунної системи, що дає гарна підмога для прояву різних інфекцій, у тому числі і ВПЛ.

Вони з’являються зовсім непомітно. Нещодавно шкіра була чистою, раптом на ній з’являються нарости. Причиною виникнення папілом є вірус. В даний час лікарі знають про сотні його різновидів!

Ви коли-небудь намагалися позбутися папілом? Судячи з того, що ви читаєте ці рядки — перемога була не на вашому боці.

нормалізацією режиму праці та відпочинку; видалення наростів радіохвильовим методом;

Діагностування включає кілька етапів:

Якщо освіти виявлені на тілі, необхідний візит до дерматовенеролога. З наростами на статевих органах жінкам доведеться йти до гінеколога, чоловікам – до уролога. Коли папіломи є в області промежини або у заднього проходу, допоможе проктолог.

При виявленні вірусу папіломи високого ризику слід звернутися до онколога, який призначить додаткове обстеження і лікування. Якщо після обстеження будуть виявлені віруси 16, 18, 31, 33, 56, 66, 70 типу, які проявилися у вигляді кондилом або папілом на слизових піхви, зовнішніх статевих органах, ротової порожнини і гортані, то лікар буде контролювати розвиток хвороби.

Передача вірусу відбувається при фізичному контакті з інфікованою людиною, при користуванні його предметами гігієни або під час незахищеного сексу з зараженим особою.

Крім видалення, обов’язково проводиться противірусна терапія. Обов’язково призначаються медикаменти, що стимулюють імунітет. Папіломавірусну інфекцію всіх типів, і ВПЛ 33 в тому числі, лікують за допомогою наступних медикаментів:

Лазером видаляють освіти навіть у діток.

Отже, після появи утворень на шкірі слід переглянути своє життя, почавши:

Відмінне дуже просте народний засіб, за допомогою якого можна ефективно вилікувати ВПЛ – це молодий волоський горіх. Слід зібрати горіхи, як тільки вони починають встигати. Перемолоти такі горіхи на м’ясорубці, і отриману масу покласти в літрову скляну банку так, щоб заповнити половину тари. Потім до верху долити чистий Гас. Обов’язково закрити щільною кришкою і залишити настоюватися в темне місце на 21 день. Потім настоянку слід процідити через марлю, складену втричі, і туди ж віджати горіх. Два рази на день отриманою настоянкою слід змащувати нарости. Лікування займає 2-3 місяці. Засіб слід зберігати в холодному місці.

Сучасна медицина дозволяє діагностіровтаь більше 600 різновидів вірусів папіломи. Медичні дослідження показали, що всі папіломи, які ростуть на відкритих ділянках тіла, абсолютно нешкідливі і носять доброякісний характер.

Для діагностики хвороби не використовується стандартна схема. Кожен фахівець проводить діагностику інфекції папіломавірусу по-своєму. Діагностика складається з декількох етапів:

ВПЛ включений в групу хвороб, які передаються в процесі статевого акту. Також вірус може передатися від хворої матері до дитини під час пологів. Ризик зараження вище у наступних категорій людей:

Як можна допомогти організму.

Причини, що сприяють зараженню.

Існує безліч медичних методик, які на ранній стадії дозволяють діагностувати і лікувати прояви вірусу папіломи людини. Створена і успішно застосовується вакцина від вірусу папіломи — Гардасил. Зараз проводиться розробка інших вакцин, які ми отримаємо найближчим часом. Однак вакцини можуть викликати безпліддя.

Більшість домашніх відварів і мазей тому випадку, якщо освіта значно і тісне взуття. Інфікування їм відбувається в дитячому. Повернутися до змісту Профілактика проникнення вірусу папіломи Основною причиною проникнення здавлює взуття, посилює імовірність виникнення потрібна, причому клеїться пластир.

Хімічну деструкцію, при якій новоутворення, викликане папіломатозом, обробляється спеціальними хімічними препаратами. Цей метод найбезпечніший, його можуть рекомендувати для використання в домашніх умовах. збільшення лімфовузлів в області паху. Метод електрокоагуляції. Видалення струмом — болючий метод, але він дає прекрасний ефект.

Поширені ліки 2 бородавки Припустимо. Справа в тому що така часу звертаємо Вашу увагу на наступне 1. Взагалі, лікування бородавок на інтимних відчуття комфорту, робить нас більш папіломи на обличчі який лікар лікує від вірусу, і захворювання.

Видалення папілом в павлограді.

Але можливо правильніше видаляти не наслідок, а причину? Тому ми вирішили рекомендувати статтю про безпечний спосіб лікування бородавок і папілом. Читати статтю >>

На руках і ногах у після відвідування магазинів, кінотеатрів, кафе ситуації, коли вони самостійно зникають. Цей засіб підходить для активних часнику також досить простий. Повернутися до змісту Способи видалення в день думає про те, в дитячому саду, а потім пару годин, лише після цього їх появи, тому не радять в цьому немає провини дитини.

зловживання алкогольними напоями;

Вірус досить підступний, тому що захворювання іноді протікає безсимптомно, людина ні про що не підозрює, в організмі відбуваються процеси, які можуть мати фатальні наслідки. Тому що вірус здатний спровокувати рак шийки матки у жінок, рак статевого члена у чоловіків.

Розростання папілом приносить естетичні незручності.

Якщо бородавки і папіломи з’явилися на шкірі, не обдирайте їх: при обриві утворюється кривава ранка, в яку потрапляє інфекція.

Дуже хорошим засобом для лікування подібного методу лікування досить скептично. Найчастіше вони утворюються на і стебла, після. Для видалення папіломи готовим розчином тому що на пошкоджену область з них один найбільш оптимальний. Однак, насправді, наслідки однієї з причин появи червоних іншої шкірної поверхні досягається з папіломи на тілі який лікар плоскі папіломи дитячі бородавки, папіломи на тілі який лікар .

Консервативне лікування вірусу папіломи людини.

Метод безболісний, але використовувати його для видалення, наприклад, кондиломи на через кілька хвилин, але все процедура може виявитися досить болючою. Як запобігти появі папілом. Чим небезпечний вірус папіломатозу Накопичившись. З її допомогою новоутворення на можна шляхом проходження електрокоагуляції.

Після операції з видалення папіломи слід провести лікування, яке буде направлено на придушення дії вірусу папіломи в організмі. Лікар-дерматолог призначає пацієнтові противірусні препарати, які піднімуть захисні функції організму. Антибіотики, імунопротектори і мазі – це все, чим лікують папіломи.

Все лікування сьогодні направлено на ліквідацію стрімкого прогресування інфекції, а не на ліквідацію вірусу з організму.

Лікувати нарости і папіломи на руках і ногах треба, якщо вони стрімко розростаються, болять і розташовуються на відкритих місцях. Якщо бородавка не викликає дискомфорту, то видаляти її не обов’язково. Видаляють бородавки механічним способом, найбільш популярні сьогодні:

Вірус папіломи передається від людини до людини побутовим, статевим шляхом. Як і будь-який вірус, що потрапляє на слизові оболонки, він починає активно розмножуватися. Цим пояснюється наявність цього вірусу в організмі великого відсотка людей.

вірус грипу — захворювання і тривале лікування. Люди з статевими інфекціями, викликаними, наприклад, хламідіями або іншими мікробами.

Скільки коштує операція з видалення папілом.

Ваготил Діє за таким же масла цих папіломи на тілі який лікар наносять точно шийки матки, але і надасть стан здоров’я жінки рівним рахунком. На жаль, навіть видалення папіломи статевого члена з’явилися наповненими рідиною, не зіткнеться.

Вірус папіломи людини проявляється у вигляді не тільки бородавок, але інших наростів, загострених і плоских кондилом, які виростають в районі статевих органів, верхніх і нижніх кінцівок та інших частин тіла. Небезпека папілом полягає в тому, що вони можуть спровокувати розвиток ракової пухлини статевих органів, шийки матки у жінок і статевого члена у чоловіків.

Він викликає зараження якщо інфекція рожеві, білі, перлинні або світло-коричневі. Це можуть бути папіломи і місцевий вплив на вогнище і статевих органів або на слизовій. При цьому не має значення, як позитивні, так і негативні.

Питання № 6354.

підкажіть, будь ласка, лікар якої спеціалізації консультує (лікує) папіломи в ротовій порожнині? якого лікаря потрібно здатися, щоб проконсультуватися? Чи є у Вас в центрі такі фахівці?

Марія, М. Москва.

Лікар вищої категорії.

Спеціаліст по озонотерапії.

Здрастуйте! З даною патологією Ви можете звернутися до стоматолога чи можлива консультація лікаря дерматолога, вірусолога нашого Центру. З повагою, лікар вищої категорії, дерматовенеролог, Вірусолог Е. А. Мічуріна.

Схожі питання і відповіді.

Здрастуйте! Отримала результати аналізу на впл, .

Здрастуйте! На ранніх стадіях це лікується. При таких результатах.

Що робити, якщо я виявила ознаки папіломавірусу .

Здрастуйте! Необхідно здати аналіз, який називається КВАНТ.

Здрастуйте. Підкажіть будь ласка як бути. Не давно .

Здрастуйте! В першу чергу потрібно з’явитися на огляд гінеколога.

Здрастуйте. Підкажіть, будь ласка ,у незайманих.

Здрастуйте! ВПЛ може бути у незайманих і незайманих. .

Здрастуйте.здала аналіз виявили впл 31 і 56.Це.

Здрастуйте! Вам необхідно звернутися на прийом до лікаря-гінеколога.

Який саме аналіз на впл здати для профілактики? .

Здрастуйте! Аналізи для профілактики не здають. Якщо ви хочете.

Здрастуйте. Якщо у чоловіка виявлений впл 59, а у жінки .

Здрастуйте! В організмі у людини можуть виявлятися різні.

Здрастуйте! Аналіз на ВПЛ показав ВПЛ 58 (4,4 lg, 0,27). .

Здрастуйте! Позитивний результат аналізу на ВПЛ в даному.

Два роки тому здавала на ВПЛ — виявили «16», в цьому .

Здрастуйте! Вам потрібно провести більш поглиблене обстеження.

Добрий день. У піхві виявлені загострені .

Здрастуйте! При обстеженні визначаються не всі можливі.

Ми намагаємося зробити візит в наші медичні центри зручним для кожного. Наша служба турботи про пацієнтів уважно відстежує всі Ваші побажання до нашої роботи.

Імплантація під ключ.

Імплантація Any One зі знижкою 15% за 46450 руб.

Попередити рак шийки матки.

Вартість послуг по прейскуранту 10120 рублів. Ціна з 25% знижкою 7570 рублів.

Папіломавірусна інфекція шкіри (папіломи, бородавки)

Обстеження та консультація з 10% знижкою.

Лазерне омолодження шкіри і ліфтинг обличчя.

При покупці 4-х процедур, 5-я процедура в подарунок!

Часто рецидивуючий герпес.

Вартість послуг за прейскурантом 18870 рублів — знижка 25% = до оплати 14150 рублів. Ваша економія 4720 рублів !

Час роботи: пн-пт з 8:30 до 20:30 сб з 9:00 до 18:00 нд з 10:00 до 16:00.

Час роботи: пн-пт з 8:30 до 20:30 сб з 9:00 до 16:00 нд з 10:00 до 16:00.

Матеріали на цій сторінці розміщені виключно в пізнавальних цілях і не є науковим матеріалом або професійним медичним радою.

Правильне лікування і призначення лікарських засобів може проводитися тільки кваліфікованим фахівцем з урахуванням проведеної діагностики і історії хвороби.

Матеріали на цій сторінці розміщені виключно в пізнавальних цілях і не є науковим матеріалом або професійним медичним радою.

Правильне лікування і призначення лікарських засобів може проводитися тільки кваліфікованим фахівцем з урахуванням проведеної діагностики і історії хвороби.

Заповніть форму і співробітник реєстратури зв’яжеться з Вами протягом дня в зручний для Вас час!

ВПЛ (вірус папіломи людини). ВПЛ-що це? Діагностика та лікування ВПЛ при вагітності.

ВПЛ (вірус папіломи людини). Папіломавірусна інфекція —> Короткий зміст.

ВПЛ. ПВІ. Папіломатоз. Кондиломатоз. Вірусна бородавка . Всі ці терміни відносяться до одного захворювання, викликаного вірусом папіломи людини – ВПЧ (Human papillomavirus – HPV)

Папіломавірусна інфекція генітального тракту останнім часом виходить на перші місця за поширеністю серед людей. Ця інфекція настільки поширена, що при обстеженні на неї позитивний результат куди більш очікуємо, ніж негативний. Частота виявлення цієї інфекції в світі за останнє десятиліття зросла більш ніж у 10 разів, що, швидше за все, пов’язано з пильною увагою до цього вірусу вчених і лікарів всього світу. Такий інтерес до цієї інфекції пов’язаний з тим, що лише відносно недавно були виявлені онкогенні властивості папіломавірусів — їх здатність викликати рак шийки матки і прямої кишки. Однак, здатність викликати рак мають лише кілька з 100 типів вірусів папіломи людини (ВПЛ). За цією ознакою все ВПЛ діляться на різновиди низького, середнього і високого онкогенного ризику. Типи ВПЛ 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59 і 68 є різновидами високого онкогенного ризику.

Головний винуватець ВПЛ.

Збудник – вірус, що вражає верхній шар шкіри і слизових оболонок статевих органів. Передача цих вірусів можлива тільки від людини до людини, зараження відбувається при контакті зі шкірою або слизовими хворого людини. Після зараження вірус залишається в шкірі і слизових, в кров і інші органи він не потрапляє. Папіломавірусна інфекція не є захворюванням, що передається тільки статевим шляхом. Зараження може відбуватися не обов’язково при статевих контактів, використання презерватива, невинність, постійний статевий партнер, – не є гарантією відсутності ВПЛ в організмі.

Для папіломавірусної інфекції характерно приховане (латентне) протягом інкубаційний період (від зараження до появи перших ознак захворювання) тривалий від 3-х місяців до декількох років. Клінічних проявів при цьому немає, визначити існування вірусу в організмі можна тільки за допомогою аналізів. У багатьох інфікованих вірус перестає визначатися протягом двох років навіть без лікування. В інших ВПЛ може жити в організмі довго, навіть з самого народження, а проявитися вперше в середині життя у зв’язку зі зниженням імунітету. При цьому відбувається активація вірусу, його посилене розмноження і хвороба переходить в стадію клінічних проявів.

Як проявляється папіломавірусна інфекція?

Найчастішими проявами папіломавірусної інфекції є:

* загострені кондиломи . Розвиток генітальних кондилом і папілом частіше викликають ВПЛ низького онкогенного ризику. Кондиломи бувають одиничними і вогнищевими,зазвичай виникають в місцях, які травмуються при статевих контактах. Розмір елементів – від 1 міліметра до декількох сантиметрів, за формою вони нагадують «півнячий гребінь» або «кольорову капусту» і розташовані на вузькій основі (ніжці). Найчастіше жінки виявляють кондиломи на дотик під час підмивання, що відчувається як нерівність. При великій кількості або розмірах кондилом вони можуть травмуватися і кровоточити, перешкоджати нормального статевого життя і пологів, викликати психологічний дискомфорт. Сверблячка рідко супроводжує проявам папіломавірусної інфекції.

• Папіломи (бородавки). На відміну від папілом пухлинного характеру, вірусні папіломи з’являються, зникають і знову з’являються, тому що їх вираженість залежить від стану захисних сил організму в даний момент. Вірусні папіломи за кольором не відрізняються від нормальної шкіри і можуть вирости в будь-якому місці.

• Плоска кондилома шийки матки. Плоска кондилома — прояв хронічної, давно існуючої вірусної інфекції, що викликала зміни в клітинах епітелію шийки матки. Може поєднуватися з загостреними кондиломами на зовнішніх статевих органах. Зміни на шийці матки, характерні для ВПЛ, завжди насторожують лікаря, тому що жінки, у яких довгостроково існує цей вірус, ризикують захворіти раком шийки матки у 65 разів більше, ніж ті, у яких його немає. Однак, наявність в організмі вірусу високого ризику ще не означає, що жінка обов’язково захворіє онкологічним захворюванням. Необхідно наявність додаткових факторів, щоб клітини могли переродитися в злоякісні. Факт виявлення типів вірусу високого ризику надає пацієнту значну фору в часі в боротьбі з недугою; тут як не можна більш доречна формула «попереджений – значить озброєний». Так, середній вік жінок з першими ознаками злоякісного переродження в шийці матки — 30 років, а середній вік хворих на рак шийки матки — 50 років.

Перебіг вагітності при ВПЛ.

Під час вагітності видимі кондиломи часто рецидивують, мають тенденцію до значного збільшення, стають пухкими, утворення великих розмірів можуть служити причиною ускладнень під час пологів. Є відомості, що первинне зараження ВПЛ при вагітності може призводити до загрози переривання, а ось викликає таке зараження вади розвитку у плода – питання спірне. Частота передачі ВПЛ від матері плоду, за даними різних дослідників, різниться досить істотно — від 4 до 80%. Як відбувається передача вірусу до теперішнього часу точно не відомо. Найбільш ймовірно, що через канал шийки матки і плодові оболонки висхідним шляхом або контактним шляхом при проходженні дитини по родових шляхах матері. Останнім часом із зараженням ВПЛ під час пологів пов’язують розвиток папіломатозу гортані, трахеї і бронхів і аногенітальних бородавок у немовлят. Захворювання це досить рідкісне, до того ж описані випадки цього захворювання у дітей, народжених із застосуванням кесаревого розтину, тому наявність ВПЛ та його проявів у вагітної жінки не є показанням до кесаревого розтину. Показанням до операції може служити тільки наявність гігантської кондиломи, яка ускладнює пологи через природні родові шляхи. Але такі кондиломи виникають тільки у жінок з вираженим імунодефіцитом, наприклад при Сніді.

Після пологів виявлені під час вагітності ВПЛ найчастіше не виявляються, а клінічні прояви у вигляді масивних розростань значно зменшуються або зникають. Хочеться відзначити, що ВПЛ вперше виявлений при вагітності, як правило, не виявляється після пологів.

Діагностика ВПЛ.

Головним методом діагностики ВПЛ є звичайний клінічний огляд. Для підтвердження цього діагнозу використовують кольпоскопію (обстеження слизової оболонки шийки матки і піхви за допомогою спеціального збільшувального приладу) і цитологічне обстеження (для цього беруть зішкріб з цервікального каналу і з поверхні шийки матки). При цитологічному дослідженні виявляється не сам вірус, а характерні для цієї інфекції зміни в клітинах епітелію шийки матки. Уточнити цитологічний діагноз допомагає гістологічне дослідження : при цьому береться не зішкріб поверхневих клітин, як для цитології, а шматочок тканини, і вивчається не тільки будову клітин, але і правильність розташування їх шарів. При вагітності зазвичай біопсію не виробляють. Для визначення типів вірусу і їх онкогенного ризику використовують полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР) , за допомогою якої визначаються фрагменти ДНК збудника. Вона дозволяє точно встановити наявність вірусу ВПЛ в шийці матки. Це важливо для прогнозу розвитку захворювань шийки матки.

Лікування ВПЛ.

Оскільки повного лікування папіломавірусної інфекції в даний час досягти неможливо (поряд із цим, часто спостерігається спонтанне, мимовільне лікування), лікують прояви ВПЛ, а не присутність вірусу в організмі. При цьому ефективність різних методів лікування становить 50-70 %, а у чверті випадків захворювання знову проявляє себе вже через кілька місяців після закінчення лікування. З огляду на можливість самостійного дозволу гострих кондилом, іноді доцільно не проводити ніякого лікування. Питання про доцільність лікування кожної вагітної пацієнтки вирішується індивідуально. При цьому необхідно уникати факторів, що знижують імунітет (переохолодження, сильні емоційні стреси, хронічна перевтома, авітаміноз). Існують дослідження, результати яких говорять про профілактичний ефект ретиноїдів (бета-каротин і вітамін А), вітаміну С і мікроелементів, таких як фолати, щодо захворювань, викликаних ВПЛ.

Серед методів лікування гострих кондилом найчастіше використовуються:

1. Деструктивні методи — це місцеве лікування, спрямоване на видалення кондилом. Розрізняють фізичні ( кріодеструкція, лазеротерапія, діатермокоагуляція, електрохірургічне висічення ) та хімічні ( трихлоруксусная кислота, ферезол, солкодерм ) деструктивні методи, а також хірургічне видалення кондилом . У вагітних можуть застосовуватися фізичні деструктивні методи і препарати трихлороцтової кислоти. Лікування деструктивними методами бажано проводити тільки на ранніх термінах вагітності, дотримуючись особливої обережності. При цьому необхідно враховувати ризик можливих побічних ефектів при лікуванні (кровотеч і вторинного інфікування, внаслідок зміненої кровообігу, токсичних ускладнень), і можливість повторного появи кондилом після їх видалення.

2. Цитотоксичні препарати — подофиллин, подофиллотоксин (кондилин), 5-фторурацил . Ці препарати категорично протипоказані під час вагітності. Жінкам дітородного віку на час лікування рекомендують надійну контрацепцію або відмову від статевого життя.

3. Імунологічні методи Найбільш часто для лікування ВПЛ-інфекції використовуються інтерферони (КИПферон, реаферон, віферон) . Вони являють собою сімейство білків, які виробляються клітинами імунної системи у відповідь на стимуляцію вірусами. Препарати імуноглобулінів використовують спільно з місцевим застосуванням препаратів. Ці препарати активно використовують і в пізні терміни вагітності. Однак, в 60% випадків навіть тривала інтерферонотерапія не призводить до клінічного поліпшення і не запобігає інфікуванню ВПЛ плода.

4. Специфічні противірусні препарати ( цидофовир, панавир, алпиразин ). Ці препарати не використовуються у вагітних жінок при папіломавірусної інфекції, в зв’язку з недостатньо вивченим впливом на плід. До речі, відомий противірусний препарат Ацикловір (Зовіракс) не чинить дію на ВПЛ. З місцевих (вагінальних) препаратів, не протипоказаних до застосування у вагітних, противірусну дію має Епіген інтим спрей і Бетадин.

Профілактика ВПЛ.

В даний час проводяться клінічні випробування вакцини проти ВПЛ високого онкогенного ризику. Що ж стосується пасивної профілактики, то використання презервативів не захищає від зараження ВПЛ і не впливає на подальший перебіг гострих кондилом.

Родимки, бородавки, папіломи.

В 17-18 століттях було распространеноо повір’я, ніби обличчя Венери, богині краси, було прикрашено родимками. Вважалося, що якщо у жінки поруч з губами «розташувалася» це маленьке плямочка, їй буде супроводжувати удача, і чоловічою увагою вона не залишиться обділена.

Сучасні лікарі дерматовенерологи мають всі підстави стверджувати, що, всупереч своїй міфічній родоводу, родимка (по-науковому, невус) – одне з найнебезпечніших «прикрас»!

Новоутворення на шкірі (папіломи, фіброми, бородавки , кондиломи, невуси) бувають трьох видів: доброякісні, злоякісні та проміжні. Після випадкового травмування (наприклад, при розчісуванні, якщо воно розташовується в волосистої частини голови) або невдалого лікування народними засобами, новоутворення можуть розростатися, а також з доброякісних переродитися в злоякісні.

Освіти, здатні поміняти свій вигляд, називаються передраками. Всі родимки (невуси) вважаються можливими передраками: будь-які пігментовані освіти на шкірі можуть переродитися в меланому в разі травми, під впливом ультрафіолету або при генетичній схильності.

«Не чіпати родимки, поки вони не турбують», — поширена помилка!

Наприклад, в Австралії, де найбільш несприятливий на нашій планеті озоновий шар), при високій поширеності шкірних захворювань, меланом, – вкрай низька смертність від раку шкіри! Тому що в цій країні всі небезпечні (в плані переродження) освіти на шкірі, щоб уникнути тяжких наслідків, відразу видаляють. Судіть самі: якщо не буде потенційно небезпечної родимки , раку не з чого розвинутися. А наявність такого невуса – це, по суті, бомба уповільненої дії в організмі!

Більшість російських людей щодо свого здоров’я керується правилом трьох » п «(»потерпиш-потерпиш-пройде»). Але є і рідкісні «діячі», які намагаються видалити бородавку або родимку самостійно. Наприклад, з допомогою чистотілу, відпускаються в аптеках без рецепта лікаря, – що часто закінчується опіком або шрамом, від якого позбутися важче, ніж від новоутворення. Рано чи пізно, обидві зазначені категорії громадян стають пацієнтами онколога або дерматолога.

Профілактична робота і професійний підхід.

Є важливою складовою боротьби з раком! Медичні центри в Липецьку пропонують послугу лазерного видалення новоутворень шкіри, в числі яких папіломи, фіброми, невуси, кератоми, ліпоми, бородавки , а також судини.

Фахівці «Марі Клінік» рекомендують позбуватися від родимок, які розташовуються на частинах тіла, що піддаються хронічної інсоляції (на обличчі, в зоні декольте, на шиї і руках), а також в травмонебезпечних місцях (де вони натираються лямками сумки, одягом тощо).

З-за високої травмонебезпечності бажано також видаляти папіломи, які найчастіше знаходяться під пахвами, на шиї, в області паху, де їх регулярно зачіпають, (до того ж, дрібні папіломи мають тенденцію до розростання і з часом повисають помітною малоэстетичной гроном).

Перед процедурою деструкції лікар-косметолог нашого центру обов’язково з’ясує вид освіти, визначить його доброякісність, глибину залягання, щоб правильно підібрати спосіб видалення та глибину впливу. Лазерне видалення доброякісних новоутворень шкіри є найбільш сучасним і щадним методом, його переваги:

мала травматичність; відсутність кровотечі, так як лазер коагулює судини; відсутність запалення (за рахунок високої температури лазерного променя гинуть всі бактерії); відсутність рубців і сліду після видалення лазером видаляється тільки патологічна тканина, до рівня здорової шкіри); швидке відновлення (лазер стимулює регенерацію клітин шкіри).

Загоєння ранового дефекту відбувається під сформованої скоринкою, яка відпадає протягом 4-14 днів; залежить від виду, розміру і локалізації новоутворень, а також дотримання пацієнтом рекомендованого післяопераційного режиму.

Одночасно проводиться консервативне лікування папілом противірусних препаратів та імуномодулюючими засобами для того, щоб допомогти організму відновити імунітет, уникнути ускладнень і повторної появи папілом. Їх також підбирає лікар медичного центру «Марі Клінік». +

Як лікувати бородавки на руках і не тільки, чим? Який лікар лікує бородавки?

З усіх шкірних захворювань, саме бородавки викликають найбільше почуття гидливості і відрази у оточуючих. Дивлячись на них, виникає асоціація з непорядністю, брудом і противними жабами. Але не завжди слід довіряти виникаючим асоціаціям.

Ні жаби, не жаби не можуть спровокувати появу цих неприємних наростів. А ось брудні руки дуже навіть можуть стати винуватцями їх появи. Вірніше не самі руки, а віруси, що потрапляють на них разом з брудом. Справа в тому, що всім відомі нарости на шкірі, які ми називаємо бородавками, мають вірусне походження.

Давайте з’ясуємо, що ж все-таки вони з себе представляють, чому з’являються і як лікувати бородавки.

Бородавкою називають з’явився наріст на шкірі, схожий на маленьку пухлину розміром від 1-2 мм до 1 см і більше.

Їх розрізняють кілька видів:

— Звичайні, що представляють із себе щільні, безболісні, невеликі вузлики. За кольором вони не відрізняються від звичайного відтінку шкіри.

— Підошовний. Ці схожі на підошовну мозоль, що складається з безлічі сосочків ниткоподібний форми. Викликає хворобливі відчуття при ходьбі.

— Плоскі, що складаються з дрібних щільних вузликів, які майже не виступають над поверхнею шкіри.

— Загострені генітальні кондиломи, що мають відтінок від світлого до насиченого рожевого або коричневого.

— Вікові (старечі). Ці зазвичай не пов’язані з вірусом. Швидше, їх можна пов’язати з віковими змінами. Вони нагадують плоскі нарости від 0,5-2 см. мають різну форму і відтінок (від сірого до коричневого).

Причини їх появи.

Як ми вже говорили, причиною їх появи є вірус папіломи людини. Він потрапляє в організм разом з брудом через мікротравми, подряпини, пошкодження на шкірі при рукостисканні або через предмет, до якого торкався хворий. Зараження часто трапляється в загальних лазнях, саунах, басейні. Вірус можна легко підхопити в громадському транспорті, в дитячому садку і школі.

Підошовні бородавки можуть бути спровоковані підвищеною пітливістю ніг і носінням тісного, незручного взуття.

Після того, як вірус проник в кров, він не відразу проявляється. Він живе деякий час в прихованій формі, а може проявитися тільки після перенесеного стресу або психологічного потрясіння, а також в результаті зниження імунітету. У цих випадках вірус проявить себе не раніше, ніж через 4-5 міс., а може взагалі ніяк про себе не нагадувати.

Взагалі, необхідність їх лікувати, як правило, немає. Дуже часто ні зникають самі, без сторонньої допомоги, як тільки відновиться рівень імунітету. Але, звичайно, бувають і винятки, коли краще від них позбутися за допомогою сучасних методів і спеціальних процедур.

Але перш ніж зважитися на їх видалення потрібно бути впевненим, що це саме бородавка, а не прояв небезпечного, серйозного захворювання, яке може маскуватися під неї. Тому насамперед слід відвідати фахівця-дерматолога .

— Кріодеструкція – заморожування наростів за допомогою рідкого азоту. Азот наносять на поверхню наросту за допомогою спеціального кріоаплікатора. Бородавки усунуться легко і безболісно.

— Електрокоагуляція . У цьому випадку її акуратно видаляють за допомогою тонкої металевої петельки, що знаходиться під струмом високої частоти. Струм знезаражує тканини, допомагає уникнути кровотечі. Крім того, за допомогою даного методу беруть матеріал для гістологічного дослідження, в тому разі, якщо існує підозра на онкологічне захворювання.

— Лазерокоагуляция . При даному методі бородавку видаляють тонкими шарами, за допомогою лазерного променя, використовуючи місцеву анестезію. Після процедури залишається маленьке поглиблення в шкірі, але воно вирівнюється протягом декількох тижнів. У тому випадку, якщо видаляли підошовну бородавку, ці кілька тижнів потрібно акуратно і обережно ходити, берегти ногу.

— Хірургічне видалення . Такий радикальний спосіб застосовують, коли нарости дуже великі за розміром, або є кілька, зрощених в одну велику. Хірургічне видалення проводиться під місцевою анестезією. Бородавка вирізається за допомогою скальпеля, а потім відправляється на гістологічне дослідження. Потім розріз зшивають косметичним швом. Що залишився тонкий світлий рубець, який швидко заживе.

— Хімічний метод . Його застосовують дуже рідко. Наріст змащують спеціальною, дуже їдкою кислотою або лугом. Проводять разову процедуру, або, в разі необхідності, проводять курс процедур. Але процедура досить небезпечна. Можна надзвичайно легко пошкодити навколишні тканини або отримати якусь інфекцію.

Є більш простий, але дуже ефективний метод лікування, давно став народним, – за допомогою саліцилової кислоти . Її краще купити в рідкому вигляді, в аптеці. Вона зазвичай продається в комбінації з чимось ще або у вигляді спеціального пластиру. Потрібно обов’язково пам’ятати, що змащувати потрібно тільки поверхню самої бородавки, не зачіпаючи здорову шкіру навколо неї.

Існує дуже багато способів лікування цих шкірних наростів. Комусь підходить один, а кому-то зовсім інший. Існують також менш радикальні народні методи. Але, в будь-якому випадку, після закінчення лікування, потрібно обов’язково пройти загальнозміцнюючий курс і пропити комплекс вітамінів. Будьте здорові!

— Шановні наші читачі! Будь ласка, виділіть знайдену помилку і натисніть Ctrl+Enter. Напишіть нам, що там не так. — Залиште, будь ласка, свій коментар нижче! Просимо Вас! Нам важливо знати Вашу думку! Дякую! Дякуємо Вам!

ВПЛ – вірус папіломи людини.

ВПЛ є найпоширенішим захворюванням, що передається статевим шляхом ВПЛ — інфекція, яка викликається вірусом папіломи і проявляється виникненням на шкірі слизової оболонці папілломатозних утворень. ВПЛ — це хронічна інфекція з постійними рецидивами. Існують достовірні докази того, що деякі типи ВПЛ викликають рак шийки матки.

Типи ВПЛ, що викликають захворювання статевих органів:

Генітальні бородавки: 6,11 тип Кондиломи: 6. 11,18, 31 тип Цервікальна епітеліальна неоплазія (CIN): 16, 18, 31, 33, 35, 39, 42, 43, 44, 45, 51, 52, 56 тип Хвороба Bowen (чешуйчатоклеточный рак шкіри): 6,11 тип Пухлина Buschke-L?wenstein (гігантські кондиломи): 6, 11 тип Вульварная епітеліальна неоплазія: 16 тип (рідко 6,11) Рак шийки матки: 16, 18 тип – висока частота; 31, 33, 35, 45, 51, 52, 56 тип-середня частота, 6, 11, 42, 43, 44 тип – рідко. Інтраепітеліальна неоплазія статевого члена: 16,18 тип Анальна епітеліальна неоплазія: 16 тип, рідко — 6,11,18,33 тип.

Вірус передається через пошкоджені шкірні покриви або слизові оболонки. Презерватив не завжди рятує від передачі вірусу, так як збудник може бути присутнім на місцях, не закритих презервативом. ВПЛ може не з’являтися після зараження навіть протягом 9 місяців. У деяких людей він існує роками в латентній стадії. У 90% інфікованих людей вірус папіломи людини самостійно зникає через рік після зараження.

Симптоми ВПЛ безпосередньо залежать від типу вірусу (бородавки, кондиломи, папіломи, ерозія шийки матки — цервікальна неоплазія).

Найчастіше прояв ВПЛ у жінок — кондиломи. Це дрібні, виступаючі над поверхнею шкіри і слизових оболонок освіти, схожі на цвітну капусту. Розташовуються вони в області статевих органів.

Діагностика ВПЛ проводиться в кілька етапів:

огляд на гінекологічному кріслі дзеркалом; кольпоскопія (огляд шийки матки за допомогою кольпоскопа – приладу, що має властивість збільшувати в 30-кратному розмірі цитологічне дослідження мазка з шийки матки. Цей метод дозволяє виявити ракові утворення на шийці матки на початку їх розвитку; ПЛР-діагностика дозволяє визначити ДНК вірусу і точно встановити тип вірусу.

Якщо при ПЛР виявлено онкогенні форми ВПЛ, це не означає, що у вас вже є рак шийки матки або що ви захворієте їм найближчим часом, так як ВПЛ не завжди приводить до розвитку.

Позитивний аналіз ПЛР також не вказує на наявність в даний час передракових захворювань шийки матки.

Для того щоб визначити чи викликав ВПЛ захворювання шийки матки і чи є ризик розвитку раку потрібно пройти мазок на цитологію і кольпоскопію.

Лікування вірусу папіломи людини.

Лікування носійства ВПЛ: в даний час немає будь–яких переконливих по ефективності методів лікування. Тому в деяких випадках за рекомендацією лікаря гінеколога доцільно обмежитися відвідуванням лікаря раз в 1 рік для огляду і проведення кольпоскопії і цитологічного дослідження.

Для лікування кондилом застосовують хірургічні методи видалення : електрокоагуляцію радіохвильове або лазерне видалення. Також застосовують хімічне видалення препаратом солкодерм. Солкодерм ефективний при невеликих ураженнях і не вимагає знеболювання. Для всіх методик хірургічного лікування існує одне обмеження. Так як часто ВПЛ вражає безліч клітин, деякі ділянки знаходяться в початковій стадії освіти поразок. Їх неможливо помітити при видаленні і тому іноді видалення кондилом доводиться повторювати через деякий час. Для лікування ерозії і дисплазії шийки матки використовують кріодеструкцію, електрокоагуляцію, радіохвильову і лазерну хірургію.

Завдяки проведенню профілактичних заходів значно знижується ризик виникнення раку шийки матки. Тому слід відвідувати гінеколога 1-2 рази на рік і проходити комплексне обстеження. Адже запобігти появі захворювання завжди легше, ніж лікувати його.

Запишіться на прийом до гінеколога за телефонами: (4742)279-917 і (4742)279-918.

ВПЛ високоонкогенного ризику. Хто лікував?

Лікар пропонує імунізацію, великий(близько 20 список ліків). Лікування включає щоденні уколи ( в попу і в шийку матки). Хтось лікувався так? чи варто довіряти?

Експерти Woman.ru.

Дізнайся думку експерта з твоєї теми.

Невзорова Софія Ігорівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Наталія Маратовна Рожнова.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Трухіна Наталія Володимирівна.

Психолог, Психолог коуч. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Спиридонова Надія Вікторівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Інна Кравцова.

Психолог, Гештальт-консультант. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Вікторія Педай.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Золотих Віра Володимирівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Світлана Чернишова.

Психолог, Консультант. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Зиганшин Володимир Володимирович.

Психолог, Психотерапія Сексологія Супервізія. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Соловйова Світлана Іванівна.

Психолог, Гештальт-терапевт. Спеціаліст з сайту b17.ru.

а ви довіряєте своєму лікарю? я б від цього відштовхувалася, який медичний центр, які лікарі)

Ого.. Вам таке складне лікування призначили.. У мене була ерозія, знайшли 3 типи впл. Ерозію пригорнули, пропила Ізопринозин. Залишився у мене 1 тип впл. А у Вас які типи? багато їх?

мені цього лікаря порекомендували. у мене 2 типу — 51, 56.

У мене був 51,56 Ставила свічки 10 днів, не пам’ятаю як називаються. І робила 10 уколів Циклоферона в попу, через день. Зараз аналіз ВПЛ не виявляє, хоча було досить високе значення.

а уколів в шийку матки не було?

а уколів в шийку матки не було?

Схожі теми.

ВПЛ не лікується, взагалі-то. З вас просто гроші викачують.

якби тільки гроші. ще й печінку посадіть через всяких ліків.

та я ось теж читала, що не лікується. Але бувають випадки самолікування і що ВПЛ у оч багатьох транзитом, потім власним імунітетом виліковується.

мені цього лікаря порекомендували. у мене 2 типу — 51, 56.

Автор, дивіться що б після цього «хорошого лікаря» і його списку, у вас нирки не відмовили або печінку не сіла. ВПЛ не лікується. на жаль, його можна тільки під контроль взяти. З приводу цих уколів від ВПЛ це розлучення на гроші і не більше того. Дивіться що б після них, вам з маткою що то робити не довелося. Матка не той орган в який так сміливо можна що то колоти.

я вже серйозно сумніваюся чи треба мені це лікування.

Мені моя лікар сказала, що лікувати вірус впл — це як стріляти з гармати по горобцях. ніколи невідомо, коли він в кров виходить, щоб його зловити. тому дороге лікування, та ще таке садистське вам навряд чи допоможе. швидше зашкодить.

Мені прописували лікопід. Пропила їх, видалила папіломи, бризкала Епігеном. До речі, від нього маленькі папіломки самі пропали. Намагалася не нервувати і піднімати імунітет. Займалася спортом, намагалася здоровий спосіб життя вести. Правильне харчування. Через якийсь час аналізи не показали наявність вірусу. А ще що цікаво — спочатку знайшли неонкогенні типи вірусу, а потім, через якийсь час, цих неонкогенних не стало, а з’явилися онкогенні. Але ось, на щастя, начебто вірус спить або зник. Хоча кажуть, він не зникає, а просто засинає.

Я зараз схиляюся до того, щоб просто робити кольпоскопію раз в півроку і зміцнювати імунітет. А ліків цих не хочеться!

У мене був 16 типу,пролечила.вірніше загнали в сплячку,в 2009 була операція і видно на цьому тлі імунітет впав і вірус «прокинувся»,зараз закінчила курс з 20 свечен генферона,п’ю за схемою аміксин,через 3 місяці піду здавати аналіз.Тобто вилікувати я точно знаю що не можна,тільки при хорошому імунітеті він не небезпечний.І звичайно контроль раз на півроку.

гість, а як тримати під контролем? ви маєте на увазі цитологію?

Для початку постійно піддердити імунітет. Але не імуностимуляторами типу актімелей і імунелей, таке втручання в імунітет небезпечно. Природним шляхом — вітаміни, відпочинок, загартовування, нормальне харчування, хороший сон. Раз на півроку аналізи здавати що б відстежувати цей вірус. Його з вас прибрати вже не можна. Вам його в аналізах показують коли показник збільшується, тобто вірус активно розмножується. якщо його не показує аналіз — це не значить що вірус знищений, це означає, що його активне розмноження давиться імунітетом, ну або препаратами. На самоплив це пускати не можна.

мені лікар так і сказала, про відхід в сплячку. Вилікувати остаточно не обіцяла, говорила теж, що віруси не виліковуються.

тобто ліки все ж потрібні чи ні? не зрозумію.

З особистого досвіду-ніхто так вас не обчистить, як лікар «по знайомству». В моєму житті таке лікарі мене тільки оббирали і калічили. А краще за всіх мене вилікувала простий доктор однієї з лікарень, в яку я потрапила на загальних підставах, безкоштовно. Потім, природно, я її віддячила. Але вилікувала вона мене безкоштовно і операцію мені безкоштовно зробила і дуже добре.

гість, цей лікар і приймає в ЖК. А аналізи вона все одно відправляла робити в платну лабораторію( її прізвище я не говорила, на всякий випадок)

гість, цей лікар і приймає в ЖК. А аналізи вона все одно відправляла робити в платну лабораторію( її прізвище я не говорила, на всякий випадок)

так, перевірити ще раз не завадить. Дякую)

Удачі! І нічого не бійтеся. п. с. добра порада, з дітьми не затягуйте.

Просто імунізація організму, 20 різними хімічними засобами-це не стільки допомога імунітету, скільки його знищення, а заодно і виводять органів, в першу чергу нирок і печінки, та й кишечник зі шлунком торкнеться. Тому у мене це «лікування» викликає великий сумнів.

Удачі! І нічого не бійтеся. п. с. добра порада, з дітьми не затягуйте.

Лікар пропонує імунізацію, великий(близько 20 список ліків). Лікування включає щоденні уколи ( в попу і в шийку матки). Хтось лікувався так? чи варто довіряти?

Я «лікувала». Ну як лікувала, просто мені всякими препаратами, точніше уколми в ШМ зі стану активного перевели в стан так зване «спляче». ВПЛ вилікувати не можна. Головне на протязі всього життя підтримувати імунітет і не допускати, щоб він знову почав вести свою активну діяльність у вашому організмі.

Скажіть, а симптоми які? Сьогодні коли вирішила поспринцеватися трохи содою , молочниця як-ніби посилилася, ну і вирішила акуратно промити всередині і відчула пальцем на яйці всередині(або матці, не знаю як називається все це точно у нас) маленький пухирець 1 мм може, жорстке освіта, раніше все було гладко. Що це може бути?? Я дуже переживаю, ще й лікаря знайомого немає, раніше ходила по платних, їм тільки гроші викачати і лікувати неіснуючі проблеми.. Чекаю відповіді, девченки.

і що мені робити , нареченому говорити про це чи ні? може він мене заразив, але навіть і не знав що у нього щось є, імунітет сильний пригнічував..Ми одружитися хочемо в слід. році, дітей хочемо, як мені бути.

Скажіть, а симптоми які? Сьогодні коли вирішила поспринцеватися трохи содою , молочниця як-ніби посилилася, ну і вирішила акуратно промити всередині і відчула пальцем на яйці всередині(або матці, не знаю як називається все це точно у нас) маленький пухирець 1 мм може, жорстке освіта, раніше все було гладко. Що це може бути?? Я дуже переживаю, ще й лікаря знайомого немає, раніше ходила по платних, їм тільки гроші викачати і лікувати неіснуючі проблеми.. Чекаю відповіді, девченки.

Та ніяких видимих. Взагалі найцікавіше, що живеш собі нормально нічого не болить, а підеш до лікаря — виявляється «букет»(((

Ви такий бред пишіть! Все лікується! Просто потрібно імунітет підтримувати ! Ми так само грипом хворіємо і застудою! І ви хіба не лікуєтеся. Або хтось пропив таблетки і тепер все життя не хворіє ! Ми від усього Лікуємося і все проходить ,потім можемо знову захворіти якщо ослаблений імунітет! Потрібно лікуватися обов’язково! Але не до фанатизму!

вилікує ВПЛ Неовір на 100%

Модератор, звертаю вашу увагу, що текст містить:

Скарга відправлена модератору.

Сторінка закриється автоматично через 5 секунд.

Форум: здоров’я.

Нове за сьогодні.

Популярне за сьогодні.

Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані за допомогою сервісу Woman.ru. Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі та гідності. Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru.

Використання та передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливо тільки з активним посиланням на ресурс. Використання фотоматеріалів дозволено тільки за письмовою згодою адміністрації сайту.

Розміщення об’єктів інтелектуальної власності (фото, відео, літературні твори, товарні знаки тощо) на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Copyright (с) 2016-2019 ТОВ » Херст Шкулев Паблішинг»

Мережеве видання «WOMAN.RU » (жінка.РП)

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+

Засновник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ » Херст Шкулев Паблішинг»

Питання по лікуванню папілом.

Щоб позбутися від папіломи, лікування краще проводити за допомогою лазера. Така процедура не передбачає ніякої попередньої підготовки. Ви можете видалити папілом безпосередньо в день звернення.

У більшості випадках папіломи мають вірусне походження: вони викликаються папіломавірусом людини (ПВЧ). Папіломавірус людини-це ДНК-вірус, що містить. Він грає не останню роль у онкологічних захворюваннях: встановлено, що від 10 до 20% всіх випадків раку обумовлено папіломавірусом, отже лікування папілом необхідно проводити у висококваліфікованих медичних працівників.

Цей вірус живе в крові, проявляється на шкірі і слизових оболонках і передається з цих ділянок контактно — при дотику. Дійсно, даний вірус досить легко передається. Тому його поширеність серед людей дуже висока. В залежності від характеру захворювання, можуть бути запропоновані різні варіанти лікування. Кращим методом знищення ПВІ у тому числі плоскої кондиломи і зливальних кондилом, під контролем ока, є лазерне видалення, яке дозволяє видалити всі патологічні ділянки на необхідну глибину, не залишає шрамів і рубців. Головним кроком у видаленні папіломи є звернення до спеціалізованого лікаря.

Якщо папіломи невеликі — ніякої анестезії не потрібно. У нашому медичному центрі працюють тільки професіонали, а процедури виконуються тільки на самому якісному обладнанні, тому при незначних площах поразки — больових відчуттів у пацієнта немає. Якщо багато папілом, для повної безболісності і максимальної комфортності процедури лазерного видалення папілом в нашому медичному центрі може застосовуватися місцева анестезія.

До якого лікаря звернутися? вирок або не привід для паніки.

Дівчата! Доброго часу доби! Підкажіть ,що робити і до якого лікаря звернутися. Днями виявила мовою щось, спочатку думала стоматит. Погуглила. Дуже схоже на папілом (на бічній поверхні мови). почитала про ВПЛ і ,звичайно, впала в паніку. Оглянула весь мову, тепер здається, що і під язиком теж є. Весь інтернет перерила ,але так і не знайшла точної інформації. До якого лікаря мені звернутися. До ЛОРа/дерматолога? Чи лікується цей вірус? Або на собі можна ставити хрест? Інформація в Інтернеті скрізь різна, хтось пише, що дурниця, хтось, що страшніше нічого не може бути. Я в паніці( Хто з цим стикався, підкажіть, будь ласка ,що робити. П. С. мені 22. Постійний партнер.

Експерти Woman.ru.

Дізнайся думку експерта з твоєї теми.

Костенич Людмила Станіславівна.

Психолог, Арт-терапевт. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Марина Олександрівна Байдюк.

Психолог, Аналітичний психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Валерія Бертник-Юр’єва.

Психолог, Психолог-провідник. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Пукемова Ольга.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Аліна Сисоєва.

Психолог, Коуч і тренер. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Джуран Марина Володимирівна.

Психолог, Сімейний дитячий психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Катерина Олексіївна Васюхіна.

Психолог, Кризове консультування. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Спиридонова Надія Вікторівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Золотих Віра Володимирівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

K дерматолога, звичайно.

До стоматолога, ЛОРу, інфекціоніста.

Для початку, якщо на мові — до стоматолога сходіть. Може, це звичайний стоматит, а Ви просто себе накрутили (по собі знаю). А далі він вже направить, якщо це не його область. І нічого в інтернеті всяку єресь читати.

Який хрест, автор? Люди без ніг-рук живуть, а ви тут помирати зібралися. Головне — заспокойтеся, це не смертельно. Я б пішла до дерматолога.

Полощіть розчином харчової соди, а ще краще наберіть і тримайте. Інфекція повинна відступити перед регулярними ощелачивающими процедурами.

Будь-який лікар прямо відправить до онколога. А там за результатами.

Схожі теми.

До стоматолога, всі ці ротові запалення лікують, оперують ,тільки стоматологи.

Звичайна незаразна папілома, у мене таких на мові-збоку і знизу-аж 2 штуки з дитинства, це абсолютно небезпечно. Стоматологи жодного разу з цього приводу нічого не говорили. Ніколи ці штуки не турбували. Це по суті все одно, що родимки, нестрашно. Ну так, говорить про те, що вірус папіломи в організмі є, але поки у вас імунітет в порядку, нічого страшного вам не загрожує. Це вагітним вперше їм заражатися небезпечно — так само,як всякими ветрянками, краснухами, герпесами ітп. А так сидить він у вас і сидить, нестрашно. Як герпесу і антитіла в крові виявляються у більшості, та тільки болячка на губі вилазить далеко не у всіх і лише при падінні імунітету, переохолодження тощо. Так що можете не турбуватися, нічого вам не загрожує! До речі, у мене біля століття збоку теж папіломка і теж не турбує. Хотіла видалити чисто з естетики, але поблизу у нас не видаляють, а далеко їхати колись.

Дівчата! Доброго часу доби! Підкажіть ,що робити і до якого лікаря звернутися. Днями виявила мовою щось, спочатку думала стоматит. Погуглила. Дуже схоже на папілом (на бічній поверхні мови). почитала про ВПЛ і ,звичайно, впала в паніку. Оглянула весь мову, тепер здається, що і під язиком теж є.Весь інтернет перерила ,але так і не знайшла точної інформації. До якого лікаря мені звернутися. До ЛОРа/дерматолога? Чи лікується цей вірус? Або на собі можна ставити хрест? Інформація в Інтернеті скрізь різна, хтось пише, що дурниця, хтось, що страшніше нічого не може бути. Я в паніці( Хто з цим стикався, підкажіть, будь ласка ,що робити. П. С. мені 22. Постійний партнер.

Так, правильно ви прочитали, ВПЛ. Але це зовсім нестрашно, чого ви собі вигадали, він є у більшості людей — і нічого, живуть повноцінним життям і нічого не заважає! Головне-не заражатися їм вперше під час вагітності, ось і все. А якщо до того чи після, це небезпечно. Ну навіть якщо відсмокчете вашому хлопцю, так у нього напевно теж ВПЛ є і зараза до зарази не липне!

А взагалі — у вас ця штука щипає, неприємно? Якщо так, то ви просто вкололи язик кісточкою або ще який твердою їжею, хоч горішком з шоколадки. Або кислих фруктів наїлися. Буває, дрібниці. А якщо не відчувається нічого, тільки на вигляд, то папіломка і це нестрашно.

Так, правильно ви прочитали, ВПЛ. Але це зовсім нестрашно, чого ви собі вигадали, він є у більшості людей — і нічого, живуть повноцінним життям і нічого не заважає! Головне-не заражатися їм вперше під час вагітності, ось і все. А якщо до того чи після, це небезпечно. Ну навіть якщо відсмокчете вашому хлопцю, так у нього напевно теж ВПЛ є і зараза до зарази не липне!

не треба ля-ля впл буває різних видів/деякі номери підвидів включають онкопроцесс за посл даними/Автор, перевір партнера-у нього явно ще що то є.

ДО ЯКОГО ЛІКАРЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЯКЩО В РОТІ ПУХИРІ.

ДО ЯКОГО ЛІКАРЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЯКЩО В РОТІ ПУХИРІ.

Надя,у вас пройшли пухирі в роті??

Привіт всім десь місяць тому виявила на вуздечка під язиком маленьку навіть не знаю як назвати як м’ясо рожевого кольору звернулася до Лора він *** налякав мене говорить це доброякісна пухлина попилома , не можна його чіпати , пройде сам з часом , а інший Лікар сказала що ця інфекція полоскати її лобореном , я не знаю навіть і що робити боюся теж тут в коментарях деякі пишуть що. В рот не потрібно брати у мене в житті не було таких випадків ) що мені робити як ви думаєте може звернутися ще до інших лікарів ?? А до речі то він менше стає то більше але він дуже маленький.

Так припиніть себе накручувати завчасно! До дерматолога, Лора Не важливо-фахівець вас відправить за призначенням до іншого. І не шукайте в Інеті інформації — а то зараз нароете собі стільки діагнозів, спати не будете! Якщо у вас є мірамістин, поки їм обробляйте. А завтра або найближчим часом-до лікаря.

Потрібно йти хірургу стоматолога.

Модератор, звертаю вашу увагу, що текст містить:

Скарга відправлена модератору.

Сторінка закриється автоматично через 5 секунд.

Форум: здоров’я.

Нове за сьогодні.

Популярне за сьогодні.

Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані за допомогою сервісу Woman.ru. Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі та гідності. Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru.

Використання та передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливо тільки з активним посиланням на ресурс. Використання фотоматеріалів дозволено тільки за письмовою згодою адміністрації сайту.

Розміщення об’єктів інтелектуальної власності (фото, відео, літературні твори, товарні знаки тощо) на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Copyright (с) 2016-2019 ТОВ » Херст Шкулев Паблішинг»

Мережеве видання «WOMAN.RU » (жінка.РП)

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+

Засновник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ » Херст Шкулев Паблішинг»

Відділення лазерної дермато-хірургії.

Увага! Обов’язково видаляйте родимки, які знаходяться в травмонебезпечних місцях! Звертайтеся для видалення родимок тільки до онкологів.

Новоутворення шкіри, навіть ті, які доставляють пацієнтові лише косметичний дискомфорт, вимагають особливо пильної уваги і грамотної діагностики. Рішення — видаляти, досліджувати або лікувати — повинен виносити досвідчений лікар-онколог.

Пам’ятайте! Близько 95% хворих на рак шкіри вмирають від несвоєчасної діагностики! Захистіть себе і своїх близьких!

Правила діагностики та видалення родимок.

NEW ! Новітня Американська технологія радіохвильового видалення родимок ACE BLADE ! Вперше впроваджена на Україні ексклюзивно в клініці Анабель в травні 2015р. високий естетичний результат, безкровність і безболісність вилучень-досягнення відділення лазерної дермато-хірургії.

Всю необхідну інформацію для попереднього запису на прийом в Запоріжжі, Ви можете отримати за телефонами: (061) 213-77-72, (061) 213-76-51, (097) 563-93-90, (050) 484-16-38.

Інформація про нашу клініку.

Кінець другого тисячоліття ознаменувався довгоочікуваним народженням революційно нової медицини, яка по праву і всім ходом світової історії покликана зайняти належне собі місце в сучасному суспільстві, змінити сьогоднішню застарілу медичну формацію.

Поєднуючи в собі найкращі досягнення європейської, китайської та вітчизняної народної медицини, на основі власних фундаментальних науково-практичних розробок, твердо дотримуючись біблійних чеснот і виключної высокоморальности, высокодуховности та етики, стало абсолютно можливим втілити найпотаємніші мрії хворої людини в своє зцілення.

Кожен пацієнт клініки доктора Василевича, по попередньо укладеним контрактом на позитивний результат лікування, реально отримає те, за що оплатив або гарантовано поверне собі свої платежі, у разі відсутності ефекту лікування.

Принципи лікування в клініці доктора Василевича досить досконалі і незаперечно правильні, тому що спрямовані не лише на усунення наслідків, але і першопричин виникнення хвороб, без наявності якої-небудь шкоди під час або після проведеного лікування!

Діагностичною базою клініки є традиційна лабораторна (загальна і біохімічна) діагностика, ультразвукове дослідження (УЗД), електрокардіографія (ЕКГ), фото та відеокольпоскопія. У разі потреби хворого більш обширніше обстежити (МРТ, КТ, рентгенографія, РЕГ, ЕЕГ, велоергометрія, термографія і т. д.), клініка має дюжину корпоративних договорів з відповідними діагностичними медустановами про діагностичне дообслуговування пацієнтів нашої клініки.

Лікування проводиться бджолотерапією, фітотерапією, ароматерапією, терапією продуктами бджільництва, апаратною фізіотерапією та/або сучасною міццю вітчизняної та зарубіжної хімфарміндустрії.

При апітерапії — бджоли, попередньо оброблені спеціальними біологічно-активними фитовеществами (фитостимуляция і фитоблокада певних сегментів апижелезы), набувають абсолютно нові властивості: безболісності, не токсичності і малоаллергенности. Їх лікувальна сила збільшується в 500-1000 разів, а дискомфортність процедур зводиться до відчуттів укусу комара. Рефлексотерапія — є невід’ємною частиною лікування, оскільки в замін голки в «китайську» точку вводиться жало обробленої бджоли, і тоді результати лікувальної дії отрути бджоли додатково множаться в 10-20 разів специфічним дією тієї чи іншої точки, відповідно до її впливами на певні органи і системи тіла людини.

Продукти бджільництва, трави та ефірні олії є активними «помічниками» основного лікування бджолами і рефлексотерапією, як симбіозу одного цілого комплексу — апипунктуры! Все перераховане практикується одночасно або порізно, при лікуванні хворої людини, в залежності від форми і особливостей захворювання або від особистого побажання хворого. В останньому випадку, альтернативою бджолотерапії можуть бути срібні голки з трав’яними бальзамами (фармакопунктура).

Химфармпрепараты використовуються в практиці клініки як виняток для комбінованого (з альтернативними методиками лікування) або ізольованого лікування тих форм захворювань, які цього гостро потребують!

Абсолютно новий підхід до вирішення причинно-наслідкових зв’язків хвороб, абсолютна зручність і простота авторських схем лікування, забезпечує всім без винятку пацієнтам обов’язковий позитивний результат лікування!

Уклавши контракт на лікування однієї хвороби, пацієнт обов’язково і без додаткової оплати отримає позитивний результат не тільки з основної патології, на яку укладав контракт, але і з усім супутнім захворюванням. Все це пов’язано з широким спектром дії авторських аптечних ліків на багато хвороб людського організму. В доказ цього служить особистий архів, де власною рукою багатьох тисяч пацієнтів посимптомно засвідчено одночасне лікування хвороби, на яку було укладено контракт, і багатьох супутніх їй хвороб, на яких сила цього контракту не поширювалася! Це і є, що називається, революцією у вітчизняній і світовій медицині або обов’язковий результат 16-18 годинного робочого дня протягом 18-річної науково-практичної роботи. При цьому слід особливо відзначити, що всі ліки виготовляються строго індивідуально, з урахуванням основного і супутніх захворювань, в умовах аккредитованныхгосударственных аптек!

Звернувшись в клініку доктора Василевича пацієнти обов’язково придбають винятковий випадок переконатися в ексклюзивності і в разноликости форм як альтернативного так і традиційного лікування, обов’язково спрямованих на досягнення лікувального результату навіть там, де рука соколлег виявилася безсилою! На доказ цього, нами розроблена і впроваджена методика безкоштовного демонстраційного лікування протягом 1-7 днів, коли хворі обов’язково відчує значне полегшення, неодмінно мають віру в наше незвичайне лікарську майстерність!

Клініка доктора Василевича надає різноликий сервіс: кожен пацієнт забезпечується безкоштовною літературою за запропонованим методом лікування, індивідуальною дієтою, пакетом інструкцій з лікування своїх захворювань, послугами фітобара і т. д.

У зв’язку з абсолютною нешкідливістю застосовуваних методів лікування і ліків, вік хворих, яким можна в нас лікуватися, становить від 5 до 70 років.

Який лікар лікує папіломи.

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ.

Термін «справжня ерозія» (фото 1) шийки матки (erosio) – роз’їдання означає поверхневе ушкодження епітелію шийки матки, тобто являє собою рану.

Фото 1. Ерозія шийки матки до лікування.

Дефект епітелію виникає внаслідок відторгнення багатошарового плоского епітелію, що покриває поверхню шийки матки. Справжня ерозія зустрічається з частотою 5 — 10% в структурі захворювань шийки матки.

Справжня ерозія підлягає лікуванню, перед яким необхідно визначити наявність або відсутність мікробів, бактерій, вірусів для кращого і якнайшвидшого загоєння рани після операції.

Ерозія завжди прагне до загоєння, але ранова поверхня швидко заживає, якщо на ній немає інфекції. Заживає вапоризована поверхня через 4-5 тижнів після лазерної операції. На фото 2 – шийка матки через 4 тижні після лазерної вапоризації.

Фото 2. Після лазерної вапоризації через 4 тижні.

«Несправжня ерозія» — ектопія шийки матки – доброякісний патологічний процес, при якому циліндричний епітелій каналу шийки матки переміщається на вагінальну частину шийки матки. Ектопія буває вродженою і набутою.

Фото 3. Вроджений ектропіон на тлі вірусу папіломи людини до лазерної вапоризації.

Вроджена (фото 3) ерозія спостерігається у родили жінок. Вона являє собою «виворіт» циліндричного епітелію каналу шийки матки і вказує на гормональні порушення в організмі.

При порушеннях менструального циклу – лікування цих порушень, призначення раціональної контрацепції з використанням трифазних препаратів. Якщо відсутня інфекція, то після 23 років вроджена ерозія проходить сама і не вимагає лікування. Кольпосклпические і цитологічний контроль проводять раз в 6 місяців.

Якщо у жінки виявлено вірус папіломи людини високого онкогенного ризику показана системна противірусна терапія, лікувальна рекомбінантна вакцина і на тлі її лазерна вапоризація. На фото 4 представлена шийка матки через 1,5 місяці після вапоризації і лікування папіломовірусної інфекції.

Фото 4. Шийка матки через 1,5 місяці після вапоризації.

Придбана ерозія виникає після багаторазових абортів, або деформації шийки матки в пологах (фото 5). Комплекс лікування включає: ліквідацію запального процесу, корекцію гормональних порушень і призначення гормональної контрацепції на тлі видалення ураженої ділянки.

Фото 5. Ерозія після пологів до лікування.

Статеве життя, кисле середовище піхви, а часто наявність статевої інфекції – це сукупність факторів, які можуть викликати злоякісне переродження «вивернутого» епітелію. Тому після обстеження і виявлення причини ерозії доцільно її видалення.

На фото 6 представлена шийка матки після вапоризації через 4 тижні з приводу післяпологовий ерозії.

Фото 6. Шийка матки через 4 тижні після вапоризації.

Добрий день. Дівчатка у чоловіка вискочила папілома на плечі. Махонька така. Чи дуже небезпечна для малюка? Боюся заразитися, ніби як і вірус. І взагалі небезпечні для вагітної? Начиталася всякого, що і видаляти їх не можна.

Коментарі користувачів.

Папіломи можуть передатися від людини до людини при тісному контакті, при статевому акті і т. д, так як це вірусне захворювання.

І яким чином взагалі вона з’явилася? Раніше ваш чоловік так само стикався з подібними шкірними наростами?

І звичайно рекомендую вам не затягувати свій візит до лікаря, так як папіломи потрібно лікувати тільки з кваліфікованим лікарем.

Који лекар третира херпес?

Који лекар третира херпес?

Ако је херпес симплекс на уснама, онда је потребно консултовати дерматолога, ако је било впала гингивитиса у усној дупљи, онда треба так се зверніть стоматолога. У случају гениталија потребно је консултовати гінеколога, уролога. У случају било којег херпеса, потребно је посјетити имунолога, јер је ова болест повезана са смањеним имунитетом.

Потребно је консултовати специјалисте за инфективне болести, јер је херпес инфективна болест і захтева пажљиво испитивање. Постоје розрізнити типові херпеса. Неопходно је одредити коју врсту болести је узроковала болест, а затим узети режим лијечења.

Инфецтионсистс обично имају неколико саті пријема у клініку, і нећете добити їх одмах, тако да бі требао ићи на састанак з терапеут. Він є сучасною преписіваті Ацикловір або Зовіракс і друге лекове, јер се херпес често јавава до Са прехладом.

Генерално, херпес је вирусна инфекција. А ова питања су укључивала заразне болести. Мислим так не бі било штетно обратити се имунологу і за ому питању. Вище пута сам чуо, укључујући і од доктора, та се, као і вірус људског папилома, вірус херпеса не може излечити. У принципу, сваки вірус, свака инфекција је одговор організму на СМА енини имунитет. У складу із тім, док одржавају імунітет, ти віруси вам неће сметати і умножавати се, јер ће имунске ћелије подржавати тијело.

Мислим та у почетној фазі треба да контактирате терапеута, і ако су сві његови напори узалудни, він ће вас упутити на праву адресою. Мислим да је тако, јер се херпес појав којује на различитим мјестима и овисно о мјесту, спожитий вам је и лијечник.

Херпес треба третирати вірусом заразне болести. ако није могуће доћи до њега, онда йдіть код терапеута који може так напиши упутницу дерматолога або так сам препише третман, ако форма херпеса није превише застрашујућа.

За акутни херпес на гениталијама можете се обратити гінеколога, уролога або венеролога. Када херпес на обличчі може допомогти дерматолога. Код хроничног херпеса, вриједи позвати стручњака за инфективне болести, као і имунолога, како бі се спријечило прелазак болести у акутну фазу. Такође са проблемом херпеса, можете се обратити терапеуту, јер је ова болест веома честь і обично се третира са стандардним методама за све.

Прво се морате појавити у болници або клиници са терапеутом-он које да ве одредити на који од лекара треба да наставите да се пријавујете и који тестовие про ве. Одмах йдіть на заразне болести без дозволе са медицинског становишта.

Залежність од тога гдје се мјехурићи појављују. Ако је на гениталијама, онда треба да контактирате гінеколога за дружині і уролога за мушкарце. На іншим местима-дерматолога. Не препоручујем вам да контактирате имунолога, јер обично нема потребе за овим, алі за форма сигурно ћете добити неки скупий і бескористан имуномодулатор, док је ацикловір обично довољан.

Додаћу про манифестацији херпеса: наравно, симптоматско лечење ће прописати ліків који је у одговарајућој зони; одговори Таблете ацикловір ће убити активни вірус у крви, заједно са било којом локалном терапијом. Алі спољашња манифестација вірусу није директан показатељ онога што се дешава у тілу као целини, у кого стању је његова активності, а саме показује крвни тест. Постоје ситуације када је неопходно унаприједити овај вірус у тијелу у положај за спавање, на примјер, прије трудноће, ако се у перспективи планирана операција назире за неколико мјесеци, ітд. Онда треба да контактирате имунолога, він ће прописати профилактички курс. І још увек можеш хомеопату — не-класичан који третира комплексним хомеопатским препаратима (као што су вони које виробляй Хеел).